پیشنهاد کانال موش برای شروع سال تحصیلی با ورزش باز می گردد – Numerama ، Discover Rat ، پیشنهاد ویژه برای -26 سال کانال

کشف موش ، پیشنهاد ویژه برای 26 سال کانال

از یک تجربه سرگرمی استثنایی با قیمت بهینه شده ، که مخصوص جوانان زیر 26 سال طراحی شده است استفاده کنید. این که آیا شما به فیلم ها ، سریال ها ، ورزش ها یا برنامه های اصلی علاقه مند هستید ، RAT+ برای شما است !

پیشنهاد موش + کانال + برای شروع سال تحصیلی با ورزش باز می گردد

موش+ Sport // منبع: کانال+

پیشنهاد موش + برای شروع سال تحصیلی با یک نسخه ورزشی برمی گردد. از 8 آگوست و تا 11 اکتبر ، هر زیر 26 سال می تواند علاوه بر محتوای اپل تلویزیون+ و یک دسته از کانال های اختصاص داده شده به ورزش ، از کلیه برنامه های کانال+ بهره مند شود. کمتر از 20 € در ماه ، موش+ کامل و برای رقابت دشوار است.

پیشنهاد این اشتراک کانال چیست+ ?

در مارس 2023 راه اندازی شد ، پیشنهاد RAT + در ابتدای تابستان بازگردد. این اشتراک ، بیش از فراتر از آن و حداقل برای حداقل 26 سال ، شامل کانال+ دسته گل و تمام محتوای آن ، علاوه بر بهترین خدمات VOD: Netflix ، Disney+ ، Paramount+ ، OCS و Apple TV+ برای کمتر از یک بیست یورو در ماه است.

از 8 آگوست ، این پیشنهاد با این زمان باز می گردد ، یک دسته ورزشی از جمله Beinsport ، Eurosport ، Dazn ، Foot+ ، Cannels ، کانال Multisport علاوه بر کل کانال+ و Apple TV+ که پر از محتوای عالی است. هنوز هم برای کمتر از 26 سال رزرو شده است ، سرویس RAT + Sport 19.99 یورو در ماه ، بدون افزایش قیمت در سالهای بعد هزینه دارد. پس از رسیدن به حد سنی ، اشتراک پایان می یابد.

وقتی پیشنهاد موش + به پایان می رسد و هنگامی که دوباره برمی گردد ?

پیشنهاد RAT+ Sport در آغاز سال تحصیلی تا 11 اکتبر 2023 مؤثر است. پس از این تاریخ ، ما باید منتظریم که کمپین بعدی RAT + از یک سرویس کامل با قیمت کاهش یافته بهره مند شود که امیدواریم برای فصل تعطیلات مرور کنیم.

چه چیزی در این اشتراک با کمتر از 20 یورو در ماه ?

پیشنهاد RAT+ یک “بسته نرم افزاری” است که توسط کانال+ در نظر گرفته شده برای افراد زیر 26 سال ، یک کارت پشتیبانی در پشتیبانی در زمان اشتراک ارائه شده است ، اما به عنوان مثال می تواند کودک شما باشد. اشتراک RAT+ با کانال های زیر به پیشنهادات اصلی کانال+ دسترسی می دهد:

 • کانال+,
 • کانال+ صفحه بزرگ,
 • کانال+ سری,
 • کانال+ اسناد,
 • کانال+ بچه ها
 • کانال+ ورزش 360,

دسترسی کامل به برنامه MyCanal در اشتراک گنجانده شده است. همانطور که از نام آنها پیداست ، این کانال ها محتوای اختصاص داده شده به سینما ، مستندها ، سریال های بین المللی و کانال اصلی+خلاقیت و همچنین برنامه های اختصاص داده شده به ورزش را ارائه می دهند.

این پیشنهاد در محتوای کانال + متوقف نمی شود و همچنین حاوی دسترسی به چندین سیستم عامل SVOD یا دسته های خاص است ، همانطور که برای پیشنهاد RAT + Sport که در حال حاضر در حال اجرا است.

