دانلود – چندرسانه ای ، ویدئو – numériques ، Molotov: همه چیز در مورد خدمات رایگان برای دسترسی به بسیاری از کانال های تلویزیونی |

Molotov: همه چیز در مورد خدمات رایگان برای دسترسی به بسیاری از کانال های تلویزیونی

Contents

توجه داشته باشید که بیشتر تلویزیون های هوشمند به شما امکان بارگیری Molotov را می دهند.تلویزیون از کور خود (ال جی ، سامسونگ ، تلویزیون آتش نشانی آمازون ، پاناسونیک). علاوه بر این ، برنامه های تلفن همراه با Google Chromecast سازگار هستند.

مولوتف.تلویزیون

یک بستر ویدیویی که به شما امکان می دهد کانال های تلویزیونی زمینی دیجیتال فرانسوی (و بسیاری دیگر) را در رایانه و دستگاه های متصل خود تماشا کنید.

 • ویندوز 64 بیت – XP/Vista/7/8/10/11
 • iOS iPhone / iPad
 • اندروید
 • لینوکس
 • سیستم عامل مک
 • ویندوز 32 -bit – XP/Vista/7/8/10/11
 • سرویس آنلاین

چرا از Molotov استفاده کنید.تلویزیون ?

اخبار آخرین نسخه مولوتوف چیست؟.تلویزیون ?

استخوانهای مولوتوف.تلویزیون سازگار است ?

بهترین گزینه های مولوتوف چیست.تلویزیون ?

شرح

مولوتف.تلویزیون یک پلت فرم ویدیویی جریان است که به شما امکان می دهد کانال های دیجیتالی فرانسوی زمینی (یا TNT) فرانسوی را در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود از طریق اینترنت و بسیاری دیگر تماشا کنید. با مولوتوف.تلویزیون ، شما به راحتی می توانید در میان انواع برنامه های HD با کیفیت استثنایی صوتی و صوتی حرکت کنید. همچنین می توانید برای دسترسی سریع به برنامه های مورد علاقه خود ، لیست کانال مورد علاقه خود را ایجاد کنید.

فقط برای بارگیری فقط در فرانسه در دسترس است ، برنامه به Direct de la Tnt و تکرارهای با کیفیت بالا آن دسترسی پیدا می کند. همه از رایانه شخصی (ویندوز ، مک ، لینوکس) ، تبلت (اندروید ، آی پد) ، تلفن هوشمند (اندروید ، آیفون) ، صفحه تلویزیون (تلویزیون هوشمند ، تلویزیون اپل و غیره.)، و غیره. اتصال به اینترنت مورد نیاز است (WiFi ، داده های تلفن همراه یا اتصال از طریق جعبه).

Molotov TV به لطف پلت فرم بصری و در دسترس همه ، تماشای تلویزیون را دوباره تماشا می کند.

چرا از Molotov استفاده کنید.تلویزیون ?

مولوتف.تلویزیون یک سرویس پخش فرانسوی است که به کاربران امکان تماشای برنامه های تلویزیونی زنده ، در Catch -up و On Demand را ارائه می دهد. با مولوتوف.تلویزیون ، شما می توانید به اخبار و اطلاعات ، سریال های تلویزیونی فرانسوی و آمریکایی ، فیلم ها ، ورزش و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

این سکو به شما امکان می دهد تا به طور آزاد به 36 کانال TNT نگاه کنید ، اما همچنین برای دسترسی به نزدیک به 80 کانال اضافی ، اشتراک ها را نیز ارائه می دهد. البته ، به نظر می رسد وقتی تلویزیون خود را روشن می کنید چه کاری انجام می دهید. با این حال ، این یک انقلاب کوچک برای عادت های شما به ارمغان می آورد.

اول از همه ، وقتی به برنامه وصل می شوید ، اولین منوی که ظاهر می شود به شما امکان می دهد با یک چشمک ساده که در حال حاضر از روی زنجیرهایی که به آن دسترسی دارید پخش می شود ، تجسم کنید. برای این کار ، هر برنامه توسط یک پوستر کوچک (نمایش نمایش) که دارای یک نوار پیشرفت است ، نشان داده شده است تا دریابد که این پخش آن در کجا است و نماد کانال تلویزیونی مربوطه.

