بهترین مانیتورها و دستگاه های بازی | nvidia g-sync ، nvidia g-sync

nvidia g-sync

تمام بازی های خود را بدون جنجال ، کندی یا آثار باستانی تجسمی انجام دهید. با رنگهای روشن و ویژگی های گرافیکی پیشرفته مانند رندر HDR یا نور پس زمینه مینی LED که هر یک از جزئیات را به روشی غیرقابل مقایسه برجسته می کند ، نمای کامل کنید.

ساخته شده به G یک روح

شما می توانید در حال حاضر روی فناوری GeForce the برای داشتن بالاترین کیفیت مایعات ، واقع گرایانه و همهجانبه بازی حساب کنید. چرا برای مربی بازی خود امتیازاتی کسب کنید ? دستگاه های نمایشگر NVIDIA ® G-Sync inte برای رعایت بالاترین استانداردها به شدت آزمایش شده اند. ارائه گرافیک سیال بدون تند و تیز ، فن آوری های نمایشی نوآورانه و فرکانس های تازه سازی فوق العاده برای عملکرد غیرقابل مقایسه. در تمام بازی های شما ، در هر شرایطی. کجا هستی.

صفحه های بازی سازگار با نیازهای شما

g -sync نهایی

صفحه های مجهز به پردازنده های NVIDIA G-SYNC با کارایی بالا که تجربه بازی بهینه را با ارائه HDR از یک رئالیسم غیرقابل مقایسه ، یک کنتراست نفس گیر ، یک کیفیت سینمای کروماتیک و یک گیم پلی با تأخیر کم ارائه می دهند.

g -sync

صفحه های مجهز به پردازنده Nvidia G-Sync ، که یک تجربه بازی استثنایی را بدون اشک در تصویر ، Jerks یا Display Pisray ارائه می دهد. بنابراین بازیکنان پرشور یا حرفه ای می توانند از فناوری های منحصر به فرد مانند فرکانس تازه سازی متغیر (VRR) یا یک متغیر Overdrive استفاده کنند تا بدون کوچکترین آثار تجسمی با کیفیت تصویر غیرقابل مقایسه و یک گیم پلی باورنکردنی بازی کنند.

g -sync سازگار

صفحه هایی که مجهز به پردازنده های G-Sync نیستند ، اما توسط NVIDIA تأیید شده اند تا تجربه بصری خوبی را با یک فرکانس تازه سازی متغیر (VRR) به شما ارائه دهند تا در تمام سیالیت بازی کند.

صفحه های معتبر
بدون مصنوعی
صفحه های معتبر
+300 تست
ارائه واقع بینانه
HDR
G-Sync نهایی
g-sync
G-Sync سازگار

همه مانیتورها را ببینید

عملکرد فوق العاده واکنش پذیر

به لطف ویژگی های منحصر به فرد فناوری Nvidia G-Sync از عملکرد استثنایی استفاده کنید: دامنه نامحدود ، تأخیر کم و بالاترین فرکانس های تازه سازی برای عملکرد گرافیکی فوق العاده مایع که فوراً به زندگی عمل می کند.

کیفیت تصویر در خدمت واقع گرایی

تمام بازی های خود را بدون جنجال ، کندی یا آثار باستانی تجسمی انجام دهید. با رنگهای روشن و ویژگی های گرافیکی پیشرفته مانند رندر HDR یا نور پس زمینه مینی LED که هر یک از جزئیات را به روشی غیرقابل مقایسه برجسته می کند ، نمای کامل کنید.

پیروزی در میلی ثانیه اندازه گیری می شود

صفحه های NVIDIA G-SYNC با رفلکس دارای اولین و تنها سیستم اندازه گیری تأخیر سیستم در جهان هستند که قادر به تشخیص کلیک های ایجاد شده توسط یک موش سازگار با SLR و محاسبه مدت زمان لازم برای پیکسل های مربوطه هستند (به عنوان مثال) هستند. روی صفحه نمایش داده می شود. با تشکر از فرکانس تصویر بالا تا 360 هرتز ، بدون ترد یا پارگی تصویر ، پاسخگویی استثنایی آنها ، حالت eSport اختصاصی و کیفیت تصویر نفس گیر ، صفحه های NVIDIA G-SYNC® روش بازی شما را تغییر می دهند و با رقبای خود روبرو می شوند.

nvidia g-sync

NVIDIA® G-SYNC ™ یک فناوری برش است که فرکانس تازه سازی صفحه را با فرکانس تصویر پردازنده گرافیک سازگار می کند. G-Sync تغییر شکل ها را از بین می برد و پرش های تصویر و همچنین زمان واکنش را کاهش می دهد ، به گونه ای که می توان از تجربه بازی سریعتر و برش ، به خصوص هنگام انجام بازی ها و برنامه های سه بعدی اطمینان حاصل کرد. استفاده از فناوری G-Sync به یک صفحه سازگار با G-Sync یا G-Sync نیاز دارد.

حداقل پیکربندی

 • سیستم عامل مورد نیاز برای صفحه نمایش g-sync : ویندوز 7 یا نسخه بعدی ویندوز (مدیر شمشیربازی اگر از G-SYNC با برنامه های کمی استفاده می کنید باید غیرفعال شود.)
 • سیستم عامل مورد نیاز برای صفحه نمایش G-Sync سازگار : ویندوز 10 یا نسخه بعدی ویندوز
 • یک صفحه نمایش NVIDIA G-SYNC یا G-SYNC سازگار است
  • صفحه ها g-sync پردازنده های Essociate که از فناوری Nvidia G-Sync استفاده می کنند.
  • صفحه ها G-Sync سازگار صفحه هایی با فرکانس تازه سازی متغیر (FRV) هستند که توسط NVIDIA تأیید شده اند و در صورت استفاده از Nvidia G-Sync ، راحتی بازی سیال را تضمین می کنند.

  مراحل استفاده از G-Sync

  1. فعال کردن G-Sync (صفحه پیکربندی NVIDIA-> صفحه پیکربندی G-SYNC).
  2. یک صفحه سازگار با G-Sync یا G-Sync را پیکربندی کنید و آن را به عنوان یک صفحه اصلی پیکربندی کنید (نمایش-> صفحه چندین نمایشگر را در پنل پیکربندی NVIDIA پیکربندی کنید).
  3. بررسی کنید که نظارت در سازگاری G-Sync Value/G-Sync (تنظیمات سه بعدی پنل پیکربندی NVIDIA-> صفحه مدیریت تنظیمات سه بعدی).

  تأثیر در سایر پارامترهای پنل پیکربندی

  هنگامی که G-Sync فعال می شود ، پارامترهای خاصی از پنل پیکربندی NVIDIA به شرح زیر است:

  صفحه پنل پیکربندی Nvidia

  وضوح را تغییر دهید

  فرکانس تازه کردن

  تعریف شده با بالاترین فرکانس تازه سازی ممکن صفحه

  تنظیمات سه بعدی را مدیریت کنید

  تنظیمات سه بعدی را مدیریت کنید

  فرکانس تازه سازی مورد علاقه

  تنظیم سه بعدی استریوسکوپی (فقط در ویندوز 7 با محصولات کوادرو موجود است)

  3D استریوسکوپی را فعال کنید

  برای اصلاح مقدار یکی از این پارامترها ، G-Sync را غیرفعال کنید.

  © 2005 – 2021 شرکت Nvidia. کلیه حقوق محفوظ است. نمایش ، فیلم