نحوه تماشای Netflix با پیشنهاد اینترنت نارنجی خود (LiveBox)?, نحوه تماشای نتفلیکس با نارنجی?

نحوه تماشای نتفلیکس با نارنجی

Contents

صورتحساب هر ماه در سالگرد اولین ثبت نام در نتفلیکس انجام می شود. در صورت خاتمه قبلی ، مشترکان همیشه می توانند تا این تاریخ از سایت جریان استفاده کنند.

نحوه تماشای Netflix از جعبه اینترنت Orange LiveBox ?

LiveBox Orange Netflix

نتفلیکس چندین سال است که محبوب ترین سرویس جریان در جهان است. اعتبار کاتالوگ آن ، که به طرز ماهرانه ای با ترکیب برنامه های اختصاصی ، عناوین مصرف کننده و مستقل ترکیب می شود ، می داند چگونه ظاهر بسیاری را به خود جلب کند.

بنابراین ضروری بود که در این مورد یکی از مهمترین بازیکنان در بین ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت نارنجی ، Netflix را ارائه می دهد ، خدماتی که مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد. بنابراین اپراتور تاریخی مخابراتی Netflix را در میان گزینه های تکمیل پیشنهادات جعبه اینترنت خود ارائه می دهد. در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است از LiveBox به سرویس پخش آنلاین دسترسی پیدا کنید.

در اینجا نکات اصلی در مورد پیشنهاد Netflix با جعبه اینترنت نارنجی آمده است:

 • زنجیره ای برای دسترسی به Netflix از طریق LiveBox یا LiveBox Up
 • هزینه بسته های Netflix در صورت اشتراک از طریق جعبه اینترنت نارنجی.
 • خدمات ارائه شده توسط پیشنهادات مختلف Netflix ؛
 • نحوه سازماندهی صورتحساب بسته Netflix با نارنجی
 • مدیریت اشتراک Netflix ؛
 • دستگاه های مختلفی که در آن می توان از اشتراک Netflix استفاده کرد.

Netflix با Orange LiveBox

Orange Operator LiveBox به شما امکان می دهد از سرویس پخش ویدیویی Netflix لذت ببرید.

مشتری نارنجی: هر آنچه را که باید در مورد استفاده از Netflix با یک جعبه زنده بدانید

از زمان ورود به بازار فرانسه در سال 2013 ، نتفلیکس همچنان به محبوبیت خود ادامه داد. اکنون ، سرویس جریان به یک عنصر اساسی در چشم انداز فرهنگی فرانسه تبدیل شده است. پلت فرم آمریکایی با ارائه فیلم های عمومی عالی و آثار فرقه ای برای کشف و کشف مجدد ، در خلاقیت های انحصاری نیز شرکت داشت.

فقط با نتفلیکس که از این رو می توان به سری خاصی که برای کیفیت آنها شناخته شده است دسترسی پیدا کرد, مانند آینه سیاه ، چیزهای غریبه, یا نارنجی سیاه جدید است. در حقیقت ، غول آمریکایی در جنگ خود با سایر متخصصان بخش مانند OCS و HBO استدلال های وزنی دارد.

این سریال همچنین تنها منطقه ای نیست که Netflix در آن متمایز است. این شرکت همچنین پشت سر است تولید آثار اصلی که در سالهای اخیر به طور دائم ارواح را مشخص کرده اند. این به عنوان مثال مورد است اوکجا, ارائه شده در جشنواره کن 2017, نابودی با ناتالی پورتمن ، یا یک, این فیلم اندرو نیکول را امضا کرد (به گاتاکا خوش آمدید). تمام این فیلم های با کیفیت منحصراً در Netflix در فرانسه در دسترس هستند. برخی از پیش نیازها برای استفاده از سرویس Netflix از LiveBox آن ضروری هستند.

این راهنمای اختصاص داده شده به استفاده از Netflix با یک جعبه اینترنت نارنجی به چند نکته اصلی باز می گردد.

