New Tesla Roadster: همه چیز ما در سپتامبر 2023 ، 2026 Tesla Roadster: آنچه تاکنون می شناسیم

2026 Tesla Roadster

در چین ، گزارش های محلی می گویند که تسلا رزرواسیون Roadster را در تاریخ 30 مه 2023 از سر گرفت. همانطور که می فهمیم ، مشتریان در چین می توانند یک سپرده جدید رزرو Roadster از CNY 332،000 را قرار دهند ، که تقریباً به 46000 دلار تبدیل می شود. اولین پرداخت برای رزرو جدید Roadster در هر زمان در طی مراحل خرید کاملاً قابل استرداد است.

New Tesla Roadster: همه چیز ما در سپتامبر 2023 می شناسیم

نسل بعدی Tesla Roadster در مقابل سه چهارم با سقف عقب نشینی

طرفداران تسلا و دارندگان رزرو Roadster باید امیدوار باشند که انتظار طولانی ارزش آن را داشته باشد. مدل S فعلی در حال حاضر به نظر می رسد ماشین نهایی عملکرد از EV Maker است ، و Tesla Roadster باید ابتدا از خواهر و برادر خود پیشی بگیرد تا پرچمدار این برند باشد. تعجب می کنم که جاده چقدر سریع می تواند باشد? مدیرعامل تسلا و بنیانگذار الون مسک پاسخی دارد.

از Plaid Model بهتر عمل می کند

در گفتگو با Ride the Lightning Podcast ، رایان مک کافری در 15 ژانویه 2023 ، فرانتس فون هولزاوزن ، طراح اصلی تسلا گفت: Roadster در هر متریک بهتر از آنچه که برای اولین بار تصور می شد ، عملکرد بهتری خواهد داشت. Franz به عملکرد ناشایست Plaid Model S اشاره کرد که علی رغم توده خود ، هر متریکی را که شرکت برای آن تعیین کرده بود ، برآورده می کند. سپس به این دلیل است که جاده کوچکتر و سبک تر از سدان بهتر عمل می کند. در حالی که تأخیرهایی وجود داشته است ، زمان لازم برای بهبود Roadster نامعتبر است ، طراح اصلی Statéd.

قبل از 16 نوامبر 2017 ، و پیش از اولین جدید Tesla Roadster ، “مضحک” نشانگر بالاترین مشخصات یا حالت ممکن تسلا است. ماسک در حین رونمایی از نسل جدید Roadster ، گفت: “فقط یک چیز فراتر از مضحک وجود دارد ، و این طرح ریزی است.ماسک گفت: “Tesla Roadster جدید ماشین سریع (ماشین تولیدی) که تاکنون ساخته شده است ، خواهد بود.”.9 ثانیه برای Roadster جدید. جهان که عملکردی بود که تسلا با هدف Roadster All-New در حالت Plaid انجام داد.

Tesla Roadster در سه ماهه چهارم

از ژوئن سال 2021 به بعد ، تسلا شروع به فروش مدل S در یک نوع “Plaid” با زمان شتاب 0-60 مایل در ساعت فقط 1 کرد.99 ثانیه و زمان جمع شدن. راه دور مسافتی است که هر اتومبیل برای گرفتن خط از آن استفاده می کند. از جمله چرخش ، زمان 0-60 مایل در ساعت بیش از 2 ثانیه خواهد بود ، که هنوز هم ذهن خوب است. ما نمی دانیم که Howad Roadster از نظر عملکرد در مقایسه با Plaid Model S خواهد بود ، اما Musk قول داده است که مدل دو درب از Plaid Model S بهتر عمل کند.

ماسک در پستی در توییتر در تاریخ 13 ژوئن 2021 گفت: “ما چند ایده برای افزایش گشتاور و حداکثر RPM حتی برای New Roadester Frain داریم.”. “قطعاً مهندسی سرگرم کننده و هیجان انگیز پیش رو!”او اضافه کرد. Plaid Model S از سه موتور الکتریکی برای تولید 1.020 اسب بخار و 1.050 اسب بخار برای مرجع استفاده می کند.

