کجا می توان در تعطیلات در نیویورک اقامت کرد | New York Off Road با هدایت نیویورک ، با دانستن همه چیز برای یافتن محل اقامت در نیویورک

همه چیز برای یافتن محل اقامت در نیویورک خوب

بسته به بودجه و خواسته های شما ، بسته به اینکه آیا با خانواده یا دوستان خود سفر می کنید ، انواع مختلفی از اسکان توجه شما را به خود جلب می کند. هنوز در مورد برنامه خود تصمیم گیری نشده است ? ما تورهای هدایت شده خیاطی و فرانسوی را ارائه می دهیم !

کجا در نیویورک بماند ?
در کدام منطقه محل اقامت خود را انتخاب کنید ?

انتخاب محل اقامت مناسب برای موفقیت یک اقامت ضروری است. وقتی از شهری به اندازه نیویورک بازدید می کنید ، گزینه های زیادی وجود دارد. در اینجا نکات ما برای دانستن اینکه کجا می توانید در سفر خود به سیب بزرگ بخوابید آورده شده است.

بسته به بودجه و خواسته های شما ، بسته به اینکه آیا با خانواده یا دوستان خود سفر می کنید ، انواع مختلفی از اسکان توجه شما را به خود جلب می کند. هنوز در مورد برنامه خود تصمیم گیری نشده است ? ما تورهای هدایت شده خیاطی و فرانسوی را ارائه می دهیم !

انواع اسکان

 • هتل ها: عملی ترین و گسترده ترین راه حل. بزرگترین سایت های رزرواسیون اغلب تبلیغات را نشان می دهند و وب سایت رسمی NYC بسته های جالبی را ارائه می دهد.
 • اجاره آپارتمان بین افراد: اگر دیگر Airbnb را ارائه نمی دهید ، سیستم عامل های دیگری مانند WIMDU و HarmonyCity به شما امکان می دهد یک آپارتمان یا یک اتاق را اجاره کنید تا مانند نیویورک زندگی کنید !
 • خوابگاه های جوانان: برای بودجه های کوچک ، کسانی که عاشق تحقیر هستند و گاهی اوقات از راحتی نمی ترسند. بررسی و رزرو در کتابخانه ها.
 • Couchsurfing: اسکان رایگان در افراد محلی نیز اگر آماده خواب روی مبل هستید ، پیروان خود را در نیویورک نیز در اختیار دارد !

در هر صورت ، در اسرع وقت رزرو کنید زیرا تقاضا قابل توجه است و قیمت ها به سرعت در حال پرواز هستند !

کجا در نیویورک بمانیم؟ تورهای هدایت شده نیویورک در نیویورک غیر معمول

دانستن : شهر نیویورک آیین نامه ای دقیق در مورد اجاره محل اقامت بین افراد اجرا کرده است. به یاد داشته باشید که یک آگهی اجاره آپارتمان کامل فقط در صورتی که در ساختمان کمتر از سه خانه باشد ، قانونی است که در منهتن بسیار نادر است. با توجه به سایر ساختمانها ، صاحبان اجاره آپارتمان خود در آنجا برای مدت کمتر از 30 روز ممنوع هستند ، مگر اینکه سرنشین محل در کل اقامت وجود داشته باشد.

کجا در نیویورک بمانیم؟ تورهای هدایت شده نیویورک در نیویورک غیر معمول

منهتن ، در قلب عمل

خوابیدن در منهتن ایده جالبی است اگر بازدید شما حول محور توریستی ترین نقاط مورد علاقه در نیویورک باشد. شما در زمان سفر صرفه جویی می کنید و پس از یک روز طولانی اکتشاف سریعتر به محل اقامت خود باز خواهید گشت.

توجه داشته باشید که منهتن مکانی است که هرگز نمی خوابد. انیمیشن در اطراف میدان تایمز پیوسته است. نقطه مرکزی و نزدیک به حمل و نقل عمومی از جمله مزایای آن است ، اما همچنین یک بخش پر سر و صدا ، بسیار مکرر است و آدرس های جالبی را برای بیرون رفتن در شب ارائه می دهد. ما به شما توصیه می کنیم که کمی از آن دور شوید: POD51 در Midtown و همچنین Moxy مقرون به صرفه است و بسیار نزدیک به Times Square است.

در بالا ، مجاورت پارک مرکزی باعث می شود جو بیشتر شود و در اطراف یک زندگی محله سازماندهی شود. به خواب: هتل هادسون تنها چند قدم با ریه سبز از نیویورک فاصله دارد.

