تست سامسونگ آزاد: یک پروژکتور کوچک اما بسیار گران قیمت | NextPit ، Samsung The Freestyle: بهترین قیمت و اخبار – دیجیتال

سامسونگ آزاد

علاوه بر این ، Freestyle با یک پیشنهاد عظیم از امکانات سرگرمی امتیازات کسب می کند. متأسفانه ، عملکرد آنقدر ضعیف است که یافتن فیلم مناسب یا سریال مناسب بسیار دشوار است. اما پس از راه اندازی محتوا ، کیفیت تصویر و صدا در اتاقهای تاریک بسیار خوب است ، اما در پرتو روز ، LED 550 Lumens بسیار ضعیف است.

سامسونگ تست آزاد

با قیمت 500 یورو ، Samsung Freestyle یک اسباب بازی فوق العاده جالب بود! اما تقریباً با 1000 یورو ، تجهیزات این پروژکتور متصل خیلی کم است ، زیرا سیستم عامل Tizenos از پیش نصب شده کمبود کندی است. علاوه بر این ، برای استفاده در خارج ، شما باید پوشش محافظ مناسب و یک بانک پاور را خریداری کنید.

سامسونگ آزاد

سامسونگ آزاد

 • پیشنهاد 985 ، 79 یورو (آمازون) را ببینید
 • یافتن در eBay (eBay)

جدا از این نکات منفی ، Freestyle ثابت شده است که یک مفهوم عالی برای سرگرمی در همه جا است. نصب آن بسیار ساده تر از مینی پروژکتورهای سنتی است و بلندگوهای یکپارچه واقعاً قابل استفاده هستند. این واقعیت که Freestyle همچنین می تواند به تلویزیون هوشمند تبدیل شود و یک اتاق اتاق بسیار عالی است. بنابراین با وجود همه چیز ، آن را به شما توصیه می کنم ، اگر پیشنهاد خوبی پیدا کردید.

طراحی و پایان

Samsung Freestyle طراحی متفاوتی از مینی پروژکتورهای سنتی دارد. در واقع ، سامسونگ شکل یک جعبه را رد کرده و پروژکتور ، بلندگو و مغز تلویزیون هوشمند را در یک سیلندر قرار داده است. این مبتنی بر لولا در 180 درجه است ، که باعث می شود آزادترین انعطاف پذیر ترین پروژکتور ویدیویی در جهان باشد. با این حال ، صدور گواهینامه IP و یک پوشش محافظ مطلوب است.

Ein Bild des Samsung Freestyle von der Seite

من دوست داشتم

 • طراحی جالب و بسیار کاربردی
 • پوشش لاستیکی قابل تعویض
 • ثبات در بیشتر سطوح

دوست نداشتم

 • پوشش محافظ اختیاری و بسیار گران قیمت با 59 یورو
 • کمبود بنادر
 • موقعیت یابی جوش ها

بهترین راه برای توصیف طراحی Samsung Freestyle ، عکاسی از آن است ، زیرا بسیار غیر متعارف است. پروژکتور مینی از یک پا با لولا در 180 درجه و یک واحد اصلی تشکیل شده است که شامل پروژکتور ، بلندگوها و سایر تجهیزات است. در قسمت جلو ، چند دکمه لمسی و در سمت چپ دو درگاه پیدا خواهید کرد ، یک USB-C برای قدرت و یک مینی HDMI.

اگر قبلاً از یک پروژکتور ویدیویی استفاده کرده اید ، می دانید که این کافی نیست. در واقع ، برای اتصال تجهیزات مانند پخش کننده اشعه آبی یا رایانه شخصی لپ تاپ در سامسونگ آزاد به یک آداپتور اختیاری نیاز خواهید داشت. همچنین شرم آور است که درگاه USB-C از Thunderbolt پشتیبانی نمی کند و بنابراین نمی توانید لپ تاپ خود را از طریق USB-C متصل کنید.

