کاتالوگ Netflix US و FR: تفاوت ها و دسترسی با VPN ، Netflix US: 5 فیلم برتر موجود در حال حاضر در جریان

5 فیلم برای کشف در کاتالوگ Netflix ایالات متحده (و نحوه باز کردن قفل آنها)

Contents

روش برای قفل نتفلیکس ما را از فرانسه باز کنید بقایای ساده. به طور مشخص ، شما به VPN نیاز دارید. این نرم افزار برای به دست آوردن آدرس IP آمریکایی و بنابراین شبیه سازی حضور آن در ایالات متحده ضروری است. پس از اتمام کار ، فقط به Netflix وصل شوید.

کاتالوگ های Netflix US و FR: تفاوت و دسترسی با VPN

اختلافات ایالات متحده و FR Netflix

یکی از اصلی ترین دلایلی که کاربران اینترنت از پیشنهاد VPN استفاده می کنند ، امکان وجود دارددسترسی به محتوای محدود. در میان اینها ، مصرف کنندگان VPN به ویژه به فیلم ها و سریال ها علاقه مند هستند ، که به ویژه در سیستم عامل های موجود در دسترس هستند جریان. بنابراین Netflix Us در صندلی های خود به عنوان یکی از سیستم عامل های ثروتمندترین در محتوای سمعی و بصری در حال حاضر یافت می شود.

سرویس ویدیویی On -demand بسته به منطقه جغرافیایی کاربر دارای کاتالوگ های مختلفی است. به عنوان مثال ، فیلم ها و سریال های قابل مشاهده در فرانسه مانند مواردی که در ایالات متحده ارائه می شود ، مشابه نیستند. کشور ایجاد سکو شمارش می کند 2000 محتوای دیگر در کاتالوگ آن در فرانسه. چه چیزی را به هم زدن کنجکاوی فیلمبرداران و توجیه کسب VPN برای تماشای برنامه های Netflix US توجیه کنید.

تفاوت در کاتالوگ های نتفلیکس بین فرانسه و ایالات متحده

از زمان ورود وی به فرانسه در سال 2014 ، جریان آمریکایی سیاست تمایز کاتالوگ های خود را اعمال می کند. این را می توان با دلایل مختلف قانونی توضیح داد و بسته به ملیت کاربر منجر به محتوای مختلف می شود.

تفاوت بین فرانسه و ایالات متحده در نتفلیکس

تفاوتهای قابل توجهی بین کاتالوگ FR و کاتالوگ ایالات متحده از نتفلیکس وجود دارد.

چرا کاتالوگ Netflix بسته به کشور متفاوت است ?

محدودیت های قانونی انتشار برنامه ها منجر به تنوع کاتالوگ های Netflix بسته به کشور می شود. در واقع ، تولید کنندگان لزوماً نمی فروشند مجوز عملیاتی محتوا به همه کشورهای جهان. به طور کلی ، این پلتفرم در مورد قراردادها با کانال های تلویزیونی یا توزیع کنندگان مذاکره می کند تا یک برنامه را در کاتالوگ خود بگنجانند. توافق نامه هایی که ناشی از آن است برای یک دوره محدود و یک منطقه جغرافیایی تعیین شده امضا می شود. همه محتوا در یک تاریخ در سراسر جهان در دسترس نیست.

علاوه بر این ، برخی از کشورها محدودیت های خود را بر روی سکو تحمیل می کنند. این که آیا انواع خاصی از گفتمان را سانسور می کنند یا از نزدیک شدن به موضوعات خاص ، فیلم ها یا سری Netflix جلوگیری می کنند ممکن است بسته به کشور نسخه های مختلفی را تجربه کنند. معابر گاهی اوقات حذف می شوند ، دقیقاً مانند قسمت هایی که برای ساکنان تکان دهنده تلقی می شوند. به منظور. واسه اینکه. برای اینکه مطابق با آداب و رسوم کشورها جایی که تأسیس شده است ، سکوی جریان باید قربانی کنید و موافقت کنید که کاتالوگ خود را قطع کنید.

