OCS یا Netflix: کدام یک را برای طرفداران سری انتخاب کنید?, بسته OCS Netflix از 19.99 یورو وارد می شود

بسته OCS Netflix از 19.99 یورو وارد می شود

برای بهره مندی از اشتراک Netflix در 15 سپتامبر 2022 ، باید مشترک شوید:

OCS یا Netflix: کدام یک را برای طرفداران سری انتخاب کنید ?

طرفداران سریال ، شما می خواهید آنها را در وصیت نامه تماشا کنید ? بین خدمات ویدیویی تقاضا ، گزینه های اپراتور یا برنامه خود ، لزوماً نمی دانید چه چیزی را انتخاب کنید. ما به شما کمک می کنیم با واضح تر ، بین OCS و کانال های بزرگ آن یا Netflix و انتخاب گسترده آن فیلم ها و سریال ها ببینید. که ترجیح شما را خواهد داشت ? نگاه.

شما می خواهید دسته OCS را دریافت کنید ? با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور شما را با مناسب ترین تلویزیون شریک شما به پیشنهاد اینترنت هدایت کند:

از OC های رایگان با آمازون بهره مند شوید اعضای نخست به لطف آزمایش 30 روزه رایگان در کانال های ویدیویی Prime از OCS به صورت رایگان بهره مند می شوند

امروزه ، تماشای سریال ها و فیلم های مورد علاقه خود به لطف دسته های اپراتورهای خود بسیار آسان است OC بلکه به لطف ایجاد ویدیو در سرویس تقاضا یا سایت های دیگر مانند نوتفلیکس.

Bouquet OCS: 4 کانال و یک سکوی SVOD

ذرت بو داده

کانال های دسته گل OCS

OC (یا سریال سینمای نارنجی) دسته ای از کانال های تلویزیونی بزرگ است که فقط به فیلم ها و سریال اختصاص داده شده است. در سال 2008 ایجاد شده است ، پس از آن توسط Orange TV توسط Satellite و ADSL ارائه شد. سریال سینمای نارنجی به طور رسمی به OCS تبدیل شده است تا این پیشنهاد را به دسته های دیگر نسبت به تلویزیون نارنجی گسترش دهد.

OCS دسته ای شامل 4 کانال بزرگ و سینما است: OCS MAX, OCS City Generation HBO, شوک OC, OC های غول پیکر, و سرویس در صورت تقاضا OC می رود. همه این کانال ها انتخاب گسترده ای از سریال ها و فیلم های عالی را با کیفیت ارائه می دهند HD و ایالات متحده+24 پخش (امکان تماشای یک سریال 24 ساعته پس از پخش آن در ایالات متحده). با OCS GO ، پخش مجدد تا 30 روز پس از اولین پخش و بارگیری فیلم ها و سریال ها به طور مستقیم در جعبه یا رایانه شما در دسترس است.

نحوه دریافت OCS ?

با مراجعه مستقیم به سایت OCS می توان در OCS مشترک شد. دو نرخ در 15 سپتامبر 2022 در دسترس است:

 1. 10.99 یورو/ماه (2 صفحه به طور همزمان)
 2. 12.99 یورو در ماه (3 صفحه به طور همزمان)

همچنین می توانید یک پیشنهاد OCS را از یک اپراتور تهیه کنید. برای مشترکین Orange LiveBox ، باید به اینترنت بروید یا با آن تماس بگیرید 3099. همچنین می توانید به کانال 46 جعبه خود بروید. شما باید یک جعبه ADSL یا فیبر داشته باشید تا بتوانید از OCS بهره مند شوید.

مشتری SFR, با او تماس بگیرید 1023, به کانال 35 یا در منوی SFR جعبه SFR خود بروید. همچنین می توانید دسته OCS را در اینترنت مشترک کنید.

در خانه رایگان, دو راه برای اشتراک OCS وجود دارد: با تماس با 1044 یا 3044 (برای مشترکین Freebox) یا با رفتن به کانال 51 جعبه خود.

اگر مایل به عضویت در OCS با مشتری بودن Bbox از بویگ, می توانید به کانال 145 جعبه خود بروید ، یا آن را صدا کنید 3106. همچنین می توانید به اینترنت بروید.

