شماره تلفن را خریداری کنید: یک شماره مجازی اجاره کنید – Octopush ، یک شماره تلفن مجازی برای دریافت پیامک بخرید | اتصال پیام کوتاه

شماره تلفن های مجازی

Contents

هنگامی که در یک سرویس آنلاین با شماره تلفن موقت ثبت نام می کنید ، از شماره تلفن مجازی برای بررسی و تأیید حساب خود استفاده کنید و از حریم شخصی خود محافظت کنید.

شماره تلفن را خریداری کنید: شماره مجازی را اجاره کنید

با تشکر از پیشرفت فعلی ، خرید شماره تلفن می تواند متفاوت از یک اپراتور تلفن باشد. این راه حل در بعضی موارد در واقع غیر عملی است ، هنگامی که به یک شماره موقت نیاز دارید یا به عنوان مثال از شماره تلفن برای اهداف حرفه ای استفاده می شود.

بنابراین طبیعی است که شرکت های بیشتر و بیشتری به خرید یا اجاره شماره های مجازی روی می آورند. خدماتی که در مقایسه با خدمات تلفنی عادی ، مزایای بسیاری برای کاربران خود دارد.

شماره تلفن را خریداری کنید

شماره تلفن بخرید یا شماره مجازی اجاره کنید ?

شماره تلفن مجازی یک شماره تلفن است که از نظر جسمی با هیچ مجموعه تلفنی مرتبط نیست. بر خلاف سیستم تلفنی معمول ، شماره مجازی در ابر میزبانی می شود. بنابراین عملکرد آن کاملاً مبتنی بر اتصال به اینترنت است. چیزی که مزایای استفاده از شماره های سنتی در تجارت را با پیشرفت های دیجیتال ترکیب می کند. به ویژه امکان پیمانکاری و درگیر کردن مکالمات با مخاطبین خود ، از هر موقعیت مشخص ، از هر مکان ، تا هر مقصد.

اگر اجاره یک شماره مجازی برای بسیاری از کارکردها قابل استفاده باشد ، در Octopush ، شماره های مجازی ما بیش از همه برای ارسال و دریافت اعلان ها و پیامک برای کاربران ما استفاده می شود.

چرا به جای خرید شماره تلفن ، شماره تلفن مجازی را اجاره کنید ?

به عنوان بسیاری از شماره تلفن های مجازی که می خواهید اجاره کنید

در تجارت ، نیاز به خرید چندین شماره تلفن به طور دائم می تواند بسیار گران باشد. در حال حاضر به این دلیل که شماره های خریداری شده متعلق به شما هستند و شما باید ماهانه قیمت را بپردازید. در مقابل ، با انتخاب اجاره یک شماره مجازی ، “خرید” شما را می توان موقتی دانست. بنابراین می توانید اشتراک خود را متوقف کنید وقتی دیگر نیازی به آن ندارید.

در Octopush ، ایجاد یک حساب به شما امکان می دهد تا تعداد تعداد مجازی را که می خواهید اجاره دهید. ما یک لیست غیر از شماره های مجازی موجود را در اختیار شما قرار می دهیم. مدیریت این شماره های بسیاری را می توان به راحتی از طریق منطقه مشتری خود انجام داد. یا به لطف API SMS ما که می توانید به سرعت در برنامه ها ، سایت ها و مغازه های خود ادغام شوید.

به راحتی قابل دسترسی باشید و زندگی خود را آسان تر کنید

در داخل ، مدیریت لپ تاپ با شماره خط تلفن همراه آسان نیست. که کاملاً برعکس با یک شماره مجازی است. در واقع ، به یاد داشته باشید که یک شماره مجازی به سیستم اطلاعات شما متصل است. بنابراین به شما امکان می دهد پیامک های ورودی و خروجی را به طور خودکار از طریق API پیام کوتاه مدیریت کنید. بنابراین ، بنابراین شما انعطاف پذیری در تماس با تلفن همراه دارید ، در حالی که کاملاً کنترل جریان های ورودی و خروجی را کنترل می کنید. شما قادر خواهید بود آنها را به افراد خوب تیم خود اختصاص دهید ، به این معنی که بسیار راحت تر قابل دستیابی خواهید بود. بنابراین خرید شماره تلفن مجازی می تواند زندگی شما را به طور قابل توجهی آسانتر کند.

