Netflix Orange: قیمت ، پیشنهادات ، فعال سازی ، اشتراک ، خاتمه | سپتامبر 2023 ، نحوه تماشای Netflix با پیشنهاد نارنجی خود? |

نحوه تماشای Netflix با پیشنهاد نارنجی خود

Contents

اگر مشتری Orange هستید ، لازم است چندین مرحله را دنبال کنید تا بتوانید Netflix را با LiveBox خود تماشا کنید.

Netflix Orange: قیمت ، پیشنهادات ، فعال سازی ، اشتراک ، خاتمه | سپتامبر 2023

نارنجی نتفلیکس

نتفلیکس ، رهبر جهان در فیلم با تقاضا با اشتراک ، همیشه با ارائه کاتالوگ برنامه های کیفی و به طور مرتب گسترش یافته برای خوشحال کردن کل خانواده و همچنین قیمت های جذاب ، همیشه فرانسوی تر اغوا می شود. نارنجی از اینترنت و مشتریان تلفن همراه خود امکان می دهد اشتراک بدون تعهد به خدمات SVOD Netflix را از بین ببرد ! ealors ، نحوه عضویت برای استفاده از پیشنهاد ?

 • ضروری
 • نتفلیکس خود را به عنوان یک رهبر بازار در سرود, با ارائه دسترسی به مشترکان خود به چند پلت فرم و چند کاربره به هزاران فیلم ، سریال ، مستند ، کارتون ، مانگا ، نمایش ها و برنامه های اصلی !
 • مشترکین تلویزیون نارنجی می توانند در وب سایت خود ، از طریق تلفن ، فروشگاه ها یا مستقیماً از رمزگشایی خود در گزینه Netflix مشترک شوند تلویزیون نارنجی !
 • فرمول هایاشتراک نارنجی نتفلیکس هستند بدون درگیری و بین 7.99 یورو وت 15.99 یورو در هر ماه. با مراجعه مستقیم به وب سایت Netflix می توانید گزینه Netflix خود را خاتمه دهید.

�� نتفلیکس: چیست ?

ایجاد شده در 1997 توسط رید هاستینگز وت مارک راندولف, شرکت آمریکایی نتفلیکس به بازار عرضه کرده است سرود که در 2007. قبل از آن ، نتفلیکس در اجاره و خرید دی وی دی آنلاین فعالیت می کرد و به افراد تحویل می داد. به هر حال ، این سرویس در فرانسه فرود آمد 15 سپتامبر 2014 و به سرعت ضروری شد. این در واقع یکی از اولین کسانی است که در حوزه او با OCS وجود دارد که خدمات خود را به عموم مردم پیشنهاد داده است ودی با اشتراک ماهانه. امروز ، سکوی آمریکایی کمتر از 223 میلیون مشترکین در سراسر جهان در سال 2022 (منبع: آمار).

کاتالوگ فرانسوی Netflix هزاران برنامه مختلف و متنوع را ارائه می دهد ، که با همه گروه های سنی اقتباس شده است: برنامه های جوانان ، فیلم ها ، مستندها ، سریال ها ، نمایش ها ، اما همچنین برنامه های تعاملی و برنامه های اصلی. در واقع ، اگرچه Netflix عمدتاً برنامه هایی را ارائه می دهد که قبلاً در سینما منتشر شده یا از تلویزیون پخش می شود ، اما مجوزهای فیلم و سریال را نیز در اختیار دارد که منحصراً در دسترس مشترکان خود است.

که در 2013, غول سرود همچنین اولین ایجاد اصلی خود ، این سریال را منتشر کرده است خانه کارت. از آن زمان ، نتفلیکس به سرمایه گذاری در ایجاد برنامه ها ، فیلم ها و سریال های اصلی ادامه داده است تا همچنان به ارائه کاتالوگ خود با محتوای اختصاصی ادامه دهد ! این برنامه ها هنوز تشکیل می دهند 8 ٪ از کاتالوگ و به راحتی قابل شناسایی هستند ، زیرا نام آنها را می گیرند “Originals Netflix” (چیزهای غریبه ، مواد مخدر ، نارنجی سیاه ، تاریک ، 13 دلیل چرا ، آینه سیاه است, و غیره.).

