بررسی آنتی ویروس Nordvpn (تست 2023): مکمل ساده یا راه حل محافظت واقعی?, VPN یا آنتی ویروس? چرا وقتی NordVPN هر دو را در یک اشتراک یکسان ارائه می دهد ، انتخاب کنید?

VPN یا آنتی ویروس? چرا وقتی NordVPN هر دو را در یک اشتراک یکسان ارائه می دهد ، انتخاب کنید

Contents

برای آزمایش این ویژگی ، ما قبل از رفتن به سایت های مختلفی که ویندوزهای پنجره را باز می کنند ، هنگام کلیک بر روی پیوندها ، همیشه با Firefox ، مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کرده ایم. پس از راه اندازی NordVPN ، دریافتیم که برخی از پنجره های پنجره هنوز ظاهر می شوند اما بدون محتوای داخل. هیچ چیز قابل کلیک یا قابل انتخاب نیست ، شما فقط باید کادر را ببندید. در موارد دیگر ، ویندوز به طور معمول به نظر می رسد که هیچ حفاظتی فعال نشده است. با توجه به تبلیغات ، ما هیچ تفاوت واقعی با یا بدون NordVPN ندیده ایم اما این نرم افزار به ما اشاره کرد که برخی از آنها را مسدود کرده است.

بررسی آنتی ویروس Nordvpn (تست 2023): مکمل ساده یا راه حل محافظت واقعی ?

در دنیایی که آنتی ویروس ها تمایل به دستیابی به ماژول هایی دارند که آنها را به VPN نزدیک می کنند ، برخی تصمیم گرفته اند که راه مخالف را طی کنند. امنیت شمالی ، متخصص VPN, ابزارهای حفاظت از ضد مناسبی را در مشتری خود برای رایانه رومیزی یکپارچه کرده است. در یک بازار آنتی ویروس که تمایل به تثبیت و نوآوری دارد ، NordVPN و ابزار محافظت از ضد منهای آن می تواند آنتیل را لگد بزند ?

 • با اشتراک در Nordvpn به صورت رایگان ارائه می شود
 • مستقل از VPN
 • رابط ساده
 • بدون تجزیه و تحلیل در عمق
 • محافظت از دوبلون با مرورگر و آنتی ویروس بومی سیستم
 • عدم حمایت فعال

“از اینترنت پاک کننده ، ایمن تر و خصوصی تر استفاده کنید” : این شعار Nordvpn در مورد این ویژگی جدید است. حفاظت از ضد مین ها به سادگی با مسدود کردن تبلیغات ناخواسته ، ردیاب های ناچیز یا پرونده های خطرناک ، همه به طور مستقل و به موازات VPN شما به عنوان ضد ویروس استفاده از اینترنت شما عمل می کنند. اما در دوره مرورگرهای وب امن و حریم خصوصی ، این لایه محافظ جدید واقعاً ضروری است ? اگر Nordvpn را به تنهایی ترک کنید ، محرمانه بودن خود را در اینترنت تسلط دهید ? ما بلافاصله به شما پاسخ می دهیم.

 • ابزار حفاظت از ضد منای شمالی چیست؟ ?
 • ابزار محافظت از ضد مین Nordvpn رایگان است ?
 • قیمت و قیمت ابزار محافظت از ضد منهای Nordvpn
 • ابزار حفاظت ضد منهای NordVPN را بارگیری کنید
 • چه حفاظتی ابزار ضد منهای Nordvpn را فراهم می کند ?
 • رابط و ارگونومی از ابزار محافظت از ضد منهای NordVPN
 • ویژگی های اصلی ابزار حفاظت از ضد ماسه شمالی
 • نتیجه گیری و نظر

ابزار حفاظت از ضد منای شمالی چیست؟ ?

nordvpn ، چیست ? یک یادآوری کوتاه

به عنوان یک یادآوری ، NordVPN در ابتدا ارائه دهنده خدمات VPN ، یک شبکه مجازی خصوصی ، از سال 2012 است. برای محبوب کردن این موضوع ، تأمین کننده یک تونل کمیت را در اختیار شما قرار می دهد و وارد خانه و مقصد شما می شود تا داده های خود را با خیال راحت انجام دهید. علاوه بر این ، آدرس IP و موقعیت مکانی شما برای تضمین ناشناس بودن خاص پوشانده شده است.

