بهترین Netflix VPN: قفل کاتالوگ های ما و FR را باز کنید ، تماشای Netflix با تونل سازی تقسیم شده – راهنماها | Mullvad VPN

تماشای Netflix با تونل سازی تقسیم

Contents

اگر این اتفاق بیفتد ، ابتدا می توانید سرور را تغییر داده و کوکی های مرورگر وب خود را قبل از بازگشت به صفحه Netflix خالی کنید.

بهترین Netflix VPN: کاتالوگ های ما و FR را باز کنید

Netflix امروز اولین پلتفرم پخش VOD در جهان است. با 200 میلیون کاربر و هزاران فیلم و سریال در کاتالوگ خود ، این کار را می کند که همیشه کاربران بیشتری را تبدیل کند. با وجود افزایش قیمت آن در سال 2019 ، موفقیت آن همچنان ادامه دارد. علاوه بر دموکراتیک سازی ، بیشتر کاربران اینترنت از VPN برای Netflix استفاده می کنند.

چرا از Netflix با VPN استفاده کنید ? ترکیب این دو سرویس دسترسی به کاتالوگ های سکوی SVOD در سراسر جهان را فراهم می کند. در یک کلیک ، می توانید تمام مطالب موجود در ایالات متحده را مشاهده کنید ، که با فرانسه یکسان نیست. به همین ترتیب ، این به شما امکان می دهد به همه کاتالوگ های انگلیسی ، آلمانی یا ژاپنی دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، اگر در خارج از کشور هستید ، می توانید از طریق این VPN با Netflix France مشورت کنید.

انتخاب بهترین VPN برای Netflix:

 • اکسپرس
 • Cyberghost VPN
 • شمالی
 • Surfhark VPN

در زیر ، توضیحات با جزئیات و آزمایش هر یک از این ناشران VPN. شما باید قبل از این که برای دسترسی به همه کاتالوگ های Netflix چه مشکل ساز باشد ، درک کنید و چگونه می توانید آن را از طریق VPN حل کنید.

برای باز کردن Netflix ، می توانید VPN های رایگان را فراموش کنید: آنها محدود هستند و توسط سیستم عامل های جریان در لیست سیاه قرار می گیرند. بنابراین وقتی وارد سیستم عامل می شوید ، هنگام تماشای فیلم یک پیام خطا ظاهر می شود. از پایان سال 2020 ، Netflix حتی یک پیام خطا را نمایش نمی دهد: این محتوا است که هنگام تشخیص یک VPN کم هزینه ، محتوا را نمایش ندهید.

عجله ای از نتفلیکس

در ذهن بسیاری از افراد ، نتفلیکس یک فیلم نسبتاً جدید است که به صورت یک سکوی -demand است که فقط 5 یا 6 سال پیش متولد شده است. واقعیت کاملاً متفاوت است. در واقع ، نتفلیکس در سال 1997 ایجاد شد و امسال 24 شمع خود را جشن می گیرد. VPN برای نتفلیکس در 5 سال گذشته با رشد محتوا روی این سکو دموکراتیک شده است.

پس از یک عزیمت آهسته ، به ویژه با سرعت محدود اینترنت مرتبط است اما همچنین با محدودیت در ایالات متحده آمریکا ، Netflix با افزایش سرعت اینترنت منفجر شد و بین المللی شدن این پلتفرم آغاز شد.

تا سال 2014 نگذشته بود که بازار فرانسه در آن زمان بدون استفاده از VPN شروع به استفاده و کشف نتفلیکس کرد. در سالهای اخیر ، یک Netflix در حال افزایش است که همچنان با سریال ، فیلم های بیشتر و یک تجربه دقیق کاربر ، پیشنهاد خود را اصلاح می کند. با VPN ، Netflix امکانات و محتوای بیشتری را ارائه می دهد.

رشد نتفلیکس 5 ساله

تصویر بالا تکامل اهداف تحقیق برای “نتفلیکس” در فرانسه در فرانسه در فرانسه را به شما نشان می دهد. خطوط کوچک نقطه ای که درست در سمت راست تصویر می بینید با دوره فعلی مطابقت دارد.