 • روش دسترسی به Netflix با LiveBox چیست؟ ?
 • بسته های Netflix در دسترس با جعبه Orange LiveBox چیست؟ ?
 • چگونه از یک ماه رایگان در نتفلیکس لذت ببریم ?

مشاوره از منکم اهمیتجعبه

قبل از انتخاب Netflix ، می توان در مورد کاتالوگ موجود در این سکو اطلاعات کسب کرد. دومی در واقع به طور مرتب با برنامه ها غنی می شود ، گاهی اوقات به طور موقت. بنابراین می تواند منتظر اضافه کردن یک سریال یا فیلمی باشد که انتظار می رود اشتراک شما را شروع کند.

چگونه و با کدام شماره زنجیره ای به Netflix با Orange LiveBox دسترسی پیدا می کند ?

مانند بسیاری از رقبای خود, نارنجی Netflix را به مشترکین خود ارائه می دهد. با این حال ، این سرویس گنجانده نشده است ، بنابراین توصیه می شود پیشنهاد اختیاری را ارائه دهید. علاوه بر این ، شما باید بدانید که برای دسترسی به سرویس Netflix ، چندین مرحله امکان پذیر است. مانند سایر ISP ها ، یک شماره زنجیره ای به سیستم عامل اختصاص داده شده است. از رابط LiveBox ، یک راه حل دیگر به شما امکان می دهد به صفحه اصلی پلت فرم جریان آمریکا بروید.

برای دسترسی به Netflix از Orange LiveBox ، دو راه حل وجود دارد:

 • برای نمایش Netflix به Orange LiveBox Channel 70 بروید
 • برای دسترسی به بخش “فیلم در تقاضا” ، کلید “منو” را در کنترل از راه دور فشار دهید ، “Video Pass” را انتخاب کنید و نماد Netflix را انتخاب کنید.

با این اطلاعات ، اعضای سرویس جریان می توانند پس از آن آزادانه از کاتالوگ Netflix از رمزگذار Orange TV4 لذت می برد. همچنین لازم به ذکر است که علاوه بر نتفلیکس و سایر خدمات اختصاص داده شده به سینما و سریال ، نارنجی دسته های ورزشی را به نمایش می گذارد. از جمله گزینه هایی که می توان در ارائه دهنده دسترسی به اینترنت مشترک شد بنابراین به نظر می رسد Bein Sport و کانال+. RMC Sport همچنین می تواند توسط مشتریان نارنجی مشترک شود.

کانال های ورزشی Bein در نارنجی

همچنین همه چیز را در مورد ورزش های Bein با جعبه های اینترنتی نارنجی بخوانید

قیمت ماهانه اشتراک به نتفلیکس در نارنجی چقدر است ?

طبق معمول ، افراد علاقه مند به کاتالوگ غول آمریکایی می توانند به سه فرمول اشتراک دسترسی پیدا کنند. در صورت لزوم ، باید توجه داشت که مشترکین نارنجی از نرخ ترجیحی بهره نمی برند با عضویت در سرویس Netflix به عنوان دارنده LiveBox.

فرمول های مختلف Netflix که در نارنجی قابل دسترسی هستند
اساسی استاندارد حق بیمه
همزمان ممکن در 1 صفحه 2 صفحه 4 صفحه
مشاهده بهینه تعریف استاندارد (وضوح 720*578) کیفیت بالا (وضوح 1280*720) HD و 4K یا Ultra HD (وضوح 3840*2160)
قیمت ماهانه 7.99 یورو 11.99 یورو 15.99 یورو

برخی از مشاهدات برای درک بهتر فرمول ها:

 • کیفیت برنامه هایی که بیش از تعریف استاندارد نیست (SD) برای بسته ضروری ، عشایر برای سری تلفن های هوشمند مناسب هستند ؛
 • مشتریان Netflix امکان دارند دانلود فیلم ها در برخی از پشتیبانی های خاص اما تعداد دستگاه های استفاده از این ویژگی با همان حساب محدود است
 • فرمول حق بیمه از نتفلیکس برای گروه های بزرگ دوستان و خانواده ها مناسب است با 4 صفحه که می توانند به طور همزمان وصل شوند.