بسته Spacex

موسک اظهار داشته است که تسلا با بسته اختیاری ‘SpaceX ، که شامل پرتاب های هوای سرد در اطراف خودرو است ، برای بهبود حداکثر سرعت ، ترمز و گوشه گیری ، جاده جدید را ارائه می دهد. هنگامی که مدیرعامل در ژانویه سال 2021 اعلام کرد ، وی اظهار داشت که بسته SpaceX به Roadster اجازه می دهد حتی سریعتر از 0 تا 60 مایل در ساعت شتاب کند ، فقط در 1.1 ثانیه. در این مرحله ، ارقام شتاب باورنکردنی به نظر می رسد. ما باید منتظر نسخه تولید باشیم تا آن را به نوارهای کشیدن برای سفید کردن عملکرد با خودمان تبدیل کنیم.

در حالی که فناوری موشک ایمنی را افزایش می دهد ، ماسک اطمینان حاصل کرده است که Roadster نسل بعدی یک ماشین ایمن خواهد بود. اگر همانطور که توصیه می شود ، برخلاف سایر ماشین های قانونی خیابانی ساخته شده کارخانه ، تجربه ای را فراهم می کند. حرفهای علمی که علاقه مندان به نیاز نیستند نیز ممکن است از قطعه باورنکردنی مهندسی هوافضا در ماشین خود قدردانی کنند.

2022-Tesla-Roadster-Unveil-Tesla-Semi-Elon-Musk

یک برنامه Paente فاش شده است که فراری در حال بررسی یک فناوری مشابه در اتومبیل های خود است. اسب پرنسس در حال کاوش در “فشار خون” است که “جت های پالس” هستند که توسط هوای فشرده شده یا سوخت مایع (مانند بنزین) تغذیه می شوند ، که از طریق پرتوهای واقع در قسمت جلویی ، طرفین و عقب خودرو تحویل داده می شود. این شرکت فکر می کند که این فناوری می تواند در ایجاد یک اتومبیل تقویت موقت و همچنین کمک به رسیدگی و کاهش سرعت مفید باشد. سیستم جدید که پیشرانه خودرو می تواند 40-45 کیلوگرم اضافه کند (88-99 پوند.) به وزن آن. درایو تصاویر را منتشر کرده و توضیحات مفصلی درباره این برنامه ثبت اختراع ارائه داده است ، در صورتی که دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کار با تب و تاب بر روی آن می گوید رئیس طراحی تسلا

در 9 فوریه 2022 ، فون هولزاوزن ، در Spike اظهار داشت زیرا Radio Podcast که Roadster “یک ماشین پرواز هیجان انگیز” خواهد بود و “سرپیچی از گرانش علاقه ای است.رئیس طراحی افزود: “تسلا با تب و تاب در جاده جدید کار می کند. وی گفت مهندسان این شرکت چیزهای زیادی از Plaid Model S آموخته اند. وی اظهار داشت که دروس Plaid منجر به یک جاده حتی بهتر از آنچه مارک تصور می کرد منجر می شود.

داخلی Tesla Roadster

2023 کنسول مرکز داشبورد داخلی Tesla Roadster 2023 صندلی های داخلی Tesla Roadsterتسلا در نسخه های دو چهار صندلی ، جاده جدید جدید را به فروش می رساند. تصویر منبع: تسلا

Roadster نسل بعدی دارای فضای داخلی مینیمالیستی است که معمولی برای تسلا است. این دستگاه دارای داشبورد براق با تر و تمیز فیبر کربن ، یوغ فرمان با مضمون سفینه فضایی و یک کنسول مرکز مرکز نوع پل منحنی و فوق العاده است که دارای یک صفحه لمسی بزرگ پرتره است. یک بخش توخالی در زیر کنسول مرکزی برای وسایل کمی بزرگ مانند کیسه مواد غذایی یا کیف دستی ، ذخیره اضافی را ارائه می دهد. بازوهای مرکزی دارای یک کاپولر است.

