Nissan X-Trail E-4orce: بازسازی شده | خودرو ، چرا Nissan X-Trail Electric جدید است?

چرا Nissan X-Trail Electrique جدید یک انحراف زیست محیطی است

کارمندان تحریریه به شما توصیه می کنند

Nissan X-Trail E-4orce: بازسازی شده

مقاله. نسل چهارم SUV ژاپنی با یک موتور هیبریدی اصلی با استفاده از 3 سیلندر با سرعت فشرده سازی متغیر ارائه می شود.

همانطور که در Qashqai ، سیستم E-Power E-Power Nissan X-Trail Canton 3 سیلندرهای توربو جوهر نقش جنسیتی دارد

توسط ژان لو کالین

زمان خواندن: 5 دقیقه

تولید کننده ژاپنی ، که قبلاً شروع به برقراری محدود کردن دامنه خود کرده است ، انتقال به تمام الکتریکی را زیر سوال نمی برد. اما با توجه به اینکه برای تطبیق زیرساخت ها و تولید برق به سیاره زمان لازم خواهد بود ، یک راه حل انتقال با پیکربندی ترکیبی مانند هیچ کس دیگری ارائه می دهد. به تازگی در Qashqai ، سیستم E-Power آن ظاهر شده است ، اگر موتور الکتریکی و حرارتی خوبی داشته باشد ، نقش ها را معکوس می کند. در اینجا ، این اولین کسی است که چرخ ها را هدایت می کند ، در حالی که دوم ، محدود به ژنراتور ، از طریق یک باتری کوچک لیتیوم یون از 2.1 کیلووات ساعت که در زیر صندلی راننده قرار دارد ، برای اولین بار برق را تأمین می کند. در عمل ، این تریل ایکس همه چیز از یک ماشین برقی دارد ، اما از مشکلات شارژ و استقلال که اشکال اصلی آن را تشکیل می دهد ، آزاد می شود.

Nissan X-Trail © Nissan

در عمل ، در نسخه E-Power خود ، این سیستم یک سیلندر سوخت 1.5 لیتری را با سرعت فشرده سازی متغیر با یک موتور الکتریکی همزمان همزمان جریان متناوب در محور جلو ترکیب می کند. X-Trail جدید نسخه E-4orce بی سابقه ای را با یک موتور الکتریکی دوم که این بار در محور عقب قرار دارد به او می افزاید. قدرت سپس از 204 به 213 اسب بخار می رود ، اما به ویژه این زوج هستند که از 195 نانومتر اضافی خوشحال می شوند. SUV Nissan سپس به یک 4 4 4 واقعی تبدیل می شود ، همانطور که در طول این آزمایش بررسی کردیم ، گذرگاه های دیدنی. همچنین ظرفیت کشش 1800 کیلوگرم جالب را در برابر تنها 670 کیلوگرم برای نسخه دو چرخ بازیابی می کند. این نیروی الکترونیکی همچنین به دلیل امکان اسکان دو مسافر اضافی به لطف تسمه های تاشو قابل تاشو موجود است (900 یورو). دسترسی کاملاً باریک و آسان نیست ، با وجود نیمکت کشویی ، این مکان ها برای کودکان محفوظ است.

Nissan X-Trail © Nissan

رانندگی منتخب

اگر کابین ارائه و داشبورد پاداش دهنده و ارگونومیک Qashqai جدید را به دست بگیرد ، از ابعاد سخاوتمندانه تر استفاده می کند تا یک سکونت بیشتر مربوط به حرفه خانوادگی خود باشد. با 4.68 متر ، 22 سانتی متر بیشتر از جوانترین آن و همچنین 2 سانتی متر گسترده تر و 10 سانتی متر بالاتر است. ظرفیت صندوق عقب آن (575/1 396 لیتر در نسخه 5) با این حال ، به طور قابل توجهی پایین تر است ، به عنوان مثال ، پژو 5008 (780/1 940 لیتر) ، در عین حال کوتاهتر 4 سانتی متر.

