قوانین دوربین امنیتی در نیویورک: آنچه اکنون باید بدانید ، نصب دوربین امنیتی – دوربین امنیتی NY

دوربین امنیتی NY

اکنون به ما دسترسی پیدا کنید و با متخصصان فعلی ما مشورت کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا با زحمت در منظره پیچیده قوانین نظارت تصویری حرکت کنید. تجارت شما سزاوار بهترین حمایت است!

قوانین دوربین امنیتی در نیویورک: آنچه اکنون باید بدانید

-دوربین های امنیتی-در جدید-york-what-you-ned-to-know-اکنون

با توجه به آمار جنایی در سطح شهر در NYS ، فقط برای صاحبان املاک ، کارفرمایان و سایر ذینفعان طبیعی است که بخواهند از ساختمانها و دارایی های خود مانند بهترین ASY محافظت کنند. راه حل های نظارتی مدرن در حال حاضر در دسترس است ، و بسیاری از ویژگی های ارزشمند و آینده نگر را ارائه می دهد ، که از همه مهمتر ، امنیت ، کارآیی و عملکرد کسب و کار را بالا می برد.

با این وجود ، فن آوری های ویدیویی برجسته و قرن بیست و یکم باید با استفاده از مجوز و استفاده مجاز از دوربین ها تکمیل شوند. در ایالت امپراتوری ، به ویژه ، نظارت غیرقانونی ، ضبط های صوتی غیرقانونی و جرائم در برابر حق حفظ حریم خصوصی به شدت مجازات می شود. در این زمینه ظریف ، لازم است به قانون مجازات نیویورک توجه ویژه ای داشته باشید و با اطلاعات امنیتی فصلی ، آگاهی از قوانین دوربین امنیتی در این ایالت ، آگاهی داشته باشید.

قوانین نیویورک در مورد نظارت ویدیویی در محیط کار

بررسی نظارت و نظارت الکترونیکی 2007 ، که توسط انجمن مدیریت آمریکا (AMA) و انستیتوی اپیولیسک انجام شده است ، نشان داد که 48 ٪ از شرکتهای تحت استفاده بیش از حد از نظارت ویدئویی برای کاهش فعالیت های جنایی استفاده کرده اند و 7 ٪ از آن برای ردیابی عملکرد کارکنان استفاده می کنند.

در حالی که احتمالاً این تعداد در طول سال افزایش یافته است ، نظارت بر فیلم هنوز یکی از بیشترین ابزارهای قدرت برای کمک به ایجاد یک محیط کار امن تر است.

موارد زیر قوانین اساسی است که در NYS دنبال می شوند:

 • ایالت نیویورک مجاز به ضبط ویدیو در محیط کار است ، اما دوربین ها باید آشکار باشند و اعلامیه های نظارتی باید برای کارمندان ، بازدید کنندگان ، پیمانکاران و فروشندگان آشکار و قابل مشاهده باشند.
 • بخش 203-C محافظت از Empvacy را تصویب می کند ، که ضبط ویدیو پرسنل (یا مستاجرین) را در اتاق خواب ، سرویس بهداشتی ، اتاق قفل ، دستشویی ، حمام یا اتاق تعیین شده برای تغییر لباس ممنوع می کند ، مگر اینکه به دستور دادگاه مجاز باشد.
 • علاوه بر این ، نظارت غیرقانونی در درجه دوم ، 250 پوند.45 ، شامل نظارت بر شخص هنگامی که چنین فردی انتظار منطقی از حریم خصوصی یا بدون دانش یا رضایت آن شخص را داشته باشد. استفاده یا نصب دستگاه های تصویربرداری برای اهداف قانونی یک جنایت کلاس E است. این مجازات تا سالهای اجاق گاز و 5000 دلار جریمه است.
 • با توجه به 250 پوند.50 ، یک شخص در درجه اول (جنایت کلاس D) مقصر است که در درجه اول جرم نظارت غیرقانونی در درجه دوم را مشترک می کند و قبلاً با ده سال گذشته نظارت غیرقانونی در درجه اول یا دوم محکوم شده است. این حمل مجازات حداکثر هفت سال زندان است.
دخالت در حقوق کارمندان

کارمندان حق اتحاد دارند ، به توگگر پیوستند تا علاقه خود را به عنوان شاغل پیش ببرد و از چنین فعالیتی خودداری کند. بنابراین ، غیرقانونی است که اشتغال در تداخل ، مهار یا وادار کردن در اعمال حق آنها دخالت کند ، مهار کند یا آن را مجبور کند.

بخش 7 و 8 قانون ملی روابط کار ، جاسوسی از فعالیت های اتحادیه را ممنوع می کند ، این تصور را ایجاد می کند که فعالیت های اتحادیه کارکنان مورد نظارت قرار می گیرند ، یا فیلمبرداری از کارمندان مشغول اتحادیه مسالمت آمیز یا سایر فعالیت های محافظت شده.

ضبط صدا: ایالت رضایت یک طرفه نیویورک

در ایالت نیویورک ، استفاده از هر وسیله ای برای ضبط ، به دست آوردن ، به اشتراک گذاری یا استفاده از ارتباطات ، در جایی که سیم ، شفاهی یا الکترونیکی هستند ، بدون رضایت حداقل یک نفر که در مکالمه مذکور شرکت می کند ، یک تخلف کیفری است.