از حضور بین المللی اطمینان حاصل کنید ، اما با قیمت های محلی

آنچه در اعداد مجازی نیز جالب است این است که آنها می توانند چندین منطقه مختلف را بگیرند. به عبارت دیگر ، برای به دست آوردن شماره تلفن بلژیکی ، لازم نیست در بلژیک باشید. برای بهره مندی از یک شماره محلی برای این کشور ، به سادگی شماره تلفن مجازی خود را در Octopush ، فرانسه اجاره کنید. بنابراین قیمت پیامک شما به عنوان یک پیام کوتاه محلی صورتحساب می شود.

ما همچنین کمتر از 33 محل اعداد را برای شما فراهم می کنیم. این بدان معنی است که پوشش بین المللی با قیمت های محلی کاملاً امکان پذیر است. بدون توجه به موقعیت مکانی آن ، چه در اروپا و چه در کانادا ، می توانید به راحتی با کسی که می خواهید تماس بگیرید. و در عوض ، مخاطبین شما نیز می توانند با قیمت های عادی با شما تماس بگیرند.

چرا به جای خرید شماره تلفن ، شماره تلفن مجازی را اجاره می کنید؟

با شماره مجازی از حریم خصوصی خود محافظت کنید

علاوه بر ساده کردن زندگی حرفه ای خود ، استفاده از تلفن همراه نیز می تواند به شما در محافظت از حریم خصوصی خود کمک کند. در بعضی موارد ، داشتن تعداد موقت در واقع می تواند بسیار کاربردی باشد. به عنوان مثال برای تأیید ثبت نام خود در یک سایت بازرگان. چیزی که شما را از تحویل شماره تلفن واقعی خود باز می دارد و بنابراین قربانی هرزنامه تبلیغات هستید.

خرید شماره مجازی: نحوه استفاده از شماره تلفن مجازی در Octopush ?

ابتدا شماره مجازی خود را انتخاب کنید

قبل از استفاده از شماره تلفن مجازی خود ، باید با انتخاب یکی (یا بیشتر مطابق نیاز خود) شروع کنید. در ابتدا مجبور خواهید بود محل شماره را انتخاب کنید. سپس لیستی از شماره های مجازی موجود را در اختیار شما قرار می دهیم. دیگر نیازی به انتخاب شماره و voila نخواهید داشت.

پس از اشتراک خود ، شما قادر خواهید بود تا از منطقه مشتری خود عاقلانه استفاده کنید تا تعداد شماره های خود را مدیریت کنید. علاوه بر این ، برای کمک به شما در آشنایی کمی بیشتر با خدمات Octopush ، ما به شما امکان می دهیم بدون تعهد یک محاکمه رایگان انجام دهید.

دستگاه های خود را اضافه کنید

شما مطمئناً درک کرده اید ، اما استفاده از شماره تلفن های مجازی از دستگاه متصل به اینترنت ساخته شده است. تمام تعامل ها و مکالمات پیام کوتاه شما به راحتی از طریق رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی انجام می شود. در واقع ، شما فقط برای مدیریت پیام های مجازی خود باید در این دستگاه ها ارتباطی داشته باشید.

چگونه می توان از شماره تلفن مجازی در Octopush استفاده کرد؟

اطلاعات اضافی خاصی را تکمیل کنید

برای تضمین رضایت خود ، ما از شما نیز می خواهیم که اطلاعات اضافی را ارائه دهید. به خصوص اگر به دنبال اجاره شماره های مجازی برای اهداف حرفه ای هستید. به طور خاص ، از شما خواسته می شود ساعات کار خود را ، فرمول های مودبانه ای که می خواهید از آنها استفاده کنید و پیام خوش آمدید خود را ارائه دهید.

