بررسی آنتی ویروس نورتون: آیا مجموعه امنیتی شایسته جای خود به عنوان آنتی ویروس بهتر است?, Norton Review (2023): قبل از خرید آزمون ما را بخوانید

Norton Review (2023): قبل از خرید آزمون ما را بخوانید

ما همچنین Norton را در iPhone (و iPad) پیدا می کنیم ، مشروط بر اینکه دستگاهی مجهز به سیستم عامل iOS 12 یا نسخه جدیدتر باشد. یادآوری می شود که هیچ آنتی ویروس قادر به اسکن تلفن های هوشمند اپل با توجه به محدودیت های iOS نیست.

بررسی آنتی ویروس نورتون: آیا مجموعه امنیتی شایسته جای خود به عنوان آنتی ویروس بهتر است ?

بررسی آنتی ویروس نورتون

نورتون در دنیای آنتی ویروس بسیار محبوب است ، در لیست مؤثرترین و قوی ترین راه حل ها برای محافظت از رایانه خود در برابر سایبری و تقویت زندگی شما به صورت آنلاین است. انتخاب بهترین انتخاب توسط انجمن UFC ، شهرت نورتون دیگر دیگر نباید انجام شود. و بدون دلیل نیست ! هر کس خود را در جهان 3 برتر از نظر محبوبیت قرار دهد ، بارها در آزمایشات آزمایشگاههای اصلی ثابت شده است. مانند آزمون AV یا حتی AV-Comparatives. با این وجود ، با وجود پیشنهاد محبوب خود برای سادگی ، کارآیی ، کارایی و ارگونومی ، آنتی ویروس همچنان ادامه دارد ? نظر ما را در مورد آنتی ویروس نورتون کشف کنید.

فهرست

امکانات

 • نام تجاری : نورتون
 • ویرایشگر : Nortonlifelock
 • زبان : فرانسوی
 • سیستم عامل سازگار: مایکروسافت ، مک و اندروید

پیکربندی مورد نیاز

 • ویندوز 7 یا نسخه بعدی
 • CPU 1 گیگاهرتز
 • 2 حداقل رام بروید
 • 300 مگابایت فضای آزاد
 • Mac OS X 10.10.X (yosemite) یا نسخه بعدی
 • پردازنده Intel Core 2 Duo ، Core i3 ، Core i5 ، Core i7 یا Xeon
 • 2 گیگابایت رم
 • 300 مگابایت فضای آزاد
 • Android 8.0 / Coloros 7.1 یا بعد
 • 50 مگابایت فضای آزاد

iPhone یا iPad

 • iPhone یا iPad تحت iOS 13 و متعاقباً

خوب است بدانید:

به دلیل محدودیت های اپل ، نورتون مجاز به اسکن وجود ویروس ها و بدافزار در دستگاه های iOS نیست,

بررسی آنتی ویروس نورتون: یک راه حل همه در یک

در حالی که تهدیدها و ویروس ها اکنون روی بوم به بانوی بزرگ کاربران متلاشی می شوند ، ناشران نرم افزار آنتی ویروس دائماً در حال ایجاد تغییرات و نوآوری هایی برای راه حل خود هستند تا بتوانند به شکلی مناسب تر از انواع مختلف تهدیدها مسدود شوند. این مورد نورتون ، مجموعه آنتی ویروس ارائه شده توسط ناشر Nortonliflock (سابق Symantec) است. بد افزار, شاهکار روز صفر, باج افزار, رمزنگاری … نورتون قصد دارد در هر زمان از دستگاه خود محافظت کنید, بدون حتی این که حضور او را می بینید.

اگر راه حل همیشه به دلیل تأثیر قابل توجه آن بر سیستم مورد علاقه قرار نگرفته باشد ، نورتون به خوبی تکامل یافته است و اکنون با پیشنهاد Norton 360 خود یک جدول تمیز است. یک پیشنهاد همه در یک که هم کاربران و هم آزمایشگاه ها را متقاعد کرده است عملکرد محافظت و او سبکی. دارایی های مهمی که ما توانستیم در این نظر در مورد آنتی ویروس نورتون تأیید کنیم.

