Netflix با SOSH: چگونه می توان از طریق جعبه پلتفرم داشت?, SOSH به شما پیشنهاد می دهد اشتراک Netflix خود را در صورتحساب تلفن همراه خود پرداخت کنید!

SOSH Nosty: Netflix به عنوان گزینه موجود است

Contents

شما تعجب می کنید که چگونه Netflix را به لطف رمزگشایی تلویزیون SOSH خود داشته باشید ? شما می توانید از دو طریق به آن دسترسی پیدا کنید:

Netflix را با جعبه SOSH خود کشف کنید

شما می خواهید اشتراک Netflix را با SOSH بیرون بیاورید ? نحوه اشتراک در سرویس پخش SVOD ، نحوه استفاده از آن را با پیشنهاد اینترنت خود و نحوه دسترسی به سیستم عامل از رمزگشایی TV SOSH خود پیدا کنید. با عضویت در پیشنهاد اینترنت SOSH ، می توانید در بسته بندی اختیاری Netflix ، بسته خود را مشترک کنید.Jechange هر آنچه را که باید در مورد Netflix با SOSH بدانید توضیح می دهد.

کدام برنامه Netflix را ارائه می دهد ?

پلت فرم Netflix ابتدا یک دسته از هزاران محتوا ، نامحدود را ارائه می دهد:

 • فیلم ها از هر دسته (اکشن و ماجراجویی ، فیلم های فرانسوی ، کمدی ، فیلم های ترسناک ، تریلر و غیره.): عشق احمقانه ، جعبه پرنده ، ماما میا ، متهم ، روز ولنتاین ، بله مرد ، کابوس آمریکایی ، یک مرد ایده آل ، تعطیلات ، سکس و شهر ، چارلی و لا شکلات و غیره.
 • یا جوایز فیلم های برنده : همسایه من توتورو ، مهتاب ، رقص کثیف ، شروع ، غرور و تعصب ، فارست گامپ و غیره.
 • سلسله : Crown ، La Casa de Papel ، You ، آموزش جنسی ، آینه سیاه ، نخبگان ، غیرعادی ، مکان خوب ، میهن ، دوستان و غیره.
 • اما همچنین برنامه های جوانان : تعطیلات ترولز ، رئیس کودک ، کونگ فو پاندا ، بازرس اسباب بازی ، پوکمون ، معجزه آسا ، اژدها ، نگهبانان آسمان ، گشت و غیره.
 • وت مستند : سیاره ما ، گاگا: پنج پا دو ، فمینیست ، دیوار سحر ، مردم ماهی ، زمین مسطح ، این است ، و غیره.
 • یا منحصر به فرد Netflix : House of Cards ، Orange Is The New Black ، Sense 8 ، Narcos ، Stranger Things ، 13 دلیل ، داستان ازدواج ، ایرلندی و غیره.

Netflix همچنین این مزیت را دارد که انتخاب خاصی را برای هر یک از اعضای خود ارائه دهد.

بسته به لیست تمایل شما و فیلم ها و سریابی که تماشا می کنید ، این پلتفرم لیستی از ایجاد می کند محتوای توصیه شده برای شما.

هر هفته یا هر ماه ، می توانید هر چیزی را نیز پیدا کنید بسیاری از مطالب جدید. بنابراین شما هرگز واقعاً آنچه را که این سرویس ارائه می دهد سفر نکرده اید.

از طریق مقایسه ، می توانید با مقاله مقایسه ای SVOD ما مشورت کنید تا سیستم عامل های مختلف را کشف کنید فیلم ها در صورت تقاضا در حال حاضر پیشنهاد شده است.

خوب است بدانید: یک بار در برنامه خود می توانید به طور کامل خواندن خود را مدیریت کنید (استراحت کنید ، به عقب یا حرکت کنید ، از ابتدا شروع کنید ، به قسمت زیر بروید و غیره.).

