Netflix: اشتراک کم هزینه با تبلیغات در فرانسه در دسترس است ، در اینجا نحوه فعال کردن آن ، Netflix اشتراک جدید خود را با قیمت پایین با تبلیغات راه اندازی می کند

Netflix اشتراک جدید خود را با قیمت پایین با تبلیغات راه اندازی می کند

شما Netflix را دوست دارید همانطور که امروز دارید ? عالی ، هیچ چیز برای شما تغییر نخواهد کرد ! و از ماه نوامبر ، به طوری که همه بتوانند از Netflix استفاده کنند ، ما از 5 در دسترس خواهیم بود.99 یورو در ماه ، از طریق یک پیشنهاد جدید با تبلیغات.https: // t.Co/Horzlfuiu Pic.توییتر.com/h5yxxkbrtb – netflix france (netflixfr) 13 اکتبر 2022

Netflix: اشتراک “کم هزینه” با تبلیغات در فرانسه موجود است ، در اینجا نحوه فعال کردن آن است

پیشنهاد جدید Netflix از 3 نوامبر قابل دسترسی است. مشتریان جدید و قدیمی هم اکنون می توانند تبلیغات را برای پایین آمدن صورتحساب خود انتخاب کنند.

برای اولین بار در فرانسه ، یک سرویس جریان تبلیغاتی را پخش می کند. این 3 نوامبر ، Netflix پیشنهاد جدید خود را راه اندازی می کند. در ازای کاهش اشتراک قیمت ، کاربران مجبور می شوند قبل از تماشای فیلم و سریال در مقابل تبلیغات منتظر بمانند. از ساعت 5 بعد از ظهر ، فرانسوی ها – در حال حاضر مشتری یا نه – بنابراین می توانند پیشنهاد “ضروری با تبلیغ” را از Netflix اتخاذ کنند. این امکان دسترسی به کاتالوگ خدمات در برابر 5.99 یورو را فراهم می کند.

پیشنهادات مختلفی که اکنون توسط Netflix ارائه شده است

تبلیغات از 15 تا 30 ثانیه

کاتالوگ که با این وجود کاهش می یابد. حدود 15 ٪ از فیلم ها ، سریال ها ، مستندهای یا بازی های ارائه شده در دسترس نیست. در بیشتر موارد برای مسائل مربوط به حقوق. با این حال ، سرویس ویدیویی ویدئویی -DEMAND از آنجا که محتوای اصلی و سری Emblematic در این بسته جدید گنجانده شده است ، اطمینان می دهد.

تبلیغات 15 تا 30 ثانیه به این ترتیب قبل و در طول برنامه ها پخش می شود. شرکت تضمین می کند که کل مدت زمان این اطلاعیه ها نباید از میانگین 4 تا 5 دقیقه در ساعت تجاوز کند.

سایر ویژگی هایی که از پیشنهادات متعارف متفاوت است ، کیفیت فیلم ها فقط 720p خواهد بود ، تعریفی که قبلاً در بسته ضروری گنجانده شده است. همچنین ، بارگیری محتوا مجاز نیست.

نحوه انتخاب پیشنهاد “ضروری با تبلیغ”

• برای افرادی که حساب کاربری ندارند

پیشنهاد “ضروری با تبلیغ” در بین چهار بسته موجود در حال حاضر ارائه شده است. این انتخاب پس از نشان دادن آدرس ایمیل و انتخاب رمز عبور از صفحه اصلی Netflix انجام می شود.

• برای افرادی که قبلاً مشتری های سرویس VOD هستند

شما باید به رایانه بروید. پس از اتصال ، تغییر پیشنهاد توسط منوی Drop -down در تصویر نمایه شما قابل دسترسی است. با انتخاب “حساب” ، می توان “بسته بندی” را از نظر جزئیات پیشنهاد فعلی تغییر داد. سپس فقط پیشنهاد جدید مورد نظر خود را برای بهره مندی از خدماتی که متناسب با نیازهای شما است ، انتخاب کنید.

Netflix اشتراک جدید خود را با قیمت پایین با تبلیغات راه اندازی می کند

نوتفلیکس

اشتراک جدید در Netflix وارد می شود: یک پیشنهاد ارزان تر اما با تبلیغات. نکته دیگر ، اشتراک اجازه دسترسی به کل محتوای معمول این سیستم عامل را نمی دهد. با این پیشنهاد ، Netflix پس از نشت یک میلیون مشتری امسال هنوز قصد جذب مشترکان را دارد.

این سکو با 10 میلیون مشترک فرانسوی از پنجشنبه پیشنهاد جدیدی ارائه می دهد. برای کمی بودجه سخت ، این اشتراک ماهانه جدید Netflix خبر خوبی است. این غول آمریکایی اکنون پیشنهاد کمتری را ارائه می دهد ، اما در عوض با تبلیغات. این فرمول “ضروری با تبلیغ” نامیده می شود و 5.99 یورو ، 3 یورو کمتر از قیمت کلاسیک است.