Die Anschlüsse des Samsung Freestyle

در دوره آزمایش ، قرار گرفتن دکمه ها در قسمت جلوی پرتو نیز بسیار آزار دهنده بود. این سطوح لمسی است که تشخیص آن در هنگام استفاده دشوار است ، زیرا یک لامپ LED فوق العاده درخشان صورت شما را روشن می کند. بنابراین ترجیح داده می شود کنترل از راه دور ارائه شده را که شبیه به کنترل از راه دور Apple TV است از دست ندهید و به طور کلی کار خوبی است.

در حالی که کنترل از راه دور گنجانده شده است ، برای استفاده از پروژکتور در فضای باز باید یک پوشش محافظ خریداری کنید. این بسیار گران است (59 یورو) ، اما از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. اگر از یک ریزش در خارج از کشور شگفت زده شده اید ، باید به سرعت مینی پروژکتور را در داخل ذخیره کنید ، زیرا هیچ حفاظتی در برابر آب و گرد و غبار ندارد.

کیفیت تصویر و قفل خودکار

Samsung Freestyle از فناوری LED استفاده می کند و حداکثر وضوح 1080p را ارائه می دهد. با داشتن 550 LEMENS LED ، در مقایسه با سایر پروژه های کوچک کاملاً تاریک است ، اما می تواند مورب های صفحه نمایش 30 تا 100 اینچی را با وضوح عالی به نمایش بگذارد. سامسونگ عمر لامپ 20 را اعلام می کند.000 ساعت. با 30 دسی بل ، سر و صدای عملیاتی مانند یک فن لپ تاپ پر سر و صدا به نظر می رسد.

من دوست داشتم

Die Vorderseite Samsung Freestyle

 • وضوح تصویر با وجود وضوح 1080p در اتاق های تاریک
 • بسیاری از ویژگی های قفل خودکار
 • سر و صدای حتی با حداکثر روشنایی موجود است

دوست نداشتم

 • 550 LED-LUMEN در نور روز بسیار تاریک است
 • عدم وجود بزرگنمایی نوری
 • چرخش به صورت دستی قابل تنظیم نیست

روی کاغذ ، Samsung Freestyle باعث نمی شود که دوستداران پروژکتورهای ویدیویی رویای. در واقع ، 550 LEMENS LED و حداکثر وضوح 1080 1080 1920 برای مینی پروژه ها حداکثر است ، اما در طول آزمایش عملی ، پروژکتور هنوز به لطف فوکوس خودکار و رنگهای عالی ، با نمایندگی واضح متقاعد شده است. علاوه بر این ، امکانات زیادی برای تطبیق تصویر در پارامترها وجود دارد.

آنچه شما با Freestyle نگران نخواهید بود قفل تصویر است. برای انجام این کار ، سازنده یک فوکوس خودکار ، تصحیح خودکار اعوجاج ذوزنقه ای و یک عملکرد تمایل را یکپارچه کرده است. سایه ای که به طور طبیعی در هنگام اصلاحات ذوزنقه ظاهر می شود (از این گذشته ، پروژکتورهای ویدئویی نمی توانند نور اطراف منحنی را نشان دهند) خوشبختانه حتی در اتاق های تاریک ضعیف است.

Die Fernbédienung des Samsung Freestyle

با این حال ، این شرم آور است که سامسونگ هنوز یک بزرگنمایی نوری را ادغام نکرده است. مسلماً ، اگر خیلی از دیوار فاصله داشته باشد (حداکثر 2.7 متر) می توانید تصویر را کاهش دهید ، اما سپس وضوح خود را از دست خواهید داد. همچنین خسته کننده است که قادر به تنظیم دستی چرخش تصویر نباشید. در طول آزمایش ما متوجه شدیم که تصویر در یک زاویه نمایش داده می شود در حالی که آزاد روی یک سطح صاف قرار گرفته است.

توابع متصل و عملکرد

سامسونگ آزاد زیر Tizenos می چرخد. این همان استخوانی است که تلویزیون هوشمند سامسونگ را متحرک می کند. خوشبختانه ، شما قادر خواهید بود به سرویس Samsung TV Plus ، و همچنین به Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video و بسیاری دیگر از برنامه های دیگر و بسیاری دیگر دسترسی پیدا کنید. این جایی است که Tizen امتیاز کسب می کند ، حتی اگر اجراهای او بسیار ناامید کننده باشد.