در بازاری که اکنون با نرم افزار آنتی ویروس اشباع شده است ، بسیار بهتر از یکدیگر ، نورتون برای ما یک ارزش مطمئن است. نه تنها Norton 360 آن به طور ویژه با جدیدترین فناوری های ایمنی طراحی شده است تا شما را تضمین کند محافظت از آنتی ویروس قوی و واقعی در برابر تهدیدهای سایبری موجود و در حال ظهور.اما ، مجموعه امنیتی ویژگی های مبتکرانه را در خدمت شما قرار می دهد تا تمام نیازهای شما را برآورده کند. در اینجا چیزی است که نورتون ارائه می دهد:

تجزیه و تحلیل à la carte

برای برآورده کردن همه الزامات ، نورتون 3 گزینه تجزیه و تحلیل آنتی ویروس را ارائه می دهد:

 • اسکن سریع: این ویژگی به شما امکان می دهد پرونده هایی را که بیشترین خطرات را در رایانه خود ارائه می دهند اسکن کنید. مانند پرونده های موقت ، فرآیندهای در حال اجرا و پرونده های سیستم.
 • تجزیه و تحلیل کامل : به شما امکان می دهد از بالا به پایین هر پارتیشن رایانه و دیسک های خارجی خود را بازرسی کنید.
 • اسکن شخصی : این تجزیه و تحلیل فقط پرونده ها و پوشه های مشخص شده را بازرسی می کند

توجه داشته باشید که حتی برای تجزیه و تحلیل سریعتر ، آنتی ویروس شما را در اختیار شما قرار می دهد بینش نورتون. این ویژگی به شما امکان می دهد کل سیستم خود را در 3 دقیقه Top Chrono تجزیه و تحلیل کنید. پس از اتمام اسکن ، پرونده های مشکوک را که در آن انجام یک تحلیل ویژه لازم است ، سیگنال می دهد. این همچنین به عنوان پرونده های قابل اعتماد شناخته می شود تا به شما امکان دهد راحت تر آنها را بشناسید. Norton Insight یکی از ویژگی هایی است که ما به ویژه در این نظر در مورد آنتی ویروس نورتون دوست داشته ایم.

نرخ تشخیص چشمگیر

اگر نورتون هنوز در جمع 3 نفر برتر است آنتی ویروس کامپیوتر در حکم کلی AV-Test و مقایسه AV ، به این دلیل است که مجموعه امنیتی همچنان به اثبات کارایی موتور خود در آزمایش های دو آزمایشگاه ادامه می دهد. و این بدون دلیل نیست زیرا نورتون از یک کارنامه بزرگ از بدافزارهای مرتباً به روز شده ، تجزیه و تحلیل اکتشافی و فراگیری ماشین برای شناسایی بدافزار و جلوگیری از نفوذ در دستگاه های آنها.

از جمله موارد دیگر ، در آخرین تست آزمون AV ، نورتون انجام داد نمره 100 ٪ برای تشخیص تهدیدهای روز صفر و تهدیدهای نوظهور. مجموعه ایمنی همچنین نرخ تشخیص آفلاین چشمگیر را نشان می دهد. با توجه به نتایج آزمایشات AV-مقایسه ، نورتون می گذرد علامت 80 ٪ برای تشخیص آفلاین. یک امتیاز دشوار برای برابر هنگامی که می دانید بهترین آنتی ویروس موجود در بازار 60 ٪ است. ما را پیدا کنید بهترین آنتی ویروس برتر

با این حال ، تعداد مثبت کاذب. در آخرین معیار خود ، AV-Test ماژول پیشگیرانه ای بسیار تهاجمی را یادداشت می کند.

یک فایروال پیشرفته

نورتون برای شما فراهم می کند دیواره آتش پیشرفته ای که شما را از تلاش برای نفوذ شبکه محافظت می کند. این فایروال محافظت فوق العاده ای در برابر غصب ARP و DNS ارائه می دهد. همچنین در برابر حملات SSL مانند “مرد در وسط” معصوم است. یخ زدن روی کیک: فایروال نورتون گزینه های شخصی سازی زیادی را برای شما فراهم می کند.