برای بازگشت به پرونده فرانسه ، توجیه کاملاً متفاوت است. چندین قانون در کشور ، که تحت این کشور گروه بندی شده انداستثناء فرهنگی فرانسه, هدف برای محافظت از آفرینش ملی. به طور واضح ، این بدان معنی است که پخش کننده های برنامه در فرانسه متعهد هستند که بخش مشخصی از محتوای فرانسوی را برجسته کنند. کانال های تلویزیونی و رادیویی ، زیرا بنابراین سیستم عامل های VOD باید تولیدات فرانسوی را برای پشتیبانی از اقتصاد ملی در دسترس قرار دهند. بنابراین فرانسه به نتفلیکس نیاز دارد تا بخش بزرگی از فیلم ها و سریال های ملی را در فهرست خود گنجانده باشد.

وقایع رسانه

قانون مهم دیگر در فرانسه بر فهرست Netflix تأثیر می گذارد: وقایع رسانه ها. او تعریف می کند سفارش و زمان انتشار یک برنامه بسته به روشهای مختلف عملیاتی. یک فیلم به طور کلی در سینما اکران می شود ، سپس طی 4 ماه در DVD ها در دسترس خواهد بود. تنها 8 تا 30 ماه پس از تاریخ انتشار ، این فیلم با توجه به توافق نامه های پایان یافته با کانال های تلویزیونی ، روی صفحه کوچک قابل مشاهده خواهد بود. سیستم عامل های VOD به گونه ای که نتفلیکس فقط می تواند فیلم 30 تا 36 ماه پس از اولین پخش خود را توزیع کند. این زمان شناسی با هدف محافظت از سیستم عامل سنتی سینماها.

برخی از نمونه های محتوای Netflix که از ایالات متحده قابل دسترسی است

در ایالات متحده امریکا, پلت فرم Netflix حدود 6000 محتوا دارد, فیلم ها و سریال ها ترکیبی هستند. این رقم باعث می شود فیلمبرداران فرانسوی با حسادت کم رنگ باشند که به 2000 برنامه کمتر از همتایان آمریکایی خود دسترسی دارند. از جمله موارد دیگر ، کاتالوگ ایالات متحده از نتفلیکس فیلم ها و سریال های زیر را دارد که در فرانسه در دسترس نیست:

 • رگستر ؛
 • قله های دوقلو ؛
 • دفتر ایالات متحده ؛
 • قسمت های دوم و سوم حماسه ارباب حلقه ها ؛
 • باندهای نیویورک ؛
 • پراکنده ؛
 • در خشن ترینسال.

بدون شک این پانل برای اغوا کردن کاربران فرانسوی نتفلیکس که هنوز از آن دریغ می کردند ، کافی خواهد بود مشترک در یک پیشنهاد VPN. اینها امکان دسترسی به کل کاتالوگ آمریکایی را بدون نیاز به جابجایی از مبل آن فراهم می کند. این پلتفرم در رایانه موجود است ، اما همچنین در بسیاری از جعبه ها سه گانه بازی که یک VPN نیز می تواند اعمال شود.

همچنین مقایسه جعبه های اینترنتی با Netflix را بخوانید

برای باز کردن قفل Netflix ایالات متحده ، یک پیشنهاد VPN را مشترک کنید

اگر برنامه هایی که در بالا ذکر شد از آب دهان مصرف کنندگان استفاده کرده اند ، احتمالاً آنها می خواهند بدانند نحوه اشتراک در VPN برای تماشای Netflix Us. این روش ساده است و علاوه بر امکان مشاهده محتوای محدود ، به شما امکان دسترسی به بسیاری از خدمات را می دهد.

