Netgear Nighthawk AXE3000: وصل شوید و از ششم Wi-Fi در کمتر از 2 دقیقه لذت ببرید! اتوماسیون خانه و خانه ، دنده خالص

دنده

البته ، حتی با روتر ششم WiFi و استفاده از درگاه USB 3 در رایانه ، اگر عملکرد در شبکه عالی باشد ، برای دسترسی به اینترنت آنها به ارائه دهنده خدمات شما وابسته خواهند بود. اگر 10mbps ADSL دارید ، تفاوت آن را احساس نخواهید کرد. اما اگر شما با فیبر در 1 گیگابیت بر ثانیه ، چیز دیگری وجود خواهد داشت !

Netgear Nighthawk AXE3000: وصل شوید و از ششم Wi-Fi در کمتر از 2 دقیقه لذت ببرید !

در یک شبکه رایانه ای ، برای استفاده بیشتر از عملکرد این یکی ، تمام عناصر باید از همان کیفیت برخوردار باشند. به عنوان مثال ، هیچ علاقه ای به داشتن آخرین رایانه با WiFi ششم ، اگر روتر WiFi ما فقط توسط WiFi 5 باشد. این نیز در جهت دیگر صادق است. اگر WiFi ششم به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به استاندارد در دستگاه های اخیر باشد ، این همیشه اینگونه نیست. خوشبختانه ، امروزه می توانید رایانه خود را به راحتی به لطف Dongle USB Netgear Nighthawk AX3000 ارتقا دهید ، که پیشنهاد می کنم با جزئیات بیشتری کشف کنید.

مزایای WiFi 6th

  • پهنای باند گسترده تر و کمتر احتقان: WiFi ششم از یک باند فرکانس جدید استفاده می کند ، یعنی باند 6 گیگاهرتز. این امر به طور قابل توجهی در دسترس بودن کانال های بی سیم را افزایش می دهد ، بنابراین باعث کاهش احتقان شبکه در محیط هایی می شود که بسیاری از دستگاه ها به هم وصل می شوند.
  • سرعت بالا: WiFi ششم سرعت بالاتری نسبت به نسل های قبلی ارائه می دهد. این می تواند جریان های نظری را تا چند گیگابیت در ثانیه بر عهده بگیرد ، که به ویژه برای برنامه های پهنای باند لذیذ ، مانند پخش فیلم های 4K/8K ، بازی های آنلاین و اشتراک گذاری پرونده های بزرگ مفید است.
  • کاهش تأخیر: WiFi ششم پیشرفت در مدیریت کانال و مکانیسم های برنامه ریزی دسترسی به شبکه را معرفی می کند. این منجر به کاهش تأخیر می شود ، که برای برنامه های حساس به تأخیر مانند بازی های آنلاین و ویدئو کنفرانس ضروری است.
  • افزایش ظرفیت: WiFi 6E از فن آوری های مدولاسیون پیشرفته تر و چندگانه تر استفاده می کند ، که امکان استفاده بهتر از طیف بی سیم را فراهم می کند. این منجر به افزایش توانایی در مدیریت همزمان تعداد زیادی از دستگاه های متصل شده است ، که به ویژه در محیط های متراکم در دستگاه های Wi-Fi مانند دفاتر ، فرودگاه ها و مراکز خرید مفید است.

به طور خلاصه ، همانطور که می بینیم WiFi ششم مزایای بسیاری را به همراه دارد. و به لطف Netgear Nighthawk Dongle Dong Axis3000 می توان از آن در 2 دقیقه استفاده کرد !

KHADAS VIM3 PRO TEST: مینی رایانه مناسب برای نصب دستیار خانه در 5 دقیقه !

کشف Netgear Nighthawk AX3000

Netgear Nighthawk AXE3000 در بسته بندی قرار می گیرد که به وضوح محصول را برجسته می کند ، با یک درج بزرگ WiFi 6E. در مورد محصول شکی نیست !

Netgear AC8000 1 تست 1

در داخل ، آنتن WiFi 6E وجود دارد که به نظر می رسد یک کلید بزرگ USB و ایستگاه خانگی برای این آنتن است که از طریق کابل USB-A به رایانه متصل می شود.

