NYC به دادخواست علیه کیا ، هیوندای بر سر سرقت وسایل نقلیه پیوست ، گروه هیوندای موتور چندین نامزد را اعلام کرد

گروه موتوری هیوندای چندین انتصاب را به مراحل کلیدی اعلام کرد

توسط اندرو جی. هاوکینز ، ویراستار حمل و نقل با 10+ سال تجربه که شامل EVS ، حمل و نقل عمومی و حمل و نقل هوایی است. کار او در روزنامه نیویورک دیلی نیوز و شهر و ایالت ظاهر شده است.

NYC به دادخواست علیه کیا ، هیوندای بر سر سرقت وسایل نقلیه می پیوندد

شهر نیویورک در حال پیوستن به یک دادخواست دوباره تولید کنندگان خودرو کیا و هیوندای به دلیل افزایش درصد درصد تقریباً چهار رقمی در سرقت در سرقت های آن مارک های اتومبیل در شهر است.

نیویورک – شهر نیویورک در حال پیوستن به یک دادخواست دوباره تولید کنندگان خودرو کیا و هیوندای به دلیل افزایش درصد درصد تقریباً چهار رقمی در سرقت در سرقت های آن مارک های اتومبیل در شهر است.

این دادخواست به دلیل عدم اقدامات استاندارد ضد سرقت ، سرقت وسایل نقلیه را به طرز چشمگیری نشان می دهد. به گفته دفتر شهردار ، به دلیل عدم وجود دستگاه های ضد سرقت کافی در وسایل نقلیه کیا و هیوندای ، نیویورک سیتی در پایان سال گذشته 890 ٪ در سرقت های کیا و افزایش 766 ٪ در سرقت های هیوندای در موارد قبلی شاهد افزایش 890 ٪ در سرقت های کیا بود. ماه.

مایکل لیپتری ، رئیس NYPD ، استراتژی های کنترل جرم ، گفت: “اما چه چیزی باعث افزایش امسال می شود.”.””

شهردار اریک آدامز ، به همراه مشاور شرکت این شهر ، می گویند سارقان مدلهای ساخته شده بین سالهای 2011-2021 را هدف قرار می دهند که شما اقدامات ضد سرقت استاندارد مانند سیستم بی حرکت کننده دارید.

یک چالش Tiktok به نام “Kia Challenge” ویروسی شده است ، و فیلم ها نشان می دهد که چگونه یک جنایتکار می تواند از ستون فرمان بیرون بیاید و یک پیچ گوشتی یا حتی USB را در احتراق وارد کند و از آنجا دور شود.

به همین دلیل است که این شهر در حال پیوستن به دادخواست ملی است که ادعای سهل انگاری از طرف هیوندای و کیا را دارد.

آدامز نوشت: “ما می خواهیم کیا و هیوندای را برای مزاحمت عمومی که ایجاد کرده اند پاسخگو باشیم و از اتومبیل های نیویورکی محافظت کنیم.”.

رندی زلین ، وکیل دادگستری و استاد کمکی دانشکده حقوق کرنل گفت: “این یکی از مواردی است که وکلا در حال ایجاد این دعاوی دعاوی هستند.”. “اما ما جنگل را برای درختان نمی بینیم. دوباره ، هیچ کس در اینجا به بازیگران بد واقعی که Tiktkers هستند که ظاهراً سرگرم کننده است برای آموزش سارقان به سارقان شرط بندی سرگرم کننده است.””

کیا و هیوندای به این گزارش پاسخ دادند و گفتند که آنها ارتقاء نرم افزار رایگان و قفل فرمان را در اختیار میلیون ها مشتری آسیب دیده قرار داده اند. Hyundai Make Immobilier Standard را در تمام وسیله نقلیه ساخته شده است.

زلین می گوید یک دادخواست موفق آنچه را که قبلاً انجام شده است ، تضمین می کند ، در حالی که هنوز به منبع جرم نمی پردازد.

زلین گفت: “تنها تنها کسی که می خواهند اینجا را بسازند وکلا خواهند بود.”.

گروه موتوری هیوندای چندین انتصاب را به مراحل کلیدی اعلام کرد

گروه Hyundai Motor Group چندین انتصاب به سمت مدیرعامل و رئیس جمهور اعلام کرد ، تا بتواند به توسعه سریع محیط اقتصادی جهانی و ادامه عملکرد تجاری خود ادامه دهد.

این گروه همچنین تصمیم گرفته است یک دفتر استراتژی جهانی (GSO) ایجاد کند که مسئولیت اجرای استراتژی تحرک آینده خود را بر عهده خواهد داشت.

لوک Donfokerwolke ، معاون اجرایی و مدیر ارشد ایجاد گروه موتور هیوندای ، به رئیس جمهور گروه ارتقا می یابد. CCO و رئیس جمهور اکنون به تقویت هویت هر یک از مارک های گروه هیوندای ، کیا و پیدایش با نظارت بر طراحی و ایجاد مفاهیم ادامه خواهند داد. به عنوان یک یادآوری ، لوک دونونکرولکه مانند The Genesis House New York ، پروژه های خلاقانه این گروه را رهبری کرد و برای بهبود تجربه مشتری از تحرک پیشرفته هوایی (AAM) تلاش کرد.