مرکز شهر سرزنده تر است ، این جایی است که در بسیاری از کافه ها و رستوران های اطراف با نیویورک ها روبرو خواهید شد. این قطعاً گوشه مورد علاقه ما منهتن است !

بروکلین ، ایده خوب ?

بروکلین که با طرف خنک خود گرفتار شد ، به نوبه خود افزایش قیمت. برای چند ایستگاه مترو منهتن برای مناطق در امتداد رودخانه شرقی ، معیار هیپرسترها این مزیت را دارد که بسیاری از آدرس های مرسوم ، مد روز را متمرکز کنید: کافه ها ، رستوران ها ، مغازه ها ، گالری ها ، سالن های عملکرد و همچنین منظره ای نفس گیر در افق منهتن.

اگر هتل هایی با دکوراسیون شسته و رفته در حال ضرب هستند ، طراحی بسیار عزیز پرداخت می شود. برای لذت بردن از آن بدون شکستن بانک Piggy ، همیشه می توانید پشت بام های آنها را کشف کنید: میله های واقع در پشت بام ها. اگر بودجه شما اجازه می دهد ، ویلیام واله یا Huxton را توصیه می کنیم.

برای اقامت مقرون به صرفه ، اجاره آپارتمان را توصیه می کنیم. معمولی ، ارزان تر از هتل ها ، خود را در فضای خاص بروکلین با خوابیدن در یک سنگ قهوه ای در شیب پارک ، یک انبار در بوشویک یا یک آپارتمان در ویلیامزبرگ قرار دهید !

برای کمترین بودجه ، خوابگاه جوانان NY Moore Hostel با اتاق های خصوصی برای به اشتراک گذاشتن در 3. ایده آل با دوستان و نزدیک به مترو که شما را مستقیماً به پارک مرکزی می برد !

کجا در نیویورک بمانیم؟ تورهای هدایت شده نیویورک در نیویورک غیر معمول

عکس: هتل Wythe

ملکه ها ، هنوز هم مقرون به صرفه است

منطقه جهان وطنی نیویورک هنوز از جنون گردشگری دور نگه داشته می شود. اما برای چه مدت ? مقصد توریستی منتخب شماره 1 در ایالات متحده توسط Lonely Planet ، کوئینز با جو قومی خود اغوا شد.

پیشنهاد اسکان مانند محله است: متنوع ! برای یک هتل اصلی ، به هتل کارخانه کاغذ بروید. کارخانه رادیو سابق ، که به یک کارخانه کاغذ تبدیل شده است ، این مکان در یک هتل در سال 2013 توانبخشی شده است. به عنوان یک جایزه ، نمای نفس گیر از بعضی از اتاق ها.

مقرون به صرفه تر ، باغ وینگهام ، اگرچه زنجیره ای است ، اما گزینه بسیار خوبی است.

و اگر بودجه شما محکم تر است ، برای محلی ، ایده آل با دوستان و نزدیک به میدان دادگاه ایستگاه انتخاب کنید و پیوندهای مستقیمی با گراند مرکزی ارائه دهید.

سرانجام ، آپارتمان ها در مناطق آستوریا یا لانگ آیلند سیتی ، مسکونی بیشتر ، با قیمت های سودمند در دسترس هستند. در پای خود ، از رستوران ها گرفته تا آشپزخانه ها در سراسر جهان و بیشترین غلظت گالری های هنری در تمام نیویورک.

نکات ما برای رزرو محل اقامت شما

 • در رزرو تأخیر نکنید. آخرین تبلیغات دmentors نادر است ، به خصوص در یک جمعیت توریستی قوی. قیمت ها می توانند خیلی سریع صعود کنند و بهترین اتاق ها به سرعت ترک می شوند.
 • سایت های رسمی هتل گاهی اوقات قیمت های بهتری نسبت به سکوهای بزرگ رزرو ارائه می دهند. مقایسه کردن !
 • برخی از هتل ها شامل حمل و نقل از و به فرودگاه با قیمت اتاق هستند. یک مزیت رقابتی و جزئیات کمتری برای مدیریت !
 • مقرون به صرفه ترین محل اقامت اغلب به دور از حمل و نقل عمومی است. از مسافت یا وضعیت پاهای خود در پایان روز غافل نشوید
 • مراقب قیمت های خیلی پایین باشید. نیویورک یک شهر گران قیمت است و مسکن با قیمت زیر بازار می تواند سایه دار باشد !

همه چیز برای یافتن محل اقامت در نیویورک خوب

هتل ? اپارتمان ? کدام محله ? چه قیمتی ? اگر نمی دانید تحقیقات خود را از کجا شروع کنید ، همه این سؤالات می توانند استرس زا باشند.