همچنین می توانید فیلم ها و سریال ها را نیز بارگیری کنید تا بعداً آنها را تماشا کنید ، به خصوص در حالت اتصال خارج.

ارائه Netflix با SOSH چیست ?

SOSH شرکت تابعه کم هزینه اپراتور نارنجی تاریخی است. این پیشنهاد اینترنت خود را در شبکه نارنجی ارائه می دهد ، که با آن می توان از Netflix بهره مند شد.

جعبه SOSH شامل یک بسته اینترنتی است که ارائه می دهد LiveBox 4 و این باعث می شود نرخ اتصال تا 300 مگابیت در ثانیه در فیبر باشد. این پیشنهاد همچنین با سرعت بالا و با ADSL یا VDSL در دسترس است.

پیشنهاد اینترنت Sosh نیز شامل می شود تماس های نامحدود به سمت ثابت کلانشهر فرانسه ، از ادارات خارج از کشور فرانسه و به سمت اصلاح بیش از 100 مقصد بین المللی از جمله اروپا از جمله اروپا.

اگر این پیشنهاد شامل یک سرویس تلویزیونی پیش فرض نباشد ، می توان از تلویزیون اختیاری استفاده کرد:

 • که در گزینه رایگان در صورت درخواست با 72 کانال تلویزیونی با تلویزیون نارنجی: می توانید به تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه دسترسی پیدا کنید اما در تلویزیون خود نیست,
 • که در گزینه پرداخت شده در 5 € در ماه با 160 کانال تلویزیونی شامل 70 با کیفیت بالا به لطف رمزگشایی تلویزیون SOSH: می توانید به همه دستگاه های خود از جمله تلویزیون خود دسترسی پیدا کنید.

به این پیشنهاد می توانید اضافه کنید گزینه های پرداخت شده, و به ویژه سرویس پخش Netflix ، به منظور شخصی سازی اشتراک اینترنتی خود.

با این حال ، برای اینکه بتوانیم از آن بهره مند شویم netflix sosh با جعبه خود, شما باید با رمزگذار تلویزیون با 5 یورو در ماه در جعبه SOSH مشترک شوید.

شما می خواهید سایر پیشنهادات اینترنتی را با Netflix کشف کنید ? به مقایسه کننده اینترنت ما به صورت آنلاین بروید !

گزینه های صورتحساب Netflix SOSH

در زمان ثبت نام خود در سرویس Netflix SOSH ، شما باید روش پرداخت را که می خواهید با آن بدهکار شوید انتخاب کنید.

هزینه های اشتراک توسط Netflix صورتحساب می شود اما خواهید دید که مستقیماً در فاکتور SOSH شما ظاهر می شود.

در اینجا وسیله پرداخت پیشنهادی:

 • پرداخت توسط کارت اعتباری : این متداول ترین روش است ، شما می توانید با کارت اعتباری ویزا ، مستر کارت یا American Express پرداخت کنید.
 • یا پرداخت توسط کارت پیش پرداخت.
 • یا پرداخت به لطف یک کارت هدیه Netflix.
 • سرانجام ، پرداخت از طریق پیپ.

اگر قبلاً امکان پرداخت از طریق برنامه وجود داشت ایتونز, امروز دیگر این مورد نیست.

از طرف دیگر ، اگر در زمانی که ممکن بود این روش پرداخت را انتخاب کرده باشید ، می توانید این روش را به طور کامل نگه دارید تا اشتراک Netflix خود را تسویه کنید.

سرعت Netflix در SOSH ?

اگر بیشتر مشترکین Netflix اشتراک Netflix خود را با توجه به تعداد صفحه نمایش هایی که می توانند برنامه های خود را به طور همزمان تماشا کنند ، انتخاب کنند ، جریان ها نیز برای استفاده بیشتر از خدمات مهم هستند.