بارگیری فیلم ها و سریال های محدود ?

بارگیری برخی از فیلم ها یا سریال ها توسط Netflix مجاز است. با این حال ، با دو عامل مشروط است. اقلیت پشتیبانی با این قابلیت سازگار است. علاوه بر این ، لیست آثاری که قابل بارگیری است کاهش می یابد. ضروری است که آنها خلاقیت های اصلی نتفلیکس باشند ، یا این که کاملاً حقوق دارد.

مشتری LiveBox یا LiveBox Up: Netflix رایگان برای یک ماه آزمون

ذکر یک گزینه جالب برای بیش از یک عنوان برای کشف برنامه های Netflix از LiveBox آن بسیار مهم است. برای اولین ثبت نام, سایت جریان یک ماه آزاد می گذارد تا به همه اجازه دهد ببینند آیا محتوای کاتالوگ با آنها مطابقت دارد.

برای بهره مندی از این دوره آزمایشی ، به سادگی در گزینه Orange مشترک شوید. خدمات سپس فقط پس از رسیدن سالگرد ثبت نام صورتحساب می شود. اگر نتفلیکس سرانجام کاربر را متقاعد نکند ، دومی می تواند بلافاصله آن را فسخ کند. توجه داشته باشید که دسترسی به سایت جریان یک ماه پس از ثبت نام اولیه متوقف می شود.

علاوه بر این, اشتراک در Netflix یک اشتراک بدون تعهد است. بنابراین بسته به تمایل یا در دسترس بودن آن ، می توان آن را در هر زمان متوقف کرد. با این حال هیچ ترسی وجود ندارد. اگر تمایل به شروع مجدد اشتراک پدیدار شود ، می توان داده ها را بازیابی کرد. سریال ها و فیلم های مورد علاقه ، در فصول پیشرفت کردند: تمام این اطلاعات دوباره در دسترس خواهد بود ، گویی اشتراک هرگز متوقف نشده است.

دوره آزمایشی نتفلیکس: پیشنهاد انتخاب شما برای یک ماه

در دوره آزمایشی ، کاربران جدید که این پیشنهاد را آزمایش می کنند ، این انتخاب را دارند. در واقع می توان پیشنهاد ضروری ، استاندارد یا حق بیمه را انتخاب کرد. در طول سی روز ، همه آزاد هستند که فرمولی را که احتمالاً بعداً اتخاذ می کنند ، انتخاب کنند. این مزیت را برای تحقق امکانات ارائه شده توسط Netflix و ارتباط این پیشنهاد در مقایسه با نیازهای آن ارائه می دهد.

چگونه می توان اشتراک Netflix خود را مدیریت کرد و با داشتن مشتری نارنجی از سرویس پخش لذت برد ?

پس از مشترک شدن در پلت فرم جریان ، فقط از خدمات موجود در این پیشنهاد بهره مند می شود. همانطور که در بالا ذکر شد ، امکانات ارائه شده به فرمول انتخاب شده بستگی دارد. هنگامی که دارنده بسته ضروری ، استاندارد یا ممتاز است, با این وجود اگر دومی مناسب نباشد ، می توان پیشنهادات را تغییر داد. برای استفاده کامل از نتفلیکس ، چند نکته شایسته بحث است. Mapetitebox پیشنهاد می کند به عناصر اصلی خاصی برگردد که استفاده و مدیریت اشتراک را انجام می دهد.

در زیر ، سؤالات مهم مربوط به استفاده از پیشنهاد Netflix.

 • تجهیزات لازم برای دسترسی به Netflix با نارنجی چیست ?
 • چگونه می توان حساب Netflix خود را با نارنجی مدیریت کرد ?
 • فاکتور Netflix چگونه در Orange Work کار می کند ?
 • پشتیبانی سازگار با Netflix چیست ?