اشتراک RAT + Sport

این یک تنوع از پیشنهاد اولیه است و کانال جایگزین دسته SVOD با کانال های ورزشی است. شما علاوه بر کانال های معمول از کانال به:

 • پودر : از جمله 3 کانال HD و 7 کانال رویداد ، بدون از دست دادن یک خرده ، به همه رویدادهای ورزشی دسترسی خواهید داشت.
 • داز : این کانال علاوه بر پخش مسابقات قهرمانی فوتبال بلژیک ، Jupiler Pro League ، می توان مسابقات فوتبال بانوان را مشاهده کرد. همچنین ورزش های جنگی مانند بوکس و همچنین مستندهای برنده جایزه و برنامه های روزانه را پیدا خواهید کرد.
 • یوروپورت : غیرممکن نیست که به این زنجیره مرجع در زمین ورزشی اشاره کنیم. بزرگترین قهرمانی ها و دنیای ورزش زنده را به صورت زنده دنبال کنید.
 • چند گزارش : بهترین راگبی ، گلف و فوتبال را با مسابقات زنده پیدا کنید و پیگیری مسابقات مهم در هر یک از کانال های اختصاصی راگبی+ ، پا+ و گلف را دنبال کنید+.

اشتراک موش + با Netflix ، Disney + ، Paramount و شرکت

این پیشنهاد اولیه است که برای اولین بار در سه ماهه اول سال 2023 و در ژوئن همان سال راه اندازی شد. این پیشنهاد علاوه بر پیشنهاد اصلی کانال ، دسترسی به:

کانال ها و خدمات SVOD در موش+ // منبع: کانال+

 • دیزنی+ و کاتالوگ تولید دیزنی بسیار غنی آن است. فیلم های انیمیشن دیزنی و پیکسار را در آنجا پیدا خواهید کرد ، مجوز جنگ ستارگان, و همچنین فیلم های مارول. کاتالوگ های فاکس و ستاره با فیلم ها و سریال های زیادی محتوای بزرگسالان را ارائه می دهند.
 • شما به اشتراک استاندارد دسترسی خواهید داشت نوتفلیکس, یا 2 کاربر همزمان در HD. زمان عالی از کانال+، به دنبال محدودیت های اخیر تنظیم شده توسط جریان غول.
 • تلویزیون اپل+, تازه وارد در پیشنهاد موش+. کاتالوگ اپل از نظر محتوای با کیفیت بسیار غنی است. با احتیاط تر از رقبای خود ، سرویس پخش اپل محتوای کمتری ارائه نمی دهد. جدا شدنوت تد لاسواز جمله بهترین سریال های فعلی و بسیاری از فیلم ها و مستندهای با انتخاب گسترده ای از مضامین ، به طور مرتب برای پر کردن سرویس SVOD می آیند.
 • سکو OC, اگرچه کاتالوگ HBO است ، اما هنوز هم برنامه های جالبی ارائه می دهد.
 • و در نهایت, مهم+, چه کسی Paramount Productions ، Showtime ، MTV یا برای جوانترین کانال نیکلودئون عالی را ارائه می دهد.

آیا اشتراک RAT+ یک معامله خوب است ?

این یک معامله عالی برای استفاده از کاتالوگ کانال+ و برخی از بهترین خدمات SVOD ، برای کمتر از 20 یورو در ماه است. نسخه ورزشی پیشنهاد RAT+ بیشتر برای مخاطبان آگاه است ، اما وقتی می خواهید اخبار ورزشی را دنبال کنید ، واقعاً ارزش آن را دارد.