تمام منابع دیگر ما را کشف کنید

 • شماره تلفن همراه را بخرید: چرا یک شماره مجازی ?
 • شماره تلفن مجازی را بخرید: کجا و چرا ?
 • برنامه شماره مجازی برای ارسال و دریافت پیامک
 • یک شماره تلفن در اینترنت داشته باشید: چگونه ?
 • در سال 2022 شماره مجازی داشته باشید: مزایای آن چیست ?
 • چگونه یک شماره مجازی داشته باشیم ? Octopush را انتخاب کنید
 • شماره تلفن را از طریق جستجوی HLR بررسی کنید
 • یک شماره مجازی ساختگی ایجاد کنید: چرا ?
 • ارسال پیامک با شماره دیگر ، چگونه ?
 • شماره تلفن اجاره: تأمین کننده مناسب را پیدا کنید
 • شماره تلفن موقت: چگونه یکی داشته باشیم ?
 • چرا یک شماره تلفن بین المللی مجازی دارید ?
 • شماره بین المللی فرانسه: چرا از آن استفاده کنید ?
 • شماره یکبار مصرف فرانسه برای تأیید پیامک
 • پیام کوتاه یکبار مصرف فرانسه: ایده خوب ?
 • شماره یکبار مصرف پیامکی: چگونه یک دریافت کنیم ?
 • شماره قابل حمل مجازی: برنامه های کاربردی آن در بازاریابی
 • شماره تلفن آنلاین برای حفظ مشتریان
 • نحوه ایجاد شماره تلفن در فرانسه ?
 • شماره تلفن بین المللی فرانسه: برای چیست ?
 • شماره تلفن پیام کوتاه یکبار مصرف برای پیامک
 • شماره تلفن مجازی: چیست و چگونه کار می کند ?
 • پیامک شماره مجازی فرانسوی برای خدمات مکالمه خود
 • شماره مجازی فرانسوی: 5 ایده برای حفظ مشتریان
 • پیامک پذیرش شماره مجازی: همه چیز را درک کنید
 • شماره مجازی پیام کوتاه برای گپ زدن با مشتریان
 • شماره مجازی WhatsApp ، مزایای آن چیست ?
 • شماره مجازی: چرا می خواهید از آن در تجارت استفاده کنید
 • تلفن آنلاین در Octopush: چگونه کار می کند ?
 • تلفن مجازی برای بهبود روابط مشتری
 • شماره مجازی چیست ?

131 قبل از میلاد پرادو ، 13008
مارسی ، Bouches-du-Rhône

شماره تلفن های مجازی

امروز یک شماره تلفن واقعی ذخیره شده در هر کشور مورد نظر خود را بخرید و بدون توجه به موقعیت مکانی ، آدرس IP یا دستگاه خود پیامک را بصورت آنلاین دریافت کنید. با خدمات اختصاصی ما برای شماره پیامک های مجازی ، می توانید بدون افشای شماره تلفن شخصی خود ، پیامک را بصورت آنلاین دریافت کنید.

در چند مرحله آسان ، می توانید به یک شماره تلفن یکبار مصرف موقت و یکبار مصرف دسترسی داشته باشید که می توانید برای دریافت کدهای تأیید برای WhatsApp ، Telegram ، Viber و غیره استفاده کنید., اعلان های پیام کوتاه و حتی پیام های متنی از کارمندان بین المللی و مشتریان دفتر مجازی. حریم خصوصی ، ایمنی و ناشناس بودن خود را در اینترنت حفظ کنید و به لطف پیامک در سراسر جهان در دسترس باشید.سرویس پیام کوتاه CX مجازی.

برای ارسال و دریافت پیامک به صورت آنلاین یک شماره تلفن مجازی بخرید

نمونه هایی از استفاده از شماره تلفن مجازی

روش های مختلفی برای استفاده از شماره های موبایل مجازی وجود دارد

لیست مشترکان را افزایش دهید

ایجاد یک پایگاه داده شماره تلفن مشترکین و رضایت آنها برای بازاریابی پیامکی (پایگاه داده انتخابی). مشتریان متن کلیدی را انتخاب می کنند یا در شماره تلفن همراه مجازی شما مشترک می شوند

پیام دو طرفه

پیام کوتاه دو طرفه به شما امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه را می دهد ، که پاسخ مشتریان شما را تسهیل می کند. برای تعامل با مشتریان ، تأیید قرار ملاقات ، نظرسنجی و موارد دیگر مناسب است

تایید حساب

هنگامی که در یک سرویس آنلاین با شماره تلفن موقت ثبت نام می کنید ، از شماره تلفن مجازی برای بررسی و تأیید حساب خود استفاده کنید و از حریم شخصی خود محافظت کنید.

