Netflix: نحوه اشتراک با جعبه های اینترنتی یا بدون آن?, مشترک شدن در Netflix: مراحل انجام شده برای اشتراک

نحوه عضویت در Netflix? چه شرایطی? پیشنهادات با نارنجی ، SFR ، کانال

Contents

با این وجود ، قیمت این پیشنهادات Netflix با گذشت زمان متفاوت است.

که پیشنهاد تماشای Netflix را انتخاب می کند ?

جولیا جیمنز مسئول محتوای مخابراتی است

مرور 06/29/2022 توسط جولیا جیمنز
4.1/5 – 6 رای – 1 نظر

Netflix فرمول های اشتراک زنده را با قیمت 8.99 یورو تا 17.99 یورو در هر ماه ارائه می دهد. همچنین می توانید اشتراک را در بسته جعبه خود انتخاب کنید. در این حالت ، بسته های ادغام کانال های OCS در دسترس هستند. انتقال تصاویر از دستگاه های تلفن همراه شما به تلویزیون شما و نمایش مستقیم محتوای Netflix به تلویزیون هوشمند شما نیز به گزینه های شما اضافه می شود.

Netflix و Box TV

اشتراک های زنده از Netflix

این پلتفرم اشتراک های مختلفی را ارائه می دهد که می توانید در رمزگشایی و بدون عبور از اپراتور اینترنتی خود مشترک شوید. شما می توانید بین:

 • Netflix ضروری با 8.99 یورو در هر ماه. ضروری بودن پیشنهاد اساسی ، مشاهده فقط در یک صفحه نمایش امکان پذیر است. کیفیت استاندارد SD در 720 5 576 پیکسل با جریان تهیه شده توسط یک جعبه ADSL سازگار است
 • استاندارد نتفلیکس با قیمت 13.49 یورو در ماه. برای استفاده از سرویس SD یا HD می توانید از 2 صفحه همزمان استفاده کنید (1،280 x 720 پیکسل). یک بسته ADSL ممکن است مناسب باشد اما ما به شما توصیه می کنیم در صورت انتخاب HD ، حداقل سرعت 5 مگابیت در ثانیه را انتخاب کنید
 • حق بیمه Netflix با 17.99 یورو در ماه که امکان استفاده همزمان از 4 صفحه را فراهم می کند. اگر صفحه های تلفن همراه یا ثابت را سازگار دارید ، می توانید محتوا تا زمانی که Ultra HD 4K (3840 x 2160 پیکسل) نمایش داده شود ، نمایش داده شود. این پیشنهاد به حداقل سرعت اینترنت 25 مگابیت در ثانیه نیاز دارد ، شما باید در یک پیشنهاد فیبر مشترک شوید.

با این وجود ، قیمت این پیشنهادات Netflix با گذشت زمان متفاوت است.

بسته های اینترنتی مختلف با Netflix شامل می شود

مطمئناً می دانید که اکثر بسته های اینترنتی شامل تماس های نامحدود به شماره های ثابت و/یا تلفن همراه در فرانسه است. علاوه بر این تماس ها و پیامک های نامحدود همچنین می توانید از جریان Netflix ، شرایط وابسته به اپراتور و بسته لذت ببرید.

در پیشنهادات TV Orange ، می توانید از بسته ها لذت ببرید و پس انداز کنید. بسته کانال HD + OCS استاندارد Netflix با قیمت 22.49 یورو در هر ماه در دسترس است. در مورد بسته حق بیمه Netflix در کانال های 4K + OCS ، با قیمت 26.99 یورو ارائه می شود.

اگر مشترک در SFR یا اگر قصد دارید در یکی از پیشنهادات تلویزیون SFR خود مشترک شوید ، توجه داشته باشید که می توانید Netflix Standard + SFR Entertainment + € € در هر ماه را انتخاب کنید.

با توجه به رایگان اپراتور ، می توانید در یکی از این سه فرمول تلویزیون Freebox مشترک شوید: بسته ضروری با قیمت 8.99 یورو در ماه برای صفحه 1 SD ، بسته استاندارد با قیمت 13.49 یورو در ماه برای 2 صفحه نمایش همزمان در HD و بسته حق بیمه با قیمت € 17.99/ماه برای 4 صفحه همزمان در Ultra HD.