تست Netgear AC8000 3

در واقع می توان آنتن را مستقیماً به رایانه وصل کرد ، یا آن را به ایستگاه وصل کنید ، اگر می خواهید آنتن را تبعید کنید ، خود به رایانه متصل است. به عنوان مثال می تواند عملی باشد که هنگام داشتن یک برج روی زمین ، آنتن را روی میز قرار دهید.

بدون آداپتور USB-A به USB-C عرضه نشده است ، بنابراین اگر لپ تاپ شما فقط درگاه های USB-C را داشته باشد ، همانطور که بیشتر و بیشتر است ، شما باید در مورد دریافت یک فکر کنید.

خود کلید کمی بیشتر از 9 سانتی متر طول 3 سانتی متر است.

Netgear AC8000 2 تست 2

اما آنتن دارد که برای بهبود پذیرش آشکار می شود:

تست Netgear AC8000 8

از این رو که از حمایت خود آشکار شد ، از این رو دامنه خاصی دارد:

تست Netgear AC8000 9

قسمت زیرین و طرفین الگوهای بریده شده در پلاستیک را دارند ، که به همان اندازه برای زیبایی شناسی و تخلیه گرما استفاده می شود:

تست Netgear AC8000 7

یکی از طرفین دارای یک LED است که با توجه به اتصال کلید روشن می شود:

تست Netgear AC8000 6

توجه داشته باشید که یک کلید USB کوچک با Netgear Nighthawk AXE3000 همراه است که حاوی درایورهای نصب است. همچنین وقت آن است که در آنجا بگذرانیم ..

نصب Netgear Nighthawk Axis3000

اولین نکته مهم: Netgear Nighthawk AXE3000 در حال حاضر فقط تحت ویندوز کار می کند و MAC سازگار نیست. و در حالت ایده آل ویندوز 11 ، زیرا ویندوز 10 فقط از نوارهای 2.4 و 5 گیگاهرتز پشتیبانی می کند ، به استثنای باند 6 گیگاهرتز برای بهبود WiFi 6E. متأسفانه برای لحظه ای کمی محدود کننده است ، اما باید با به روزرسانی های آینده تکامل یابد. در هر صورت ، امیدواریم.

بنابراین شما باید با نصب درایورها ، موجود در کلید USB یا قابل بارگیری از وب سایت سازنده شروع کنید. پس از نصب ، Netgear Nighthawk AXE3000 را به رایانه وصل می کنیم. سپس در تنظیمات WiFi ویندوز ظاهر می شود ، با یک سوئیچ سنگ زنی که می توانید از آن برای فعال یا غیرفعال کردن آن استفاده کنید. اگر غیرفعال شود ، این بدان معنی است که رایانه به آداپتور WiFi که قبلاً استفاده می کرد باز می گردد (احتمالاً WiFi یکپارچه اگر لپ تاپ باشد).

Voltme Revo 140W: شارژر جهانی قادر به شارژ لپ تاپ ها نیز !

Netgear 1

خبر خوب ، با وجود تغییر آداپتور WiFi ، لازم نیست که شبکه ها را دوباره پیکربندی کنید: این اطلاعات در واقع توسط ویندوز نگهداری می شود ، که آنها را با مواد مورد استفاده سازگار می کند.

در مورد نصب چیزهای بیشتری برای گفتن وجود ندارد ، که واقعاً در کمتر از دو دقیقه به راحتی انجام می شود.

عملکرد Netgear Nighthawk AXE3000

عملکرد البته به روتر یا نقطه دسترسی WiFi مورد استفاده ، ضخامت دیوارها و مسافتی که شما را از روتر یا نقطه دسترسی جدا می کند بستگی دارد.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، این دانگل به شما امکان می دهد به WiFi ششم وصل شوید و از اتصال Tri-Bande پشتیبانی می کند: 2.4 گیگاهرتز ، 5 گیگاهرتز و 6 گیگاهرتز (اما اگر از ویندوز 10 استفاده کنید ، فقط دو مورد اول است).