نیسان X-Trail © Sebastien Mauroy

در چرخ ، ما منطقی احساسات خاص برای عملکرد یک وسیله نقلیه الکتریکی را می یابیم. استفاده از عدم وجود سر و صدای مکانیکی و ارتعاشات ، معاف از کلاچ و گیربکس ، رانندگی به خصوص روان و آرامش بخش است. این امر به ویژه در شهر که موقعیت غالب به آرامش تحولات می افزاید صادق است. یک Fortiori اگر حالت EV تمام الکتریکی را انتخاب کنیم ، که با این وجود به شما امکان می دهد فقط دو کیلومتر سفر کنید. E-Pedal یکی دیگر از عملکردهای قابل توجه است زیرا با فشار بر روی یک دکمه ، به شما امکان می دهد تقریباً تا زمان توقف با تسکین شتاب دهنده ، بدون نیاز به لمس پدال ترمز ، سرعت خود را کاهش دهید. شتاب هایی که علی رغم وزنی که در 2 تن برای این نسخه 7 نفره وجود دارد ، بسیار دلپذیر است ، بسیار دلپذیر است. بنابراین 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 7.0 ثانیه بلعیده می شود ، یا 2.2 ثانیه بهتر از آنچه قادر به پژو 5008 HDI 180 HP است ، با این حال به طور قابل توجهی سبک تر است.

در جاده ، اجراها کمی در ردیف وارد می شوند تا نقش زیبایی را به راحتی که تعلیق های قابل توجهی و سطح صدا به خصوص کم است ، واگذار کند. سرانجام ، تا زمانی که شتاب دهنده زیاد نباشد. با آنچه موتور گرما ، گویی با جعبه CVT در ارتباط است ، شروع به آسیاب می کند و پس از آن به طرز عجیبی ، که به سرعت در یک جاده کوهستانی خسته کننده می شود. اگر این رفتار آن را به بخش زیبایی از ثبات تبدیل کند ، دستگاه ، علی رغم وزن و چرخ های سخاوتمندانه آن ، با این وجود یک حرکت دلپذیر را در یک جاده سیم پیچ به نمایش می گذارد. در یک دوره متنوع ، مخلوط کردن جاده ، بزرگراه و کوه ، متوسط ​​مصرف در طول آزمایش ما در اسلوونی ، با سرعت 7.5 لیتر در 100 کیلومتر بیرون آمد. معکوس نیست بلکه به اندازه کافی برای اطمینان از طیف وسیعی بیش از 700 کیلومتر که باعث می شود رویای ماشین برقی باشد.

یک پیشنهاد منحصر به فرد

Nissan X-Trail © Nissan

با ترکیب ترکیبی ، 4 4 4 و 7 مکان ، X-Trail E-4orce یک پیشنهاد منحصر به فرد در ژانر را تشکیل می دهد. به شرط آنکه درست باشد قیمت آن را قرار دهید. در سطح بالاترین Tekna+ به پایان رسیده ، مدل تست ما ، در واقع با 56،000 یورو نمایش داده می شود. با این قیمت ، ما از آن بهره مند می شویم ، از تجهیزات مخصوصاً غنی و تصفیه شده ، با صفحه مرکزی بزرگ 12.3 اینچ متصل ، کنترل کروز تطبیقی ​​، رانندگی مستقل سطح 2 (Propilot) ، دوربین 360 درجه ، صفحه نمایش بلند ، درب برقی ، پانوراما صادق است. Sunroof ، سیستم صوتی Bose ، اثاثه یا لوازم داخلی چرمی ، رینگ های 20 اینچی و غیره. گفته می شود ، با چهار سطح پایان (Acenta ، N-Connecta ، Tekna و Tekna+) ارائه می شود ، E-4orce از 45،000 یورو در نسخه 5-Seater Acenta در دسترس است. اولین قیمت نسخه E-Power 42،700 یورو است.

