Nissan Micra Electric: آنچه در مورد ماشین آینده شهر شناخته شده است ، یک خواهر برقی رنو 5 ، آینده نیسان میکرا جسورانه خواهد بود

خواهر برقی رنو 5 ، آینده نیسان میکرا جسورانه خواهد بود

اگر مدل های این دو مارک باید به قسمت فنی نزدیک باشند ، نیسان اطمینان می دهد که میکرو برقی می پوشد “یک سبک منحصر به فرد” و خاص برای هویت برند آن. پلت فرم جدید CMF-BEV با نام تجاری ، که به رنو اجازه می دهد تا Zoé را جایگزین کند ، باید در سال 2024 وارد بازار شود.

Nissan Micra Electric: آنچه در مورد ماشین آینده شهر شناخته شده است

رنو ، نیسان و میتسوبیشی تصمیم گرفتند اتحاد 2030 را راه اندازی کنند ، نقشه راه برای برق سازی سه مارک. برای این کار ، این یک حمله 35 مدل جدید است که این اتحاد از طریق برنامه پیروی از رهبر خود 40 ٪ پس انداز را فراهم می کند.

در این برنامه 23 میلیارد یورو ، نیسان نسخه جدیدی از Micra ، یک ماشین برقی را راه اندازی می کند.

یک پسر عموی الکتریکی رنو 5

مانند Renault 5 Electric ، Micra Electric Future بر روی سکوی CMF-BEV قرار خواهد گرفت. بنابراین ، تعجب آور نیست که در اولین تصاویر ، بسیاری از ویژگی های مشترک با ماشین آینده شهر رنو پیدا کنید. مشخصات ، خط و اندازه مشابه به نظر می رسد.

اگر مدل های این دو مارک باید به قسمت فنی نزدیک باشند ، نیسان اطمینان می دهد که میکرو برقی می پوشد “یک سبک منحصر به فرد” و خاص برای هویت برند آن. پلت فرم جدید CMF-BEV با نام تجاری ، که به رنو اجازه می دهد تا Zoé را جایگزین کند ، باید در سال 2024 وارد بازار شود.

میکرو برقی “ساخته شده در فرانسه”

اتحاد مشخص می کند که نیسان از طراحی MICRA مراقبت خواهد کرد ، اما رنو آن را توسعه داده و آن را ایجاد می کند. مانند پسر عموی الماس خود ، در کارخانه دوای (شمال) است که میکرو برقی ایجاد می شود.

با تشکر از این ، Nissan Micra باید 400 کیلومتر استقلال را در چرخه WLTP ارائه دهد. و مانند سکو و R5 ، میکرا برقی جدید تا سال 2024 وارد خواهد شد.

خواهر برقی رنو 5 ، آینده نیسان میکرا جسورانه خواهد بود

پیش بینی شده برای سال 2026 ، نیسان میکرا بعدی اولویت را به معروف رنو 5 برقی می دهد. اما او قصد دارد تا آنجا که دومی در ثبت اصالت است ، برود.

Nissan Micra Electric آینده با طراحی خلاق نسل های قدیمی خود دوباره به هم پیوست

اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی مرده نیست ، حتی اگر اکنون فاصله بیشتری بین فرانسوی ها و ژاپنی ها باقی بماند. این هفته ، کارفرمایان رنو و نیسان جزئیات مربوط به پروژه های ارائه شده توسط این دو گروه را ارائه داده اند. قبلاً در ابتدای سال 2022 توسط نیسان اعلام شد ، توسعه نسل کاملاً جدید ارگ MICRA به همین مناسبت به طور رسمی تأیید شد. در حالی که Micra فعلی لباس زیر خود را با Renault Clio به اشتراک می گذارد ، نسخه بعدی همین کار را با آینده Renault 5 انجام می دهد. بنابراین او مانند دومی 100 ٪ برقی خواهد شد اما کمی دیرتر از زن فرانسوی می رسد: در حالی که رنو در سال 2024 از ماشین جدید شهر خود برای شماره صفر پرتاب می کند ، خواهر ژاپنی وی به سال 2026 می رسد.

نیسان میکرا آینده سال 2026 ، مانند

Renault 5 قول می دهد از نظر طراحی جسورانه باشد اما اگر نیسان به روح اولین تصاویر نشان داده شده در سال گذشته احترام بگذارد ، MICRA بعدی لازم نیست از مقایسه شرمنده باشد. سبک او حتی می تواند در زمانی که Micra یکی از جالب ترین ساکنان شهر بود ، بین دهه 90 (نسل K11) و 2000 (نسل K12) تکرار کند. بدیهی است که شاسی و موتورهای برقی R5 (با 80 ٪ قطعات مشترک) را از سر می گیرد ، که به نیسان اجازه می دهد تا پس انداز قابل توجهی داشته باشد.

یک نیسان میکرا فرانسوی

توجه داشته باشید که این Nissan Micra Electric در آینده در فرانسه در کارخانه دوای تولید می شود ، جایی که Renault 5 نیز مونتاژ می شود. نسل فعلی در هر صورت قبلاً با ما ساخته شده بود. و چرا نیسان برقی دیگر بر اساس رنو 4 بعدی نیست ? در حال حاضر ، حتی اگر رنو و نیسان در سایر پروژه های برقی همکاری کنند ، هیچ چیز در لوله ها وجود ندارد. بگذارید اضافه کنیم که با توجه به استراتژی فعلی میتسوبیشی ، این احتمال وجود دارد که یک ماشین برقی شهر نیز برند مارک الماس باشد.