نحوه پرداخت کمتر برای اشتراک Netflix خود? Le Parisien ، اشتراک های Netflix ارزان تر: نکات ما

نحوه پرداخت Netflix تا حد امکان گران است

این راه حل امروز به خطر افتاده است ، زیرا برای اولین بار برای ایجاد یک حساب کاربری در فرانسه با بهره گیری از آزمایش رایگان ، برای وارد کردن شماره تلفن خود لازم بود ، سپس آن را غیرفعال کنید تا بتوانید ضمن نگه داشتن اطلاعات شخصی خود ، حساب خود را در خارج از کشور ایجاد کنید.

اشتراک ارزان تر نتفلیکس

چگونه می توان کمتر برای اشتراک Netflix خود پرداخت کرد؟

 • پاریسی
 • با تکنولوژی

چگونه با خدمات مشتری LIDL تماس بگیریم؟آیا LIDL دارای درایو یا سرویس تحویل مسابقه خانگی است؟LIDL PLUS: بسیاری از مزایای کارت وفاداری و برنامه LIDL را دریافت کنیدکاتالوگ های آنلاین LIDL: کلیه معاملات خوب در کلیک

زباله ها برای ایجاد کمپوست چیست؟زباله های غذایی خود را از کجا پرتاب کنید؟چگونه زباله های غذایی خود را مرتب کنیم؟چگونه کمپوست را انجام دهیم؟

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

 • گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra: از کاهش دیوانه وار -76 ٪ استفاده کنید
 • Cdiscount به طرز چشمگیری قیمت تلفن هوشمند Google Pixel 7A را کاهش می دهد
 • این بخشنامه اره از فروش فلش در این سایت تخصصی مزایایی دارد
 • Nike Dunk High: در اینجا 3 پیشنهاد اختصاصی برای ورود به این کفش ورزشی شیک ارائه شده است
 • انتخاب خرید

نحوه پرداخت Netflix تا حد امکان گران است ?

Netflix پلت فرم جریان ضروری است ! این سایت با داشتن فهرست بزرگ فیلم ها و سریال های خود ، در بین فیلم های آماتور مانند سری تأیید شده تأیید شده است. اما سوالی که همه از آنها می پرسند این است: چگونه می توان Netflix را ارزان تر پرداخت کرد ? تمام اسرار را برای صرفه جویی در اشتراک خود کشف کنید !

این روش هایی که دیگر کار نمی کنند

از ماه آزمایش رایگان استفاده کنید

این اطلاعیه در بین برخی از کاربران عرفی این عمل بمب کوچکی داشته است: نتفلیکس در اوایل سال 2020 اعلام کرد پایان ماه آزمایش رایگان. از این پس ، ایجاد یک حساب جدید هر ماه غیرممکن است ، برای دسترسی به فیلم ها ، سریال ها و سایر مستندها باید بلافاصله پرداخت کنید !

از VPN استفاده کنید و یک حساب کاربری در خارج از کشور ایجاد کنید

این تکنیک در بین بچه های کوچک کمی با VPN شناخته شده بود: برای پرداخت ارزان تر نتفلیکس ، می توانستیم یک حساب کاربری در خارج از کشور ایجاد کنید و از قیمت های ارائه شده در کشورهایی که اشتراک آن کمتر است بهره مند شوید.

این راه حل امروز به خطر افتاده است ، زیرا برای اولین بار برای ایجاد یک حساب کاربری در فرانسه با بهره گیری از آزمایش رایگان ، برای وارد کردن شماره تلفن خود لازم بود ، سپس آن را غیرفعال کنید تا بتوانید ضمن نگه داشتن اطلاعات شخصی خود ، حساب خود را در خارج از کشور ایجاد کنید.

چگونه (واقعاً) در اشتراک Netflix خود ذخیره کنید ?

اشتراک های مختلف Netflix

صرفه جویی بالاتر از همه انتخاب درست است ! بنابراین قبل از اینکه به یک پیشنهاد عجله کنید ، برای مقایسه قیمت ها وقت بگذارید با توجه به استفاده خود ، انتخاب درست را انجام دهید. سه بسته مختلف در Netflix موجود است. ما به شما کمک می کنیم تا انتخاب صحیحی انجام دهید:

 • ضروری (با تبلیغ) : این قیمت جدید برای شما کمتر از ملزومات اساسی هزینه خواهد کرد ، مشروط بر اینکه شما آماده باشید که سریال خود را ببینید یا فیلم خود را با جلسات تبلیغاتی قطع کنید ، مانند تلویزیون. قیمت: 5.99 یورو
 • اساسی : با قیمت 8.99 یورو ارزانترین بسته است. اما این قیمت کوچک لزوما بهترین پیشنهاد را پنهان نمی کند ! در واقع ، شما فقط می توانید به یک دستگاه متصل شوید. اگر می خواهید سری و فیلم های خود را همزمان تماشا کنید ، حساب خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، HD در این اشتراک “سبک” گنجانده نشده است.
 • استاندارد : این اشتراک میانی با 13.49 یورو ارائه می شود. این ایده آل است اگر می خواهید اشتراک خود را با یک شخص به اشتراک بگذارید ، زیرا شامل 2 صفحه به طور همزمان است. بنابراین ، اگر اشتراک خود را با یک دوست به اشتراک بگذارید ، فقط 6 یورو برای هر نفر و در هر ماه پرداخت می کنید.
 • حق بیمه : در 17.99 یورو ، این اشتراک گرانترین ارائه شده توسط Netflix است. اما با این قیمت ، از 4 صفحه نمایش به طور همزمان و کیفیت تصویر UHD/4K (با مدیریت HDR و Dolby Vision) بهره مند خواهید شد

لطفاً توجه داشته باشید ، اشتراک حساب بین افرادی که جزئی از همان خانواده نیستند ، یک عمل ممنوع در شرایط استفاده از بستر جریان است !

از بازپرداخت نقدی در هدایای هدایا استفاده کنید

آیا ایگرائال را می شناسید ? این سرویس رایگان به شما امکان می دهد تا با پول “واقعی” ، درصدی از خریدهای آنلاین خود را بازیابی کنید. با این حال ، برخی از شرکای این سیستم عامل ، مانند CDIScount ، نسخه الکترونیکی هدیه Netflix را ارائه می دهند. بنابراین ، با خرید اعتبار از این طریق و بهره مندی از “بازپرداخت” ، بخشی از پول خود را بازیابی می کنید.