سری OCS: این سریال در حال حاضر در OCS قابل دسترسی است?, سری موجود در پخش در OCS – Allociné

سریال برای دیدن در OCS

Contents

این مینی سریال HBO جدید چیزی برای اغوا کردن دارد. ابتدا زمین !

سری OCS: این سریال در حال حاضر در OCS قابل دسترسی است ?

شما آنجا هستید. این لحظه سرنوشت ساز که به تازگی آخرین قسمت از فصل آخر سریال OCS را که خیلی شما را مجذوب خود کرده است ، به پایان رسانده اید. شاید قبلاً از خود بپرسید که در آن زمان به کدام سریال حمله خواهید کرد ? کوتاه کردن ? تحقیق و بررسی ? یک اپرا صابون ? هیچ یک از این پیشنهادات ? این سه در همان زمان ? تو نمی دانی ? وحشت نکنید ! در این مقاله ، ما در حال حاضر مجموعه کوچکی از سری های قابل دسترسی در OCS را ارائه می دهیم. رهبر را دنبال کنید !

شما می خواهید از خدمات OCS با یک اپراتور استفاده کنید ?

 • ضروری
 • محتوای پیشنهادی OCS از نظر سری است بسیار مختلف : درام روانشناختی ، هیجان شدید ، کمدی. برای هر سلیقه چیزی وجود دارد.
 • با تشکر از یک همکاری با کانال آمریکایی HBO, برنامه ها در OCS موجود است بدون محدودیت در دسترس بودن.
 • همه سری OCS هستند در صورت تقاضا در OCS موجود است, سکوی SVOD OCS.
 • می توانید در OCS مشترک شوید, بدون درگیری, با عبور از اپراتور اینترنتی یا مستقیم در سایت OCS.

داستان Handmaid ، The Outsider ، Big Little Lies : مقادیر مطمئن سری OCS

داستان Handmaid’s: The Scarlet Servant

فتنه در دو کلمه

سرگذشت ندیمهبنده اسکارلت در فرانسوی – به تصویر کشیده شده است یک جهان دیستوپیایی مخصوصاً تاریک و گیج کننده.

از قسمت اول ، شما به آینده نزدیک منتقل خواهید شد ، که در آن گروهی از بنیادگرایان مذهبی دولت ایالات متحده را سرنگون کردند و تأسیس کردند یک دیکتاتوری تئوریک بر اساس عهد عتیق: جمهوری گیلاد. چه چیزی غاز. اما این همه چیز نیست ! آلودگی بخش بزرگی از زنان استریل را ایجاد کرده است ، بنابراین به طور خطرناکی میزان تولد را کاهش می دهد. برای مقابله با پیامدهای سنگین اجتماعی ، ژئوپلیتیکی و مذهبی این نقص تولد ، این “جمهوری” دستور تقسیم زنان در سه قلعه را داد: همسران ، که اربابان خانه هستند ، مارتاس ، که به خوبی برای انجام همه کارها و همه چیز خدمت می کنند خادمان اسکارلت ، که تنها زنان غیر استریل هستند ، که نقش آنها در حال تولید است. Offed (شخصیت اصلی) بدبختی دارد که متعلق به دومی باشد و در برابر ماسه سنگ خود به خانه واترفورد اختصاص داده شده است تا وظیفه خود را انجام دهد: به یک زوج فرزند بدهید.

یعنی دنیای سریال سرگذشت ندیمه از کتاب ناشناس نویسنده آمریکایی مارگارت اتوود گرفته شده است.

یک سری OCS بسیار فعلی و بین المللی تحسین شده

سرگذشت ندیمه به ویژه یک سری کل موضوعات را آدرس می دهد سیاستمداران و اخلاق, که اخبار بسیار شلوغ ما را تکرار می کند. این به همین دلیل است که سری OCS چنین استقبال متفق القول دریافت کرده است. غیرممکن بودن نسبت به زیاده روی توتالیتر جمهوری گیلاد بی تفاوت باقی مانده و از آن برای تغذیه بازتاب خود استفاده نکنید.

این سریال همچنین با بازیگران خارق العاده می درخشد. علاوه بر درخشان الیزابت ماس, ما همچنین با استعداد پیدا می کنیم ایوان استرافسکی وت جوزف فینز. لباس های استثنایی ، لباس های باورنکردنی و یک صحنه بسیار واقع بینا جوایز امی وت گلدن گلوب.

