Numero ESIM: Numero مجازی در فروشگاه App ، 5 برنامه برتر برای دریافت شماره تلفن مجازی رایگان

5 برنامه برتر برای شماره تلفن مجازی به صورت رایگان

Contents

شاید درخواست شماره های مجازی ابزاری عالی که باعث کاهش هزینه ها ، بهبود تجربه مشتری و کمک به شما در توسعه تجارت خود می شود. برنامه های شماره مجازی برای شرکت هایی که دارای بسیاری از نمایندگان خدمات مشتری هستند مفید هستند.

Esim Numero: شماره مجازی 4+

یک برنامه عالی با بسیاری از ویژگی ها از جمله شماره ها برای فعال کردن حساب های رسانه های اجتماعی ، WhatsApp ، Facebook و غیره. شما می توانید فقط با تماشای برخی از فیلم ها ، شماره های رایگان را نیز بدست آورید که می توانید این شماره را به دوستان خود اختصاص دهید که می توانید شماره تلفن اکثر کشورها را با قیمت های بسیار پایین خریداری کنید و همچنین تماس و اینترنت را از قیمت مناسب و مناسب برای همه زیبا ترین خریداری کنید و بهترین سلام از تشکر و قدردانی از خدمات مشتری عمر ایمانا دایانا

پاسخ توسعه دهنده ,

عزیز ، ما افتخار می کنیم که شما از خدمات ما قدردانی می کنید. از یادداشت و پشتیبانی بسیار سپاسگزارم. اگر سوالی دارید ، از تماس با ما دریغ نکنید. شما می توانید ما را مستقیماً از طریق مرکز کمک یا از طریق شماره پشتیبانی@پیدا کنید.به طور کلی. صادقانه ، تیم Numero ESIM

Momo Nestle Montsoult (95) ، 07/20/2021

به سادگی فوق العاده

از بین همه برنامه ها تنها کاری است که کاملاً کار می کند ، بهترین است. من هر روز از این استفاده میکنم.
این یک شماره تلفن واقعی است که می توانید در آن تماس بگیرید ، تماس بگیرید ، ارسال یا دریافت پیام کوتاه ، باز کردن حساب WhatsApp و غیره ..
من در فرانسه هستم و این مسئله بسیار کاربردی است زیرا مشتریان من اغلب آمریکایی هستند.
من از آن به خصوص حرفه ای استفاده می کنم و علاوه بر این قیمت صحیح است.

پاسخ توسعه دهنده ,

عزیز ، ما افتخار می کنیم که شما از خدمات ما قدردانی می کنید. از ارزیابی و پشتیبانی بسیار سپاسگزارم. اگر سوالی دارید ، از تماس با ما دریغ نکنید. شما می توانید ما را مستقیماً از طریق مرکز پشتیبانی یا از طریق شماره پشتیبانی@پیدا کنید.به طور کلی. صادقانه ، تیم Numero ESIM

از خدمات مشتری راضی است

خدمات مشتری بی عیب و نقص و بسیار پاسخگو.

پاسخ توسعه دهنده ,

عزیز ، از ارزیابی و نظرات شما بسیار سپاسگزارم. ما خوشحالیم که شما از برنامه قدردانی کردید. اگر کاری وجود دارد که می توانیم برای شما انجام دهیم ، با تماس با ما از طریق مرکز پشتیبانی به ما اطلاع دهید ، ما سخت کار می کنیم تا همه مشتریان گرانبها ما راضی باشند ! صادقانه ، تیم Numero ESIM

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده Smarteletec s.سعادت. نشان داد که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها برای دنبال کردن شما استفاده می شوند

 • از داده ها استفاده کنید

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری و به هویت شما مرتبط کرد:

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

فروش Smartletec Sociedad Limedada

سازگاری آیفون به iOS 12 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 12 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، عربی ، چینی ساده ، چینی سنتی ، اسپانیایی ، اندونزیایی ، ژاپنی ، پرتغالی ، روسی ، ترکی

5 برنامه برتر برای شماره تلفن مجازی به صورت رایگان

چگونه مشکل را حل کنیم

اینجا بهترین برنامه ها برای شماره تلفن مجازی رایگان برای تأیید حساب.