جعبه های اینترنتی با تلویزیون ISP

همچنین تمام جعبه های اینترنتی را با دسته تلویزیونی بخوانید

نحوه خاتمه یا تغییر اشتراک Netflix با اپراتور تاریخی ?

اگر ثبت نام از منطقه مشتری یا رمزگذار تلویزیون نارنجی برای Netflix امکان پذیر باشد ، این مورد در مورد خاتمه نیست. برای’اشتراک در Netflix را لغو کنید, شما باید بروید ، انتخاب خود, در سایت سرویس یا کاربرد آن. یک بار در صفحه اصلی یک یا دیگری از پشتیبانی ها ، یک روش ساده و سریع به شما امکان می دهد تا تغییر مورد نظر را بدست آورید.

برای انجام این کار ، بنابراین لازم نیست که با خدمات مشتری یا شخص ثالث تماس بگیرید. همه چیز به گونه ای انجام می شود که کاربران بتوانند خودشان اشتراک خود را به روشی خودمختار و به سادگی ممکن مدیریت کنند.

روش پایان دادن به پیشنهاد Netflix خود یا اصلاح آن:

 • “حساب” را انتخاب کنید ؛
 • جستجو در “اشتراک و صورتحساب” قسمت درج “لغو اشتراک” را جستجو کنید
 • این درج را انتخاب کنید و نشانه های زیر را دنبال کنید.

به منظور. واسه اینکه. برای اینکه بسته Netflix خود را ویرایش کنید, این روش تقریباً یکسان است. با این تفاوت که گزینه در قسمت “جزئیات بسته” است. در اینجا ، اعضا می توانند به درج “بسته تغییر” دسترسی پیدا کرده و سپس پیشنهادی را که مایل به مهاجرت هستند ، انتخاب کنند.

چه دوره ای برای در نظر گرفتن اصلاح یا خاتمه اشتراک Netflix آن ?

اگر تغییر در بسته Netflix بلافاصله در نظر گرفته شود ، برای خاتمه یکسان نیست. این تنها با رسیدن سالگرد ثبت نام مؤثر است. در حالی که منتظر رسیدن به این تاریخ هستیم ، دارنده اشتراک و حساب های مرتبط با آن هنوز هم می توانند از کاتالوگ Netflix استفاده کنند ، بدون هزینه اضافی.

تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از Netflix در نارنجی

تمام جعبه های زنده ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت با Netflix سازگار نیستند. اینها پارامترهای زیادی هستند که باید قبل از نگاه نامحدود توسط برنامه های موجود در پلت فرم جریان ، مانند آن ، در نظر بگیرند ریک و مورتی ، توسعه دستگیر, یا بهتر است با ساو تماس بگیریدسعادت.

Netflix با Orange LiveBox

Netflix در Orange با بیشتر تجهیزات اپراتور در دسترس است.

لیست تجهیزات دسترسی به Netflix در نارنجی:

 • رمزگشایی نمایشنامه ؛
 • تلویزیون ماهواره ای؛
 • رمزگذار UHD ؛
 • رمزگشایی 4.

این لیست نسبتاً محدود کننده است ، برخی از عناصر با استفاده از Netflix سازگار نیستند. باید مشخص شود که دارندگان یک رمزگذار سفید نمی توانند از این سرویس استفاده کنند. برای دسترسی به Netflix ، با این وجود برای دارندگان رمزگذار سفید امکان تغییر تجهیزات را فراهم می کند. پس از در دسترس بودن تجهیزات مناسب ، چندین روش امکان دسترسی به پلت فرم جریان را فراهم می کند.

Box Orange Internet Box که امکان دسترسی Netflix را فراهم می کند عبارتند از:

 • LiveBox ؛
 • جعبه زنده.

همه اشتراک دیگر در جعبه اینترنت در نارنجی به Netflix دسترسی ندارد. دلیل آن ساده است: ارائه دهنده خدمات اینترنت برای فرمول های دیگر تلویزیون 4 یا یک رمزگشایی پخش LiveBox ارائه نمی دهد.

