نحوه تماس با NRJ Mobile و خدمات مشتری آن?, NRJ Mobile: بسته های موبایل ارزان و جذاب

NRJ Mobile: بسته های موبایل ارزان و جذاب

برای برقراری ارتباط با خدمات مشتری NRJ موبایل از طریق تلفن ثابت, شما باید شماره NRJ زیر را در گوشی خود تایپ کنید: 09 69 36 02 00. این تماس اضافی نخواهد بود.

نحوه تماس با NRJ Mobile و خدمات مشتری آن ?

شما می خواهید با NRJ Mobile تماس بگیرید ? شما می خواهید قبل از انتخاب این اپراتور اطلاعاتی داشته باشید ? شما با بسته NRJ موبایل خود مشکلی دارید ? شما می خواهید تمام وسایل تماس با NRJ Mobile را بدانید ? راهنمای کامل ما را کشف کنید تا بتوانید تمام وسایل موجود در دسترس شما را برای ارتباط با NRJ Mobile پیدا کنید.

اشتراک در

اشتراک آنلاین

 • ضروری
 • این ممکن است که با NRJ Mobile تماس بگیرید بصورت آنلاین ، از طریق پست ، در شبکه های اجتماعی یا از طریق تلفن.
 • شماره خدمات تجاری 09 69 39 03 11 و خدمات مشتری در 09 69 36 02 00 است.
 • NRJ طیف گسترده ای از بسته ها و الف ها را ارائه می دهد خدمات مشتری در همه پشتیبانی ها ارائه می شود.

بدون مشتری بودن با NRJ Mobile تماس بگیرید

NRJ Mobile بودن یک MVNO (اپراتور شبکه موبایل مجازی) است ، یک فروشگاه موبایل NRJ در فیزیک ندارد. بنابراین ، اگر هنوز مشتری در NRJ Mobile نیستید و می خواهید با این اپراتور در تماس باشید ، فقط یک راه حل در دسترس شما است: تلفن.

تو می توانی با NRJ Mobile تماس بگیرید از طریق تلفن با آهنگسازی شماره NRJ زیر: 09 69 39 03 11 (سرویس تجاری). مشاوران از دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر در اختیار شما هستند ، به استثنای تعطیلات.

شما در حال حاضر یک مشتری موبایل NRJ هستید

شما در حال حاضر یک مشتری موبایل NRJ هستید و می خواهید یک نکته را در مورد فاکتور خود روشن کنید ? شما می خواهید برنامه خود را تغییر دهید ? شما می خواهید با سرویس خاتمه تلفن همراه NRJ تماس بگیرید ? شما می توانید با 2 تعصب مختلف با خدمات مشتری NRJ Mobile در تماس باشید.

شما یک مشتری موبایل NRJ هستید ? نظر خود را به اشتراک بگذارید:

با تلفن همراه NRJ با تلفن تماس بگیرید

تسخیر خدمات مشتری NRJ موبایل

از طریق تلفن خود با اپراتور تماس بگیرید NRJ Mobile قابل حمل ، شما باید شماره NRJ زیر را تهیه کنید: 675 200. توجه داشته باشید که این تماس با قیمت یک تماس عادی صورتحساب می شود.

برای برقراری ارتباط با خدمات مشتری NRJ موبایل از طریق تلفن ثابت, شما باید شماره NRJ زیر را در گوشی خود تایپ کنید: 09 69 36 02 00. این تماس اضافی نخواهد بود.

چه از طریق تلفن همراه NRJ موبایل شما و چه از طریق خط ثابت ، مشاوران NRJ موبایل قادر خواهند بود از دوشنبه تا شنبه ، از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر به سؤالات شما پاسخ دهند. توجه داشته باشید که خدمات مشتری در تعطیلات عمومی در دسترس نیست.

از طریق پست با NRJ Mobile تماس بگیرید

اگر در NRJ Mobile مشتری هستید و ترجیح می دهید درخواست خود را از طریق نامه دست نوشته و نه از طریق تلفن انجام دهید ، باید نامه خود را به آدرس زیر ارسال کنید:

NRJ Mobile – خدمات مشتری – 53098 Laval Cedex 09.