Confainment نه تنها به شما Netflix می گوید که حضور آن به معنای واقعی کلمه منفجر شده است … و همچنین استفاده از VPN (به دلایل مختلف). تصویر زیر تمایل تحقیق را در شروع حبس به شما نشان می دهد. در هنگام دعوت از جمعیت برای ماندن در خانه ، دو برابر اهداف تحقیق برای نتفلیکس وجود دارد. این نتایج در این دوره کاملاً تعجب آور نیست که 50 ٪ از مردم فرانسوی بیکاری جزئی بودند.

رشد نتفلیکس 30 روز

چرا از VPN برای Netflix استفاده کنید ?

اگر نتفلیکس اکنون یک بستر بین المللی است و تقریباً در همه کشورهای جهان در دسترس است ، برای کاتالوگ آنها یکسان نیست. ایالات متحده ، گهواره رهبر جهان در جریان ، هنوز هم از زیباترین کتابفروشی ها در حال حاضر لذت می برد ، چه برای فیلم ها و چه سریال. اینجاست که VPN برای Netflix معنی کامل خود را به خود می گیرد.

بسیاری از کاربران این کار را انجام داده اند و به طور فزاینده ای از VPN برای Netflix استفاده می کنند. اگر نمی دانید VPN چیست و برای چیست, مقاله ما را اینجا بخوانید. چرا VPN را برای Netflix انتخاب کنید ? در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد که بسیاری از کاربران اینترنت را علاوه بر اشتراک خود برای Netflix به “شبکه خصوصی مجازی” سوق می دهند.

VPN برای دیدن Netflix FR در خارج از کشور

اولین دلیلی که کاربران اینترنت را به سمت VPN در Netflix سوق می دهد ، مانع زبان است. اگر به خارج از کشور سفر کرده اید ، چه در ایالات متحده آمریکا ، برزیل ، آفریقای جنوبی یا جاهای دیگر ، مطمئناً باید متوجه شوید که فیلم ها و سریال های موجود در Netflix در فرانسه یکسان نیستند.

VPN برای Netflix

اما این همه چیز نیست. زبان فرانسوی همیشه در خارج از کشور در دسترس نخواهد بود ، مگر اینکه در یک سریال اصلی فرانسوی باشید. بنابراین ، بسیاری از کاربران برای ادامه نگاه به Netflix FR در خارج از کشور به VPN مراجعه کرده اند.

آنها با فعال کردن VPN و اتصال آن به سرور مستقر در فرانسه ، آنها نتفلیکس را باور می کنند که در فرانسه هستند. این راهی برای انتقال واقعی به کشور دیگر است. بنابراین ، این کاتالوگ فرانسوی نتفلیکس را از خارج از کشور باز می کند. این یکی از دلایلی است که بسیاری از افراد از VPN برای تماشای Netflix FR استفاده می کنند.

برای دیدن کاتالوگ Netflix ایالات متحده (یا موارد دیگر)

شما می فهمید ، تفاوت در کتابفروشی بین کشورها بسیار مهم است. به عنوان مثال ، بیش از 1300 سری و 4،300 فیلم در Netflix ایالات متحده وجود دارد که فقط 387 سری و 1،541 فیلم در Netflix فرانسوی وجود دارد. بنابراین ، بسیاری از کاربران اینترنت از VPN برای تماشای Netflix US (کتابفروشی آمریکایی) استفاده می کنند.

برای یک بار ، سد زبان کاملاً مشکلی نیست. اغلب ، افرادی که به دنبال تماشای Netflix Master English English هستند و هدف آنها دیدن محتوایی است که در Netflix FR موجود نیست. زیرنویس هایی نیز وجود دارد که در دسترس است و حتی گاهی اوقات به زبان فرانسوی.

روش این کار ساده تر نبود (که موفقیت استفاده از VPN Netflix را توضیح می دهد). در واقع ، فقط VPN خود را با اتصال به سرور در ایالات متحده فعال کنید آدرس IP خود را ویرایش کنید و به سکوی جریان که در ایالات متحده آمریکا هستید باور کنید. Netflix Us سپس با VPN باز شده است و شما یک کتابخانه ویدیویی بسیار کامل تر و سخاوتمندانه دارید.