یکی از نکات مهم در نظر گرفتن در سازمان اقامت در نیویورک ، بودجه برای محفظه.

همچنین توجه داشته باشید که هرچه زودتر در تحقیقات خود به آنجا بروید (رزرواسیون به طور کلی 1 سال از قبل باز می شود) ، نه تنها بیشتر شما یک انتخاب خواهید داشت بلکه نرخ های ترجیحی نیز دارید. از آنجا که هرچه هتل ها بیشتر محبوب شوند ، قیمت ها بیشتر می شوند.

از طریق این بخش همه موارد را پیدا خواهید کرد اطلاعات و نکاتی برای کمک به شما در انتخاب خود, با داشتن تمام کلیدهای موجود برای راهنمایی شما در جستجوی محل اقامت کامل.

 • هتل : مطمئناً شناخته شده ترین ، به دنبال ترین و اغلب از نظر ارزش برای پول بهترین است. از هتلی که با رفتن به کاخ مانند هتل 5 استار به نظر نمی رسد ، مطمئناً خوشبختی خود را پیدا خواهید کرد. مزیت این است که شما از چندین سرویس موجود در قیمت (سرویس اتاق ، دربان ، بار ، صبحانه ، سالن بدنسازی و غیره) بهره مند می شوید. مناسب برای زوج ها یا گروه های 4 نفره است زیرا بیشتر هتل ها اتاق هایی با یک یا دو تخت دونفره ارائه می دهند. توجه داشته باشید که اتاق هایی با 2 تخت دونفره فقط بین 5 تا 15 ٪ گرانتر از یک تخت دونفره واحد هستند که از نظر اقتصادی و عملی برای خانواده ای با یک یا دو فرزند بسیار جالب است. حدود 20 ٪ از هتل ها صبحانه را در قیمت ارائه می دهند ، که باعث می شود تا یک قهوه در این نزدیکی پیدا نکنید … اما مهمتر از همه برای صرفه جویی در هزینه … حتی اگر صبحانه های ارائه شده همه چیز کیفی نباشند. یکی دیگر از مزایای حضور در هتل این است که تختخواب ساخته شده و اتاق هر روز تمیز می شود. علاوه بر این ، اگر قبل از زمان ورود به سیستم وارد شوید یا اگر دیر هنگام عزیمت داشته باشید ، در اکثریت قریب به اتفاق ، هتل ها پیشنهاد می کنند چمدان های خود را به صورت رایگان نگه دارید تا اینکه آنها را بازیابی کنید. بنابراین در حالی که منتظر عزیمت هستید ، دیگر نیازی به راه رفتن در شهر با چمدان خود نخواهید داشت و می توانید به طور کامل از آخرین ساعات خود در سایت لذت ببرید !
 • Appart Hotel : این نوعی اقامتگاه با ترکیب راحتی یک آپارتمان و خدمات یک هتل است. آنها به طور کلی “کاملاً مجهز” هستند که امکان استقلال کامل (آشپزخانه ، قهوه ساز ، یخچال را فراهم می کند …). این یکی از انواع اقامتی است که بیشتر خانواده ها مورد توجه خانواده ها قرار می گیرند … حتی اگر در نهایت به ندرت در نیویورک غذا بخوریم. اما با رفتن به غذا خوردن در یک بازار کامل غذاها ، ما همه چیز را برای خوردن در اتاق او داریم ، احتمالاً باقیمانده ها را در یخچال نگه دارید و روز بعد ظرف را گرم کنید.
 • آپارتمان : بسیاری از مسافران می خواهند “مانند خانه” احساس کنند و تحقیقات خود را به یک آپارتمان راهنمایی کنند. در واقع چند مزیت برای انتخاب این نوع اسکان مانند استقلال وجود دارد ، آپارتمان ها کاملاً مجهز هستند ، شما فقط باید خودتان خرید خود را انجام دهید و ناهار خوری انجام دهید و بنابراین احتمالاً در بودجه غذا پس انداز می کنید. نگرانی این است که از سال 2023 ، قانون در نیویورک تغییر خواهد کرد و برای اجاره آپارتمان بسیار محدودتر خواهد بود. مقاله من را بخوانید: همه چیز در مورد قانون جدید سال 2023 در مورد اجاره آپارتمان ها در نیویورک و در آخر می دانید که برای چند سال ، پیشنهاد آپارتمان ها بسیار کاهش یافته است و قیمت ها به اندازه هتل ها گران یا گران تر هستند.
