Netflix را به صورت رایگان برای ویندوز ، iOS ، Android ، سرویس آنلاین بارگیری کنید ، برنامه Netflix را بارگیری کنید

برنامه Netflix را بارگیری کنید

هیچ چیز ساده تر نیست. به وب سایت Netflix (سرویس آنلاین) بروید ، یا برنامه یکی از دستگاه های خود را بارگیری کنید (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، تلویزیون هوشمند ، جعبه و غیره.). هنگامی که در آنجا هستید ، می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و پیشنهاد بسته ماهانه خود را با توجه به قیمت آن یا ویژگی های آن (نوع فیلم ، تعداد صفحه نمایش) انتخاب کنید. Netflix بدون تعهد است ، این بدان معنی است که شما می توانید اشتراک خود را در هر زمان از طریق یک دکمه ساده از رابط اصلی حساب خود متوقف کنید (هر ماه شروع شده است). حساب شما فقط در فرانسه معتبر است.

دانلود Netflix

Netflix به شما امکان می دهد تمام فیلم ها و سریال های تلویزیونی را که می خواهید در هر کجا که می خواهید ، از طریق یک برنامه Android ، iOS یا Windows 10 یا مستقیماً از طریق سرویس آنلاین ، با کیفیت بسیار بالا پیدا کنید و تماشا کنید.

شرح

خلاصه :

 • ویژگی های Netflix چیست ?
 • نحوه استفاده از نتفلیکس ?
 • تمام موارد و آموزش های ما را در Netflix کشف کنید
 • اخبار Netflix چیست ?
 • بازی Netflix چه چیزی را ارائه می دهد ?

نوتفلیکس یک برنامه رایگان برای اندروید (از جمله تلویزیون Android) ، ویندوز 10 ، iOS (iPhone ، iPad ، اما همچنین Apple TV) و سایر تلویزیون های متصل از طریق فروشگاه خود (بلکه جعبه نارنجی ، SFR ، رایگان ، Bouygues و غیره.) ، که به طور کامل روشی را که همیشه فیلم ها و سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود را تا به امروز تماشا کرده اید ، تغییر خواهد داد.

این یک سرویس اشتراک است که به شما امکان می دهد همه با کیفیت بسیار بالایی پیدا کنید و به آن نگاه کنید فیلم ها ، سریال های تلویزیونی و سایر برنامه ها این که آیا شما می خواهید (کاتالوگ آنها شامل هزاران عنوان ، از جمله بسیاری از عناوین اصلی با کیفیت بالا) به زبان های فرانسوی یا سایر زبان ها (Netflix در سراسر جهان در دسترس است). این یک سرویس جریان است که فقط از طریق اتصال به اینترنت در دسترس است و میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد.

Netflix یک سرویس و پلتفرم پخش SVOD است که چندین بسته مختلف را ارائه می دهد. بسته به بسته یا پیشنهاد ، شما امکان اتصال چندین صفحه به طور همزمان (حداکثر 4) را دارید ، و به HD یا حتی محتوای فوق العاده HD نگاه می کنید (اگر تجهیزات شما سازگار است). برای هر حساب ، توجه داشته باشید که می توان حداکثر 5 کاربر را ایجاد کرد تا همه اعضای خانواده به فضای شخصی خود دسترسی پیدا کنند. توجه داشته باشید که کاتالوگ Netflix با توجه به کشور متفاوت است ، در فرانسه ، به ویژه در معرض وقایع معروف رسانه ها است: Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video: فیلم های منتشر شده در سینما خیلی زودتر به سیستم عامل ها می رسند.

ویژگی های Netflix چیست ?

