به اشتراک گذاری حساب Netflix: قوانین جدید ، چگونه کار می کند?, Netflix: پایان اشتراک حساب ، یک استراتژی همیشه برنده ?

Netflix: پایان اشتراک حساب ، یک استراتژی همیشه برنده 

Contents

شما از Netflix در محل اصلی خود استفاده می کنید (که می توانید در تنظیمات پیکربندی کنید) ? کلیه دستگاه های متصل به WiFi داخلی شما می توانند از سرویس استفاده کنند (در محدوده صفحه نمایش مجاز توسط فرمول شما). در ابتدا نتفلیکس قصد داشت تحمیل کندحداقل هر 31 روز یک بار از حساب خود استفاده کنید از طریق WiFi داخلی برای جلوگیری از مسدود کردن احتمالی و روند تأیید. اما به نظر می رسد که این اندازه گیری که نیاز به اتصال دارد حتی اگر ما نمی خواهیم رها شویم.

به اشتراک گذاری حساب Netflix: قوانین جدید ، چگونه کار می کند ?

پایان اشتراک حساب در Netflix به تدریج در چندین کشور مستقر می شود. این کمپین رسما در فرانسه آغاز شده است. اما چگونه غول جریان این کار را انجام می دهد تا کلاهبرداران را از بین ببرد ? در صورت اشتراک حساب ، چه ریسک می کنیم ? هزینه حساب فرعی چقدر خواهد بود ? ما همه چیز را به شما می گوییم.

 • هزینه حساب اضافی در Netflix چقدر خواهد بود ?
 • چه زمانی Netflix به اشتراک گذاری حساب ممنوع خواهد شد ?
 • Netflix: اعضای اضافی حقوق یکسانی نخواهند داشت
 • قوانینی که برای صاحبان حساب اعمال می شود
 • نحوه استفاده از Netflix در حال حرکت ، تعطیلات یا در محل زندگی دوم خود ?
 • چگونه نتفلیکس اسکواش حساب را تشخیص می دهد ?
 • نتفلیکس می تواند از هوش مصنوعی فراخوانده شود تا در مورد مشترکان خود اطلاعات بیشتری کسب کند
 • آیا امروز حق دارم حساب Netflix خود را به اشتراک بگذارم ? اگر من گرفتار شوم چه خبر است ?
 • Netflix: اشتراک های مختلف در سال 2023

نوتفلیکس

بیش از 230 میلیون نفر به نتفلیکس دسترسی دارند. اما خدمتی که دوره ای از بحران تاریخی را تجربه می کند ، فوراً نیاز به جذب مشترکان جدید دارد. برای انجام این کار ، نتفلیکس در مورد شکار حساب های غیرقانونی حساب می کند. در واقع ، بسیاری از کاربران حساب های خود را برای کاهش هزینه ها جمع می کنند. این سکو شرط بندی می کند که بسیاری از آنها ، تحت استرس ، اشتراک خود را به دست می آورند. اگر یک حساب Netflix را با شخصی که در همان آدرس شما زندگی نمی کند به اشتراک بگذارید ، از آن استفاده کنید زیرا ممکن است خیلی زود متوقف شود.

هزینه حساب اضافی در Netflix چقدر خواهد بود ?

Netflix به تازگی اعلام کرده است که اکنون محدودیت های اشتراک حساب اعمال شده است در فرانسه ، ایالات متحده و در صد کشور در سراسر جهان. به اشتراک گذاری رمز عبور که تاکنون در فرانسه رایگان بود ، پرداخت می شود. از این پس ، همه مشترکانی که می خواهند حساب خود را با شخصی در خارج از خانه خود به اشتراک بگذارند ، باید بپردازند 5.99 یورو در هر ماه. در مقایسه ، مشترکان آمریکایی باید در هر ماه 8 دلار بپردازند. قیمت یک حساب اضافی از یک کشور به کشور دیگر یکسان نیست: به عنوان مثال ، شما باید 7.99 CAD را در کانادا (حدود 5.50 یورو) بپردازید اما فقط 3.99 یورو به زبان پرتغالی. بنابراین فرانسه در واقع به قیمت تعیین شده برای اسپانیا نزدیکتر شده است که 5.99 یورو است. نرخ نسبتاً بالا و یکسان با قیمت اشتراک با تبلیغات. این آخرین پیشنهاد ، که در حال حاضر 1.4 میلیون فرانسوی را به خود جلب کرده است ، و به نظر می رسد در بیش از 1 میلیون آمریکایی ، فرمولی است که نتفلیکس می خواهد بیشترین پیشرفت را انجام دهد.