من دوست داشتم

 • کاتالوگ سرگرمی عظیم ساخته شده از فیلم ها ، سریال ها ، نمایش های تلویزیونی و بازی ها.
 • ادغام کامل در اکوسیستم سامسونگ (مشاهده ضربه ، پیوند با تلویزیون هوشمند سامسونگ و موارد دیگر)
 • امکان استفاده از آن به عنوان لامپ اتاق
 • ادغام الکسا و بیکسبی
 • سازگاری با AirPlay

دوست نداشتم

 • عملکرد ناامیدکننده

سامسونگ مینی پروژکتور امتیازات به ویژه با توجه به قابلیت های چندرسانه ای را کسب می کند و دقیقاً به همین دلیل طراحی شده است. در واقع ، Freestyle به دلیل عدم اتصالات توسط یک دسته گل رنگی از محتوای جریان ، جبران می کند. در فروشگاه گسترده App Tizenos ، برنامه هایی را برای کلیه کتابخانه ها و خدمات رسانه ای فعلی و همچنین بسیاری از بازی های موبایل پیدا خواهید کرد.

Der Samsung Freestyle MIT نصب Schutzkappe

علاوه بر این ، با Samsung TV Plus ، شما از یک سرویس تلویزیونی رایگان رایگان در Freestyle لذت خواهید برد ، که در طول تست ، با کنجکاوی سری BOB را در حوله با هر شروع به نمایش می گذارد. علاوه بر زنجیره اسفنج مربع ، تقریباً 90 کانال دیگر وجود دارد که می توانید در وب سایت سازنده مشورت کنید. ادغام در اکوسیستم سامسونگ توسط Tap View و اتصال به تلویزیون Smarts از طریق شبکه WiFi داخلی تکمیل می شود.

حال بیایید در مورد ادغام دستیاران صدا صحبت کنیم. سبک آزاد سامسونگ مجهز به میکروفون هایی است که می توانید با استفاده از سوئیچ فیزیکی غیرفعال کنید. Bixby یا Alexa سپس آماده گوش دادن به سفارشات صوتی شما خواهند بود. نکته مثبت دیگر: شما می توانید به لطف کلاه محافظ ارائه شده ، پروژکتور ویدیو را به یک لامپ اتاق تبدیل کنید. برای این کار ، سامسونگ مقداری محافظ صفحه نمایش اتاق را در فضای داخلی 2.5 گیگابایت نصب کرده است.

متأسفانه ، سامسونگ در مورد بقیه برگه فنی بیشتر نمی گوید. این شرم آور است ، زیرا دوست دارم بدانم کدام پردازنده مسئول عملکرد ناامید کننده است. زیرا عملکرد سامسونگ آزاد در طول آزمایش پایین تر از میانگین بود. صفحات وب برای چند ثانیه در مرورگر اینترنت سامسونگ شارژ شد و همیشه جنجال وجود داشت. من در ویدیوی زیر در مورد آن به شما گفتم.

اگر من 1000 یورو را برای Freestyle خرج کرده بودم ، ممکن است آن را با چنین کندی برگردانده ام. اما این شرم آور خواهد بود ، زیرا امکانات سرگرمی برای یک پروژکتور مینی واقعاً بی نظیر است.

بلندگوهای کافی و کششی

Freestyle مجهز به بلندگو 5 W است که قرار است صدای 360 درجه ای تولید کند. همچنین مجهز به Dolby Digital Plus ، سازگار صدا ، تقویت گفتگو و به خصوص بلوتوث برای اتصال بلندگوهای خارجی است.