برای فعال سازی حساب از شماره تلفن های مجازی استفاده کنید

برای دریافت پیامک به صورت آنلاین و ایجاد یک حساب کاربری در هر بستر رسانه اجتماعی یا هر ثبت حساب از شماره تلفن مجازی استفاده کنید. شما می توانید شماره تلفن های موبایل موقت را در بیش از ده ها کشور برای دوره های مختلف خریداری کنید (1 روز ، 1 هفته ، 30 روز).

راه حل اجاره ما به شما امکان می دهد بدون اینکه ممنوع شود در هر شبکه اجتماعی یا وب سایت ثبت نام کنید. اگر می خواهید تعداد بیشتری از شماره تلفن های همراه را خریداری کنید ، می توانید شماره تلفن های مجازی را به صورت عمده خریداری کنید.

امروزه ، هرگونه ثبت حساب اینترنتی ، خواه یک سایت رسانه های اجتماعی باشد یا وب سایت دیگری ، نیاز به تأیید شماره تلفن دارد. با این حال ، بیشتر مردم با آن مخالفت می کنند زیرا آنها به حریم خصوصی خود اهمیت می دهند. شماره تلفن مجازی موقت ما به شما امکان می دهد ضمن حفظ حریم خصوصی خود ، در عرض چند دقیقه حساب ها را فعال کنید.

در هر وب سایت حساب ایجاد کنید یا هر سرویس را فعال کنید
شماره تلفن های سست را بخرید
محرمانه بودن و امنیت تضمین شده
مدیریت پیام کوتاه دریافت شده از داشبورد آنلاین و/یا انتقال از طریق Webhook API

برای دریافت پیامک به صورت آنلاین و فعال کردن حساب ها: Telegram ، WhatsApp ، Google ، Instagram ، Twitter ، Facebook یک شماره تلفن مجازی بخرید

شماره تلفن مجازی برای انتخاب و امتناع

پیکربندی یک کلمه کلیدی متنی مانند ” انتخاب “, “” بیا پایین ” یا ” پیوستن “در شماره تلفن مجازی یک روش مناسب برای ارائه چشم انداز و مشتریان برای ثبت نام در لیست مشترکان شما است. این روش انتخاب نیاز به صفحه ثبت نام آنلاین ندارد. کلمه کلیدی متنی ، که شبیه به کد QR است ، قابل چاپ یا دیجیتالی است.

در بازاریابی پیام کوتاه ، مشتریانی که ثبت نام می کنند ، شماره تلفن خود را می دهند و به شرکت هایی که به آنها علاقه مند هستند رضایت می دهند تا بتوانند پیشنهادات ویژه ای دریافت کنند. این راهی است که شرکت ها بتوانند فروش خود و شهرت از برند خود را افزایش دهند ، و همچنین راهی برای مشتریان است تا از آخرین پیشنهادات ، رویدادهای این شرکت مطلع شوند.

امتناع برعکس انتخاب است. این به معنای متوقف کردن دریافت پیام های بازاریابی پیامکی از یک شرکت است. مشتریان به طور کلی جمله ای مانند “ارسال می کنند لغو کردن “،” ترك كردن “،” امتناع “, “” اشتراک مشترک ” یا ” متوقف کردن »به شماره تلفن مجازی خود. این مکانیزم اشتراک خودکار به افراد امکان می دهد به راحتی از دریافت پیامک انبوه خودداری کنند ، که به شما امکان می دهد لیست مشترکانی را که خودشان پاکسازی می کنند نگه دارید.

نمونه ای از شماره تلفن همراه مجازی که برای ثبت نام در لیست مشترکین استفاده می شود

شماره تلفن مجازی برای پیام کوتاه پیام کوتاه

شماره تلفن مجازی یک شماره تلفن همراه مجازی است که می تواند برای ارسال و دریافت پیامک بصورت آنلاین استفاده شود. برای ارتباطات پیام کوتاه دو طرفه بسیار خوب کار می کند. به عنوان مثال ، اگر پیامک زیادی ارسال می کنید و می خواهید پاسخ دهید ، به یک شماره موبایل مجازی احتیاج دارید. یک شماره تلفن همراه مجازی به مشتریان یا کارمندان شما اجازه می دهد تا به راحتی با شما تماس بگیرند. با شماره تلفن مجازی ، می توانید با پیامک های دو طرفه با مشتریان خود صحبت کنید.