کاتالوگ مشترک Netflix

از یک کشور به کشور دیگر ، باید بدانید که کاتالوگ محتوای پیشنهادی با توجه به معیارهای مختلف متفاوت است: حقوق انتشار ، ترجیحات فرهنگی و غیره.

کلیدهای موفقیت Netflix تا حدی مبتنی بر سهولت بزرگ دسترسی به سرویس ، برنامه های با کیفیت ، کاتالوگ محتوای به روز شده و قیمت اشتراک جذاب است. در واقع ، این سرویس در همه سیستم عامل ها (رایانه ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، تلویزیون ، کنسول) نامحدود است و به چندین کاربر اجازه می دهد بسته به فرمول اشتراک مشترک ، برنامه ها را به طور همزمان بر روی دستگاه های مربوطه خود تماشا کنند.

نارنجی مشترکین خود را برای عضویت در سرویس Netflix به عنوان یک گزینه ارائه می دهد و مستقیماً از آن استفاده می کند از رمزگذار تلویزیون نارنجی آن ! در مواجهه با چنین موفقیت ، شرکت های دیگر از این جنبش پیروی کرده اند و همچنین با اشتراک در بازار ویدیویی On -Demand راه اندازی شده اند: Amazon Prime Video ، Apple TV+ یا Disney+.

�� اشتراک های Netflix با نارنجی چقدر است ?

در قیمت اشتراک نتفلیکس با نارنجی با توجه به فرمول ماهانه که برای آن انتخاب می کنید متفاوت است. در واقع ، Netflix چهار فرمول اشتراک را ارائه می دهد بدون درگیری. اولین بسته (ضروری با میخانه) تنها کسی است که شما نمی توانید با نارنجی مشترک شوید. فرمول های دیگر در جدول زیر به تفصیل شرح داده شده است.

قیمت Netflix به تنهایی

اشتراک های نتفلیکس برای مشترکان نارنجی

امکانات اساسی استاندارد حق بیمه
محصولات زراعی همزمان 1 تک 2 صفحه 4 صفحه
کیفیت مشاهده HD HD کامل فوق العاده HD
برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید 1 دستگاه 2 دستگاه 6 دستگاه
جایزه صوتی فضایی (همهجانبه آن)
قیمت �� 8.99 یورو/ماه �� 13.49 یورو در ماه �� 17.99 یورو/ماه

قیمت TTC در اوت 2023 در سایت نارنجی ثبت شده است.

OCS + Netflix قیمت ها را بسته بندی می کند

همچنین می توان یک بسته را در نارنجی از جمله از یک طرف اشتراک Netflix (استاندارد یا حق بیمه) و از طرف دیگر بسته OCS تهیه کرد. به عنوان یک یادآوری ، OCS شامل دسترسی به کانال های حداکثر ، پالپ OCS ، OCS غول پیکر و OCS است. به تنهایی ، دسته گل OCS در قیمت 12.99 یورو در ماه. با ترکیب اشتراک Netflix و OCS ، قیمت کل را ذخیره می کنید.

قیمت اشتراک Netflix + OCS برای مشترکین نارنجی

امکانات Netflix Standard + OCS Netflix Premium + OCS
محصولات زراعی همزمان 2 صفحه 4 صفحه
کیفیت مشاهده HD کامل فوق العاده HD
برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید 2 دستگاه 6 دستگاه
جایزه صوتی فضایی (همهجانبه آن)
قیمت 22.49 یورو/ماه 26.99 یورو/ماه

قیمت TTC در اوت 2023 در سایت نارنجی ثبت شده است.

✏ نحوه عضویت در Netflix با نارنجی ?

از چند طریق می توان در سرویس Netflix با نارنجی مشترک شد.

اینترنت

چندین امکان برای شما در دسترس است تا یک اشتراک Netflix را از وب سایت نارنجی تهیه کنید. در واقع ، بسته به پیشنهادی که در اپراتور دارید ، در اینجا مراحل مختلفی برای پیگیری ممکن است:

 • اگر قبلاً مشتری نارنجی هستید, به منطقه مشتری خود وصل شوید و به برگه “گزینه ها” قرارداد خود بروید. همچنین می توانید بر روی این لینک کلیک کرده و سپس با شناسه های خود برای اشتراک Netflix ارتباط برقرار کنید
 • اگر هنوز مشتری نارنجی نیستید, شما فقط باید پیشنهاد اینترنت یا موبایل خود را از سایت نارنجی انتخاب کنید ، سپس اطلاعات شخصی و پرداخت خود را پر کنید. تجهیزات تلویزیونی توسط اداره پست برای شما ارسال می شود یا در Relay Point (یا فروشگاه نارنجی) قرار می گیرد.

