Netflix با کانال – کانال موریس ، کانال با Netflix: قیمت و جزئیات اشتراک Ciné Séries

پیشنهاد کانال با Netflix: قیمت ها و خدمات موجود در اشتراک

کاهش در دسترس برای افراد زیر 26 سال

Netflix در کانال

190 روپیه /ماه

استاندارد

370 روپیه /ماه

حق بیمه

460 Rs /ماه

یک سوال ? ما جواب داریم !

من مشتری Netflix نیستم ، آیا می توانم از رمزگذار خود به سرویس دسترسی داشته باشم ?

بله ، اگر رمزگذار 4K-UHD را دارید ، فقط با ورود به فضای Netflix در پخش مجدد یا کانال 169 ، اشتراک Netflix خود را ایجاد کنید. مراحل ذکر شده روی صفحه را دنبال کنید تا اشتراک خود را تکمیل کنید. برای بهره مندی از بازی و رمزگشایی 4K-UHD ، به یک کانال+ فروشگاه بروید.

من در حال حاضر مشتری Netflix هستم ، آیا می توانم از طریق رمزگذار کانال خود تماشا کنم+ ?

البته. اگر رمزگذار 4K-UHD را دارید ، از فضای اختصاصی (در پخش مجدد یا کانال 169) با شناسه های موجود (پروفایل های شما و تاریخ شما نگهداری می شود) به Netflix وصل شوید).

در مورد چه روشهای پذیرش می توانم به Netflix دسترسی پیدا کنم ?

در کانال 4K-UHD+ CANAL+ متصل به اینترنت.
در رایانه های شخصی ، Mac ، تبلت ، تلفن هوشمند ، Apple TV ، Android TV و Smart TV با برنامه Netflix ، منوط به تجهیزات سازگار و اتصال به اینترنت.

شما جواب سوال خود را پیدا نکرده اید ? دیدن سؤالات متداول ما

کانال+ پیشنهاد با Netflix: قیمت ها و خدمات موجود در اشتراک

چه چیزی باید در مورد پیشنهاد کانال + Netflix بدانید

با داشتن سیستم عامل های SVOD به طور فزاینده ای ، برخی سعی کرده اند دستگاه هایی را برای اغوا کردن مصرف کنندگان پیدا کنند. این مورد کانال+ است که دیگر فقط کاتالوگ فیلم ها و سریال ها را ارائه نمی دهد, بلکه به پلت فرم بسیار معروف Netflix دسترسی پیدا می کند. به منظور مبلغی که قابل توجه باشد ، همه کاربران می توانند از یک اشتراک کامل بهره مند شوند و به آنها دسترسی به تعداد زیادی از محتوای ویدیویی می دهد.

برای اینکه بتوانید از این فرصت جدید استفاده کنید ، مصرف کنندگان باید مبلغ تعیین شده توسط کانال را مشترک و بپردازند+. MapEtitebox اکنون بر اساس بیشتر اطلاعاتی است که باید در مورد Canal+ پیشنهاد با Netflix بدانید ، که به ویژه با فیلمبرداران و علاقه مندان به سریال های تلویزیونی اقتباس شده است.

اشتراک کانال+ پیشنهاد با Netflix: اطلاعات ضروری

قبل از عضویت در کانال+ پیشنهاد با Netflix, باید بدانید که اطلاعات اساسی مختلف مورد توجه قرار می گیرد. این به ویژه میزان آن را با توجه به وضعیت مشترکین نگران می کند. دومی با توجه به اشتراک های فعلی مصرف کننده یکسان نیست. در اینجا تمام اطلاعاتی است که می دانید برای عضویت در Canal+ پیشنهاد با Netflix.

پیشنهاد کانال + Netflix در بسته سری Ciné

کانال + پیشنهاد با Netflix وعده می دهد که مصرف کنندگان همیشه محتوای بیشتری در جریان دارند.

نحوه اشتراک در پیشنهاد Netflix که توسط کانال ارائه شده است+ ?

برای استفاده کامل از کانال+پیشنهاد ، این اشتراک باید خارج شود. این خیلی پیچیده نیست زیرا برای مراجعه به وب سایت خدمات کافی است. هنگامی که در وب سایت Canal+قرار دارد ، کاربر باید روی بخش à la carte واقع در نوار منو کلیک کند. او سپس می تواند ادامه دهد اشتراک Canal+ Séries که در آن پیشنهاد Netflix گنجانده شده است.