اشتراک های اینترنتی نارنجی

همچنین همه چیز را در مورد جعبه های اینترنتی نارنجی بخوانید

صورتحساب نتفلیکس در نارنجی چگونه است ?

مشترکین نارنجی با توجه به فاکتور Netflix انتخاب کنید. به طور کلی ، باید بدانید که هر ماه ، بدون متوقف کردن اشتراک ، به طور خودکار تمدید می شود. همچنین لازم به ذکر است که برای مشتریان یک جعبه اینترنت نارنجی که دارای اشتراک Netflix هستند ، امکان پذیر است که دو راه حل در مورد صورتحساب سرویس جریان وجود دارد.

گزینه های دیگر از نظر صورتحساب اشتراک Netflix چیست؟ ?

 • هزینه خدمات جریان Netflix ممکن است در فاکتور منتقل شده توسط نارنجی ظاهر شود به مشترکانش ؛
 • مقدار اشتراک Netflix همچنین می تواند به طور مستقل از جعبه اینترنت نارنجی تنظیم شود.

صورتحساب هر ماه در سالگرد اولین ثبت نام در نتفلیکس انجام می شود. در صورت خاتمه قبلی ، مشترکان همیشه می توانند تا این تاریخ از سایت جریان استفاده کنند.

آنچه پشتیبانی می کند با Netflix سازگار است ?

Netflix اجازه می دهد تا در دو سه فرمول در دسترس خود ، به طور همزمان برنامه های کاتالوگ را از طریق یک صفحه دوم تماشا کند. همچنین, بسیاری از پایانه ها می توانند سرویس جریان را نمایش دهند.

از جمله پایانه هایی که قادر به مراقبت از سرویس Netflix هستند عبارتند از:

 • تلفن های هوشمند یا تبلت با برنامه Mobile Netflix iOS یا Android ؛
 • رایانه ها به لطف برنامه های دسک تاپ مک یا ویندوز ؛
 • تلویزیون هوشمند با برنامه Netflix ، مانند توشیبا ، پاناسونیک ، سونی ، مدل های سامسونگ مشابه را ارائه می دهند
 • کنسول های بازی: با Xbox 360 ، Xbox One ، PS3 ، PS4 ، Wii یا Wii U ؛
 • کلیدهای متصل با Google Chromecast ، Amazon Fire یا Apple TV.

با تشکر از این ، بسیار آسان است برای دسترسی به Netflix ، هنگامی که اشتراک از Orange LiveBox آن ساخته شده است. مزیت این است که شناسه های تعریف شده در هنگام ثبت نام با نارنجی نیز برای این پشتیبانی های دیگر معتبر هستند.

Netflix رایگان به مدت 6 ماه برای مشتریان خانواده

Netflix به شما امکان می دهد فیلم ها و سریال های خود را بارگیری کنید. با این حال ویژگی موجود در چند پایانه.در رایانه ، فقط برنامه موجود در ویندوز به شما امکان می دهد برنامه های Netflix را ضبط کنید. برنامه های تلفن همراه ، موجود در iOS یا Android نیز مجوز بارگیری را دارند.

نحوه تماشای نتفلیکس با نارنجی ?

با تقریباً 45 ٪ سهم بازار در بازار اینترنت جعبه ، Orange سنگین وزن از راه دور و شریک اصلی Netflix است. نحوه تماشای Netflix با LiveBox Orange آن ? رهبر را دنبال کنید !

چگونه نتفلیکس را با نارنجی تماشا کنیم؟

Maxime Blondet – اصلاح شده در تاریخ 08/22/2023 در 3:42 بعد از ظهر خلاصه

 1. Netflix Orange: 4 بسته ممکن
 2. تجهیزات مورد نیاز برای دسترسی به Netflix Orange
 3. نحوه عضویت در Netflix Orange ?
 4. در تلویزیون نارنجی به Netflix متصل شوید
 5. چگونه Netflix Orange صورتحساب می شود ?
 6. نحوه تغییر یا خاتمه حساب نارنجی Netflix خود ?