تسلا ، دقیقاً مانند اپل ، روش خاصی برای انجام کارها دارد که در بعضی از جعبه ها مشتری پسند نیست. بر خلاف سایر شرکت های اتومبیل که Apple Carplay و Android Auto را در آغوش گرفته است ، تسلا از ارائه ادغام این سیستم عامل ها خودداری کرده است. Teslas فعلی نیز عاری از دستیار صوتی الکسا آمازون است. با این حال ، همه چیز در حال تغییر است. در دسامبر سال 2022 ، این شرکت از طریق بروزرسانی نرم افزاری پشتیبانی موسیقی اپل را برای وسایل نقلیه خود معرفی کرد.

حداقل یکی از تنظیمات Roadster دارای صندلی خواهد بود ، و در حالی که صندلی های عقب ممکن است برای بزرگسالان راحت نباشد ، این یک ویژگی نادر در سوپراسپرت ها است. این ماشین سقف شیشه ای قابل جابجایی قابل جابجایی در صندوق عقب است.

رانندگی خودمختار

تسلا احتمالاً به عنوان گزینه های موجود در Roadster نسل بعدی ، Autopilot را به عنوان Autopilot استاندارد و پیشرفته و خود رانندگی کامل (FSD) ارائه می دهد. Autopilot Basic ماشین را قادر می سازد که به طور خودکار برای سایر وسایل نقلیه و عابران پیاده در خط خود هدایت ، شتاب و ترمز کند.

Autopilot پیشرفته ، که 6000 دلار در محدوده فعلی هزینه دارد ، چندین قابلیت رانندگی هندزفری اضافی را به ارمغان می آورد. این امکان را برای رانندگی خودکار در بزرگراه ها به همراه تغییر اتوماتیک خط امکان پذیر می کند و پارکینگ موازی و عمود و عمود و عملکردهای احضار هوشمند را امکان پذیر می کند. FSD ، که نام آن می تواند با زمان ورود نسل بعدی Roadster تغییر کند ، این امکان را به خودرو می دهد تا علائم توقف و چراغ راهنمایی را شناسایی کند و در صورت لزوم به طور خودکار کند شود. در آینده ، فرمان اتوماتیک را در خیابان های شهر فعال می کند.

تاریخ انتشار جدید Tesla Roadster

Roadster جدید Tesla احتمالاً در سال 2024 راه اندازی می شود. در جلسه سالانه سهامداران سال 2023 ، ماسک گفت که تسلا “انتظار دارد” مهندسی و طراحی نسل بعدی تسلا راندستر را در سال 2023 تکمیل کند و “امیدوارم” تولید خود را از سال 2024 آغاز کند. مسک به صراحت اظهار داشت که جدول زمانی SOP 2024 تعهد نیست. بیانیه وی نشان می دهد که ممکن است تأخیر بیشتری داشته باشد.

در تاریخ 25 مه 2023 ، ماسک در فضاهای توییتر گفت که Roadster نسل بعدی تا پایان سال 2024 ، یک سال پس از اتمام طراحی و مهندسی آن ، وارد تولید خواهد شد. مسک اعتراف کرد که این شرکت “مطمئناً صبر و شکیبایی” دارندگان رزرو را دارد. این ناامید کننده است که چگونه مشتریان برتر خرده فروشی شرکت کمترین اولویت را کسب می کنند.

در جاده 7 ساله برای تولید

شکاف بین اعلام محصول و راه اندازی بازار Roadster جدید معنی دار است و یک دوره طولانی 7 ساله را طی می کند. این مدت زمان قابل مقایسه با کل چرخه عمر نسل مجرد یک اتومبیل اسپرت است! برای چشم انداز آن ، مدل های محبوب مانند پورشه 911 هر هفت سال یکبار تعمیرات اساسی کامل را انجام می دهند. شاید تسلا بتواند در حالی که همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد ، یک جاده جدید ساده تر و کم هزینه تر منتشر کند.

Tesla Roadster سه چهارم عقب

دلایل زیادی ، از جمله همه گیر Covvi-19 و کمبود نیمه هادی ، بارها و بارها راه اندازی Roadster نسل بعدی را به عقب رانده اند. علاوه بر این ، فون هولزاوزن در 15 ژانویه سال 2023 در Ride the Lighting Podcast گفت که برق انبوه اولویت شرکت است و Roadster یک محصول انبوه نیست.

