نینتندو سوئیچ آنلاین بسته اضافی | Nintendo Switch Online | نینتندو ، اشتراک آنلاین Nintendo Switch (بسته اضافی) چیست?

اشتراک آنلاین Nintendo Switch (بسته اضافی) چیست؟

* یادداشت ها: امواج محتوا را نمی توان به صورت جداگانه خریداری کرد. شما باید برای دسترسی به محتوای ماریو کارت 8 لوکس ، Mario Kart 8 Deluxe را در Nintendo Switch (نسخه اروپایی) داشته باشید.

نینتندو سوئیچ آنلاین + بسته اضافی

در Nintendo Switch خود به یک کاتالوگ رو به رشد Nintendo 64 Classics از جمله Super Mario 64 ، Legend of Zelda: Ocarina of Time ، Mario Kart 64 و موارد دیگر بازی کنید. برخی از عناوین همچنین با چند نفره محلی و آنلاین سازگار هستند تا به شما امکان دهند با دوستان خود بازی کنید (یا مخالف).

بازی کلاسیک Game Boy Advance

بازی در Nintendo Switch خود را به یک کاتالوگ رو به رشد کلاسیک Game Boy Advance از جمله Super Mario Advance 4: Super Mario Bros بازی کنید. 3 ، Warioware ، Inc. : Mega Mini-Jeux ، The Legend of Zelda: Cap Minish و موارد دیگر. برخی از عناوین همچنین با چند نفره محلی و آنلاین سازگار هستند تا به شما امکان دهند با دوستان خود بازی کنید (یا مخالف).

مدارهای لوکس اضافی ماریو Kart 8

مسابقه در 48 مدارهای مجدداً از کل سری Mario Kart با Circuits اضافی Pass of Mario Kart 8 Deluxe ! شش موج محتوا هر کدام شامل 8 مدار است تا پایان سال 2023.

محتوای قابل بارگیری Mario Kart 8 Deluxe – Circuits Pass اضافی در اشتراک آنلاین Nintendo Switch + بسته اضافی یا بسته موجود به طور جداگانه گنجانده شده است*. برای اطلاعات بیشتر ، به ویژه در مورد تفاوت بین خرید این محتوا و در دسترس بودن آن از طریق اشتراک ، به وب سایت Mario Kart 8 Deluxe بروید.

* یادداشت ها: امواج محتوا را نمی توان به صورت جداگانه خریداری کرد. شما باید برای دسترسی به محتوای ماریو کارت 8 لوکس ، Mario Kart 8 Deluxe را در Nintendo Switch (نسخه اروپایی) داشته باشید.

عبور حیوانات: افق های جدید – بهشت ​​خانگی مبارک

لو ویلا به شما احتیاج دارد ! به لو و تیمش در یک مجمع الجزایر دور بپیوندید و به آنها کمک کنید تا به ویلایی هایی که شخصیت های مورد علاقه خود را در حال عبور از خواب می بینند شکل دهند. به لطف مبلمان جدید و گزینه های شخصی سازی بی سابقه ، به خلاقیت خود مجدداً به خلاقیت خود بپردازید و نتیجه را با سایر نقاط جهان به اشتراک بگذارید !

محتوای قابل عبور از حیوانات قابل بارگیری: Horizons New – Happy Home Paradise در Nintendo Switch Online + بسته اضافی یا برای خرید جداگانه در دسترس است*. برای اطلاعات بیشتر ، به ویژه در مورد تفاوت بین خرید این محتوا و در دسترس بودن آن از طریق اشتراک ، به سایت عبور حیوانات بروید: Horizons New.

اشتراک آنلاین Nintendo Switch (+ بسته اضافی) چیست؟?

برای حمایت از کنسول های بازی خود ، نینتندو اشتراک به نام نینتندو سوئیچ را بصورت آنلاین راه اندازی کرد. بازی ها ، شرایط ، محتوا ، قیمت. ما آنچه را که شما در آنجا پیدا خواهید کرد سهام می گیریم.

برای رفتن با سوئیچ جدید Nintendo خود ، ممکن است بخواهید اشتراک برای لذت بردن از گزینه های مختلف ، بازی آنلاین ، عناوین اضافی یا تخفیف اضافه کنید. برای این کار ، Nintendo Switch آنلاین وجود دارد. ما همه چیزهایی را که باید در مورد آن بدانید توضیح می دهیم.

چه کسی می تواند از اشتراک استفاده کند?

اشتراک Nintendo Switch Online (NSO) می تواند توسط صاحبان Nintendo Switch ، Nintendo Switch OLED و Nintendo Lite مشترک شود. سپس فقط به فضای اختصاصی کنسول خود بروید تا از همه مزایا بهره مند شوید.