حداقل سرعت اینترنت برای استفاده از Netflix 0.5 mbit/s
سرعت اینترنت برای استفاده دلپذیر توصیه می شود 1.5 Mbit/s
سرعت اینترنت برای کیفیت تصویر استاندارد توصیه می شود 3 Mbit/s
سرعت اینترنت برای کیفیت تصویر در HD توصیه می شود 5 Mbit/s
سرعت اینترنت برای کیفیت تصویر در UHD توصیه می شود 25 مگابایت در ثانیه

نحوه عضویت در Netflix با جعبه SOSH ?

برای اشتراک اشتراک Netflix در SOSH ، این چند مرحله را دنبال کنید:

 1. به وب سایت SOSH مراجعه کنید.
 2. روی بخش کلیک کنید “جعبه اینترنت” سپس روی برگه “گزینه ها”.
 3. در گروه “تلویزیون”, به دنبال سرویس Netflix باشید.
 4. گزینه را انتخاب کرده و روی کادر کلیک کنید “اکنون ثبت نام کنید”.
 5. شما به صفحه نارنجی Netflix هدایت خواهید شد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که شناسایی کنید و به خودتان اجازه دهید تا در Netflix ثبت نام کنید.

چگونه قبل از جعبه SOSH در Netflix مشترک شوم ?

اگر در حال حاضر یکی از مشتریان SOSH Box هستید ، به وب سایت SOSH بروید و به شرح زیر انجام دهید:

 1. روی بخش کلیک کنید “منطقه مشتری”.
 2. برگه را انتخاب کنید “قراردادها و گزینه ها”.
 3. فقط به حساب مشتری SOSH خود وصل کنید و سپس Netflix را به اشتراک خود اضافه کنید.

در مورد فاکتورهای آینده خود ، می توانید قیمت اشتراک معمول خود و همچنین قیمت گزینه Netflix خود را با توجه به بسته انتخابی مشاهده کنید.

نحوه تماشای Netflix با SOSH ?

شما تعجب می کنید که چگونه Netflix را به لطف رمزگشایی تلویزیون SOSH خود داشته باشید ? شما می توانید از دو طریق به آن دسترسی پیدا کنید:

 • با تایپ شماره 70 در کنترل از راه دور خود ، که به شما امکان می دهد به کانال Netflix دسترسی پیدا کنید,
 • با کلیک روی کلید “فیلم در صورت تقاضا” از کنترل از راه دور خود ، که شما را به سکوی پذیرش می رساند و به شما امکان می دهد به بخش بروید “پاس ویدئویی”.

همچنین به لطف برنامه Netflix ، در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه ، امکان دسترسی به سرویس VOD (فیلم در صورت تقاضا) امکان پذیر است.

چگونه می توان نتفلیکس را در SOSH پایان داد ?

برای پایان دادن به اشتراک خود Netflix با SOSH, تو می توانی :

 • برو به منطقه مشتری SOSH, در وب سایت اپراتور,
 • رفتن بهبرنامه موبایل Mysosh و گزینه خود را خاتمه دهید.

SOSH که یک واسطه بین شما و سرویس جریان است ، به ویژه با توجه به صورتحساب اشتراک خود ، می توانید مستقیماً از طریق وب سایت Netflix بروید.

بنابراین ممکن است اشتراک از Netflix بصورت آنلاین یا از طریق برنامه تلفن همراه Netflix. در اینجا مراحل خاتمه Netflix آورده شده است:

 1. خود را برای دسترسی به حساب Netflix خود شناسایی کرده و نمایه خود را انتخاب کنید.
 2. روی کلیک کنید “حساب” سپس در بخش “اشتراک و صورتحساب”.
 3. گزینه را انتخاب کنید “لغو اشتراک” سپس با کلیک بر روی تأیید اعتبار کنید “لغو را کامل کنید”.

توجه داشته باشید که Netflix گزینه ای بدون هیچ تعهد مدت زمان است ، که می توانید به محض تمایل و حتی در ماه آزمایش رایگان خود خاتمه دهید.