NordVPN از سال 2018 در تمام سیستم عامل ها وجود داشته است: ویندوز ، MacOS Linux بلکه از طریق برنامه های کروم و فایرفاکس. برای محافظت از اتصال اینترنتی خود به تلفن هوشمند خود باید محافظت کنید ? یک برنامه در Android و iOS در دسترس است.

در سال 2022 ، NordVPN بیش از 5،000 سرور را در 60 کشور جهان جمع کرد ، سریعترین VPN در جهان ، به ویژه به لطف پروتکل Nordlynx و همچنین رمزگذاری نسل جدید. طیف وسیعی از محصولات در وب سایت تأمین کننده ارائه می شود ، همیشه به منظور دسترسی به داده های شما:

 • NordPass: یک مدیر رایگان که تمام رمزهای عبور شما را ایمن می کند
 • Nordlocker: ابری که داده های ذخیره شده را در دسترس شما قرار می دهد ، در قالب اشتراک موجود است
 • Nordlayer: پیشنهاد VPN برای متخصصان

از زمان ایجاد شرکت مادر خود ، Nord Security ، NordVPN پیشنهاد خود را متنوع می کند ، گاهی اوقات با یک پیشنهاد VPN برای مشاغل ، بلکه با بازاریابی یک سرویس ذخیره ابری بیش از حد امن یا حتی یک مدیر رمز عبور. اگر می توانستیم انتظار داشته باشیم که امنیت شمالی آنتی ویروس خود را بیرون بیاورد ، این شرکت تصمیم گرفته است تا راه حل دیگری را انتخاب کند: راه حل خود را برای محافظت در برابر تهدیدهای مشتری VPN خود ادغام کند.

ابزار محافظت از ضد مین Nordvpn رایگان است ?

آنتی ویروس NordVPN هنگام عضویت در یک پیشنهاد به صورت رایگان ارائه می شود اما می تواند به طور مستقل از مشتری VPN بارگیری و نصب شود. NordvPN دوره آزمایشی رایگان را برای خدمات خود ارائه نمی دهد ، اما اشتراک های آن 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت دارد.

درباره سیاست تجاری NordVPN بیشتر بدانید:

قیمت و قیمت ابزار محافظت از ضد منهای Nordvpn

همانطور که به نظر ما در مورد خدمات توضیح دادیم ، NordvPN برای مدت طولانی یکی از ارزان ترین VPN های موجود در بازار قبل از تجدید نظر در قیمت های خود به سمت بالا بود. این شرکت در واقع قیمت پیشنهادهای مختلف خود را طی این سال گذشته افزایش داده است:

 • اشتراک ماهانه غیر اتصال اکنون 11.99 یورو در ماه است.
 • اشتراک سالانه 56.28 یورو (یا 4.69 یورو در ماه) است
 • اشتراک به مدت 2 سال با 80.73 یورو (2.99 یورو در ماه) رمزگذاری می شود

لازم به ذکر است که این قیمت ها فقط برای اولین اشتراک VPN شما معتبر خواهند بود.

به نوبه خود ، محافظت از ضد ماسه به صورت جداگانه با قیمت های زیر ارائه می شود:

 • اشتراک ماهانه بدون تعهد با قیمت 4.99 یورو در ماه.
 • هزینه اشتراک سالانه 29.99 یورو (2.50 یورو در ماه) است اما پس از سال اول به 59.88 یورو افزایش می یابد.

ابزار حفاظت ضد منهای NordVPN را بارگیری کنید

در حال حاضر ، ابزار محافظت از آنتی ویروس NordVPN فقط برای مشتریان ویندوز و MAC VPN در دسترس است. برای بارگیری آن ، ساده است: فقط دستورالعمل ها را پس از اشتراک در اشتراک دنبال کنید. علاوه بر این ، LL برای بارگیری NordVPN به طور مستقیم از Clubic امکان پذیر است.

چه حفاظتی ابزار ضد منهای Nordvpn را فراهم می کند ?