من دوست داشتم

 • حجم صدا SSE را برای تماشای یک فیلم بدون درک درک قوی دارد
 • امکان اتصال بلندگوهای بلوتوث

دوست نداشتم

 • صدای 360 درجه با صدای محیط برابر نیست
 • بدون جک هدفون

سخنران یکپارچه 5 W از Samsung Freestyle کار خود را به اندازه کافی انجام می دهد. منظور من این است که شما می توانید حجم فیلم ها و سریال ها را به اندازه کافی قوی سوار کنید تا دیالوگ ها را درک کنید بدون اینکه با دقت گوش دهید. در عین حال ، بلندگوها به راحتی سر و صدای فن آزاد را پوشش می دهند.

der lautsprecher از سامسونگ آزاد

صدای 360-degree که سامسونگ تبلیغ می کند ، با این حال صدای فضایی سه بعدی را توصیف نمی کند ، همانطور که من به اشتباه تصور می کردم. در عوض ، صدا از همه طرف بلندگو 360 درجه بیرون می آید. این عملکرد به ویژه برای اینکه بتوانید به صورت متعامد در پروژکتور ویدیویی کف قرار بگیرید و تصویر را به سقف طراحی کنید ، بسیار مفید است.

در حالی که من از احتمال اتصال یک بلندگو بلوتوث و حتی لوازم جانبی مانند ماوس و صفحه کلید قدردانی کردم ، شخصاً جک هدفون را از دست می دهم. بنابراین من نتوانستم زنجیره استریو آنالوگ خود را با آداپتور جک 3.5 میلی متری وصل کنم. این کسل کننده است ، اما برای سامسونگ ، کابل ها بدیهی است که نشانه عدم انعطاف پذیری است!

استقلال: باتری یا نه ، انتخاب شماست

سامسونگ آزاد باتری یکپارچه ندارد. به گفته سامسونگ ، شما باید “باتری” خریداری کنید که تقریباً 180 یورو هزینه دارد یا یک بانک برق را به هم وصل می کند. من می خواهم یک بار دیگر تأکید کنم که Freestyle به گونه ای طراحی شده است که در همه جا قابل انعطاف استفاده می شود.

من دوست داشتم

 • مصرف انرژی متوسط
 • امکان استفاده از آن با یک بانک پاور

دوست نداشتم

 • بدون باتری یکپارچه
 • پایه باتری پرهزینه است

فروش یک پروژکتور قابل حمل مینی بدون باتری یکپارچه ، بسیار شجاع است. به خصوص از آنجا که مدل های محبوب مانند کپسول سحابی با باتری های داخلی ماندگار با قیمت قابل توجهی پایین آمده است. سامسونگ به جای سرمایه گذاری 180 یورو اضافی در یک باتری که به قسمت پایین پروژکتور وصل شده است ، سرمایه گذاری می کند.

داس 180 درجه-کارنییر از سامسونگ آزاد

همچنین می توانید با یک بانک برق ، سبک آزاد را تغذیه کنید. با این حال ، او مجبور است قدرت خروجی 65 W را تحمل کند ، که آزادانه به آن نیاز دارد. استقلال البته به منبع تغذیه شما بستگی دارد ، اما مدلی که سامسونگ برای این آزمایش ما را برای این آزمون ارسال کرده است می تواند تقریباً 8 ساعت در خواندن مداوم با 23800 میلی آمپر ساعت خود داشته باشد. برای مدل مورد استفاده در طول آزمون ، تقریباً 40 یورو در آمازون پرداخت خواهید کرد.

باتری خارجی Charmast 23800mah

باتری خارجی Charmast 23800mah

حکم نهایی

به طور خلاصه ، باید بگویم که Samsung Freestyle یک محصول عالی است اما بسیار گران است. در واقع ، با قیمت های قابل توجهی پایین تر ، به عنوان مثال مدل های Anker وجود دارد که علاوه بر اینکه به لطف باتری های یکپارچه به طور قابل توجهی انعطاف پذیر تر هستند ، استخوان خوبی را ارائه می دهند. مدل سامسونگ همچنین این مزیت را دارد که به لطف لولای 180 دنباله دار و عملکردهای قفل اتوماتیک آن ، می تواند انعطاف پذیرتر شود.

der Samsung freestyle im größenvergleich mit einem pixel 6

علاوه بر این ، Freestyle با یک پیشنهاد عظیم از امکانات سرگرمی امتیازات کسب می کند. متأسفانه ، عملکرد آنقدر ضعیف است که یافتن فیلم مناسب یا سریال مناسب بسیار دشوار است. اما پس از راه اندازی محتوا ، کیفیت تصویر و صدا در اتاقهای تاریک بسیار خوب است ، اما در پرتو روز ، LED 550 Lumens بسیار ضعیف است.