خدمات مشتری NRJ موبایل در شبکه های اجتماعی

با خدمات مشتری NRJ موبایل در شبکه های اجتماعی امکان پذیر است. چه روشن فیس بوک یا توییتر, مشاوران قادر خواهند بود به سرعت به سؤالات شما در مورد بسته تلفن همراه یا فاکتور شما پاسخ دهند. برای انجام این کار ، فقط به بخش پیام, و voila. به این ترتیب ، شما همچنین می توانید درخواست کنید که توسط یک مشاور فراخوانده شود.

خدمات مشتری NRJ موبایل در شبکه های اجتماعی در هر زمان قابل دستیابی است ، اما مشاوران فقط بین شما پاسخ خواهد داد 8 صبح و 8 بعد از ظهر.

ناراضی ? با NRJ Mobile و سرویس مصرف کننده آن تماس بگیرید

شما با NRJ Mobile تماس گرفته اید ، و پاسخی که داشتید ، چه شفاهی و چه نوشته شده ، شما را راضی نمی کند ? تو می توانی درخواست, منحصراً به صورت کتبی ، با تماس با سرویس مصرف کننده موبایل NRJ در آدرس زیر: NRJ Mobile – TSA Service Consumer 42002 – 75087 Paris Cedex 02.

به عنوان آخرین راه حل: واسطه ارتباطات الکترونیکی

اگر تمام داروهای موبایل داخلی NRJ را خسته کرده اید و هنوز از پاسخ هایی که به دست آورده اید راضی نیستید ، یک راه حل دارید: مطابق با منشور واسطه گری, می توانید وارد شوید واسطه ارتباطات الکترونیکی, چه کسی سعی خواهد کرد راه حلی برای مشکل شما پیدا کند. برای تماس با او ، فقط به سایت او بروید.

منطقه مشتری NRJ موبایل

منطقه مشتری NRJ موبایل شما به شما امکان می دهد به چندین بخش دسترسی پیدا کنید:

 • از آنجا که بخش حساب من, می توانید اطلاعات تماس کاربر ، جزئیات بانکی یا حتی کد محرمانه خود را تغییر دهید.
 • از آنجا که بخش بسته ها و گزینه ها, می توانید برنامه تلفن همراه خود را تغییر دهید ، در گزینه های جدید مشترک شوید یا آنها را خاتمه دهید و در صورت لزوم بسته خود را شارژ کنید.
 • آنجا بخش همراه به شما امکان می دهد تلفن همراه خود را تغییر دهید ، آن را پیکربندی کنید ، به سرویس پس از فروش اعمال کنید و به پیشنهادات بازپرداخت دسترسی پیدا کنید.
 • آنجا بخش لوازم جانبی به شما امکان می دهد لوازم جانبی را برای تلفن همراه خود سفارش دهید و به پیشنهادات بازپرداخت دسترسی پیدا کنید.
 • از آنجا که بخش فاکتور, می توانید به فاکتورهای ماهانه خود ، فاکتورهای خرید موبایل و فاکتورهای خرید لوازم جانبی خود دسترسی داشته باشید.
 • آنجا بخش مصرف به شما امکان می دهد مصرف خود را دنبال کنید و به جزئیات و نتایج مصرف خود دسترسی پیدا کنید.
 • در خدمات اضطراری به شما امکان می دهد خط خود را به حالت تعلیق درآورید (به خصوص در صورت از دست دادن یا پرواز) ، سیم کارت خود را باز کنید ، از سیم کارت جدید درخواست کنید یا سیم کارت جدید را فعال کنید.