به طور خلاصه ، کانال+ پیشنهاد+ را با Netflix مشترک کنید:

 • به سایت کانال+ بروید
 • به صفحه “پیشنهادات” بروید
 • “à la carte” را انتخاب کنید
 • بسته سری Canal+ Ciné را انتخاب کنید
 • دستورالعمل های ارائه شده توسط سیستم عامل را دنبال کنید.

توجه داشته باشید که در واقع یک بسته اضافی است. این به آن معنا است همه مشترکین نیز از اشتراک اساسی کانال استفاده می کنند+ که به زنجیره های سرویس اولیه ، یعنی کانال+ و کانال+ عجیب و غریب دسترسی می دهد. همه مشترکین همچنین می توانند از خدمات MyCanal و همچنین کانال+ در صورت تقاضا استفاده کنند. با تشکر از انواع مطالب ارائه شده ، این یک پیشنهاد ایده آل برای تکمیل یک جعبه اینترنتی برای کل خانواده است.

کد مخفی Netflix

همچنین برای یافتن دسته های مخفی نتفلیکس بخوانید

چه نوع نامزدی را با بسته سری Canal+ Ciné انتخاب کنید ?

هنگام عضویت ، کاربران بین انواع مختلف تعهد انتخابی دارند. آنها می توانند در پیشنهادی که کاملاً متعهد به تعامل است یا حتی بین یک دوره دو سال یا یک سال انتخاب می کنند ، مشترک شوند. این نکته وقتی می خواهید مهم است از بسته سری Canal+ Ciné به طور مستقیم در تلویزیون خود استفاده کنید. در صورت لزوم ، شما واقعاً باید تعهد را در طول مدت دو سال انتخاب کنید.

تعهدات تحمیل شده توسط کانال+ برای پیشنهاد آن با Netflix

مشترکین با مشترک شدن در بسته سری Ciné ، می توانند بین چندین دوره تعهد را انتخاب کنند.

علاوه بر لذت بردن از این دسته از تلویزیون در تلویزیون خود ، این تعهد نیز اجازه می دهد خود را از افزایش نرخ احتمالی محافظت کنید. توجه داشته باشید که همچنین می توان این پیشنهاد را با یک تعهد یک ساله ، برای 5 یورو اضافی در هر ماه برای لذت بردن از سریال Canal+ Ciné در تلویزیون خود انجام داد.

Netflix در ISP

همچنین بهترین جعبه های اینترنتی را با Netflix بخوانید

چه در مورد افرادی که قبل از 15 اکتبر 2019 در سریال Canal+ Ciné مشترک شده اند ?

اشتراک Netflix است موجود در Canal+ Séries Pack از 15 اکتبر 2019. مصرف کنندگان از این دسته تلویزیونی قبل از این تاریخ استفاده می کنند و به طور خودکار به این سرویس دسترسی ندارند. برای انجام این کار ، آنها باید با مراجعه به حساب کانال خود فرمول خود را تغییر پذیر تغییر دهند+.

باید در نظر گرفته شود که اشتراک Netflix را به پیشنهاد فعلی Canal+ اضافه کنید ممکن است هزینه مشخصی ارائه دهد. با این حال ، این یک تعهد نیست. مشترکین فعلی بسته سری Ciné حق دارند از این تغییر خودداری کنند و بنابراین ، قیمت گذاری فعلی خود را حفظ می کنند. توجه داشته باشید که با گذشت زمان ، این می تواند به تکامل منجر شود.

مشاوره از منکم اهمیتجعبه

افرادی که قبلاً حساب Netflix را بیرون آورده اند ، نیازی به بستن حساب خود ندارند و یک مورد جدید را می گیرند. کانال+ در واقع به همه مشترکین در این شرایط فکر کرده است. دومی باید به سادگی حساب فعلی Netflix خود را به حساب کانال خود وصل کند+. پس از اتمام این کار ، فاکتور برای این دو سرویس یکسان خواهد بود ، که توسط کانال ویرایش شده است+.

هزینه اشتراک در کانال+ بسته با Netflix

بسته سری Canal+ Ciné به ویژه جامع است ، قیمت درخواست شده قابل توجه است. در عمل ، مشترکان باید برای استفاده از این بسته و همچنین اشتراک Netflix در هر ماه 36.90 یورو پرداخت کنید. این نرخ به طور خاص مربوط به کاربرانی است که پیشنهاد را بدون تعهد یا مشارکت طی دو سال انتخاب کرده اند. مشترکانی که مایل به استفاده از کانال های کانال+ Séries در تلویزیون خود هستند ، اما فقط به مدت یک سال به این پلتفرم متصل می شوند ، باید هر ماه 5 یورو بپردازند ، در کل 41.90 یورو در ماه.