بسته به اپراتور خود ، شما همان قیمت را پرداخت نخواهید کرد (قیمت 15 سپتامبر 2022):

 • در نارنجی: 12.99 یورو در ماه
 • در Bouygues: 12 € در ماه
 • به صورت رایگان: 11.99 یورو در ماه
 • در SFR: 12.99 یورو در ماه

با تشکر از توافق با HBO ، Bouquet OCS به ویژه از سریال های آمریکایی تشکیل شده است که به تازگی پخش شده است. این استدلال برای فروش وزن برای همه طرفداران سریال است که نمی خواهند یک یا دو سال صبر کنند که یک سریال در یک کانال فرانسوی پخش می شود. فیلم های ارائه شده گاهی اوقات کمی تاریخ دار هستند. کاتالوگ OCS نه بسیار پر است و نه خیلی اخیر ، به خصوص برای فیلم ها. برای سریال ، ما به خصوص به یاد خواهیم آورد انتشار سریال پرچمداران HBO, بازی تاج و تخت.

شما می خواهید از خدمات OCS با یک اپراتور استفاده کنید ?

سرویس Selectra رایگان

مزایای OCS: OCS می رود

چیز کوچک خوب : این ممکن است که دانلود قسمت سریال مورد نظر برای دسترسی به آن آفلاین بعداً در رایانه شخصی یا رایانه لوحی. OC می رود, خدماتی که این ویژگی را امکان پذیر می کند ، جایی را که در حال مشاهده برنامه برای قسمت هایی است که بارگیری کرده اید ، حفظ می کند.

سایت OC می رود همچنین بسیار خواندنی ، واضح و آسان برای دسترسی است. ناوبری خوشایند است و مشکل اساسی ندارد. به طور خلاصه ، لازم نیست ظرفیت های اصلی رایانه برای دسترسی به آن دسترسی داشته باشید. هنگام تماشای فیلم خود ، می توانید زبان خود را تغییر داده و به عنوان مثال از VOST به VF بروید. وقتی فیلم های خود را بارگیری می کنید و تماشای آنها را شروع می کنید ، دفعه بعد ، به جایی می روید که متوقف شده اید.

با این حال نزولی : وقتی مکان نما زمان را به یک فیلم منتقل می کنید ، حرکت می کند اما زمان مربوطه را نشان نمی دهد. این خیلی کاربردی نیست ، به خصوص اگر همزمان با تماشای فیلم های خود کارهای دیگری را در رایانه خود انجام دهید.

Netflix: رهبر بازار SVOD

نوتفلیکس یک شرکت آمریکایی است که محتوای گسترده ای از فیلم ها و سریال ها را در جریان مداوم در اینترنت ارائه می دهد. این گروه که در سال 1997 تأسیس شده است ، بیش از 140 میلیون مشترک دارد. این پلت فرم SVOD از دستگاه های مختلف موجود است: تلفن های هوشمند ، قفسه ها ، تلویزیون ، تلویزیون جانباز تلویزیون. این کاتالوگ شامل همه ژانرها است ، اما بسته به کشورها می تواند متفاوت باشد. از بین بهترین سری Netflix ، می توانیم به عنوان مثال استناد کنیم: چیزهای غریبه, La Casa de Papel, شما, آموزش جنسی, آینه سیاه, نارنجی سیاه جدید است, سیاره ما, کلوچه یا 13 دلیل چرا.

Netflix چقدر است ?

برای بهره مندی از اشتراک Netflix در 15 سپتامبر 2022 ، باید مشترک شوید:

 • 8.99 یورو/ماه برای صفحه SD,
 • 13.49 یورو در ماه برای دو صفحه HD,
 • 17.99 یورو در ماه برای 4 صفحه HD و حتی در 4K در صورت وجود.

Netflix قیمت های خود را در فرانسه در اوت 2021 افزایش می دهد ، Netflix قیمت جدید را تعیین می کند. به طور مشخص ، قیمت اساسی برای آن در دسترس است 8.99 یورو/ماه, قیمت استاندارد می گذرد از 11.99 یورو/ماه تا 13.49 یورو در ماه و سرانجام ، نرخ حق بیمه توسط 15.99 یورو در ماه 17.99 یورو در ماه.

همچنین می توانید در یک اپراتور مشترک شوید. Netflix به عنوان گزینه ای با Orange LiveBox ، جعبه های SFR و Bboxes از Bougyues در دسترس است. رایگان تنها اپراتوری است که Netflix را مستقیماً در برخی از پیشنهادات رایگان خود (Delta Freebox) بدون هیچ هزینه اضافی بلکه به عنوان گزینه پرداخت شده ادغام می کند.

چگونه می توان از Netflix به صورت رایگان استفاده کرد ?

چه مزایایی با Netflix ?