  بنابراین به یاد داشته باشید که مقایسه کنید !
 • خانه محلی ها: اگر به هر حال شما باید در مورد اجاره یک آپارتمان در منهتن هوشیار باشید ، اجاره یک اتاق با افراد محلی کاملاً قانونی است. این یکی از ارزان ترین انواع مسکن در نیویورک است.
 • مهمانخانه : در نیویورک تعداد کمی وجود دارد اما می تواند بسیار خوب باشد زیرا هر دو با یک اتاق در تماس هستیم ، ما به آشپزخانه دسترسی داریم و در عین حال قیمت یک آپارتمان را پرداخت نمی کنیم. دقیقاً من یک آدرس عالی در هارلم در میشل (فرانسوی) دارم و فقط بازخورد خوبی دارم.
 • خوابگاه : به تنهایی یا در یک گروه ، این اقتصادی ترین نوع مسکن با اسکان با ساکنان است ، برای کوچکترین بودجه ها و همچنین افرادی که مایل به گذراندن بخش بزرگی از بودجه خود در مسکن نیستند ، مناسب خواهد بود. اکثر مسافران بین 18 تا 25 سال سن دارند. با این نوع محل اقامت ، شما می توانید با مسافران جهان ملاقات کنید. خوابگاه ها نیز اغلب هر روز فعالیت ها و معاملات خوب را ارائه می دهند. با این حال چند نکته منفی وجود دارد ، مانند عدم صمیمیت (حمام ها و توالت ها اغلب به اشتراک گذاشته می شوند) ، شما باید خود را به سکونت تجهیز کنید یا خواب داشته باشید زیرا خوابگاه ها کاملاً پر سر و صدا هستند.
 • مبادله خانه: این اقتصادی ترین از زمان راه حل رایگان است. با ثبت نام در سکویی مانند “homexchange” می توانید خانه خود را با نیویورک ها مبادله کنید. پیچیده ترین بدیهی است که پیدا کردن شخصی که در همان مدت شما به مبادله خانه علاقه مند خواهد بود ، باقی مانده است.
 • بسته به دوره: قیمت یک شب به دنبال این که آیا این یک دوره گردشگری است یا نه (به طور کلی در تعطیلات مدرسه) متفاوت است. بنابراین می توانید در یک دوره توخالی یک اتاق حدود 150 دلار در هر شب پیدا کنید ، و همین اتاق با 300 دلار یا حتی 400 دلار در زمان توریستی.
 • بسته به مکان: برخی از ولسوالی ها بیشتر از سایرین مورد توجه قرار می گیرند ، بنابراین اگر در منهتن نزدیک به مکانهای توریستی یا خانه ای طولانی در جزیره شهر علی رغم نزدیکی به منهتن ، اقامتگاه را انتخاب کنید ، قیمت آن یکسان نخواهد بود. و اگر با رفتن به کوئینز ، بروکلین ، برونکس یا حتی در نیوجرسی از منهتن خارج شوید ، حتی ارزان تر خواهد بود.
 • بسته به تعداد سرنشینان: مسکن برای 2 نفر ارزان تر از اسکان برای 4 یا بیشتر بازگردد (حتی اگر در پایان هزینه برای هر نفر ارزان تر باشد).
 • بسته به راحتی و خدمات: هتلی با منظره ای از شهر ، با پشت بام ، رستوران ، سالن ورزشی ، استخر ، آشپزخانه ، یخچال ، اتاق خواب و اتاق نشیمن ، صبحانه شامل … معیارهای زیادی که می تواند قیمت را تغییر دهد ‘یک اتاق به اتاق دیگر در یک لحظه هتل.
 • رزرو.کم
 • سوگند.خط
 • مهمتر کردن.کم