همچنین باید در نظر گرفت که این پیشنهاد در اشتراک کامل یافت می شود+. این به طور مشخص جامع ترین پیشنهادی است که توسط کانال ارائه شده است+. دومی به طور دقیق به شما امکان می دهد به تمام خدمات و کانال های پلتفرم دسترسی پیدا کنید.

قیمت فرمول کامل+ که شامل اشتراک Netflix است ?

 • 79.90 یورو در ماه با تعهد 2 ساله.
 • 89.90 یورو در ماه با تعهد یک ساله.

کاهش در دسترس برای افراد زیر 26 سال

مصرف کنندگان زیر 26 سال می توانند از نرخ ترجیحی تنظیم شده توسط کانال استفاده کنند+. پیشنهاد غیر اتصال برای کانال+ Séry Pack به جای 36.90 یورو در هر ماه به 26.95 یورو افزایش می یابد. با این حال ، این پیشنهاد ترجیحی حق دسترسی مستقیم به سرویس را در جعبه اینترنت خود نمی دهد. بنابراین کاربران باید از دسترسی به رایانه ، تلفن هوشمند یا حتی تبلت راضی باشند. برای تماشای Netflix در تلویزیون خود ، هنوز هم می توان از خدماتی مانند Google Chromecast استفاده کرد.

نحوه اتصال به Netflix از طریق اشتراک کانال خود+ ?

با عضویت در بسته Ciné Séries de Canal+, مشترکین شناسه هایی را دریافت می کنند که به آنها اجازه می دهد اشتراک خود را فعال کنند. این دومی است که برای اتصال مستقیم به برنامه Netflix استفاده می شود. آخرین بار از رسانه های مختلف مانند رابط یک جعبه اینترنت ، تلفن هوشمند ، رایانه یا حتی یک تبلت در دسترس است. توجه داشته باشید که همچنین می توانید از خارج از کشور به حساب MyCanal خود دسترسی پیدا کنید.

از MyCanal به حساب Netflix خود دسترسی پیدا کنید

پس از مؤثر بودن این اشتراک ، مشترکان می توانند به سادگی و سریع به Netflix دسترسی پیدا کنند.

توجه داشته باشید که کاتالوگ Netflix نیز مستقیماً از حساب MyCanal آن قابل دسترسی است. در عمل ، این بدان معنی است که همه مشترکین می تواند به طور مستقیم به تعداد زیادی از محتوای ویدیویی در حساب کانال خود دسترسی پیدا کند+. در حقیقت ، اگر یک مشترک فیلمی را از Netflix انتخاب کند ، برای مشاهده آن به طور خودکار روی سیستم عامل بازگردانده می شود.

تست سرعت جریان فیبر و ADSL

همچنین نحوه آزمایش سرعت جعبه اینترنت خود را بخوانید ?

سایر خدمات موجود در Canal+ Ciné Series Pack با Netflix چیست؟ ?

بسته سری Canal+ به ویژه جامع است و بنابراین برای همه دوستداران فیلم و سریال های تلویزیونی در نظر گرفته شده است. در حقیقت ، نتفلیکس تنها پیشنهادی نیست که در این اشتراک وجود دارد. همه مصرف کننده هایی که در این پیشنهاد مشترک شده اند می توانند از کاتالوگ OCS و همچنین کاتالوگ سینمای دیزنی بهره مند شوند.

البته همه مشترکین نیز از آن استفاده می کنند مطالب موجود در کاتالوگ کانال+. این به عنوان مثال 300 فیلم منتشر نشده در هر سال ، تمام خلاقیت های اصلی این شرکت و همچنین بسیاری از سریال های تلویزیونی است. به لطف اشتراک اصلی کانال+ آنها ، کاربران نیز از بهترین های ورزشی بهره مند می شوند.

تمام کانال های موجود در مورد اشتراک Canal+ Séries:

 • کانال+؛
 • کانال+ decale ؛
 • کانال+ سینما ؛
 • کانال+ سری ؛
 • نتفلیکس ؛
 • OCS MAX ؛
 • شهر OCS ؛
 • شوک OC ؛
 • OCS GIANTS ؛
 • سینمای دیزنی ؛
 • cine+ first ؛
 • سین+ هیجان ؛
 • سین+ احساسات ؛
 • Cine+ Famiz ؛
 • Cine+ Club ؛
 • Cine + Classic ؛
 • روباه
 • قطبی+
 • تلویزیون WB ؛
 • Serie Club ؛
 • سینمای TCM ؛
 • Paramount Chanel ؛
 • عمل.