علاوه بر این ، با نورتون ، می توانید محدودیت های دسترسی را برای همه برنامه های موجود در رایانه شخصی خود تعریف کنید محدودیت های ترافیک برای همه برنامه های یکپارچه ویندوز. توجه داشته باشید که فایروال به طور خودکار لیستی از 136 پروتکل غیرمعمول استفاده شده توسط بدافزار را برای تشخیص هرگونه فعالیت مشکوک نظارت می کند. نورتون همچنین لیست سفید برنامه های محبوب خود را دارد تا آنها توسط فایروال مسدود نشوند.

پسوند مرورگر وب ایمن

برای تأمین امنیت فعالیت های دیجیتالی خود تا حد امکان ، نورتون یک پسوند مرورگر وب ایمن را در اختیار شما قرار می دهد, وب ایمن نورتون. این پیشنهاد برای اسکن وب سایت ها برای تضمین ایمنی اتصال شما در Google Chrome ، Firefox ، Safari و Microsoft Edge. این پسوند همچنین امکان شناسایی یک سایت خطرناک را فراهم می کند.

بررسی آنتی ویروس نورتون: ویژگی های اضافی

علاوه بر ویژگی های اساسی برای محافظت از دستگاه ، نورتون نیز ویژگی های دیگری را ارائه می دهد. دانستن :

 • یک مدیر رمز عبور
 • آ کنترل والدین
 • پشتیبان گیری ابری برای رایانه ها
 • یک شبکه مجازی خصوصی (VPN) نامحدود
 • Safecam برای محافظت از وب کم
 • حفاظت از سرقت هویت
 • نظارت بر وب تاریک
 • گزینه هشدار و ترمیم هویت مادام العمر

کارایی

اگر شهرت بدی را که نورتون سالها به آن کشیده است به خاطر بسپاریم ، دنباله اکنون با او مشخص است تقریبا تأثیر نامرئی در مورد عملکرد دستگاه ها. در آخرین آزمایش خود ، آزمون AV هیچ چیز برای مقصر بودن آنتی ویروس ندارد. و در این مورد ، نظر ما در مورد آنتی ویروس نورتون نیز بسیار مثبت است.

علاوه بر این ، نورتون امروز خود را به عنوان یکی از بهترین راه حل ها برای گیمرها معرفی می کند. نه تنها ، راه حل یک حالت ثبت اختراع را ارائه می دهد, بهینه ساز بازی که حتی منابع کمتری نیز مصرف می کند. اما ، راه حل همچنین می داند که چگونه اعلان ها را محدود کند تا به شما امکان می دهد از تجربه بازی خود کامل استفاده کنید.

عکسبرداری

اگرچه نورتون رابط کاربری خود را زیاد تقویت نکرده است ، اما این راه حل به ویژه هنوز هم به عنوان موفقیت آمیز و به ویژه لذت بخش باقی مانده است. هر آنچه را که برای دستیابی آسان به نرم افزار نیاز دارید ، استقبال خواهید کرد. این ویژگی ها نیز توضیح داده شده است پاک و مختصر تا بتوانید به سرعت درک کنید که چگونه آنها کار می کنند.

آنچه ما کمتر دوست داریم: میخانه های مزاحم که شما را به خرید ماژول و سایر محصولات تشویق می کند.

نتیجه گیری در مورد بررسی آنتی ویروس نورتون

علی رغم برخی اشکالات ، نورتون به تاریخ یکی از بهترین راه حل های امنیتی همه در یک برای محافظت از رایانه شما است. و همه اینها با تأثیر حداقل در عملکرد دستگاه. ویژگی های اضافی مجموعه امنیتی نیز ما را متقاعد کرده و نظر ما را در مورد آنتی ویروس نورتون تقویت می کند.

Norton Review (2023): قبل از خرید آزمون ما را بخوانید

نورتون یک آنتی ویروس است که شهرت آن به خوبی تثبیت شده است. سالهاست که برای محافظت از بسیاری از دستگاه ها در مواجهه با تهدیدهای خارجی ، راه حل های مؤثر شرط بندی می کند. این به لطف تجربه به دست آمده در دهه های گذشته ، در بین وزن های سنگین موجود در بازار است.