احتمالاً زمان زیادی را صرف گشت و گذار در اینترنت در وب سایت های مختلف می کنید. بنابراین ممکن است شما وب سایت ها یا برنامه هایی پیدا کرده باشید که شما را مجبور به بررسی هویت خود برای اولین بار برای دسترسی به تمام خدمات آنها کنید. اگر به دنبال برنامه های SMS هستید که به شما امکان دسترسی به کدهای تأیید را می دهد ، در جای مناسب قرار دارید.

برای انجام این کار ، باید شماره تلفن خود را وارد کنید. با این حال ، دادن شماره تلفن خود به هر کسی در اینترنت خیلی مطمئن به نظر نمی رسد. بنابراین ما نکاتی برای کمک به شما در اطمینان از امنیت و توانایی استفاده از اینترنت بدون هیچ محدودیتی داریم.

در زیر لیستی از بهترین برنامه های شماره تلفن مجازی برای تأیید حساب. این لیست یک شماره آدمک ، مجازی یا شماره دیگری را برای شما فراهم می کند که می تواند برای بررسی حساب شما استفاده شود. از این شماره ها همچنین می توان برای ارسال پیامک ، تماس و بسیاری از اهداف دیگر استفاده کرد. از این شماره ها می توان برای کمک به شرکت ها در فیس بوک و اینستاگرام و سایر برنامه ها مانند استفاده کرد قصبه.

محتوای مقاله پنهان شدن

بهترین برنامه های پیام کوتاه که کدهای تأیید را امکان پذیر می کنند

در این لیست در دسترس خواهد بود برنامه های پرداخت شده و رایگان برای شماره تلفن های مجازی. این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید چه چیزی برای شما و نیازهای خاص شما بهترین است. به یاد داشته باشید که برنامه ها و وب سایت ها می توانند خط مشی خود را تغییر دهند ، بنابراین لازم نیست هر بار از همان برنامه استفاده کنید.

شما همچنین ممکن است علاقه مند به دیدن باشید: 10 برنامه برتر تصویر زمینه انیمیشن برای آیفون

1. متن بیشتر

کاربرد متن بیشتر این یک برنامه کاملاً رایگان است که به شما ارائه می دهد شماره تلفن مجازی آمریکایی یا خیالی. این شماره تلفن را می توان برای پیام رسانی ، تماس و بسیاری از اهداف دیگر استفاده کرد.

متن به علاوه یک برنامه است شماره تلفن مجازی بهترین امتیاز در زمینه ارتباطات. می توان از آن برای بررسی حساب و ارسال پیام های متنی استفاده کرد. این برنامه برای استفاده از آن نیازی به سرویس تلفنی ندارد. تعداد نامحدود پیام کوتاه ، MMS و پیام های گروهی را می توان برای هر کسی در ایالات متحده ، کانادا یا هر دو ارسال کرد.

پست صوتی در دسترس است و هم در Wi-Fi و هم در داده ها کار می کند. این سرویس ابری رایگان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از هر دستگاهی به تاریخ تماس و بحث و گفتگوهای خود دسترسی پیدا کنید. می توانید مضامین ، آهنگ های زنگ و ارتعاشات خود را پیکربندی کنید.

2. متغیره

کاربرد متغیره , یک برنامه رایگان از شماره تلفن های مجازی ، به شما امکان می دهد فوراً دریافت کنید. فقط برنامه را روی تلفن هوشمند خود نصب کنید ، ثبت نام کنید و یک شماره مجازی را انتخاب کنید. سپس می توانید با شماره مجازی تماس بگیرید و پیام ارسال کنید.

سرویس رایگان است و شما چیزی برای پرداخت آن ندارید. همانطور که ارائه شده است متغیره بسته های حق بیمه که داده های پهنای باند و دسترسی را بدون تبلیغات ارائه می دهند.

3. بعد بیشتر

کاربرد ذیل این یک برنامه کاملاً رایگان است که یک شماره تلفن آمریکایی کاذب یا شماره مجازی به شما می دهد. این شماره را می توان به راحتی برای بررسی حساب خود بدست آورد.