برخی از آنها به شما امکان می دهند با لغو رایگان رزرو کنید بلکه در سایت نیز پرداخت کنید. اگر بعداً هتل را بهتر و/یا ارزان تر پیدا کنید ، ممکن است یک برنامه خوب باشد ، اما لزوماً یک برنامه خوب با تغییر لزوماً سودمند در نرخ ارز یورو/دلار نیست.

برای رزرو یک آپارتمان:

 • Airbnb (حتی اگر شخصی باشد ، من آن را توصیه نمی کنم).
 • دوبل
 • زیستگاه NY

برای رزرو یک خوابگاه جوانان:

اگر این اولین اقامت شما در نیویورک است ، اغلب دانستن اینکه از کدام منطقه استفاده می کنید دشوار است. اگر آرام نکته مهمی برای شما داشتن یک شب خوب است ، بدانید که نیویورک نه تنها شهری است که هرگز نمی خوابد بلکه شهری است که دائماً خود را تجدید می کند. بنابراین, با انتخاب هتلی در قلب منهتن ، ممکن است از کشف کار در محله خود شگفت زده شوید. انتخاب محل اقامت مناسب نیز هست محل اقامت را در مکانی انتخاب کنید که به راحتی توسط حمل و نقل عمومی انجام شود (مخصوصاً مترو). شما همچنین باید بدانید که برای سخت ترین بودجه (یا برای کسانی که مایل به صرفه جویی در پول هستند) شما باید تا حدودی از منهتن دور شوید برای پیدا کردن هتل های عالی با نرخ ترجیحی (مانند بروکلین یا کوئینز) بدون آن بدان معنی است که باید 45 دقیقه در مترو عبور کند. اگر هتلی را برای اقامت خود انتخاب می کنید, به یاد داشته باشید هتلی را با تجهیزات سازگار با نیازهای خود انتخاب کنید از آنجا که می تواند نت را بالا ببرد (یخچال ، آشپزخانه ، سالن بدنسازی..).

متأسفانه از زمان بحران Covid ، یافتن اسکان در آخرین لحظه با قیمت پایین دشوار است ، به خصوص اگر به دنبال اسکان در منهتن هستید. بنابراین ، اگر می خواهید بدانید وقتی مجبورید محل اقامت خود را رزرو کنید ، می خواهم بگویم: در اسرع وقت. به طور کلی هتل ها یک سال قبل رزرو می کنند. بنابراین ، شما انتخاب بسیار بیشتری در اختیار خود خواهید داشت. علاوه بر این ، با گزینه های “پرداخت در ورود” و “لغو رایگان” که توسط رزرو یا کشتی ارائه می شود, در صورت پیدا کردن بهتر و ارزان تر ، می توانید هتل خود را با قیمت تعیین شده توسط بودجه خود رزرو کنید. بنابراین می توانید رزرو خود را لغو کنید بدون اینکه منتظر بازپرداخت باشید تا رزرو جدید انجام شود. بدیهی است که این طرح خوب طرف های خوب و بد خود را دارد زیرا مطمئناً شما قیمت را به دلار مسدود می کنید و قیمت آن تغییر نخواهد کرد ، اما معادل یورو ، با توجه به نرخ ارز تکامل می یابد.

اگر در جستجوی محل اقامت کمی احساس گم شدن می کنید, بین مناطق مختلف منهتن ، ولسوالی های مختلف نیویورک ، و شما به کمک نیاز دارید ، مطمئن باشید ، همه چیز برنامه ریزی شده است ! همه تیم BPVNY برای کمک به شما در اختیار شماست. چطور انجام دادن ? هیچ چیز ساده تر نیست. به وبلاگ بروید و فرم را در انتهای صفحه پر کنید و معیارهای جستجوی خود را تا حد امکان نشان می دهد و تیم در اسرع وقت به شما پاسخ خواهد داد. کمک کنید ، به من در یافتن محل اقامت کمک کنید !

بیش از 25 سال ، گروه Seloger تمام تخصص املاک و مستغلات خود را در خدمت فرانسوی ها قرار داده است ، به طوری که آنها با آرامش تمام پروژه های املاک و مستغلات خود را مشخص می کنند.

گروه Seloger گروه پیشرو متخصص در پورتال های املاک و مستغلات در فرانسه است. مأموریت ما ارائه هر یک از کاربران ما ، یک تجربه ساده و مؤثر در املاک و مستغلات است تا آنها پروژه های خرید ، فروش یا اجاره خود را با آرامش کامل تحقق بخشند. با بیش از 20،000 متخصص املاک و مستغلات ، ما وسیع ترین انتخاب تبلیغات را برای تسهیل در جستجوی املاک آنها با توجه به معیارهای خودشان ارائه می دهیم و به تمام سؤالات مطرح شده توسط تحقق یک پروژه املاک و مستغلات پاسخ می دهیم. جاه طلبی ما این است که در 11 سایت تخصصی ما یک تجربه شخصی سازگار با نیازهای همه ارائه دهیم ، به طوری که هر زندگی ساده تر است.

یادداشت

خدمات برای رفع هر یک از نیازهای شما

سایتهای ما

املاک و مستغلات قدیمی

محفظه

سایت تخصصی املاک و مستغلات در فرانسه. بیش از 25 سال است که Seloger در تحقق همه پروژه های املاک و مستغلات خود از فرانسوی ها حمایت می کند.

منطق-ایمن

یک پیوند واقعی بین مردم فرانسوی و متخصصان املاک و مستغلات ، منطق-Immo انتخاب گسترده ای از تبلیغات املاک و مستغلات را در همه جای فرانسه به شما ارائه می دهد.