مدل محدود

در 5 آوریل 2023 ، تسلا از قسمت اصلی برنامه خود از قسمت 3 رونمایی کرد ، سندی که مدل های فعلی و آینده خود را تشریح می کند ، شامل Roadster نیست. این به احتمال زیاد به این دلیل است که تسلا Roadster را به عنوان بازیکن دستی در ارقام فروش نشان نمی دهد. چندین نکته وجود داشته است که نشان می دهد که جاده جدید به مقدار محدود تولید می شود و به طرفداران و کلکسیونرهای سخت به بازار عرضه می شود.

خط آینده Tesla

در طول روز سرمایه گذار 2023 در تاریخ 1 مارس 2023 ، تسلا در ارائه خود اظهار داشت که طراحی مجدد Roadster یک کمک کننده فروش بزرگی نخواهد بود زیرا در اسلایدهای ناوگان برقی جهانی آن تصویر نشده است. ماشین Halo ترجیح می دهد به عنوان یک محصول با شکل دهنده و یک بستر نوآوری خدمت کند. این احتمالاً مرزها را برای عملکرد ، کارآیی و طراحی تحت فشار قرار می دهد ، با مواردی که به طور معمول در مدل های اصلی مانند مدل 3 یا مدل Y امکان پذیر نخواهد بود.

ما نمایش می دهیم

2024 جبهه Tesla Roadster 2024 Tesla Roadster عقبنسل بعدی Tesla Roadster در طول رویداد سایبر رودو در 7 آوریل 2022 به نمایش درآمد. تصویر منبع: توییتر/stargazerplaid

در حالی که جاده جدید جدید سال به سال به تأخیر می افتد ، این طرح یک جمع کننده جمعیت است. تسلا هر فرصتی را برای یادآوری هواداران و مشتریان در مورد آنچه در آن کار می کند ، در دست دارد. در 7 آوریل 2022 ، این شرکت در طول رویداد Cyber ​​Rodeo این مدل را در کارخانه گیگا تگزاس به نمایش گذاشت. کاربر توییتر StargazerPlaid تصاویر زنده (در بالا) از مدل آینده Tesla را به اشتراک گذاشته است.

فیلم منبع: YouTube/Tesla

یک مدل سفالی سفید از Roadster نسل بعدی در موزه اتومبیل پیترسن در لس آنجلس تا 22 اکتبر 2023 در معرض نمایش است. یک بخش اختصاصی تسلا در موزه دارای وسایل نقلیه گذشته و آینده تسلا در یک اتاق انتظار است که شامل مدل های خاک رس ، نمونه های اولیه و همچنین بوت تسلا ، 4680 سلول ، توپ فلزی است که فون هولزوزن به شیمر شیشه پنجره سایبری می رود!

Matchbox Tesla Roadster Collector Matchbox Tesla Roadster CollectorMattel از طرح اصلی در قسمت جلوی و عقب Tesla Roadster استفاده کرده است. رنگ پنجره نور اجازه دیدن فضای داخلی را می دهد. تصویر منبع: متل

ویژه و ویژگی ها

تسلا با سه راه اندازی اخیر خود ، درسهای ارزشمندی درباره معرفی فناوری جدید به بازار خوانده است. اگر این شرکت در رونمایی از نمونه اولیه در سال 2017 به آنچه که در سال 2017 به دست آمده است ، ارائه می دهد ، شکی نیست که Tesla Roadster جدید این پتانسیل را دارد که معیار جدید در وسیله نقلیه الکتریکی باشد و عملکرد Hypercar-Learl را با قابلیت استفاده روزمره ارائه می دهد.

شتاب و حداکثر سرعت

Roadster New Roadster ما سکوی EV را اختصاص داده ایم و با استفاده از ارقام دیدنی با کارایی بالا و موثر را به حداکثر می رسانیم: 0-62 مایل در ساعت در کمتر از 1.9 ثانیه ، گشتاور چرخ 7.475 پوند فوت (10،000 نانومتر) ، حداکثر سرعت بیش از 250 مایل در ساعت (402 کیلومتر در ساعت). علاوه بر این ، این یک طرح تمام ول درایو با بردار گشتاور (یک موتور الکتریکی در جلو ، دو در قسمت عقب) است. با استفاده از این ویژه ها ، باید از بیشتر سوپراسپرت های موتور احتراق بهتر عمل کند.