در Red Box TV ، شما بین گزینه Essential Netflix با قیمت 8.99 یورو در هر ماه و استاندارد Netflix + SFR Entertainment + 13.49 یورو در هر ماه انتخاب می کنید.

لطفاً توجه داشته باشید ، این مهم است که بدانید قیمت این گزینه های Netflix ممکن است با گذشت زمان تغییر کند.

همچنین مقایسه ما از پیشنهادات جعبه را با کانال های تلویزیونی شامل می شود تا به لطف پیشنهاد جعبه خود ، امکان تماشای برنامه های مورد علاقه خود را ضرب کنید.

نحوه تماشای Netflix با جعبه اینترنت خود ?

منوی جعبه اینترنت خود را باز کنید تا به برگه تلویزیون/ویدیویی دسترسی پیدا کنید و سپس برنامه Netflix را از منو انتخاب کنید. به عنوان یک جایگزین ، کانال مرتبط با Netflix را با کنترل از راه دور خود انتخاب کنید: 70 برای مشترکین نارنجی ، 97 اگر یک بسته تلویزیونی Bouygues و 66 از طریق SFR دارید.

پس از باز کردن برنامه یا انتخاب زنجیره ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از شناسه های خود به حساب Netflix خود وصل شوید.

این همان است ، اکنون می توانید به لطف جعبه خود از همه برنامه های Netflix استفاده کنید.

Netflix را بدون جعبه با تلویزیون هوشمند تماشا کنید

اگر تلویزیون هوشمند دارید ، به رمزگشایی احتیاج ندارید و لازم نیست گزینه دیگری را در اشتراک اینترنت خود ارائه دهید.

با اتصال تلویزیون به شبکه اینترنتی داخلی خود شروع کنید.

اگر برنامه Netflix در تلویزیون هوشمند از قبل نصب شده است ، آن را مستقیماً از رابط پست خود راه اندازی کنید و سپس به حساب خود وصل شوید تا برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کنید.

اگر برنامه در دسترس نیست ، آن را از طریق App Store ، Play Store یا سرویس معادل آن که در فروشگاه برنامه تلویزیونی پیدا خواهید کرد بارگیری کنید. برنامه را نصب کنید و وارد سیستم شوید تا از سری و فیلم های مورد علاقه خود چیزی را از دست ندهید.

گزینه های دیگر برای استفاده از نتفلیکس

پل های چندرسانه ای (یا جعبه ها) به شما فرصتی برای تماشای Netflix می دهند. Google Chromecast یا Amazon Fire Stick را از طریق کابل HDMI به تلویزیون خود وصل کنید. محتوای پخش شده از رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما به تلویزیون شما پخش می شود.

همچنین می توانید یک کابل HDMI را به رایانه خود (متصل به اینترنت) و تلویزیون خود برای تماشای Netflix وصل کنید.

اگر یک کنسول بازی دارید ، Netflix را از طریق فروشگاه PlayStation ، فروشگاه نینتندو یا فروشگاه مایکروسافت بارگیری کنید.

سرانجام ، جعبه هایی مانند Apple TV ، MI Box TV ، Nvidia Shield وجود دارد که یک تلویزیون کلاسیک را به تلویزیون متصل تبدیل می کند.

این راه حل های جایگزین همچنین می توانند با اشتراک ویدیویی Prime یا اشتراک OCS از جمله دیگر کار کنند. اکنون تمام خدمات پخش SVOD موجود در بازار را کشف کنید.

نحوه عضویت در Netflix ? چه شرایطی ? پیشنهادات با نارنجی ، SFR ، کانال.

Netflix یک بستر جریان است که بسیاری از فیلم ها ، سریال ها و مستندهای مختلف از جمله محتوای جدید از جمله Netflix Productions را ارائه می دهد. عضویت در Netflix این است که به تمام محتوای نامحدود ویدیویی دسترسی داشته باشید.

