Oculus Quest 2: هدست VR که شما را از بین می برد!, Oculus Quest 2 256 GB Controller – Darty Martinique

Oculus Quest 2 256 GB

برای طرفداران بازی که علاوه بر این ، می خواهند از بازی های مورد علاقه خود در نسخه VR استفاده کنند ، Oculus Quest 2 را می توان از طریق کابل Oculus به کارت گرافیک یک کامپیوتر وصل کرد. این به شما امکان می دهد از کیفیت گرافیکی گلچین 360 درجه برای شبیه سازهای پرواز یا FPS مورد علاقه خود بهره مند شوید.

Oculus Quest 2: هدست VR که شما را از بین می برد !

اشتراک گذاری

کلاه ایمنی VR Oculus Quest 2 با ویژگی های گرافیکی ، عملی بودن آن و لوازم جانبی بسیاری آن ، به شما امکان می دهد تا در آزادی کامل وارد دنیای شگفت انگیز واقعیت مجازی شوید. این دستگاه نسل جدید به طور مستقل (بدون رایانه شخصی یا کنسول) کار می کند ، شما را در بازی ها و جهان های مورد علاقه خود به روشی ساده غوطه ور می کند.

یک تجربه همهجانبه با Oculus Quest 2

بازی پینگ پنگ با یک دوست از راه دور که گویی در مقابل او هستید ، با شبیه سازی تجربه سینمای سینما ، قدم زدن در دنیای پارک ژوراسیک یا زمان جنگ ستارگان یک ماجراجویی سه بعدی ، یک فیلم Netflix یا YouTube را تماشا کنید … اینها هستند تمام امکانات ارائه شده توسط یک هدست واقعیت مجازی امروز. برای دسترسی به آن ، کلاه ایمنی مانند Oculus Quest 2 زندگی شما را ساده می کند: این مدل بی سیم فقط باید باشد شارژ در بخش برای کار. یک بار روی سر خود ، و استفاده از دو کنترلر ارائه شده است, شما فقط باید خود را در آن غوطه ور کنید برنامه ها و بازی های مختلف, در چند کلیک مستقیم از دستگاه قابل انتخاب است. این نسل جدید به لطف ظرفیت های گرافیکی همیشه بهبود یافته ، این نسل جدید را ارائه می دهد, بدون نیاز به کنسول یا رایانه شخصی, عملکرد کلی عالی. این به شما بستگی دارد که در خانه بنشینید: فقط برای استرس زا ترین بازی ها فضای کمی برنامه ریزی کنید و شروع کنید ! سهولت استفاده از آن نیز به Oculus Quest 2 اجازه می دهدحمل کردن, از طریق پرونده مقاوم در برابر آن.

بازی با Occulus Quest 2!

واقعیت مجازی برای همه سرها

سادگی استفاده از Oculus Quest 2 آن را به یک کلاه ایمنی ایده آل تبدیل می کند واقعیت مجازی را بیاموزید. بسیاری از لوازم جانبی باعث تقویت تجربه می شوند. بنابراین ، Oculus Quest 2 Fit Pack برای افرادی که دارای بینی شگفت زده ، گونه های گسترده (یا برعکس باریک) هستند ، انجام می شود: ماژول های مختلف کمک می کنند کلاه ایمنی را با مورفولوژی خود تطبیق دهید, و از این رو از پشتیبانی بهتر اطمینان حاصل کنید. تسمه Oculus Elite همچنین مکمل راحتی را برای همه کاربران و کاربران فراهم می کند.

طرح

بسیاری از پسوندهای ممکن

برای طرفداران بازی که علاوه بر این ، می خواهند از بازی های مورد علاقه خود در نسخه VR استفاده کنند ، Oculus Quest 2 را می توان از طریق کابل Oculus به کارت گرافیک یک کامپیوتر وصل کرد. این به شما امکان می دهد از کیفیت گرافیکی گلچین 360 درجه برای شبیه سازهای پرواز یا FPS مورد علاقه خود بهره مند شوید.

همچنین در مورد دارت و شما بخوانید

Oculus Quest 2 256 GB

Oculus Quest 2 256 GB N ° 1

هیچ یک رایانه شخصی یا کنسول مورد نیاز است, به لطف عملکرد فوق العاده سریع و گرافیک نسل جدید ، هر لحظه به شدت زندگی می کنند.

صفحه نمایش 50 ٪ پیکسل بیشتر از تلاش اصلی را نشان می دهد. علاوه بر این ، شما از دسترسی ممتاز به کنسرت های زنده و رویدادهای اختصاصی بهره مند می شوید.

کنترل کننده های لمسی جدید ارگونومی و دستورات شهودی را بهبود بخشیده اند که حرکات ، حرکات و اقدامات شما را در VR منتقل می کنند. هدست VR خود را با استفاده از کابل به یک کامپیوتر سازگار وصل کنید لینک چشمی و به صدها بازی و تجربه در VR در رایانه. با تلاش 2, همچنین می توانید با دوستان بازی کنید.

به لطف آینه کاری ، تجربه خود را در VR با افراد اطراف خود به اشتراک بگذارید ، دوستان خود را به طور واقعی پیدا کنید تا در مسابقات چند نفره با آن روبرو شوید یا به سادگی وقت خود را در کنار هم بگذرانید. Oculus Quest 2: دنیای مجازی نامحدود را بازی کنید ، ایجاد کنید و کاوش کنید.