Netflix vs Amazon Prime Video: بهترین چیست? | Tunepat ، Prime Video Netflix را نوشیدنی می کند و شماره 1 سیستم عامل های جریان می شود

Netflix یا Amazon Prime

به طور خلاصه ، Netflix و Amazon Prime Video مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند. اگر می خواهید فیلم 4K را با هزینه کمتری پخش کنید ، Amazon Prime Video اولین انتخاب شما خواهد بود. اگر محتوای اصلی را دوست دارید ، لطفاً در یک برنامه توزیع در Netflix مشترک شوید. البته ، شما می توانید پس از امتحان کردن سرویس آزمایشی رایگان 30 روزه در Netflix و Amazon Prime Video تصمیم بگیرید.

Netflix vs Amazon Prime Video: بهترین چیست?

با توجه به خدمات پخش ویدیو ، که فکر می کنید ابتدا? نوتفلیکس یا ویدیوی نخست آمازون ? هر دو محبوب ترین خدمات پخش ویدیویی در جهان هستند و به دنبال همه وسایل ممکن برای کسب درآمد در جیب های ما هستند تا بتوانیم برای درآمد سرگرمی خود رقابت کنیم. تعیین بهترین چیزها دشوار است زیرا همه آنها ویژگی های خاص خود را دارند قیمت و بسته ، محتوا ، کیفیت جریان و سایر ویژگی ها.

بنابراین ما قصد داریم برخی از آنها را انجام دهیم مقایسه بین Netflix و Amazon Prime Video . اگر در انتخاب خود با مشکل روبرو هستید ، امیدواریم این مقاله برای کمک به شما در انتخاب بهتر مفید باشد.

Netflix vs Amazon Prime Video

1. Netflix vs Amazon Prime Video: قیمت و برنامه

Netflix و Amazon Prime Video به کاربران جدید یک دوره ارائه می دهند آزمایش 30 روزه رایگان, به آنها اجازه می دهد به عنوان مشترکین سرویس به محتوا دسترسی پیدا کنند. بعد از یک ماه ، اگر می خواهید به استفاده از سرویس پخش ادامه دهید ، باید در یک برنامه جریان مشترک مشترک شوید. سه سطح اشتراک در Netflix وجود دارد: ضروری ، استاندارد و حق بیمه . آنها در کیفیت فیلم و تعداد دستگاه هایی که می توانند برای پخش همزمان استفاده شوند متفاوت هستند. هزینه های اساسی بسته بندی 7.99 یورو هر ماه. این فقط به شما امکان می دهد محتوای Netflix را پخش کنید در یک دستگاه واحد و شما را به تعریف استاندارد (480p) محدود می کند. هزینه بسته بندی استاندارد 11.99 یورو هر ماه. او در دسترس است در همان زمان حداکثر دو دستگاه و به شما امکان می دهد فیلم های وضوح HD را پخش کنید (1080p). هزینه بسته حق بیمه 15.99 یورو در هر ماه ، که بهترین انتخاب برای خانواده ها است. می توان از آن استفاده کرد در چهار دستگاه به طور همزمان و محتوا را می توان در HD یا 4K Ultra HD با HDR پخش کرد.

مقایسه قیمت

حق بیمه ویدیو واقعاً قیمت را ارائه نمی دهد. به طور خلاصه ، هنگامی که در Prime Video ثبت نام می کنید ، برای یک اشتراک آمازون Prime ثبت می کنید ، که یک بسته کامل از چندین سیستم عامل را فراهم می کند. اشتراک آمازون Prime به شما امکان دسترسی به Catalog Prime Video ، Prime Music ، Prime Gaming و موارد دیگر را می دهد. حق بیمه ویدیو بسته به کشور و مناطق قیمت های مختلفی دارد ، بنابراین قیمت آمازون در فرانسه چقدر است? با 5.99 یورو در هر ماه یا 49 یورو در سال, این باعث می شود آن را به مقرون به صرفه ترین پلتفرم جریان. اگر دانشجو هستید ، می توانید از کاهش در آمازون نخست نیز استفاده کنید, 24 یورو در سال, وت از یک دوره آزمایشی 90 روزه رایگان استفاده کنید! علاوه بر این ، همه اشتراک های ویدئویی آمازون شما اجازه دهید فیلم ها به طور همزمان از سه دستگاه جداگانه پخش شوند, اما شما فقط می توانید به همان عنوان در دو دستگاه همزمان نگاه کنید.