کمک موبایل برای تماس

همچنین می توانید در مورد سوالات خود پاسخ هایی پیدا کنید بخش کمک از منطقه مشتری تلفن همراه NRJ شما.
آنجا پیدا خواهید کرد راهنما برای مشتریانی که مایل به باز کردن موبایل خود هستند ، سیم کارت خود را فعال می کنند ، تاریخ برداشت خود را تغییر می دهند ، پیشنهاد را تغییر می دهند ، بسته مسدود شده خود را شارژ می کنند ، خط خود را خاتمه می دهند ، مشترک می شوند یا یک گزینه را خاتمه می دهند ، در فهرست جهانی ظاهر می شوند ، با لیست لیست مشورت می کنند. کشورهای خارجی که می توانید با توجه به بسته خود با آنها تماس بگیرید ، آموزش هایی را برای استفاده از پیام صوتی بصری پیدا کنید ، بدانید که در صورت عدم کار کردن تلفن همراه آنها ، چه کاری باید انجام دهند. همچنین می توانید راهنماهایی را برای درخواست های فوری پیدا کنید تا بدانید که به عنوان مثال در صورت از دست دادن یا سرقت تلفن همراه خود چه کاری انجام دهید.

برنامه تلفن همراه NRJ موبایل

NRJ Mobile خودش را ارائه می دهد برنامه همراه, موجود در اندروید و در آیفون.

با تشکر از آن ، می توانید اطلاعات وارد شده در حساب خود را مشورت و اصلاح کنید ، پیشنهاد را تغییر دهید ، یک گزینه را انتخاب کنید یا خاتمه دهید ، با فاکتورهای خود مشورت کنید و یک تلفن همراه جدید و همچنین لوازم جانبی خریداری کنید. همچنین می توانید به موبایل موبایل موبایل بروید.

یادآوری برنامه های موبایل NRJ

برای اطلاع از همه چیز در مورد برنامه های NRJ Mobile ، با پرونده بسته های موبایل NRJ ما مشورت کنید.

بسته های NRJ موبایل بدون تعهد

در بسته های NRJ تلفن همراه Woot بدون تعهد بسته های اصلی ارائه شده توسط NRJ Mobile است. همه این بسته ها از شبکه تلفن همراه Bouygues استفاده می کنند.

همه پیشنهاد می دهند تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MMS در سرزمین اصلی فرانسه, در اتحادیه اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه (در محدوده استفاده معقول از بسته آنها در خارج از کشور) و داده های اینترنتی مطابق فرمول انتخاب شده. بنابراین می توانید از:

سیم کارت رایگان است (یا صورتحساب 1 یورو اگر برای بسته بندی رایگان موبایل انتخاب می کنید)

بسته جعبه موبایل 4G NRJ

با تشکر از جعبه 4G جعبه NRJ موبایل (قبلاً خوانده می شد جیب 4 گرم) ، حتی اگر واجد شرایط ADSL یا فیبر نباشید ، می توانید به اینترنت 4G در خانه خود متصل شوید. برای این کار ، NRJ Mobile یک را در اختیار شما قرار می دهد جعبه 4G با 250 گیگابایت داده های اینترنتی موجود (کاهش جریان فراتر از آن) با قیمت 26.99 یورو در ماه ، تعهد 12 ماه.

این جعبه 4G می تواند به طور همزمان به سی دستگاه متصل شود. با 5 یورو/ماه اضافی ، می توانید با جعبه 4G خود در گزینه Android TV مشترک شوید.

شما باید در مکانی تحت پوشش شبکه 4G Bouygues Telecom باشید تا بتوانید از جعبه NRJ Mobile 4G استفاده کنید.

آرزو می کنی اپراتور را تغییر دهید ? برای یافتن یک پیشنهاد سودمند ، تماس بگیرید 01 86 65 29 73. یک مشاور سپس شما را به سمت شریک زندگی متناسب با نیازهای شما هدایت می کند. اعلامیه – سرویس SELECTRA موبایل NRJ

NRJ Mobile: بسته های موبایل ارزان و جذاب

NRJ Mobile یک MVNO کامل است (اپراتور شبکه موبایل مجازی ، انگلیسی اپراتور شبکه مجازی موبایل) که با استفاده از شبکه Telecom Bouygues پیشنهادات موبایل 4G را ارائه می دهد. NRJ Mobile استراتژی خود را بر کاهش قیمت ها متمرکز می کند و مشتری های جوان را هدف قرار می دهد. از سال 2018 ، NRJ Mobile حتی یک جعبه را ارائه می دهد که از خانه به اینترنت دسترسی پیدا می کند.