نوتفلیکس دارای یک کاتالوگ نسبتاً بزرگ است ، اگرچه عمدتا از آن تشکیل شده است سریال های خارجی. از طرف دیگر ، این برنامه ها از نظر جنسیت ، با SF ، تریلر و غیره کاملاً متنوع هستند. ما می توانیم سریال های جدیدی را در فرانسه پیدا کنیم جبهه مثلا. Netflix از سری پخش کننده ها راضی نیست. برخی وجود دارد خلاقیت های اصلی نتفلیکس مانند سریال رویداد نارنجی سیاه جدید است.

وب سایت ساده ، تصفیه شده و کارآمد است. شما می توانید موتور جستجو را مطابق انتظارات خود شخصی کنید: براساس ژانر ، بر اساس نوع فتنه ، سال و غیره. منبرنامه Netflix از همان پخش کننده ویدیویی به عنوان وب سایت استفاده می کند. در هنگام مشاهده می توان زبان را تغییر داد. بر خلاف OCS ، وقتی مکان نما منتقل می شود ، زمان بندی در زمان واقعی تکامل می یابد. حتی می توان لیست قسمت ها را به گونه ای نمایش داد تا به سرعت آن را تغییر دهید. اگر ویدئویی را در حال انجام است یا به طور ناگهانی ، هنگامی که برگشتید ، نتفلیکس زمان گذشته را نگه داشته و شما را در همان جایی که متوقف شده است قرار داده است.

یکی دیگر از مزیت های نتفلیکس امکان وجود دارد Netflix را با دیگران تماشا کنید, از راه دور با حزب نتفلیکس.

نزولی کوچک نتفلیکس : این ویدیوی راه اندازی شده به طور مستقیم در تمام صفحه ظاهر می شود ، که لزوماً برای کاربر خیلی عملی نیست.

تفاوتهای قابل توجه بین OC و Netflix

انتخاب سریال

اگر به دنبال محتوای اخیر هستید ، OCS حداقل برای مدت زمان حداقل این نیاز را برآورده می کند. کاتالوگ حتی اگر چنین باشد کاملاً محدود است به طور مرتب تجدید می شود. کاتالوگ Netflix گسترده تر است و شامل فیلم ها ، سریال ها ، مستندها و به ویژه است برنامه های اصلی نوتفلیکس.

چراغهای جلو OC و Netflix

سری پرچمداران OCS چراغهای جلو نتفلیکس
مرده متحرک, چرنوبیل, بازی Trones, کارآگاه واقعی, سیلیکون ولی, غربال, سرگذشت ندیمه, اتاق 104, Euphoria ، The Undoing ، Devils ، خانم. Fletcher ، ad astra ، The Wire: گوش دادن ، سوپرانو ، سکس و شهر ، دختران ، بانشی ، خون واقعی ، ستاره قلع ، دروغهای بزرگ ، جانشینی ، من ممکن است شما را نابود کنم ، نابودی ، ماری از Easttown ، مظنونان غیرمعمول ، پورهای قطبی ، صحنه هایی از ازدواج ، نیلوفر آبی ، تجربه دوست دختر ، اپرا ، جوان و گلری. تاج, آزار دهنده خانه هیل, کلوچه, 13 دلیل چرا, آینه سیاه, نارنجی سیاه جدید است, چیزهای غریبه, Casa del Papel, شما, ماجراهای جدید Sabrina ، La Chronicle des Bridgerton ، Le Jeu de la Lady ، Ratched ، Lupine ، دوست من Adèle ، Riverdale ، Elite ، Lucifer ، Lines White ، Emily در پاریس ، آموزش جنسی ، غیرمستقیم ، Dark ، Maid ، Valeria ، Locke و کلید ، آن با یک بازی E ، Squid.

قیمت

در مورد قیمت ، Netflix (8.99 یورو در ماه) از OCS جذاب تر است (10.99 یورو در ماه). با این حال ، اگر می خواهید عضویت در خانواده, شما باید هزینه کمی گرانتر را در نظر بگیرید. برای Netflix 13.49 یورو در ماه یا 17.99 یورو در ماه طول می کشد ، در حالی که OCS از 10.99 یورو در ماه برای 2 صفحه در دسترس است.

عمل

یادآوری این نکته حائز اهمیت است که OCS یک سرویس ویدئویی واقعی در تقاضا نیست بلکه فیلم ها و سریال ها را مطابق یک حالت خطی پخش می کند ، یعنی می گویند انتشار کلاسیک در 4 کانال (OCS Max ، OCS City ، Giant OC و OC های تکان دهنده ). این به شما امکان می دهد تلویزیون را به روشی سنتی تر تماشا کنید. نتفلیکس در واقع یک سرویس است ویدئو در تقاضا و ممکن است همه با آن آشنا نباشند.