پس از ایجاد روش لغو ، می توانید از پایان ماه آغاز شده استفاده کنید و دیگر از آن کم نمی شوید.

همه چیز در مورد SOSH

 • از یک پیشنهاد نارنجی به SOSH بروید
 • بسته های تلفن SOSH
 • بررسی برنامه های موبایل SOSH
 • بسته های SOSH در خارج از کشور: هر آنچه شما باید بدانید
 • پیشنهاد SOSH را خاتمه دهید

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.

SOSH Nosty: Netflix به عنوان گزینه موجود است !

SOSH مشتریان موبایل یا LiveBox و تلفن همراه خود را برای اضافه کردن گزینه Netflix در ماه اول و سپس از 7 ارائه می دهد.بسته به بسته انتخابی 99 € در هر ماه. با انتخاب گزینه Netflix ، به سریال های تلویزیونی و فیلم ها در موبایل ، تبلت و رایانه های شخصی سازگار دسترسی پیدا می کنید.

SOSH همچنین تخفیف 10 یورو در این دو بسته نامحدود با 3 گیگابایت یا 5 گیگابایت داده به شما ارائه می دهد و برای بیشترین لذیذ گزینه 2 گیگابایتی در حال حاضر به جای 8 یورو یا پیشنهاد SOSH در ماه 1 یورو در ماه به فروش می رسد شبکه نارنجی 4G با داده 5 گیگابایتی در 10.99 € برای 1 سال یا یک فرمول نامحدود با 7 گیگابایت داده در 15.99 یورو در هر ماه به مدت 1 سال. مطمئناً می توانید گزینه ها را در SOSH ترکیب کنید و در حال حاضر گزینه Deezer Premium + در 2.99 € در ماه به مدت 3 ماه به جای 9.99 €.

جدید در SOSH: Netflix برای مشتریان موبایل یا LiveBox و تلفن همراه در دسترس است !

Netflix اکنون برای مشتریان موجود در تلفن همراه یا LiveBox و تلفن همراه SOSH قابل دسترسی است. این گزینه مستقیماً از طریق منطقه مشتری اضافه می شود. Netflix ماه اول و سپس از 7 ارائه می شود.99 یورو با توجه به بسته انتخابی ضروری ، استاندارد یا حق بیمه. با انتخاب Netflix ، به سریال های تلویزیونی و فیلم ها در موبایل ، تبلت و رایانه های شخصی سازگار دسترسی پیدا می کنید.

شما می توانید فیلم ها و سریال های تلویزیونی را با دسترسی فوری نامحدود در تلویزیون خود ، از طریق PS3 ، Wii ، Xbox 360 یا هر دستگاه دیگری سازگار با Netflix تماشا کنید. همچنین می توانید از دسترسی فوری در رایانه خود استفاده کنید !

نتفلیکس

اشتراک Netflix ماهانه است و پس از ثبت نام آغاز می شود. به راحتی می توانید اشتراک خود را به صورت آنلاین ، 24 ساعت شبانه روز لغو کنید. این بدون هزینه تعهد یا لغو است.

نحوه تماشای Netflix با جعبه اینترنت SOSH خود و در کدام کانال تلویزیونی ?

جعبه Sosh Netflix

نتفلیکس یک است سرویس جریان اکنون برای دوستداران فیلم و سریال به خوبی شناخته شده است. غول آمریکایی با داشتن یک کاتالوگ قابل توجهی که هم آثار فرقه ، فیلم های مستقل یا مستندها و برنامه های اختصاصی را در بر می گیرد ، در خانه های فرانسوی مکان انتخابی را ارائه داده است.

آگاه از این موفقیت ، برای SOSH برای ارائه این سرویس به مشترکان خود ضروری بود. ارائه دهنده دسترسی به اینترنت ، یک شرکت تابعه نارنجی ، همچنین به شما امکان می دهد مشترک شوید. با این حال ، بسیاری از عناصر برای دسترسی به آن مورد توجه قرار می گیرند. Mapetitebox به تمام اطلاعاتی که می دانید با یک جعبه SOSH در یک پیشنهاد Netflix مشترک شوید.