اما این همه چیز نیست ، زیرا این منو همچنین می تواند توسط جنسیت برای برنامه های فعلی ، در پخش مجدد یا حتی برنامه های زیر فیلتر و سازماندهی شود ! Zapper هرگز آسان تر نخواهد بود !

برنامه در پیشرفت شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ? جای نگرانی نیست ، بنابراین می توانید آن را به صورت زنده تماشا کنید. شما می خواستید او را به طور کامل ببینید ، اما شروع را از دست دادید ? شما فقط باید در ابتدا دوباره آن را مجدداً راه اندازی کنید (گزینه مستقیم از سر گرفته می شود) تا آن را جبران کنید ! به همین ترتیب ، اگر شما یک نمایش را شروع کرده اید ، اما باید متوقف شده اید ، همیشه می توانید آن را به جایی که در تمام دستگاه های خود بودید برگردانید ! شما برنامه مورد علاقه خود را کاملاً از دست داده اید ? وحشت نکنید ، پخش مجدد برای نجات شما وجود دارد ! و برای اینکه پخش بعدی را از دست ندهید ، فراموش نکنید که برنامه را مورد علاقه قرار دهید !

اما Molotov همچنین امکان ایجاد تحقیق با توجه به خواسته های شما است. در واقع ، موتور به شما امکان می دهد تا نام یک بازیگر یا کارگردانی را تایپ کنید که دوست دارید تمام برنامه ها را کشف کنید (انتشار گازهای گلخانه ای ، فیلم ، سریال و غیره.) در رابطه و به آن می توانید دسترسی پیدا کنید. اما این همه چیز نیست ، زیرا شما می توانید برای اطلاع رسانی (با هشدار) در هنگام پخش گزارش ها ، از مردم پیروی کنید !

مولوتوف.تلویزیون رایگان است ?

تمام ویژگی های توضیح داده شده در بالا در واقع رایگان است: دسترسی به 36 کانال TNT و پخش مجدد آنها ، کنترل مستقیم ، پیگیری شخصیت ها و رویدادها ، موارد دلخواه. به طور موازی ، مولوتوف.تلویزیون چندین پیشنهاد اشتراک ارائه می دهد ، که به ویژه به شما امکان می دهد کانال ها را به دسته اصلی خود اضافه کنید. با این حال مراقب باشید ، زیرا گروه های TF1 و M6 در نسخه رایگان قابل دسترسی نیستند ، برای دسترسی به آن به اشتراک پرداخت شده نیاز دارید.

این پیشنهادات اشتراک به شما امکان دسترسی به گزینه های مختلف بسیار عملی مانند ضبط انتشار ، کیفیت در HD ، امکان تماشای تلویزیون در 4 صفحه به طور همزمان (چندین کاربر) ، دسترسی از خارج از کشور را می دهد (به پایین مراجعه کنید).

همچنین می توانید در دسته های موضوعی مشترک شوید: سینما ، موضوع ، کانال های OC ، کانال های Cine+، همه مخاطبان ، ورزش ، کانال های آفریقا یا مغرب و غیره. برای هر سلیقه چیزی وجود دارد !

به طور موازی ، Molotov یک پیشنهاد جریان Avod Type (ویدئویی در تقاضا با تبلیغات) به نام انبه را تنظیم کرده است. این یک پیشنهاد رایگان است که توسط تبلیغات تأمین می شود. برای تماشای انبه ، وارد حساب Molotov خود شوید. برای فراتر رفتن ، بخوانید مقاله ما در مورد راه اندازی انبه توسط مولوتوف.

نحوه دسترسی به مولوتوف.تلویزیون از خارج از کشور ?

اگر مجبور به مسافرت هستید ، بدانید که همیشه می توانید به مولوتوف دسترسی پیدا کنید.تلویزیون. در واقع ، این پلتفرم از سراسر اروپا قابل دسترسی است (برای ساکنان فرانسوی رزرو شده است): بنابراین اگر می خواهید به خارج از کشور سفر کنید ، همیشه می توانید بدون نیاز به استفاده از VPN به برنامه های مورد علاقه فرانسوی خود دسترسی پیدا کنید ! (اتصال به اینترنت یا در WiFi یا در داده های تلفن همراه مورد نیاز است).