حالت اتصال خارج

با OCS امکان پذیر است تا زمانی که 5 فیلم وت 20 قسمت از استاندارد در حالت آفلاین ، از قبل آنها را بارگیری کرده است. قابلیت بارگیری (و بنابراین آفلاین) نیز در Netflix موجود است. می توانید ذخیره کنید 100 عنوان در یک دستگاه همزمان.

دوره آزمایشی

شما بین دو سیستم عامل SVOD دریغ می کنید و نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید ? از دوره آزمایشی برای آشنایی با کاتالوگ و گزینه های مختلفی که SVOD انتخاب شده آن را دارد. OCS یک دوره آزمایشی 7 روزه مشترکان آینده خود را ارائه می دهد. Netflix همین امکان را به شما ارائه می دهد اما عملکرد آن متفاوت است. با OCS ، استفاده از این سکو برای 7 روز اول صورتحساب نمی شود در حالی که با Netflix بله. با این حال ، اگر از خدمات Netflix راضی نیستید ، 7 روز فرصت دارید که درخواست بازپرداخت کنید.

Netflix یا OCS: بهترین سرویس چیست ?

OCS در مقابل Netflix – 15 سپتامبر 2022

کاتالوگ OCS MAX ، OCS City Generation HBO ، OCS Choc ، OCS Giants ، OCS GO فیلم ها و سری همه ژانرها ، مستندها ، برنامه های اصلی Netflix
تعهد بدون درگیری بدون درگیری
حالت اتصال خارج
دوره آزمایشی 7 روز
قیمت 10.99 یورو/ماه (2 صفحه)
12.99 یورو در ماه (3 صفحه)
8.99 یورو در ماه (1 صفحه)
13.49 یورو در ماه (2 صفحه)
17.99 یورو در ماه (4 صفحه)

بنابراین انتخاب بین OCS و Netflix مال شما باقی مانده و بستگی به سهولت شما با خدمات مختلف و گزینه هایی است که شما کاملاً می خواهید داشته باشید.

شما می خواهید از یک اپراتور از خدمات OCS یا Netflix استفاده کنید ? با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور بهترین پیشنهادات شریک اینترنت را ارائه دهد:

از OC های رایگان با آمازون بهره مند شوید اعضای نخست به لطف آزمایش 30 روزه رایگان در کانال های ویدیویی Prime از OCS به صورت رایگان بهره مند می شوند

به روز شده در 03/13/2023

الکساندرا در سال 2018 به قطب مخابرات Selectra پیوست ، او به صورت آزاد در مورد افراد SVOD و بسته های تلفن همراه نوشت.

بسته OCS+Netflix از 19.99 یورو وارد می شود

از 8 اکتبر ، نارنجی بسته هایی از جمله OCS و Netflix را از 19.99 یورو در ماه ارائه می دهد. بسته استاندارد OCS+Netflix با قیمت 9.99 یورو در ماه است.

نارنجی تصمیم به ایجاد یک بسته سرویس SVOD با OCS و Netflix در LiveBox Orange TV ایجاد کرده است.

از 8 اکتبر ، نارنجی بسته های OCS+Netflix را ارائه می دهد, بسته ای که 4 کانال OCS را گرد هم آورده است ، سرویس OCS GO VOD (OCS با 12.99 یورو در ماه) و سرویس Netflix VOD در یکی از 3 فرمول خود:

 • OCS+Netflix Standard (11.99 یورو) با قیمت 19.99 یورو در ماه
 • بسته حق بیمه OCS+Netflix (15.99 یورو) با قیمت 23.99 یورو در ماه

برای پرتاب ، نارنجی با کاهش 10 یورو در ماه به مدت 2 ماه در بسته های OCS+Netflix ، یعنی 9.99 یورو/ماه (استاندارد) یا 13.99 یورو در ماه (حق بیمه) در طی 2 ماه اول ارائه می دهد. این تبلیغ برای مشترکان تلویزیون نارنجی که قبلاً OCS دارند ، اعمال نمی شود ، چه با سری دسته های Cine (MAX) ، سرگرمی (فیبر) یا شدید ، یا در خدمات OCS ارائه شده (OCS Advantage Old LiveBox یا OCS موجود در LiveBox Jet Bays ). در صورت تغییر بسته ، ارتقاء از بین می رود.

بسته های OCS+Netflix نیز در جعبه SOSH در دسترس خواهند بود. پیشنهادات بعدی با جعبه زنده باید از بسته استاندارد OCS+Netflix با قیمت های تبلیغاتی بهره مند شود.