به طور کلی ، قیمت این تریل جدید جدید حداقل 5000 یورو بالاتر از پژو 5008 ظاهر می شود. که البته این سؤال را از اهمیت مفهوم آن سوق می دهد. زیرا ، اگر این مدل به طور غیرقابل انکار از خصوصیات ، راحت و دلپذیر برای رانندگی باشد ، از نظر انتشار CO تفاوت بزرگی ایجاد نمی کند2 در مقایسه با یک معادل 5008: 152 گرم برای نسخه بالا که در آن ایجاد شده است ، در برابر 154 گرم به پژو 2.0 آبی HDI 180 Eat8. سپس می خواهیم به خودمان بگوییم: “همه اینها برای آن ! »»

Nissan X-Trail © Nissan

اکثر

– شیرینی و قدرت برقی

– بدون مشکل شارژ

– پیشنهاد منحصر به فرد در ژانر

کمرها

– مصرف و هرگونه تولید گازهای گلخانه ای

– عملکرد الکتریکی محدود

– موتور پر سر و صدا بار

زیر کاپوت X-Trail E-4orce

ژنراتور حرارتی: 3 سیلندر توربو

جابجایی: 1،497 سانتی متر 3

قدرت: 158 اسب بخار در 4600 دور در دقیقه

زوج: 250 نانومتر از 2400 تا 4،400 دور در دقیقه

موتور الکتریکی: 2 هماهنگ جریان متناوب

حداکثر قدرت: 213 اسب بخار

گشتاور ماکسی: 330 نانومتر (AV) + 195 نانومتر (AR)

باتری: لیتیوم یون 2.1 کیلووات ساعت

انتقال: روی چهار چرخ

جعبه: نسبت 1 اتوماتیک

ابعاد (L/L/H): 4،680 × 1 840 × 1،720 میلی متر

قفسه سینه (5/7 PL.): 575/485 لیتر

وزن: 1883 کیلوگرم (8.84 کیلوگرم در اسب بخار)

سرعت: 180 کیلومتر در ساعت

مصرف: 6.3 لیتر

نمایش2 : از 143 گرم (پنالتی 400 €)

قیمت: از 45،000 یورو (7 صندلی + 900 یورو)

هر جمعه بهترین اخبار خودرو را دریافت کنید (تست ها ، استراتژی تولید کنندگان ، رویدادها. ) ، و در پیش نمایش موارد منحصر به فرد نکته را دریافت کنید.

کارمندان تحریریه به شما توصیه می کنند

  • Nissan Qashqai E-Power: هیبریدی که پایانه ها را می چسباند
  • نیسان آریا: هر ده سال یک بر الکتریک ?
  • E-4orce: طرفداران مارتینگیل نیسان
  • به زودی پایان فرمان ?

چرا Nissan X-Trail Electrique جدید یک انحراف زیست محیطی است ?

نیسان X-Trail

ما فکر می کردیم که اتومبیل های برقی با ژنراتور مانند BMW i3 rex یا نام تجاری جدید Audi rs Q e-tron E2 قرار است به دریچه بروند. اما این بدون حساب کردن به نیسان و سیستم قدرت الکترونیکی وی که امسال با قشقی وارد اروپا شد. سازنده ژاپنی به تازگی حجاب را در SUV جدید X-Trail ، نسل چهارم خود بلند کرده است. و متأسفانه ، همیشه بر روی بنزین کار می کند ، در حالی که برقی است.

شارژ مجدد باتری بدون بنزین غیرممکن است

در واقع ، Nissan X-Trail جدید در واقع بیشتر یک ماشین ترکیبی است تا برقی. همانطور که سایت بسیار خوب خلاصه شده است خودرو را تمیز کنید, سیستم E-Power یک معماری ترکیبی عجیب و غریب است. از آنجا که این ماشین می تواند به عنوان برقی واجد شرایط باشد موتورها برقی هستند و با یک باتری بسیار کوچک به انرژی سوخت می شوند (1.8 کیلووات ساعت در X-Trail). اما این شارژ شده توسط … یک موتور بنزینی ! شارژ مجدد آن از طریق سوکت غیرممکن است.

نیسان X-Trail

نکته چیست ? برجسته های نیسان ” احساس 100 ٪ رانندگی برقی بدون محدودیت شارژ »». راهی برای پذیرش در یک کلمه که سازنده از اتومبیل برقی 100 ٪ عقب مانده است ? این امکان وجود دارد ، در حالی که نیسان آریرا ، اولین ماشین برقی “واقعی” در محدوده ، به تازگی وارد شده است و ما در طول آزمایش جاده ما بی تفاوت نیست.