بنابراین ، اگر به اشتراک گذاری هستید یا رضایت قبلی را از یکی از طرفین درگیر دریافت می کنید ، اجازه می دهید یک گفتگو را ضبط کنید. به خاطر داشته باشید که اگر ضبط در محیطی بدون انتظار از حریم خصوصی رخ دهد ، ممکن است این اقدامات لازم نباشد.

قانون ایالتی نیویورک ، ماده 250 ، استراق سمع ، عدم گزارش از سیم کشی ، به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات و جراحی غیرقانونی (درجه 1 و 2) ، به عنوان جرائم در برابر حق حفظ حریم خصوصی تعیین می کند.

شنیدن عمدی و / یا ضبط ارتباطات می تواند به طور بالقوه منجر به مواجهه با اتهامات کیفری تحت N شود.حرف. قانون مجازات 250 پوند.05.

در اصل ، یک طرف به معنای دولت است ، به عنوان مثال ، که شاغل می تواند مکالمات خود را با یک مدیر ثبت کند بدون اینکه به طرف مقابل اطلاع دهد. در عین حال ، ترک یک دستگاه ضبط در یک دفتر برای نوار مکالمه ای که شما جزئی از آن نیستید یا با هدف دوربین های امنیتی در جهت مناطقی که انتظار حریم خصوصی دارند غیرقانونی است.

نیاز به مجوز

در NYS ، افراد یا مشاغل که سیستم امنیت نصب و نگهداری را تنظیم کرده اند مجوز. این مجوز از وزارت امور خارجه ایالت نیویورک (NYSDOS) است. پیمانکاران مجوز ، مانند Security 101 ، بیمه نامه لیگنی و ضمانت نامه را حمل می کنند.

مجوز تضمین می کند:

  1. نصب آگاه با قرار دادن دوربین مناسب برای حفظ امنیت و سازگاری سازمان.
  2. نصب ایمن برای محافظت در برابر برق از.
  3. اگر نصب کننده کار ضعیفی انجام دهد از طریق نهاد مجوز دولتی خود استخدام کنید.
  4. محافظت در برابر کلاهبرداران ، کلاهبرداری و مجرمان که از نصب دوربین امنیتی به عنوان پوشش استفاده می کنند.
  استفاده قانونی از نظارت ویدیویی

  نظارت کارآمد برای محافظت از کار و دارایی شما مهم است. با این حال ، به همان اندازه الزام است که قوانین نیویورک را به منظور مجازات و مجازات های اعزام شده رعایت کنید.

  برای اطمینان از اینکه سازمان شما از قانون پیروی می کند ، همکاری نزدیک با یک متخصص امنیتی تخصصی ، رقابت در حمایت از مشاغل با فن آوری های پیشرفته نظارت ویدیویی و کسانی که به طور عمیق قوانین و مقررات خاص را در سطح ایالتی و محلی در نیویورک می دانند ، مهم است. Long Island ، Rochester ، Hempstead Town ، Brookhaven).

  انجام پیامدهای قانونی ریسک

  اکنون به ما دسترسی پیدا کنید و با متخصصان فعلی ما مشورت کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا با زحمت در منظره پیچیده قوانین نظارت تصویری حرکت کنید. تجارت شما سزاوار بهترین حمایت است!

  دوربین امنیتی NY

  امروز برای نصب دوربین امنیتی یک نقل قول رایگان دریافت کنید!

  ما کی هستیم

  Camera Security NY در سال 2004 تأسیس شد و ما در حال نصب و پشتیبانی از نظارت ، رابط کاربری ، زنگ هشدار و قفل الکترونیکی برای خانه ها و تجارت همیشه صادقانه هستیم. محصولات و سیستم ما روی کیفیت ، قابلیت اطمینان و فناوری تمرکز می کنند. ما برای عمق تجربه خود در زمینه نظارت در فناوری دیجیتال و آنالوگ IP و راه حل هایی که این فناوری ها در آن قرار دارند ، هستیم.

  دوربین های امنیتی

  ارتباط

  کنترل دسترسی

  هشدارها

  راه حل

  امنیت منزل

  امنیت تجاری

  امنیت آپارتمان

  دفتر امنیتی

  مارک

  آنچه مشتریان ما باید بگویند

  ادوین اف

  ادوین اف. باغ اوکلند ، کوئینز ، نیویورک

  3/28/2019 این بچه ها بسیار خوب هستند. دوربین های من را در سوپر مارکت من ثابت کرد. واقعاً در آنجا چیزهایی و خدمتکار را می دانستم که من قبل از ترک همه چیز با همه چیز هستم. بسیار توصیه می کند

  oren n

  4/4/2016 من مدیر شرکتی هستم که ساختمانهای اطراف بروکلین و کوئینز را در اختیار دارد و مدیریت می کند. کار با Avner برای قرار دادن Servailer در چندین ساختمان موجود نسیم بود. بسیار قابل اعتماد و با قیمت مناسب. دوربین امنیتی Nyonon را به دنبال نصب سریع و با کیفیت نصب تجهیزات نصب کنید.

  جن

  10/23/2017 من دوربین و یک سیستم هشدار از Avner گرفتم و نمی توانستم از این سرویس خوشحال تر باشم. آنها می توانند روز بعد بیایند و همه کارها را خیلی سریع انجام دادند و قیمت آن بسیار مناسب بود. روشی که تحقیقات من در مورد دوربین ها به من گفته شده است که شرکت ها فقط از دوربین های با کیفیت بسیار کم استفاده می کنند ، مشتری می دانند که دوربین هایی که از آنها استفاده می کردند از کیفیت خوبی برخوردار بودند و تصاویر بسیار واضح هستند. بسیار توصیه شده.