از طریق رمزگذار نارنجی مشترک شوید

مشتریانی که دارای رمزگشایی هستند LiveBox Play, فوق العاده HD 4K, تلویزیون 4 یا تلویزیون نارنجی UHD امکان عضویت در زنجیره نارنجی نتفلیکس مستقیماً از تلویزیون آنها. برای انجام این کار ، ابتدا برای فشار دادن کلید لازم است منو از کنترل از راه دور رمزگذار شما. سپس به بخش بروید ویدیویی و با فشار دادن Netflix را انتخاب کنید خوب. پس از انجام سرویس ، فقط باید گزینه را انتخاب کنید ماه خود را به صورت رایگان شروع کنید و سپس با وارد کردن روش های شخصی و پرداخت اطلاعات شخصی خود ، حساب Netflix خود را ایجاد کنید. همچنین می توانید به کانال بروید 70 برای دسترسی به کانال تلویزیون نارنجی Netflix و مستقیماً در آن مشترک شوید.

همچنین می توان در وب سایت Netflix در گزینه مشترک در گزینه مشترک قرار گرفت و از همه دستگاه های خود به همان روش استفاده کرد. با این حال ، شما به طور مستقیم توسط Netflix صورتحساب می شوید و این بدان معنی است اشتراک شما در صورتحساب نارنجی شما ظاهر نمی شود.

تلفنی

مشترک شدن همچنین امکان پذیر است نتفلیکس با نارنجی با تماس با 3900 و اطلاع رسانی به مشاور تلفن در اختیار شما در مورد قصد شما برای عضویت در سرویس svod netflix.

در فروشگاه

اگر ترجیح می دهید ، بدانید که می توانید با مراجعه مستقیم به فروشگاه نارنجی ، در گزینه Netflix نیز مشترک شوید. شما فقط باید یک مشاور را با تمایل خود برای بیرون کشیدن سرویس مذکور به اشتراک بگذارید و شماره مرتبط با قرارداد خود را به آن بدهید (موبایل یا ثابت).

�� نحوه دسترسی به Netflix به عنوان مشتری نارنجی ?

پس از در نظر گرفتن عضویت شما ، می توانید از رمزگذار نارنجی خود به کاتالوگ Netflix دسترسی پیدا کنید (66 کانال با کنترل از راه دور) ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود را بابرنامه تلفن همراه Netflix, با تشکر از کلید تلویزیون نارنجی, یا از رایانه ای با استفاده از شناسه های اتصال Netflix خود.

در واقع ، هنگام عضویت در Netflix از طریق Orange ، لازم است یک حساب Netflix با آدرس ایمیل و رمز عبور ایجاد کنید. این شناسه ها برای دسترسی به حساب در دستگاه های مختلف ضروری خواهند بود.

❌ چگونه اشتراک نارنجی Netflix خود را خاتمه دهیم ?

نارنجی امکان خاتمه گزینه Netflix از منطقه مشتری خود را ندارید. تنها راه برای پایان دادن به اشتراک خود ، مراجعه مستقیم به وب سایت Netflix (یا برنامه) است. پس از شناسایی ، به حساب خود بروید و روی دکمه کلیک کنید اشتراک مشترک, در بخش “اشتراک و صورتحساب”. سپس روی کلیک کنید لغو را کامل کنید برای نهایی کردن خاتمه اشتراک نارنجی Netflix خود.

پیشنهاد نارنجی Netflix وجود دارد بدون درگیری, خاتمه آن می تواند در هر زمان انجام شود و در پایان ماه صورتحساب عملی خواهد شد. شما تا ماه جاری از کاتالوگ فیلم ها در صورت تقاضا استفاده خواهید کرد.

به روز شده در 08/31/2023

آلین فعالیت حرفه ای خود را به عنوان آغاز کرد مشاور تجاری در فروشگاه Orange از 2012 تا 2014 سپس ادامه داد از راه دور Bouygues در سال 2014-2015. وی با کار در آستلیا به عنوان یک افسر ارتباطات در بخش ارتباطات ادامه داد و سپس قبل از اینکه این بازار را برای چند سال رها کرد مسئول سایت LiveBox-News در Selectra در سال 2022. او اکنون می نویسد راهنماهای اختصاص داده شده به نارنجی و SOSH, مارک هایی که او به لطف تجربه خود در شرکت نارنجی می داند.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

نحوه تماشای Netflix با پیشنهاد نارنجی خود ?