به شما امکان می دهد درباره این آنتی ویروس اطلاعات بیشتری کسب کنید, نظر ما در مورد نورتون پیشنهادات مختلفی را که وجود دارد و همچنین ویژگی های آنها ، مزایای آنها و همچنین قیمت آنها را برجسته خواهد کرد. محبوب ترین راه حل در این محدوده “Norton 360” نامیده می شود. ما در مورد هر یک از امکاناتی که توسط ناشر در دسترس است ، در عمق بیشتری قرار خواهیم گرفت.

نورتون

ساده برای استفاده از آنتی ویروس

ضمانت 100 ٪ در برابر ویروس

محافظت از وب تاریک

پیشنهاد : -80 ٪ و 3 دستگاه

آنتی ویروس نورتون پلاس
نظر ما : بصری ترین آنتی ویروس موجود در بازار

ارائه آنتی ویروس نورتون

نورتون یکی از شناخته شده ترین آنتی ویروس در جهان است. او در اواخر دهه 1980 در ایالات متحده به زمین نشست تا مکانی را انتخاب کند که از زمان آغاز کار خود را ترک نکرده است. در سال 2023 ، میلیون ها کاربر در سراسر جهان داشت.

اگر نورتون نیز شناخته شده باشد ، به این دلیل است که آنتی ویروس وی برای خرید بسیاری از رایانه ها از قبل نصب شده است ، که به عموم مردم اجازه می دهد تا از یک دوره آزمایشی بهره مند شوند تا ابزار را آزمایش کنند. این همچنین برای همتای McAfee که ما در بسیاری از دستگاه ها پیدا می کنیم.

نورتون توسط مردی با نام پیتر تیپت تأسیس شد و سپس در سال 1992 در سیمانتک فروخته شد و قبل از از سرگیری نامی که امروز به او منتسب شد. توجه داشته باشید که ، از طرف خود ، Symantec اکنون نام Nortonliflock را به خود اختصاص داده است. در تابستان سال 2021 ، گروه آمریکایی اعلام كردند كه به توافق رسیده است كه اجازه بازخرید رقیب خود را برای چند میلیارد دلار می دهد.

هدف از این رستگاری ادغام مهارت های نورتون و AVAST برای ایجاد یک آنتی ویروس غول پیکر در بازار است ، همه این است که فضای بیشتری را در مقابل رقابت به دست آورند. این امکان وجود دارد که بازخرید در طول سال 2022 یا 2023 نهایی شود ، پس از آن مطمئناً برای دیدن تغییرات بتونی این ادغام صبر خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که این دو مارک باقی بمانند.

در انتظار یک ترکیب احتمالی آنتی ویروس ، نورتون در زمینه خود عالی است. از نظر نرم افزار و ویژگی ها به یک ابزار مؤثر اما کامل متکی است. Norton 360 یکی از غیرقابل انکار در بازار است ، وی به طور مرتب با عناوینی که توسط AV-Test یا AV-Morporative اعطا می شود ، دو شرکت آزمایش مستقل که کلیه محصولات امنیتی را بررسی می کنند ، پاداش می گیرد.

دستگاه های سازگار با نورتون چیست ?

قبل از شروع نظر ما در مورد نرم افزار نورتون ، باید به خاطر داشت که آنتی ویروس با بسیاری از دستگاه ها سازگار است. بدیهی است که این یکی از مزایای بزرگ این راه حل است ، زیرا فقط به رایانه های ویندوز محدود نمی شود بلکه با MAC یا تلفن های هوشمند و تبلت های Android و iOS تحت شرایط خاص نیز کار می کند.

کامپیوتر

همانطور که گفتیم ، نورتون برای استفاده از آنتی ویروس با رایانه ها با ویندوز سازگار است ، باید دستگاهی با سیستم عامل 7 SP1 ، 8 ، 8 داشته باشید.1 ، 10 یا نسخه بالاتر.

مک

همچنین می توان آنتی ویروس نورتون را بر روی رایانه Mac به دست آورد ، مشروط بر اینکه سیستم عامل MACOS 10 را داشته باشید.15.X (کاتالینا) یا نسخه بعدی. باید اضافه شود که برخی از ویژگی های خاص مانند CAM ایمن ، پشتیبان گیری از ابر و خانواده نورتون (کنترل والدین) با رایانه های اپل سازگار نیستند. در Mac ، رقابت بسیار خوبی با Bitdefender و به خصوص Intego وجود دارد. اگر به دنبال همه گزینه های یک نورتون هستید ، اینجا است.