برای کاربرانی که دارای جعبه زنده هستند ، بسیاری از سوالات مربوط به استفاده از Netflix هستند.داشتن

 • چگونه Netflix را با اشتراک اینترنتی ADSL یا SOSH داشته باشیم ?
 • هزینه اشتراک Netflix در صورت اشتراک در جعبه اینترنت SOSH چقدر است ?
 • در کدام کانال برای تماشای Netflix از طریق LiveBox SOSH خود را تماشا کنید ?
 • فرمول های مختلف Netflix موجود است ?
 • چگونه صورتحساب اشتراک Netflix خود را با SOSH LiveBox انجام می دهد ?
 • چگونه می توان حساب Netflix خود را با جعبه اینترنت SOSH خود مدیریت کرد ?

Netflix livebox sosh

سرویس جریان آمریکایی Netflix برای دارندگان یک SOSH LiveBox در دسترس است.

تمام اطلاعات ضروری برای استفاده از Netflix با SOSH

این یک واقعیت است, کاتالوگ Netflix در حال خواب است. با فیلم های تحسین شده توسط انتقاد (نابودی ، okja) ، سریال های منحصر به فرد محبوب (چیزهای غریبه ، 13 دلیل چرا) ، و مستندهای جالب ، کاتالوگ هم متراکم و هم متنوع است. به طور خلاصه ، نتفلیکس خود را به عنوان روشی ایده آل برای آسایش خود در شبهای طولانی زمستان یا استراحت بعد از کار ارائه می دهد.

با این وجود ، این مسئله در نظر گرفتن عناصر اساسی خاص برای استفاده بیشتر از آن است. دسترسی به Netflix با ارائه دهنده دسترسی SOSH از این رو با انتخاب اشتراک شرط می شود, مقررات آن و استفاده از تجهیزات لازم. برای به دست آوردن همه شرایط برای دانستن در مورد استفاده از اشتراک Netflix با SOSH LiveBox ، Mapetitebox این راهنما را تهیه کرده است.

از طریق این صفحه راهنما ، می توان پاسخ هایی را در مورد موارد زیر پیدا کرد:

 • فرمول های مختلف اشتراک Netflix موجود ؛
 • اطلاعات مفید در مورد دوره آزمایشی رایگان Netflix به مدت یک ماه ؛
 • صورتحساب Netflix با اشتراک SOSH ؛
 • مدیریت اشتراک Netflix در صورت اشتراک LiveBox ؛
 • تجهیزات اساسی برای دسترسی به Netflix ؛
 • پشتیبانی های مختلفی که Netflix با آن سازگار است.

پس از جذب این اطلاعات متفاوت, از رمزگذار تلویزیون SOSH خود به Netflix دسترسی پیدا کنید, یا یک راه حل جایگزین ، به یک بازی کودکان تبدیل می شود. سپس کاربران می توانند از اشتراک خود در سرویس جریان مداوم استفاده کنند و تمام برنامه های موجود را تماشا کنند.

جعبه اینترنت SOSH

اشتراک های اینترنتی SOSH را نیز بخوانید

کدام شماره زنجیره ای برای دسترسی به Netflix با جعبه SOSH خود ?

در موردی که کاربر داشته باشد از طریق SOSH یا به طور مستقل در سرویس پخش Netflix مشترک شده است, او سپس قادر به لذت بردن از مطالب زیادی است. برای انجام این کار ، یک رویکرد بسیار ساده اما با این وجود تعیین کننده ضروری است. برای بهره مندی از خدمات Netflix در تلویزیون خود ، واقعاً باید کانال را پیدا کنید که در آن امکان شناسایی خود وجود داشته باشد. در دستورالعمل های زیر ، کل رویکرد مفصل است.