15 ٪ محتوای کمتر

همانطور که در YouTube ، سی ثانیه از تبلیغات قبل از فیلم یا قسمت شما خواهد بود. و همانطور که در تلویزیون ، در طول برنامه نیز تبلیغاتی وجود خواهد داشت. به طور متوسط ​​، مشترکان چهار تا پنج دقیقه تبلیغات در ساعت را پشت سر می گذارند. این سکو ادعا می کند همه چیز را برنامه ریزی کرده است: بدون برش در وسط یک صحنه اکشن یا در طول گفتگوی نمایشی. Netflix همچنین کودکان را نجات می دهد: پروفایل های آنها از هر تبلیغی رایگان خواهد بود.

اما تبلیغات تنها مورد توجه این پیشنهاد با قیمت های رکورد نیست. کاتالوگ کمتر ارائه می شود ، با 15 ٪ محتوای کمتر. Netflix مسائل مربوط به حقوق را برانگیخته است ، اما غول جریان آن را تأیید می کند: دست زدن به سری مورد علاقه خود یا Nuggets Netflix. این یک عمل اغوا کننده برای سکو است. با این پیشنهاد ارزان تر ، او امیدوار است که 40 میلیون مشترک دیگر را به خود جلب کند و پس از از دست دادن یک میلیون مشتری امسال به مسابقه برگردد.

Netflix اشتراک ارزان تر در فرانسه را با تبلیغات راه اندازی می کند

این اشتراک جدید Netflix از 3 نوامبر در فرانسه در دسترس خواهد بود.

والری سوریانو / منتشر شده در 14 اکتبر 2022 ساعت 11:43 صبح

Netflix-Essentiel-Awec-Pub

این رسمی است ، نتفلیکس اشتراک خود را به 5.99 یورو در هر ماه اعلام کرد. این در ماه نوامبر در فرانسه و دوازده کشور دیگر در دسترس خواهد بود. فرمول جدید به نام ضروری با میخانه اقتصادی ترین بسته ای است که توسط پلت فرم جریان ارائه شده است.

راه اندازی اشتراک Netflix با قیمت 5.99 یورو در هر ماه

از 3 نوامبر ساعت 5:00 بعد از ظهر ، نتفلیکس فرمول اقتصادی را با قیمت 5.99 یورو در ماه در فرانسه ارائه می دهد. و جدید بودن ، اشتراک ضروری با میخانه تبلیغات را ادغام می کند. این اشتراک دامنه ای را که در حال حاضر توسط Netflix ارائه شده است تکمیل می کند و به فرمول ها اضافه می شود اساسی, استاندارد, وت حق بیمه.

شما Netflix را دوست دارید همانطور که امروز دارید ? عالی ، هیچ چیز برای شما تغییر نخواهد کرد !

و از ماه نوامبر ، به طوری که همه بتوانند از Netflix استفاده کنند ، ما از 5 در دسترس خواهیم بود.99 یورو در ماه ، از طریق یک پیشنهاد جدید با تبلیغات.https: // t.Co/Horzlfuiu Pic.توییتر.com/h5yxxkbrtb

– Netflix France (netflixfr) 13 اکتبر 2022

اشتراک ضروری با میخانه : منتظر چی هستی ?

برای اغوا کردن بیشتر کاربران ، Netflix در اینجا فرمولی را با قیمت جذاب تر ارائه می دهد. در اینجا جزئیات اشتراکضروری با میخانه ::

  • قیمت ماهانه مقرون به صرفه تر: این فرمول جدید 5.99 یورو در هر ماه ارزانترین اشتراک ارائه شده توسط پلت فرم جریان است. این به بسته های دیگر ، بین 8.99 یورو و 17.99 یورو اضافه شده است که قیمت ماهانه آنها به تعداد دستگاه های انتخاب شده توسط.
  • ظاهر تبلیغات: با این فرمول ، اکنون تبلیغات در فیلم ها و سریال های شما در Netflix ظاهر می شود. به طور متوسط ​​4 تا 5 دقیقه تبلیغات در ساعت برنامه ریزی شده است.

با این فرمول ، هیچ تغییر بزرگی در مورد تجربه Netflix شما وجود ندارد. شما همیشه از انتخاب گسترده ای از سریال ها و فیلم ها ، دسترسی به اکثر تلویزیون ها و دستگاه های تلفن همراه و امکان اصلاح یا لغو بسته خود در صورت تمایل بهره مند می شوید. با این حال برخی از تحولات:

  • مشاهده با کیفیت بالا: کیفیت فیلم تا 720p در HD ، که اکنون برای بسته ها ارائه شده است ضروری با میخانه وت اساسی.
  • بارگیری برنامه های آفلاین شامل: امکان بارگیری فیلم ها و سریال ها از پلت فرم Netflix برای مشاهده آفلاین آنها در این پیشنهاد برنامه ریزی نشده است ضروری با میخانه.
  • برخی از فیلم ها و سریال های غایب: به دلیل محدودیت در حقوق در عناوین خاص ، برخی از برنامه ها تماس این فرمول را از دست می دهند.