Netflix at Orange: 4 بسته ممکن

نارنجی مانند رقبای خود Netflix را به مشترکان خود ارائه می دهد. اما مراقب باشید ، این سرویس در پیشنهادات اینترنتی LiveBox گنجانده نشده است. بنابراین لازم است در یکی از چهار بسته Netflix که توسط پلت فرم جریان ارائه شده است مشترک شوید:

 • بسته استاندارد با تبلیغات با 8.99 یورو (1 صفحه واحد به طور همزمان در HD)
 • بسته اساسی با 8.99 یورو (1 صفحه واحد به طور همزمان در HD)
 • بسته استاندارد با 13.49 یورو (2 صفحه همزمان در Full HD)
 • بسته حق بیمه با 17.99 یورو (4 صفحه همزمان در 4K Ultra HD)

اشتراک در Netflix یک اشتراک است بدون درگیری. بنابراین می توان آن را در هر زمان خاتمه داد.

تجهیزات مورد نیاز برای دسترسی به Netflix Orange

امروز ، تمام پیشنهادات اینترنتی نارنجی دسترسی به Netflix را فراهم می کند. اما برای دسترسی ، شما هنوز هم باید یک رمزگذار تلویزیون نارنجی سازگار داشته باشید که سازگار باشد. که در مورد LiveBox TV 4, از LiveBox Play وت LiveBox Play Up و Decoder Ultra HD 4K. در اینجا نحوه فهمیدن اینکه آیا می توانید از فیلم ها و سریال های منتشر شده توسط پلت فرم جریان لذت ببرید:

توضیحات کوچک: اگر نمی دانید کدام رمزگشایی را دارید ، رنگ آن کافی است که بدانید با Netflix سازگار است. سیاهان در حالی هستند که سفید (UHD 90) نیست. ساده و کارآمد ! اگر رمزگذار شما سازگار نیست ، وحشت نکنید ، برای تغییر رمزگذار برای سازگار امکان پذیر است ، بدون اینکه لزوماً پیشنهاد خود را تغییر دهید. با این وجود ، تغییر تجهیزات می تواند برای شما صورتحساب شود.

از طرف دیگر ، اگر تلویزیون ماهواره ای دریافت کرده اید و می خواهید در Netflix مشترک شوید ، باید جعبه خود را تغییر داده و اشتراک خود را تغییر دهید. سرویس جریان فقط از طریق ADSL یا فیبر قابل دسترسی است.

نحوه عضویت در Netflix Orange ?

برنامه Netflix در حال حاضر در جعبه نارنجی موجود است. بنابراین برای نصب آن وجود ندارد. فقط وجود دارد ایجاد یک حساب و در یکی از سه اشتراک مشترک شوید. هیچ چیز ساده تر نیست. در اینجا روشی است که باید دنبال کنید:

1- به گذرگاه ویدیویی دسترسی پیدا کنید

دکمه منو را در کنترل از راه دور خود فشار دهید. در این ویدئو در صورت تقاضا ، به بخش Pass Video از Decoder LiveBox خود بروید و Netflix را انتخاب کنید

باج

2- ایجاد یک حساب کاربری

برای ایجاد یک حساب شخصی در Netflix ، اطلاعات شخصی خود را وارد کنید ، یک رمز عبور را انتخاب کنید و اعتبارسنجی کنید

3- روش پرداخت را اطلاع دهید

پس از انتخاب بسته Netflix ، شما بین دو روش پرداخت انتخاب می کنید: پرداخت در صورتحساب نارنجی خود ، همانند اشتراک خود یا با کارت بانکی ، در این صورت اشتراک به Netflix مشمول فاکتور جداگانه خواهد بود.

4- حساب Netflix خود را تأیید کنید

پس از بررسی شرایط استفاده ، حساب خود را فعال کنید و از بهترین Netflix بهره مند شوید.