اما ، چگونه می توان در Netflix مشترک شد ? اشتراک Netflix چقدر است ? چیست ارائه اینترنت با Netflix پیشنهاد شده توسط اپراتورهای فرانسوی ? پاسخ در این مقاله.

نحوه باز کردن اشتراک در Netflix ?

مصرف کننده هایی که مایل به استفاده از خدمات جریان Netflix هستند می توانند به طور مستقل مشترک شوند ، یا از طریق ارائه دهنده دسترسی خود یا سایر شریک Netflix.

اشتراک کلاسیک در Netflix

چسبندگی به اشتراک Netflix بسته به دستگاهی که برای اشتراک استفاده می کنید متفاوت است.

با دستگاه اندرویدی

 1. مرورگر را باز کنید و ادامه دهید نوتفلیکس.com/امضا شده
 2. یا برنامه Netflix را بارگیری کنید و آن را باز کنید
 3. با استفاده از آدرس ایمیل یک حساب کاربری ایجاد کنید
 4. با کلیک روی پیوند ارسال شده توسط Netflix از طریق ایمیل ، درخواست را تأیید کنید
 5. اشتراک مورد نظر خود را انتخاب کنید
 6. برای کمک های آینده وسیله ای برای پرداخت وارد کنید

با دستگاه اپل (iPhone ، iPad ، iPod Touch)

 1. مرورگر (به عنوان مثال سافاری) را باز کنید و ادامه دهید نوتفلیکس.com/امضا شده
 2. از پیشنهادات ارائه شده انتخاب کنید
 3. با اطلاعات تماس خود حساب خود را ایجاد کنید
 4. یک روش پرداخت برای صورتحساب را نشان دهید
 5. برنامه Netflix را بارگیری کنید و با شناسه های آن ارتباط برقرار کنید

با یک کامپیوتر

 1. مرورگر را باز کنید و ادامه دهید نوتفلیکس.com/امضا شده
 2. از پیشنهادات ارائه شده انتخاب کنید
 3. حساب خود را با یک ایمیل و رمز عبور ایجاد کنید
 4. یک روش پرداخت را نشان دهید

با SmartTV

 1. برنامه Netflix را در تلویزیون باز کنید
 2. شماره تلفن یا آدرس ایمیل را وارد کنید
 3. ایمیل یا شماره خود را با کد ارسال شده تأیید کنید
 4. حساب Netflix خود را ایجاد کنید
 5. یک روش پرداخت را نشان دهید

با جعبه اینترنت در Netflix مشترک شوید

همچنین می توان از طریق اشتراک اینترنتی خود در Netflix مشترک شد (ADSL ، فیبر و غیره.) ، و به طور دقیق تر از طریق رمزگذار تلویزیون.

 1. برنامه Netflix را از رابط اپراتور باز کنید
 2. از پیشنهادات ارائه شده انتخاب کنید
 3. با ایمیل و رمز عبور یک حساب کاربری ایجاد کنید
 4. یک روش پرداخت را نشان دهید

قیمت اشتراک در نتفلیکس چقدر است ?

Netflix چهار اشتراک در فرانسه ارائه می دهد:

Netflix ضروری با تبلیغات: 5.99 یورو در ماه

اشتراک ضروری Netflix با تبلیغات بسته اصلی است 5.99 یورو در هر ماه.

این دسترسی به هزاران فیلم و سریال و همچنین موارد منحصر به فرد Netflix را فراهم می کند. با این حال ، برخی از برنامه ها با این پیشنهاد در دسترس نیستند ، آنها با یک قفل قفل مشخص می شوند. علاوه بر این ، کاربر مجبور خواهد شد مشاهده تبلیغات قبل از تماشای فیلم یا سریال او (یا در حین مشاهده) ، به جز اگر به پروفایل جوانان وصل شود.

برنامه ها در دسترس هستند یک صفحه نمایش و در کیفیت تصویر استاندارد (HD ، حداکثر 720p) هستند. سرانجام ، بارگیری برنامه هایی برای تماشای آنها به صورت آفلاین امکان پذیر نیست.