چه زمانی Netflix به اشتراک گذاری حساب ممنوع خواهد شد ?

شکار برای اشتراک حساب در فرانسه راه اندازی شده است ، رسمی است. مشترکان Netflix در فرانسه ایمیلی دریافت می کنند که برای آنها توضیح می دهد که می توانند حساب خود را به صورت رایگان با اعضای خانه خود به اشتراک بگذارید. این سکو تفاوت بین افراد در تعطیلات یا در حال حرکت و افراد خارج از خانواده را که از این حساب استفاده می کنند ایجاد می کند. بنابراین کسانی که می خواهند حساب خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارند ، بین دو گزینه انتخابی دارند. اولین پرداخت هزینه در مبلغ است 5.99 یورو در هر ماه برای اضافه کردن یک مشترک اضافی. دوم است نمایه را به یک حساب پرداخت دیگر منتقل کنید. این به اعضای خارج از خانه اجازه می دهد تا در حساب خود مشترک شوند ، اما فیلم ها و سریال های خود را در حال انجام ، لیست مورد علاقه خود و غیره از دست نمی دهند. نتفلیکس از سال 2022 سیستم خود را در 3 کشور در آمریکای لاتین (پرو ، شیلی و Costa-Irica) تجربه کرده بود. از فوریه ، کانادا ، نیوزیلند ، اسپانیا و پرتغال مشمول آن شده اند. و قرمز N در حال حاضر گلدان های شکسته را پرداخت می کند. نتفلیکس از زمان استقرار به اشتراک گذاری حساب پرداخت شده ، 1 میلیون کاربر در اسپانیا از دست داده است.

Netflix: اعضای اضافی حقوق یکسانی نخواهند داشت

اعضای اضافی کاملاً از همان حقوق مشترک “عادی” بهره مند نمی شوند. به عنوان مثال ، آنها می توانند Netflix را از تمام دستگاه های خانگی خود تماشا کنند اما فقط با یک دستگاه به طور همزمان و فقط یک پروفایل داشته باشید. همچنین توجه داشته باشید که این صاحب اولیه حساب است که باید فاکتور را بپردازد. به منظور این که به همه کاربران اجازه دهد مشخصات خود را با توصیه های سازگار با سلیقه خود حفظ کنند ، Netflix همچنین عملکردی را راه اندازی کرده است که امکان انتقال نمایه خود را به یک حساب جدید می دهد. این برای همه کسانی که دیگر نمی توانند از حساب شخص دیگری استفاده کنند مفید است.

قوانینی که اعمال می شود برای صاحبان حساب

شما از Netflix در محل اصلی خود استفاده می کنید (که می توانید در تنظیمات پیکربندی کنید) ? کلیه دستگاه های متصل به WiFi داخلی شما می توانند از سرویس استفاده کنند (در محدوده صفحه نمایش مجاز توسط فرمول شما). در ابتدا نتفلیکس قصد داشت تحمیل کندحداقل هر 31 روز یک بار از حساب خود استفاده کنید از طریق WiFi داخلی برای جلوگیری از مسدود کردن احتمالی و روند تأیید. اما به نظر می رسد که این اندازه گیری که نیاز به اتصال دارد حتی اگر ما نمی خواهیم رها شویم.

نحوه استفاده از Netflix در حال حرکت ، تعطیلات یا در محل زندگی دوم خود ?

 • برای دارندگان یک اشتراک اساسی : تا زمان 1 آدرس اضافی
 • برای دارندگان یک اشتراک استاندارد : تا زمان 2 آدرس اضافی
 • برای دارندگان یک اشتراک حق بیمه : تا زمان 3 آدرس اضافی

اگر با تلفن هوشمند خود وارد سیستم شوید (توسط Netflix به عنوان بخشی از یک خانه مشخص شده است) ، در حالی که شما در حال حرکت نیستید ، باید بدون مشکل بتوانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید. حداقل ، ما امیدواریم ..

از طرف دیگر نمی توانید از حساب Netflix خود در خانه کشور خود استفاده کنید ، می توانید از آن در تسلا استفاده کنید. در واقع ، دقت از طریق یک سایت کانادایی اختصاص داده شده به تسلا ارائه شده است. ما می توانیم در نظر بگیریم که این خبر خوب است حتی اگر نسبتاً تعداد کمی از افراد فرانسه را نگران کند.

چگونه نتفلیکس اسکواش حساب را تشخیص می دهد ?