چندین سال است که نتفلیکس به دلیل غنای کاتالوگ خود ، رهبر جهان در جریان است. دومی در واقع برنامه های مختلفی مانند فیلم ، مستند ، سریال یا حتی برنامه های اختصاصی تولید شده توسط شرکت را ارائه می دهد. برای برآورده کردن انتظارات مشتریان خود ، نارنجی Netflix را به عنوان گزینه دیگری برای تکمیل پیشنهادات LiveBox خود ارائه می دهد. بنابراین نحوه تماشای Netflix با پیشنهاد نارنجی خود ? جعبه ها و قیمت های زنده سازگار چیست ? تیم ها برای انتخاب.com همه چیز را در مورد Netflix با نارنجی رمزگشایی کنید.

Watch_netflix_sur_orange_tv_internet_decoder_tecommand

ارسال شده در 05/05/2023 | به روز شده در 06/20/2023 | توسط چارلنه میشل

چه چیزی نارنجی با سرویس Netflix سازگار است ?

با نارنجی ، مشتریان دارند دسترسی به خدمات Netflix از طریق LiveBox با استفاده از رمزگذار تلویزیون نارنجی. این تجهیزات در گنجانده شده است پیشنهادات بازی سه گانه نارنجی و بنابراین به مشترکین اجازه می دهد در حالی که قادر به دسترسی به یک سرویس تلویزیونی هستند از کاتالوگ جذاب نتفلیکس استفاده کنید.

تلویزیون نارنجی
تلویزیون نارنجی در تلویزیون متصل (در صورت درخواست)

Paramount+ 6 ماه ارائه شده است

تماس های نامحدود به ثابت و موبایل از متروپولیتن فرانسه ، اروپا ، DOM ، ایالات متحده و کانادا

تلویزیون نارنجی
تلویزیون نارنجی در تلویزیون متصل (در صورت درخواست)

Paramount+ 6 ماه ارائه شده است

تماس های نامحدود به ثابت و موبایل از متروپولیتن فرانسه ، اروپا ، DOM ، ایالات متحده و کانادا

تلویزیون نارنجی
تلویزیون نارنجی در تلویزیون متصل (در صورت درخواست)
بازپخش
حداکثر

Paramount+ 6 ماه ارائه شده است

تماس های نامحدود به موبایل ثابت و متروپولیتن فرانسه ، اروپا ، DOM ، ایالات متحده و کانادا

تلویزیون نارنجی
تلویزیون نارنجی در تلویزیون متصل (در صورت درخواست)
بازپرداخت حداکثر

Paramount+ 6 ماه ارائه شده است

تماس های نامحدود به موبایل ثابت و متروپولیتن فرانسه ، اروپا ، DOM ، ایالات متحده و کانادا

Orange بسته Netflix را در پیشنهادات LiveBox خود برخلاف برخی از رقبای خود ارائه نمی دهد. این بدان معناست که اگر می خواهید از دسترسی به Netflix بهره مند شوید ، باید در یک فرمول جداگانه مشترک شوید و علاوه بر اشتراک LiveBox خود ، آن را بپردازید.

شما می خواهید از فیبر با بهترین قیمت لذت ببرید ? مشاوران ما به شما در یافتن ارائه دهنده دسترسی به اینترنت مناسب برای شما کمک می کنند.

پیشنهادات مختلف Netflix Orange و قیمت آنها چیست؟ ?

اپراتور تاریخی Netflix را در آن ارائه می دهد گزینه اضافی به مشتریان خود. برای از پلتفرم SVOD استفاده کنید (فیلم در صورت درخواست با اشتراک) ، بنابراین باید در یکی از آنها مشترک شویم سه فرمول ارائه شده توسط تأمین کننده. بسته به پیشنهاد انتخاب شده ، می توانید برنامه های Netflix را تماشا کنید با کیفیت استاندارد ، HD یا Ultra-HD و حداکثر 4 صفحه همزمان.