پلت فرم Netflix دارای یک فهرست بسیار گسترده از محتوا است: سریال های تلویزیونی ، فیلم ها ، بلکه مستندها ، کارتون ها ، سریال کودکان ، کنسرت ها ، نمایش ها و موارد دیگر. از همه چیز و برای همه سلیقه ها. توجه داشته باشید که Netflix مطالب اصلی زیادی را ارائه می دهد که به ویژه توسط Netflix برای سکو خود ایجاد شده است (Lupine ، Squid Game ، Formula One Drive To Survive ، Fuller House ، La Casa de Papel ، Stranger Things ، Emily in Paris ، Les Chroniques de Bridgerton و دیگران). به لطف اشتراک شما ، کلیه مطالب نامحدود در دسترس است.

از برگه ارائه برنامه (سریال ، فیلم ، مستند ، نمایش) می توانید لیست بازیگران ، مدت زمان را ببینید و حتی به لیست فصول دسترسی پیدا کنید و خلاصه هر قسمت را برای هر فصل ببینید. و برای شروع بازی ، به سادگی روی دکمه کافی کلیک کنید.

Netflix از سرگیری خواندن به شما پیشنهاد می کند (برای از سرگیری دقیقاً در جایی که متوقف شده اید). علاوه بر این ، این سریال که مشاهده می شود در یک لیست جداگانه “خوانده شده” ظاهر می شود تا سریعتر پیدا شود (و در آنجا که متوقف شده اید گرفته می شود). بنابراین می توانید دقیقاً همان جایی را که در فصل سریال های مورد علاقه خود بودید از سر بگیرید.

یک عملکرد بسیار کاربردی: وقتی یک سری Netflix را تماشا می کنید ، فقط در قسمت اول اعتبار را پخش می کنید ، اگر به دنبال چندین قسمت پس از یکدیگر هستید ، اعتبار را در موارد زیر کاهش می دهد ، بعداً وقتی به تماشای قسمت هایی که دیده نمی شود ، باز می گردید او از طریق یک دکمه برای “عبور اعتبار” به شما پیشنهاد می دهد ! بسیار مفید !

شما همچنین می توانید ، هنگامی که با یک سریال ، یک فیلم ، یک مستند یا نمایشی که می خواهید بعداً تماشا کنید ، آن را در “لیست خود” قرار دهید که به شما امکان می دهد به جای اینکه مجبور شوید در کاتالوگ جستجو کنید ، این فیلم ها را به سرعت پیدا کنید. علاوه بر این ، اگر می دانید به دنبال چه چیزی هستید ، عملکرد جستجو بسیار مؤثر است و نتایج تصور شده را به شما ارائه می دهد (برای اینکه مطمئن شوید اشتباه نشوید !).

سرانجام و نه کمترین ، “به علاوه” Netflix توانایی آن در “یادگیری” آنچه دوست دارید ! بنابراین در صفحه اصلی تمام پیشنهادات بر اساس سلیقه شما و آنچه به آن نگاه می کنید خواهد بود ! بدیهی است ، این مانع از حرکت در کل کاتالوگ از طریق منوها به دنبال سریال ، سینما یا موارد دیگر نمی شود (اما بسیار … طولانی است … با توجه به میزان محتوا !).

این پلتفرم همچنین برنامه های تلویزیونی زنده و سنتی را ارائه می دهد. این عملکرد جدید با نام Netflix Direct برای یافتن راه حلی برای مشترکان نامشخص که نمی دانند از فهرست چشمگیر سری و مستندها از Netflix چه چیزی را انتخاب کنند ، تنظیم شده است. بنابراین ، آنها قادر خواهند بود با برنامه روزانه مشورت کنند و نمایش ها را تماشا کنند ، بدون اینکه ساعت ها به دنبال برنامه ای باشند که آنها را خوشحال کند.

به طور موازی ، کاربران غیرقابل توصیف همچنین می توانند از حالت خواندن تصادفی استفاده کنند. Netflix با کلیک بر روی دکمه کافی ، برنامه ای را راه اندازی می کند. نه فقط هر برنامه ای ، بلکه در واقع می تواند از سه نوع باشد: اپیزودی برای دنبال کردن در یک سریال که شما با فصل جاری شروع کرده اید ، برنامه ای که قبلاً در گذشته تماشا کرده اید در حال حاضر یک لحظه یا محتوای جدید برای سلیقه شما توصیه شده است.

