New Mini Electric Cooper (2023): ماشین سیتی در حال گرفتن چهره است ، دو نسخه فاش می شود ، Mini جدید برقی عصبانیت طرفداران را تحریک می کند

مینی برقی جدید باعث عصبانیت طرفداران خواهد شد

برای گفتن حقیقت ، حتی جان کوپر کار می کند بالاترین دامنه با استفاده از دولت واجد شرایط است ، زیرا از 46.230 یورو شروع می شود همانطور که توسط سایت سازنده نشان داده شده است. برای ضبط ، نسخه E قدرت 184 اسب بخار یکسان با نسل قبلی را نشان می دهد. این نوع ادعا می شود کمتر از 218 اسب بخار برای یک زن و شوهر 330 نانومتر.

New Mini Electric Cooper (2023): ماشین شهر در حال گرفتن چهره است ، دو نسخه فاش می شود

بعد از اینکه نسخه اول Halftone است ، Mini Cooper در مسیر برق سازی ادامه می یابد. اتومبیل بریتانیا سیتی برای نسل چهارم که فقط با موتورهای برقی در دسترس است. طراحی ، برگه فنی ، استقلال ، زمان شارژ ، داخلی ، پایان … ما به شما می گوییم همه چیزهایی را که باید در این مینی کوپر برقی جدید بخاطر بسپارید.

zapping autoesews سبز میشل ساران: “ما به این فضای آزادی احتیاج داریم”

این یکی از ستاره های نمایشگاه مونیخ 2023 است. مینی کوپر جدید برقی سرانجام در طول رویداد باواریایی فاش می شود. کاملاً متفاوت از تکرارهای قبلی خود ، ماشین شهر طراحی بسیار تصفیه شده تری را اتخاذ می کند. و در مقایسه با اولین مینی کوپر ، حرکتی الکتریکی آن را بهبود می بخشد.

این نسل چهارم از مینی کوپر با سبک جمع و جور آن ، که توسط بیش از حد کوتاه ، یک چرخ چرخ بلند یا یک هود کوچک مشخص شده است ، متمایز می شود. با دستگیره های درهای پر ریختن ، این ماشین سه منظوره شهر نیز عاری از ترتیب چرخ های پلاستیکی است. صفحه جلوی آن چراغهای جلو و یک مشبک هشت ضلعی را به تصویب می رساند ، در حالی که امضای نور چراغ های روز آن قابل تنظیم است.

یک قسمت عقب حیرت انگیز برای مینی کوپر جدید

اسلایدها
مینی کوپر (2023) | عکسهای نسل جدید برقی ماشین شهر +9

Mini Electric Cooper (2023) اعتبار عکس – مینی

به لطف پایگاه های سیاه خود ، به نظر می رسد این مینی برقی جدید در جاده است. این نسبتاً آیرودینامیکی است ، با ضریب پیش نویس 0.28. از طرف دیگر ، قسمت عقب آن با چراغ های عمودی قابل تنظیم و یک پرچم سیاه که درب آن را به دو قسمت تقسیم می کند شگفت انگیز است. قطر رینگ ها از 16 تا 18 اینچ متفاوت است. این خودرو در چهار سطح پایان به نام های ضروری ، کلاسیک ، مورد علاقه و جان کوپر در دسترس است.

دو موتور الکتریکی در کاتالوگ

اسلایدها
مینی کوپر (2023) | عکسهای نسل جدید برقی ماشین شهر +9

Mini Electric Cooper (2023) اعتبار عکس – مینی

از نظر فنی ، مینی کوپر جدید برقی را می توان در دو موتور پیکربندی کرد. به سادگی تعمید می یابد ، اولین بار یک بلوک الکتریکی 184 اسب بخار برای 290 نانومتر گشتاور به منظور شلیک 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 7.3 ثانیه. دوم 218 اسب بخار قدرت را برای 330 نانومتر توسعه می دهد که برای انجام تمرین در 6.7 ثانیه زمان می برد.

استقلال جدید Mini Cooper

در نسخه E ، این مینی کوپر برقی باتری 40.7 کیلووات ساعت در پایه های خود دارد. با توجه به چرخه تأیید WLTP ، استقلال سپس به 305 کیلومتر می رسد. کوپر باتری 54.2 کیلووات ساعت دارد تا بتواند از یک استقلال افزایش یافته در 402 کیلومتر بهره مند شود. شارژ در جریان مستقیم (DC) 75 یا 95 کیلو وات بسته به نسخه امکان پذیر است. در بهترین موارد ، عبور از 10 تا 80 ٪ از استقلال موجود “در کمتر از 30 دقیقه” ساخته شده است ، طبق گفته مینی.