برای دسترسی به حساب Molotov خود.تلویزیون از خارج از کشور (اروپا) ، به سادگی گزینه موجود در حساب خود را فعال کنید ! شما مانند فرانسه به اشتراک خود دسترسی خواهید داشت ! این گزینه فقط در اشتراک های پرداخت شده موجود است.

اخبار آخرین نسخه مولوتوف چیست؟.تلویزیون ?

مولوتف.تلویزیون به طور مداوم در حال تحول است: لیست کانال های موجود ، برنامه های انبه و غیره. برای اینکه برای هرچه بیشتر کاربران روشهای جدید برای اتصال در دسترس باشد نیز به طور مرتب اضافه می شود (مانند سرویس آنلاین ، برنامه های کاربردی برای کنسول های پلی استیشن و غیره.).

استخوانهای مولوتوف.تلویزیون سازگار است ?

این نرم افزار در چندین نسخه (نرم افزار ، برنامه ها) موجود است که اجازه می دهد تا آن را ضرب کنید. علاوه بر این ، می توان آن را به صورت رایگان بارگیری کرد.

برای علاقه مندان به رایانه ، در نسخه های بارگیری برای Microsoft Windows (7 و بیشتر) ، MacOS (از 10.9) و حتی لینوکس (اوبونتو ، دبیان).

شما ترجیح می دهید یک برنامه تلفن همراه را برای تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بارگیری کنید ? جای نگرانی نیست زیرا برای iOS (iPhone ، iPad ، Apple TV) و برای Google Android و Android TV (فروشگاه Google Play) وجود دارد.

توجه داشته باشید که بیشتر تلویزیون های هوشمند به شما امکان بارگیری Molotov را می دهند.تلویزیون از کور خود (ال جی ، سامسونگ ، تلویزیون آتش نشانی آمازون ، پاناسونیک). علاوه بر این ، برنامه های تلفن همراه با Google Chromecast سازگار هستند.

برای صاحبان هدست های واقعیت مجازی (VR) می دانید که یک برنامه Oculus نیز وجود دارد. و می توانید Molotov را در PS4 یا PS5 خود بارگیری کنید.

Molotov همچنین مستقیماً از مرورگر وب شما قابل دسترسی است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را بخوانید: Molotov وارد مرورگرهای وب رایانه می شود.

بهترین گزینه های مولوتوف چیست.تلویزیون ?

در حال حاضر ، Molotov.تلویزیون تنها کسی نیست که خدماتی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تلویزیون فرانسوی را به صورت زنده و پخش مجدد با یک رابط جذاب و سرگرم کننده تماشا کنید ، آسان برای رسیدگی. ارائه دهنده دسترسی شما همچنین راه حلی برای تماشای تلویزیون ارائه می دهد (اگر اشتراک تلویزیون دارید). به صورت رایگان ، آن است اوی چه کسی از شما مراقبت می کند و به شما امکان می دهد به تمام کانال های همه اشتراک های خود دسترسی پیدا کنید. در SFR می توانید استفاده کنید تلویزیون SFR 8. با Bbox خود ، به شما دسترسی دارید شرح.تلویزیون. و اگر یک جعبه تلویزیون نارنجی دارید ، این کار است تلویزیون نارنجی که شما باید شما را راهنمایی کنید.

توجه داشته باشید که مشترکین Canal+ همچنین می توانند به این برنامه مستقیم و پخش مجدد دسترسی پیدا کنند وابسته به یا متصل به حساب آنها (فقط مشترکین). سپس ، از نظر مستقیم و تکرارها هر زنجیره برنامه تلفن همراه خود را برای بارگیری دارد: mytf1, 6 نمایش, فرانسه.تلویزیون, و غیره. آنها همچنین از سایت های خود پخش می کنند.

با توجه به تلویزیون زنده در رایانه ، برخی از نرم افزارها وجود دارد که به شما امکان دسترسی به آن را می دهد. به عنوان مثال ، می توانید بارگیری کنید با محاصره برای ویندوز ، که به شما امکان دسترسی مستقیم (ضبط ممکن) را می دهد و رایگان را دوباره پخش می کند. رابط کاربری آن هوشیار و مینیمالیستی است. برای کار ، Captvty برای بازیابی جریان به وب سایت های کانال متصل می شود. به همین ترتیب ، برای کاربران VLC, افزودنی هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد تلویزیون زنده را تماشا کنید. با بازیابی جریان جریان.