مقایسه قیمت

2. Netflix vs Amazon Prime Video: محتویات جریان

Netflix و Amazon Prime Video محتوای متفاوتی دارند. نوتفلیکس برای تهیه هزاران فیلم ، تلویزیون و مستند با بسیاری از ارائه دهندگان محتوا همکاری کنید. علاوه بر این ، Netflix همچنین محتوای خاص خود را تولید می کند, یعنی Netflix Original, چه کسی برای فیلم های اصلی و برنامه های تلویزیونی خود جوایز کسب کرد ، که او را تحسین متحد کرد. برخی از مطالب کلاسیک (مانند چیزهای غریبه ، نارنجی سیاه جدید ، بوک هولمن و غیره است.) هنوز منظره بالایی دارند.

Amazon Prime Video دارای یک کتابخانه عظیم از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در هر گروه است ، و همچنین فیلم هایی را ارائه می دهد سریال اصلی آمازون و اصلی اصلی اعطا شده در سیستم عامل های دیگر در دسترس نیستند. مزیت ویدیوی آمازون Prime این است که او محتوای جدید را سریعتر از Netflix منتشر می کند و به شما امکان اجاره یا خرید قسمت ها را پس از اولین پخش می دهد.

محتوای ویدئویی

3. Netflix vs Amazon Prime Video: کیفیت جریان

برای کیفیت جریان ، Amazon Prime Video بزرگترین برنده است. این دو سرویس محتوای 4K و Ultra HD را ارائه می دهند. برای کاربران Netflix, Netflix طیف گسترده ای از محتوای 4K HDR را ارائه می دهد ، اما برای دسترسی به محتوا نیاز به برنامه حق بیمه دارید. در مقایسه, کلیه خدمات ویدیویی آمازون می توانند فیلم های با کیفیت بالا را پخش کنند, از جمله 4K Ultra HD با HDR. بنابراین شما فقط برای تماشای فیلم های HD در ویدیوی آمازون باید ماهانه 5.99 یورو بپردازید.

کیفیت ویدیو

4. Netflix vs Amazon Prime Video: سازگاری دستگاه ها

به نظر می رسد خدمات پخش ویدئویی سازگار با دستگاه های بیشتر عملی تر است. این دو سرویس پخش ویدیویی را می توان در یک مرورگر وب و همچنین می توان با استفاده از برنامه Netflix و برنامه Prime Video در مورد دستگاه های مختلف مشاوره کرد.

نوتفلیکس در Amazon Fire TV ، تلفن های اندرویدی و تبلت ها ، دستگاه های iOS (iPhone ، iPad ، iPod Touch) ، تلویزیون های هوشمند ، Google Chromecast ، مرورگر وب ، پلی استیشن ، Roku ، Xbox و Nintendo در دسترس است.

سازگاری

ویدیوی نخست آمازون در دستگاه های Amazon ، Amazon Fire TV ، دستگاه های Android و iOS ، تلویزیون های هوشمند ، بازیکنان Blu-ray (مانند LG ، Panasonic ، Samsung در دسترس است . ) ، رمزگشگران (Chromecast ، Nvidia Shield TV و دیگران) ، مرورگرهای وب ، کنسول Xbox One و One X ، کنسول پلی استیشن 3 و 4.

سازگاری

5. Netflix vs Amazon Prime Video: نمایش آفلاین

Netflix و Amazon Prime Video می توانند فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را برای تجسم آفلاین بارگیری کنند . عملکرد بارگیری در کاربرد خدمات موجود است. کسانی که در Netflix مشترک شده اند می توانند از عملکرد بارگیری در iPhone ، iPad یا iPod Touch استفاده کنند که iOS 9 را اجرا می کند.0 یا بالاتر ، Android Android 4 تلفن یا تبلت 4.4.2 یا Superior و Fire OS 4.0 یا بالاتر آتش آمازون.