فرمول Netflix نتفلیکس ضروری استاندارد نتفلیکس حق بیمه نتفلیکس
مطالب ارائه شده 1 صفحه در کیفیت تصویر HD (720 P) 2 صفحه همزمان با کیفیت کامل HD (1080 p) 4 صفحه نمایش همزمان با کیفیت فوق العاده HD (4K)
جریان مورد نیاز 3 Mbit/s 5 Mbit/s 25 مگابایت در ثانیه
قیمت (در € TTC) 8.99 €/ماه 13.49 یورو در ماه 17.99 یورو در ماه

خلاصه اشتراک های نتفلیکس موجود با نارنجی

لازم به ذکر است که برخلاف نتفلیکس ، نارنجی پیشنهاد “ضروری با تبلیغات” را با قیمت 5 ارائه نمی دهد.99 € در ماه در پیشنهادات LiveBox خود.

نارنجی نیز پیشنهاد می کند از طریق بسته OCS + Netflix در Netflix مشترک شوید برای استفاده از برنامه های Netflix و کانال های OCEA با قیمت های سودمند. سپس دو فرمول موجود را پیدا خواهید کرد:

 • بسته HD استاندارد OCS + Netflix در 2 صفحه به طور همزمان با کیفیت HD با 22.49 یورو در ماه ؛
 • بسته حق بیمه OCS + Netflix در 4 صفحه به طور همزمان با کیفیت Ultra HD 4K با قیمت 26.99 یورو در ماه.

اشتراک در یک پیشنهاد Netflix است بدون درگیری, در صورت تمایل می توانید خاتمه دهید.

از مارس 2023 ، این شرکت به اشتراک گذاری حساب در Netflix پایان داده است. دیگر امکان به اشتراک گذاشتن حساب Netflix خود با دوستان یا عزیزان خود امکان پذیر نخواهد بود ، در غیر این صورت اشتراک شما خاتمه یا محدود شده است.

تجهیزات لازم برای دسترسی به Netflix از طریق نارنجی چیست ?

تمام پیشنهادات نارنجی (فیبر یا ADSL) اجازه می دهدبه پلتفرم جریان دسترسی پیدا کنید.

با این حال ، مهم است که سازگاری رمزگذار تلویزیون آن را بررسی کنید قبل از عضویت در پیشنهاد با Netflix از طریق نارنجی. بنابراین لازم است که یک رمزگذار “سیاه” داشته باشید ، مانند:

 • بازی رمزگذار تلویزیون ؛
 • رمزگذار تلویزیون 4 ؛
 • رمزگذار تلویزیون UHD.

اگر رمزگذار تلویزیون شما سازگار نیست (برای دارندگان رمزگذار سفید) ، می توانید تجهیزات سازگار را بدون لزوماً نیاز به تغییر پیشنهاد خود دریافت کنید. این درخواست می تواند به روش های مختلفی انجام شود:

 • از فروشگاه آنلاین نارنجی ؛
 • در یک فروشگاه نارنجی ؛
 • با تماس مستقیم با خدمات مشتری

مراقب باشید ، این مبادله رمزگشایی می تواند برای شما صورتحساب شود. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مشاوره با روشهای تغییر تجهیزات در سایت نارنجی دریغ نکنید.

چه سرعت برای Netflix لازم است ?

برای Netflix را در LiveBox Orange خود تماشا کنید, توصیه می شود حداقل سرعت 0.5 مگابیت در ثانیه داشته باشید. با این وجود ، برای یک تجربه بهینه مشاهده ، هنوز هم به میزان اتصال 1.5 مگابایت در ثانیه توصیه می شود.

برای از کیفیت با کیفیت بالا استفاده کنید (HD) Netflix با نارنجی ، سرعت 5 مگابایت در ثانیه مطلوب است ، در حالی که کیفیت فوق العاده با کیفیت بالا (UHD) به سرعت 25 مگابایت در ثانیه نیاز دارد.

فاکتورها ، خاتمه ، تعهد ، اختلافات ، مشاوران انتخاب می کنند.com در تلاش های خود به شما کمک می کند.

دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و شنبه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

نحوه مشاهده نتفلیکس با نارنجی ?

اگر مشتری Orange هستید ، لازم است چندین مرحله را دنبال کنید تا بتوانید Netflix را با LiveBox خود تماشا کنید.