برای مثال فصل 4 از داستان Handmaid به ایالات متحده می رسد 28 آوریل 2021 و روز بعد در OCS در فرانسه ! به تقویم های شما !

بیرونی : پرچمدار سری OCS

Outsider: در مورد چه چیزی صحبت می کند ?

موفقیت واقعی سال 2020 در OCS ، سریال The Outsider آزادانه از آن الهام گرفته شده است رمان ناشناس توسط استفان کینگ.

در یک شهر ساکت و کوچک در جورجیا ، کودک مرده پیدا می شود ، بدن به طرز وحشتناکی مثله می شود. از این کشف ماکاب شوکه شده است ، جامعه کوچک تصمیم می گیرد مقصر را پیدا کند. پس از بررسی عمق صحنه جنایت, نتایج DNA نهایی است : وام ها از تری میتلند هستند ، مربی بیس بال از همه قدردانی می کنند. بازرس رالف اندرسون ، مسئول تحقیقات ، عجله می کند که او را متوقف کند. اما مشکل: Maitland دارای یک Alibi بتونی است. دوربین های نظارت تصویری او را چند صد کیلومتر از صحنه جنایت فیلمبرداری کردند. چگونه آن را توضیح دهیم ? اندرسون ، که توسط یک کارآگاه با روشهای غیرمستقیم پشتیبانی می شود ، سعی خواهد کرد این رمز و راز را حل کند ، که در آن واقعیت با ماوراء طبیعی به طرز خطرناکی معاشقه می کند.

بیش از یک سریال ، این همه چیز است یک جهان چه کسی پشت صفحه شما می رود. لرزهای تضمینی !

تعجب خوب 2020 در سری OCS

موجود در شهر OCS, بیرونی در سال 2020 به عنوان یکی از بهترین سری OCS نامگذاری شد. پوشیده شده توسط ریخته گری استثنایی – جیسون باتمن ، بن مندلسون ، جولیان نیکلسون – این سریال تمام کدهای Thriller را گرد هم می آورد: یک ریتم آهسته در ابتدا که با شدت در قسمت ها بالا می رود ، شخصیت هایی به همان اندازه زندگی ، صحنه ای در صحنه.

بیرونی همچنین است یک دسته کوچک موسیقی جاز منحصر به فرد, از آنجا که این سریال عناصر یک تریلر خوب را با عناصر غیرمعمول تر مانند Fantastic و Supernatural جمع می کند. چه چیزی باعث می شود موهای شما روی سر شما بایستد !

دروغ های بزرگ : یک سری OCS با پیچ و تاب و چرخش

خلاصه داستان این سری OCS

سه زن ، سه مادر ، سه سرنوشت. مادلین ، جین و سلست در شهر آرام مونتری در کالیفرنیا زندگی می کنند. هنگامی که آنها دوست هستند ، از طریق فرزندان خود ، آنها از این مشکوک هستند که زندگی آنها قصد دارد رادیکال ترین نقطه عطف را بگیرد: درگیر یک تصادف وحشتناک, آنها به جرم قتل تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند. قربانی کیست ? قاتل او کیست ? دلیل جرم چیست ? در حالی که کمال ظاهری زندگی بورژوازی آنها در حال فروپاشی است ، این سه زن خود را با یکدیگر روبرو خواهند کرد به بدترین رازها ، شایعات و دروغها. به طوری که اطمینان آنها به زودی پرواز خواهد کرد.

یعنی طبق گفته تهیه کننده اجرایی این سریال, دیوید ا. کالی, یک فصل 3 در حال آماده سازی است. کسب و کار !

انتقاد پس زمینه از جامعه آمریکا

کانال آمریکایی HBO یک سری کاملاً قابل توجه را امضا می کند ! حمل شده توسط بازیگران زن بزرگ – ریس ویتترزپون ، نیکول کیدمن و شیلین وودلی – دروغ های بزرگ در واقع یک است درام روانی بالاتری. مضامین سنگین مانند آزار و اذیت مدرسه ، تجاوز یا حتی خشونت خانگی. با تشکر از یک سناریوی فوق العاده گره خورده ، این سریال OCS هم فریبنده ، حرکت ، تکان دهنده و مهمتر از همه متعهد است ! در واقع ، موضوعات ذکر شده و نحوه بحث در مورد آنها بسیار عالی است نقد جامعه آمریکا. دومی توسط منابع تاریخی و فرهنگی متعددی پشتیبانی می شود که جدی بودن تحقق را نشان می دهد.