VPN برای لذت بردن از Netflix به طور کامل از ما

VPN چندین مزیت برای لذت بردن از پخش کامل ارائه می دهد.

چرا و چگونه در یک VPN مشترک شوید ?

vpns ، یا شبکه های خصوصی مجازی, فقط درهای نتفلیکس را به فرانسوی ها باز نکنید. فراتر از این استفاده فعلی ، سایر مزایای مهم در انتظار مشترکین VPN است. اینها به ویژه موارد زیر است:

 • از طریق رمزگذاری داده ها از تهدیدهای مجازی محافظت کنید
 • آدرس IP خود را مخفی کنید تا به صورت آنلاین ناشناس بمانید
 • مکان خود را برای غیرفعال کردن تبلیغات هدفمند ویرایش کنید
 • باز کردن وب سایتهای غیرقابل دسترسی از کشور مبدا خود
 • به دور سانسور بروید و از نظارت دولت جلوگیری کنید.

دلایلی که می تواند کاربران اینترنت را به عضویت در یک پیشنهاد VPN سوق دهد ، بسیار زیاد است. به طور مشخص ، این ابزار به رمزگذاری داده ها ادامه می یابد و اجازه می دهد یک تونل اتصال ممتاز ایجاد کنید. سرور مورد استفاده بسیار امن تر از WiFi سنتی خواهد بود و بیشتر از مصرف کننده هک محافظت می کند. برای عضویت در VPN ، معمولاً کافی است که به محل یکی از آنها بروید و از پروتکل نصب وی پیروی کنید. این روند در چند دقیقه انجام می شود و لزوماً به دانش بسیار پیشرفته در علوم کامپیوتر احتیاج ندارد.

توزیع محتوای Netflix ایالات متحده غیرقانونی است

اگر این یک استفاده گسترده در بین کاربران VPN است ، بارگیری و انتشار محتوای سایر مناطق جغرافیایی در فرانسه غیرقانونی است. برنامه های Netflix در واقع هستند محافظت شده توسط مالکیت معنوی و بنابراین متعلق به مصرف کنندگان آنها نیست. مقام عالی برای انتشار آثار و حمایت از حقوق در اینترنت (Hadopi) پیروی از قوانین را تضمین می کند. این اغلب برای متخلفان دادرسی را آغاز می کند.

بهترین VPN برای تماشای Netflix Us

اکنون که کاربر اینترنت جنبه های فنی و کاربردی VPN ها را درک می کند ، زمان انتخاب می آید. معیارهای مقایسه بسیاری برای تعیین بهترین VPN برای تماشای Netflix ایالات متحده وجود دارد. نکته مهم این است حداقل یک سرور آمریکایی پیشنهادی را انتخاب کنید برای باز کردن قفل نتفلیکس ما. بدون این ویژگی ، دسترسی کاربر به کاتالوگ آمریکایی غیرممکن خواهد بود. او می تواند به سمت نتفلیکس فرانسه حرکت کند ، یا برنامه هایی را در کشورهای دیگر مشاهده کند ، اما نه برنامه های ایالات متحده.

یکی دیگر از جنبه های مهم دیگر ، اما این می تواند بر انتخاب مصرف کننده تأثیر بگذارددسترسی به سرورهای اختصاص داده شده به جریان. برخی از مارک های VPN ارائه می دهند که روی VOD متمرکز شده و آنها را در وب سایت خود برجسته می کنند. این به ویژه در مورد Cyberghost VPN ، خدماتی که سرورهای خاصی برای آن دارد جریان.

مشاوره از منمقدار کمیVPN

برای بهره مندی از بهترین تجربه ممکن ، بهتر است از VPN های قابل اعتماد و با کیفیت استفاده کنید. همه پیشنهادات VPN برابر نیستند. کاربران اینترنت به ویژه تفاوتهای زیادی بین پیشنهادات رایگان و خدمات پولی مشاهده می کنند. به طور کلی ، پرداخت VPN تضمین اتصال بهتر ، محافظت کارآمدتر و سرورهای بیشتر. حتی اگر این شامل هزینه کمی باشد ، بازی ارزش شمع را دارد. nordvpn و expressvpn نمونه هایی از مارک های خوب هستند که سرورهای آمریکایی دارند.