مرحله 1: با نارنجی در Netflix مشترک شوید

با نارنجی ، اشتراک Netflix به تنهایی موجود است یا در آن گنجانده شده است OCS + Netflix Pack. برای پیوستن به پیشنهاد SVOD از طریق اشتراک LiveBox ، گزینه های مختلفی امکان پذیر است:

 • از فروشگاه آنلاین با رفتن به بخش “تلویزیون و سرگرمی” ، سپس با کلیک بر روی “دسته های تلویزیونی” ، سپس “Netflix” و در آخر در “ثبت نام اکنون” ؛
 • در فروشگاه نارنجی ؛
 • با تماس با خدمات مشتری ؛
 • از رمزگذار تلویزیون خود ، با کلیک بر روی کلید “منو” کنترل از راه دور خود. سپس باید به بخش “برنامه ها” بروید و “Netflix” را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید به کانال 66 دسته از تلویزیون نارنجی برای فعال کردن اشتراک خود یا اتصال حساب موجود در حال حاضر خود.

پس از اشتراک ، پیوندی از طریق ایمیل و/یا پیام کوتاه برای شما ارسال می شود تا به شما کمک کند یک حساب Netflix ایجاد کنید یا در یک حساب موجود موجود را پیوند دهید, دسترسی شما به Netflix.

همچنین می توان از طریق فروشگاه آنلاین در بسته OCS + Netflix مشترک شد. برای انجام این کار ، فقط روی دکمه “منو” در کنترل از راه دور خود کلیک کنید ، سپس گزینه های “برنامه ها” و “OCS + Netflix” را انتخاب کنید.

مرحله 2: حساب Netflix خود را در تلویزیون نارنجی شناسایی و ارتباط برقرار کنید

برای رمزگشایی نارنجی خود را به حساب Netflix خود وصل کنید, شما باید از شناسه و رمز عبور ایجاد شده در هنگام عضویت در سرویس استفاده کنید. سپس می توانید از تلویزیون نارنجی به Netflix دسترسی پیدا کنید. با این حال ، توجه داشته باشید که برای انجام این روش باید اشتراک شما فعال باشد.

در صورت فراموش کردن رمز عبور چه باید کرد ?

اگر رمز ورود خود را فراموش کرده اید ، باید به سایت Netflix بروید و سپس روی “نیاز به کمک ? »». سپس لازم است وسیله ای را که می خواهید پیوندی به آن دریافت کنید انتخاب کنید رمزعبور خود را دوباره تنظیم کنید (از طریق ایمیل یا پیام کوتاه).

مرحله 3: Netflix را در تلویزیون نارنجی تماشا کنید

پس از اتصال ، اکنون می توانید با استفاده از پلتفرم پخش شروع کنید. بسته به وضعیت شما ، خواهید داشت چندین گزینه برای تماشای Netflix با نارنجی:

 • با رفتن به زنجیره 66 در رمزگشایی تلویزیون خود ؛
 • از طریق منوی “Video Pass” تلویزیون نارنجی
 • با استفاده از کلید TV Orange 2 خود ؛
 • با دسترسی به برنامه یا وب سایت Netflix از رایانه ، تلفن همراه یا رایانه لوحی خود.

صورتحساب نتفلیکس در نارنجی چگونه است ?

به عنوان یک مشتری LiveBox ، گزینه های مربوط به آن وجود دارد صورتحساب خدمات نتفلیکس ::

 • صورتحساب توسط خود شرکت توسط کارت بانکی یا PayPal ؛
 • صورتحساب توسط نارنجی. پیشنهاد Netflix شما سپس در صورتحساب ماهانه شما ظاهر می شود.

بنابراین لازم است هنگام عضویت در پیشنهاد خود ، یکی از این دو گزینه را انتخاب کنید. اشتراک Netflix است هر ماه به طور خودکار تمدید می شود. در نتیجه ، صورتحساب در سالگرد تاریخ ثبت نام اولیه انجام می شود. با این حال ، اگر می خواهید بسته خود را خاتمه دهید قبل از این تاریخ ، دسترسی به Netflix تا این مهلت همیشه امکان پذیر خواهد بود.

اگر در حال حاضر مشتری Netflix هستید و می خواهید توسط اپراتور تاریخی صورتحساب شوید ، باید:

 • فرمول اشتراک Netflix خود را بشکنید
 • اشتراک جدید را از طریق نارنجی ایجاد کنید
 • روش پرداخت را با فاکتور نارنجی انتخاب کنید.