نیسان ماشین برقی را سایه می زند

خیلی بد است که بیش از 100 ٪ پیشنهاد الکتریکی را با این نوع سیستم ترکیبی ، به هیچ وجه مناسب برای مبارزه با گرم شدن کره زمین ، تحت پوشش سهولت استفاده ، تحت پوشش قرار دهید. به خصوص از آنجا که هافبک واقعاً خیلی سریع پیش می رود ، به عنوان مثال اعلام یک ماشین برقی با 1000 کیلومتر استقلال برای سال 2023 یا شارژ سریع که سال آینده به 10 دقیقه و 5 دقیقه در سالهای آینده افزایش می یابد.

نیسان همچنین ایمان کمی نشان می دهد ، زیرا یکی از مزایای ماشین برقی دقیقاً در استفاده روزمره ، نیازی به سوخت گیری در ایستگاه نیست. فقط در خانه پارک کنید (مشروط بر اینکه یک خانه داشته باشید) ، ماشین خود را وصل کنید و به تجارت خود بروید.

Nissan X-Trail: متقاطع جالب که تشنه است

از همه جای تأسف آور است که Nissan X-Trail یک وسیله نقلیه واقعاً جالب است. این در واقع یک متقاطع است که قادر به قرار گرفتن هفت مسافر در کابین خود است. پیشنهاد خودروهای برقی هفت ماده ای نادر است ، به خصوص به دلیل مدل تسلا y در نسخه 7 -Seater که طولانی مدت است.

اما همانطور که در ارقام ارائه شده توسط نیسان در بیانیه مطبوعاتی خود نشان داده شده است ، TRAIL X برای پوشاندن 100 کیلومتر ، بسته به چرخه WLTP مخلوط ، بین 5.8 تا 6.7 لیتر بنزین نیاز دارد. بنابراین قطعاً یک ماشین برقی نیست.

یک تریل X-Trail قابل شارژ می توانست علاقه بیشتری به این سیاره داشته باشد ، با مصرف واقعی که می توانست حدود 4.5 لیتر در هر 100 کیلومتر بچرخد ، البته به شرط آنکه مرتباً آن را شارژ کند. اما به نظر نمی رسد که نیسان بر خلاف اتحادیه اروپا که دقیقاً می خواهد کاربران هیبریدهای قابل شارژ بیشتر به ترمینال منتقل شوند ، از شارژ مجدد قدردانی می کنند. قبل از اینکه هیبریدها در دراز مدت به دریچه بروند.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

جدید Nissan X Trail E Power – لذت الکتریکی بدون شارژ

پس از Qashqai ، نوبت نسل جدید X-Trail مجهز به فناوری E-Power است: وسیله نقلیه فقط توسط موتور الکتریکی هدایت می شود و موتور گرما فقط نقش خوراک را دارد. چه چیزی را برای لذت بردن از یک رانندگی برقی بدون داشتن ضرر شارژ مجدد و رفتن به یک ماجراجویی خانوادگی همیشه بیشتر ارائه دهید. این فیلم به کارگردانی Jan Wentz (Quad) مطابق با فیلم های Juke Hybrid و Qashqai لفاظی های تبلیغاتی را می گیرد “که گفت که” برای آشکار کردن تمام دارایی های جدید X-Trail در همه زمین ها.

تولید
کارگردان جان ونتز
کارگردان عکاسی Ekkehart Pollack
تولید Quad Productions / Quad Group
تهيه كننده مارتین کوولیس
آژانس
آژانس بی نظیر
کارگردان خلاق فیلیپ راشل – کارل هاربورگ
تولید کننده خلاق دوچمین
مشتری
مشتری نیسان
فنی
مدیر تولید بواضن
مدیر تولید ماسکر
هماهنگی تولید فیلم لاور لاونی
دستیار تولید مود فولیا
ریخته گری جولیا تادورو
سبک نویس نوریا دورا
تزیین کننده Pablo Tregebov-Poza
عامل کارگردان عکاسی کینو | آژانس فیلمبردار
داستانهای داستانی چشم انداز کنراد
پس تولید
ویرایشگر والتر موریوت
پس تولید آسیاب
موسیقی اونوکا – Zenit