اگر بسیاری از مردم بهترین VPN را برای Netflix می خواهند ، به این دلیل است که این ترفند در مورد سایر کشورها مانند انگلستان ، کانادا ، آلمان ، ژاپن و بسیاری دیگر نیز صدق می کند. فرانسه در موقعیت 5 از بهترین کتابفروشی های نتفلیکس ، پشت ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا و آلمان این کار را بد انجام نمی دهد.

برای دسترسی به فیلم ها و سریال ها قبل از انتشار آنها در فرانسه

داشتن یک انتخاب وسیع تر تنها دلیلی نیست که بسیاری از افراد از VPN برای دیدن Netflix در فرانسه استفاده می کنند. در واقع ، کاتالوگ آمریکایی نیز همان چیزی است که ابتدا فیلم ها و سریال ها را منتشر می کند. خیلی اوقات (و خوشبختانه) همه چیز در همه جا در همه جا بیرون می آید ، اما این همیشه اینگونه نیست. برخی از سریال های نتفلیکس سپس چند هفته قبل در ایالات متحده منتشر کردند. ناامید ، مشترکان از VPN خود برای دسترسی به Netflix به ایالات متحده استفاده می کنند و این دوره انتظار را ناپدید می کنند.

لیست VPN سازگار با Netflix

Netflix بدیهی است که این نکته کاربر را مشاهده کرده و سعی کنید VPN ها را با تجزیه و تحلیل آدرس IP مسدود کنید. بنابراین ، اکثریت قریب به اتفاق VPN ها برای Netflix مسدود شده اند. اگر از یکی استفاده می کنید و پیام را مشاهده می کنید “اوه ، مشکلی رخ داده است … پروکسی شناسایی شده. به نظر می رسد که شما از پروکسی یا قفل کننده استفاده می کنید. لطفاً این خدمات را غیرفعال کنید و دوباره امتحان کنید.» یا “اوه ، مشکلی رخ داده است … خطای غیر منتظره – یک خطای غیر منتظره رخ داده است. لطفاً صفحه را شارژ کنید و دوباره امتحان کنید “, این است که VPN شما با Netflix کار نمی کند.

فقط بهترین VPN های موجود در بازار با Netflix کار می کنند. علاوه بر این ، محبوبیت این ابزارها با توانایی باز کردن Netflix از نزدیک مرتبط است. بسیاری از آنها امکان باز کردن قفل نتفلیکس یا دیدن نتفلیکس در فرانسه در خارج از کشور را نشان می دهند. در اینجا 3 VPN کاربر مورد علاقه برای Netflix در سال 2023 آورده شده است. اینها کسانی هستند که در حال حاضر بهترین کار را دارند.

تماشای Netflix با تونل سازی تقسیم

خدمات پخش تلویزیون مانند Netflix اغلب خدمات VPN را مسدود می کند زیرا توافق نامه های مجوز آنها با صاحبان محتوا برای نمایش همه فیلم ها و نمایش ها در همه کشورها به آنها امکان نمی دهد. اگر Netflix متوجه شود که آدرس IP Mullvad شما متعلق به VPN است ، فقط به شما امکان می دهد محتوای اصلی خود را مشاهده کنید ، یا آنها خطایی را نشان می دهند که می گویند شما از یک پروکسی استفاده می کنید.

این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از اتصال اینترنتی بی سابقه خود برای تماشای Netflix در Firefox استفاده کنید ، در حالی که بقیه برنامه های شما از اتصال Mullvad شما استفاده می کنند. این نیاز به تونل سازی اسپلیت خنده دار دارد که در برنامه Mullvad برای آن موجود است پنجره ها, لینوکس وت اندروید. این ویندوز از راهنما استفاده می کند.

هشدار: هیچ یک از ترافیک های موجود در برنامه مستثنی از طریق VPN عبور نمی کند ، به این معنی که مستقیماً در اینترنت بیرون می رود.

مرحله 1 – سرور DNS را در Firefox تغییر دهید

تنظیمات Firefox:

 1. در یک پنجره مرورگر Firefox ، روی کلیک کنید منوی دکمه و انتخاب کنید گزینه ها طلا ترجیحی.
 2. در کادر جستجو ، تایپ کنید “شبکه“، سپس بر روی مجموعه دکمه در نتایج.
 3. در پایین ، کادر کنار آن را بررسی کنید DNS را از طریق https فعال کنید.
 4. جنب رفاه, به عنوان مثال انتخاب کنید ابری بشر.

