Nissan E-Power: پسوند الکتریکی استقلال بدون شارژ ، تست خودکار: نیروگاه الکترونیکی نیسان Qashqai ، برقی و خودمختار | اخبار

تست خودکار: نیروگاه الکترونیکی نیسان Qashqai ، برقی و خودمختار

مانند برگ ، E-Power Qashqai می تواند از رانندگی به یک پدال واحد که توسط یک دکمه روی کنسول سفارش داده می شود ، بهره مند شود. هنگامی که پا از شتاب دهنده برداشته می شود ، ترمز متوسط ​​اعمال می شود که باعث کاهش سرعت ماشین می شود تا اینکه به مرحله نبرید (5 کیلومتر در ساعت). استفاده از آن به سرعت برای یک رانندگی نرم و آرامش بخش در شهر بصری می شود ، در حالی که به حداکثر رساندن امکانات بازسازی باتری ، زیرا در هر کاهش و ترمز ، انرژی جنبشی بازیابی می شود.

Nissan E-Power: گسترش الکتریکی استقلال بدون شارژ

نیسان به تازگی E-Power را در ژاپن راه اندازی کرده است ، یک فناوری جدید روی Nissan Note که یک موتور الکتریکی را با گسترش استقلال حرارتی ترکیب می کند. خاصیت: نیازی به عبور از پلاگین برای شارژ مجدد آن نیست !

نیسان به دنبال تنوع بخشیدن به نمونه کارها فناوری خود ، به تازگی Nissan Note E-Power را در ژاپن راه اندازی کرده است ، یک ماشین برقی که منحصراً توسط فرستنده فرستنده تغذیه می شود.

از طرف فنی ، سیستم از همان موتور الکتریکی مانند برگ نیسان استفاده می کند و حداکثر 80 کیلو وات و 254 نیوتن متر گشتاور را ارائه می دهد. این با یک باتری لیتیوم یون بسیار کوچک تنها 1 همراه است.5 کیلووات ساعت ، 20 برابر کمتر از آن که در آخرین نسل برگ تعبیه شده است.

نیسان رانندگی جدید موتور موتور را معرفی می کند: E-Power

و فراتر از ظرفیت باتری ریز ، سیستم نیسان از آن جاسازی شده در BMW I3 یا Opel Ampera با این واقعیت که شارژ مجدد در یک پریز برق را ارائه نمی دهد ، تغذیه باتری فقط به لطف دامنه حرارتی ، یک سه- موتور بنزینی سیلندر 1.2 لیتر.

از نظر عملکرد ، تولید کننده ژاپنی مصرف قابل مقایسه با ماشین هیبریدی با اندازه مشابه یا حدود 2 را اعلام می کند.7 لیتر در 100 کیلومتر با توجه به چرخه ژاپن (JC08) ، حتی خوش بین تر از چرخه فعلی NEDC ما.

برای نیسان ، مزیت چنین سیستمی بیش از همه اقتصادی است. باتری باقیمانده امروز منبع اصلی هزینه یک وسیله نقلیه برقی ، انتخاب یک بسته با حداقل اندازه مرتبط با یک موتور بنزینی کوچک که با سرعت تقریباً ثابت کار می کند ، باعث می شود ضمن ارائه عملکرد مصرف قابل مقایسه با سایر مدل های هیبریدی ، هزینه ها را به حداقل برسانید. در سه سطح پایان در ژاپن موجود است ، Nissan Note E-Power از 1 ارائه می شود.772.000 ین ، حدود 15.500 یورو.

در مورد اینکه آیا این نیروگاه الکترونیکی نیسان یک روز در اروپا به بازار عرضه خواهد شد ، از آنجا که تولید کننده ژاپنی تولید این مدل را از پایان ماه سپتامبر در قاره قدیمی متوقف کرده است ، هیچ چیز قطعی نیست. با این حال ، ما می توانیم ببینیم که فناوری E-Power در سایر مدل ها ظاهر می شود زیرا این یادداشت بستر خود را با سایر مدل های اتحاد رنو نیسان مانند Micra یا CLIO به اشتراک می گذارد. ادامه دارد…

تست خودکار: نیروگاه الکترونیکی نیسان Qashqai ، برقی و خودمختار

نیسان با ارائه Qashqai جدید با فناوری E-Power ، یک سیستم ترکیبی که رانندگی پویا ، کارآمد و ساکت را ارائه می دهد ، نوآوری می کند. قیمت آن از 38200 یورو شروع می شود.

Nissan Qashqai E-Power

Qashqai جدید است مدل اول در اروپا از نیسان مجهز به حرکات الکترونیکی. به خصوص ابتکاری ، این احساس رانندگی یک وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ را می دهد.

این راز است: سیستم E-Power از یک باتری با انرژی بالا ، یک ژنراتور ، اینورتر ، یک موتور الکتریکی 140 کیلو وات (190 اسب بخار) و یک موتور بنزینی 3 سیلندر توربو 1.5 لیتر با سرعت فشرده سازی متغیر 158 تشکیل شده است. HP. موتور بنزین بسته به وضعیت رانندگی ، برق تولید می کند که می تواند از طریق اینورتر به باتری ، موتور الکتریکی یا هر دو منتقل شود.

مناصالت این حرکتی این است که موتور الکتریکی تنها منبع انرژی منتقل شده در محور جلو است. بنابراین با گشتاور 330 نانومتری خود یک پاسخ فوری و خطی ارائه می دهد ، از این رو شتاب از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت فقط در 7’9.

