بارگیری Netflix Watch رایگان برای وب., Netflix Free: Netflix را در Freebox خود تماشا کنید

Netflix Free: Netflix را در Freebox خود تماشا کنید

در واقع ، برای دسترسی به Netflix هنگام داشتن Freebox, چندین مورد مطابق جعبه ای که در آن مشترک شده ایم وجود دارد.

Netflix Watch رایگان

Netflix Watch رایگان

ارائه Netflix Watch Free by Download.کم

Netflix Watch رایگان آیا صفحه اختصاصی Netflix برای مشاهده رایگان و بدون اشتراک ، مجموعه ای از فیلم ها و سریال های ارائه شده بر روی سیستم عامل است.

با سرویس اشتراک نوتفلیکس, دسترسی نامحدود به فیلم ها و سریال ها. هر زمان که می خواهید هر زمان که می خواهید ، به همان اندازه قسمت های تلویزیونی و فیلم را تماشا کنید. هزاران عنوان موجود در کاتالوگ رو به رشد را مرور کنید نوتفلیکس. یک جستجوی سریع با عنوان انجام دهید و فیلم خود را در رایانه خود تماشا کنید. سری و فیلم های مورد علاقه خود را به گونه ای ارزیابی کنید که نوتفلیکس ممکن است شما فیلم های دیگر را بهتر پیشنهاد دهید. تماشای ویدیوی خود را در رایانه خود شروع کنید ، سپس از طریق تلفن یا هر دستگاه سازگار دیگر خود ادامه دهید نوتفلیکس (تلویزیون ، کنسول بازی ، تبلت ، تلفن ، بازیکنان Blu-ray و جعبه های دیجیتال).

در شماره 01NET بخوانید: “Netflix: چگونه کار می کند ?””

Netflix Free: Netflix را در Freebox خود تماشا کنید

Netflix رایگان رایگان

آیا می توانیم Netflix را به صورت رایگان به صورت رایگان داشته باشیم ? در سال 2022 ، برخی از Freebox اکنون به طور مستقیم Netflix را شامل می شود ! در اینجا تمام اطلاعات را برای دسترسی به پلت فرم VOD (یا IPTV) پیدا خواهید کرد و Netflix را در Freebox خود تماشا کنید و هیچ یک از سری های مورد علاقه خود را از دست ندهید.

شما می خواهید از Netflix به صورت رایگان بهره مند شوید ?
با کارشناسان ما مستقیماً تماس بگیرید ، تماس رایگان است !

اشتراک Netflix با رایگان

Netflix رایگان است ? جواب مثبت است ، با دو دلتا Freebox جدید و یک ! در واقع ، در 4 دسامبر 2018 ، اپراتور ایجاد شده توسط Xavier Niel یک راه اندازی کرد جعبه نسل جدید, که شامل همکاری بین رایگان و نتفلیکس است. بنابراین ، Netflix با Delta Freebox رایگان است ، و این یک است نوآوری.

Netflix و نحوه انجام رایگان ?

این اولین بار در دنیای ارتباطات است : Netflix با ارائه دهنده دسترسی به اینترنت همراه است. Netflix بودن توسط 137 میلیون نفر در سراسر جهان استفاده می شود, رشد آن دیدنی و جذاب است و برای ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت طبیعی است که به آن علاقه مند شوند.

در واقع ، برای دسترسی به Netflix هنگام داشتن Freebox, چندین مورد مطابق جعبه ای که در آن مشترک شده ایم وجود دارد.

  • یا اخیر Delta Freebox یا Freebox One دارید, دسامبر گذشته راه اندازی شد ، و در این حالت ، شما به Netflix Essential دسترسی دارید تا محتوا و روی یک صفحه به نظر برسید. شما قادر خواهید بود از آن استفاده کنید بدون اینکه از طریق Netflix ثبت نام کنید.خط.
  • یا یک صندوقچه دیگر دارید : Freebox Revolution ، Freebox Crystal یا Freebox Mini 4K. در این حالت ، شما باید cمجدداً چه کسی مستقل از اشتراک شما در یک پیشنهاد اینترنتی رایگان – در سایت Netflix یا با Android TV خواهد بود.

در Delta Freebox یا Freebox One که فرمول اساسی آن وجود دارد گنجانده نشده است از Netflix ، که فقط امکان مشاهده روی صفحه را فراهم می کند.

Netflix ضروری ، در واقع ، فقط اجازه می دهد تا هر دو روی صفحه نمایش مشاهده شود, اگر بخواهید حساب Netflix را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید ، آزار دهنده است. علاوه بر این ، این فقط یک نسخه در است تعریف کم.

برای دسترسی به نسخه های موفق تر Netflix, بنابراین ما باید علاوه بر قیمت جعبه ها ، چند یورو دیگر برای Netflix + Free بپردازیم (49.99 یورو در هر ماه برای دلتا ، 29.99 یورو برای یکی).