اگر به خصوص می خواهید به فیلم ها ، سریال ها ، مستندها و غیره دسترسی پیدا کنید ، بدون اینکه بخواهید به هر قیمتی به کانال های تلویزیونی دسترسی پیدا کنید ، می توانید خود را به سیستم عامل های SVOD هدایت کنید. اینها ، با یک اشتراک ماهانه ، به شما امکان می دهد به کاتالوگ های محتوا (برای همه مخاطبان) به صورت نامحدود پخش شوند. بهترین شناخته شده در فرانسه است نوتفلیکس, ویدیوی آمازون نخست وت دیزنی+. این سیستم عامل ها از Android ، iOS (iPhone ، iPad) ، Smart TV (Apple TV ، Android TV و غیره در دسترس هستند.) ، مک ، ویندوز و لینوکس (از طریق مرورگر وب).

Molotov: همه چیز در مورد خدمات رایگان برای دسترسی به بسیاری از کانال های تلویزیونی

مولوتف یک سرویس توزیع تلویزیون اینترنتی در OTT است (از بالا). در بسیاری از پشتیبانی ها مانند تلفن های هوشمند ، تبلت یا رایانه در دسترس است.

این سرویس در دسترس است نسخه رایگان یا پرداخت شده و همچنین برخی از دسته ها بدون تعهد وجود دارد. هر نسخه گرفته شده هر چه باشد ، به ضبط ابر دسترسی خواهید داشت.

در تمام صفحه های شما قابل دسترسی است

شما می توانید از Molotov در iPhone ، Android ، یک تلویزیون متصل با Android TV ، جعبه تلویزیون Apple TV یا Android TV ، iPad خود ، یک تبلت Android یا Windows و همچنین ویندوز ، لینوکس یا رایانه Mac استفاده کنید. کرومی. Molotov در تمام دستگاه های نمایش Amazon Echo Amazon سازگار است اما همچنین در مکعب تلویزیون Amazon Fire و Fire TV Stick سازگار است.

با Molotov ، همچنین می توانید از ابتدا برنامه های خاصی را از سر بگیرید و شخصیت ها یا بازیگرانی را که دوست دارید دنبال کنید. سپس برنامه هنگام نمایش یک برنامه مرتبط به شما اطلاع می دهد.

پیشنهادات مختلف مولوتوف

نسخه رایگان – 55 کانال

در این نسخه به شما دسترسی خواهید داشت 55 کانال زندگی از جمله TNT ، کنترل مستقیم و پخش مجدد. شما می توانید شخصیت ها و رویدادهای مورد علاقه خود را دنبال کنید و به صورت زنجیره ای توسط گروه برنامه دسترسی سریع داشته باشید.

لیست کانال های موجود:

Arte, C8, NRJ12, LCP/Public Senate, BFM TV, CNEWS, CSTAR, L’Equipe, RMC Story, RMC Découverte, Chérie 25, Molotov Channels, Cinema, Séries, Docs, Kids, November, Starsky & Hutch, Drôles de خانمها ، جادوگر محبوب من ، عشق من ، شکوفه ، یک پسر یک دختر ، عشق من ، شکوفه ، کابیلیون ، سمت وحشی ، ورزش ، فرهنگ میخانه ، فقط حقیقت وجود دارد که شمارش می کند ، قتل ، تحقیقات شوک ، فناوری و شرکت ، RMC BFM بازی ، RMC Info Talk Sport ، فرانسه 24 ، فرانسوی CGTN ، CGTN ، INA ، BRUT ، LCP (نسخه کامل) ، سنا عمومی (نسخه کامل) ، FIGARO LIVE ، BFM Business ، BFM Paris île-de-France ، BFM Lyon ، BFM Grand Lille ، BFM Alsace ، Bfm توسط Alpes جنوبی ، BFM از اینجا ، BFM Grand Littoral ، Bfm Nice Côte d’Azur ، Bfm Normandie ، BFM Toulon Var ، Sport in France ، M24.

*پلت فرم رایگان فیلم های On -DeMand که توسط تبلیغات تأمین می شوند

Molotov Extra – 90 کانال

مولوتوف اضافی گزینه ای است که امکان دسترسی به پلتفرم در 4 صفحه به طور همزمان و به صورت کامل HD را فراهم می کند تا هنگام مسافرت از سراسر اروپا دسترسی داشته باشید و برنامه های مورد علاقه خود را در ابر ضبط کنید.