شما همچنین ممکن است علاقه مند به دیدن باشید: چگونه می توان بارگیری خودکار رسانه را در سیگنال تتبیه غیرفعال کرد

اکنون در برنامه ثبت نام کنید. این لیست نشانگرهای آمریکایی و منطقه ای را به شما نشان می دهد. یک شماره تلفن رایگان به شما ارائه می شود که به شما امکان می دهد پیام کوتاه نامحدود ، تماس های ورودی و نامحدود و تماس های رایگان. نیازی به پوشش سلول ندارد.

4. شماره صدای گوگل

شماره صدای گوگل

یک برنامه نیز موجود است شماره صدای گوگل , که یکی دیگر از برنامه های شماره مجازی رایگان است که می توانید برای رشد تجارت خود از آن استفاده کنید. این توسط Google تهیه شده است و می توانید آن را به سایر برنامه های فضای کاری Google در چندین دستگاه پیوند دهید ، که آن را بسیار کاربردی می کند.

مانند سایر برنامه های فضای کاری Google ، رابط کاربری ساده و بصری است ، به طوری که یادگیری تقریباً غیر وجود دارد.

5. شماره ESIM

به شما امکان می دهد درخواست کنید شماره ESIM یک شماره تلفن کاذب بخرید. خدمات آن در بیش از 80 کشور جهان و 3000 شهر Xnumx در سراسر جهان ارائه شده است. از این شماره ها می توان برای بررسی هویت شما استفاده کرد.

منحصر به فرد ، از شماره های مجازی می توان با برنامه های مختلف پیام رسانی در رسانه های اجتماعی مانند WhatsApp Business Wo استفاده کرد تلگرام ورد علامت. آثار شماره ESIM این کار کاملاً روی داده های Wi-Fi و موبایل کار می کند ، که آن را برای استفاده شخصی و حرفه ای ایده آل می کند.

اینها برخی از بهترین برنامه ها برای دریافت شماره مجازی رایگان هستند. اگر برنامه های دیگری را برای دریافت شماره تلفن مجازی به صورت رایگان می شناسید ، در نظرات به ما اطلاع دهید.

همچنین می توانید علاقه مند به دیدن: نحوه همگام سازی تلفن اندرویدی و آیفون با ویندوز 10 باشید

نتیجه

شاید درخواست شماره های مجازی ابزاری عالی که باعث کاهش هزینه ها ، بهبود تجربه مشتری و کمک به شما در توسعه تجارت خود می شود. برنامه های شماره مجازی برای شرکت هایی که دارای بسیاری از نمایندگان خدمات مشتری هستند مفید هستند.

این راهنما به شما نشان می دهد بهترین برنامه های شماره تلفن مجازی. این برنامه ها می توانند بسیار مفید باشند زیرا می توانید از همان شماره تلفن مجازی در چندین دستگاه استفاده کنید یا یک شماره مجازی رایگان دریافت کنید.

شما همچنین ممکن است علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد:

امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد بهترین برنامه ها برای به دست آوردن شماره تلفن مجازی رایگان برای تأیید و تأیید حساب. نظر و تجربه خود را در نظرات به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، اگر مقاله به شما کمک کرده است ، حتما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برنامه شماره مجازی برای ارسال و دریافت پیامک

برای بهینه سازی استفاده از یک شماره مجازی ، بهترین کاربرد استفاده را داشته باشید که ضروری است. مخصوصاً وقتی می خواهید از شماره تلفن های مجازی مورد نظر برای اهداف حرفه ای استفاده کنید. به عنوان مثال ارسال و دریافت پیام کوتاه برای اطمینان از مکالمه خوب با مشتریان خود به عنوان مثال.

امروز ما از شما دعوت می کنیم تا به طور خلاصه کشف کنید که چگونه می توانید از شماره های مجازی پس از اجاره آنها در Octopush استفاده کنید. بنابراین ، کسب حداکثر سود از سیستم تلفن همراه خود برای شما بسیار ساده تر خواهد بود.

برنامه شماره مجازی

اما مهمتر از همه ، یک شماره مجازی در Octopush ، چیست ?