بسته استاندارد Netflix هزینه اضافی 3 یورو در هر ماه را نشان می دهد, در حالی که برای اضافه کردن حق بیمه Netflix 6 یورو بیشتر طول می کشد. علاوه بر این ، با این یورو بیشتر ، می توانید بهتعریف فوق العاده بالا, بلکه صفحه نمایش های بیشتر: 2 صفحه همزمان با استاندارد Netflix و 4 صفحه با Netflix Premium !

و علاوه بر این ، همانطور که Delta Freebox است 4K HDR 10 سازگار, شما تضمین می کنید که از کیفیت تصویر استثنایی برخوردار هستید.

شماره زنجیره ای رایگان Netflix و کار

آگاه باشید که خاویر نیل اخیراً این ایده را ابراز کرده است قیمت های ترجیحی را برای مشترکان Freebox Mini 4K و Freebox Revolution ارائه دهید.

مشتری Netflix در حال حاضر ? اگر به تازگی در Delta یا یکی مشترک شده اید ، می توانید با پیوند دادن دو حساب خود ، حساب Netflix خود را به صورت رایگان ضروری کنید.

در رایانه لوحی یا موبایل ، Netflix از طریق برنامه قابل دسترسی است. در رایانه ، شما باید از طریق سایت Netflix وصل شوید.com/fr/ورود به سیستم.

به طور جدی از کانال Netflix با رایگان صحبت نمی شود, برخلاف سایر اپراتورها. می توانید از طریق صفحه اصلی تلویزیون به Netflix دسترسی پیدا کنید, هنگامی که شما یک دلتای آزاد ، یک جعبه آزاد یا یک مینی 4K دارید – اما مانور با دومی دستیابی به آن دشوارتر است.

در واقع ، رایگان و نتفلیکس مدتهاست که درگیری بوده اند – برای مدتی ، تنها بزرگ برای محرومیت مشتریان خود از Netflix. اما امروز ما دیده ایم, این دو شرکت سازش بسیار جالبی برای مشتریان خود پیدا کرده اند !

به پایان رسید ، آموزش های موجود در شبکه برای نصب Netflix به صورت دستی در Freebox !

نتفلیکس و قیمت آن

شما تعجب می کنید که به طور عادی Netflix Netflix هزینه دارد, و این صرف نظر از جعبه ای که در خانه داریم ? در اینجا یک جدول وجود دارد که سه نوع پیشنهاد ارائه شده توسط Netflix را ارائه می دهد.

قیمت اشتراک نتفلیکس

پیشنهاد محصولات زراعی همزمان وضوح قیمت
اساسی 1 480 P (SD: تعریف استاندارد) 8.99 یورو
استاندارد 2 1080 P (HD: High Definition) 13.49 یورو
حق بیمه 4 4K (UHD: Ultra High Definition) 17.99 یورو

با جعبه آزاد ، بنابراین به اقتصاد خاصی می رسید, از آنجا که وقتی مشتری Netflix هستید ، هر دو قرارداد را پیوند می دهید ، فقط 3 یورو برای نسخه استاندارد یا 6 یورو برای نسخه حق بیمه پرداخت می کنید. همچنین بدانید که سه فرمول ارائه شده توسط فیلم در غول -demand همان محتوا را ارائه می دهد. فقط به این دلیل که شما فقط نسخه اساسی را دارید که نمی توانید از Netflix به همه محتوا ، اصلی یا نه دسترسی داشته باشید.نسخه های مختلف Delta Freebox New Freeboxles و یکی با دلتا, خاویر نیل و کل شرکت واضح بودند: Watchword ? “این یک جعبه نیست”. ما واقعاً می توانیم در مورد آن صحبت کنیم جعبه تقویت شده.نتفلیکس با رایگان در V7 جعبه خود ، رایگان گنجانده شده است, بلکه یک سیستم بلندگو Devialet ، یک بلندگو متصل الکسا توسط آمازون, یک دسته از 280 کانال تلویزیونی … این در واقع بیش از یک “کیس متصل” چند فونیونی است تا یک جعبه ساده.جریان نیز استثنایی است : 8 گیگابایت در ثانیه ، مطابق با فناوری رایگان و 10 گرم که امکان ترکیب موثر اتصال 4G و فیبر نوری را فراهم می کند. و برای کسانی که هنوز واجد شرایط فیبر نوری نیستند ، دلتای Freebox هنوز هم ترکیبی DSL و 4G را تضمین می کند که بسیار مؤثر خواهد بود.برای عضویت در این جعبه باورنکردنی ، لازم خواهد بود 49.99 یورو (که باید ماهانه 10 یورو به بازیکن Devialet اضافه شود).

Freebox One نه بلندگو متصل و نه Devialet Sound را درک می کند. تقریباً یک جعبه کلاسیک است.

آنجا یک جعبه آزاد همچنین شامل Netflix ، TV by Canal Supion توسط Canal +و کیفیت 4K HDR برای تلویزیون است.بدون فراموش کردن گزینه های کلاسیک : تلفن نامحدود به بیش از 100 مقصد و موبایل ثابت و موبایل در بیش از 100 مقصد و 280 کانال تلویزیونی.

یک مشاور بوتیک-جعبه اینترنت.FR به شما کمک می کند تا جعبه آزاد خود را به طور شفاف انتخاب کنید