بررسی/قرار ملاقات ها
پشتیبانی مشتری
نظرسنجی ها و نظرسنجی ها
نظرات مشتری

نمونه ای از شماره تلفن همراه مجازی که برای تأیید قرار ملاقات استفاده می شود

نمونه هایی از کد برای شماره تلفن مجازی API

API اجاره پیام کوتاه و پذیرش پیام کوتاه ما را در برنامه خود ادغام کنید و در چند دقیقه شروع به دریافت پیامک کنید.

برای دریافت لیستی با آخرین پیام کوتاه دریافت شده یا ارائه آدرس اینترنتی یادآوری (وب) ، برای انتقال سریع تمام پیامک های دریافت شده ، لیست های API را تهیه کنید.

به سرعت با بسته بندی های رسمی API و کتابخانه های مشتری شروع کنید. آنها به زبان های محبوب مانند Python ، PHP ، Node در دسترس هستند.JS ، جاوا و دیگران.

هیچ کتابخانه مشتری برای زبان مورد علاقه شما وجود ندارد ? از هر کتابخانه عمومی HTTP مورد نظر خود استفاده کنید – آسان است.

پست /your-webhook-ul HTTP/1.1 میزبان:: سرور شما.کم خوشحال:: برنامه/JSON "رویداد":: "reac_sms", "داده ها":: [ "msgid":: "A079B9D0-2E2D-4DE5-A895-DC476C98B4FB", "از جانب":: "+49151231307XX", "Countryiso":: "از", "به":: "+49151239603XX", "متن":: "من پاسخ می دهم قرار ملاقات با دکتر. علامت ", "هزینه":: 0, "دریافت شده":: "2022-02-12 08:16:05" >, "msgid":: "0EF52A99-10B1-4813-AF84-9B285EDFBC30", "از جانب":: "+336121034XX", "Countryiso":: "fr", "به":: "+336124855xx", "متن":: "من می خواهم سفارش را لغو کنم", "هزینه":: 0, "دریافت شده":: "2022-02-12 08:16:05" >, "msgid":: "961DBFA9-8E12-4F96-B59D-6C0C79C53EDC", "از جانب":: "+3931234958xx", "Countryiso":: "آی تی", "به":: "+3931233506XX", "متن":: "Confermo اثر -اثر SUL TUO SITO ORDINE", "هزینه":: 0, "دریافت شده":: "2022-02-12 08:16:05" > بشر > 
حلقه --درخواست گرفتن \ --url https::// API.پیامک.cx/اعداد/خم // ورودی \ --سرتیتر "مجوز: Bearer Replace_access_token" 

شماره تلفن همراه مجازی چیست ?

بر خلاف شماره تلفن سنتی ، یک شماره تلفن مجازی به سیم کارت فیزیکی وصل نمی شود. با این حال ، یک شماره موبایل مجازی به شما امکان می دهد بیشتر کارهایی را که می توانید با شماره تلفن سنتی انجام دهید ، از جمله دریافت پیام کوتاه انجام دهید.

چگونه از شماره تلفن مجازی استفاده می کنید ?

این که آیا شما یک تجارت ، یک کارآفرین یا یک فرد هستید ، یک شماره تلفن مجازی اختصاصی می تواند از بسیاری جهات مفید باشد. به عنوان یک مرور کلی یا سازمان ، شما می توانید عملیات خود را در مقیاس منطقه ای و بین المللی گسترش دهید ، که به کارمندان و مشتریان خود اجازه می دهد تا با استفاده از یک شماره محلی راحت تر به شما برسند. برای کارآفرینان و افراد ، امکان انجام کار ، مطابقت با افراد جدید در اینترنت و ثبت نام در خدمات و اشتراک ها ضمن نگه داشتن شماره تلفن شخصی شخصی شما امکان پذیر می شود.