Netgear Nighthawk A8000 همچنین از USB 3 پشتیبانی می کند.0 برای سریعترین اتصال ممکن به رایانه شما ، با سرعت حداکثر 1200 مگابیت بر ثانیه در باند 6 گیگاهرتز. اگر از آن با روتر Netgear استفاده می کنید ، می توانید از برخی مزایای اضافی مانند فناوری آموزش پرتو بهره مند شوید که به شما امکان می دهد سیگنال های Wi-Fi را هدایت و متمرکز کنید. این چیزی است که من باید به زودی با Orbi جدید تست کنم.

Netgear 2

حتی اگر عملکرد ممکن است از یک پیکربندی به دیگری متفاوت باشد (بسته به دیوارها ، فاصله ، روتر و غیره.) به طور کلی اتصال هنوز باید از پیشرفت های زیادی برخوردار باشد. باند 6 گیگاهرتز برای جلوگیری از تداخل ، اتصال باید قابل اطمینان تر و سریعتر باشد.

در خانه می توانم یک اتصال سریعتر و پایدار را با سرعت کمی در مقایسه با WiFi 6 رایانه خود ، حتی روبروی محل اقامت (ده متر) ببینم. اما اگر رایانه شما در WiFi 5 باقی مانده است ، سود باید از اهمیت بیشتری برخوردار باشد ، WiFi 6 که می تواند تا 2.5 برابر سریعتر از WiFi 5 باشد !

تست Netgear AC8000 1 1

البته ، حتی با روتر ششم WiFi و استفاده از درگاه USB 3 در رایانه ، اگر عملکرد در شبکه عالی باشد ، برای دسترسی به اینترنت آنها به ارائه دهنده خدمات شما وابسته خواهند بود. اگر 10mbps ADSL دارید ، تفاوت آن را احساس نخواهید کرد. اما اگر شما با فیبر در 1 گیگابیت بر ثانیه ، چیز دیگری وجود خواهد داشت !

نتیجه

Netgear Nighthawk AXE3000 یک راه حل بسیار ساده و عملی برای کسانی است که می خواهند بهترین اتصال WiFi را داشته باشند. علاوه بر این ، حتی اگر قبلاً به WiFi 6 یا 6 مجهز باشید ، زیرا بدون شک این دانگل بسیار بهتر از WiFi است که در مادربرد بسیاری از رایانه ها قرار دارد.

دنده

Cisco SG250-08HP-K9-EU SMART 8-PORT GE ، POE جزئی+ 45W

Cisco SG250-08HP-K9-EU SMART 8-PORT GE ، POE جزئی+ 45W

شبکه های Ubiquiti Nanobeam 5AC Gen 2 Pont Network 450 Mbit/s White

شبکه های Ubiquiti Nanobeam 5AC Gen 2 Pont Network 450 Mbit/s White

Cisco SG220-50-K9-EU SMART 48-PORT GE ، 2x1g Combo

Cisco SG220-50-K9-EU SMART 48-PORT GE ، 2x1g Combo

Cisco SG220-26-K9-EU Smart 24-Port GE ، 2x1g Combo

Cisco SG220-26-K9-EU Smart 24-Port GE ، 2x1g Combo

روتر شبکه سلولی Teltonika RUT360

روتر شبکه سلولی Teltonika RUT360

برای خبرنامه ما ثبت نام کنید و از تبلیغات و اخبار ما آگاه باشید.

با کلیک بر روی “اشتراک” ، شما موافقت می کنید اطلاعات تجاری را از طریق آدرس ایمیل خود دریافت کنید. داده های شخصی شما توسط Senetic France اداره می شود که دفتر مرکزی آن در 9 ، Rue du Four Four سپتامبر ، 75002 پاریس ، فرانسه واقع شده است. شما حق دارید که به داده های شخصی دسترسی داشته باشید و پردازش را پاک یا محدود کنید و همچنین با آن مخالفت کنید. اطلاعات مفصلی در مورد پردازش داده های شخصی در خط مشی رازداری پیدا خواهید کرد.

آدرس ایمیل نامعتبر است.
آدرس ایمیل شما قبلاً تأیید شده است.
آدرس ایمیل شما هنوز تأیید نشده است.

جعبه پذیرش خود را بررسی کنید – از ما پیامی دریافت خواهید کرد که از شما بخواهید ثبت نام خود را در خبرنامه تأیید کنید.