برای دسترسی به Netflix از طریق رمزگذار تلویزیون SOSH ، دو امکان وجود دارد:

 • زنجیره شماره 70 را تشکیل دهید یا از طریق زنجیرها به دومی بروید تا به کانال رزرو شده برای Netflix بروید
 • به صفحه اصلی LiveBox Sosh LiveBox از طریق کلید “Video on Demand” بروید ، “Video Pass” را انتخاب کنید و سپس دکمه “OK” را روی کنترل از راه دور فشار دهید.

با این حال توجه داشته باشید که احتیاط به منظور دسترسی به Netflix از تلویزیون است ، لازم است از یک جعبه اینترنت با دسته تلویزیونی بهره مند شوید. خدمات Netflix فقط برای اعضای SOSH که در گزینه Decoder TV مشترک شده اند در دسترس است از ارائه دهنده دسترسی. این نکته مهمی است که می توانید از طریق ایده آل سرویس پخش آنلاین را بدانید.

اشتراک Netflix با تمام بودجه ها با یک جعبه زنده سازگار است

نتفلیکس احتمالاً اگر پیشنهاد نمی داد محبوب نخواهد بود سه فرمول اشتراک سازگار با کلیه بودجه ها و همه خانوارها. این در واقع یکی از اصلی ترین نیروهای این سکو است که با فرمول هایی که می توانند به طور همزمان متناسب با چندین کاربر باشند ، قابل دسترسی است.

انتخاب یکی از بسته ها به طور خاص تعیین می کند:

 • تعداد صفحه نمایش هایی که می توانند همزمان به همان حساب Netflix وصل شوند
 • کیفیت فیلم برنامه ها ؛
 • قیمت اشتراک.
در اینجا یک جدول خلاصه از بسته های مختلف قابل دسترسی به مشتریان SOSH آورده شده است
اساسی استاندارد حق بیمه
تعداد صفحه نمایش هایی که می توانند به طور همزمان وصل شوند 1 2 4
کیفیت ویدیو تعریف آهسته (720*578) کیفیت بالا (1280*720) کیفیت بالا و 4K یا Ultra HD (3840*2160)
قیمت ماهانه 7.99 یورو 11.99 یورو 15.99 یورو

مشاهدات مختلف اجازه می دهد از امکانات اشتراک در Netflix استفاده کنند:

 • ضروری, ایده آل برای تماشاگران عشایری, تعریف کمتری را ارائه می دهد که در صفحه تلفن هوشمند آزار دهنده نیست
 • اشتراک استاندارد اجازه می دهد دو صفحه را همزمان وصل کنید و دسترسی به تعریف بالا ؛
 • بسته حق بیمه است پیشنهادی کاملاً مناسب برای گروه های دوستان یا خانواده ها و به شما امکان می دهد از 4K در معرض تجهیزات سازگار استفاده کنید.

پیشنهاد اساسی عملی و اقتصادی به روش های بیشتر از یک است. با توجه به فرمول استاندارد ، برای زوجین که از نظر سریال و فیلم علاقه های یکسانی ندارند ، کاملاً مناسب است. سرانجام ، فرمول حق بیمه آزادی را برای خانواده با مشخصات سازگار با هرکدام فراهم می کند تا همزمان از محتوا استفاده کنند. به طور خلاصه ، می توان کفش را در پاهای خود پیدا کرد سه اشتراک که مخاطبان زیادی و نیازهای مختلف را در بر می گیرد.

Netflix و LiveBox Sosh

اشتراک های Netflix با جعبه اینترنت SOSH موجود است.

اشتراک Netflix و جعبه SOSH: آنچه باید در مورد مدیریت پیشنهاد آن شناخته شود ?