یک آدرس IP آمریکایی با VPN بدست آورید تا از Netflix US استفاده کنید

VPN ابزاری بسیار کاربردی برای آدرس IP خود را پنهان یا اصلاح کنید. این کد مرتبط با کشور کاربر اینترنت و نقطه اتصال آن باعث می شود تا آن را شناسایی کرده و اقدامات آنلاین آن را به یک اثری مشخص پیوند دهید. اینگونه است که شیوه های بارگیری غیرقانونی توسط Hadopi مشخص می شود. بسیاری از مصرف کنندگان به منظور تغییر آدرس IP خود به منظور دسترسی به محتوای سایر مناطق جغرافیایی ، در VPN مشترک می شوند. این دقیقاً برای باز کردن قفل نتفلیکس ایالات متحده است.

اولین کاری که باید انجام دهید عضویت در یک پیشنهاد VPN است تا بتوانید نرم افزار یا برنامه را بارگیری کنید. پس از نصب VPN بر روی دستگاه ، توصیه می شود کوکی های خود را حذف کرده و رایانه یا تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید. این روش سریع اجازه می دهدهر اثری از مکان های قبلی را پاک کنید, مخصوصاً در فرانسه. سپس برای کاربر با انتخاب سرور آمریکایی برای کاربر کافی خواهد بود. با تشکر از این مکان جدید در ایالات متحده ، کاربر اینترنت می تواند از حساب Netflix France خود استفاده کند که گویی این یک حساب Netflix ایالات متحده است.

همچنین بخوانید که چگونه از خارج از کشور به Netflix France دسترسی داشته باشید ?

از VPN خود برای تماشای کاتالوگ آمریکایی نتفلیکس استفاده کنید

بنابراین کاتالوگ Netflix US با انتخاب سرور آمریکایی از VPN خود به راحتی باز می شود. در چند کلیک ، مشترکین طوری عمل می کند که گویی او در ایالات متحده است بدون اینکه راحتی محل اقامت خود را ترک کند. از طرف عملی ، برخی از جزئیات هنوز مستحق مشخص شدن هستند ، به خصوص در مورد مشکلاتی که توسط کاربران VPN وجود دارد روزانه.

چه می شود اگر VPN نتواند نتفلیکس را باز کند ?

اگر با پیروی از روشی که در ابتدا توضیح داده شد ، کاربر اینترنت نتواند در نسخه خود در سراسر اقیانوس اطلس به پلتفرم وصل شود ، وحشت نکنید. راه حل ها وجود دارند. یکی از آنها به ویژه در حافظه پنهان را از مرورگر خود حذف کنید, همانطور که اشاره شد. یک مکان قدیمی هنوز هم می تواند در آنجا باشد و از عملکرد VPN جلوگیری کند. از تنظیمات مرورگر مورد استفاده ، مشتری VPN می تواند به راحتی کوکی های خود را بررسی و حذف کند.

VPN نتواند Netflix Us را باز کند

در بعضی موارد ، VPN ممکن است نتواند Netflix را باز کند.

یکی دیگر از راه حل های مؤثر برای مصرف کنندگان برنامه های VOD این است که سرور انتخاب شده را در VPN خود تغییر دهید. برخی از سرورها ممکن است با وجود این که آدرس IP آمریکایی دارند ، نتوانند به Netflix Us متصل شوند. ساده ترین در این مورد هنوز هم انتخاب سرور آمریکایی دیگر است و شانس خود را تا زمان برقراری اتصال امتحان کنید.