باتری ، شارژ و دامنه

نمونه اولیه Tesla Roadster دارای باتری 200 کیلووات ساعت است که رسانه ها با سرعت 350 کیلو وات DC شارژ می شوند و با سرعت بزرگراه ، دامنه 620 مایل (997 کیلومتر) را ارائه می دهند ، دامنه رانندگی طولانی در تولید EV. ما تعجب می کنیم که چگونه تسلا موفق شده است چنین باتری بزرگی را بر روی یک ماشین اسپرت جمع و جور قرار دهد. Hummer EV همچنین دارای باتری عظیم 200 کیلووات ساعت است ، و ما می دانیم که قاب Hummer چقدر غول پیکر است.

سلول باتری تسلا 4680

تسلا فرمت جدید سلول باتری 4680 خود را در Roadster جدید مستقر خواهد کرد. این شرکت فرمت جدید را پس از ابعاد خود نامگذاری کرده است: طول 80 میلی متر و قطر 46 میلی متر را احاطه کرده است. اندرو باگلینو ، معاون ارشد رئیس جمهور ، مهندسی انرژی و انرژی ، تسلا ، گفته است که 4680 سلول می توانند قدرت و دامنه بیشتری را ارائه دهند. مزایای جدید Cellology Cellology شامل کاهش اندازه و هزینه بسته باتری و هزینه/کیلووات ساعت است.

ما پنج برابر انرژی را با شش برابر قدرت بدست می آوریم و امکان افزایش دامنه 16 ٪ فقط (از تغییر در) فرم را به تنهایی افزایش می دهیم.

اندرو باگلینو ، معاون ارشد رئیس جمهور ، مهندسی انرژی و انرژی ، تسلا (روز باتری تسلا 2020)

مشخصات جانبی Tesla Roadster

تسلا در طی تماس کنفرانس درآمد Q2 2023 در تاریخ 19 ژوئیه 2023 ، فاش کرد که 4680 تولید سلول در Gigafactory Texas در این سه ماه 80 درصد نسبت به Q1 2023 و تولید 4680 تجمعی در آنجا 10 میلیون پیشی گرفته است. تا زمان راه اندازی Roadster نسل بعدی باید 4680 تولید سلول را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

Tesla قصد دارد 4680 سلول را در Gigafactory Nevada نیز تولید کند. این شرکت در حال گسترش Gigafactory Nevada برای اضافه کردن یک کارخانه سلولی 100 GWH 4680 و اولین کارخانه با حجم بالا آن است.

قیمت جدید Tesla Roadster

تسلا در ابتدا Roadster جدید را با قیمت 200،000 دلار در تریم پایه و 250،000 دلار در اولویت تحویل (1000 واحد اول) TRIM بنیانگذار قیمت گذاری کرد. در حالی که رزرو هنوز باز است ، تسلا قیمت ها را از وب سایت خود حذف کرده است. در تو.حرف., مشتریان باید مبلغ 50،000 دلار واریز کنند. 5000 دلار پرداخت کارت اعتباری اولیه و سپس پرداخت 45000 دلار پرداخت سیم در طی 10 روز. شاید ، تسلا قیمت ها را حذف کرد زیرا دیگر نمی تواند قول قیمت های اعلام شده در ابتدا برای رزروهای جدید را بدهد. این شرکت می تواند افزایش قیمت را به راه اندازی اعلام کند.

در چین ، گزارش های محلی می گویند که تسلا رزرواسیون Roadster را در تاریخ 30 مه 2023 از سر گرفت. همانطور که می فهمیم ، مشتریان در چین می توانند یک سپرده جدید رزرو Roadster از CNY 332،000 را قرار دهند ، که تقریباً به 46000 دلار تبدیل می شود. اولین پرداخت برای رزرو جدید Roadster در هر زمان در طی مراحل خرید کاملاً قابل استرداد است.