در داخل مینی کوپر برقی

اسلایدها
مینی کوپر (2023) | عکسهای نسل جدید برقی ماشین شهر +9

Mini Electric Cooper (2023) اعتبار عکس – مینی

تازگی بزرگ این نسل چهارم مینی کوپر داخلی آن است. خمیده ، داشبورد به ویژه مینیمالیستی است. فقط یک صفحه دایره ای با قطر 24 مرکز وجود دارد. این دال سیستم مینی OS 9 infotainment و اطلاعاتی مانند سرعت ، بارگذاری وضعیت یا حتی ابزارک های قابل تنظیم را نشان می دهد. حالت های مینی تجارب به شما امکان می دهد پیش بینی هایی را روی داشبورد نمایش دهید تا فضای داخلی تغییر کند. Mini OS 9 همچنین به یک دستیار شخصی هوشمند مجهز است که می تواند از طریق فرمان صوتی “Hey Mini” فعال شود.

او را می توان با صدا سفارش داد

اسلایدها
مینی کوپر (2023) | عکسهای نسل جدید برقی ماشین شهر +9

Mini Electric Cooper (2023) اعتبار عکس – مینی

در قسمت پایین داشبورد ، یک نوار کنترل دسترسی به ترمز پارکینگ ، انتخاب سرعت و همچنین دکمه شروع را تسهیل می کند. از این رو Mini Electric Cooper از یک اهرم چرخ دنده واقعی برخوردار است تا فضای ذخیره سازی در کنسول مرکزی را به حداکثر برساند. حجم تنه از 200 تا 800 لیتر متفاوت است.

یک سفر در پاییز برای این مینی برقی ?

اسلایدها
مینی کوپر (2023) | عکسهای نسل جدید برقی ماشین شهر +9

Mini Electric Cooper (2023) اعتبار عکس – مینی

قیمت این Mini Electric Cooper جدید در زمانی مشخص نیست که ما این خطوط را می نویسیم. قیمت ها از نظر منطقی باید بالاتر از 37400 € باشند که در ازای یک مینی کوپر ادعا شده است از نسل قدیمی است. به گفته برخی از همکاران ، بازاریابی باید از پاییز 2023 شروع شود.

مینی برقی جدید باعث عصبانیت طرفداران خواهد شد

برقی مینی 2023

وادیمو

بدون خیانت به DNA MINI ، نسخه جدید برقی برای انتخاب های زیبایی شناسی خاصی انتخاب می کند که حداقل بحث و گفتگو خواهد کرد.

به دنبال چندین نشت ، مینی تصمیم گرفت ، از قبل ، اولین تصاویر رسمی از مینی برقی جدید خود را فاش کند. کمترین چیزی که می توانیم بگوییم این است که تغییر وجود دارد. حتی اگر تراشه BMW به راحتی قابل تشخیص باشد ، برخی از گزینه های طراحی به وضوح نشانگر نوبت برقی هستند و باید Purists و سایر طرفداران این برند را واکنش نشان دهند.

برقی مینی 2023

در واقع ، از زمان تولد دوباره مدل ، اولین بار است که مینی طراحان از استانداردهای سبک مدل دور می شوند. اگر قسمت جلوی آن به طور کلی حفظ شده و اپتیک های گرد حفظ شده باشد ، آنها دیگر در هود گنجانده نشده اند. شکل سپر نیز ممکن است برخی از سوالات را برانگیزد.
قوس های چرخ پلاستیکی به نفع یک پروفایل یکنواخت رها شده اند که از نظر بصری کوچک را گسترش می دهد ” دریچه »». در مورد لعاب ، به نظر می رسد یک مجموعه نامشخص را تشکیل می دهد که شاسی را از پشت بام جدا می کند. در پشت است که تحول عمیق ترین است. دلیل ? اپتیک های شگفت آور به شکل یک فلش که ظاهری بسیار زاویه ای به درب درب نشان می دهد. این گزینه های سازنده انگلیسی برای ورود نسخه 5 درهای در آینده امیدهای بسیار کمی را به همراه دارد.

ارائه رسوبی ?

برقی مینی 2023

این تغییرات ، به همان اندازه که تیز است ، هیچ گونه ضروری را نمی گیرید: مینی در نگاه اول قابل تشخیص است. شبح منحصر به فرد آن ، عقب آن که مستقیم می افتد و بیش از حد مشخصه آن حفظ شده است.

در مورد فضای داخلی ، هنوز مخفی است. البته این به تکامل فراخوانده می شود ، اما برای لحظه ای ، برند متعلق به BMW توانسته است آن را مخفی نگه دارد. ساحل فنی ، تحولات همچنین باید حساس باشد زیرا مینی بعدی از یک سکوی کاملاً مرور شده بهره مند می شود ، ناشی از همکاری با موتورهای بزرگ دیواری چینی. شایعه شده است که این خبر دریچه می تواند نور روز را در دو تغییر مشاهده کند ، یک نوع کوپر S از 184 اسب بخار و دیگری ، کوپر SE از 218 اسب بخار. باتری ها به ترتیب 40 و 54 کیلووات ساعت به اندازه متوسط ​​باقی می مانند.

شکی نیست که این اعلامیه رسوب برنامه BMW را برای برند شهری خود ناراحت کرد. در حین تیراندازی یک فیلم تبلیغاتی پس از اینکه قبلاً چند ماه پیش در چین بیرون کشیده شد ، شگفت زده شد ، مینی 2023 نتوانست بیشتر پنهان شود. مسلماً ، این رسمیت رسوب شده مانع از ایجاد گفتمان می شود که می تواند این تغییرات را توجیه کند ، اما واقعیت این است که مینی برای تحول فراخوانده شده است ، خواه بخواهد یا نه.

