nordvpn for android – بارگیری apk از Uptodown ، بارگیری nordvpn 6.17 APK برای Android رایگان

اندرویدی nordvpn

NordVPN یک برنامه VPN است که به شما امکان می دهد از هر کشور جهان به یک شبکه امن متصل شوید. با تشکر از رابط کاربری ساده آن ، شما فقط باید در یک نقشه جهانی جستجو کنید ، یک کشور را انتخاب کرده و آن را وصل کنید. ساده است.

شمالی

هر محتوای آنلاین و ایمن را تضمین می کند

آخرین نسخه

NordVPN یک برنامه VPN است که به شما امکان می دهد از هر کشور جهان به یک شبکه امن متصل شوید. با تشکر از رابط کاربری ساده آن ، شما فقط باید در یک نقشه جهانی جستجو کنید ، یک کشور را انتخاب کرده و آن را وصل کنید. ساده است.

برای اینکه بتوانید از NordVPN استفاده کنید ، به یک حساب کاربری و اشتراک پرداخت شده نیاز دارید. بله ، بدون اشتراک – یا به عبارت دیگر ، بدون کارت اعتباری یا روش پرداخت دیگر – شما نمی توانید از NordVPN استفاده کنید.

NordVPN ابزاری VPN با یک رابط زیبا و بصری است که به لطف آن می توانید به سرعت ارتباط خود را به هر کشوری در جهان هدایت کنید. مشکل بدیهی است که بسیاری از گزینه های کاملاً رایگان دیگر وجود دارد.

بررسی توسط نلسون د بنیتو توسط تیم بومی سازی Uptodown ترجمه شده است

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 7 نیاز دارد.0 یا بیشتر

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.شمالی.اندروید
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی شبکه های
زبان فرانسوی

اندرویدی nordvpn

برای همه کاربرانی که می خواهند در اینترنت ناشناس بمانند ، ناوبری به دلیل جاسوسی که از فعالیت آنها یا سازمان های دولتی پیروی می کنند که بینی خود را در همه جا قرار می دهد ، دشوارتر می شود. خوشبختانه ، اگر از برنامه های VPN Android POIR استفاده کنند ، در مقابل این نوع تهدیدها کاملاً بی دفاع نیستند.

Nordvpn: یکی از بهترین برنامه های VPN برای Android

سرویس شمالی – VPN Fast & Safe مانند گذشته رایگان نیست شمالی – VPN سریع و ایمن که دیگر وجود ندارد. با این حال ، هنوز هم برنامه ای است که باید در نظر بگیرید زیرا این یک سوال است یکی از بهترین خدمات VPN برای گشت و گذار اینترنت که می توانید در Android استفاده کنید.

از امنیت و محرمانه بودن خود هنگام گشت و گذار با تمام ضمانت ها محافظت کنید.

اما سلام ، اگر شک دارید ، می توانید بارگیری کنید شمالی رایگان و نسخه ارزیابی 7 روزه را امتحان کنید. پرونده APK خود را نصب کنید شما مزایای زیر را متناسب می کنید هنگام اتصال به اینترنت با تلفن هوشمند یا رایانه لوحی:

  • گزینه سایبر برای سایت های مضر را کشف و مسدود کنید و از عفونت ویروس یا عمل سایر انواع بدافزار خودداری کنید.
  • اعلامیه های تهاجمی را مسدود کنید ، مصرف داده ها را کاهش دهید و سرعت بار صفحات را افزایش دهید.
  • محافظت خودکار از شبکه های WiFi ناامن و از جاسوسان محافظت می شود.
  • خدمات آنلاین را با محدودیت های دسترسی باز کنید توسط موقعیت جغرافیایی … شاید جایی که در Netflix یا HBO زندگی می کنید وارد نمی شوند?
  • اقامت کردن ناشناس در میان رمزگذاری داده های شما و با یک آدرس IP ساختگی.

این سرویس که برای ویندوز رایانه شخصی نیز موجود است ، بیش از 4 دارد.000 سرور از سراسر سیاره برای انتخاب آزادانه برای اتصال به آن ایمن. اکنون ، همانطور که قبلاً گفتیم ، بارگیری که ما ارائه می دهیم یک نسخه ارزیابی است: برای دسترسی کامل به همه گزینه ها ، باید به دنبال نسخه باشید پر شده سرویس.

اخبار از آخرین نسخه

  • ویژگی های جدید معرفی شده در بروزرسانی گزارش نشده است.

شرایط و اطلاعات اضافی:

  • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: Android 7.0.
  • خریدهای درون برنامه ای یکپارچه.
  • نصب برنامه در بین پرونده APK نیاز به فعال سازی گزینه “منابع ناشناخته” در تنظیمات> برنامه دارد.

الیس گوزمن

فارغ التحصیل در تاریخ و بعداً در مستندات ، من بیش از یک دهه تجربه در برنامه های آزمون و نوشتن دارم: انتقاد ، راهنما ، مقالات ، نکات جدید ، نکات. تعداد بیشماری وجود داشته است ، به خصوص در Android ، a.