با این حال ، محدودیت های دیگری در بارگیری فیلم ها در دستگاه های فوق وجود دارد.اولین مورد این است که شما فقط می تواند فقط 100 عنوان را در یک دستگاه بارگیری کند. اگر سعی می کنید محتوای جدید را از Netflix بارگیری کنید ، باید ویدئویی را که قبلاً بارگیری شده است حذف کنید. دوم این است که همه فیلم ها قابل بارگیری نیستند. در برنامه Netflix یک گزینه وجود دارد “در دسترس برای بارگیری”, که تمام محتوایی را که می توانید از Netflix بارگیری کنید لیست می کند. آنچه ناامید کننده است این است که هر ویدیویی که بارگیری می کنید به موقع محدود است و زمان انقضا از یک عنوان به عنوان دیگر متفاوت است. معمولاً نتفلیکس به شما یادآوری می کند 7 روز قبل که فیلم بارگیری شده منقضی می شود. اما برخی از فیلم ها بسیار کوتاه تر هستند ، وقتی برای اولین بار خواندن را فشار می دهید ، آنها بعد از 48 ساعت منقضی می شوند.

مانند Netflix ، Amazon Prime Video به شما امکان می دهد محتوا را در رایانه های لوحی Amazon Fire ، دستگاه های Android و iOS و رایانه های ویندوز 11 بارگیری کنید. اما به همین روش, تمام نمایش های ویدیوی آمازون برای تجسم آفلاین قابل بارگیری نیست. بسته به موقعیت جغرافیایی خود ، آمازون به شما امکان بارگیری می دهد 15 تا 25 عنوان در یک زمان. تفاوت با نتفلیکس در این است که این فیلم ها در طول قابل دسترسی هستند 30 روز پس از بارگیری و شما باید 48 ساعت بعد از فشار دادن خواندن برای اولین بار ، تماشای آنها را به پایان برسانید. هنگامی که زمان به پایان رسیده است ، شما یک اعلان را روی صفحه دریافت خواهید کرد.

صفحه نمایش آفلاین

6. نتیجه گیری: Netflix یا Amazon Prime Video?

به طور خلاصه ، Netflix و Amazon Prime Video مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند. اگر می خواهید فیلم 4K را با هزینه کمتری پخش کنید ، Amazon Prime Video اولین انتخاب شما خواهد بود. اگر محتوای اصلی را دوست دارید ، لطفاً در یک برنامه توزیع در Netflix مشترک شوید. البته ، شما می توانید پس از امتحان کردن سرویس آزمایشی رایگان 30 روزه در Netflix و Amazon Prime Video تصمیم بگیرید.

نکته: نحوه ضبط دائمی فیلم های Premium Video و Netflix در رایانه?

توابع بارگیری ویدیویی ارائه شده توسط Prime Video و Netflix نه تنها محدودیت زمان ، بلکه محدودیت های عنوان, که نمی تواند نیازهای برخی کاربران را برآورده کند. می توانید برای بارگیری فیلم ها از ابزارهای پیشنهادی زیر استفاده کنید تا بتوانید مراقب باش در هر زمان بر روی رایانه ، تلفن همراه یا رایانه لوحی خود قسمت ها و فیلم های مورد علاقه خود را به طور دائم در رایانه خود ضبط کنید.

ابزار مورد نیاز – بارگیری ویدیوی Tunepat Amazon

Tunepat Amazon Downloader یک ابزار بارگیری ویدیویی حرفه ای برای ویدیوی آمازون Prime است که می تواند هر برنامه فیلم و تلویزیون را از قالب MP4 یا MKV با فرمت بارگیری کند. علاوه بر این ، Tunepat Amazon Video Downloade از بارگیری فیلم ها در کیفیت HD (حداکثر 1080p) با آهنگ های صوتی و زیرنویس های نگهداری شده در همه زبانها پشتیبانی می کند. و کاملاً سازگار با ویندوز OS 7 ، 8 ، 10 و رایانه های MAC. اگر می خواهید ویدیوی آمازون را برای همیشه ذخیره کنید ، Tunepat همان چیزی است که نمی توانید از دست بدهید.

ویژگی های اصلی بارگیری فیلم Tunepat Amazon

بارگیری ویدیوی آمازون

Tunepat Amazon Downloader

 • خوبدانلود فیلم و تلویزیون ویدیویی نخست.
 • خوبپشتیبانی از بارگیری ویدیوی آمازون HD.
 • خوبآهنگ ها و زیرنویس های صوتی را به همه زبانها نگه دارید.
 • خوبفیلم Prime Video را با فرمت MP4 یا MKV بارگیری کنید.
 • خوبنیازی به برنامه اضافی ندارد.