  کلیک خوب.
 5. در نوار آدرس مرورگر ، در مورد: پیکربندی و ضربه را وارد کنید.
 6. اگر یک هشدار ظاهر می شود ، روی “پذیرش خطر” کلیک کنید و ادامه دهید.
 7. در کادر جستجو ، نوع شبکه.توری.روش
 8. تغییر مقدار به 3 و مطبوعات وارد. (این امر باعث می شود که برگشتی بدون وقفه غیرفعال شود).

مرحله 2 – تونل سازی تقسیم در برنامه Mullvad را فعال کنید

 1. برنامه Mullvad VPN را باز کنید
 2. روی نماد تنظیمات که مانند یک چرخ دستی در گوشه بالا سمت راست است کلیک کنید.
 3. روی کلیک کنید تونل زنی
 4. پیمایش به پایین به فایرفاکس و بر روی آیکون در سمت راست آن. سپس باید “برنامه های مستثنی” باشد.

5.Firefox را شروع کنید و باید بتوانید Netflix را با استفاده از ارائه دهنده اینترنت خود که به خارج از VPN می رود تماشا کنید. می توانید تأیید کنید که با Firefox به مالواد وصل نشده اید بررسی اتصال ملواد.

هشدار: هیچ یک از ترافیک های موجود در برنامه مستثنی از طریق VPN عبور نمی کند ، به این معنی که مستقیماً در اینترنت بیرون می رود.

ملواد

 • در باره
 • کمک
 • سرور
 • قیمت
 • وبلاگ
 • محرمانه بودن چیست ?
 • چرا Mullvad VPN ?
 • VPN چیست ?
 • مشتری را بارگیری کنید
 • مطبوعات
 • کار

VPN برای Netflix: 3 برتر از بهترین VPN هایی که کار می کنند

VPN ها امروزه در بسیاری از موارد استفاده می شوند: آدرس IP را مخفی کنید ، داده ها را کم کنید ، به دور از جهت گیری های جغرافیایی بروید ، سایت ها و برنامه های مسدود شده را باز کنید … اما اگر استفاده ای وجود دارد که تعمیم یافته باشد ، استفاده از VPN با Netflix است. در واقع ، یک VPN برای Netflix امکان دسترسی به محتوای بیشتر و تغییر کشورها Netflix را فراهم می کند.

متأسفانه ، همه VPN ها به درستی روی سیستم عامل کار نمی کنند. بسیاری از افراد مسدود شده اند و به طور مؤثر در باز کردن کاتالوگ های خارجی ناکام هستند. در این مقاله ، ما 3 بهترین VPN را برای Netflix ارائه خواهیم داد که در سال 2023 بسیار خوب کار می کنند.

بهترین-VPN-Netflix

رتبه بندی بهترین VPN برای Netflix در سال 2023 ::

 • اکسپرس
 • Cyberghost VPN
 • Surfhark VPN
 • شمالی
 • دسترسی به اینترنت خصوصی

در زیر ، ما با جزئیات هر یک از آنها به شما ارائه می دهیم. ما همچنین در مورد اصل VPN بحث خواهیم کرد و چرا Netflix به همه ناشران VPN اجازه نمی دهد تا به محتوای آن دسترسی پیدا کنند.

3 نفر برتر از بهترین VPN برای Netflix

امروز صدها ، حتی هزاران تامین کننده VPN وجود دارد. بدیهی است ، همه برای باز کردن نتفلیکس کار نمی کنند و فقط بهترین ها موفق به انجام مأموریت خود می شوند.

بدیهی است ، ما VPN های رایگان را که به طور خودکار مسدود شده اند ، حذف می کنیم و علاوه بر این ، محدودیت پهنای باند را نیز دارند و مانع از تماشای فیلم های پخش می شوند.

اما دقیقاً یافتن بهترین VPN برای Netflix در سال 2023 چیست ? دومی باید:

 • باز کردن بسیاری از کشورها (هیچ یک از آنها همه آنها را باز نمی کند)
 • پیشنهاد جریان عالی
 • محدودیت پهنای باند ندارد
 • یک اتصال پایدار ارائه دهید
 • یا در همه دستگاه های اصلی سازگار است

در اینجا شما 5 ویژگی اساسی را که با بالای VPN برتر برای Netflix پیدا می کنیم ، دارید.