شما به دنبال یک پیشنهاد جعبه تلویزیونی با OCS هستید ? یک مشاور خوشحال خواهد شد که شما را از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود بهره مند کنید.

سری OCS که اخیراً پاداش داده شده است

خنثیسازی : ریخته گری رویایی و افشاگری های وحشتناک

این مینی سریال HBO جدید چیزی برای اغوا کردن دارد. ابتدا زمین !

گریس فریزر, یک درمانگر موفق در مورد انتشار اولین کتاب خود ، متعلق به پرچمدار جامعه عالی نیویورک است. به نظر می رسد که با همسر دوست داشتنی خود ، جاناتان و فرزند خردسالشان ، که در یک مدرسه نخبه خصوصی تحصیل کرده اند ، زندگی کاملی را پشت سر می گذارد. تا زمانیک مرگ خشونت آمیز, همانطور که ناپدید شدن ناگهانی شوهرش و افشاگری های وحشتناک همه چیز را ناراحت می کند. آیا ما واقعاً کسانی را می شناسیم که برای ما عزیزترین هستند ?

علاوه بر فتنه تنش و تعلیق, این سریال توسط نیکول کیدمن و هیو گرانت ، دو هیولا سینما که به اینجا می آیند به صفحه کوچک پوشیده شده است. ما اعتبار می دهیم !

این مینی سری فقط یک فصل از 6 قسمت را بیان می کند. همه آنها در دسترس هستند OCS MAX و در صورت تقاضا در سکوی OCS GO.

رضایت : یک سری OC که هم نگران کننده و هم مبهوت است

این پدیده لحظه است: تولید شده توسط خواننده دریک, سریال Euphoria شما را در روز پر از فرار از یک غوطه ور می کند گروه دانش آموزان دبیرستانی آمریکایی. بازیگر زن Zendaya در آنجا در Rue ، یک نوجوان سمیت که درست از درمان سم زدایی و طعمه شیاطین قدیمی خود است تجسم می کند. در دبیرستان ، او با این خبر دوست خواهد شد: ژول ، یک دختر جوان متعالی در سؤال کامل.

شکستن کدهای سریال های سنتی نوجوانان, رضایت از طریق گالری شخصیت های پیچیده ، گرفته شده در تولهایی از زندگی نوجوانان و تلاش برای هویت. در دنیای سطحی ، به فرماندهی دوست دارد و شبکه های اجتماعی ، آیا آنها می توانند بدون داشتن یک درام خود خود را بسازند ?

فصل 1 کامل این سری OCS در حال حاضر پخش می شود شهر OCS و در صورت تقاضا در سیستم عامل OCS GO در دسترس است.

نگهبان : یک سری OCS که نشانگر بازگشت جهان کمیک ها است

سرانجام ، بیایید با یک سری OCS از یک ژانر کمی متفاوت به پایان برسیم. اما خیلی اعتیاد آور !

نگهبان الهام بخشیدن رمان گرافیکی ناشناس اما با چند معکوس که نمک این سریال را می سازد. این فتنه در تولسا ، در اوکلاهما ، سه سال پس از “اتفاق می افتدشب بی خوابی“، حمله سوپراتیست های سفید پوست علیه پلیس. از این قسمت وحشتناک ، پلیس در حال حمل یک باندای زرد روی صورت خود است استتار هویت آنها و از انتقام علیه آنها یا خانواده های آنها جلوگیری کنید. در این زمینه پرتنش کارآگاه آنجلا ابار و رئیس پلیس جود کرافورد ، تیراندازی را در نگاه اول “پیشانی” به دست می گیرند. تا زمانی که اکتشافات آنها را در پشت صحنه “کاوالری هفتم” ، گروه در منشأ “شب سفید” قرار دهد ، و این می تواند به خوبی از آنچه فکر نمی کنیم فعال باشد.

فصل 1 ، که از 9 قسمت تشکیل شده است ، از این سریال OCS در حال حاضر پخش می شود شهر OCS و در صورت تقاضا در سیستم عامل OCS GO در دسترس است.

خوب است بدانید که پیشنهاد سری OCS بسیار زیاد است ! بنابراین ، به خاطر داشته باشید که سریال ارائه شده فقط پیشنهادات را مشاهده می کند. با عضویت در OC ، می توانید هزاران نفر دیگر را پیدا کنید ، از جمله: غربال, تاج و تخت آهن, چرنوبیل, جانشینی.