بعد از گذشت چند هفته از تاری ، نتفلیکس حجاب را در مورد عملکرد سیاست جدید ضد شرم خود برداشته است. سایت به وضوح مشخص می کند که مردم ” که در خانه شما زندگی نمی کنند ، برای تماشای Netflix باید از حساب خودشان استفاده کنند (یا از طریق زیر حساب بروید). برای فهمیدن ، این سرویس مبتنی بر آدرس IP ، شناسه دستگاه و فعالیت حساب از طریق دستگاه های متصل به حساب است.

اگر دستگاهی خارج از خانه شما به طور مرتب از حساب شما استفاده می کند, Netflix می تواند یک فرآیند تأیید را آغاز کند.

 • دارنده حساب اصلی پیامی را با پیوند دریافت می کند.
 • این به شما امکان دسترسی به کدی را می دهد که برای ورود به دستگاه مورد نظر با تأیید لازم باشد.
 • پس از آن فقط 15 دقیقه فرصت دارید تا خود را اجرا کنید.
 • با تشکر از کد ، Netflix دوباره به مدت 7 روز در خارج از خانه شما قابل دسترسی خواهد بود.

از این رو کسانی که می خواهند به جعل خود ادامه دهند ، از این روند تأیید اذیت می شوند. به دست آوردن کد معروف و ورود به آن در 15 دقیقه مسطح آسان نیست وقتی که با دارنده حساب زندگی نمی کنید.

پیش از این ، این تکنیک بسیار خوب کار می کند از آنجا که پایان به اشتراک گذاری حساب به طرز شگفت انگیزی کار می کند و کلاهبرداران قدیمی در حال عضویت هستند: تنها در ایالات متحده این شرکت نزدیک به 100000 ثبت روزانه در تاریخ 26 و 27 مه ثبت کرده است. این طبیعی است ، و ما برای شما توضیح می دهیم که چرا VPN ها به شما اجازه نمی دهند مسدود کردن اشتراک حساب را دور بزنید.

نتفلیکس می تواند از هوش مصنوعی فراخوانده شود تا در مورد مشترکان خود اطلاعات بیشتری کسب کند

برای اصلاح تشخیص کلاهبرداران, Netflix با Adobe ارتباط خواهد داشت و بنابراین رفتار مشتریان خود را بهتر درک کنید. این گروه ، که هنوز ابزارهای گرافیکی خود را توسعه می دهد ، در واقع همکاری با Netflix ، Disney+ و HBO Max را اعلام کرده است هوش مصنوعی را پیشنهاد کنید قادر به درک بهتر رفتار کاربران این سیستم عامل های SVOD. تحت عنوان ضریب هوشی حساب Primetime, از آن برای اندازه گیری ، مدیریت و کسب درآمد از شناسه ها استفاده می شود. “” نزدیک به 4 از 10 آمریکایی از حساب جریان شخص دیگری استفاده می کنند و 29 ٪ از کل حساب های جریان D2C با افراد دیگر در خارج از خانه به اشتراک گذاشته می شود »گفت Adobe.

نوتفلیکس

“” ارائه دهندگان خدمات پخش ویدیویی آمریکایی به دلیل اشتراک غیرقانونی اشتراک در شناسه های اشتراک ، 25 میلیارد دلار در سال با از دست دادن درآمد 25 میلیارد دلار در سال روبرو هستند »گروه را بیرون می کشد.

به گفته Adobe, روند nخیلی ساده نیست. تشخیص شناسایی و اشتراک کلاهبرداری دشوار است و ” نیاز به درک عمیق از فعالیت مشترکان دارد که به داده های جامد در مدل استفاده ، ابزارهای تجزیه و تحلیل پیشرفته و اطلاعات مربوط به مخاطب نیاز دارد »».

در خطوط اصلی, این هوش مصنوعی به Netflix اجازه می دهد تا رفتار یک کاربر را درک کند. این امر باید شناسایی شود که هنگام اشتراک در سطح حساب و اتخاذ یک استراتژی تکراری منجر به ” کسب درآمد بهینه ” در طول زمان.

آیا امروز حق دارم حساب Netflix خود را به اشتراک بگذارم ? اگر من گرفتار شوم چه خبر است ?

همانطور که این سکوی در CGU خود نشان می دهد (بخش 4.2) ، سرویس Netflix و همچنین هرگونه محتوایی که از طریق سرویس به آن دسترسی پیدا می کنید ، ” برای استفاده شخصی و غیر تجاری رزرو شده است و نباید با افراد خارج از خانه شما به اشتراک گذاشته شود »». در اشتراک حساب Netflix بنابراین به طور رسمی است ممنوع.