این بسته ایده آل برای افرادی است که نیازی به اشتراک گذاری صفحه نمایش یا نمایه خود ندارند و می خواهند تا حد ممکن گران شوند.

اشتراک Netflix ضروری: 8.99 یورو در ماه

بسته ضروری با موارد ضروری با میخانه ، جدا ازعدم محدودیت در برنامه های خاص و امکان تماشای فیلم ها و سریال های شما بدون تبلیغات.

کیفیت تصویر مشابه است (HD) ، اما برای کاربر امکان پذیر است قسمت های مورد نظر خود را بارگیری کنید به منظور مشاهده آفلاین آنها. برای قیمت ، شمارش لازم خواهد بود 8.99 یورو در هر ماه برای عضویت در Netflix Essential.

Netflix Standard: 13.49 یورو در ماه

هزینه های اشتراک استاندارد نتفلیکس 13.49 یورو در هر ماه.

با عضویت در این پیشنهاد ، می توانید فیلم و سریال را تماشا کنید دو صفحه همزمان. بارگیری در دو دستگاه نیز امکان پذیر است.

شما همچنین از HD کامل, یعنی از کیفیت تصویر در 1080p می گویند. جریان توصیه شده برای استفاده کامل از این نسخه 5 مگابایت در ثانیه است.

این اشتراک به ویژه برای چند خانواده یا به عنوان مثال برای هم اتاقی دو نفر توصیه می شود. شما می توانید دو برنامه مختلف را تماشا کنید ، هر کدام روی صفحه خود.

اشتراک حق بیمه Netflix: 17.99 یورو در ماه

قیمت اشتراک حق بیمه نتفلیکس بالاترین است ، با سرعت است 17.99 یورو در هر ماه. این به شما امکان دسترسی به سرویس جریان را می دهد تا چهار صفحه همزمان.

برنامه ها در دسترس هستند تعریف فوق العاده بلند (4K Ultra HD), یعنی در کیفیت تصویر 3840 x 2160 پیکسل ، روی تجهیزات سازگار.

در مورد سرعت اینترنت ، توصیه می شود برای لذت بردن از Ultra HD ، و همچنین مانیتور رایانه یا تلویزیون 60 هرتز ، حداقل سرعت 15 مگابیت در ثانیه داشته باشید.

بسته حق بیمه برای خانواده های بزرگ یا گروه هایی از دوستانی که مایل به استفاده از اشتراک خود هستند بدون اینکه مزاحم خود شوند.

یک ماه آزمایش رایگان برای آزمایش پلتفرم

شما تحقیقات زیادی در مورد بررسی های Netflix انجام داده اید ، شما با مقاله ما در مورد مقایسه خدمات VOD مشورت کرده اید اما هنوز مطمئن نیستید که Netflix تمام خواسته های شما را برآورده می کند ?

می توانید سیستم عامل را آزمایش کنید Netflix به صورت رایگان بیش از یک ماه !

این آزمایش رایگان نتفلیکس 30 روز به شما امکان دسترسی به همان بسته خدمات به عنوان اشتراک نهایی را می دهد:

 • بارگیری فیلم ها یا قسمت ها ؛
 • سفارشی سازی نمایه خود ، به ویژه با ارائه برنامه هایی مشابه با برنامه هایی که تماشا می کنید.

با این حال ، اگر می خواهید بعد از 30 روز ارائه شده ، آزمون خود را به پایان برسانید ، باید اشتراک مشترک قبل از سالگرد اشتراک خود.

اگر از طرف دیگر می خواهید اشتراک خود را گسترش دهید تا از Netflix بهره مند شوید ، هیچ اقدامی برای برداشتن ندارید.

نحوه عضویت در Netflix با اپراتور خود ?

ارائه دهندگان مختلف دسترسی به اینترنت (SFR ، نارنجی ، Bouygues télécom یا رایگان) همچنین اشتراک به Netflix ، در گزینه پرداخت شده یا مستقیم در پیشنهاد اینترنت آنها گنجانده شده است.

مزیت کسب اشتراک Netflix با اشتراک جعبه آن این است که وقتی با پیشنهاد خود گنجانده شده است می توانید از آن به صورت رایگان بهره مند شوید.