اندروید

در تلفن هوشمند نیز می توانید از نورتون استفاده کنید. شما فقط باید با Android 6 Bone یا نسخه های بعدی یک تلفن یا رایانه لوحی داشته باشید.

منزوی

ما همچنین Norton را در iPhone (و iPad) پیدا می کنیم ، مشروط بر اینکه دستگاهی مجهز به سیستم عامل iOS 12 یا نسخه جدیدتر باشد. یادآوری می شود که هیچ آنتی ویروس قادر به اسکن تلفن های هوشمند اپل با توجه به محدودیت های iOS نیست.

ویژگی های نورتون چیست ?

همانطور که گفتیم ، نورتون آنتی ویروس بسیار کامل ارائه می دهد. در واقع ، راه حل Norton 360 از نقش آنتی ویروس ساده برای نمایش بسیاری از ویژگی های اختصاص داده شده به رایانه ها و تلفن های هوشمند که سازگار با آن است ، فراتر می رود. در اینجا جزئیات تمام خصوصیات آن آورده شده است.

 • آنتی ویروس در برابر بدافزار ، جاسوس و باج افزار
 • یک فایروال
 • یک مدیر رمز عبور
 • یک VPN
 • یک حالت مدرسه
 • یک ابزار کنترل والدین
 • یک ابزار نظارت بر وب تاریک
 • یک ابزار پشتیبان گیری ابر (برای رایانه شخصی)
 • یک ابزار Safecam (برای رایانه شخصی)

قبل از شروع جزئیات تمام ویژگی های این آنتی ویروس ، لازم به ذکر است که آنها لزوماً در همه اشتراک ها گنجانده نشده اند. این مورد در مورد گزینه های کنترل والدین ، ​​حالت مدرسه و نظارت بر وب تاریک است که فقط با فرمول های حق بیمه Norton 360 Deluxe و Norton 360 یافت می شود. ما پس از آن خلاصه خواهیم کرد تا به شما امکان انتخاب روشنگری را بدهید.

از طرف دیگر ، باید به خاطر داشت که نورتون 360 شامل 100 ٪ وعده محافظت در برابر ویروس ها است. اگر دستگاه شما به ویروس آلوده شده است که نرم افزار و تیم ها نمی توانند از بین ببرند ، شما به طور کامل بر هزینه آنتی ویروس بازپرداخت می شوید ، این اثبات خوبی از اعتماد به نفس است که در محصول خود به شرکت داده می شود.

اولین ابزاری که می یابیم آنتی ویروس است ، هدف آن محافظت از مرور وب و داده های شما در دستگاه شما است. برای این کار ، این نرم افزار روی فناوری پیشرفته تمرکز دارد. این مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است که ضمن تأمین اطلاعات شخصی شما ، همه تهدیدات خارجی را محدود کنید. یک موفقیت عالی برای کشف و محافظت در برابر گسل های روز صفر وجود دارد.

سپس یک فایروال وجود دارد که هدف آنتی ویروس نورتون را برای تأمین ناوبری آنلاین شما تکمیل می کند. هدف آن نظارت بر ترافیک شبکه در حال خروج و ورود به رایانه و مسدود کردن عناصری است که ممکن است مشکوک به نظر برسند. این از نظارت و همچنین دسترسی به داده های شما جلوگیری می کند.

مدیر رمز عبور ، در غیر این صورت به نام Norton Password Manager به شما امکان می دهد تمام رمزهای عبور خود را در یک مرکز پشتیبان گیری بدون ابر در ابر ذخیره کنید. بنابراین ، شما می توانید به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید تا اینکه همه آنها را به خاطر بسپارید ، با دانستن اینکه می توانید رمزهای عبور پیچیده ای نیز ایجاد کنید. این یک مزیت بزرگ از راه حل Norton 360 است ، زیرا تعداد کمی آنتی ویروس چنین گزینه ای را در بازار ارائه می دهد.