به طور معمول ، یک شماره مجازی یک شماره تلفن است که با هیچ خط خاصی همراه نیست. به همین ترتیب ، آن را به یک دستگاه فیزیکی وصل یا متصل نمی کند. بنابراین استفاده از آن نیازی به استفاده از یک خط ثابت و سیم کارت ندارد ، که آن را بسیار عملی تر می کند.

ویژگی های تعداد مجازی بیشمار است و با توجه به ارائه دهندگان اجاره اعداد متفاوت است.

به عنوان مثال در Octopush ، از شماره های مجازی ما منحصراً برای ارسال و دریافت پیامک استفاده می شود. و این ، به ویژه به منظور اطمینان از مکالمه خوب با اشخاص ثالث (مشتریان ، شرکا ، تأمین کنندگان و غیره.)

مزایای استفاده از سرویس تلفن همراه Octopush چیست ?

اول از همه ، توجه داشته باشید که در Octopush می توانید چندین شماره تلفن مجازی را با یک ثبت نام واحد اجاره کنید. به عبارت دیگر ، با یک حساب واحد ، به راحتی می توانید به همان اندازه که می خواهید شماره های مجازی داشته باشید. چیزی که برای بسیاری از شرکت ها که مایل به ساده سازی ارتباطات خارجی و داخلی خود هستند ، دارایی قابل توجهی است.

همچنین در نظر بگیرید که راه حل تلفن همراه ما بیش از 33 کشور مقصد را در اختیار شما قرار می دهد. و این ، با قیمت های محلی منحصراً. برای اطمینان از پوشش بین المللی ، بنابراین راه حل ما بهترین و مهمتر از همه مقرون به صرفه ترین شرکت ها است. یک حساب واحد برای شما کافی است که بتوانید شماره های مجازی بین المللی را برای ارسال و دریافت پیامک از هرجای دیگر و هر مقصد ستایش کنید.

شما در فرانسه هستید و به دنبال تماس با مشتریان کانادا با قیمت های محلی هستید ? Octopush برای خدمت به شما وجود دارد.

البته اینها فقط مزایای مختصری از خدمات تلفن همراه ما هستند. در Octopush ، استفاده از شماره های مجازی بسیار آسان است.

چگونه شماره مجازی خود را در Octopush فعال کنیم ?

قبل از اینکه بتوانید از طریق هر برنامه شماره مجازی از آن استفاده کنید ، ابتدا باید شماره مجازی خود را فعال کنید.

در Octopush ، اولین قدم انتخاب شماره مجازی خود از انتخاب شماره های مجازی موجود است. شما باید با انتخاب محل مورد نیاز برای شماره خود شروع کنید. سپس لیستی را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید شماره مجازی منحصر به فرد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

چرا شماره مجازی خود را در Octopush فعال کنید؟

استفاده از شماره تلفن مجازی شما به استفاده از دستگاه متصل به اینترنت نیاز دارد. بیشتر فعل و انفعالات شما از طریق رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی انجام می شود. به شرط اینکه دستگاه شما دارای اتصال اینترنتی باشد. بنابراین می توانید ارتباطات خود را از هر دستگاه به درستی مدیریت کنید.

نحوه استفاده از شماره های مجازی اجاره شده در Octopush ?

وقتی یک یا چند شماره تلفن مجازی را در Octopush اجاره می کنید ، منطقه مشتری دارید. این نصب که توسط ما ساخته شده است با هدف کمک به شما در برقراری ارتباطات خود با پیامک به شما کمک می کند.

از آنجا که همه چیز در یک بستر واحد متمرکز است ، می توانید سرویس مکالمه ای سریع و گوش دادن به مشتریان خود را ارائه دهید. دستگاهی که به شما کمک می کند به آنها نزدیک شوید و آنها را حفظ کنید. بلکه احتمالاً چشم اندازهای جدیدی را به خود جلب می کند.

به لطف API پیام کوتاه ما ، شماره های مجازی خود را از کاربرد کسب و کار خود مدیریت کنید

علاوه بر منطقه مشتری ما ، ما همچنین به کاربران خود اجازه می دهیم API پیامکی را انتخاب کنند. نرم افزاری که با توجه به حسابداری آن با چندین زبان برنامه نویسی ، می توانند به راحتی در برنامه های مشاغل مربوطه ادغام شوند.