اما این همه چیز نیست ، در واقع از زمان پایان سال 2021 Netflix برای ارائه محتوای بازی ارائه داده است. این ابزار به نام Netflix Gaming به شما ارائه می دهد به لطف اشتراک Netflix خود را به صورت رایگان بازی کنید. هنگامی که منتشر شد ، این سرویس به ویژه Stranger Things 3 The Game و Stranger Things 1984 را ارائه می دهد.

اگر محتوا را دوست دارید ، این امکان را دارید که آن را دوست داشته باشید. اکنون ، در Netflix ، یک دکمه جدید 2 اینچ به نظر می رسد که شما عاشق محتوا هستید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را بخوانید: Netflix: دکمه جدید برای بالا چیست؟ ?

نحوه استفاده از نتفلیکس ?

هیچ چیز ساده تر نیست. به وب سایت Netflix (سرویس آنلاین) بروید ، یا برنامه یکی از دستگاه های خود را بارگیری کنید (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، تلویزیون هوشمند ، جعبه و غیره.). هنگامی که در آنجا هستید ، می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و پیشنهاد بسته ماهانه خود را با توجه به قیمت آن یا ویژگی های آن (نوع فیلم ، تعداد صفحه نمایش) انتخاب کنید. Netflix بدون تعهد است ، این بدان معنی است که شما می توانید اشتراک خود را در هر زمان از طریق یک دکمه ساده از رابط اصلی حساب خود متوقف کنید (هر ماه شروع شده است). حساب شما فقط در فرانسه معتبر است.

پس از اتمام ، می توانید حداکثر 5 کاربر را ایجاد و پیکربندی کنید. پیکربندی به شما امکان می دهد زبانی را انتخاب کنید که در آن صفحه نمایش در حساب انتخاب شده نمایش داده می شود و حسابهای کودکان را ایجاد می کند (جایی که محتویات فیلتر می شوند). ایجاد یک حساب کاربری توسط کاربر مهم است تا سیستم یادگیری Netflix محتوا را که به آنها علاقه مند است ، به همه ارائه دهد.

همه کاربران در تمام دستگاه هایی که در آن Netflix نصب کرده اید قابل دسترسی است. لطفاً توجه داشته باشید ، با این حال ، بسته به اشتراک خود ، نمی توانید از Netflix در چندین صفحه استفاده کنید: از 1 تا 4 صفحه به طور همزمان مطابق با پیشنهاد خود. هر کاربر موارد دلخواه خود را دارد ، لیست برنامه های خود را که در حال تماشای است ، پرونده های بارگیری شده خود و غیره.

پس از اتمام تمام تنظیمات خود ، کاربر را باز کنید. در اینجا شما در صفحه اصلی Netflix هستید. این یک باند فعال در بالا را ارائه می دهد که برنامه های برجسته ای را ارائه می دهد ، این گروه یکی از مناطقی است که با سلیقه شما سازگار است. در زیر دسته بندی هایی (که با گذشت زمان نیز سازگار خواهد شد) خواهید یافت و سپس لیست 10 نفر برتر از سریال ها و فیلم های تماشا شده در کشور خود (بنابراین در فرانسه).

اگر هیچ چیز شما را در صفحه اصلی علاقه ندارد ، ابزار جستجو را باز کنید. با جستجوی محتوایی که دوست دارید شروع کنید و توجه داشته باشید که من آن را دوست دارم (انگشت شست) ، و در صورت تمایل ، آنها را به لیست خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که اگر Netflix محتوای مورد نظر خود را ندارد ، برنامه های معادل آن را به شما ارائه می دهد.