بازارهای درایو دست راست مانند ژاپن و انگلیس ، که برخی از مشتری های اتومبیل اسپرت را دارند حتی اگر به U نزدیک نباشند.حرف. از نظر حجم ، Roadster جدید را نیز دریافت می کند.

رقبا

نسل بعدی Tesla Roadster در ابتدا با امثال Maserati Granurismo Folgore و Fisker Ronin رقابت خواهد کرد. تا اواسط دهه ، باید با اتومبیل های برقی جدید هیجان انگیز مانند Postar 6 ، احتمالاً تاخیر در Lotus Type 135 و Chevrolet Corvette Electric نیز راضی شود. انواع اتومبیل های اسپرت کنوانسیون ، در تکرارهای فعلی و آینده ، رقبای آن نیز مانند Porsche 911 Cabriolet ، Ferrari 296 GTS ، McLaren 720s Spider و Lamborghini Huracan Evo Spyder خواهند بود.

در سطح بین المللی ، مشتریانی که می خواهند یک جاده برق مقرون به صرفه داشته باشند گزینه MG Cyberster را خواهند داشت. چیدن مجاری مجری در مقابل جاده ، مقایسه عادلانه ای نیست ، زیرا بخشی از آنچه را که می خواهید برای فوق العاده Premium EVA بپردازید هزینه دارد. در استرالیا پیش بینی می شود که سایبر با 100000 AUD قیمت گذاری شود.

Roadster و Cyberster دارای نقاط قوت عنوان هستند ، اما آنها هر دو در جایگاه برتر در طاقچه خود قرار دارند. برای مشتریانی که نوآوری های هیجان انگیز تسلا را تعقیب نمی کنند و به سادگی می خواهند یک ماشین اسپرت سازگار با محیط زیست برای رانندگی سرگرمی و باد در هوا داشته باشند ، مدل چینی می تواند این باشد!

پیش بینی شده بیشترین EV

با توجه به تجزیه و تحلیل داده های حجم جستجو که توسط Lease Fetcher در Google Searchs مجوز داده شده است ، Tesla Roadster به عنوان پیش بینی شده ترین EV 2023 ظاهر شد ، ما سطح جهانی داریم. داده ها نشان داد که کاربران در سال 2022 6،960،000 بار در این مدل جستجو کرده اند ، این بدان معنی است که به طور متوسط ​​580،000 جستجو در هر ماه. ما سطح هر کشور داریم ، Roadster در کل 2،424،000 جستجو در Google در U U به دست آورد.حرف. برای سال 2022 ، با U.k. به دلیل حجم کل جستجوی آن تنها 360،000 در مدت مشابه در یک مقام دوم دور افتاده است.

حتی در سال 2023 ، Roadster یکی از مدل های پیش بینی شده تسلا است. طرفداران تسلا و علاقه مندان به عملکرد به همان اندازه از ماشین اسپرت آینده هیجان زده هستند. در 29 مارس 2023 ، گزارش های مصرف کننده لیستی از EV های آینده “داغ” را منتشر کرد و یکی از این مدل های انتشار صفر آینده ، Roadster نسل بعدی بود. گزارش های مصرف کننده نمی بیند که تسلا در سال 2023 مدل پشتی را حمل می کند و می گوید یک پرتاب 2024 به احتمال زیاد به نظر می رسد.

Topelectricsuv می گوید

جاده جدید تسلا ممکن است اکنون به مدت طولانی به تأخیر بیفتد ، اما وقتی به صورت مالی در سال 2023 وارد می شود (ما هاپ می کنیم) ، باید آن را بخواهد. فن آوری های مشتق از هوافضا و بسته بندی نوآوری ها ، مدل 2023 به احتمال زیاد در ماشین اسپرت متحول خواهد شد.

Roadster نسل بعدی به اندازه یک غلتک هاردکور شدید خواهد بود ، به این معنی که برای علاقه مندان به قلب ضعیف نخواهد بود. از همه احتمال ، این شدیدتر از آن چیزی است که تسلا قول داده است که در اولین مفهوم مبدل در سال 2017 با Plaid همراه باشد. تیمی که روی این پروژه کار می کند در مورد سطح عملکردی که ماشین را از زمین بلند می کند ، اشاره می کند!