بدون آزار و اذیت بیشتر ، در اینجا انتخاب ما از 3 تأمین کننده VPN است که کاملاً برای باز کردن قفل Netflix و دسترسی به کاتالوگ های دیگر کار می کنند:

1. ExpressVPN – کارآمدترین دسترسی به Netflix

اگر به دنبال کرم کرم برای نتفلیکس هستید ، دیگر به نظر نمی رسد ، آن را پیدا کرده اید. ExpressVPN سالها به عنوان بهترین VPN برای Netflix مشهور است. این کار برای باز کردن بسیاری از کشورها کار می کند. در حال حاضر بیش از ده ها نفر وجود دارد ، از جمله ایالات متحده ، ژاپن ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، استرالیا ، برزیل ، انگلستان ، …) و روش دسترسی به این کاتالوگ های خارجی به همین راحتی سلام است.

expressvpn-nonexion-netflix

ExpressVPN که به عنوان سریعترین VPN شناخته می شود ، تجربه جریان عالی را بدون بافر ارائه می دهد. این نکته از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به خصوص اگر قصد اتصال به سرورهای بسیار دور مانند ایالات متحده یا ژاپن را دارید. با داشتن VPN با کیفیت پایین ، دائماً مشکلات بافر را خواهید داشت (می دانید دور کوچک که در وسط صفحه شما قرار می گیرد ��).

ExpressVPN نیز بسیار پایدار است و محدودیت پهنای باند ندارد. به عبارت دیگر ، در صورت تمایل می توانید از آن برای تماشای 10 سل از فیلم های پخش در هر ماه استفاده کنید. این در تضاد بسیار واضح با VPN های رایگان است که به ندرت از 10 گیگابایت ماهانه فراتر می رود.

اگر دوست دارید Netflix را در چندین دستگاه تماشا کنید ، از ExpressVPN ناامید نخواهید شد. در واقع ، دومی روی Mac ، Windows ، iOS ، Android ، Android Smart TV و حتی مستقیماً روی برخی روترهای سازگار کار می کند. همچنین امکان استفاده از اشتراک خود در 5 دستگاه را همزمان خواهید داشت.

به عنوان بهترین VPN برای Netflix در سال 2023 ، ExpressVPN 94 کشور با بیش از 3000 سرور را در بر می گیرد. شما کمک مشتری 24/7/365 توسط CAT Online دارید تا به تمام سؤالات خود پاسخ دهید (به عنوان مثال به شما می گوید کدام سرور VPN برای باز کردن قفل Netflix در یک کشور خاص انتخاب می کند) و تمام اشتراک های خود را با بازپرداخت 30 روزه گارانتی پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، با استفاده از لینک زیر می توانید از کاهش 49 ٪ و 3 ماه رایگان در اشتراک 1 ساله خود استفاده کنید. چه چیزی بهترین VPN را برای Netflix جذاب تر می کند.

2. Cyberghost VPN

در میان بهترین VPN های Netflix در سال 2023 ، ما Cyberghost را نیز می یابیم. این VPN بسیار رقابتی (به بهترین پیشنهاد ویژه آن برای بازیکنان JDG در اینجا مراجعه کنید) برای Netflix بسیار خوب کار می کند.

Cyberghost VPN Netflix

اگرچه این کار را انجام نمی دهد که ExpressVPN است ، اما هنوز هم می تواند کشورهای اصلی را که می توانند شما را مورد علاقه خود قرار دهند باز کند (فرانسه ، ایالات متحده ، ایتالیا ، آلمان ، انگلیس ، ژاپن). ما به ویژه از حضور سرورهای بهینه شده برای این فعالیت قدردانی می کنیم.

این که آیا شما در رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند هستید ، با مراجعه به بخش “جریان” آنها را به راحتی پیدا خواهید کرد و سپس “Netflix” را در نوار جستجو تایپ کنید. سپس تمام سرورهایی را که برای باز کردن قفل نتفلیکس بهینه شده اند ، پیدا خواهید کرد.