شگفتی عالی برای قیمت جدید Mini Cooper ، واقعاً ارزان تر از قدیمی

چند هفته پس از مکاشفه آن ، سرانجام Mini Electric Cooper سرانجام در پیش سفارش موجود است. فرصتی برای کشف قیمت آن ، در کاهش شدید در مقایسه با نسل قبلی ، در حالی که استقلال به پایان رسیده است.

مدتی است که ما منتظر ورود نسل جدید Mini Electric Cooper ، سه سال پس از راه اندازی نسخه قبلی بودیم. سازنده همچنین بی تاب بود ، در حالی که با آشکار کردن عکس های رسمی که سبک این نسخه جدید را نشان می دهد ، چمن را زیر پای عکاسان جاسوسی برش می داد.

کاهش قیمت

سرانجام در اول سپتامبر ، چند روز قبل از افتتاح نمایش مونیخ ، جایی که ما توانستیم آن را کشف کنیم ، که از ماشین برقی سیتی به طور رسمی رونمایی شد. دومی در سطح زیبایی شناسی بسیار در حال تحول است, با سبک تصفیه شده تری و بدون شک آیرودینامیکی تر ، حتی اگر CX (ضریب درگ) هنوز توسط سازنده فاش نشده باشد. اما ظاهر و موقعیت رانندگی تنها تغییر نیست.

در واقع ، این نسخه جدید همچنین برگه فنی خود را برای ارائه دوباره کار کرده است استقلال در حال افزایش. دومی اکنون با توجه به چرخه WLTP برای کارآمدترین نسخه ، با باتری 54.2 کیلووات ساعت ، 402 کیلومتر به نمایش گذاشته شده است. ادعاهای مختلف سطح ورودی 305 کیلومتر به لطف بسته 40.7 کیلووات ساعت. نسل قدیمی 234 کیلومتر را در اختیار داشت.

به ناچار انتظار داریم قیمت ماشین شهر به دلیل این افزایش شدید کمی شور باشد. در کمال تعجب همه ، این به هیچ وجه برعکس نیست. در سایت خود ، برند انگلیس قبلاً پیش سفارش های برقی خود را باز کرده و قیمت های خود را فاش می کند. و خبر خوب, این نسخه جدید کمتر از قبل هزینه دارد !

در واقع لازم است 34000 یورو داشته باشید برای ارائه نسخه ای از ماشین برقی سیتی در سطح ضروری ورودی آن ، و همچنین یک سپرده کوچک 250 یورو. برای رکورد ، نسل قدیمی از 37400 یورو با باتری 32.6 کیلووات ساعت و استقلال Riquiqui خود در مقایسه با مدل های فعلی ، از جمله پژو E-208 و 400 کیلومتر آن شروع به کار کرد.

موقعیت یابی حق بیمه

با این حال ، Mini Electric Cooper داده نمی شود ، حتی اگر واجد شرایط دریافت پاداش زیست محیطی 5000 یورو باشد. و به دلایل خوب ، نسخه مجلل ترین و با بزرگترین باتری بلیط ورودی را نشان می دهد از 38000 یورو. این ماشین شهر را در کنار مدلهای بالا قرار می دهد ، به ویژه با هوشمند شماره 1 که از 39990 یورو شروع می شود.

برای گفتن حقیقت ، حتی جان کوپر کار می کند بالاترین دامنه با استفاده از دولت واجد شرایط است ، زیرا از 46.230 یورو شروع می شود همانطور که توسط سایت سازنده نشان داده شده است. برای ضبط ، نسخه E قدرت 184 اسب بخار یکسان با نسل قبلی را نشان می دهد. این نوع ادعا می شود کمتر از 218 اسب بخار برای یک زن و شوهر 330 نانومتر.

در 0 تا 100 کیلومتر در ساعت سپس در 6.7 و 7.3 ثانیه ساخته شد با توجه به تنوع انتخاب شده. در حال حاضر ، سازنده هنوز جزئیات مربوط به موقوفات استاندارد ماشین برقی شهر خود را ارائه نکرده است ، که باید از نظر منطقی بهتر از قدیمی باشد. مگر اینکه مارک انتخاب تجهیزات را انتخاب کند تا بتواند بدون کاهش بیش از حد حاشیه خود ، ماشین خود را با قیمت پایین تر ارائه دهد.

با این حال ، ما می دانیم که Mini Electric Cooper دارای رانندگی نیمه خودمختار و همچنین یک برنامه ریز مسیر خواهد بود. شارژ در 30 دقیقه 10 تا 80 ٪ انجام می شود ، در حداکثر قدرت 75 کیلو وات در E و 95 کیلو وات در. در حال حاضر ، ما هنوز با اطمینان نمی دانیم که اولین زایمان ها انجام می شود ، اما این موارد باید قبل از پایان سال شروع شود.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.