سؤالات متداول جدید Tesla Roadster

تاریخ انتشار جدید Tesla Roadster چیست?

ما انتظار داریم راه اندازی جدید Tesla Roadster در سال 2024. این پروژه تاخیر مکرر شده است.

قیمت جدید Tesla Roadster چه خواهد بود?

Roadster جدید Tesla احتمالاً 200،000 دلار به بعد هزینه خواهد داشت.

2026 Tesla Roadster

2021 جبهه Tesla Roadster

ما چون کارشناسان هر محصولی را که از آن استفاده می کنیم انتخاب می کنند. ما ممکن است از پیوندهای موجود در این صفحه درآمد کسب کنیم.

بررسی اجمالی

Tesla Roadster اصلی خودروساز تمام الکتریکی را روی نقشه قرار داد ، حتی اگر بیشتر خریداران مدل S و مدل X آن را به خاطر نمی آورند. نقشه اصلی برای بازگشت خود در سال 2021 ، مدل جدید هنوز به بازار نرسیده است و ما را به این باور سوق می دهد که به تأخیر افتاده است. نسل دوم Roadster با اضافه کردن دو صندلی عقب کوچک ، محدوده رانندگی بیشتر و سطح بسیار بالاتری از آن ، سلف آن را به دست می آورد. مدیرعامل تسلا ، الون مسک حدود 1.زمان 9 ثانیه 60 مایل در ساعت و حداکثر سرعت 250 مایل در ساعت هنگامی که مفهوم Roadster در سال 2017 رونمایی شد-شکل هایی که ما بسیار امیدواریم که این ماشین اسپرت دقیق باشد.

چه جدید برای سال 2023?

Roadster در هنگام وقایع ، علاوه بر جدید در ترکیب Tesla خواهد بود. تسلا در ابتدا ماشین اسپرت مدل 2021 را اعلام کرد ، اما از آن زمان ما چیزی نشنیده ایم ، بنابراین انتظار داریم که Roadster به تأخیر افتاده است.

قیمت گذاری و کدام یک برای خرید

تسلا ادعا می کند که Base Roadster را با قیمت 200،000 دلار و یک سری بنیانگذاران محدود با 50،000 دلار بیشتر ارائه می دهد. ما هیچ جزئیاتی در مورد آنچه که این دو را متمایز می کند نداریم ، غیر از این واقعیت که فقط 1000 مدل سری بنیانگذاران ساخته می شوند. اگر جمع کننده هستید ، شاید ارزش خمیر اضافی را داشته باشد ، در غیر این صورت پول خود را پس انداز کنید. ما این داستان را با اطلاعات بیشتر در مورد استاندارد خودرو یک ویژگی اختیاری در صورت دسترسی به این جزئیات به روز خواهیم کرد.

EV موتور ، قدرت و عملکرد

هنگامی که Tesla Roadster جدید در نوامبر 2017 به عنوان یک مفهوم رونمایی شد ، شماره عملکرد Musk Toutd Som در آسمان برای این خودرو ، از جمله زمان 60 مایل در ساعت 1.9 ثانیه ، حداکثر سرعت بیش از 250 مایل در ساعت و یک چهارم مایل فقط 8.8 ثانیه. این ظالمانه است. برای مرجع ، اگر آن زمان 60 مایل در ساعت نگه داشته شود ، به این معنی است که Roadster یک ثانیه کامل سریعتر از رقیب اصلی خود ، McLaren 570s بنزین است. همچنین در طی این کنفرانس ، Musk Note The Roadster با حرکت استاندارد تمام چرخ همراه خواهد بود. این کمتر تعجب آور است. مدل های اصلی Tesla EVA از دو موتور الکتریکی استفاده شده است – یکی در جلو و دیگری در عقب – برای رانندگی هر چهار چرخ ، بنابراین این حس را برای ما می بینیم که می خواهیم همان مجموعه را برای Roadster ببینیم.