Nissan Qashqai E-Power

یک موتور بنزینی پیشرفته

این فناوری منحصر به فرد نشان دهنده یک است جایگزین جذاب برای هیبریدهای سنتی. نیازی به گیربکس کلاسیک و صعود در موتور حرارتی یا CVT و سر و صدای گاه و بیگاه آن نیست. بیشتر اوقات ، E-power qashqai در سکوت تکامل می یابد ، اما بدون نیاز به شارژ مجدد.

در قلب سیستم E-Power مشهور است موتور بنزینی فشرده سازی متغیر (بین 8: 1 و 14: 1) که بسته به بار موتور ، بهترین تعادل بین عملکرد و اقتصاد را ارائه می دهد.

کلید سیستم ، به نام خطی خط ، موتور را کنترل می کند و به تدریج رژیم غذایی خود را برای رفع نیازهای انرژی افزایش می دهد زیرا ماشین تسریع می کند ، و اطمینان حاصل می کند که هیچ اختلاف بین عملکرد و سطح صدا توسط مسافران وجود ندارد.

Nissan Qashqai E-Power

قدرت ، کارآیی ، سکوت

در حقیقت ، در رانندگی عادی ، بدون عجله کردن ماشین ، موتور گرما به ندرت شنیده می شود و به هر حال ، رژیم غذایی آن در برجها بالا نمی رود ، به خصوص که به اندازه کافی قدرتمند است که بتواند انرژی الکتریکی لازم را بدون دردسر تولید کند.

Nissan Qashqai E-Power

E-Pedal در خدمت راحتی رانندگی

مانند برگ ، E-Power Qashqai می تواند از رانندگی به یک پدال واحد که توسط یک دکمه روی کنسول سفارش داده می شود ، بهره مند شود. هنگامی که پا از شتاب دهنده برداشته می شود ، ترمز متوسط ​​اعمال می شود که باعث کاهش سرعت ماشین می شود تا اینکه به مرحله نبرید (5 کیلومتر در ساعت). استفاده از آن به سرعت برای یک رانندگی نرم و آرامش بخش در شهر بصری می شود ، در حالی که به حداکثر رساندن امکانات بازسازی باتری ، زیرا در هر کاهش و ترمز ، انرژی جنبشی بازیابی می شود.

طول 4.42 متر طول ، 1.83 متر عرض و ساخته شده بر روی چرخ دستی 2.67 متر ، E-Power Qashqai می تواند 5 مسافر و چمدان های آنها را در یک محیط و یک فضای بسیار قابل توجه حمل کند ، تنه در حال تکامل 504 در 1.582 لیتر.

رفتار جاده ای وی قابل توجه است و وسایل رانندگی وی قادر به غلبه بر بیشتر مشکلاتی است که راننده می تواند با آن روبرو شود.

فیلیپه لاکرویکس

با ثبت نام در اخبار من ، تمام اخبار را در شهرها و رسانه های مورد علاقه خود دنبال کنید.

  • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
  • در توییتر به اشتراک بگذارید
  • به اشتراک گذاشتن از طریق ایمیل
  • لینک کپی شده را کپی/چسباند ! https: // اخبار.FR/Lifestyle/Test-Auto-le-Nissan-Qashqai-E-Tolectrique-et-Autonome_565369555.HTML

Nissan Qashqai E-power جدید- لذت الکتریکی بدون شارژ

پیشگام SUV های مدرن ، نیسان نسل سوم Qashqai ، E-Power Qashqai را راه اندازی می کند. Qashqai جدید اولین الگویی در اروپا است که به فناوری E-Power Elure Nissan مجهز شده است که تجربه رانندگی دلپذیر ، انعطاف پذیر و سیال یک موتور الکتریکی 100 ٪ را ارائه می دهد اما بدون نیاز به شارژ مجدد. مطابق با کمپین جدید Hybrid Juke ، فیلم به کارگردانی جان ونتز (کواد) ، با روایت قدرتمند بصری ، همان لفاظی های تبلیغاتی را به عهده می گیرد “که گفت که” برای تکان دادن ایده های دریافت شده در مورد برق و موقعیت نیسان به عنوان موقعیت برند با جسورانه ترین کراس اوورهای برق در بازار. این سرزمین خلاق جدید در کلیه کمپین های نیسان موجود است.

تولید
کارگردان جان ونتز
کارگردان عکاسی Ekkehart Pollack
تولید Quad Productions / Quad Group
تهيه كننده مارتین کوولیس
آژانس
آژانس بی نظیر
کارگردان خلاق کارل هاربورگ – فیلیپ راشل
کپی رایتر دارن روزنبرگ
کارگردان هنری رگنیر پیر
تولید کننده خلاق عامر زگبی
آژانس پس از تولید فلورانس مارکت
مشتری
مشتری نیسان
فنی
مدیر تولید کلودیا تراگر
دستیار تولید آملی زیبی
عامل کارگردان عکاسی کینو | آژانس فیلمبردار
پس تولید
ویرایشگر والتر موریوت
ویراستار دلهره
پس تولید آسیاب
تهیه کننده اجرایی پارچه دیمولینی
پس از تولید VFX سباستین نوون
پس از تولید VFX مسابقات گرگوری
سرپرست VFX دیمین کانامراس
سرپرست سه بعدی Guillaume Dadaglio
موسیقی Ratatat – شمپی
صدای تولید کننده کابری Ambroise