به روز شده در 05/10/2023

Benoit با علاقه در مورد زمینه از راه دور ، تخصص واقعی در این بخش دارد و از نوشتن مقاله های خبری که در LiveBox-News و سایر سایت های اختصاص داده شده به ارتباطات از راه دور منتشر می شود ، لذت می برد.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

برای 20 یورو در هر ماه ، می توانید کانال+، OCS ، Netflix ، دیزنی+، Starzplay و دیگران داشته باشید ! در اینجا نحوه لذت بردن از آن آورده شده است

20 یورو در هر ماه ، این قیمت این اشتراک است که با ارائه پیشنهاد به شما دسترسی به (تقریبا) تمام خدمات SVOD ، تقریباً 40 یورو در هر ماه صرفه جویی می کند !

ارسال شده در 22 آوریل 2022 ساعت 11 ساعت 41 دقیقه

Netflix ، Disney+، OCS … این سیستم عامل ها بیشتر و بیشتر هستند و بسیاری از افراد در ایده مشترک شدن در هر یک از آنها مجددا هستند. حتی اگر این یک انتخاب خوب باشد ، بودجه بزرگی برای مصرف کننده نشان می دهد ، به خصوص که هر سرویس اکنون محتوای اصلی را ارائه می دهد که ما نمی توانیم در جای دیگر پیدا کنیم. اما یک راه حل وجود دارد که می تواند به شما امکان دهد (تقریباً) از همه خدمات SVOD با یک اشتراک واحد بدون انفجار بودجه خود استفاده کنید ?

بدون تعهد ، این بسته برای شما زیر 26 سال غیرقابل تحمل است

این پیشنهاد به شما امکان می دهد تا در ماه فقط 20.49 یورو در ماه و بدون تعهد ، در کانال+ ، OCS ، Netflix ، دیزنی+ و Starzplay مشترک شوید و بدون تعهد ، این سریال محدود کانال+ Ciné Séries است که در حال حاضر از کاهش 50 ٪ اما چه کسی سود می برد در زیر 26 سال دوباره انجام شد. با این پیشنهاد عالی ، اگر بخواهید به طور جداگانه در این همه خدمات مشترک شوید ، از 58.95 یورو در ماه فاصله داریم: Netflix (فرمول استاندارد) با 13.49 یورو در هر ماه ، دیزنی+ با 8.99 یورو در هر ماه ، OC با 9.99 یورو در ماه ، کانال+ با 20.99 یورو در هر ماه و Starzplay با 4.99 یورو در هر ماه و سایرین.

در این پیشنهاد ، شما بدیهی است که به خدمات مختلف ذکر شده (Netflix ، Disney+ ، OCS ، Canal+ ، Satrplay) دسترسی خواهید داشت ، بلکه به کانال های کانال+ سریال ، کانال+ Grand Ecran ، کانال+ سینما ، سینما+ ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها و کانال++.

آیا می توانم مشترک شوم اگر در حال حاضر اشتراک Netflix ، OCS یا دیزنی داشته باشم+ ?

شما در حال حاضر یک حساب Netflix ، OCS یا Disney+ دارید و می خواهید از این پیشنهاد استفاده کنید ? توجه داشته باشید که با انتخاب Canal+ Séries ، حساب های دیزنی+/OCS/Netflix/StarZplay شما به طور خودکار به حساب کانال شما تغییر می یابد. شما کار خاصی ندارید به جز ایجاد پیوند بین حساب های مختلف خود از رابط MyCanal.

اگر قبلاً یک بسته حق بیمه در Netflix ، با 17.99 یورو با 4 صفحه همزمان دارید ، این پیشنهاد Canal+ Séries فرمول استاندارد را با دو صفحه مختلف به طور همزمان به شما می دهد. اما اگر می خواهید 4 صفحه خود را نگه دارید ، امکان پذیر است. با این حال ، شما باید یک مکمل ماهانه 4 یورو بپردازید.

سرانجام ، هیچ چیز مانع از استفاده از این پیشنهادات کانال+ سینمایی با قیمت های جذاب نمی شود ، اما برای عضویت خیلی طولانی صبر نکنید زیرا این پیشنهاد محدود است !

در مورد برنامه های خوب ما چه باید بدانید

این محتوا توسط کارشناسان کارشناسان مطبوعات سیترون به شما ارائه می شود.
کارمندان تحریریه در تحقق آن شرکت نکردند. این امکان وجود دارد که این نشریه شامل یک لینک وابستگی باشد: پست الکترونیکی می تواند کمیسیون را به ما منتقل کند (برای شما ، هیچ چیز تغییر نمی کند). قیمت های ذکر شده در این مقاله به احتمال زیاد تکامل می یابد.