اطلاعات بیشتر در مورد جاده تسلا

دامنه ، شارژ و عمر باتری

گفته می شود که باتری 200 کیلووات ساعت تا 620 مایل دامنه را فراهم می کند ، اما مطمئناً این تعداد فقط با استفاده بسیار سبک قابل دستیابی خواهد بود. ضربه زدن به مسیر برای برخی از دور داغ صاف ، این تخمین را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

اقتصاد سوخت و MPGE در دنیای واقعی

سازمان حفا. ما امیدواریم که فرصتی برای آزمایش Roadster جدید داشته باشیم. اگر/وقتی این کار را می کنیم ، آن را از طریق آزمایش اقتصاد سوخت بزرگراه 75 مایل در ساعت خود قرار می دهیم و نتایج آن را گزارش می کنیم.

داخلی ، راحتی و بار

در حال حاضر ، Roadster صرفاً یک مفهوم است ، و به طور کلی ، مفاهیم در طول توسعه خود به مدل های تولید به طرز چشمگیری تغییر می کنند. همانطور که نشان داده شده است ، مفهوم Roadster دارای یک سقف شیشه ای قابل جابجایی است که می توانید در صندوق عقب قرار دهید. این چهار صندلی دارد ، اما قسمت های عقب به نظر می رسد که ممکن است بزرگسالان مناسب نباشند ، با توجه به خط بام زاویه دار Roadster. از دیگر این ، ما انتظار داریم که طراحی داخلی مینیمالیستی امضای تسلا را در اینجا تکرار کنیم.

تفاوت ماشین و راننده

سرگرمی و اتصال

در طراحی مفهوم ، یک صفحه لمسی بزرگ از بالای خط داش تمام راه به کنسول مرکز گسترش می یابد ، با یک کابین در زیر آن برای ذخیره سازی. هیچ وسیله نقلیه در ترکیب تسلا خدماتی مانند Apple Carplay ، Android Auto یا سازگاری آمازون الکسا ارائه نمی دهد ، و ما انتظار نداریم که با Roadster تغییر کند. در حقیقت ، اگر سیستم سرگرمی در سدان مدل 3 نشانگر آنچه در جاده استر دیده می شود ، خریداران نباید انتظار داشته باشند AM Radio یا SiriusXM را در این ماشین پیدا کنند. ما فکر می کنیم که این احتمال وجود دارد که تسلا یک کانون Wi-Fi در داخل ، ادغام Spotify و میزبان برنامه های سرگرمی بصری مانند Netflix ، Hulu و YouTube را برای نگه داشتن رانندگان در هنگام پارک کردن و شارژ فراهم کند.

نحوه خرید و نگه داشتن ماشین

ایمنی و ویژگی های کمک به راننده

فروش Roadster هنوز فقط یک مفهوم است ، اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) و موسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) فرصتی برای انجام آزمایشات تصادف نداشته اند. ما انتظار داریم که تسلا تمام جدیدترین و بزرگترین فناوری کمک به راننده را در Roadster ارائه دهد ، شامل سیستم رانندگی معروف خودروپیلوت نیمه خودمختار خود. ویژگی های ایمنی کلیدی عبارتند از:

  • ترمز اضطراری خودکار استاندارد با تشخیص عابر پیاده
  • هشدار استاندارد خط دپارتمان با کمک خط
  • کنترل کروز تطبیقی ​​موجود با یک حالت رانندگی نیمه خودمختار

گارانتی و پوشش نگهداری

ما پیش بینی می کنیم Roadster همان بسته ضمانت استاندارد را با بقیه ترکیب تسلا ارائه دهد ، که شامل یک ضمانت هشت ساله در موتورهای الکتریکی و باتری اتومبیل است. بر خلاف رقبایی مانند Audi R8 یا Jaguar f Taype ، تسلا به احتمال زیاد شوخ طبعی نیست.

  • گارانتی محدود سالهای اجاق گاز یا 50،000 مایل را پوشش می دهد
  • گارانتی پیشرانه هشت سال ، Lonveless of Miles را پوشش می دهد
  • بدون تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده تعارف