علاوه بر این ، برای VPN (کمی محدود) با Norton 360 یکسان است. در بین رقبا شرکت ، این اغلب گزینه ای است که شما باید هر ماه یا هر سال یک مکمل را بپردازید ، که در مورد این آنتی ویروس اینگونه نیست. علاقه آن در این واقعیت نهفته است که محافظت و رمزگذاری را برای اطمینان از محرمانه بودن آنلاین حتی در هنگام استفاده از یک شبکه Wi-Fi عمومی یا مشترک تضمین می کند. به همین ترتیب ، می تواند آدرس IP شما را نیز تغییر دهد تا شما را واقعاً در کشور دیگری قرار دهد و به عنوان مثال به کاتالوگ آمریکایی Netflix از فرانسه دسترسی پیدا کند.

حالت مدرسه آنتی ویروس Norton 360 نیز خاصیت آنتی ویروس است. این گزینه باعث می شود که اتصال به اینترنت فرزند خود را هنگام یادگیری از راه دور مدیریت کند تا او متمرکز بماند ، زیرا او هنوز هم به آن نیاز دارد تا درس های خود را بگیرد. برای انجام این کار ، ابزار حالت تمام صفحه را تشخیص می دهد و همچنین اعلان ها را بهینه می کند تا از حواس پرتی خارجی مختل نشود.

با توجه به نظارت بر وب تاریک ، این یک قابلیت است که به دنبال آدرس ایمیل شما در وب تاریک است و در صورت تشخیص هشدار می دهید. این می تواند بسیار مفید باشد ، زیرا این داده ها اغلب علت ایمیل فیشینگ یا سایر تکنیک های پرواز داده است.

گزینه Backup Cloud ، فقط در ویندوز موجود است ، به شما امکان می دهد به طور منظم از نسخه های پشتیبان ابری تهیه کنید تا بتوانید به داده های خود دسترسی پیدا کنید – حتی اگر رایانه شما هدف از باج افزار یا یک تهدید خارجی دیگر باشد.

سرانجام ، ابزار SafeCam ، که فقط در ویندوز نیز موجود است ، محافظت در برابر جاسوسی است که به شما امکان می دهد دسترسی غیرمجاز به وب کم رایانه خود را مسدود کنید.

قیمت نورتون

ما به نظر ما در مورد نورتون گفتیم ، چندین پیشنهاد برای نورتون 360 وجود دارد. همانطور که خواهید فهمید ، این یک آنتی ویروس پرداخت شده در هر صورت باقی مانده است. به طور کلی ، آنها شامل همان ویژگی ها هستند – با چند تفاوت که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد. آنچه بیش از همه تعداد دستگاه هایی است که می توانید با هر فرمول از آن محافظت کنید ، در اینجا جزئیات قیمت ها آورده شده است.

 • آنتی ویروس به علاوه: 34.99 یورو در سال برای 1 دستگاه
 • Norton 360 Standard: 74.99 یورو در سال برای 1 دستگاه
 • نورتون 360 لوکس: 94.99 یورو در سال برای 5 هواپیما
 • Norton 360 حق بیمه: 104.99 یورو در سال برای 10 دستگاه

در حال حاضر ، نورتون در مورد 360 آنتی ویروس خود پیشنهاداتی را ارائه می دهد. اگر به زمان مناسب در وب سایت رسمی آن رسیدید ، فرصتی برای صرفه جویی در اندازه دارید ، در اینجا قیمت های فعلی آورده شده است.

 • آنتی ویروس به علاوه: 9.99 یورو به مدت یک سال برای 1 دستگاه
 • Norton 360 Standard: 24.99 یورو به مدت یک سال برای 1 دستگاه
 • نورتون 360 لوکس: 34.99 یورو به مدت یک سال برای 5 هواپیما
 • Norton 360 حق بیمه: 39.99 یورو به مدت یک سال برای 10 دستگاه

قیمت آنتی ویروس نورتون

که پیشنهاد انتخاب با نورتون را دارد ?

اکنون که قیمت ها را به نظر خود در مورد نورتون دیده ایم ، باید با جزئیات بیشتری به تمام ویژگی های موجود در هر فرمول اشاره کنیم.