با هزینه ماهانه یا سالانه ، این امکان را به شما می دهد تا با دوستان یا سایر بازیکنان خود به صورت آنلاین بازی کنید تا عناوین مانند Super Smash Bros ، Splatoon 3 ، Mario Kart 8 Deluxe یا عبور حیوانات: افق های جدید و خیلی بیشتر. مشترک بودن در NSO همچنین به شما امکان می دهد تا از بازی های خود در ابر تهیه کنید تا به نسخه های نمایشی رایگان ، پیشنهادات منحصر به فرد ، بازی های Retrogaming دسترسی پیدا کنید.

نینتندو سوئیچ آنلاین + بسته اضافی

برخی از بازی های اختصاصی فقط در دسترس مشترکین مانند Tetris 99 یا Pac-Man 99 هستند. اما شما همچنین باید مشترک شوید تا بتوانید کنترل کننده های منحصر به فرد خاصی از NES قدیمی ، Super NES ، N64 و Mega Drive را خریداری کنید.

کنترل کننده هایی که فقط مشترکین در Nintendo Switch Online هستند می توانند خودشان را ارائه دهند

که پسوند بسته اضافی را به ارمغان می آورد?

اختیاری از پیشنهاد اساسی ، نینتندو اشتراک اضافی را تنظیم کرده است ، “بسته اضافی”. همانطور که از نام آن پیداست ، مزایای اشتراک NSO را به خود می گیرد و گزینه های مختلفی را اضافه می کند. به طور خاص یک کاتالوگ بسیار بزرگ از کلاسیک نینتندو 64 (Super Mario 64 ، The Legend of Zelda: Ocarina of Time ، Mario Kart 64 ، Banjo-Kazoie ..) و به خصوص مورد بعدی Goldeneye 007 که در تاریخ 27 ژانویه یا حتی وارد می شود استادیوم Pokémon 2.

نینتندو همچنین با Sega همکاری کرد تا بیست عنوان خوب را بازیابی کند که باعث خوشحالی Mega Drive ، رقیب بزرگی از کنسول های خانگی در دهه 1990 شد (Streets of Rage 2 ، Sonic the Hedgehog 2 ، Ecco the Dolphin ، Mega Man: The Wily Wars. ).

این دو کاتالوگ محکوم به غنی سازی هستند. برخی از عناوین را می توان به صورت آنلاین با دوستان پخش کرد. و آنها به ویژه از گزینه ای که یک بار وجود نداشته باشد استفاده می کنند: امکان بازگشت به پخش مجدد یک دنباله (با فشار دادن ZL+ZR).

و علاقه NSO + اضافی نیز از پسوندهای بازی رایگان بهره مند می شود: 48 مدار که از آن استفاده می کنند ماریو کارت 8 لوکس که به صورت دوره ای وارد می شوند (6 تعداد 8 مدار باید در سال 2023 وارد شوند) ، پسوند بهشت خانگی مبارک د ‘گذرگاه حیوانات یا گسترش اکتو برای Splatoon 2 قبلاً درک شده اند. دیگران برای بازی های خانگی اضافه می شوند.

برای ثبت نام ، فقط به سایت اینترنتی از Nintendo یا برای عبور از برنامه تلفن همراه Nintendo Switch Online (iOS و Android)). در آنجا ، شما باید بین یک اشتراک فردی یا خانوادگی (حداکثر 8 حساب) انتخاب کنید.

اشتراک از 3.99 یورو به مدت یک ماه و یک حساب واحد شروع می شود. لازم است 7.99 یورو برای یک چهارم و 19.99 یورو به مدت یک سال بپردازید. برای اشتراک خانوادگی ، هزینه سالانه 34.99 یورو است.

دو نوع اشتراک ارائه شده توسط نینتندو برای کنسول های سوئیچ آن

برای اشتراک NSO+اضافی ، علاوه بر این به وضوح بیشتر است: 39.99 یورو برای یک شخص و در هر سال ، 69.99 یورو برای یک بسته خانوادگی.

  • PS4-PS5: پلی استیشن بیشتر چیست?
  • Xbox ، PlayStation ، PC ، Nintendo Switch: چه کنترل کننده ای برای بازی?
  • Xbox Game Pass ، چیست?

و برنامه NSO?

این برنامه به شما امکان می دهد تا دوستان خود را مدیریت کنید ، بدانید که آیا آنها آنلاین هستند و به کدام بازی بازی می کنند تا بتوانید قطعات مشترکی را راه اندازی کنید. اما همچنین ممکن است برای برخی از بازی های خانگی خاص ، با دوستان خود گپ بزنید ، نگاهی به آمار بازی خود بیندازید یا کارت های ایجاد شده توسط سایر بازیکنان را در بازی هایی مانند بازی کنید Bros Super Smash مثلا. کاربر همچنین می تواند وضعیت خود را از برنامه تعریف کرده و کد دوست خود را به اشتراک بگذارد.