همچنین می توانید مستقیماً به سرویس دسترسی پیدا کنید از رمزگذار تلویزیون خود اما فاکتورهای مختلف خود را نیز در یک مورد جمع کنید که هم پیشنهاد اینترنت شما و هم اشتراک Netflix شما را گرد هم می آورد.

برای انتخاب خود و کشف پیشنهادات اینترنتی که Netflix را در بسته خود ارائه می دهد ، می توانید با مقایسه کننده مناقصه اینترنتی اینترنتی ما مشورت کنید.

از طریق رایگان در Netflix مشترک شوید

پیشنهادات رایگان نسخه ضروری Netflix به صورت رایگان با پیشنهاد آن دلتا. برای سایر اشتراک ها ، قیمت اصلی اعمال می شود.

اگر در حال حاضر یکی از مشتریان Netflix هستید ، می توانید اشتراک خود را حفظ کرده و آن را با بسته اینترنتی خود گروه بندی کنید.

برای دسترسی به پلت فرم Netflix ، باید ایجاد یک حساب, به طور مستقیم از تلویزیون یا آنلاین در منطقه مشتری رایگان خود.

سپس شما فقط باید:

 • فشار دادن کلید Netflix از کنترل از راه دور خود در صورت نگه داشتن دلتای Freebox ؛
 • برنامه Netflix را با استفاده از کنترل از راه دور Freebox خود راه اندازی کنید یا تایپ کنید شماره 130 برای دسترسی به کانال Netflix اگر در یک پیشنهاد اینترنتی دیگر مشترک شده اید.

اگر از طرف دیگر شما یک حساب Netflix دارید ، می توانید به همان روش به سرویس دسترسی پیدا کنید و به سادگی خود را شناسایی کنید ، بدون اینکه از مرحله ایجاد حساب عبور کنید.

از طریق SFR در Netflix مشترک شوید

اگر بخشی از SFR Box یا SFR Customers موبایل هستید ، می توانید در اشتراک Netflix به شرح زیر مشترک شوید:

 • گزینه Netflix را از منطقه مشتری SFR خود اضافه کنید (“گزینه اضافه کنید” سپس “ورزش ، سینما و سریال” یا “کانال ها و تلویزیون”
 • بسته Netflix را انتخاب کنید
 • اشتراک را از طریق ایمیل یا از رمزگذار SFR فعال کنید.

از طرف دیگر ، شما می توانید فقط در صورت داشتن یک سرویس پخش در جعبه SFR خود دسترسی داشته باشید رمزگذار SFR به علاوه, تلویزیون SFR جعبه 8 یا الف جعبه 4K (تعریف بسیار بالا).

پیشنهادات Netflix با SFR در جدول زیر به تفصیل شرح داده شده است. علاوه بر این ، شما می توانید پیشنهادات معمول ارائه شده توسط Netflix (ضروری ، استاندارد و غیره را انتخاب کنید.)

Netflix Standard و SFR Entertainment + Netflix Standard و SFR Cinema Netflix Standard و Deezer Netflix Standard و RMC Sport
13.49 یورو در ماه به جای 23.49 یورو در ماه 17 €/ماه به جای 23.49 یورو در ماه 22 یورو/ماه به جای 24.48 یورو در ماه 24 €/ماه به جای 28.49 یورو در ماه

از طریق نارنجی در Netflix مشترک شوید

مشتریان نارنجی می توانند با عضویت در چندین طریق از یک حساب Netflix بهره مند شوند:

 • در فروشگاه نارنجی ؛
 • از منطقه مشتری نارنجی آنها ؛
 • با تماس با خدمات مشتری ؛
 • از طریق رمزگذار تلویزیون نارنجی (به لطف برنامه Netflix).

پس از انجام اشتراک ، مشترک برای اعتبارسنجی ثبت نام خود در Netflix یک ایمیل یا پیام کوتاه تأیید دریافت می کند. مقررات گزینه مستقیماً در صورتحساب نارنجی اعمال می شود.