برنامه جریان MyCanal ، موجود در Android و iOS ، به شما امکان می دهد کانال ها و خدمات SVOD را از تلویزیون ، جعبه اینترنت ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه و حتی کنسول اتاق نشیمن خود مشاهده کنید. این سیستم عامل های SVOD به صورت جداگانه در دسترس هستند و شما باید برای هر یک از آنها یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای کسانی که قبلاً در یک یا چند سیستم عامل موجود در پیشنهاد RAT+حساب کاربری دارند ، می توانید از شناسه های موجود موجود خود استفاده کنید تا حساب به اشتراک کانال اضافه شود+.

چگونه می توان پیشنهاد موش را داشت + ?

شما درک کرده اید ، زیر 26 سال بودن برای استفاده از این پیشنهاد اجباری است. اگر هنوز شمع 26ᵉ خود را منفجر نکرده اید ، یا اگر خانه شما از شخصی تشکیل شده است که بیش از یک ربع قرن ندارد ، برای یافتن این پیشنهاد در ماه های 20 €/ماه به سایت Canal+ بروید. یک سند هویت معتبر بیاورید. شما باید آن را در طول اشتراک خود بارگیری کنید. این تنها عنصری است که علاوه بر آدرس و وسیله پرداخت البته درخواست می شود.

کشف موش+، پیشنهاد ویژه -26 سال کانال+

کشف موش+، l

از یک تجربه سرگرمی استثنایی با قیمت بهینه شده ، که مخصوص جوانان زیر 26 سال طراحی شده است استفاده کنید. این که آیا شما به فیلم ها ، سریال ها ، ورزش ها یا برنامه های اصلی علاقه مند هستید ، RAT+ برای شما است !

بهترین کانال + و خیلی بیشتر با پیشنهاد RAT + با قیمت باورنکردنی

با RAT+، شما به طیف گسترده ای از محتوای حق بیمه دسترسی خواهید داشت ، که با دقت انتخاب شده اید تا تمام سلیقه ها را برآورده کنید. خود را در دنیای سینما با مجموعه ای چشمگیر از فیلم های اخیر و کلاسیک غوطه ور کنید ، اعم از Blockbusters هالیوود گرفته تا فیلم های نویسنده. همچنین از سری منحصر به فرد و اعتیاد آور استفاده کنید که شما را در حالت تعلیق نگه می دارد ، قسمت بعد از قسمت.

این یک اشتراک ماهانه است که مشروط به شرایط معتبر در سرزمین اصلی فرانسه است و برای افراد 18 تا 25 ساله که در یک پیشنهاد کانال مشترک نیستند ، رزرو شده است+. دوستداران ورزشی با موش صحرایی نخواهند داشت+. تیم های مورد علاقه خود را به صورت زنده دنبال کنید و به لطف پوشش کامل مهمترین رویدادهای ورزشی ، هیچ وقت عملی را از دست ندهید. این که آیا شما طرفدار فوتبال ، تنیس ، راگبی یا سایر ورزش ها هستید ، از کیفیت و تنوع محتوای ورزشی موجود پر خواهید شد.

موش+ فقط به فیلم ها و ورزش محدود نمی شود. همچنین به برنامه های اصلی ، مستندات جذاب ، برنامه های سرگرمی اختصاصی و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت. خود را در جهان خلاق و خلاقانه کانال+ غوطه ور کنید و محتوای منحصر به فرد و تحریک کننده را کشف کنید.

شرایط موش صحرایی +

 • اشتراک ماهانه
 • معتبر در سرزمین اصلی فرانسه
 • برای افراد 18 تا 25 ساله رزرو شده است
 • رزرو شده برای یک پیشنهاد کانال غیر Webonized+
 • شامل: کانال+، دیزنی+، نتفلیکس ، OCS ، Paramount+و کلیه خلاقیت های اصلی اپل با Apple TV+

به پیشنهاد پیشنهاد بروید موش + : فقط 19.49 یورو در هر ماه با دسترسی به طیف گسترده ای از محتوای حق بیمه.

مطالب طراحی و ارائه شده توسط Le Figaro Services. نوشتن فیگارو در تحقق این مقاله شرکت نکرد.