نینتندو سوئیچ آنلاین بسته اضافی

در طی اعلامیه خود ، وعده سوئیچ آنلاین + بسته اضافی ساده بود: در ازای 39.99 یورو در سال ، مشترکان خوشحال به مزایای سوئیچ آنلاین و همچنین بازی های Nintendo 64 ، Mega Drive و Animal Crossing دسترسی پیدا کردند. DLC: افق جدید. بیش از یک سال پس از راه اندازی آن ، تیم JV سهام خود را می گیرد تا دریابد که آیا این سرویس حق بیمه انتظارات را برآورده می کند یا خیر.

نینتندو سوئیچ آنلاین + بسته اضافی ، چیست ?

یک سال بعد ، Nintendo Switch Online ارزش + بسته اضافی چیست؟

در 26 اکتبر 2021 ، والدین مشهور Plumber Moustachu Plumber یک پیشنهاد حق بیمه از خدمات آنلاین خود منتشر کردند. قبل از اینکه پلی استیشن پلاس با PS هم اکنون ادغام شود و PS را حق بیمه بیشتری به دنیا آورد ، اما پس از ورود پیشنهاد نهایی در پیشنهاد پاس بازی, نینتندو همچنین با بسته اضافی سوئیچ آنلاین خود ، پیشنهاد خود را بصورت آنلاین عضلانی کرد. برای 39.99 یورو در سال (فرمول فردی) یا 69.99 یورو (فرمول خانواده) ، سوئیچ آنلاین + بسته اضافی قول داده است به مزایای سوئیچ آنلاین کلاسیک دسترسی پیدا کند ، یعنی می توان بازی آنلاین و دسترسی به انتخابی از عناوین NES و Super NES را در اضافه کردن امکان بازی Nintendo 64 بازی ، Mega Drive و باز کردن قفل DLC Animal Crossing: Horizons جدید با عنوان Happy Home Paradise. فقط این محتوای اضافی 24.99 یورو فروخته شد.

هنگامی که راه اندازی شد ، این بسته اضافی به نهمین عناوین Nintendo 64 اعم از Super Mario 64 تا Zelda دسترسی پیدا کرد: Ocarina of Time در حالی که کتابخانه Mega Drive شامل خیابان های Rage 2 ، Castlevania Bloodlines یا Sonic the Hedgehog 2 بود. مانند بازی های کاتالوگ NES/SNES ، این سالهای گذشته با افزودن چند نفره آنلاین ، پشتیبان گیری نامحدود و بازپرداخت برای بازگشت به خطاهای خود ، پیشرفت های یکسانی دارند. سرانجام ، طرفداران Animal Crossing به لطف ادغام DLC Happy Home Paradise دلایلی برای وسوسه داشتند. بقیه در این مواظب ماندند: از این گذشته ، اضافه کردن بهشت ​​خانگی مبارک در بسته اضافی ، ورود سایر DLC ها را نشان می دهد ، حتی اگر شرکت کیوتو هرگز امیدوار نبود که در این جهت پیش برود.

یک سال بعد ، Nintendo Switch Online ارزش + بسته اضافی چیست؟

یک سال بعد ، ارزشش را دارد ?

یک سال بعد ، Nintendo Switch Online ارزش + بسته اضافی چیست؟

اکنون زمان تمام شده است. به روزرسانی ، بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل در Nintendo 64 از 9 به 21 رفته اند. با توجه به مگا درایو ، کاتالوگ از 14 بازی به 27 رفت. در یک سال ، این به طور متوسط ​​تقریباً یک بازی جدید در هر ماه برای این دو پشتیبانی می کند. اگرچه دیدن در دسترس بودن نرم های با کیفیت برای این دو سیستم عامل قابل توجه است ، اما انتخاب هنوز در مقایسه با آنچه ما می خواهیم صبر کنیم بسیار نازک است. Smash Bros ، Diddy Kong Racing ، Donkey Kong 64 ، Kid Chameleon ، Phantasy Star و سایر قسمت های Sonic/Streets of Rage کجاست ?