شما همچنین به بیش از 90 کانال و پخش مجدد ، به ویژه کانال های گروه های TF1 و M6 دسترسی دارید. قیمت Molotov اضافی است 5.99 یورو در هر ماه.

لیست کانال های موجود در گزینه:

TF1 ، France 2 ، France 3 ، France 5 ، M6 ، W9 ، TMC ، Tfx ، France 4 ، Gulli ، TF1 Films Series ، 6TER ، LCI ، France Info ، TF1 +1 ، TMC +1 ، MyTF1 ، فرانسه.TV, TV5 Monde, RTL9, Comedy Central, KTO, Euronews, i24 News, BSMART, CNN, France 24 English, France 24 Spanish, France 24 Arab, I24 English news, i24 News Arabic, Télépaese, TVmonaco, Cheddar News, Action, Okoo ، MGG TV ، Gong ، Gong Max ، کار خانه و تلویزیون ، تلویزیون لذیذ ، بازدید NRJ ، Mezzo ، Latina Trace ، Trace Urban ، Trace Caribbean ، Equidia ، AutoPlus ، کانال دریایی ، TV Lucky Jack ، TV ، TV Luxury ، Playboyboy تلویزیون اروپا ، TF1 4K.

Molotov گسترش یافته – 130 کانال

مولوتوف گسترش یافته با استفاده از گزینه های موجود در نسخه Molotov Plus و کانال های اضافی اضافه می کند ، که به بیش از 130 کانال از جمله چندین کانال دسترسی می دهد وارنر پاس

این گزینه صورتحساب است 9.99 یورو در هر ماه و بدون تعهد است.

لیست کانال های موجود در گزینه:

TF1 ، France 2 ، France 3 ، France 5 M6 ، W9 ، TMC ، TFX ، France 4 ، Gulli ، TF1 Series ، 6TER ، LCI ، France Info ، TF1 +1 ، TMC +1 ، MYTF1 ، فرانسه.تلویزیون ، TV5 Monde ، Rtl9 ، Paris Première ، Téva ، Comedy Central ، Crime District ، AB1 ، KTO ، Euronews ، I24 News ، BSMART ، CNN ، فرانسه 24 انگلیسی ، فرانسه 24 اسپانیایی ، فرانسه 24 عربی ، I24 News English ، I24 News Arag ، Télépaese ، Tvmonaco ، Cheddar News ، Action ، TCM Cinema ، Paramount Cannel ، Paramount Channel quirky ، Okoo ، Duck TV ، TV Pitchoun ، Tiji ، Nickelodeon Junior ، Canal J ، Nickelodeon ، Nickelodeon +1 ، Cartoonito ، Boomerang ، Warner TV بعدی ، Warner TV بعدی ، شنا بزرگسالان ، بازی One ، MGG TV ، Mangas ، J-One ، Nickelodeon Teen ، Gong ، Gong Max ، Animals ، Health Health ، House and TV ، تلویزیون لذیذ ، تاریخ ، همه تاریخ ، شکار و ماهیگیری ، سفر ، علوم و زندگی تلویزیون ، MTV ، بازدید MTV ، بازدید NRJ ، موسیقی M6 ، BET ، Mezzo ، Mezzo Live HD ، Trace Latina ، Trace Urban ، Trace Caribbean ، Equidia ، کانال گلف ، Autoplus ، Automoto ، Trace Stars ، کانال Nautical ، Lucky Jack TV ، Winamax TV ، کاشفان ، تلویزیون مد ، تلویزیون لوکس ، تلویزیون لوکس 4K ،Playboy TV اروپا ، TF1 4K.

Molotov Grand Cinema – 13 کانال

شما به بیش از 1500 فیلم و سریال اختصاصی در ما از طریق 13 کانال موجود دسترسی دارید. این گزینه با نرخ است 19.99 یورو در هر ماه بدون درگیری.

لیست کانال های موجود در گزینه:

RTL9 ، Ciné+ Premier ، Ciné+ Frisson ، Ciné+ Emotion ، Ciné+ Famiz ، Ciné+ Club ، Ciné+ Classic ، TV Filmo ، Action ، Paramount Cannel ، Paramount Channel ، کانال فیلم درایو ، Playboy TV Europe.