اگر Cyberghost در این انتخاب از بهترین VPN های Netflix ظاهر شود ، به این دلیل است که جریان های بسیار خوبی را ارائه می دهد. اگرچه آنها ، بار دیگر ، کمی عقب مانده از ExpressVPN هستند ، اما برای تماشای فیلم و سریال در HD بیش از حد کافی باقی می مانند.

مانند ExpressVPN ، Cyberghost همچنین ضمانت بازپرداخت را ارائه می دهد. اگر می خواهید آن را آزمایش کنید تا ببینید آیا VPN مورد علاقه شما برای Netflix است ، می توانید بدون خطر آن را انجام دهید. در هر زمان 45 روز پس از سفارش خود ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید. لطفاً توجه داشته باشید ، اگر برای اشتراک 1 ماهه تصمیم گرفته اید ، ضمانت بازپرداخت فقط 14 روز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تأمین کننده عالی VPN برای Netflix ، می توانید بررسی Cyberghost ما را در اینجا بخوانید. بنابراین خواهید دید که کاربرد آن چند پلتفرم است ، که می توان از 7 دستگاه در همان زمان محافظت کرد ، یا اینکه امنیت اجرا شده بیش از رضایت بخش است.

3. Surfhark VPN

سرانجام ، در مقام سوم این رتبه از بهترین VPN های Netflix ، Surfshark را پیدا می کنیم. این VPN جوان که در سال 2018 راه اندازی شد ، ممکن است سن و تجربه دو رقیب خود را نداشته باشد ، اما در مورد نتفلیکس ، هیچ چیزی برای حسادت به آنها ندارد.

در واقع ، بیش از 10 کاتالوگ Netflix را به روشی نسبتاً قابل توجه باز می کند. اما پس از آن ، چرا او در صدر این رده بندی نیست ?

سورسیل

پاسخ بسیار ساده است: Surfhark هنوز هم با بسیاری از مشکلات پایداری روبرو می شود و بهترین سرعت را ارائه نمی دهد. بنابراین مراقب باشید ، وقتی می گوییم این بهترین سرعت نیست ، کاملاً قابل قبول است. ما فقط مجبور هستیم در مقایسه با سایر بازیگران ، مانند ExpressVPN و Cyberghost ، که هنوز سطح بالاتری از خدمات ارائه می دهند ، مقایسه کنیم.

با وجود همه چیز ، برای یک VPN جوان بسیار ارزان ، Surfshark به خوبی عمل می کند و واقعاً شایسته موقعیت خود در مقایسه ما با بهترین VPN ها برای باز کردن Netflix در سال 2023 است.

شما همچنین می توانید بدون هیچ شرط ضمانت بازپرداخت 30 روزه داشته باشید و به شما امکان می دهد خدمات خود را آزمایش کرده و نظر خود را بیان کنید. در سال 2023 ، Surfshark واقعاً یکی از بهترین VPN ها به نظر ما است.

همچنین این مزیت را دارد که Netflix VPN نسبتاً مقرون به صرفه بودن. برای پیوستن به خدمات خود به خود نیازی به پرداخت ثروت نخواهید داشت.

چرا یک VPN برای Netflix می خواهید ?

استفاده از VPN برای Netflix مزایای بسیاری را ارائه می دهد. بنابراین بله ، این به شما امکان می دهد بدون اینکه رئیس خود متوجه آن شود ، به Netflix در محل کار خود نگاه کنید ، اما این قلب موضوع نیست.

در واقع ، یک VPN برای Netflix به شما امکان می دهد به کتابفروشی های سایر کشورها دسترسی پیدا کنید. همانطور که ممکن است بدانید ، Netflix همان کشورها را ارائه نمی دهد. همه چیز با حقوق انتشار مرتبط است. Netflix حق پخش یک سریال یا یک فیلم را برای یک دوره مشخص و در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده خریداری می کند. بنابراین ، اغلب اتفاق می افتد که کشورها از نظر فیلم ها و سریال های Netflix از سایرین فاسد هستند.