اشتراک در

اشتراک آنلاین

 • ضروری
 • NRJ Mobile یک است mvno متعلق به گروه Telecom Bouygues.
 • NRJ موبایل در سایت خود در سایت خود 3 بسته تلفن همراه و پیشنهاد آن جعبه اینترنت 4G.
 • در خدمات مشتری NRJ موبایل موجود است : بصورت آنلاین ، از طریق تلفن ، ایمیل یا نامه.

تاریخچه NRJ موبایل

NRJ Mobile متولد 2005 ، نشانه ای بود که توسط آن اداره می شد از راه دور است, MVNO توسط گروه بانکی کدگذاری شده است کله (اکثریت) و توسط گروه سمعی و بصری گروه NRJ (اقلیت). در دسامبر سال 2020 ، Bouygues Telecom MVNO را خریداری کرد و تنها مالک آن شد.

از راه اندازی آن ، NRJ Mobile بازار را با یک مفهوم کاملاً خلاقانه سرمایه گذاری کرده است: این یک پیشنهاد پیش پرداخت را با استفاده از شارژرها به بازار عرضه کرده است بدون محدودیت اعتبار, برخلاف همه پیشنهادات پس از آن توسط اپراتورهای معمولی ارائه می شود. بنابراین کاربر می تواند بدون نگرانی در مورد مهلت ها از اعتبار شارژ خود استفاده کند. با این حال ، کمتر از یک سال بعد ، اگرچه کارت های پیش پرداخت حفظ شد ، اصل اعتبار “معتبر برای زندگی” حذف شد.

NRJ Mobile اکنون اشتراک های موبایل (در 4G از سال 2013) از جمله خدمات معمولی (تماس ، پیام کوتاه ، اینترنت و غیره را به بازار عرضه می کند.) و با استفاده از آنتن های Bouygues Telecom ، یا استثنایی SFR و نارنجی اگر مشترکان قدیمی به شبکه Bouygues دسترسی ندارند. اینها در وب سایت موبایل NRJ فروخته می شوند.

در سال 2018 ، NRJ Mobile با راه اندازی آن احساس را ایجاد کرد جعبه NRJ 4G موبایل.

موقعیت یابی و شبکه موبایل NRJ

استراتژی NRJ Mobile است از برند NRJ سرمایه گذاری کنید و ارائه بسته های قیمت پایین به منظور جذب مشتری جوان ، که بیشتر مخاطبان ایستگاه رادیویی موسیقی آن را نیز تشکیل می دهد. برای این کار ، این برند کدهای بصری و زبانی را برای اغوا کردن نسل های جوان اتخاذ می کند ، ضمن اینکه محتوای خود را با هدف خود تطبیق می دهد (مشارکت با پیشنهادات سرگرمی ، رادیو وب NRJ در گوش دادن نامحدود ، مزایای “زیر 16 سال” “. ).

پس از نتیجه گیری از 3 توافق پی در پی (با SFR در سال 2011 ، نارنجی در سال 2013 و Bouygues Telecom در سال 2015) ، EI Telecom یک بود کامل mvno از سه اپراتور شبکه اصلی. این به او اجازه می داد نه تنها سیم کارت های خود را تولید کند و پایگاه مشتری خود را توسعه دهد ، بلکه بتواند از یک شبکه به شبکه دیگر تغییر کند. به دنبال کسب MVNO توسط Bouygues, اکنون فقط شبکه Telecom Bouygues توسط NRJ Mobile استفاده می شود. مشترکین سابق که تحت پوشش Bouygues قرار نگرفته اند می توانند به طور استثنایی به استفاده از شبکه های نارنجی یا SFR ادامه دهند ، یا اشتراک NRJ خود را خاتمه دهند تا به اپراتور دیگری مراجعه کنند.