اگر سامسونگ به عنوان وام آزاد را در اختیار ما قرار نداده بود ، من از قیمت بالای لوازم جانبی در طول خرید ناراحت می شدم. زیرا پرداخت تقریباً 240 یورو برای یک پوشش اضافی و باتری چیزی غیر از عدم تحمل نیست. یک پروژکتور ویدیویی قابل حمل باید با چنین لوازم جانبی همراه باشد. به رغم ، من ترجیح می دهم که پروژکتور ویدیو را در یک کمد اپل برای حمل و نقل بپیوندم زیرا در مقایسه با آن بسیار ارزان به نظر می رسد ، با قیمت آن تنها 25 یورو. اما جایی که Va سامسونگ?

سامسونگ آزاد

سامسونگ آزاد

سامسونگ ، رهبر الکترونیک ، اخیراً SP -LSP3 The Freestyle را راه اندازی کرد ، یک پروژکتور ویدیویی قابل حمل نوآورانه و همه کاره. این پروژکتور ویدیویی دارای بسیاری از ویژگی ها است که آن را به یک انتخاب عالی برای فیلمبرداران ، بازیکنان و متخصصان تبدیل می کند. در اینجا مروری بر ویژگی های کلیدی این پروژکتور ویدیویی قابل حمل ارائه شده است.

sp -lsp3 آزاد از فناوری DLP برای ایجاد تصاویر واضح ، رنگ های طبیعی و سیاههای عمیق استفاده می کند. وضوح کامل HD از 1920 10 1080 پیکسل تصویری غنی از جزئیات را تضمین می کند.

این پروژکتور ویدیویی قادر به نمایش یک تصویر بزرگ در حالی است که به لطف فاصله کانونی کوتاه آن ، فاصله از پیش بینی را کاهش می دهد ، از 30 سانتی متر تا 1 متر. اندازه تصویر از 76 سانتی متر تا 2.5 متر متفاوت است ، اجازه می دهد یک طرح ریزی سازگار با فضاهای مختلف.

با روشنایی 230 لومن ، SP -LSP3 Freestyle حتی در اتاق های روشن یک طرح ریزی با کیفیت ارائه می دهد. عملکرد HDR سطح جزئیات و تضاد تصویر را بهبود می بخشد.

این پروژکتور ویدئویی دارای تمرکز و تصحیح خودکار از ذوزنقه اتوماتیک است و تصویری را بدون تغییر شکل تضمین می کند.

Samsung SP-LSP3 Freestyle مجهز به سیستم عامل Tizen است و اتصال بلوتوث ، WiFi و AirPlay 2 را ارائه می دهد. همچنین با دستیار صوتی الکسا سازگار است و جستجوی فیلم ها ، انتشار گازهای گلخانه ای و کنترل صدا را تسهیل می کند.

لامپ LED انرژی کمتری نسبت به لامپ سنتی مصرف می کند ، بنابراین طول عمر خود را تا 20،000 ساعت افزایش می دهد.

پروژکتور ویدئویی دارای یک بلندگو 5 وات RMS یکپارچه و یک شکاف ضد سرقت است. اتصالات شامل یک درگاه ARC HDMI ، درگاه USB و یک خروجی صوتی است.

SP -lsp3 آزاد 9.5 x 173 x 9.5 سانتی متر اندازه گیری می کند و وزن آن 830 گرم است ، که باعث می شود به راحتی قابل حمل باشد.

برگه / ویژگی های فنی

فن آوری DLP
تعریف 1920 x 1080 پیکسل
روشنایی 230 لومن
زندگی لامپ 30،000 ساعت