Nintendo 64 بازی از زمان راه اندازی این پیشنهاد در دسترس است

Super Mario 64 ، The Legend of Zelda: Ocarina of Time ، Mario Kart 64 ، Lylat Wars ، داستان یوشی ، گناه و مجازات ، دکتر. ماریو 64 ، تنیس ماریو ، عملیات وین بک ، کاغذ ماریو ، بانجو-کازوئی ، افسانه زلدا: ماسک ماژرا ، F-Zero X ، Mario Golf ، Kirby 64: The Crystal Shards ، Pokémon Snap ، Pokémon Puzzle League ، Wave Race 64 ، Pilotwings 64 ، حزب ماریو ، حزب ماریو 2. به زودی وارد می شود: Goldneye 007 ، Mario Party 3 ، استادیوم Pokémon ، استادیوم Pokémon 2 ، ExciteBike 64 ، 1080 ° اسنوبورد.

بازی های Mega Drive از زمان راه اندازی پیشنهاد قابل دسترسی است

Ax Golden ، Strider ، Musha ، Force Force ، Sonic the Hedgehog 2 ، Dr. دستگاه لوبیای متوسط ​​Robotnik ، خیابان های Rage 2 ، Shinobi III: بازگشت استاد نینجا ، Ecco دلفین ها ، قهرمانان Gunstar ، Star Phantasy IV ، خط خون Castlevania ، Contra Hard Corps ، Ristar ، Thunder Force II ، Toejam & Earl ، Sword of Vermilionion ، Dynamite Headdy ، Beast Altered ، منطقه Super Fantasy ، صلیبی سبک ، سرباز بیگانه ، منطقه Comix ، Target Earth ، Zero Wing ، Mega Man: The Wily Wars ، Alisia Dragoon ، Earthworm Jim ، Beyond Oasis.

یک سال بعد ، Nintendo Switch Online ارزش + بسته اضافی چیست؟

علاوه بر این ، تأسف آور است که تعداد کمی از DLC های ارائه شده را یادداشت کنید. فقط آنهایی که از Animal Crossing ، Mario Kart 8 Deluxe و Splatoon 2 در دسترس هستند. با این حال ، این محتوای اضافی نیست که با پسوندهای نفس Zelda از Wild ، Xenoblade Chronicles 3 و Super Smash Bros Bros Bros Bros از دست رفته است. نهایی. با این حال ، این محتوای اضافی همچنان خاصیت بازیکن باقی مانده است حتی اگر دومی به اشتراک نرسد ، که این یک نکته بسیار خوب است.

DLC از زمان راه اندازی پیشنهاد ارائه شده است

Animal Crossing Happy Home Paradise ، Splatoon 2 Octo Expansion ، Mario Kart 8 Deluxe Pass Circuits.

یک سال بعد ، Nintendo Switch Online ارزش + بسته اضافی چیست؟

مقایسه Nintendo Switch Online + بسته اضافی با سایر خدمات از همان نوع ، ارائه شده توسط کنسول های رقیب دشوار است. در Xbox ، بازی Ultimate وجود دارد که به بیش از 300 بازی (حدود 70 Xbox 360 و بازی های اصلی Xbox) و همچنین بازی های آنلاین دسترسی پیدا می کند ، اما نرخ سال 155 ، 88 یورو است. در مورد اشتراک 12 ماهه Xbox Live Gold ، فروشگاه ها حذف شده اند. نزدیکترین از نظر قیمت سالانه درخواست شده ، پلی استیشن اساسی تر است. برای 59.99 یورو بیش از 12 ماه ، او ضمن دسترسی به سه بازی برای بارگیری هر ماه ، چند آنلاین را باز می کند. این عناوین با این وجود هیچ چیز یکپارچهسازی با سیستمعامل نیستند. پیشنهاد طراحی شده برای کسانی که می خواهند PlayStation Plus Jewels of Yesteryear را دوباره پخش کنند ، در واقع در گزینه Premium گنجانده شده است که با 119.99 یورو در سال ارائه می شود. این امکان را به شما می دهد تا با عناوین PSP ، PS One و PS2 سرگرم شوید. اما پس از آن دوباره ، فاقد خلاقیت های تبلیغاتی مانند Wipeout ، Metal Gear Solid ، Parappa The Rapper یا Silent Hill است.

یک سال بعد ، Nintendo Switch Online ارزش + بسته اضافی چیست؟

در نوامبر 2022 ، Nintendo Switch Online + بسته اضافی کمی گرسنگی می گذارد. چه در کتابخانه بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل (N64 و Mega Drive) و چه در DLC های پیشنهادی خود ، این سرویس مطمئناً می تواند سخاوتمندانه تر باشد. خوشبختانه ، پیشنهاد خانواده این پیشنهاد را بیش از حد قابل قبول ارائه می دهد ، زیرا به شما امکان می دهد با پرداخت چندین (69.99 یورو در سال ، از همه این مزایا بهره مند شوید تا حداکثر هشت حساب را به اشتراک بگذارید).