برخلاف آنچه ممکن است فکر کند ، به این دلیل نیست که یک کشور بزرگتر است یا ساکنان بیشتری دارند که محتوای بیشتری خواهند داشت. نمونه ایالات متحده کاملاً چشمگیر است. در کشور مبدا نتفلیکس ، فیلم ها و سریال های زیادی در حالی که در کانادا ، فرانسه ، آلمان یا استرالیا هستند در دسترس نیستند. چگونه آن را توضیح دهیم ? بسیار ساده است !

در حقیقت ، بسیاری از کانال های تلویزیونی و سیستم عامل های پخش (Hulu ، HBO ، Amazon Prime و غیره) در حال تلاش برای بازیابی حقوق انتشار سریال ها و فیلم ها هستند تا انتخاب گسترده ای را به کاربران خود ارائه دهند. هرچه سکوهای رقابت بیشتری داشته باشند ، خطر ابتلا به کتابفروشی کوچک Netflix بیشتر افزایش می یابد. این همان چیزی است که ما در ایالات متحده می بینیم-مانند اعتقادات مانند.

سورفارک-نیتفلیکس

از طرف دیگر ، شما هنوز هم می توانید فیلم ها و سریال هایی را در آنجا پیدا کنید که در Netflix France در دسترس نیست. اما علاقه به استفاده از VPN برای Netflix امکان دسترسی به بسیاری از کاتالوگ های کامل دیگر مانند کانادا ، ژاپن یا انگلستان را فراهم می آورد.

برای افراد کمی راحت با انگلیسی ، استفاده از بهترین VPN برای Netflix به شما امکان می دهد تا در خارج از کشور به کاتالوگ فرانسه ادامه دهید.

به طور خلاصه ، نه تنها محتوای بیشتری خواهید داشت ، بلکه علاوه بر این می توانید Netflix را در زبان و زیرنویس های مورد نظر خود داشته باشید.

چگونه نتفلیکس کاتالوگ را که به آن دسترسی داریم تعیین می کند ?

نه ، این بستگی به کشوری ندارد که در آن حساب را باز کرده اید. بسیاری از مردم این را باور دارند ، اما اشتباه است. اگر در فرانسه مشترک شوید و سپس به ایالات متحده بروید ، سپس به کاتالوگ ایالات متحده از نتفلیکس دسترسی خواهید داشت.

اما پس از آن ، چگونه Netflix محتوای خود را با مکان شما تطبیق می دهد ? این ساده است ، این به سادگی بر اساس آدرس IP شما است (به راهنمای ما برای تغییر IP مراجعه کنید). این دومی است که موقعیت جغرافیایی دستگاهی را که با آن به سکو وصل می شوید ، پیدا می کند و در واقع کاتالوگ مناسب را برای شما نشان می دهد.

این جایی است که VPN درگیر شده است … اما اگر به دنبال بهترین VPN برای Netflix در سال 2023 هستید ، ممکن است از قبل شناخته شود. برنامه های VPN در واقع امکان تغییر آدرس IP شما و بنابراین ، موقعیت آن در شبکه در کمتر از یک دقیقه امکان پذیر است.

چه می شود اگر VPN شما دیگر برای دسترسی به Netflix کار کند ?

قبل از پایان این مقاله ، یادآوری این نکته ضروری است که پلت فرم Netflix یک نبرد واقعی برای مقابله با نرم افزار VPN دارد. برای انجام این کار ، Netflix بر اساس آدرس IP مشترکین استوار است و بررسی می کند که IP متعلق به سرور VPN نیست. پس از شناسایی ، دسترسی رد می شود و شما قادر به دیدن محتوای مورد نظر نخواهید بود.

Netflix می تواند مدتی طول بکشد تا آدرس های IP VPN را تشخیص دهد و آنها را در لیست سیاه قرار دهد. این توضیح می دهد که چرا می توانید یک روز و بیشتر به Netflix دسترسی پیدا کنید. اگرچه هیچ کس از این نوع شگفتی های (بد) در امان نیست ، اما یکی از بهترین VPN را برای Netflix که در بالا توصیه می شود انتخاب کنید این خطر را به حداقل می رساند.

اگر این اتفاق بیفتد ، ابتدا می توانید سرور را تغییر داده و کوکی های مرورگر وب خود را قبل از بازگشت به صفحه Netflix خالی کنید.