Kyoo Bok Lee ، معاون ارشد هیوندای (رئیس جمهور هیوندای موتور فرانسه از سال 2016 تا 2019) ، به معاون اجرایی و رئیس جمهور و مدیرعامل هیوندای گلوویس منصوب می شود. Kyoo Bok Le یک تجربه غنی به عنوان بخشی از موقعیت های مختلف خود در بخش های فروش و دارایی هیوندای در سطح جهان ، به ویژه مدیر ارشد دارایی در هیوندای موتور برزیل ، به دست آمده است. وی اخیراً به منظور ارتقاء رشد پایدار به طراحی مجدد فرآیندهای این گروه منجر شد.

از این پس ، مأموریت معاون اجرایی لی لی این است که هیوندای گلوویس با تسریع در اجرای استراتژی های تجاری جدید و با ایجاد هم افزایی با گروه ، به تأمین کننده تدارکات هوشمند دامنه جهانی تبدیل شود.

این گروه همچنین تصمیم گرفته است تا یک دفتر استراتژی جهانی (GSO) ایجاد کند تا بتواند تبدیل خود را به یک تأمین کننده راه حل های تحرک آینده تسریع کند و هم افزایی بین فعالیت های کلیدی در گروه را تقویت کند. سایر جزئیات مربوط به GSO تا پایان سال تصمیم می گیرد. این دفتر وظیفه ایجاد استراتژی تحرک آینده گروه را از نظر نرم افزاری ، سخت افزار و خدمات تحرک بر عهده دارد.

GSO از یک نهاد تصمیم گیری در مورد کارشناسان در هر یک از این مناطق به منظور اجرای این استراتژی در زمان مناسب و به صورت منسجم بهره می برد. در انتظار, جوان وون کنگ ، رئیس جمهور از برنامه برنامه ریزی استراتژی ها ، Youngcho Chi ، رئیس بخش نوآوری و یونگ هون کیم ، رئیس جمهور و مدیرعامل هیوندای گلوویس نقش مشاوران را ایفا می کند.

نیویورک سیتی به دلیل سرقت های اتومبیل که در Tiktok ویروسی شده است ، از کیا و هیوندای شکایت می کند

پدیده “پسران کیا” منجر به دادخواست دیگری برای کیا و هیوندای می شود ، که به دلیل عدم وجود فناوری ضد سرقت در اتومبیل های خود مورد انتقاد قرار می گیرند.

توسط اندرو جی. هاوکینز ، ویراستار حمل و نقل با 10+ سال تجربه که شامل EVS ، حمل و نقل عمومی و حمل و نقل هوایی است. کار او در روزنامه نیویورک دیلی نیوز و شهر و ایالت ظاهر شده است.

7 ژوئن 2023 ، 6:40 PM UTC | نظرات

این داستان را به اشتراک بگذارید

نیویورک سیتی آخرین شهر شد که علیه هیوندای و کیا به دلیل سرقت وسایل نقلیه خودرو که در سالهای اخیر ویروسی شده است ، ویروسی کرد چای مجله ی وال استریت.

در دادخواست خود ، دفتر دادستان ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک ادعا می کند که خودروسازان با عدم درج دستگاه های ضد سرقت در اتومبیل های خود که باعث می شود سرقت آنها را بسیار سخت تر کند ، از سهل انگاری مقصر بودند.

به اصطلاح “Challenge Kia” منجر به دزدی های سرقت خودرو در سراسر کشور شده است

به اصطلاح “Challenge Kia Challenge” منجر به سرقت از سرقت خودرو در سراسر کشور شده است ، طبق اعلام اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ، حداقل 14 تصادف گزارش شده و هشت تلفات شامل می شود. سارقان معروف به “پسران کیا” فیلم های آموزشی را در YouTube و Tiktok در مورد چگونگی دور زدن سیستم های امنیتی وسایل نقلیه با استفاده از ابزارهای ساده به عنوان کابل USB ارسال می کنند. سایر فیلم ها دارای شادی در وسایل نقلیه سرقت شده و نابودی املاک در نتیجه هستند.

سرقت ها به تعویق انداختن ژاکت بسیار آسان است زیرا بسیاری از هیوندای و کیا بین سالهای 2015 و 2019 فاقد بی حرکت کننده های الکترونیکی هستند که مانع از شکستن سارقان می شوند و به دور زدن احتراق می شوند. این ویژگی تجهیزات استاندارد تقریباً در تمام وسایل نقلیه از همان دوره ساخته شده توسط سایر تولید کنندگان است.

به گفته وکیل ایالات متحده ، کیاس و هیوندایس نماینده 19 است.3 درصد از سرقت های خودروهای گزارش شده تاکنون امسال در نیویورک ، علی رغم اینکه فقط 2 نفر را تشکیل می دهند.9 خودروهای ثبت شده. این شهر گفت: 977 وسایل نقلیه هیوندای و کیا که ما در چهار ماه اول سال 2023 به سرقت رفته ایم ، حدود 660 پیرنت نسبت به مدت مشابه سال قبل.

شهر نیویورک به کالیفرنیا ، کلیولند ، میلواکی و سایر حوزه های قضایی که پرونده های مربوط به کیا و هیوندای را دنبال می کنند ، می پیوندد. این شرکت ها اخیراً با 200 میلیون دلار ناشی از دادخواست اقدام طبقاتی توسط افرادی که وسایل نقلیه خود را سرقت کرده اند ، موافقت کرده اند.