در اینجا روش هایی وجود دارد که یک شماره تلفن مجازی می تواند به تجارت شما کمک کند:

 • به مشتریان خود اجازه دهید تا لیستی از مخاطبین را ثبت کنند تا بتوانند آخرین به روزرسانی ها و پیشنهادات ویژه را دریافت کنند. شماره تلفن مجازی خود را در بازاریابی یا رسانه های آنلاین قرار دهید و پایگاه داده در حال رشد خود را ببینید
 • به مشتریان یا کارمندان اجازه دهید قرار ملاقات ها را با پیامک انجام دهند یا اصلاح کنند
 • سوالات مشتری و پشتیبانی پس از فروش را از طریق یک کانال معتبر مدیریت کنید
 • علاوه بر لینک لغو اشتراک ، از شماره تلفن مجازی به عنوان راهی برای اشتراک اشتراک استفاده کنید
 • با سازماندهی یک رقابت متن پیام کوتاه ، می توانید مشتریان بالقوه را برای ثبت نام در لیست پخش خود تشویق کنید.

پیامک.شماره تلفن های مجازی CX راه حل عملی را ارائه می دهد تا بتوانید شماره موقت و یکبار مصرف را در همان تلفن با شماره شخصی خود حفظ کنید.

مزایای شماره پیام کوتاه مجازی چیست؟ ?

 • برنامه های نامحدود: شما می توانید از شماره تلفن های مجازی برای ثبت نام در خدمات ایمیل استفاده کنید (WhatsApp ، Viber ، Telegram و غیره.) ، با شرکای بین المللی ارتباط برقرار کنید ، به طور ناشناس و غیره.
 • مستقل از مکان: با شماره تلفن پیام کوتاه مجازی مجازی ما ، هرگز پیام متنی ورودی را از دست نخواهید داد ، چه در دفتر ، چه در سفر و چه در خارج از کشور
 • پیام های پیامکی تحویل شده در هر دستگاه: از داشبورد پیام کوتاه خود به پیام های متنی خود دسترسی پیدا کنید.CX در رایانه شخصی ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی
 • حضور محلی تقویت شده: برای افزایش اعتماد به نفس مشتری و گسترش دامنه خود در سطح بین المللی ، شماره تلفن محلی را فعال کنید
 • سودآور: قیمت های کم هزینه ما یک شماره تلفن پیام کوتاه مجازی را برای همه در دسترس قرار می دهد. بدون هزینه پنهان
 • فوق العاده سریع: فوراً پیامک ، کدها ، اعلان ها و چک های دریافتی را دریافت کنید

چگونه کار می کند?

عملکرد پیام کوتاه.شماره تلفن مجازی CX ساده است. وقتی پیامک را روی شماره فعال خود دریافت می کنید ، آنها به طور خودکار به داشبورد پیام کوتاه شما هدایت می شوند.CX. علاوه بر این ، شما می توانید URL Webhook را پیکربندی کنید که API ما فوراً پیامک های دریافت شده را منتقل می کند.

ما شماره های موبایل مجازی را برای فروش در کشورهای زیر ارائه می دهیم: استرالیا ، بلژیک ، برزیل ، کانادا ، شیلی ، کرواسی ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، مجارستان ، اندونزی ، ایرلند ، لتونی ، لیتوانی ، مکزیک ، هلند ، نروژ ، پورتوریکو ، لهستان ، پرتغال ، رومانی ، اسلواکی ، اسلوونی ، آفریقای جنوبی ، کره جنوبی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، انگلستان ، ایالات متحده.

نحوه شروع با شماره تلفن های مجازی

در این صفحه ، ما با جزئیات توضیح دادیم که چرا باید از شماره های مجازی اختصاصی استفاده کنید. در اینجا موارد مفیدی که باید انجام شود وجود دارد:

 • برای خرید شماره تلفن های مجازی یک حساب کاربری ایجاد کنید
 • نمونه هایی از روش های اجاره تلفنی را نمایش دهید (به لیست موجود ، شماره اجاره ، لیست پیامک دریافت شده ، اجاره اجاره ، تمدید اجاره) را با کتابخانه های مشتری SDK و API ما مراجعه کنید
 • مستندات کامل را در مورد استفاده از اجاره API شماره اجاره بخوانید