با توجه به قیمت اشتراک ، نارنجی بسته های کلاسیک Netflix و همچنین یک پیشنهاد ویژه را ارائه می دهد OCS + Netflix Pack ::

 • OCS + Netflix Standard با 22.49 یورو در ماه به جای 26.48 یورو در ماه
 • OCS + حق بیمه Netflix با قیمت 26.99 یورو در ماه به جای 30.98 یورو در ماه

از طریق Bouygues در Netflix مشترک شوید

مشتریان اشتراک اینترنتی در Bouygues می توانند یک پیشنهاد Netflix را به دست آورند قیمت های معمول پیشنهاد شده توسط شرکت.

برای اشتراک Netflix با Bouygues Telecom ، به بخش بروید:

 • “همه گزینه ها برای بسته تلفن همراه شما” اگر پیشنهاد موبایل Bouygues یا پیشنهاد B و شما دارید.
 • “همه گزینه های BBox شما” اگر اشتراک Bbox را دارید.
 • “جعبه + موبایل” سپس در “گزینه های خود را مدیریت کنید” اگر بسته Bbox + موبایل دارید.

روی جعبه با گزینه Netflix کلیک کنید “اشتراک در”.

از طریق Red SFR در Netflix مشترک شوید

شرکت تابعه کم هزینه SFR نیز این سرویس را ارائه می دهد Netflix اختیاری با قیمتی که معمولاً در Netflix مشاهده می شود.

Netflix Red SFR با تمام پیشنهادات اینترنتی و بسته های تلفن همراه اپراتور در دسترس است.

برای عضویت در این گزینه ، به سادگی به منطقه مشتری قرمز یا برنامه Red & Me خود بروید و روی آن کلیک کنید “گزینه ها را اضافه کنید” یک بار در بخش “پیشنهاد”.

به دنبال گزینه Netflix باشید و سپس روی آن کلیک کنید “ادامه هید” برای تأیید و فعال کردن گزینه خود.

اما اگر می خواهید برنامه خود را مستقیماً در تلویزیون خود از طریق رمزگشایی خود تماشا کنید ، به کانال 66.

از طریق SOSH در Netflix مشترک شوید

SOSH سرویس Netflix اختیاری را با پیشنهادات اینترنتی یا موبایل خود ارائه می دهد. قیمت ها به همان اندازه معمولاً هستند ، اما SOSH دو پیشنهاد ویژه مانند نارنجی ارائه می دهد:

 • OCS + Netflix Standard با 22.49 یورو در ماه
 • OCS + حق بیمه Netflix با قیمت 26.99 یورو در ماه
 1. به بخش بروید “بسته های تلفن همراه” یا “جعبه اینترنت”.
 2. سپس روی کلیک کنید “گزینه های تلفن همراه” یا “گزینه ها”.
 3. در آخر ، گزینه Netflix را که در برگه است انتخاب کنید “سرگرمی” یا در برگه “تلویزیون”.

برای دسترسی به Netflix از طریق رمزگذار SOSH TV ، به آن بروید کانال 70 یا با کلیک روی کلید به صفحه اصلی دسترسی پیدا کنید “فیلم در صورت تقاضا”. سپس بخش را انتخاب کنید “پاس ویدئویی” سپس فشار دهید “خوب”.

خوب است بدانید که می توانید از Netflix با SOSH در رمزگشایی خود استفاده کنید ، شما باید در پیشنهاد SOSH Box مشترک باشیدگزینه رمزگشایی تلویزیون با 5 یورو در ماه ، که شامل 160 کانال تلویزیونی شامل 70 در HD (کیفیت بالا) است.

چه شرایطی برای عضویت در Netflix وجود دارد ?

برای عضویت در یک بسته Netflix France ، داشتن یکی از روش های پرداخت ارائه شده ، اقامت در سرزمین اصلی فرانسه و استفاده از دستگاه سازگار با اتصال به اینترنت ضروری است (یا نه ، در صورت بارگیری برنامه در بالادست).

متوجه خواهید شد که هنگام مسافرت ، به یک کاتالوگ متفاوت دسترسی خواهید داشت. در واقع ، به لطف شما جغرافیایی, نتفلیکس می تواند کشوری را که در آن قرار دارید شناسایی کند و سپس سریال و فیلم های موجود در این منطقه از کره زمین را به شما ارائه می دهد.