در بدترین حالت ، آنچه در صورت اشتراک حساب Netflix ریسک می کنید ، خاتمه اشتراک شماست ، همانطور که شرکت مشخص می کند: ” ما در صورت نقض این شرایط استفاده یا استفاده غیرقانونی یا نامشروع از سرویس ، حق خاتمه یا محدود کردن استفاده شما از خدمات خود را داریم »». اطلاعات مهم, اگر حساب خود را با شخصی که در خانه زندگی نمی کند ، به طور خودکار هزینه ها را کسر نمی کند.

Netflix: اشتراک های مختلف در سال 2023

اشتراک Netflix در کیفیت محتوا متفاوت است ، تعداد دستگاه هایی که می توانید فیلم ها یا سریال ها را همزمان و البته قیمت بخوانید.

 • اشتراک تبلیغات : با 5.99 یورو در هر ماه ، این یک برنامه اشتراک با تبلیغات است که به شما امکان می دهد از فیلم ها و سریال ها با قیمت پایین تر لذت ببرید. با استفاده از این بسته ، می توانید از Netflix در کیفیت فیلم HD (حداکثر 720p) در یک دستگاه سازگار (تلفن ، تبلت ، رایانه یا تلویزیون) استفاده کنید. همچنین می توانید بدون تبلیغات به بازی های Netflix دسترسی پیدا کنید. برخلاف برنامه های دیگر ، تبلیغات قبل یا در بیشتر سریال ها و فیلم ها پخش می شود. ما حدود 4 تا 5 دقیقه در ساعت صحبت می کنیم.
 • اساسی با 8.99 یورو در هر ماه. این پیشنهاد مشاهده در یک صفحه واحد و در تعریف استاندارد (SD).
 • استاندارد در ماه 13.49 یورو. این پیشنهاد به شما امکان می دهد تا به Netflix در دو صفحه به طور همزمان و با کیفیت بالا (HD) نگاه کنید.
 • حق بیمه در ماه 17.99 یورو. این پیشنهاد چهار صفحه همزمان ، در حداکثر 4K ، در Dolby Atmos و HDR ارائه می دهد.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.

Netflix: پایان اشتراک حساب ، یک استراتژی همیشه برنده ?

براساس گزارش دومین ماه متوالی ، نتفلیکس همچنان به جذب مشترکان جدید به ایالات متحده ادامه می دهد.

étienne caillebotte / منتشر شده در 28 اوت 2023 ساعت 11:29 صبح

نتفلیکس به ثبت نتایج مثبت ادامه می دهد

تجدید نظر در سیاست Netflix از نظر اشتراک حساب همچنان به ثمر می رسد. در واقع ، برای دومین ماه متوالی ، آنتن افزایش تعداد ثبت نام های خدمات در ایالات متحده را افزایش می دهد. “نتفلیکس در ژوئیه 2023 2.6 میلیون ثبت نام ثبت کرد ، که به طور کلی در مقایسه با عادی است” آیا می توانیم در گزارش بخوانیم. با این حال ، لازم به ذکر است که این افزایش واجد شرایط است ، زیرا تعداد ثبت نام ها 25.7 ٪ در مقایسه با ماه ژوئن کاهش یافته است ، که در طی آن قله های ثبت شده از موارد مشاهده شده در دوره های حبس فراتر رفته است.

با کمال تعجب ، این پیشنهاد است استاندارد با تبلیغات, ضروری با میخانه در فرانسه ، که جدیدترین اشتراک ها را در ایالات متحده ایجاد می کند. و این به راحتی توضیح داده می شود: در ماه ژوئیه ، نتفلیکس با احتیاط پیشنهاد خود را با قیمت های پایین و بدون تبلیغات در کانادا ، سپس در ایالات متحده و انگلستان حذف کرد. نتیجه: آنتن یادداشت می کند که “23 ٪ از اشتراک های جدید به Netflix بخشی از پیشنهاد آن با تبلیغات است که افزایش 4 امتیاز در مقایسه با ژوئن 2023”. به گفته دفتر طراحی ، این است “پیشرفت شدید از زمان راه اندازی این فرمول در ماه نوامبر”. در حال حاضر ، Netflix هنوز فرمول خود را بدون تبلیغ در فرانسه برکنار نکرده است ، اما دیگر آن را در فهرست پیشنهادات خود نشان نمی دهد. نشانه سرکوب قریب الوقوع ? آینده آن را خواهد گفت.

نتفلیکس-ایالات متحده آمریکا

پیشنهاد با تبلیغات: استاندارد جریان جدید ?