از طریق تأمین کننده VPN خود با خدمات مشتری تماس بگیرید

در صورتی که هیچ یک از این نکات پرداخت نشده باشد ، تأمین کنندگان VPN می توانند یک مراجعه خوب باشند. آنها اغلب دارندیک روش تماس موثر و باز 24 ساعت شبانه روز, مانند شماره تلفن ، گربه یا آدرس ایمیل. پیوستن به تأمین کننده VPN شما سریعترین راه برای حل مشکلات شما است. آنها همچنین اطلاعات عملی در مورد استفاده از محصول خود ارائه می دهند و نکاتی دارند که مستقیماً در مورد نرم افزار آنها اعمال می شود.

نکات و ترفندهایی برای تماشای Netflix ما با VPN

برخی از نکات عملی باید در استفاده از پلت فرم VOD ذکر شود. استفاده از یک کشور به کشور دیگر متفاوت است و برخی از موارد خوب است که قبل از عضویت در VPN برای تماشای Netflix ایالات متحده بدانید.

اولین آنها مربوط به مانع زبان است. این امکان وجود دارد که یک مشترک فرانسوی فیلم ها و سریال های خود را در Netflix با زیرنویس به زبان خود تماشا کند. اما این نوع ترجمه لزوماً از فهرست خارجی قابل دسترسی نیست. زیرنویس برای کمبود شنوایی اغلب در یک نسخه اصلی موجود است ، بنابراین به زبان انگلیسی. برای کسانی که به هیچ وجه به زبان شکسپیر صحبت نمی کنند ، سازگاری لازم خواهد بود. از طريق پسوندها ، بیشترین حرفهایها قادر خواهند بود زیرنویس های Netflix خود را اضافه کنید, اما به یک دستکاری فنی کمی نیاز دارد.

صحبت از برنامه های افزودنی ، مرورگرهای اینترنتی ، از جمله Google Chrome ، چندین مورد برای تسهیل در استفاده از VPN ارائه می دهند. در میان آنها ، برخی اجازه می دهند سرورهای آمریکایی مورد علاقه خود را به نفع خود قرار دهید به منظور یافتن راحت تر آنها با هر اتصال. برای کاربران اینترنت که اغلب از آدرس های IP آمریکایی برای اتصال به Netflix Us استفاده می کنند ، این نشان دهنده صرفه جویی در وقت قابل توجه است.

5 فیلم برای کشف در کاتالوگ Netflix ایالات متحده (و نحوه باز کردن قفل آنها)

بسیاری از کاربران مسافرتی یا مهاجران متوجه آن شده اند: کاتالوگ Netflix بسته به کشوری که ما در آن هستیم تغییر می کند. این پلتفرم با توجه به حقوق انتشار هر کشور ، محتوای خود را تنظیم می کند. در واقع ، برخی از فیلم های موجود از Netflix FR ، مطمئناً از کشور دیگری هستند. یکی از کاتالوگ های عرضه شده بدون شک ایالات متحده آمریکا است. فیلم ها برای کشف در کاتالوگ آمریکا چیست؟ ? به عنوان باز کردن کاتالوگ ایالات متحده از نتفلیکس از فرانسه ? کدام VPN برای دستیابی به آن انتخاب می کند ? این مقاله تمام اطلاعات را در مورد این موضوع به شما ارائه می دهد.

5 فیلم برتر موجود در پخش در Netflix USA و نه در فرانسه

کاربران آمریکایی Netflix از تعداد عظیمی از ملزومات بهره مند می شوند ، و این مربوط به فیلم ها و سریال های تلویزیونی است. در حالی که در فرانسه است ، برای دسترسی به تمام محتوای آن ، باید سیستم عامل های SVOD را ضرب کنید ، Netflix US بسیاری از فیلم هایی را که مورد استقبال انتقاد قرار گرفته اند متمرکز می کند. بین زندانیان, سقوط آسمان یا حتی وابسته به یاتالین, در اینجا 5 فیلم برتر ما در حال حاضر در Netflix Us (و نه در کاتالوگ فرانسه) موجود است.