ابزار محافظت از ضد مینکت یک آنتی ویروس “معمولی” نیست زیرا در یک مشتری VPN ادغام شده است ، از آزمایشات آزمایشگاهی عمیق و همچنین سایر نام های شناخته شده بهره مند نشده است. نمی توان به مشاهدات آزمون AV و AV مقایسه ای اشاره کرد ، بنابراین ما از یک پروتکل متفاوت برای آزمایش بارگیری فایلهای آلوده استفاده کردیم.

به منظور آزمایش این ویژگی ، ما از پرونده های آزمایشی EICAR (انستیتوی اروپایی برای تحقیقات آنتی ویروس رایانه ای) استفاده کردیم ، روشی که اغلب در علوم کامپیوتر اعمال می شود و توسط بزرگترین در امنیت سایبری برای آزمایش کارآیی و زمان پاسخ آنتی ویروس توصیه می شود. برای کنجکاوی ترین شما پرونده ها به سادگی حاوی یک رشته کاراکتر هستند و سپس فشرده یا بایگانی می شوند ، که این امکان را می دهد که آیا آنتی ویروس ناهنجاری را در چندین سطح تشخیص می دهد. پس از غیرفعال کردن امنیت Firefox و همچنین آنتی ویروس محلی ما ، ما بارگیری منابع از وب سایت رسمی EICAR را راه اندازی می کنیم و خالص می شویم. در اینجا آنچه در نرم افزار نمایش داده می شود:

حذف پرونده هایی که خطرناک تلقی می شوند

محافظت از ضد ماس کار خود را به خوبی انجام داد: پرونده ها حتی در رایانه بارگیری نشده و بلافاصله حذف شدند زیرا مخرب تلقی می شود. می بینید که دو بارگیری دیگر بدون مشکل انجام شده است ، این دو نفر از Clubic. توجه داشته باشید که امکان وجود یک پرونده خاص در صورت شناسایی به عنوان مخرب امکان پذیر نیست ، به سادگی مجبور خواهید بود NordVPN را ببندید و بارگیری را مجدداً راه اندازی کنید (بدیهی است اگر می دانید که این پرونده از یک منبع مطمئن تهیه می شود)).

از طرف ما ، آزمایش EICAR قطعی بود ، هیچ شکایتی در مورد این نقطه آنتی ویروس وجود ندارد. توجه داشته باشید که یک مکمل مکمل این گزینه وجود دارد: در تجزیه و تحلیل عمیق پرونده ها. فراتر از روش اولیه ، در صورت غیرممکن بودن خطر ، فایل شما را برای تجزیه و تحلیل پیشرفته بارگیری می کند. این پارامتر را می توان در گزینه های نرم افزاری یا مستقیماً هنگام فعال کردن محافظت از ضد مین ها فعال کرد.

رابط و ارگونومی از ابزار محافظت از ضد منهای NordVPN

حتی اگر ابزار حفاظت از ضد مانیس از نظر عملکردی مستقل از VPN باشد ، در همان رابط کاربری به خانه می آید. با کلیک بر روی سپر کوچک واقع در بالای نوار کناری به آن رسیده است. رابط کاربری با پنجره اختصاص داده شده در تنظیمات برنامه های کاربردی نسبتاً ساده است. ما برای راه اندازی ابزار محافظ و ویژگی های مختلف آن و همچنین خلاصه ای از محافظت های فعال ، مستقیماً با یک دکمه تکان دهنده مورد استقبال قرار می گیریم.

علاوه بر این ، فقط با 3 برگه فقط ساده است. دو مورد اول به ترتیب اختصاص داده شده به دنبال تبلیغات مسدود شده و تجزیه و تحلیل پرونده های بارگیری شده. برگه آخر شامل پارامترهای ابزارهای محافظت از ضد ماسه است و به شما امکان می دهد ماژول های مختلف آن را در پرواز فعال یا غیرفعال کنید. واضح است ، ما به عنوان رابط آنتی ویروس پیچیده تر دیده ایم اما سادگی در اینجا در جاه طلبی های متوسط ​​ابزار محافظت از ضد منای نهفته است که هنوز از داشتن ویژگی های زیادی به عنوان تنورهای بازار مانند Bitdefender یا Norton فاصله دارد.