موبایل موبایل موبایل موبایل

پس از پیشنهاد سه محدوده بسته: بسته هایی با تعهد سرعت نهایی, در woot بدون بسته های تعهد و بسته های مسدود شده زنده باشید, NRJ تلفن همراه فقط Woot را بدون وب سایت در وب سایت خود به بازار عرضه می کند. در اینجا توضیحات برنامه هایی که هنوز در دسترس هستند آورده شده است:

موبایل NRJ ارائه می دهد

بسته های NRJ NRJ موبایل بدون تعهد Woot

در بسته های Woot نه موبایل و نه یک دوره تعهد. سه مورد از آنها وجود دارد و شامل تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS و همچنین تماس ها و اینترنت از اتحادیه اروپا و DOM (تا حدودی فقط برای داده ها).

سیم کارت رایگان است (و صورتحساب می شود 10 یورو, اگر برای بسته بندی رایگان موبایل انتخاب می کنید).

جعبه موبایل NRJ 4G

در سپتامبر 2018 ، NRJ Mobile با بازاریابی اولین بار در مارس اینترنت ثابت راه اندازی شد جعبه NRJ تلفن همراه. این جعبه 4G ، همانطور که از نام آن پیداست ، به لطف یک سیم کارت و شبکه موبایل 4G. به طور دقیق تر ، جعبه موبایل NRJ کار می کند در شبکه 4G De Bouygues Telecom ، در مورد برنامه های تلفن همراه. آن را ارائه می دهد 250 گیگابایت داده های اینترنتی موجود (کاهش جریان فراتر از آن) با قیمت 29.99 یورو در ماه.

این به معنای مشخص است ? اگر به هیچ شبکه ثابت با کیفیت در منطقه جغرافیایی خود دسترسی ندارید (نه کابل و نه فیبر نوری) اما زیستگاه شما در یک منطقه پوشش موبایل Bouygues از راه دور است ، می توانید از آنها تشکر کنید جعبه NRJ 4G موبایل بر اینترنت بسیار پر سرعت ! در واقع ، مدل قرمز به طور خودکار به شبکه تلفن همراه موجود در خانه متصل می شود.

ویژگی های جعبه NRJ موبایل

در اینجا ویژگی های اصلی جعبه NRJ 4G موبایل وجود دارد:

 • دسترسی به اینترنت با سرعت بسیار بالا 4G تا 100Mbit/s
 • اینترنت نامحدود 12 ماه تعامل
 • قیمت: 29.99 یورو در ماه (+5 یورو در ماه برای جعبه تلویزیون Android و دسترسی به خدمات تلویزیون و VOD)

در نتیجه : جعبه ای سازگار با ساکنان مناطق سفید و برای همه کسانی که جریان زیادی دارند تا بتوانند به درستی وصل شوند.

ارائه ویدیویی از بسته های موبایل NRJ

با NRJ Mobile تماس بگیرید

با خدمات مشتری NRJ موبایل تماس بگیرید

 1. از تلفن همراه خود تماس بگیرید 675 200
 2. آن را آهنگسازی کنید 09 69 36 02 00 از یک تلفن ثابت
 3. ارسال ایمیل در آدرس “NRJ Mobile – خدمات مشتری – 53098 Laval Cedex 09“”

همچنین ممکن است با NRJ Mobile تماس بگیرید از طریق شبکه های اجتماعی ، و به ویژه از طریق حساب های فیس بوک و توییتر اپراتور. بنابراین می توانید توسط یک مشاور یادآوری کنید.

علاوه بر این ، اپراتور دارد برنامه خودش. او اجازه می دهد حساب خود را مدیریت کنید دقیقاً مانند یک منطقه مشتری ، یعنی: تغییر دادن, یک گزینه را مشترک یا خاتمه دهید, با فاکتورهای خود مشورت کنید, یا یک تلفن هوشمند جدید بخرید.

دفتر مرکزی EI Telecom

مخابرات یورو-اطلاعات
12 Rue Gaillon
75107 پاریس Cedex 02

اطلاعات بیشتر در مورد NRJ Mobile را بخوانید