1 – زندانیان : در حال حاضر در Netflix US موجود است

برخی از مشترکین هنگام دیدن آن توانستند دست و پنجه نرم کنند زندانیان از طریق پلت فرم فرانسوی Netflix قابل دسترسی نبود. برای بهره مندی از این ضروری از فرانسه ، در واقع لازم است یک اشتراک حق بیمه ویدئویی را بدست آورید. با این حال ، وحشت نکنید ، فیلم به نظر می رسد حضور داشته باشد در کاتالوگ نتفلیکس ایالات متحده.

زندانیانی را که در Netflix Us پخش می شوند تماشا کنید

زندانیان یکی از بهترین فیلم ها با جیک گیلنهاال. در این کار ، این بازیگر تجسم کارآگاه لوکی است که خود را در یک مورد دختران گمشده غوطه ور می کند. او به ویژه پاسخ به هیو جکمن ، که در اینجا پدر یکی از دو دختر کوچک را بازی می کند ، می دهد.

2 – سقوط آسمان, یک فیلم اساسی دیگر در کاتالوگ آمریکایی غول SVOD

در زمانی که همه تعجب می کنند که چه کسی جیمز باند بعدی ما خواهد بود ، می توان دوباره کلاسیک ها را دوباره انتخاب کرد. متأسفانه ، دوباره ، پیدا کنید پخش فیلم 007 کار آسانی نیست. در فرانسه ، علاوه بر این ، هیچ سکوی SVOD ارائه نمی دهد سقوط آسمان. برای استفاده از آن ، شما باید به سمت خدمات اجاره فیلم مواد مخدر مانند VOD یا Apple TV Cannel روی آورید+.

Skyfall در چه سکویی جریان دارد؟

از طرف دیگر ، در ایالات متحده ، همه مشترکین از آن استفاده می کنند Skyfall با دانیل کریگ به طور مستقیم در اشتراک Netflix خود. برای دسترسی به کاتالوگ ایالات متحده از سکو از فرانسه ، به سادگی از روشی که در پایان این مقاله بیان شده است ، دنبال کنید. با استفاده از VPN ، یک کاربر می تواند واقعاً حضور خود را در کشور دیگری شبیه سازی کند و بنابراین انسداد همه وب سایت های سراسر جهان را بلند کند.

انتخاب VPN سازگار با Netflix

همچنین VPN را برای Netflix بخوانید: مقایسه با باز کردن قفل کاتالوگ های FR/US

3 – وابسته به یاتالین (سن آدالین): همچنین در جریان در Netflix Us موجود است

وابسته به یاتالین, یا سن آگالین به زبان انگلیسی ، فیلمی 2015 است که شکوه و عظمت خود را پیدا می کند ، به ویژه به لطف Tiktok که به طور مرتب عصاره ها را پخش می کند. متأسفانه ، این فیلم با Blake Lively است فقط در کاتالوگ ایالات متحده نتفلیکس موجود است. در فرانسه ، این سالتو بود که حق انتشار کار را به دست آورد.

جریان آدالین را از فرانسه تماشا کنید

در این فیلم ، Blake Lively آدالین ، زن جوان 29 ساله را اجرا می کند که به دنبال تصادف ، پیری را متوقف کرد. حتی اگر 80 سال گذشته باشد ، آدالین پیر نشده است. با اينكه داستان او باورنکردنی است, آدالین تا روزی که از جاده به یک الیس جونز خاص عبور کند ، وجود بسیار تاریک و تنهایی را رهبری کرد.