موفقیت فرمول تبلیغات Netflix ایده هایی را به رقبای خود می بخشد ? این روند است. در ماه آگوست ، دیزنی+ از راه اندازی قریب الوقوع یک پیشنهاد مشابه در فرانسه خبر داد. با قیمت 5.99 یورو در هر ماه ، به تماشای چند دقیقه تبلیغات هنگام تماشای فیلم یا یک سری نیاز دارد و اجازه نمی دهد ، مانند Netflix ، بارگیری محتوا. به طور موازی ، دیزنی از طریق صدای مدیر عامل خود باب ایگر ، اکسپلورر فاش کرد “به طور فعال راه های مقابله با اشتراک حساب”. اثبات این که تجدید نظر در سیاست Netflix ، گرچه توسط کاربران بسیار مورد بحث است ، اما الهام بخش سیستم عامل های اصلی جریان است.

نتفلیکس یک تازگی برای قربانیان پایان اشتراک حساب اعلام کرد

حساب های اشتراک گذاری نتفلیکس

ia google

نتفلیکس به کاربرانی فکر می کند که دیگر نمی توانند حساب شخص دیگری را به اشتراک بگذارند ، اما هنوز هم می خواهند تاریخ خود را حفظ کنند ، بدون اینکه نیاز به ایجاد یک حساب جدید داشته باشند.

آگاه باشید که بسیاری از کاربرانی که همان حساب را به اشتراک می گذارند مجبور به یافتن راه حل های جایگزین هستند ، Netflix گامی به سمت آنها می برد تا بتوانند تاریخ استفاده خود را از این سیستم عامل در یک حساب قدیمی پیدا کنند.

انتقال پروفایل Netflix ، بهتر

در وبلاگ رسمی خود ، Netflix به تازگی ویژگی انتقال پروفایل جدید را برای کسانی که قربانی سرکوب اخیر تجارت در مورد اشتراک گذرواژه شده اند ، اعلام کرده است. نیازی به ایجاد یک حساب جدید برای انتقال پروفایل نیست ، اکنون می توانید آن را در یک حساب موجود انجام دهید.

در صورت تمایل حتی می توانید نمایه خود را به حساب شخص دیگری منتقل کنید. به این ترتیب ، توصیه های شخصی خود ، تاریخچه مشاهده ، لیست خود ، بازی های ذخیره شده خود و پارامترهای حساب خود را به طور کلی از دست نمی دهید. بدیهی است ، Netflix پایان اشتراک حساب را به عنوان توضیحی برای این ویژگی جدید برجسته نمی کند ، بلکه “زندگی تغییر می کند” ::

“مردم حرکت می کنند. خانواده ها بزرگ می شوند. پایان روابط. اما در طول این تغییرات زندگی ، تجربه Netflix شما باید یکسان باشد. امروز ، ما در حال راه اندازی انتقال پروفایل هستیم ، عملکردی که به افرادی که از حساب شما استفاده می کنند اجازه می دهد تا یک پروفایل (نگه داشتن توصیه های شخصی ، تاریخچه مشاوره ، لیست ، بازی های ذخیره شده و سایر پارامترها) را انتقال دهند. »»

عملکرد در سراسر جهان مستقر شده است ، بنابراین باید خیلی زود از آن استفاده کنید ، اگر قبلاً اینگونه نباشد. شما یک ایمیل از Netflix دریافت خواهید کرد تا از در دسترس بودن آن هشدار دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به گزینه “انتقال پروفایل” بروید و دستورالعمل های موجود در صفحه را دنبال کنید.

نتفلیکس از استراتژی جدید خود اطمینان دارد

در ماه های اخیر ، Netflix تلاش های خود را برای جلوگیری از به اشتراک گذاشتن گذرواژه خود شدت بخشیده است. سیستم جدیدی که توسط این پلتفرم اجرا شده است دیگر به شما امکان نمی دهد حساب خود را با افراد خارج از خانه به اشتراک بگذارید. برای اینکه یک دستگاه به این ترتیب مشخص شود ، باید حداقل هر 31 روز یک بار به شبکه Wi-Fi خانه مورد نظر متصل شود.

محدودیتی که منجر به افت تعداد کل کاربران شده است ، به دنبال آن افزایش درآمدهای Netflix که موفق به متقاعد کردن مشترکان خاص با پیشنهاد ارزان تر جدید خود شد که تبلیغات را نشان می دهد. یک استراتژی برنده برای رهبر در پخش ویدیو که دیگر بر پیشرفت تعداد مشترکین آن تمرکز ندارد ، بلکه بر افزایش سود آن است.