مشتری نارنجی: نحوه مدیریت یا خاتمه حساب Netflix خود ?

به عنوان یک مشتری LiveBox ، امکان پذیر است حساب Netflix خود را مدیریت یا خاتمه دهید, از چند طریق.

نحوه مدیریت حساب Netflix من ?

برای اشتراک Netflix خود را با نارنجی مدیریت کنید, دو گزینه برای شما در دسترس است:

 • از طریق منطقه مشتری شما
 • در مورد نارنجی و من.

سپس باید به بخش “پیشنهاد و گزینه ها” بروید.

اگر قبل از 06/10/2022 در اشتراک Netflix با Orange مشترک شده اید ، مدیریت حساب شما فقط از سایت Netflix انجام می شود. فقط شناسه های Netflix شما درخواست می شود.

چه موقع و چگونه نتفلیکس را با نارنجی خاتمه دهیم ?

اشتراک Netflix است به طور ضمنی تمدید شد هر ماه. بنابراین ، بدون اقدام از طرف شما ، بنابراین ماهانه تجدید می شود. با این حال ، ممکن است در هر زمان خاتمه دهید, ولی اشتراک شما تا پایان ماه جاری فعال خواهد ماند.

بسته به تاریخ اشتراک شما ، دو مورد بوجود می آیند:

 • اگر بعد از 06/10/2022 با Orange مشترک شده اید ، باید به منطقه مشتری خود یا برنامه “نارنجی و من” بروید ، سپس بخش “پیشنهاد و گزینه ها” را انتخاب کرده و گزینه “Netflix” را انتخاب کنید
 • اگر قبل از 06/10/2022 با Netflix به Netflix پیوستید ، باید مستقیماً به Netflix بروید.FR و لغو اشتراک با مراجعه به بخش “اشتراک و صورتحساب” و سپس با کلیک بر روی دکمه “لغو اشتراک”.

سرانجام ، اگر شما دارید اشتراک Netflix خود را لغو کرد, اما اینکه قبلاً برای ماه جاری صورتحساب شده بود ، ممکن است هزینه این اشتراک در فاکتور نارنجی بعدی شما ظاهر شود.

نحوه خاتمه اشتراک OCS + Netflix ?

تو باید کل بسته را خاتمه دهید با مراجعه به منطقه مشتری یا برنامه نارنجی. برای انجام این کار ، به بخش “پیشنهاد و گزینه ها” بروید. سپس انتخاب بسته OCS+Netflix برای خاتمه آن ضروری خواهد بود. توجه داشته باشید که اشتراک و دسترسی شما به کانال های بسته تا پایان ماه در حال انجام فعال خواهد ماند. با این حال ، اگر می خواهید از OCS بهره مند شوید ، می توانید از ماه بعد دوباره از طریق فروشگاه آنلاین مشترک شوید.

اگر می خواهید یک جعبه اینترنت از جمله اشتراک Netflix پیدا کنید ، به مقایسه ما بروید. به راحتی می توانید پیشنهاد ایده آل برای لذت بردن از کاتالوگ سخاوتمندانه این سکو را پیدا کنید.

پیشنهاد اینترنت را مطابق با نیازهای خود پیدا کنید !

FAI را مقایسه کنید

 • در مورد انتخاب.کم
 • اطلاع قانونی
 • منشور برای محافظت از داده های شخصی
 • با ما تماس بگیرید
 • اعلامیه را انتخاب کنید.کم
 • نویسندگان

بهترین پیشنهادات را مقایسه کنید

یک مشاور به شما یادآوری می کند که شما را همراهی کنید

درخواست شما ثبت شده است.
مشاوران ما از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر در دسترس هستند.
به محض اینکه یکی از آنها آزاد شد ، او به شما یادآوری می کند.

با کلیک بر روی ، می پذیرید که شماره شما به ناشر این سایت به بازار بازار منتقل می شود تا به عنوان بخشی از درخواست شما فراخوانده شود. شما حق دسترسی ، اصلاح ، مخالفت ، حذف و قابلیت حمل اطلاعات مربوط به خود را دارید. می توانید این حق را در درخواست کتبی ساده در آدرس ایمیل اعمال کنید: DPO@انتخاب کنید.کم. برای اطلاعات بیشتر ، برای محافظت از داده های شخصی با منشور ما مشورت کنید.