ویژگی های اصلی ابزار حفاظت از ضد ماسه شمالی

مسدود کردن وب سایت های خطرناک

امروز سایت های فیشینگ در زندگی ما رایج است. حتی اگر اکنون علائم کم و بیش (استفاده از پروتکل HTTP ، URL مشکوک ، چیدمان یا تصاویر مشکوک) را می دانیم ، غیرممکن نیست که به یک سایت خطرناک برسیم که هیچ صلاحیتی در مورد تلاش برای آلوده کردن رایانه یا سرقت خصوصی شما نخواهد داشت. اطلاعات.

اینجاست که NordVPN قادر به عمل خواهد بود: اگر سعی کنید به یک وب سایت دسترسی پیدا کنید خطرناک است و بلافاصله آن را بارگیری نمی کنید ، محافظت جدید به شما اطلاع می دهد. شما آزاد هستید که به هر حال به عقب برگردید یا به آن دسترسی پیدا کنید.

با این حال ، با وجود تلاش های ما برای تلاش برای آزمایش این گزینه خاص ، ما نتوانستیم پیام هشدار دهنده NordVPN را به ما نشان دهیم که ما قصد دسترسی به یک سایت خطرناک را داریم. یا مسدود کردن کاملاً مؤثر نیست ، یا اینترنت مکانی امن تر از آن چیزی است که فکر می کردیم ! بنابراین برای لحظه ای غیرممکن بودن معیارهای یک سایت “خطرناک” برای Nordvpn غیرممکن است.

حذف ردیاب های آنلاین

آهن ردیاب آنلاین … Scourge واقعی اینترنت. شما می دانید وقتی “کوکی ها” را در هر سایتی می پذیرید ? خوب کوکی ها نوعی ردیاب هستند. اینها به صاحب وب سایت این امکان را می دهد تا مجموعه ای از اطلاعات مختلف را از دستگاهی که از آنها استفاده می کنید تا عادات ناوبری خود جمع کند. با این حال ، همه ردیاب ها مضر نیستند ، بعضی از آنها حتی گاهی لازم هستند تا سایت به درستی نمایش داده شود.

ضد مین ها به پایان دادن به این ردیاب های نادرست کمک می کنند. در طول جلسه ناوبری NORDVPN به طور خودکار تمام ردیاب های روبرو شده را مسدود کرده و آنها را در نرم افزار خود لیست می کند:

ردیاب ها در هنگام مرور اینترنت مسدود شده اند
باز کردن قفل فردی ردیاب ها

مطمئناً شما امکان مجاز به ردیاب ها را طبق وب سایت خواهید داشت زیرا همانطور که در بالا ذکر شد بعضی اوقات مفید هستند. این گزینه با هر مرورگر کار می کند و VPN برای بهره مندی از آن نیازی به فعال شدن ندارد.

برای تست های ما (و استفاده شخصی ما در جای دیگر) ، ما از Firefox به عنوان مرورگر وب استفاده می کنیم زیرا این یکی از بهترین ها از نظر محافظت در برابر ردیابی و ردیابی از همه نوع است. با فعال کردن و غیرفعال کردن عملکرد مربوطه در Firefox و سپس در Nordvpn می توانیم تفاوت هایی در مسدود کردن هر دو طرف مشاهده کنیم. به عنوان مثال از سایت هایی مانند Airbnb یا بازی فوری و Firefox بازدید کنید ، ردیاب های رسانه های اجتماعی و ردیابی کوکی ها را مسدود می کند. از طرف خود ، Nordvpn همه چیز را رها خواهد کرد. از طرف دیگر ، از طرف دیگر ، تأمین کننده 17 ردیاب (تصویر بالا) را مسدود می کند در حالی که Firefox چیزی را تشخیص نمی دهد.

در نتیجه ، پس از آزمایش ده ها وب سایت با ردیاب ، توجه داشته باشیم که Firefox بیش از NordvPN مسدود می کند. در حال حاضر برای قضاوت در مورد علاقه این عملکرد دشوار است با دانستن اینکه یک مرورگر شایسته نام می تواند همین کار را انجام دهد یا بهتر. توجه داشته باشید که در تأمین کننده VPN ، امکان باز کردن باز کردن ردیاب ها در یک کلیک از طریق نرم افزار بسیار جالب است. این لزوماً در مرورگرهای وب یا به هر حال به راحتی قابل دستیابی نیست. ما هنوز هم قدردانی می کنیم که این موارد در NordVPN قابل خواندن تر هستند و چرا توسط انواع ردیاب ها طبقه بندی نمی شوند (کوکی ها ، شبکه های اجتماعی و غیره).

محافظت در برابر بدافزار

حفاظت از ضد ماس به ما به ما یک تجربه مرور بهبود یافته و یک وب پاک تر به لطف مسدود کردن تبلیغات مخرب به ما قول می دهد. بر روی کاغذ ، این قول وسوسه انگیز است ، تبلیغات و بازشو های به موقع در همه گوشه های اینترنت وجود دارد و برای دیدار با آنها کاملاً خوشایند نیست. اما اگر امروز مسدود کننده های تبلیغاتی که برای مرورگرهای وب اجرا شده اند کار را به خوبی انجام می دهند ، ضد منهای بهتر است ?

برای آزمایش این ویژگی ، ما قبل از رفتن به سایت های مختلفی که ویندوزهای پنجره را باز می کنند ، هنگام کلیک بر روی پیوندها ، همیشه با Firefox ، مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کرده ایم. پس از راه اندازی NordVPN ، دریافتیم که برخی از پنجره های پنجره هنوز ظاهر می شوند اما بدون محتوای داخل. هیچ چیز قابل کلیک یا قابل انتخاب نیست ، شما فقط باید کادر را ببندید. در موارد دیگر ، ویندوز به طور معمول به نظر می رسد که هیچ حفاظتی فعال نشده است. با توجه به تبلیغات ، ما هیچ تفاوت واقعی با یا بدون NordVPN ندیده ایم اما این نرم افزار به ما اشاره کرد که برخی از آنها را مسدود کرده است.

مسدود کردن تبلیغات و ردیاب ها

با کلیک بر روی سایتی که در نرم افزار مسدود شده است می بینید که عناصر به دو بخش برش داده می شوند: تبلیغات یا ردیاب ها. در هر دو حالت امکان انتخاب همه چیز یا فقط خطوط خاص وجود دارد. در این مورد خاص NordVPN تبلیغات را در این سایت مسدود کرده است. در همان صفحه وب هنگامی که ما Reactor Ublock Origin: این یکی بلوک 6.

برای نتیجه گیری در مورد این ویژگی خاص: متقاعد کردن دشوار است. با داشتن یک مسدود کننده در مرورگر ما ، ما لزوماً علاقه به عبور از نرم افزار شخص ثالث را نمی بینیم ، حتی در صورت کارآمد بودن کمتر. جایی که یک مسدود کننده به طور کامل از نمایشگاه های پنجره بازشو جلوگیری می کند ، NordVPN به آنها اجازه می دهد تا باز اما خالی باشد.

نتیجه گیری و نظر

پس از آزمایش هر مؤلفه عملکرد جدید ضد مناسیا می توانیم بگوییم که ما واقعاً قانع نشده ایم و به نظر نمی رسد که اوضاع از زمان تهیه نسخه بتا در مارس گذشته تکامل یافته است. NordVPN با تمایل به انجام و توسعه سمت امنیت سایبری خود به موازات سرویس تونل ایمن خود ، برس می گیرد و گزینه ای مبهم را که قبلاً توسط اکثر مرورگرهای وب موجود در بازار پوشانده شده است ، به ما ارائه می دهد. یک نکته مثبت برای یک رابط تصفیه شده محافظت از ضد مین ها که مستقیماً به موارد ضروری می رود و استفاده از آن بسیار آسان است. بین این ابزار جدید ، VPN و “مانیتور وب تاریک” ، مشتری NORDVPN به تدریج هوای امنیتی را در دست می گیرد … هنوز هم دیده می شود که آیا NordvPN شیرجه را می گیرد و همچنان پیشنهاد خود را برای ادامه کار خود ادامه خواهد داد. این جهت.

در پایان اگر قبلاً در NordVPN مشترک شده اید ، برای فعال کردن این افزودنی جدید ، به ویژه برای مسدود کردن ردیابهایی که بین مش مرورگر شما عبور می کنند ، هزینه ای برای شما نخواهد داشت. با این حال ، ما به شما بسیار توصیه می کنیم آنتی ویروس ، مسدود کننده تبلیغات یا محافظت بومی مرورگر خود را به دلایل واضح غیرفعال کنید.

آنتی ویروس NORDVPN

با حفاظت از ضد ماسه ، شما از یک لایه اضافی از محافظت در برابر سایت ها و پرونده های مخرب بهره می برید. فقط پرونده های بارگیری شده از اینترنت مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند. اگرچه این ابزار با NordVPN ارائه می شود و مستقل از شبکه خصوصی مجازی فعالیت می کند ، اما به وضوح برای خودش کافی نیست. با این حال ، افزودن آن استقبال می شود ، به خصوص که تأثیر عملکرد رایانه تقریباً برهنه است.

 • با اشتراک در Nordvpn به صورت رایگان ارائه می شود
 • مستقل از VPN
 • رابط ساده

VPN یا آنتی ویروس ? چرا وقتی NordVPN هر دو را در یک اشتراک یکسان ارائه می دهد ، انتخاب کنید ?

VPN و آنتی ویروس دو ابزار بسیار عملی برای اطمینان از امنیت داده های شما در شبکه هستند. اما کدام یک را انتخاب کنید ? nordvpn ممکن است با اشتراک خود راه حل داشته باشد که به شما امکان می دهد از بهترین های هر دو جهان لذت ببرید.

محافظت از داده های شخصی موضوعی پیچیده است زیرا روش های مضر برای آنها بسیار زیاد است. علاوه بر حملات بسیاری از افراد مخرب با فیشینگ و سایر سیب زمینی ها ، واقعیت ساده پیمایش در اینترنت گاهی اوقات برای به خطر انداختن زندگی خصوصی شما کافی است. از این رو محافظت از خود در برابر چنین حملاتی ضروری است ، اما لزوماً برای همه ساده نیست.

انتخاب ابزارهای مناسب برای اطمینان از محافظت از داده های شخصی و زندگی خصوصی شما یک گناهکار نیست ، اما خوشبختانه راه حل هایی برای ساده کردن زندگی شما وجود دارد. نیازی به پرسیدن نیست که آیا باید ترجیح دهید VPN یا آنتی ویروس را انتخاب کنید. در NordVPN ، تنها یک اشتراک به شما امکان می دهد تا از بهترین دو جهان با قیمت 3.99 یورو در هر ماه لذت ببرید. پیشنهاد Nordvpn با قیمت خوبی است.

VPN: ابزاری مؤثر برای محافظت از حریم خصوصی

اگر به ستون های ما عادت کرده اید ، احتمالاً حداقل یک بار از VPN شنیده اید. این ابزار که در پایه ایجاد شده است تا دو رایانه دور را به صورت ایمن وصل کند ، امروزه از بسیاری جهات برای اطمینان از ایمنی کاربران اینترنت و زندگی خصوصی آنها استفاده می شود.

در اصل برای حفظ حریم خصوصی شما هنگام قدم زدن در اینترنت با جلوگیری از پیروی از اشخاص ثالث ، چه کاری انجام دهید ، چه معامله کنید ، یا به سادگی با عزیزان مبادله کنید. در طرح کلی ، اتصال به اینترنت از طریق VPN اجازه می دهد: به ویژه:

 • از هویت و داده های خود با پوشش دادن آدرس IP خود و در نتیجه مکان دقیق خود محافظت کنید
 • به لطف اتصال رمزگذاری شده (هزینه A-256) کل فعالیت و مبادلات آنلاین را ایمن کنید
 • حفظ حریم خصوصی خود را بصورت آنلاین حفظ کنید
 • مبارزه با نظارت اینترنتی با جلوگیری از دسترسی به ISP ها یا سایت های تجاری به اطلاعات شما.

فراتر از امنیت ارائه شده در استفاده از آن ، VPN همچنین مزایای اضافی را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، هنگامی که شما در خارج از کشور هستید ، اجازه می دهد تا بدون نیاز به نگرانی در مورد محدودیت های جغرافیایی ، به تمام محتوای خود (شبکه های اجتماعی ، خدمات جریان) دسترسی پیدا کنید. nordvpn حتی برای بازیکنان بازی های ویدیویی رقابتی بسیار مفید است.

آنتی ویروس: راه حل مناسب برای مقابله با تهدیدهای خارجی

روش های زیادی برای مقابله با داده های شما وجود دارد. و اگر بهداشت دیجیتالی خوب همراه با آگاهی از تهدیدهای اصلی باعث می شود که نسبتاً بی سر و صدا باشد ، این دیگر کافی نیست. سایبرمن ها به طور مداوم در حال تحول هستند ، و مجرمان سایبری برای فریب کاربران اینترنت به طور فزاینده ای مبتکرانه هستند.

آنتی ویروس برای کمک به شما در مبارزه مؤثر در برابر همه این تهدیدها وجود دارد. پس از نصب بر روی دستگاه خود ، نقش آن تجزیه و تحلیل هر آنچه در آن انتقال می یابد (صفحات وب ، پرونده ها ، برنامه ها ، برنامه ها) برای تشخیص هرگونه فعالیت یا یک کد مشکوک. برای انجام این کار ، او می تواند روی یک پایگاه داده جامد و به طور مرتب به روز شده ، و همچنین بسیاری از پروتکل ها به او اجازه دهد همه چیز را که خطرناک به نظر می رسد جدا کند.

ایده آل برای جلوگیری از خسارت هایی که می تواند در رایانه شما ایجاد شود (فساد پرونده ، اصلاحات هارد ، حذف داده ها ، باج خواهی) ، یک آنتی ویروس همچنین چند طرف بسیار مفید را ارائه می دهد. به عنوان مثال اجازه می دهد تا هرزنامه و تبلیغات را مسدود کند ، و همچنین می تواند ردیاب های برداشت شده در شبکه را غیرفعال کند.

Nordvpn: بهترین های هر دو جهان متحد در یک اشتراک واحد

قضاوت در مورد اینکه آیا VPN از آنتی ویروس مفیدتر است یا برعکس. آنها بالاتر از هر دو ابزار اضافی هستند که به محافظت از داده های شخصی شما اختصاص داده شده اند ، چه در رایانه شما و چه در هر دستگاه دیگری که می تواند در وب حرکت کند.

احتمالاً به همین دلیل NordVPN خدماتی را ارائه می دهد که شامل یکی از بهترین VPN های موجود در بازار همراه با یک آنتی ویروس جامد است. یک اکوسیستم کامل ، کاملاً اختصاص به نظارت ، پیشگیری و محافظت از حریم شخصی شما.

اما این تنها دارایی Nordvpn نیست. Nordvpn ، مهمتر از همه یک شبکه مؤثر است که می تواند بیش از 5،700 سرور توزیع شده در 60 کشور در سراسر جهان را به حساب آورد ، و سرعت آنها جزو بهترین های موجود در بازار است. شما حتی می توانید VPN خود را با اتصال چندین دستگاه خود به لطف شبکه مش ایجاد کنید.

این همچنین خدماتی است که به لطف یک رابط و کاربرد بسیار خوب فکر به سادگی متکی است. آخرین مزیت قابل توجه ، هر حساب به شما امکان می دهد تا حداکثر شش دستگاه مختلف ، چه رایانه ، تلفن هوشمند یا یک تلویزیون ، از شش دستگاه مختلف محافظت کنید.

در حال حاضر ، در صورت انتخاب تعهد دو ساله ، اشتراک ضروری NordVPN با کاهش خوب در دسترس است. شما فقط باید در هر ماه 3.99 یورو بپردازید تا از خدمات NordVPN به مدت 24 ماه بهره مند شوید و هر چیزی را خراب کنید ، 3 ماه پاداش به شما ارائه می شود.

NordVPN همچنین خدمات دیگری را ارائه می دهد که امکان حمایت بیشتر از داده های شخصی شما را فراهم می کند ، خواه با Nordlocker ، Cloud Private و Secure آن یا Nordpass ، یک مدیر رمز عبور ویژه.

این مقاله با همکاری NordvPN انجام شد.

این محتوا است که توسط ویراستاران مستقل در موجودیت XP Humanoid ایجاد شده است ، تیم تحریریه Fandroid در ایجاد خود شرکت نکرده است. ما همان معیارها را برای ارائه مطالب منحصر به فرد و با کیفیت به شما تحمیل می کنیم.