آنتی ویروس به علاوه

 • قیمت: 9.99 یورو به مدت یک سال
 • دستگاه مورد نظر: 1 ویندوز یا رایانه Mac
 • آنتی ویروس در برابر بدافزار ، جاسوس و باج افزار
 • یک فایروال
 • یک مدیر رمز عبور
 • یک ابزار پشتیبان گیری از ابر (برای رایانه شخصی) تا 2 گیگابایت

استاندارد نورتون 360

 • قیمت: 24.99 یورو برای یک سال
 • دستگاه مربوطه: 1 رایانه (ویندوز یا مک) یا 1 تلفن هوشمند (Android یا iOS)
 • آنتی ویروس در برابر بدافزار ، جاسوس و باج افزار
 • یک فایروال
 • یک مدیر رمز عبور
 • یک VPN
 • یک ابزار پشتیبان گیری ابر (برای رایانه شخصی) تا 10 گیگابایت
 • یک ابزار Safecam (برای رایانه شخصی)

نورتون 360 لوکس

 • قیمت: 34.99 یورو برای یک سال
 • دستگاه مورد نظر: حداکثر 5 هواپیما (ویندوز یا مک و آندروید یا تلفن های هوشمند iOS)
 • آنتی ویروس در برابر بدافزار ، جاسوس و باج افزار
 • یک فایروال
 • یک مدیر رمز عبور
 • یک VPN
 • یک حالت مدرسه
 • یک ابزار کنترل والدین
 • یک ابزار نظارت بر وب تاریک
 • یک ابزار پشتیبان گیری از ابر (برای رایانه شخصی) تا 50 گیگابایت
 • یک ابزار Safecam (برای رایانه شخصی)

حق بیمه نورتون 360

 • قیمت: 39.99 یورو برای یک سال
 • دستگاه مربوطه: حداکثر 10 دستگاه (ویندوز یا مک و آندروید یا تلفن های هوشمند iOS)
 • آنتی ویروس در برابر بدافزار ، جاسوس و باج افزار
 • یک فایروال
 • یک مدیر رمز عبور
 • یک VPN
 • یک حالت مدرسه
 • یک ابزار کنترل والدین
 • یک ابزار نظارت بر وب تاریک
 • یک ابزار پشتیبان گیری از ابر (برای رایانه شخصی) تا 75 گیگابایت
 • یک ابزار Safecam (برای رایانه شخصی)

از نظر ما ، پیشنهاد Deluxe Norton 360 مهمترین مقایسه است زیرا علاوه بر آنتی ویروس ، تمام ویژگی های برتر را شامل می شود. این مورد در مورد حالت مدرسه ، ابزار کنترل والدین ، ​​بلکه Safecam و نظارت بر وب تاریک است. این سازش کامل از نظر ارزش برای پول است. این بدیهی است که گزینه دیگری را در Bitdefender به نام Bitdefender Total Security یادآوری می کند.

اگر با خانواده زندگی می کنید ، به وضوح فرمول حق بیمه Norton 360 است که باید انتخاب شود ، زیرا به شما امکان می دهد از 10 دستگاه محافظت کنید – و نه 5 مانند فرمول لوکس نورتون 360. با چنین اشتراک امنیتی ، مطمئناً دستگاه ها را از کل خانوار محافظت می کنید – چه رایانه ها یا تلفن های هوشمند.

چرا آنتی ویروس مانند نورتون را انتخاب کنید ?

نورتون یک آنتی ویروس آسان برای استفاده از آن را ارائه می دهد. شما باید با بارگیری آن شروع کنید ، دانستن اینکه شما به یک دوره آزمایشی 30 روزه حق دارید که به شما امکان می دهد قبل از اینکه بخواهید استفاده از آن را ادامه دهید ، آنتی ویروس را به صورت رایگان آزمایش کنید.

به محض باز کردن نرم افزار پس از بارگیری ، تمام ویژگی ها به طور پیش فرض فعال می شوند ، یعنی محافظت در برابر تهدیدهای زمان واقعی و فایروال. شما فقط باید جستجوی سریع ویروس ها را از گروه امنیتی موجود در داشبورد راه اندازی کنید. شما همچنین با یک تجزیه و تحلیل بیشتر این انتخاب را دارید که ممکن است در اولین استفاده جالب باشد.

سپس بهترین راه اندازی VPN با آنتی ویروس نورتون است. این یکی به راحتی از داشبورد یافت می شود ، اتصال ایمن را تضمین می کند.