به عنوان آخرین راه حل ، می توانید با خدمات مشتری تماس بگیرید و مشکل خود را با آنها به اشتراک بگذارید. تیم های فنی سپس می توانند شما را به سمت مناسب ترین سرور VPN هدایت کنند تا به یک کتابفروشی داده شده Netflix مراجعه کنند.

استفاده از VPN برای Netflix قانونی است ?

استفاده از VPN در فرانسه و در بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر قانونی است. هیچ چیز سعی نمی کند با اتصال به VPN به محتوای جریان نگاه کند.

گفته می شود ، سوال VPN برای Netflix پیچیده تر است زیرا این برنامه امکان دور زدن انسداد جغرافیایی تنظیم شده توسط پلت فرم SVOD را فراهم می آورد. با اجتناب از این فیلتر ، به نظر می رسد که شما همچنین قانون قلمرو را دور می زنید. این به شما بستگی دارد که نتیجه گیری های خود را ترسیم کنید ..

در هر صورت ، تا به امروز ، Netflix هنوز کاربران را به بهانه ای که از VPN استفاده کرده اند ممنوع نکرده و این فعالیتی است که توسط بسیاری انجام می شود.

VPN رایگان در Netflix: نظر ما در مورد آنها

ما در این مقاله به سرعت به موضوع کمی بالاتر رسیدیم. ما در اینجا وقت خواهیم گذاشت تا در مورد آن با جزئیات صحبت کنیم.

آیا عاقلانه است که از یک شبکه خصوصی مجازی رایگان در این بستر جریان استفاده کنید ? همانطور که ما در مقاله خود می توانیم از VPN های رایگان که در Netflix کار می کنند ، ذکر کنیم ، دومی یک راه حل مناسب را نشان نمی دهد.

دلایلی که ما را به ادعا این امر سوق می دهد بی شمار است: تشخیص و مسدود کردن VPN توسط سکوی جریان ، سرعت ناامیدکننده یا حتی سهمیه مصرف داده ها.

همانطور که می بینید کمبود مضراتی وجود ندارد. و این به این واقعیت نیست که با داشتن یک شبکه خصوصی مجازی رایگان ، شما باید با تعداد محدودی از سرورها و همچنین تعداد کمی از کشورهای تحت پوشش سر و کار داشته باشید. کافی است که بگوییم خیلی اوقات ، حتی نمی توانید آدرس IP را که در کشور مورد علاقه شما قرار دارد ، بدست آورید.

اگر می خواهید به هر قیمتی از VPN که قادر به کار در Netflix است ، بهره مند شوید ، و به طور رایگان ، از ضمانت رضایت یا بازپرداخت ExpressVPN ، Cyberghost و NordVPN استفاده کنید. در جمع آوری ، می توانید بدون پرداخت هر چیزی (30 در ExpressVPN ، تا 45 در Cyberghost و 30 روز در NordvPN ، تا 105 روز اشتراک دریافت کنید.

قبل از پایان هر دوره گارانتی ، شما فقط باید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید تا بازپرداخت شود. در مورد این تأمین کنندگان بدون هیچ شرط است.

نتیجه گیری: ExpressVPN ، VPN شماره 1 برای Netflix

اگر به دنبال یک VPN قابل اعتماد ، پایدار و سریع هستید که قادر به باز کردن قفل Netflix است ، ExpressVPN واقعاً بهترین راه حل است. صرف نظر از دستگاهی که قصد استفاده از آن را دارید ، این VPN با 12 سال تجربه توانسته است در طی این سالها نشان دهد که استفاده از خدمات خود را برای Netflix به کمال کامل کرده است.

اگرچه این ارزان ترین نیست ، اما این بهترین گزینه در حال حاضر است. به لطف کاهش 49 ٪ و 3 ماه رایگان ، حتی در دسترس تر است و شما در بیش از 30 روز رضایت یا بازپرداخت بدون شرط سود خواهید برد.

اگرچه ExpressVPN بهترین VPN برای Netflix در سال 2023 است ، اما این مانع از دو رقیب خود ، Cyberghost و Surfshark همه یکسان نیست. این دو گزینه عالی هستند اگر ExpressVPN همیشه شما را به یک دلیل یا دیگری ناامید کند.