همانطور که برای بسیاری از خدمات در OTT وجود دارد ، یعنی بیش از خدمات برتر همچنین توسط بای پس خوانده می شود, راه مدیریت اشتراک Netflix شما دارای برخی از ویژگی های است. واقعاً باید بدانید که در تصویر سایر دسته های تلویزیونی مانند OCS (سری سینمای نارنجی) ، HBO ، RMC Sport (که متعلق به گروه Altice است) یا Bein Sports ، این اشتراک ها به صورت آنلاین با ارائه دهنده دسترسی مرتبط نیستند. مدیریت اشتراک Netflix با SOSH می تواند به دو روش مختلف انجام شود.

مشتریان SOSH از طریق SOSH ADSL یا فیبر نوری فیبر نوری خود در پیشنهاد Netflix مشترک شده اند و می توانند گزینه را خاتمه یا فعال کنند:

 • از فضای شخصی SOSH که در وب سایت ارائه دهنده خدمات اینترنت موجود است
 • از برنامه موبایل Mysosh.

با این حال ، لازم به ذکر است که گزینه های دیگر نیز امکان مدیریت اشتراک Netflix خود را فراهم می کند. بنابراین ، آیا این یک اصلاح ساده از اشتراک برای رفتن به بسته بالا یا پایین است یا حتی برای انجام خاتمه ، رویکرد دیگری کار می کند.

برای اصلاح یا خاتمه بسته Netflix خود ، مشتریان می توانند: بنابراین:

 • مستقیم به سایت جریان بروید
 • از رایانه لوحی یا تلفن هوشمند به برنامه Netflix وصل شوید.

پس از شناسایی در منطقه مشتری ، با استفاده از شناسه ها و رمز عبور آن ، فقط برای اصلاح انتخاب خود باقی مانده است. این که آیا به سادگی فرمول را تغییر دهید یا اشتراک را خاتمه دهید ، سفر یکسان است.

روش خاتمه یا توسعه اشتراک Netflix شما:

 • شناسایی و دسترسی به صفحه “حساب” ؛
 • “تغییر بسته” را انتخاب کنید
 • شما فقط باید فرمول مورد نظر را اصلاح کنید تا اشتراک را خاتمه دهید.

همچنین لازم به ذکر است که ، به عنوان بخشی از ثبت نام از طریق SOSH, صفحه “حساب” همچنین اشتراک Netflix را ارائه می دهد.

جعبه اینترنت SOSH خود را دوباره پر کنید

همچنین نحوه خاتمه جعبه اینترنت SOSH خود را بخوانید ?

دسترسی رایگان به Netflix با شرکت تابعه نارنجی

برنامه های Netflix در مورد آنها صحبت می شود ، به خصوص از طریق موفقیت چیزهای غریبه یا پایان دنیای f ***. آیا نظر عمومی تضمینی برای قدردانی از کاتالوگ سایت جریان است ? مشخصا پاسخ منفی است. برای اینکه به همه اجازه دهد تعیین کنند که آیا Netflix محتوا را ارائه می دهد که انتظارات آنها را برآورده می کند ، امکان پذیر است برای کشف برنامه های Netflix از یک ماه رایگان استفاده کنید.

این پیشنهاد خوش آمدید با مشترک شدن برای اولین بار در سرویس پخش در دسترس است. این هم از طریق SOSH و هم به طور مستقل از ارائه دهنده دسترسی به اینترنت است. با عضویت در یکی از بسته های Netflix از طریق گزینه های تابعه نارنجی, ماه اول صورتحساب نیست. اگر مشتریان می خواهند سرویس جریان را کشف کنند ، می توانند درج “لذت بردن از یک ماه رایگان” را که در صفحه اصلی موجود است ، انتخاب کنند.

توجه داشته باشید که صورتحساب در سالگرد ثبت نام در سرویس جریان انجام می شود. اگر ماه کشف قطعی نباشد, پس از آن کافی است که حساب Netflix خود را قبل از این دوره خاتمه دهید. بنابراین هیچ بار مالی پس گرفته نمی شود.