تمام موارد و آموزش های ما را در Netflix کشف کنید

 • چگونه حساب Netflix خود را باز کنیم
 • Netflix: نحوه شناسایی و مسدود کردن پروفایل های ناشناخته ?
 • Netflix: چگونه می توان پخش خودکار را غیرفعال کرد ?
 • Netflix: چگونه می توان با قرار دادن کد پین دسترسی به نمایه خود را مسدود کرد ?
 • Netflix: چگونه می توان عنوانی را از “گرفتن با مشخصات …” در Android حذف کرد ?
 • Netflix: عملکرد جدید خواندن تصادفی یک فیلم یا یک سری را برای شما انتخاب می کند
 • Netflix: نحوه نمایش و حذف یادداشت های خود ?
 • نتفلیکس دسته “فیلم های کوتاه” را برای کسانی که خیلی طولانی فیلم دوست ندارند اضافه می کند
 • Netflix: 15 نکته و ترفند ضروری
 • Netflix: چگونه نمایه خود را به یک حساب جدید منتقل کنیم ?
 • Netflix: هزاران نفر از مشترکین قادر خواهند بود قبل از همه افراد در سال 2023 فیلم و سریال را ببینند
 • گلدن گلوب: HBO Max و Netflix ، بیشترین سیستم عامل جریان برای گلدن گلوب 2023
 • نحوه لغو اشتراک از Netflix در سال 2023 ?
 • Netflix: اکنون می توانید اندازه و ظاهر زیرنویس ها را در تلویزیون انتخاب کنید
 • Netflix: در اینجا لیست کدهای مخفی برای دسترسی به دسته های پنهان در سال 2023 وجود دارد

برنامه Netflix را بارگیری کنید

Netflix در بسیاری از دستگاه ها موجود است. برنامه Netflix را می توان از قبل نصب کرد ، یا ممکن است مجبور شوید آن را بارگیری کرده و آن را نصب کنید.

نصب آنبرنامه Netflix را از طریق تلفن یا رایانه لوحی

برای نصب Netflix ، پیوند دستگاه خود را از رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود دنبال کنید.

 • تلفن ها و قرص های سیب
 • تلفن ها و تبلت های اندرویدی
 • تلفن های ویندوز و تبلت ها

برنامه Netflix را روی رایانه نصب کنید

برنامه Netflix در رایانه های خاصی ارائه می شود. برای نصب Netflix ، پیوند زیر را مطابق با رایانه خود دنبال کنید.

 • رایانه هایی که ویندوز 10 یا نسخه بعدی را اجرا می کنند می توانند Netflix را در فروشگاه مایکروسافت بارگیری کنند.
 • Chromebook می تواند برنامه Netflix را در فروشگاه Google Play بارگیری کند. برای کمک به نصب برنامه ها ، به سایت کمک Google بروید.

برای مشاهده Netflix بدون برنامه ، به Netflix بروید.com با استفاده از یک مرورگر وب پشتیبانی شده.

برنامه Netflix را نصب کنید یک تلویزیون متصل ، یک بازیکن چندرسانه ای ، یک کنسول بازی یا پخش کننده Blu-ray

اکثر دستگاه ها Netflix را به صورت یک برنامه از پیش نصب شده در منوی اصلی یا به لطف دکمه Netflix در کنترل از راه دور ارائه می دهند. اگر نتوانید Netflix را در منوی اصلی یا کنترل از راه دور پیدا کنید ، ممکن است مجبور شوید برنامه Netflix را در برنامه برای دستگاه خود بارگیری کنید. اگر نمی توانید فروشگاه App را پیدا کنید یا برنامه Netflix ارائه نشده است ، برای پیدا کردن نحوه دسترسی به Netflix با سازنده دستگاه خود تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

 • نحوه به روزرسانی برنامه Netflix در iPhone ، iPad یا iPod Touch
 • نحوه به روزرسانی برنامه Netflix در دستگاه Android خود
 • نحوه حذف برنامه Netflix در دستگاه های Android