برای عضویت در Netflix Orange ، می توانید از طریق بوتیک در وب سایت اپراتور. برای انجام این کار ، شما باید به بخش “تلویزیون و سرگرمی” بروید و بر روی “دسته های تلویزیونی” و سپس در “Netflix” و سرانجام در “ثبت نام اکنون” کلیک کنید. قبل از ادامه روند اشتراک ، نارنجی از شما می خواهد که خود را نشان دهید حساب نارنجی با وارد کردن آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه نارنجی.

در تلویزیون نارنجی به Netflix متصل شوید

برای دسترسی به Netflix در تلویزیون نارنجی ، سه امکان وجود دارد. برای اولین بار با اتصال به برنامه ، از گذرگاه ویدیو در بخش ویدیو در صورت تقاضا ، امکان دسترسی به آن وجود دارد. احتمال دیگر: دکمه منو را در کنترل از راه دور فشار دهید ، کانال های تلویزیونی را در بخش تلویزیون انتخاب کرده و برنامه Netflix را راه اندازی کنید. امکان سوم ، و این ساده ترین و سریعترین سه نفر است: مستقیماً از کانال 70 دسته تلویزیون نارنجی.

پس از راه اندازی برنامه ، فقط خود را برای استفاده از پلت فرم جریان و تماشای بهترین سری Netflix شناسایی کنید.

چگونه Netflix Orange صورتحساب می شود ?

دو امکان وجود دارد: صورتحساب توسط Netflix یا صورتحساب توسط Orange ، در این صورت اشتراک Netflix در فاکتور اپراتور ظاهر می شود. شما باید در زمان اشتراک یکی از دو گزینه را انتخاب کنید.

اگر در حال حاضر مشتری Netflix هستید و می خواهید توسط Orange صورتحساب شوید ، باید اشتراک Netflix خود را خاتمه دهید و اشتراک جدیدی را از طریق نارنجی ایجاد کنید و روش پرداخت را توسط بیلکشی نارنجی.

نحوه تغییر یا خاتمه حساب نارنجی Netflix خود ?

مدیریت حساب نارنجی Netflix شما انجام شده است فقط از وب سایت Netflix. آیا بسته خود را تغییر دهید یا اشتراک خود را خاتمه دهید.

در هر دو مورد ، شما را در Netflix مشخص می کند و به صفحه “حساب” دسترسی پیدا می کند.

 • اگر می خواهید پیشنهاد خود را تغییر دهید ، “بسته بندی بسته” را در بخش “بسته” انتخاب کنید.
 • اگر می خواهید خاتمه دهید ، در بخش “اشتراک و صورتحساب” روی “لغو اشتراک” کلیک کنید.

Netflix در 4K Ultra HD با جعبه زنده نارنجی

Netflix در سه رمزگذار TV Orange (TV 4 ، LiveBox Play Up و Decoder Ultra HD 4K) با کیفیت بالا در دسترس است. با این حال ، تعدادی از شرایط باید برآورده شوند:

 • در بسته حق بیمه Netflix مشترک شده اند
 • سرعت اتصال به اینترنت پایدار حداقل 25 مگابایت در ثانیه داشته باشید
 • کیفیت تنظیم جریان را روی ماشین یا زیاد داشته باشید
 • یک تلویزیون سازگار با 4K Ultra HD داشته باشید

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

این پرونده ها همچنین ممکن است به شما علاقه مند شوند:

 • نحوه تماشای Netflix با SFR ?
 • نحوه تماشای Netflix با Bouygues Telecom ?
 • Netflix Free: چگونه Netflix را در Freebox خود قرار دهیم ?
 • Netflix Free: در اینجا چهار نکته برای لذت بردن از پلت فرم جریان بدون پرداخت یک پنی وجود دارد
 • Netflix with Canal+: همه چیز در مورد بهترین پیشنهاد سینما و سریال
 • چگونه نتفلیکس را در تلویزیون خود تماشا کنیم?
 • بهترین سری Netflix