کودکان و نوجوانان مولوتوف – 10 کانال

کودکان و نوجوانان مولوتوف در هستند 4.99 یورو در ماه. بهترین کانال های کودکان و برنامه های DEMAND را در 4 صفحه HD همزمان پیدا کنید.

لیست کانال های موجود در گزینه:

Duck TV ، Pitchoun ، Nickelodeon Junior ، Nickelodeon ، Nickelodeon +1 ، Cartoonito ، Boomerang ، Warner TV Next ، Mangas ، Nickeloden Teen.

گزینه های دیگر

OC

در این دسته از آن پیدا کنید ، 3 کانال OCS Bouquet در HD با OCS Max ، OCS Pulp و Giant OCS و همچنین OCS GO Service Replay و Molotov Plus گزینه ها. کانال ها از اروپا قابل دسترسی نیستند.

OCS در هر ماه 12.99 یورو است ، بدون تعهد.

سینما+

با دسته ای از کانال های سینمایی گروه کانال, شما به 6 کانال سینمای HD و همچنین بیش از 200 فیلم پخش مجدد و گزینه های Molotov دسترسی خواهید داشت. این دسته بدون تعهد است و صورتحساب است 9.99 یورو هر ماه. کانال های Ciné+ از اروپا قابل دسترسی نیستند.

لیست کانال ها شامل:

Ciné+ Premier ، Cinema+ هیجان ، سینما+ احساسات ، سینما+ خانواده ، سینما+ کلوپ و سینما+ کلاسیک.

سینمای مولوتوف

Molotov همچنین به گزینه های دیگر دسترسی می دهد:

 • فیلم با قیمت 6.99 یورو در هر ماه بدون تعهد: صدها فیلم عالی به طور مرتب تمدید می شوند (کمدی ، اکشن ، کشف ، کلاسیک ، سینمای ژانر ، جوانان و غیره)
 • بزرگسالان شنا + تلویزیون وارنر بعدی 3.99 یورو در هر ماه بدون تعهد: 2 کانال در زنده و پخش مجدد
 • سایه بان 4.99 یورو در هر ماه بدون تعهد: صدها ترور در VOD با انتخاب محتوای جدید و اصلی ، از همه سبک ها و همه دوره ها
 • منطقه گیمر با قیمت 1.99 یورو در هر ماه بدون تعهد: 5 100 ٪ کانال Geek (بازی یک ، ES1 ، Gametom ، Gong Max و Mangas) ، مسابقات ESPORT و سریال فرقه
 • ادویه با قیمت 4.99 یورو در هر ماه بدون تعهد: زنجیره گزارش های اصلی با 4 صفحه نمایش HD همزمان
 • مکتب مدرسه با قیمت 9.99 یورو در هر ماه بدون تعهد: 1000 دوره از کالج تا دبیرستان در کلیه موضوعات و با برنامه های رسمی
 • رسل 9.99 یورو است و دسترسی به 3 کانال بزرگسالان را فراهم می کند: Dorcel ، Dorcel XXX و Vixen در Full HD
 • دسته های بین المللی : Molotov مجموعه ای از دسته های بین المللی را برای دسترسی به بهترین برنامه ها در سراسر جهان ارائه می دهد. جزئیات را در وب سایت Molotov مشاهده کنید.
ADSL
فیبر
18.99 یورو
18.99 یورو
27.99 یورو
31.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
19.99 یورو
19.99 یورو
19.99 یورو
29.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
19.99 یورو
19.99 یورو
44.99 یورو
44.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
20.99 یورو
20.99 یورو
20.99 یورو
30.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
20.99 یورو
20.99 یورو
34.99 یورو
34.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
24.99 یورو
24.99 یورو
37.99 یورو
42.99 یورو
دیدن “

تبلیغ و شما

تبلیغ و شما

150 گیگابایت 12.99 یورو 12.99 یورو دیدن “
100 گیگابایت 9.99 یورو 9.99 یورو دیدن “
30 گیگابایت 7.99 یورو 7.99 یورو دیدن “
20 گیگابایت 6.99 یورو 6.99 یورو دیدن “
5 گیگابایت 4.99 یورو 4.99 یورو دیدن “