4 – Bac Nord ، یک فیلم فرانسوی که برای همه مشترکین آمریکایی از Netflix قابل دسترسی است

مقداری فیلم های فرانسوی در Netflix ایالات متحده در دسترس هستند, اما نه در کاتالوگ فرانسوی. به عنوان مثال ، این مورد است مخزن شمالی با ژیل للووش. از فرانسه ، شما در واقع باید یک کانال+ اشتراک داشته باشید تا از آن استفاده کنید. با این حال ، فرانسوی ها که اشتراک Netflix را ترجیح می دهند نباید شکست را بپذیرند. مخزن شمالی در واقع در جریان مستقیم در کاتالوگ Netflix ایالات متحده در دسترس است.

از کجا می توان پخش Bac Nord را تماشا کرد؟

بعنوان یادآوری, مخزن شمالی شرق فیلمی که در سال 2020 اکران شد چند سال گذشته در مناطق شمالی مارسی ما را فرو برد. در تلاش خود برای بهبود ، تیپ ارسال شده به این زمینه با موقعیت های خطرناک و همچنین سیستم عدالت روبرو خواهد شد که در نهایت علیه آنها خواهد شد.

زمان سنجی زوم رسانه های فرانسه

همچنین قبل از انتشار آنها در فرانسه ، چگونه فیلم ها را از قبل ببینید ?

5 – Netflix US: Dystopia هفت خواهر (چه اتفاقی افتاد تا دوشنبه) همچنین آنلاین

پس از ارائه در OCS, هفت خواهر, یا چه اتفاقی افتاد تا دوشنبه در VO ، دیگر در فرانسه در دسترس نیست. برای استفاده از آن ، شما باید یک سکوی اجاره فیلم مانند کانال VOD ، آمازون یا حتی تلویزیون راکوتن را طی کنید. با این حال ، برای نگاه هفت خواهر در جریان, یک جایگزین باقی مانده است: به کاتالوگ آمریکایی Netflix متصل شوید.

هفت خواهر موجود در پخش در Netflix Us

هفت خواهر ما را در سال 2073 ، در دنیایی که سرزمین ما بیش از پر ازدحام شده است ، می گیرد. برای محدود کردن این هفته ، دولت یک سیاست کودک را تحمیل می کند. بنابراین هفت خواهر در آپارتمان خود پنهان می شوند. برای اینکه مورد توجه قرار نگیرند ، آنها یک هویت واحد به اشتراک می گذارند: کارن Settman. هر یک از روزهای هفته ، روزی که در طی آن نقش کارن را بر عهده می گیرد. متأسفانه ، وقتی دوشنبه در شرایط مرموز ناپدید می شود ، همه چیز تغییر خواهد کرد.

کدام VPN برای باز کردن باز کردن فیلم ها از کاتالوگ ایالات متحده از Netflix (و نحوه انجام آن) انتخاب می کند ?

بر خلاف برخی از ایده های دریافت شده ، باز کردن قفل کاتالوگ ایالات متحده از پلت فرم Netflix کاملاً امکان پذیر است. این به شما امکان می دهد بدون عضویت در یک پلت فرم SVOD دیگر ، از فیلم های بسیار پخش بیشتر بهره مند شوید. برای بهره مندی از تمام فیلم های کاتالوگ آمریکایی Netflix ، شما باید از VPN استفاده کنید. به تمام اطلاعاتی که می دانید و بهترین VPN ها برای دستیابی به آن بازگردید.

روش باز کردن قفل کاتالوگ آمریکایی نتفلیکس و تمام فیلم های فرانسه

روش برای قفل نتفلیکس ما را از فرانسه باز کنید بقایای ساده. به طور مشخص ، شما به VPN نیاز دارید. این نرم افزار برای به دست آوردن آدرس IP آمریکایی و بنابراین شبیه سازی حضور آن در ایالات متحده ضروری است. پس از اتمام کار ، فقط به Netflix وصل شوید.