Netflix رایگان: یک پیشنهاد محدود در شرایط خاص

برخی ممکن است فکر کنند که کافی است هر ماه یک آدرس ایمیل متفاوت وارد کنید تا از یک ماه رایگان در Netflix لذت ببرید. هیچ چیز از آنجا که سکوی آمریکایی به آن فکر کرده است وجود ندارد. همچنین ، فقط مشخصات تماس بانکی جدید به این پیشنهاد کشف دسترسی پیدا می کند.

نحوه پرداخت اشتراک Netflix با SOSH ?

این فقط در مورد استفاده از نتفلیکس نیست. بدیهی است ، لازم است دیر یا زود سرویس پخش را تسویه کنید. خوشبختانه, با SOSH می توان اشتراک خود را به دو روش مختلف پرداخت کرد. بنابراین این دو روش پرداخت امکان سازگاری با امکانات هر یک را فراهم می کند.

دو گزینه در دسترس مصرف کنندگان برای پرداخت قبض Netflix خود با مشتری SOSH عبارتند از:

 • برای نشان دادن مقررات Netflix در مورد فاکتور SOSH با عضویت در گزینه از فضای شخصی سایت SOSH یا برنامه MySosh
 • برای بیرون کشیدن پیشنهاد Netflix صرف نظر از SOSH (از طریق کلید موجود در رمزگذار تلویزیون یا از وب سایت) و برای ثبت نام.

در آخرین مورد ذکر شده ، جزئیات بانک ثبت شده است و اشتراک به لطف آنها گرفته شده است.

چه مهمی در صورت اصلاح یا خاتمه اشتراک Netflix ?

مهلت اصلاح یا خاتمه بسته Netflix یکسان نیست. خاتمه اشتراک به شما امکان می دهد تا سالگرد صورتحساب قبلی از سرویس جریان استفاده کنید. از طرف دیگر ، اصلاح بسته بلافاصله در نظر گرفته می شود.

چه ماده ای از Netflix با SOSH استفاده می کند ?

این یک عنصر مهم است که باید در نظر بگیرید از Netflix با SOSH استفاده کنید. اساسی ، جعبه اینترنت LiveBox ارائه شده توسط ISP اجازه دسترسی به سرویس جریان را نمی دهد. تنها اعضایی که می توانند از آن بهره مند شوند ، کسانی هستند که در گزینه رمزگشایی تلویزیون مشترک شده اند. این عملکرد, با نرخ 5 یورو ماهانه اضافی موجود است ، بنابراین تماشای Netflix در تلویزیون خود با SOSH اجباری است.

علاوه بر تلویزیون ، با عضویت در اشتراک Netflix با SOSH ، اعضای می توانند برای بسیاری از پشتیبانی ها به سرویس جریان دسترسی پیدا کنید. برای انجام این کار ، به سادگی با شناسه های معمول ارتباط برقرار کنید.

پشتیبانی های سازگار به شرح زیر است:

 • رایانه ها ، با اتصال به سایت Netflix.com ؛
 • تلفن های هوشمند ، با بارگیری برنامه Netflix در پایانه های iOS یا Android ؛
 • تلویزیون های متصل به اینترنت ؛
 • کنسول های بازی از طریق برنامه موجود در PS Vita ، PS3 ، PS4 ، Xbox 360 ، Xbox One ، Wii ، Wii U و Switch (به زودی)
 • کلیدهای Amazon Fire یا Google Chromecast ؛
 • تلویزیون اپل.

تا چه حد امکان بارگیری محتوا در Netflix وجود دارد ?

علاوه بر این ، Netflix در برخی موارد اجازه می دهد تا برخی از قسمت های سریال یا فیلم را بارگیری کند. با این حال ، اقلیت پشتیبانی با این قابلیت سازگار است. برای دسترسی به این ویژگی ، نیاز به برنامه های کاربردی تلفن همراه Netflix در iOS یا Android ، موجود در ویندوز.