چگونه یک API پیامکی برای بهبود سیستم مکالمه خود داشته باشیم ?

به دست آوردن API پیامکی از طریق تهیه کننده اعداد مجازی مانند Contopush انجام می شود. با تشکر از این نرم افزار که در برنامه های کاربران ما یکپارچه شده است ، ما می توانیم به 196 کشور بیشتر برسیم.

برای یک شرکت ، نصب API پیام کوتاه Octopush در برنامه و پلت فرم فروش آنها می تواند بسیار کاربردی باشد. در واقع ، به لطف API SMS ما ، ما مستقیماً یک رویکرد چند کانال را در مورد برنامه ، پلتفرم یا فروشگاه فروش شما ادغام می کنیم. به خصوص در یک فرآیند ارتباطات شرکتی ، استفاده از پیام کوتاه از دامنه بالا و نرخ پاسخ ها بهره می برد.

چگونه می توان API پیام کوتاه را در Octopush داشت؟

در Octopush ، اتوماسیون ارسال پیام های مجازی از طریق API پیام کوتاه امکان پذیر است. و این ، خواه در برنامه ها ، نرم افزار یا سیستم های اطلاعاتی. به همین ترتیب ، دریافت پیامک های دریافتی از مشتریان در سراسر جهان نیز می تواند از طریق این نرم افزار انجام شود. بدون فراموش کردن این که برای کمک به شما در توجه به میزان پذیرش پیامک ارسال شده توسط شماره های مجازی خود ، ما همچنین گزارش های تحویل را در اختیار شما قرار می دهیم.

با تشکر از این سیستم مبتکرانه ، ما یک ارتباط دو طرفه را در اختیار شما قرار می دهیم که قادر به ایجاد روابط پایدار با مشتریان خود باشید.

تمام منابع دیگر ما را کشف کنید

 • شماره تلفن را خریداری کنید: شماره مجازی را اجاره کنید
 • شماره تلفن همراه را بخرید: چرا یک شماره مجازی ?
 • شماره تلفن مجازی را بخرید: کجا و چرا ?
 • یک شماره تلفن در اینترنت داشته باشید: چگونه ?
 • در سال 2022 شماره مجازی داشته باشید: مزایای آن چیست ?
 • چگونه یک شماره مجازی داشته باشیم ? Octopush را انتخاب کنید
 • شماره تلفن را از طریق جستجوی HLR بررسی کنید
 • یک شماره مجازی ساختگی ایجاد کنید: چرا ?
 • ارسال پیامک با شماره دیگر ، چگونه ?
 • شماره تلفن اجاره: تأمین کننده مناسب را پیدا کنید
 • شماره تلفن موقت: چگونه یکی داشته باشیم ?
 • چرا یک شماره تلفن بین المللی مجازی دارید ?
 • شماره بین المللی فرانسه: چرا از آن استفاده کنید ?
 • شماره یکبار مصرف فرانسه برای تأیید پیامک
 • پیام کوتاه یکبار مصرف فرانسه: ایده خوب ?
 • شماره یکبار مصرف پیامکی: چگونه یک دریافت کنیم ?
 • شماره قابل حمل مجازی: برنامه های کاربردی آن در بازاریابی
 • شماره تلفن آنلاین برای حفظ مشتریان
 • نحوه ایجاد شماره تلفن در فرانسه ?
 • شماره تلفن بین المللی فرانسه: برای چیست ?
 • شماره تلفن پیام کوتاه یکبار مصرف برای پیامک
 • شماره تلفن مجازی: چیست و چگونه کار می کند ?
 • پیامک شماره مجازی فرانسوی برای خدمات مکالمه خود
 • شماره مجازی فرانسوی: 5 ایده برای حفظ مشتریان
 • پیامک پذیرش شماره مجازی: همه چیز را درک کنید
 • شماره مجازی پیام کوتاه برای گپ زدن با مشتریان
 • شماره مجازی WhatsApp ، مزایای آن چیست ?
 • شماره مجازی: چرا می خواهید از آن در تجارت استفاده کنید
 • تلفن آنلاین در Octopush: چگونه کار می کند ?
 • تلفن مجازی برای بهبود روابط مشتری
 • شماره مجازی چیست ?