خلاقیت های اصلی سری OCS: امضاهای OCS و OCS Originals

ذرت بو داده

OCS که اغلب به دلیل وابستگی وی به شرکای خارجی خود مورد انتقاد قرار می گیرد ، اخیراً در تولید این کار را آغاز کرد خلاقیت های اصلی.

اول از همه ، برچسب امضای OCS سری OCS اصلی را با همکاری تولید کنندگان سری فرانسوی ایجاد می کند. هر دو جسورانه و شاداب ، این خلاقیت ها 26 دقیقه طول می کشد ، یک قالب کوتاه برای یک استعداد متراکم ! ماموریت, بزرگ, بی مسئولیت. برخی از سریال OCS “امضای OCS” هستند.

برچسب ODS Originals سریال های توسعه یافته با همکاری سازندگان اروپایی و بین المللی را گرد هم می آورد. قالب ها و ژانرهای آنها متفاوت است. شیاطین, نام گل رز وت Cheyenne و Lola از جمله موفقیت های ODS Originals است.

از کجا می توان سری OCS را پیدا کرد ?

در اصل, OC (سری سینمای نارنجی) دسته ای از کانال های تلویزیونی است که در سال 2008 راه اندازی شده است و متعلق به گروه نارنجی. از سپتامبر 2012 ، کانال های OCS از سایر اپراتورها در دسترس مشتریان هستند. در همان سال ، OCS OCS GO را راه اندازی کرد ، یک بستر برای سرود, که گرد هم می آورد 4 کانال و به شما امکان می دهد سری OCS مورد علاقه خود را از هر متوسط ​​مشاهده و مرور کنید: تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، رایانه ها.

خوب است بدانید که برنامه OCS GO برای iOS ، Android و Windows 10 در دسترس است

علاوه بر این ، برای همان حساب ، می توانید سری OCS را همزمان مشاهده کنید سه صفحه مختلف. به همین ترتیب, گزینه “اتصال اسب” به شما امکان می دهد بعد از بارگیری ، بدون اتصال به اینترنت ، یک سری را تماشا کنید. برای سفر یا سفرها بسیار عملی است ! سرانجام ، بدانید که نگه داشتن تا 5 فیلم و 20 قسمت در حافظه برنامه شما.

هر زنجیره دسته گل OCS به نوع خاصی از محتوا اختصاص داده شده است. در اینجا خلاصه ای آورده شده است که به شما امکان می دهد بدانید کدام نوع سری OC ها در کدام کانال پیدا می کنند:

 • OCS MAX: این یک زنجیره بسیار کلی است ، که عمدتا فقط 24 ساعت پس از انتشار آنها در ایالات متحده ، سری OCH را پخش می کند.
 • شهر OCS شریک HBO است. می توانید تمام سری زنجیره های آمریکایی را به طور کامل و بدون مشاهده محدودیت پیدا کنید.
 • شوک OC: همانطور که از نام آن اجازه می دهد ، این زنجیره به سریال OCS اختصاص داده شده است که باعث لرزش می شود: وحشت ، تریلر و درام.
 • OC های غول پیکربدون توجه به ژانر آنها ، تمام کلاسیک های سینما را پخش می کند. بنابراین می توانید به عنوان مثال مجموعه ای از کودکی خود را در آنجا پیدا کنید. یک لحظه واقعی دلتنگی !

با تشکر از OCS GO ، می توانید محتویات این 4 کانال را در آن پیدا کنید سرود.

چه مدت سری OCS در پلت فرم OCS GO در دسترس است?

سری HBO از OCS پخش می شود

سری HBO کمی متفاوت از سایر سری OCS درمان می شود. در واقع ، به دلیل همکاری با زنجیره آمریکایی به OCS ، سری HBO به طور دائم در دسترس است و بدون محدودیت در دسترس بودن, فقط 24 ساعت پس از آزادی آنها در ایالات متحده.

سری OCS دیگر

در OCS, این سریال ، به عنوان یک قاعده, حداقل به مدت 30 روز در دسترس است بعد از اولین پخش آنها.

در خارج از سری HBO ، وجود دارد محدودیت در دسترس بودن استاندارد. در واقع ، دومی از یک سری به دیگری بسیار متفاوت است. اگر OCS تمایل به ارائه محتوای خود تا حد امکان در بستر SVOD خود دارد ، ما هنوز توصیه می کنیم که با مدت زمان در دسترس بودن هر برنامه در آن مشورت کنید برگه خلاصه او. یک روش ساده و مؤثر برای جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند !

نحوه عضویت در OCS بدون عبور از یک اپراتور ?

اگر OCS در بسیاری از اپراتورها به گزینه ای تبدیل شده است – Bouygues ، SFR ، Orange ، Free – ، می دانید که کاملاً ممکن است مستقیماً در OCS مشترک شوید, بدون گذراندن توزیع کننده. بدون تعهد و بدون هزینه خاتمه است !

دو پیشنهاد OCS بدون تعهد وجود دارد:

 • 9.99 یورو/ماه برای دستیابی به OC در تلفن همراه ، رایانه لوحی و رایانه و قادر به مشاهده برنامه ها تا 2 صفحه به طور همزمان.
 • 11.99 یورو/ماه برای دسترسی به OCS در تلفن همراه ، رایانه لوحی ، رایانه و تلویزیون شما با تشکر از یکی از این پشتیبانی ها: Chromecast ، Xbox One ، Android TV و Apple TV. برنامه ها را می توان به طور همزمان در 3 صفحه مشاهده کرد.

برای عضویت ، هیچ چیز ساده تر نیست ! فقط این چند مرحله را دنبال کنید:

 1. رفتن بهبرگه اشتراک سایت OC.خط.
 2. انتخاب کنیدارائه دهید که مناسب شما باشد.
 3. اطلاعات شخصی و پرداخت خود را اطلاع دهید.
 4. ورود به صفحه خلاصه را تأیید کنید.

توجه به شما تعلق دارد اشتراک OCS خود را دوباره پر کنید اگر دیگر از آن استفاده نکنید. اگر این کار را نکنید ، قرارداد اشتراک OCS شما خواهد بود به طور ضمنی تمدید شد با دوره های پی در پی یک ماه و با قیمت پیشنهادی که در آن مشترک شده اید.

در تاریخ 30/11/2022 به روز شده است

پائولین بین سالهای 2020 تا 2022 در Echos du Net کار کرد و به طور خاص تحت نظارت تیم تحریریه بود.

سریال برای دیدن در OCS

داستان The Handmaid's Tale: خدمتکار اسکارلت

در یک جامعه دیستوپیایی و توتالیتر با نرخ تولد بسیار پایین ، زنان به سه دسته تقسیم می شوند: همسران ، که بر خانه حاکم هستند ، مارتاس ، که آن را حفظ می کنند ، و خدمتگزاران ، که نقش آنها تولید مثل است.

پوزخند

پوزخند

ایجاد شده توسط Arnaud Malherbe

در دنیایی که خنده ممنوع است. استف ، یک کارمند و یک شهروند مدل ، بدون اطلاع خود ، سلامت سین ، کارورز خود را تحریک می کند. توسط پلیس ضد ریر ، که توسط گروهی از شورشیان ربوده شده است ، ویل استف “منتخب” خواهد بود ، کسی که توسط او خنده عمومی وارد خواهد شد ?

The Walking Dead: Dead City

The Walking Dead: Dead City

چند سال پس از وقایعی که در مشترک المنافع رخ داده است ، مگی و نگان به یک منهتن پس از آخرالزمانی می روند ، مدتهاست که این قاره را کاهش داده است. این شهر در ویرانه ها توسط مرده و ساکنانی که نیویورک ساخته اند ، دنیای آنارشیک پر از ترور است.

نیلوفر آبی

نیلوفر آبی

ایجاد شده توسط مایک وایت
با f. موری آبراهام ، جنیفر کولید ,

در یک تفریحگاه ساحلی در منظره کارت پستال ، مشتریان از تعطیلات خود در یک محیط بت پرستی ، که توسط یک کارکنان دلپذیر و مفید پشتیبانی می شود ، بهره مند می شوند. خیلی سریع ، مشخص می شود که خوشبختی ظاهری و لبخندهای نما گمراه کننده است.

جانشینی

جانشینی

ایجاد شده توسط جسی آرمسترانگ

خانواده ثروتمند و قدرتمند روی ، متشکل از پدرسالار لوگان و چهار فرزند آن ، یکی از بزرگترین کنگره های رسانه ای در جهان را کنترل می کند. در حالی که پدر سالخورده آنها به تدریج از شرکت خارج شد ، کانر ، کندال رومن و سیوبان آینده شرکت را بدون او در نظر می گیرند.