دستگاه هایی با Netflix سازگار نیستند

چند تلفن هوشمند که نسخه اندرویدی خیلی قدیمی است (قبل از 4.4.2) برنامه Netflix و همچنین آنهایی که از نسخه اصلاح شده استفاده می کنند ، بارگیری نمی شود.

روشهای پرداخت موجود

شما بین چهار وسیله پرداخت برای اشتراک Netflix خود انتخابی دارید:

 • توسط کارت اعتباری (ویزا ، MasterCard ، American Express) ؛
 • از طریق کارت هدیه Netflix (می توانید کارت Netflix را به دوستان یا خانواده خود ارائه دهید تا آنها نیز بتوانند از سرویس VOD ، فیلم در صورت تقاضا استفاده کنند)
 • از طریق کارت پیش پرداخت ؛
 • با سرویس پی پال.

خوب است که هنگام ثبت نام بدانید ، شما باید اطلاعات بانکی و داده های شخصی خود را با یکدیگر ارتباط برقرار کنید برای ایجاد حساب خود حتی اگر اشتراک خود را گسترش ندهید.
اینها به مدت 10 ماه نگه داشته می شوند ، دوره ای که در آن می توانید حساب خود را بدون از دست دادن داده های خود و ترجیحات Netflix خود بازیابی کنید.
پس از این مدت زمان ، حساب شما قطعاً غیرفعال خواهد شد.
در صورت تمایل ، می توانید از Netflix بخواهید قبل از این زمان که اشتراک خود را لغو می کنید ، حساب خود را غیرفعال کنید.

بدون تعهد مدت زمان

اشتراک Netflix بدون درگیری مدت زمان ، فقط در چند مرحله بسیار ساده می توان از اشتراک Netflix استفاده کرد:

 1. خود را برای دسترسی به حساب Netflix خود شناسایی کرده و نمایه خود را انتخاب کنید.
 2. روی کلیک کنید “حساب” سپس در بخش “اشتراک و صورتحساب”.
 3. گزینه را انتخاب کنید “لغو اشتراک” سپس با کلیک بر روی تأیید کنید “لغو را کامل کنید”.

از ما بپرسید ، ما این کار را برای شما انجام می دهیم !

برای رویه های خود با مشاوران ما تماس بگیرید (واجد شرایط بودن ، تغییر اپراتور. )

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

مشترک در Netflix

نتفلیکس: چگونه مشترک شویم و با چه قیمتی؟

 • پاریسی
 • با تکنولوژی

نتایج EUROMILLIONS FDJ جمعه 22 سپتامبر 2023آخرین متولد Dyson در حال حاضر از تخفیف سودمند در وب سایت رسمی بهره می بردتلویزیون هوشمند سامسونگ این قاب با قیمت توهم در این سایت بازرگان فرانسوی در دسترس استبا این اسکوتر برقی که از یک تبلیغ قابل توجه بهره می برد به راحتی حرکت کنید

تشک سرزندگی ایده آل برای شبهای شما از ارتقاء دیوانه کننده -64 ٪ در Hypnia بهره می برداین چت و چشمه آب سگ با این بازرگان مورد توجه قرار گرفته است و تحویل دیوانه او برای هیچ چیز نیستLIDL این جمعه یک تبلیغ اختصاصی در Air Fryercrest Air به شما ارائه می دهدبازی های شستشوی جام زنده: چه ساعتی و در چه کانال مسابقه تنیس را دنبال می کنند؟

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

 • نتایج EUROMILLIONS FDJ جمعه 22 سپتامبر 2023
 • آخرین متولد Dyson در حال حاضر از تخفیف سودمند در وب سایت رسمی بهره می برد
 • تلویزیون هوشمند سامسونگ این قاب با قیمت توهم در این سایت بازرگان فرانسوی در دسترس است
 • با این اسکوتر برقی که از یک تبلیغ قابل توجه بهره می برد به راحتی حرکت کنید
 • انتخاب خرید