برای کنترل والدین ، ​​شما امکان ایجاد یک پروفایل برای هر کودک را دارید تا بتوانید فعالیت آنلاین اینها را کنترل کنید. یک بار دیگر ، این ابزار آسان و به سادگی مورد استفاده قرار می گیرد ، می توانید به عنوان مثال یک سطح محدودیت را با توجه به سن هر یک اعمال کنید. به طور کلی ، آنتی ویروس Norton 360 دارای شایستگی ساده و به راحتی استفاده شده است ، لازم نیست که یک متخصص فناوری اطلاعات برای نصب آن باشید و سپس آن را همانطور که بعداً مناسب می بینید پیکربندی کنید.

Norton 360 دارای خصوصیات دیگری است که واقعیت آن شامل ضمانت معروف 100 ٪ حفاظت در برابر ویروس ها است ، تعداد کمی از رقبا قادر به انجام همین کار هستند – علاوه بر آنتی ویروس معروف McAfee ، همچنین به دلیل محافظت در کل مجموعه خود مشهور است. به همین ترتیب ، نصب و استفاده دستگاه شما را کند نمی کند.

وقتی آنتی ویروس Norton 360 فعال است ، بدون اینکه شما را آزار دهد در پس زمینه اجرا می شود. این کیفیت همچنین با گزارش های مختلف شرکتهای تست مستقل با آزمون و AV-مقایسه کننده شناخته می شود. علاوه بر این ، دومی با برانگیختن تأثیر بسیار جزئی خود در شروع برنامه ها ، کیفیت این راه حل را تشخیص می دهد ، که نسبت مناسب بین عملکرد دستگاه و ایمنی شما را تضمین می کند.

در پایان ، نظر ما در مورد نورتون چیست ?

وقت آن است که نظر خود را در مورد نورتون به پایان برسانیم. برای ما ، راه حل Norton 360 بسیار عالی است – اول برای خصوصیات محافظت در برابر ویروس ها. متخصص امنیت IT ، شناسایی و حذف 100 ٪ ویروس ها را تضمین می کند ، در صورت عدم بازپرداخت کاربران. این یک وعده بزرگ است. علاوه بر این ، راه حلی که جزو بهترین آنتی ویروس موجود در بازار است ، هم رایانه های ویندوز و هم MAC و تلفن های هوشمند Android یا iOS (و تبلت) را پوشش می دهد (و تبلت).

به طور کلی ، Norton 360 علاوه بر آنتی ویروس خود ، مانند فایروال ، مدیر رمز عبور ، یک ابزار پشتیبان ابری ، D “ابزار کنترل والدین ، ​​SAFECAM یا نظارت بر وب تاریک ، می تواند علاوه بر آنتی ویروس خود ، از بسیاری از ابزارها نیز برخوردار باشد. مهمتر از همه ، ما از این واقعیت قدردانی می کنیم که او VPN دارد (مطمئناً کمی به طعم ما محدود است) ، زیرا بیشتر بازیگران دیگر موجود در بخش علاوه بر راه حل اصلی خود ، آن را اضافه می کنند.

همانطور که گفتیم ، مناسب ترین فرمول در چشمان ما نورتون 360 لوکس است ، زیرا به لطف حسابداری چند پلتفرمی ، از 5 دستگاه مختلف محافظت می کند ، بنابراین می توانید تمام دستگاه های خود را با یک و یک ابزار یکسان ایمن کنید که به راحتی مدیریت می شود و استفاده شده. برای یک خانه ، ما به طور منطقی استفاده از فرمول حق بیمه Norton 360 را که به 10 دستگاه افزایش می یابد توصیه می کنیم. با این دو پیشنهاد ، مطمئناً از حق بیمه ترین کارشناس ایمنی بهره مند می شوید.

این حمله برای شرکت ها و افراد به طور فزاینده ای مکرر است ، بهترین گزینه محافظت از دستگاه های آن است. با چنین ابزاری ، شما تا حد زیادی خطر سرقت داده های شخصی یا بانکی را به حداقل می رسانید. علاوه بر این ، این پیشنهادات فرصت مناسبی برای بررسی سؤال از حمایت در هنگام گذراندن دوره برای مرور وب تر به صورت آرام است.