مراحل باز کردن قفل کاتالوگ آمریکایی نتفلیکس از فرانسه:

 1. اشتراک یک اشتراک VPN (با کلیک بر روی اینجا) ؛
 2. به یک سرور آمریکایی متصل شوید ، ترجیحاً برای جریان بهینه شده است
 3. به سایت Netflix بروید
 4. از بسیاری از فیلم ها و سریال های موجود از فرانسه استفاده کنید.

از کانال های تلویزیونی آمریکایی از فرانسه استفاده کنید

همچنین کانال های تلویزیونی آمریکایی را در فرانسه تماشا کنید: نحوه انجام ?

Cyberghost ، یکی از بهترین VPN ها برای پخش در سراسر جهان

چندین VPN خود را به عنوان مطلوب برای لذت بردن از Netflix Us و به طور گسترده تر جریان در سراسر جهان قرار می دهند. اولین مورد آنها Cyberghost است, نرم افزار مشهور به دلیل قابلیت اطمینان و ارزش آن برای پول. VPN در واقع یکی از ارزان ترین مواردی است که می توان آن را پیدا کرد و به همه امکان می دهد Netflix USA را با هزینه کمتری باز کنند.

مزایای اصلی سایبرگست برای باز کردن Netflix US:

 • قیمت رقابتی ، کمتر از 3 € در ماه ؛
 • سرورهای سراسر جهان ، از جمله چندین در ایالات متحده
 • سرورهایی که برای Netflix ایالات متحده نیز بهینه شده اند
 • ضمانت رضایت 45 روزه اجازه می دهد در صورت نارضایتی خاتمه یابد.

قفل کاتالوگ Netflix USA را با NordVPN Essential باز کنید

VPN جالب دیگر که برای دسترسی به Netflix USA استفاده می شود NordVPN است. این شرکت بخشی از محبوب تر در فرانسه است و به دلایل خوب ، این ویژگی ها به انتظارات مربوط می شود. بنابراین nordvpn اجازه می دهدبا چند کلیک یک آدرس IP آمریکایی دریافت کنید و بنابراین برای باز کردن همه فیلم های Netflix ما به سرعت. علاوه بر آن ، NordVPN در حال حاضر در حال تبلیغ است و همه را برای دستیابی به اشتراک با هزینه کمتری اطمینان می دهد.

مزایای اصلی NORDVPN برای دسترسی به Netflix US:

 • یک تبلیغ فعلی کریسمس ، این امکان را برای صرف قیمت 3.59 یورو در ماه فراهم می کند
 • بسیاری از سرورهای آمریکایی و همچنین در سایر نقاط جهان
 • ضمانت بازپرداخت مؤثر طی 30 روز اول.

برای خواندن VPN ارزان: مقایسه ، طبقه بندی ، قابلیت اطمینان و پیشنهادهایی که باید از آنها جلوگیری شود

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

ANAIS HILLION – 38 مقاله منتشر شده

ANAIS HILLION – مدیر پروژه Monpetitvpn

نظر خود را بیان کنید: نظر !

در همان موضوع

فرمول 1 Jaon GP را به صورت رایگان دنبال کنید

فرمول 1: برنامه و کانال برای تماشای پزشک عمومی از ژاپن به صورت رایگان

موتورسیکلت GP: در کدام کانال رایگان برای دیدن جایزه بزرگ هند ?

بایرن - مرد در حالت روشن و زنده

لیگ قهرمانان: شوک بایرن – Man Utd به صورت رایگان دنبال کنید !

VPN سمت راست را انتخاب کنید

بهترین VPN های لحظه

به لطف یک VPN ، پیمایش های خود را در اینترنت ایمن کنید

 • nordvpn ارائه می دهد
 • پیشنهاد Surfhark
 • Cyberghost پیشنهادات
 • پیشنهادات اکسپرس

مقایسه انواع VPN

مقایسه پیشنهادات VPN

 • VPN برای پخش
 • VPN برای بارگیری
 • VPN 100 ٪ رایگان
 • ارزانترین VPN

ارزان ترین VPN ها