ابزار مورد نیاز – بارگیری ویدیوی Tunepat Netflix

همانطور که اشاره کردیم ، Netflix به کاربران اجازه می دهد فیلم ها را بارگیری کنند تا به طور موقت آنها را تماشا کنند. برای بارگیری فیلم ها و انتشار گازهای تلویزیونی مورد علاقه بیشتر ، به ابزاری برای بارگیری فیلم های Netflix نیاز دارید و در هر زمان قادر به تماشای فیلم های Netflix هستید. توصیه می کنیم Netflix Downloader Tunepat را که خیلی سریع فیلم های Netflix را بارگیری می کند ، امتحان کنید. با Tunepat می توانید ویدیوی با کیفیت بالا دریافت کنید و آهنگ ها و زیرنویس های صوتی را نگه دارید.

ویژگی های اصلی دانلود کننده فیلم Tunepat Netflix

Tunepat Netflix Downloader

Tunepat Netflix Downloader

 • دانلود فیلم های تلویزیونی Netflix و برنامه های تلویزیونی.
 • پشتیبانی بارگیری ویدیوی Netflix HD.
 • آهنگ های صوتی و زیرنویس ها را نگه دارید.
 • MP4 و MKV به عنوان قالب خروجی.
 • Netflix را با سرعت سریع بارگیری کنید.

توجه: نسخه آزمایشی رایگان Tunepat Amazon Downloader دارای همان ویژگی های نسخه کامل است ، اما به شما امکان می دهد فقط 5 دقیقه اول هر ویدیو را بارگیری کنید. برای باز کردن محدودیت ، به شما پیشنهاد می شود نسخه کامل را خریداری کنید.

Video Premium Dethroned Netflix و شماره 1 از سیستم عامل های پخش می شود

برای اولین بار در تاریخ خود ، Amazon Prime Video پلت فرم پخش شماره 1 در ایالات متحده است که بیش از Netflix است. در حال حاضر ، دومی رهبر بین المللی است ، اما هژمونی آن بیشتر و بیشتر مورد اختلاف است.

ویدیوی نخست آمازون

از زمان شروع جریان ، Netflix سلطنت عالی داشته است. باید گفت که برای مدت طولانی ، شرکت Los Gatos تنها شرکت در بازار بود. با این حال ، اوضاع در پایان سال 2010 با ظاهر رقبای طولانی مدت تکامل یافته است. در سال 2023 ، نتفلیکس سرانجام جای خود را به عنوان یک رهبر از دست داد به نفع ویدیوی نخست آمازون. اولین.

این سایت JustWatch است که از طریق یک مطالعه بازار جدید بر اساس سه ماهه اول سال جاری ، این موضوع را تأیید می کند. این فقط نگران این است که ایالات متحده, اما می تواند یک پدیده جهانی تر را در دراز مدت ترجمه کند. بله ، تاج و تخت راحت که نتفلیکس بیش از یک دهه اشغال کرده است بیشتر و بیشتر مورد اختلاف است.

Prime Video به شماره 1 سیستم عامل های جریان در ایالات متحده تبدیل می شود

Prime Video با 21 ٪ سهم بازار به پلت فرم شماره 1 در کشور عمو سام تبدیل می شود, در برابر 20 ٪ برای نتفلیکس. یک زمین لرزه واقعی در صنعت ، به ویژه از آنجا که نتفلیکس در سه ماهه چهارم 202222 3 ٪ “از قبل” در رقیب خود داشت. ما همچنین به موفقیت های زیبا از Paramount+، یکی از جدیدترین چالش هایی که از 4 تا 7 ٪ می رود ، بیش از Apple TV توجه می کنیم+. در اینجا طبقه بندی کامل JustWatch است:

حق بیمه ویدیو

این تحول را می توان با چندین عامل توضیح داد: افت شدید با کیفیت در تولیدات Netflix, عدم وجود مجوزهای قوی با استثنائات چند (The Witcher ، Stranger Things ، Bridgerton …) ، مسابقه ای که همه چیز را برای اغوا کردن مردم و ضرب خلاقیت های قوی انجام می دهد ..

شما نباید پوست نتفلیکس را تا آنجا بفروشید. بین المللی ، سکو با 230 میلیون مشترک رهبر باقی می ماند طبق گفته Statista ، در حالی که Prime Video بیش از 200 میلیون است. دیزنی+ با 161 میلیون مشترک در رده سوم است. جنگ جریان در حال خشم است و قرار نیست متوقف شود.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست