نظر Nordvpn در سال 2023: نظر کامل ما در مورد محبوب ترین VPN لحظه ، نظر Nordvpn (سپتامبر 2023): او سزاوار شهرت خود به عنوان یک رهبر است?

بررسی NordVPN: تست کامل در مورد این تأمین کننده VPN (سپتامبر 2023)

Contents

اگر اتفاقی برای بارگیری تورنت های P2P افتاد ، دیگر نترسید: تأمین کننده به لطف سرورهای P2P خود با این فعالیت ها سازگار است.

Nordvpn: نظر کامل ما در مورد محبوب ترین VPN در سال 2023

NordvPN محبوب ترین سرویس VPN در بازار است ، به ویژه به لطف استراتژی ارتباطی (گاهی اوقات حتی تهاجمی) برای داشتن عملکرد و کیفیت آن. با این حال ، آیا واقعاً شرط امن است که او سعی می کند ما را بفروشد ? به نظر ما پاسخ دهید ، آیا مشخص کردن آن ، 100 ٪ هدف ضروری است.

ویژگی های nordvpn

پیشنهاد فعلی 3.08 یورو در ماه
بازپرداخت احتمالی طی 30 روز
سرور بیش از 5000
حمایت PC/ Mac/ Linux/ Android/ iOS/ Android TV/ FireetV/ Routeurs
عدد اتصال همزمان 6
دسترسی به Netflix US آره
حالت P2P آره
ذخیره داده ها حزب سیاست سیاسی را بخوانید “

شمالی ?

اگر عادت کرده اید YouTubers مورد علاقه خود را روی سکو با همین نام تماشا کنید ، احتمالاً با NordvPN ارتباط ندارید. باید گفت که این سرویس که در سال 2012 توسط چهار علاقه مندان به امنیت سایبری آغاز شده است ، در سالهای اخیر از نظر ارتباطات بسته بندی شده است. خوب خوب او را گرفت ، زیرا VPN امروز در پاناما تأسیس شد که در جهان ثبت شده و کمتر از 14 میلیون مشتری در سال 2019 شناسایی شده است و مطمئناً امروزه حتی بیشتر. وی در حال حاضر در یک بازار بسیار رقابتی رهبر بزرگ است.

NordvPN همیشه در سادگی ، عملکرد و سیاست حفظ حریم خصوصی خود شرط بندی کرده است. با این حال ، این امر مانع از هک شدن وی در سال 2018 نشد که منجر به نشت گسترده داده ها شود ، مطمئناً بدون عواقب برای مشتریان ، اما شهرت این سرویس را لکه دار کرده است. در سال 2020 ، NordVPN پروتکل اتصال خود را به سرورهای خود با نام Nordlynx راه اندازی کرد و عملکرد خود را به طرز چشمگیری بهبود بخشید و در عین حال Wireguard بسیار امیدوار کننده را به دلایل امنیتی حذف کرد.

Nordvpn: Uرابط ساده و متحد نکنید

این نیروی بزرگ Nordvpn است: رابط کاربری آن به همان اندازه کامل است. به محض راه اندازی برنامه ، کارت جهانی ظاهر می شود. فقط به اطراف بروید و برای اتصال روی نماد یک کشور کلیک کنید. برای کمی بیشتر ، یک پرچم در سمت چپ برنامه نیز به شما امکان می دهد کشوری را انتخاب کنید که بتوانید از طریق اینترنت قایقرانی کنید. اما مهمتر از همه ، این از این پرچم و سه نقطه کوچک واقع در کنار هر کشور است که می توان یک سرور خاص را حتی مکان یک شهر انتخاب کرد. انتخاب این شهر برای همه کشورها در دسترس نیست ، با این حال ، فقط برای کشورهای بزرگتر مانند ایالات متحده یا کانادا. در فرانسه ، 2 شهر در دسترس است: پاریس و مارسی.

در همه موارد ، VPN به طور سیستماتیک بهینه ترین سرور سازگار با مکان جغرافیایی خود را ارائه می دهد اگر می خواهید محافظت کنید که فقط اتصال را محدود می کند.

ما همچنین از سرعت اتصال قدردانی می کنیم. اگر برخی از VPN ها برای اتصال به یک سرور ، حتی نزدیک به محل خود ، ثانیه های طولانی طول می کشد ، NordvPN به طرز شگفت آور واکنشی و یک واکنش نشان می دهد پرش سرور هر بار بیش از سه ثانیه انجام می شود. رفتن از نیویورک به توکیو هرگز اینقدر سریع نبوده است. ما تست هایی را با همان حساب در سه دستگاه مختلف با همان حساب متصل به طور همزمان انجام داده ایم تا اطمینان حاصل شود که این سرویس قابل استفاده است. آزمایشات ما در مورد تغییرات قیمت از یک کشور به کشور دیگر نیز قطعی بود.

از طرف دیگر ، ما دوست داریم هنگام اتصال به سرور یا پروتکل شبکه مورد استفاده ، در هر صورت در مورد برنامه ، حداقل اطلاعات مربوط به آمار را داشته باشیم دسکتاپ. در مورد دوم ، انتخاب اولویت پروتکل در جایی که این مورد در برنامه موبایل است ، غیرممکن است ، که بسیار عجیب است.

NordVPN همچنین سرورهای اختصاص داده شده به جریان را ارائه نمی دهد (به عنوان مثال برای دسترسی به کاتالوگ آمریکایی Netflix). از طرف دیگر ، چندین برگه برای اتصال به سرورها دارد نظیر به نظیر (برای بارگیری تورنت) ، به سرورهای خاص شبکه TOR. سایر گزینه های بسیار عملی همه چیز را تقویت می کند ، مانند کلید کشتار برای ایمنی یا تونل زنی برای تعریف امنیت در برنامه های خاص. VPN همچنین شامل تابعی به نام Cybersec است که نمایشگاه های تبلیغات و سایت های مخرب را مسدود می کند.

پارامترهای پیشرفته نیز پر از ویژگی ها نیستند. با این وجود ، ما از این واقعیت قدردانی می کنیم که می توان یک DNS خاص را تعریف کرد یا حتی در هنگام دسترسی به دستگاه های متصل ، مانند چاپگر ، رایانه خود را در شبکه محلی مخفی کرد. در هر صورت ، رابط کار خود را انجام می دهد وابسته به کاربرپسند و کاملاً به فرانسوی ترجمه شده است.

در برنامه موبایل (Android) ، ما همان کارت جهانی را با همان سرورها پیدا می کنیم. همچنین به نظر می رسد در حالی که کمی مزاحم باقی مانده است ، در کارکردها بسیار بیشتر ارائه می شود. اولین مورد مربوط به انتخاب پروتکل است که اگر مستقیماً از طریق سرور انتخابی قابل انتخاب نباشد ، می تواند با ترجیحات موجود در گزینه ها انجام شود. عملکرد بسیار عملی دیگر مربوط به نمایش اعلان های هشدار در برابر برنامه هایی است که می تواند به نمایش صفحه نمایش و پتانسیل قرار گرفتن در معرض آدرس ایمیل شما در صورت هک کردن اضافه شود. برای دومی ، ما دوست داشتیم که بتوانیم این کار را با آدرس دیگری غیر از حساب انجام دهیم.

به طور کلی ، حتی اگر اکوسیستم های موبایل و رایانه شخصی مکمل به نظر برسند ، هنوز چند گزینه پیشرفته وجود دارد ، اما مهمتر از همه همگرایی. با این حال ، کل موجود با احتمال اتصال حداکثر شش هواپیما با همان حساب برجسته شده است.

North Security یک مارک است ، نه فقط یک VPN

با آرزوی تغییر فعالیت های خود فراتر از VPN ساده ، North Security سوئیت های دیگری را توسعه داده است: Nordpass ، Nordlocker ، علاوه بر محافظت از آنتی ویروس یکپارچه در NordvPN ، همه چیز پیشنهاد امنیتی خود را تکمیل می کند.

Nordpass ، یک مدیر رمز عبور بسیار مؤثر

اول از همه با NordPass ، یک مدیر رمز عبور در مورد عملکرد یک داشلان یا یک کلمه 1Password مدل شده است. این برنامه ای است که از VPN جدا شده و به طور مستقل فعالیت می کند. عملکرد آن نمی تواند ساده تر باشد: این یک ایمن دیجیتال است که تمام رمزهای عبور را که می خواهید در آنجا ذخیره کنید ، سایت تجارت الکترونیکی مورد علاقه شما ، رمز عبور Google ، Apple Apple ، Steam یا Microsoft از طریق کارت بانکی یا شماره بیمه های درمانی خود صرفه جویی می کند. به محض اینکه یک سایت را مرور می کنید ، برنامه NordPass از طریق افزونه مرورگر خود ، شناسه ها را به طور خودکار وارد می کند تا بدون هیچ کاری برای انجام کار شما وصل شود.

خوشبختانه می توان رمزهای عبور را که قبلاً در مرورگر یا برنامه مدیریت رمز عبور دیگر ذخیره شده است وارد کنید. نکته خوب دیگر مربوط به ایجاد رمزهای عبور است ، Nordpass می تواند به لطف ترکیب های پیچیده شخصیت ، تقریباً غیرقابل تحمل ایجاد کند.

Nordpass همچنین شامل یک اسکنر آسیب پذیری است. به طور واضح ، این برنامه از یک پایگاه داده ایمیل ، رمز عبور یا شناسه های بانکی که از طریق هک کردن در شبکه نشت کرده اند ، ترسیم می شود. اگر این داده ها توسط برنامه آسیب پذیر تلقی شوند ، شما را دعوت می کند تا برای خارج شدن از آن قدم بردارید.

اشتراک NordPass با Nordvpn متفاوت است. با یک برنامه 2 ساله به 26.16 یورو. نسخه رایگان ، با این حال ، مانند سایر مدیران از همان نوع. ما همچنین می توانیم یک اشتراک نهایی را انتخاب کنیم که تمام راه حل های NordSecurance را در یک اشتراک واحد جمع کنیم.

Nordlocker ، ابر امن

امنیت شمالی در آنجا متوقف نشد و سیستم خود را توسعه داد ابری 100 ٪ ایمن. این یکی Nordlocker نامیده می شود و شبیه به آنچه Google Drive ، Dropbox یا OneDrive می تواند ارائه دهد. کل سیستم عامل های PC ، Mac ، Linux و Mobile سازگار است. به همه توجه داشته باشید که دومی هنوز بهینه کار نمی کند.

در رایانه شخصی و MAC ، این عمل با یک اصل ساده تر نیست کشیدن و انداختن و اجازه هر نوع پرونده. Nordlocker مبتنی بر دو الگوریتم رمزگذاری پیشرفته است: AES-256 و 4096 بیتی RSA ، استانداردهای ایمنی سطح نظامی که هنوز در سایر سیستم عامل ها استاندارد هستند.

عملکرد اشتراک فایل بین کاربران نیز وجود دارد ، اما هنوز هم درخواست ایجاد یک حساب کاربری از هر دو طرف علاوه بر لزوماً نیاز به استفاده از برنامه است. همچنین ، رابط کاربری کاملاً و منحصراً به زبان انگلیسی است.

یک نسخه رایگان از Nordlocker محدود به 3 گیگابایت وجود دارد. نسخه های پرداخت شده از 500 گیگابایت تا 2 تا ذخیره به ترتیب برای 2.79 و 7.09 یورو در هر ماه متغیر است. همانطور که با NordPass ، دسترسی به Nordlocker (از 1 TB) نیز در اشتراک نهایی به NordVPN گنجانده شده است.

nordvpn: عملکرد بسیار محکم

ما در بالا گفتیم ، NordVPN برای هر نوع استفاده سرورهای اختصاصی ارائه نمی دهد. این بدان معنا نیست که این سرویس دارای پارک جهانی مهم بیش از 5000 سرور توزیع شده در 60 کشور جهان نیست. مطمئناً کمتر از یک سایبرگست خاص است ، اما این به معنای کاملاً کارآمدتر نیست. در اینجا نتایج به دست آمده پس از آزمایش های مختلف با اتصال فیبر ، سیمی و پاریسی از سایت NPERF انجام می شود.

این واقعاً یکی از نقاط قوت VPN است ، لبه های ارائه شده آن بسیار خوب است و به طور مرتب از 200 مگابایت در ثانیه در سرورها حتی چند هزار کیلومتر بارگیری می شود. علاوه بر این پینگ (در MS) کاملاً حاوی است ، حتی اگر لازم نیست که به عنوان مثال پاسخگویی به اولین پاسخ از سرورهای آمریکایی را حساب کنید ، بنابراین بازی آنلاین تحت این شرایط تقریباً غیرممکن است.

با این حال ، برای جریان ، ما کاملاً در ناخن ها هستیم. کلیه سیستم عامل های بازار و کاتالوگ های خارجی آنها در دسترس است (Netflix ، Video Prime ، Disney +، OCS ، Apple TV +و غیره.). با این حال ، برای استفاده کامل از آن ، هنوز هم لازم است که یک ارتباط قوی داشته باشید تا از انتظار انتظار داشته باشید بافنده خیلی طولانی. ما همچنین متوجه شده ایم که سرورها می توانند توسط برخی از خدمات مسدود شوند ، در این موارد خاص ، فقط به سرور تصادفی دیگر وصل شوید تا زمانی که به جغرافیایی برسید.

با توجه به پروتکل های اتصال مورد استفاده ، NordVPN دو: VPN باز (در حالت TCP و UDP) و راه حل صاحب آن به نام Nordlynx ارائه می دهد. اگر اولین پروتکل کلاسیک است که به طور پیش فرض در اکثر خدمات یافت می شود ، Nordlynx از زمان تولید داخلی و از Wireguard منحصر به NordVPN است. اگر دومی در دراز مدت آرزو کند که VPN باز پیر را جایگزین کند ، لزوماً به طعم NordvPN نیست که آن را در نظر می گیرد ” ناراحت »». طرف علاقه مند اعلام می کند که:

این پروتکل آدرس IP را به صورت پویا به هر کاربر اینترنتی متصل به سرور نسبت نمی دهد. بنابراین لازم است داده های شخصی خاصی در این شبکه ذخیره شود.

تأیید صحت این اطلاعات همانطور که هست دشوار است. واقعیت این است که Nordlynx به منظور تضمین بهتر محرمانه بودن کاربر ضمن ارائه عملکرد افزایش یافته ، توسعه یافته است. Pirouette بازاریابی ساده یا پیشرفت واقعی ، هنوز هم باید تشخیص داد که Nordlynx کار را انجام می دهد. اگر به عنوان مثال عملکرد را با Cyberghost در Wireguard مقایسه کنیم ، نتیجه انجام شده از یک سرور پاریسی کاملاً واضح است.

روند سایر سرورهای خارجی نیز تأیید شده است: Nordlynx از عملکرد جلوتر است. مورد دوم هنوز هم به عنوان VPN باز در زمان خود به این معنا تحول پیدا می کند. سرانجام ، در مورد در دسترس بودن سرورهای واقع در منطقه اقتدارگرا ، Nordvpn Botte در Touch. به عنوان مثال ، در حال حاضر اتصال به سرور چینی ، سعودی ، ایرانی یا حتی مصری غیرممکن است.

nordvpn: یک سیاست جدی برای حفظ حریم خصوصی

این نکته دیگری است که NordVPN به طور گسترده ای برای تکمیل مشروعیت خود قرار داده و از صفحه اصلی سایت نیز بسیار برجسته شده است. NordVPN مانند سایر VPN ها ، اطمینان می دهد که خدمات آن هیچ ثبت نام از فعالیت کاربر را حفظ نمی کند: الف ” بدون خط مشی سیاهه »». به طور واضح ، این بدان معنی است که NordVPN می گوید شما نمی دانید چه زمانی به اینترنت وصل می شوید ، یا سایت هایی را که بازدید می کنید یا محتوای بارگیری شده را می شناسید.

برای تأیید اظهارات خود ، NordvPN چهار شرکت حسابرسی مستقل را فراخواند. این گزارش ها توسط کاربران NORDVPN ، مستقیماً از منطقه مشتری قابل مشاوره است. این یک تضمین اعتماد نسبتاً قوی است ، به خصوص که این سرویس اغلب حسابرسی های خود را به منظور نشان دادن پای سفید تجدید می کند. تحت این شرایط دشوار است که آن را در غیاب انجام دهید.

این لزوماً به معنای این نیست که NordVPN هیچ چیزی را نمی داند یا هیچ چیزی را حفظ نمی کند. برخی از عناصر مانند آدرس ایمیل کاربر (اجباری برای باز کردن حساب) نگهداری می شوند. داده های دیگر نیز برای جلوگیری از به اشتراک گذاری بیش از حد در همان ، نگه داشته می شوند ، خواه مبادله ای با خدمات به مشتری و چه در زمان موقت زمان برای اتصالات.

Nordvpn همچنین قربانی هک کردن یکی از سرورهای فنلاندی خود در اوایل سال 2018 بود. این نتیجه منجر به نشت یک کلید SSL شد که به شخص ثالث اجازه می دهد این اطلاعات را بازیابی کند و از NordvPN عبور کند. از طرف دیگر ، این حادثه هرگونه نشت داده کاربر یا هرگونه نفوذ خصمانه را ایجاد کرده است. Nordvpn همچنین جزئیات پس از مرگ از این حادثه در یک پست وبلاگ.

خدمات مشتری NORDVPN

NordVPN خدمات مشتری را کاملاً به زبان فرانسه ارائه می دهد که می توان با یک گربه آنلاین مستقیماً از بخش تماس با سایت تماس گرفت. با این حال جای تعجب دارد که برنامه در حالی که برنامه به زبان فرانسوی پیکربندی شده است ، مستقیماً به سایت انگلیسی باز می گردد. در طول درخواست ، یک گزینه به شما امکان می دهد زبان فرانسوی را انتخاب کنید و بنابراین یک همبستگی دارید که زبان ما را کاملاً تسلط دارد. این یک نکته بسیار خوب است و امروز Nordvpn یکی از تنها کسانی است که این کیفیت خدمات را ارائه می دهد. علاوه بر این ، فقط در چند دقیقه قابل دسترسی است و خیلی سریع به سوالات پاسخ می دهد.

قیمت Nordvpn

North Security اخیراً پیشنهاد خود را کاملاً تجدید نظر کرده است تا محصولاتی غیر از NordVPN را در سطوح مختلف خود شامل شود. بنابراین ما حق 3 فرمول را داریم:

اساسی پیشرفت نهایی
قیمت 3.29 یورو در ماه (88.83 یورو برای 2 سال اول) 4.49 یورو در ماه (121.23 یورو برای 2 سال اول) 5.99 یورو/ماه (161.73 یورو برای 2 سال اول)
گزینه های موجود nordvpn
محافظت ضد ویروس
مسدود کننده تبلیغات
نوردپسین
Nordlocker❌
nordvpn
محافظت ضد ویروس
مسدود کننده تبلیغات
نوردپسین
Nordlocker❌
nordvpn
محافظت ضد ویروس
مسدود کننده تبلیغات
نوردپسین
Nordlocker✅
بازپرداخت بله ، ظرف 30 روز و در صورت درخواست بله ، ظرف 30 روز و در صورت درخواست بله ، ظرف 30 روز و در صورت درخواست

به طور کلی ، ما می بینیم که نرخ های بالاتری نسبت به Cyberghost یا Surfshark برای نامگذاری چند مورد ، اما ما در زیر ExpressVPN می مانیم به خصوص وقتی می دانیم که VPN لزوماً تنها نمی آید. Nordvpn 30 روز آزمایش را ارائه می دهد که در طی آن یک بازپرداخت کل امکان پذیر است.

بررسی NordVPN: تست کامل در مورد این تأمین کننده VPN (سپتامبر 2023)

در سال 2023 ، قایقرانی در اینترنت یا تماشای تلویزیون و یوتیوب بدون شنیدن درباره nordvpn پیچیده است. این تأمین کننده در مورد او در فرانسه و در جای دیگر جهان صحبت های زیادی دارد. nordvpn آیا او سزاوار این شهرت است ? محصول ارائه شده توسط شرکت به بالا است ? آیا واقعاً می توانید به این VPN اعتماد کنید تا از اتصالات اینترنتی خود محافظت کنید ? این همان چیزی است که ما در این نظر در مورد Nordvpn خواهیم دید !

نظر nordvpn

nordvpn چیست ? نحوه نصب آن ?

NordvPN یک تأمین کننده VPN است که در طول سالها خود را تأسیس کرده است یک مرجع در بازار. این به شما امکان می دهد ، از جمله موارد دیگر ، آدرس IP خود را پنهان کنید, به صورت ناشناس حرکت کنید ، در اطراف ژئو-دفاع و موارد دیگر بروید.

اگر مطمئناً در ابتدا مرتبط با کیفیت شبکه خصوصی مجازی آن باشد ، سرمایه گذاری های رسانه ای (YouTube ، تبلیغات تلویزیونی و حتی همکاری با باشگاه فوتبال لیورپول) ساخته شده توسط این شرکت بسیار اساسی بوده و لزوماً در افراد مشهور بازی کرده اند شرکت. ما به ویژه شاهد مشارکتهای زیادی هستیم که خود را با تأثیرگذار از دنیای بازی ها جعل می کنند ، اما نه تنها. در فرانسه ، شهرت آن بسیار قوی است ، بسیار جلوتر از سایر تأمین کنندگان با کیفیت مشابه.

قبل از ورود به قلب نظر ما در مورد NordVPN ، ما نحوه نصب برنامه را برای شروع استفاده از آن و استفاده از مزایای آن توضیح خواهیم داد.

نقاط قوت او:

 • راحتی در استفاده
 • پروتکل خانه فوق العاده سریع Nordlynx
 • با تورنت کار می کند
 • پشتیبانی مشتری با کیفیت
 • بیش از 5،800 سرور در سراسر جهان
 • موجود در 60 کشور جهان
 • حداکثر 6 اتصال همزمان
 • عملکرد دوتایی VPN

نقاط ضعف آن:

 • قیمت بالایی
 • مشکلات عملیاتی (نادر) در ویندوز
 • تنظیمات پیچیده دستی در کشورهای سانسور شده (چین ، روسیه و غیره)

نحوه نصب برنامه ?

اگر می خواهید برنامه را نصب کنید تا نظر خود را در مورد NordVPN بیان کنید ، این را بدانید کل فرایند بسیار بصری است. شما به سرعت قادر خواهید بود این ابزار را بر عهده بگیرید ، خواه یک متخصص باشید و چه تازه کار در این زمینه.

علاوه بر این ، هر دستگاهی که می خواهید آن را نصب کنید ، یک نسخه مناسب وجود دارد. NordVPN در واقع در iOS ، Mac ، Windows ، اما همچنین در Android در دسترس است. بنابراین مراقب باشید نسخه ای را که مطابق با دستگاهی است که می خواهید آن را نصب کنید بارگیری کنید. توجه داشته باشید که NordVPN حتی یک برنامه در تلویزیون هوشمند ارائه می دهد تا از مزایای VPN در تلویزیون متصل خود استفاده کند.

در مورد پیکربندی ، شما فقط باید با دنبال کردن مراحل مختلف هدایت شوید. برای این آزمایش NordVPN ، نیازی به جزئیات نیست زیرا همه چیز به خوبی نشان داده شده است. این در حال حاضر یک نکته خوب است زیرا این مورد در مورد همه رقبای خود وجود ندارد ..

نحوه استفاده از VPN ?

پس از اتمام نصب ، شما قادر خواهید بود ابزار را در دست بگیرید و نظر خود را در مورد NordVPN انجام دهید.

برنامه Windows Nordvpn

همانطور که در بالا مشاهده می کنید, رابط کاربردی بسیار ساده است, که کار را تسهیل می کند. اتصال بسیار بصری است ، اما مراحل را خلاصه می کند:

 1. برنامه را باز کنید
 2. بسته به کشوری که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید ، سرور را که می خواهید به آن وصل شوید ، انتخاب کنید
 3. دکمه اتصال را فشار دهید

و voila ! آدرس IP و فعالیت های آنلاین شما محافظت می شود. اگر یک قلمرو خیلی خاص در ذهن ندارید ، می توانید از دکمه اتصال سریع اتصال استفاده کنید. در این حالت ، این الگوریتم NORDVPN است که با توجه به موقعیت جغرافیایی خود و بار سرورهای مختلف در این نزدیکی مسئول یافتن سرور بهینه شده برای شما خواهد بود.

ساده است. از نظر ارگونومی کاربردی و رابط ، نظر ما در مورد NORDVPN بیش از مثبت است.

تست سرعت

سرعت ضروری است وقتی نظرات خود را در مورد تأمین کنندگان اصلی VPN بیان می کنیم. در واقع ، بسیاری از کاربران می خواهند بدون نیاز به نادیده گرفتن سرعت اتصال ، از دستگاه های خود متصل به اینترنت محافظت کنند زیرا یک جریان با کیفیت پایین از دسترسی سریع و کارآمد جلوگیری می کند. با این حال ، Instantaneity برای حرکت در سال 2023 ضروری است .

بنابراین ما یک تست NordVPN را انجام دادیم تا ببینیم از نظر سرعت چیست:

تست با VPN غیرفعال (سرعت مرجع)

Nordvpn France Test Pas de Vpn

این تصویر اول با نتایج تست اتصال بدون هیچ گونه محافظت از VPN. اتصال ما بسیار سریع است که می بینید ، که به ما امکان می دهد با فعال شدن نرم افزار ، هرگونه تفاوت بیشتری را ببینیم.

تست با VPN در فرانسه

تست Nordvpn فرانسه

این آزمایش با انتخاب انجام شد سرور در فرانسه. همانطور که مشاهده می کنید ، اتصال تا حد زیادی کاهش یافته است ، اما کاملاً افتخارآمیز است. با چنین سرعتی ، می توانید به عنوان مثال به طور کامل به محتوای پخش یا بارگیری فایلها نگاه کنید.

با VPN متصل به ایالات متحده آمریکا تست کنید

آزمون Nordvpn USA

سرانجام ، در اینجا یک آزمایش جدید انجام شده است ، این بار با سرور در ایالات متحده (در صورتی که می خواهید به عنوان مثال محتوای آمریکایی را باز کنید). بار دیگر افت بزرگی در کیفیت اتصال وجود دارد که با توجه به فاصله جغرافیایی از سرور آمریکایی قابل پیش بینی است.

اگر این نتایج را با رقبا مقایسه کنیم ، ما نظر در مورد nordvpn بسیار خوب است : حتی در دورترین مکان ها ، سرعت کافی برای انجام هر کاری که می خواهید خواهید داشت ! بنابراین یک نکته بسیار خوب برای تأمین کننده ای که از آزمون بالا می رود دست را بالا می برد.

تست Nordvpn برای جریان

بیشتر و بیشتر افراد برای بهینه سازی فعالیت های جریان خود از ابزاری استفاده می کنند. به همین دلیل ما نتوانستیم بدون صحبت در مورد ویژگی هایی که در این زمینه ارائه می شود ، نظر کامل در مورد NordvPN بیان کنیم.

اگر پیرو هستید سیستم عامل های جریان و اینکه دوست دارید فیلم و سریال تماشا کنید ، علاقه مند به استفاده از VPN خواهید بود. در واقع ، این ابزار از یک طرف به همه محتوای شما در هر کجا که در جهان هستید دسترسی پیدا می کند ، بلکه به همه محتوای مسدود شده با جغرافیایی نیز دسترسی پیدا می کند. شما هرگز از فیلم و سریال خارج نخواهید شد.

هیچ چیز نمی تواند با VPN NordVPN ساده تر باشد: شما فقط باید کشور مورد نظر را انتخاب کنید ، به دنبال یک سرور در همین کشور باشید و به آن متصل شوید.

در حین مشاهده ، هیچگونه وقفه ای وجود ندارد و سرعت بارگذاری صحیح است. از استفاده از دوره آزمایشی ارائه شده توسط تأمین کننده برای آزمایش و اظهار نظر خود در مورد NordvPN دریغ نکنید. شما به احتمال زیاد ناامید نخواهید شد ، هر نوع فعالیتی که در اینترنت از آن استفاده می کنید.

اگر اتفاقی برای بارگیری تورنت های P2P افتاد ، دیگر نترسید: تأمین کننده به لطف سرورهای P2P خود با این فعالیت ها سازگار است.

سیاست امنیت و حفظ حریم خصوصی

امنیت مهمترین نکته است که ما از زوایای مختلف تجزیه و تحلیل کرده ایم تا بتوانیم در سال 2023 نظر واقعی در مورد NordvPN ارائه دهیم. در واقع ، ما نباید از این واقعیت چشم پوشی کنیم که این پارامتر عمدتاً کیفیت را تعیین می کند یا از یک شبکه خصوصی مجازی نیست.

با این تأمین کننده چه انتظاری را می توانید انتظار داشته باشید ?

امنیت

برای محافظت از داده های خود به صورت آنلاین ، یک VPN از آن استفاده می کند چندین روش رمزگذاری وقتی به اینترنت می روید. با Nordvpn ، این آخرین رمزگذاری 256 بیت است.

پروتکل های مختلفی نیز ارائه می شود تا بتوانید یکی را انتخاب کنید که مناسب نیازهای شما باشد. آخرین, نوردلین, پروتکل خانه که توسط NordvPN ساخته شده است که از پتانسیل عظیمی برخوردار است. بر اساس پروتکل Wireguard ، سرعت و ایمنی را برای عملکرد بهینه ترکیب می کند. ما همچنین پروتکل IKEV2/IPSEC و UDP/TCP OpenVPN را پیدا می کنیم.

امنیت همچنین با ناشناس بودن تضمین می شود. برای انجام این کار ، سرورهای شمالی به محض فعال کردن آن ، آدرس IP خود را ماسک می زنند. بنابراین ، هیچ یک از سایتهای بازدید شده نمی توانند به سمت شما بروند یا موقعیت فیزیکی شما را تعیین کنند. اما آیا IP شما به خوبی محافظت می شود ? مطمئناً ما تعدادی از آنها را ساخته ایم آزمایشات مربوط به نشت بالقوه شبکه.

IP بدون VPN

ما سپس VPN خود را فعال کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که IP به خوبی تغییر کرده است و هیچ نشت DNS وجود ندارد. در اینجا نتیجه به دست آمده است:

آزمون امنیتی Nordvpn

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، آدرس IP اصلاح شده است تا در نیویورک ظاهر شود (که منطقی است زیرا این یک سرور آمریکایی است که انتخاب شده است). همچنین ، هیچ مشکل نشت IP ، DNS یا WEBRTC برای شناسایی وجود ندارد زیرا تمام اطلاعات یکسان است. این نکته بسیار اطمینان بخش است ؛ در غیر این صورت یک مشکل بزرگ برای محافظت از داده های شما وجود دارد.

اگر هنوز در مورد این اخطار در NordVPN شک دارید ، لطفاً توجه داشته باشید که تأمین کننده کاربرد خود را مجهز کرده است کلید کشتار, یک ویژگی اساسی که به عنوان یک دکمه توقف اضطراری عمل می کند. توضیحات: من هرگز اتصال nordvpn شما آویزان نبودم ، ترافیک شما به طور خودکار قطع می شود ، حتی اگر وقفه چند ثانیه طول بکشد. این امر شما را به عدم وجود نشت داده های خود تضمین می کند ، خواه آدرس IP شما یا فعالیت های شما در اینترنت باشد.

در طول آزمایش NordVPN ، ما خاطرنشان کردیم که سوئیچ قتل او کمی فریبنده است ، یعنی می گویند او پس از بازگشت به حالت عادی ، تلاش کرد تا به طور خودکار دوباره به هم وصل شود. ناگهان می توانید فعالیت های خود را با این فکر که VPN از شما محافظت می کند ادامه دهید در حالی که این طور نیست.

ما همچنین می خواهیم نقص امنیتی را که تأمین کننده در سال 2018 به دنبال هک یکی از دیتاسنرهای فنلاندی خود با آن ملاقات کرد ، برجسته کنیم. حتی اگر این پرونده نشان داده است که تأمین کننده هیچ مقصر نیست ، قابل درک است که برخی از کاربران نسبت به واگذاری آنها به داده های وب خود محتاط بودند.

سیاست حفظ حریم خصوصی

خبر خوب برای همه افرادی که در مورد آنها تعجب می کردند ورود به این تأمین کننده: آنها حفظ نمی شوند. نظر ما در مورد Nordvpn نمی توانست در غیر این صورت خوب باشد. همانطور که به شما گفتم ، امنیت ضروری است. ما نمی توانیم به شما توصیه کنیم که از تأمین کننده ای که روزنامه های ورود به سیستم کاربران خود را حفظ می کند ، انتخاب کنید زیرا این محرمانه بودن شما را در معرض خطر قرار می دهد.

به عنوان اثبات قابلیت اطمینان ، NordvPN حسابرسی خدمات خود را توسط Deloitte انجام داد. در نتیجه ، این شرکت توانست تأیید کند که هیچ ورود به سیستم در سرورهای تأمین کننده ثبت نشده است. علی رغم هک سرور فنلاندی NordVPN چند سال پیش ، هیچ خطری برای داده های شما وجود ندارد زیرا هیچ اثری در آن نگهداری نمی شود.

بای پس سانسور ?

بسیاری از کاربران هنگام آماده شدن سفر خود برای رفتن به یک کشور سانسور ، وجود VPN ها را کشف کرده اند. این مورد به عنوان مثال از چین ، ایران یا روسیه است.

شما این نظر را در مورد NordVPN می خوانید زیرا قصد دارید به چین بروید ? بدانید که شما نباید در سایت مشکلی داشته باشید: بسیاری از کاربران اینترنت هر روز برای دسترسی به سیستم عامل های مورد علاقه خود از این VPN استفاده می کنند: فیس بوک ، اینستاگرام ، Gmail … شما می توانید همه چیز را بدون هیچ گونه نگرانی با این تأمین کننده به لطف سرورهای مبهم خود بهینه کنید مناطقی که دسترسی به اینترنت را محدود می کنند. به ناچار ، این تعداد سرورهای موجود را کاهش می دهد اما این تنها راه دسترسی به محتوای معمول شما است.

با این حال ، گاهی اوقات سرورهای او برای خنثی کردن سانسور کافی نیستند. به عنوان مثال ، در امارات متحده عربی ، اتصال NordVPN در تلاش است تا به درستی کار کند. سپس ما به شما توصیه می کنیم که ترجیحاً ExpressVPN (در لیست ما از بهترین VPN ها) که کاملاً کار می کند.

در این حالت ، تنظیمات فنی باید برای کار با NordVPN ساخته شود. برای انجام این کار ، شما باید به مرکز کمک خود بروید و نشانه ها را دنبال کنید. آموزش در سیستم عامل های ویندوز ، مکوس ، اندرویدی ، iOS و لینوکس موجود است. اگر علیرغم دستکاری با نگرانی های اتصال روبرو شدید ، به طور مستقیم از خدمات مشتری شرکت دریغ نکنید. همانطور که بلافاصله می بینید ، بسیار کارآمد است. مشاوران قادر خواهند بود تمام اطلاعات اضافی را در اختیار شما قرار دهند.

شبکه سرورها و پوشش کشور

با بیش از 5،800 سرور در 60 کشور جهان توزیع شده اند, نظر ما در مورد Nordvpn به سختی می تواند بهتر باشد. اگر این تأمین کننده را انتخاب کنید ، یکی از وسیع ترین شبکه های موجود در بازار است که به شما ارائه می شود. این مقدار با جلوگیری از سرورهای اشباع شده ، در صورتی که مشتریان مختلف همه در یک سرور واحد جمع شده اند ، جریان بهینه را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این ، حضور بین المللی آن به شما امکان می دهد مکان های مختلف را شبیه سازی کرده و به محتوای بیشتری دسترسی پیدا کنید.

جایی که nordvpn در سطح توابع هر سرور قرار دارد. تأمین کننده از ارائه سرورهای استاندارد راضی نیست و دیگران را با نیازهای هر کاربران سازگار می کند. بنابراین ، ما می یابیم:

 • سرورهای بهینه شده P2P برای اطمینان از اشتراک تورنت
 • سرور مبهم برای جلوگیری از مسدود شدن در کشورهای تحمیل محدودیت های آنلاین قوی
 • سرور دوتایی که برای محافظت بیشتر رمزگذاری را توسط دو ضرب می کند
 • سرور آی پی اختصاصی برای افرادی که این سرویس اختیاری را پرداخت کرده اند

اگر به دنبال دسترسی به یک کشور خاص هستید یا نیاز خاصی دارید ، از رفتن مستقیم به وب سایت تأمین کننده و صفحه اختصاصی دریغ نکنید. اطلاعات دقیقی را در مورد سرورهای موجود و کسانی که مطابق فعالیت آنلاین خود هستند پیدا خواهید کرد.

آزمون پشتیبانی مشتری NordVPN

در خدمات مشتری برای یک تأمین کننده نرم افزار ضروری است زیرا به شما امکان می دهد ببینید که آیا این شرکت واقعاً نگرانی های مشتریان خود را در نظر می گیرد. برای اینکه به شما در مورد NordVPN تا حد امکان کامل شود ، بنابراین ما با تماس با پشتیبانی فنی ، کمک آن را به آزمایش ارائه داده ایم.

ساده ترین و مستقیم ترین راه برای انجام آن استفاده از گربه های زنده است. برای انجام این کار ، لازم است به وب سایت رسمی ارائه دهنده خدمات مراجعه کنید و بر روی حباب مکالمه در سمت راست پایین صفحه کلیک کنید. یک پنجره گربه باز خواهد شد و می توانید پیام خود را بنویسید. از طرف ما ، سپس از آنها سؤالی در مورد دوره 30 روزه خود راضی یا بازپرداخت کردیم. در اینجا بخشی از بحث است:

پشتیبانی مشتری nordvpn

همانطور که مشاهده می کنید ، مشاوران واکنشی هستند و سعی می کنند بهترین ها را برای حل مشکل خود انجام دهند و به درخواست شما پاسخ دهند. با این حال ، زمان پاسخ ممکن است بسته به دوره متفاوت باشد ، که توضیح می دهد که چرا کمک مشتری NordVPN از ExpressVPN خارج نمی شود که قبلاً به شما گفته بودیم و از شایستگی ها ستایش کرده است.

اگر درخواست شما نیازی به پاسخ فوری ندارد ، بدانید که می توانید برای تیم های NordVPN نیز به آدرس ایمیل ارسال کنید پشتیبانی@nordvpn.کم.

سرانجام ، لازم به ذکر است که این دو گزینه تنها وسیله ای برای به دست آوردن اطلاعات در مورد NordVPN نیستند. قبل از تماس با یک مشاور واقعی ، توصیه می شود در مرکز کمک خود تور کنید. او قاره است:

 • آموزش های نصب دقیق با صفحه های مرحله ای -در مرحله ای برای پیکربندی غیر سازنده
 • سؤالات متداول با هوشمندانه طراحی شده که سؤالات مختلف مکرر کاربران را لیست می کند
 • بسیاری از مقالات در مورد خدمات VPN ، فاکتور یا مشکلات اتصال

در سطح چیزی برای گفتن وجود ندارد پشتیبانی مشتری NordVPN که بسیار کارآمد است. این برند تمام تلاش خود را برای پشتیبانی از مشتریان خود در بهترین حالت در هر شرایطی انجام می دهد. بنابراین این نکته خوبی در این بررسی NordvPN است. ذکر ویژه برای پاسخ های او به زبان فرانسه ، بسیار نادر است. آفرین !

پیشنهادات و قیمت ها

تکمیل این نظر nordvpn بدون ذکر قیمت آن غیرممکن است. قیمت عنصری است که باید در بالادست در نظر گرفته شود تا تأیید کند که اشتراک وارد بودجه شما می شود. در حال حاضر ، تأمین کننده سه بسته ارائه می دهد:

قیمت اشتراک nordvpn

 • 1 ماه در 12.99 €
 • 1 سال با 4.99 یورو در ماه
 • 2 سال با 3.35 یورو در ماه (کاهش در لحظه -59 ٪)

این وظیفه شماست که پیشنهاد خود را مطابق دوره تعهد مورد نظر انتخاب کنید. البته دانستن اینکه هرچه دوره قراردادی طولانی تر باشد ، قیمت ها سودمندتر خواهد بود. بنابراین ، ما به شما توصیه می کنیمراه حل 2 ساله را انتخاب کنید اگر به دنبال یک شبکه خصوصی طولانی مدت مجازی هستید و بهترین قیمت را می خواهید.

مزیت NordVPN این است که همه پیشنهادات واجد شرایط ضمانت بازپرداخت معتبر به مدت 30 روز پس از اشتراک هستند. اگر راضی نیستید ، بنابراین می توانید بدون شرط کاملاً بازپرداخت کنید.

توجه داشته باشید که هنگام عضویت ، امکان اضافه کردن نیز خواهید داشت Nordlocker ، ابری مبتنی بر سیستم رمزگذاری پرونده, یا Nordpass ، مدیر مدیریت رمز عبور فناوری, برای چند یورو اضافی. این دو نرم افزار امضا شده NordVPN با هدف تقویت سیستم ایمنی کاربر است. اگر می خواهید این ابزارها را قبل از خرید آزمایش کنید ، یک نسخه رایگان وجود دارد.

بنابراین نظر ما در مورد قیمت گذاری شمالی نسبتاً مثبت است – حتی اگر درست باشد که می توانید در سایر رقبا ارزان تر پیدا کنید. به همین ترتیب ، این که قیمت یک معیار مهم است ، لازم نیست فقط این عنصر را در نظر بگیرید تا محافظت خود را در اینترنت انتخاب کنید. بهتر است چند یورو دیگر بپردازید و از یک سرویس با کیفیت و امنیت بهینه بهره مند شوید همانطور که NordVPN ارائه می دهد.

سرانجام ، ممکن است شما هم بلافاصله بیش از 2 سال اشتراک را بگیرید: هزینه ماهانه کمتری خواهید داشت و اگر هرگز پس از تست 30 روزه NORDVPN خود هرگز مناسب شما نباشد ، می توانید تعهد خود را پایان دهید.

اطلاعات بیشتر

بسیاری از ارائه دهندگان VPN ارائه می دهند ویژگی های اضافی برای تمایز خود و بهینه سازی ناوبری روزانه خود. این نیز در مورد NordvPN اتفاق می افتد. بیایید ببینیم با یک حساب در Nordvpn از چه چیزی می توانید لذت ببرید.

تعداد اتصالات همزمان

با یک اشتراک واحد خریداری شده در سایت NordVPN, می توانید همزمان 6 دستگاه را نصب و ایمن کنید. بنابراین شما به راحتی می توانید از همه دستگاه های خود – یا حتی آنهایی که در خانواده خود هستند – محافظت کنید و نزدیک باشید.

و در صورتی که شش اتصال همزمان موجود در حساب شما کافی نباشد ، بدانید که می توانید VPN را به صورت دستی در روتر خود پیکربندی کنید تا از تمام دستگاه های متصل به Wi-Fi محافظت کنید. رسیدگی کاملاً فنی ، از مراجعه به راهنمای نصب NordVPN دریغ نکنید.

سازگاری چند پشتیبانی

وقتی می خواهید از نرم افزار VPN استفاده کنید ، مهم است که در سیستم عامل هایی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد در دسترس باشد. در غیر این صورت ، شما ممکن است اشتراک خود را برای هیچ چیز پرداخت کرده باشید. خوشبختانه ، برنامه NordVPN سیستم عامل اصلی (ویندوز ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux و Fire TV) و همچنین چندین پشتیبانی را پوشش می دهد زیرا در رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند ، تلویزیون هوشمند اندرویدی و کیس متصل در دسترس است.

دستگاه های سازگار Nordvpn

NordVPN همچنین برای بهینه سازی استفاده شما در Google Chrome و Mozilla Firefox پسوندهایی ارائه می دهد. در واقع ، شما می توانید با فعال کردن آن فقط برای مرورگر خود ، اتصال VPN را بهتر هدف قرار دهید.

سرورهای دوتایی VPN

عملکرد عادی یک VPN به این معنی است که اتصال شما از طریق یک سرور میانی که دستگاه شما را به اینترنت وصل می کند می رود. این سرور است که مستقیماً آدرس IP شما را اصلاح می کند و به شما امکان می دهد در شبکه ناشناس باشید. در VEC سرورهای Double VPN که توسط NordVPN ارائه شده است ، می توانید این محافظت را دو برابر کنید: به جای یکی ، اینها هستند دو سرور که از آدرس IP شما محافظت می کند و اطلاعات شما را کمیت می کند. این گزینه برای فعالیتهایی که به امنیت بالاتری مانند ناوبری ناشناس در کشورهای بسیار سانسور نیاز دارند ، مناسب است.

این ویژگی در همه رقبا وجود ندارد ، توجه به آن حائز اهمیت است – به خصوص که این یک عنصر اساسی برای فعالیت های “ریسک” است.

مراقب باشید ، با Double VPN می توانید ضررهای کم و بیش مهم را برآورده کنید. بنابراین ، این عملکرد فقط باید در موارد بسیار خاص مورد استفاده قرار گیرد یا نیاز به ناشناس بودن و ایمنی بسیار پیشرفته است.

سایبرس / ضد منهای

اگر تبلیغات مزاحم را دوست ندارید ، باید سایبری را راضی کنید. مورد دوم به شما امکان می دهد تبلیغات را مسدود کنید و به راحتی مستقیماً روی پارامتر برنامه NordVPN فعال می شود.

همچنین قرار است عملکرد شما را در برابر بدافزار و تلاش های فیشینگ محافظت کند. به گفته این ، تجربه ما که قطعی نبوده است ، Cyberec جایگزین ضد ویروس نمی شود.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، در منوی جانبی برنامه NORDVPN ، محافظت ضد مین ها را پیدا خواهید کرد.

پس از ارائه در رابط ، می توانید تمام حفاظت ها (وب + پرونده ها) یا یکی از آنها را فعال کنید.

محافظت از ضد منهای Nordvpn

توجه داشته باشید که NordVPN همچنین امکان فعال سازی محافظت از “LITE” ضد مین ها را فراهم می کند. دومی فقط وقتی به VPN متصل می شوید کار می کند.

درباره نسخه “lite”, این تنها موردی است که می توانید در صورت نصب برنامه NordVPN در iOS و/یا Android از آن استفاده کنید. نسخه پیشرفته حفاظت از ضد ماسه هنوز در این سیستم عامل ها در دسترس نیست.

آی پی اختصاصی

ما به سرعت در این عقیده شمالی به موضوع فوق پرداختیم اما به آن باز خواهیم گشت.

اول از همه ، آدرس IP اختصاصی چیست ? به طور معمول با یک VPN ، برای به دست آوردن آدرس IP به یک سرور وصل خواهید شد. به جز این که شما دومی را با بسیاری از کاربران دیگر به اشتراک خواهید گذاشت (همچنین به همان سرور شما متصل است).

داشتن یک آدرس IP اختصاصی به شما این امکان را می دهد تا به بهترین وجه پرداخت آنلاین خود را برای فرار از لیست های سیاه (برخی از آدرس های IP متعلق به تأمین کنندگان VPN بر روی آنها قرار دهید زیرا کاربران فعالیت های غیر سازنده ای تولید کرده اند) ، یا حتی با مرور اینترنت از CAPTCHA جلوگیری می کنند.

در Nordvpn می توان یک آدرس IP اختصاصی در کشورهای زیر سفارش داد: فرانسه ، آلمان ، هلند ، انگلستان و ایالات متحده.

هزینه این آدرس IP اختصاصی برای تعهد 2 ساله 91.53 یورو خواهد بود. این به شما بستگی دارد که ببینید آیا چنین سرمایه گذاری ارزش آن را دارد. در هر صورت ، خوب است بدانید که چنین امکان وجود دارد زیرا هنوز تعداد بسیار کمی از خدمات VPN IP اختصاصی را ارائه می دهند.

شبکه مش

شبکه مش (یا Meshnet به زبان انگلیسی) آخرین عملکردی است که توسط NordVPN به کاربرد آن اضافه شده است.

این عملکرد چیست ? او به شما امکان می دهد یک شبکه همتا (P2P) بین دستگاه های خود یا با دوستان خود ایجاد کنید. اگرچه این یک ویژگی نسبتاً “طاقچه” است ، نظر ما در مورد شبکه مش NordVPN خوب است.

در چند کلیک می توانید به راحتی یک شبکه امن P2P را به این ترتیب پیکربندی کنید:

 • پرونده ها را به اشتراک بگذارید
 • ترافیک یک دستگاه A را از طریق دستگاه B (برای استفاده از آدرس IP دستگاه B ، که در مورد سفر به خارج از کشور می تواند عملی باشد) حمل کنید.
 • یک شبکه LAN را با دوستان خود تنظیم کنید تا مکان های محلی را بازی کنید ، گویی همه در یک اتاق هستید.

بدیهی است که دوستان شما نیز برای راه اندازی یک شبکه محلی باید در NordVPN اشتراک داشته باشند. و به طور کلی ، عملکرد شبکه مش باید در تمام دستگاه هایی که می خواهید استفاده کنید فعال شود (چه سوار فعالیت ، به اشتراک گذاری پرونده ها و غیره).

شبکه مش Nordvpn

محدودیت های مربوط به این قابلیت چیست ? بعد از اینکه وقت خود را برای گپ زدن با تیم های NordVPN اختصاص داد ، معلوم می شود که برای پیوند دادن به 60 دستگاه مختلف امکان پذیر است. در میان این 60 دستگاه ، 10 نفر می توانند و 50 مورد از دوستانتان باشند. همچنین ارسال دعوت به دوستان خود بسیار آسان است و مستقیماً از برنامه NordVPN.

سرانجام ، بدانید که برخلاف IP های اختصاصی ، هیچ هزینه اضافی انتظار نمی رود. عملکرد شبکه مش در کلیه اشتراک های VPN (صرف نظر از مدت تعهد شما) گنجانده شده است.

نتیجه گیری: نظر ما در مورد Nordvpn

شما آن را درک کرده اید: نظر ما در مورد nordvpn بسیار مثبت است. از نظر امنیت ، ویژگی ها یا خدمات به مشتری ، شما به یک ابزار با کیفیت دسترسی خواهید داشت تا به شما در محافظت از تمام دستگاه های روزانه خود کمک کند.

بنابراین این یک بله بزرگ برای این تأمین کننده است که به طور قطعی در بین بزرگترین موجود در بازار قرار دارد. مراقب باشید که روی لورل های خود استراحت نکنید زیرا برخی از رقبا مانند ExpressVPN امروز راه حل های کارآمد تری با سرعت اتصال بسیار سریع با قیمت های بسیار جذاب ارائه می دهند !

اگر همیشه پس از خواندن این آزمون nordvpn ، هنوز سؤالاتی دارید ، که می خواهید یک عنصر خاص را عمیق تر کنید یا در مورد یکی از رقبای آن نظر خود را بنویسید ، دریغ نکنید که ما را از درخواست خود به اشتراک بگذارید.

Nordvpn (2021)

Nordvpn (2021)

NordVPN مستقر در پاناما ، پیشنهاد بسیار کاملی ارائه می دهد و یک معیار در زمینه ارائه دهندگان دسترسی VPN با پوشش جهانی گسترده است.

برگه / ویژگی های فنی

مرکز فرماندهی پانما
تعداد کشورهای تحت پوشش 59
تعداد سرورها 5413
سرور جریان هیچ
سرور دانلود آره
تعداد اتصالات همزمان 6
سهمیه داده ها هیچ
برنامه های کاربردی ویندوز ، مکوس ، لینوکس ، اندرویدی ، iOS ، روتر
مرورگر کروم ، فایرفاکس
ضبط سیاهههای مربوطه هیچ
پرداخت کارت بانکی ، پی پال ، رمزنگاری
سرورهای مالک DNS آره
کمک فرانسه آره
پروتکل OpenVPN ، IKEV2 ، Wireguard

ویژگی های بیشتر را ببینید

خلاصه آزمون

تاریخچه یادداشت

 • نت قبلی

یادداشت نوشتن: 5 از 5

NordvPN که در پاناما ثبت شده است ، یک تأمین کننده VPN بسیار محبوب با بیش از 14 میلیون مشتری در سراسر جهان است. این شرکت سرعت و ویژگی های فنی خود را برجسته می کند. پس از چند هفته استفاده ، نتیجه گیری ما در اینجا آمده است.

یادداشت نوشتن

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه داشته باشید کاربر (16)

توجه: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

بررسی کاربر (16)

توجه: 4 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 5 از 5

همه بررسی های کاربر (16)

توجه: 3 از 5

خوب اما بهتر است

آیا این نظر برای شما مفید بود ?

توجه: 2 از 5

بسیار ناامید

آیا این نظر برای شما مفید بود ?
30 روز استفاده
30 روز استفاده

توجه: 2 از 5

nordvpn به خوبی اما پیچیده است

در 9 آگوست 2021 من یک ماه پیش Nord VPN را نصب کردم و فقط آن را حذف کردم زیرا مرتباً با Chrome مشکلات اتصال دارم . امروز صبح امروز صبح مسدود شده ، شناسه برای راه اندازی مجدد و غیره ، نرم افزار لزوماً با وجود پارامترها ، احتراق را به تنهایی شروع نمی کند . به طور خلاصه برای یک نئوفیت بیش از حد پیچیده ، برای من ، من می دانم که برخی از غذاها ، من یک مادیان داشتم ! بنابراین از بررسی کامل خارج شوید

توجه: 3 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 3 از 5

آیا این نظر برای شما مفید بود ?

توجه: 3 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 5 از 5

عملکرد بسیار خوب

در 23 ژوئن 2021 فیبر که اخیراً در خانه من نصب شده است ، زمان آن رسیده است که یک اشتراک VPN را تکرار کنم. من بعد از خواندن بسیاری از مقایسه های سرعت ، به شمال VPN تبدیل شدم. از دست دادن کم با پروتکل سیاهگوش شمالی با خوشحالی شگفت زده شد. سرعت بارگیری و بارگیری کاملاً تغییر نمی کند. این بسیار خوشایند است و من این سرویس را برای کسانی که هنوز آن را آزمایش نکرده اند توصیه می کنم. بررسی کامل را بخوانید

توجه: 5 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 5 از 5

آیا این نظر برای شما مفید بود ?

توجه: 5 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 5 از 5

60 روز استفاده
60 روز استفاده

توجه: 1 در 5

کار نکن

5 آوریل 2021 من این VPN را گرفتم تا بتوانم از چین به خدمات Google خود وصل شوم. غیرممکن. هرگز به جز در تلفن هوشمند من کار نمی کند. حتی اگر پشتیبانی سعی در رفع مشکل داشته باشد ، هیچ چیز کار نمی کند. بنابراین من نمی دانم که آیا یک کاربر واقعی در چین وجود دارد. از طرف دیگر ، سایر VPN ها بسیار خوب کار می کنند. من فقط در انتخاب من فتق او را گرفتم و Nordvpn نمی خواهد مرا بازپرداخت کند. تجربه بد. بررسی کامل را بخوانید

توجه: 2 از 5

توجه: 1 در 5

آیا این نظر برای شما مفید بود ?

توجه: 2 از 5

توجه: 1 در 5

180 روز استفاده
180 روز استفاده

توجه: 4 از 5

بسیار خوب VPN

9 ژوئیه 2020 VPN با کیفیت ، جریان unclogs ، قابل اعتماد بر روی تورنت ، جریان کارآمد. با این وجود من او را بیان کردم که VPN را بیان می کند که می توانید یک آزمایش بسیار کامل را در اینجا بخوانید https: // www.vpnmonde.com/ expressvpn/ که به نظر من از او برتر است. بررسی کامل را بخوانید

توجه: 5 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

120 روز استفاده را توصیه می کند
120 روز استفاده را توصیه می کند

توجه: 4 از 5

خیلی خوب حتی برای تازه کار اینترنتی

در تاریخ 26 ژوئن 2020 ، درخواست پسرم برای جلوگیری از آمدن من به Mesventures در اینترنت ، من قبلاً اجازه می دادم ایمیل خود را در همه جا آویزان کنم بدون اینکه توجه کنم اما اکنون تمام شده است و من دیگر نامه های کلاهبرداری یا هر چیز دیگری دریافت نمی کنم. ‘من تسکین یافته است. اگرچه من یک رایانه شخصی نیستم ، پسرم یک بار به من نشان داد که چگونه از آن استفاده کنم و از آن زمان من مدیریت می کنم ، که نشان می دهد استفاده از این نوع برنامه ها چقدر آسان است ، حتی اگر C ‘به زبان انگلیسی باشد!! او دائماً به تلفن من وصل می شود و حداقل من مطمئن هستم که هیچ نگرانی وجود ندارد و وقتی در شهر بیرون می روم از هیچ چیز نمی ترسم. بدون پسرم فکر می کردم این یک برنامه برای اینترنت است اما اصلاً نیست!! بررسی کامل را بخوانید

توجه: 4 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 5 از 5