ODR RED توسط SFR: چگونه می توان 100 یورو را به رنگ قرمز بازپرداخت کرد?, ODR RED توسط SFR: چگونه می توان بازپرداخت کرد?

ODR RED توسط SFR: چگونه می توان بازپرداخت کرد

پیشنهادات معتبر در 01/10/2023

ODR RED توسط SFR: چگونه می توان 100 یورو را به رنگ قرمز بازپرداخت کرد ?

از بازپرداخت چندین ده یورو در تلفن هوشمند و حداکثر 100 یورو در هزینه خاتمه خود به لطف Red SFR ODR استفاده کنید. چگونه از آن استفاده کنیم ? قرمزهای لحظه ای چیست؟ ? در صورت بروز مشکل چه باید کرد ? ما همه چیز را در مورد Odr Red توسط SFR به شما می گوییم !

 • ضروری:
 • Red by SFR 2 نوع پیشنهاد بازپرداخت را ارائه می دهد: عذاب در گوشی های هوشمند و odrs روشن است هزینه خاتمه.
 • می توانید بازپرداخت کنید چندین ده یورو در خرید موبایل قرمز شما.
 • اپراتور به شما پیشنهاد می دهد حداکثر 100 یورو بازپرداخت در مورد هزینه های خاتمه FAI قدیمی شما.

رنگ قرمز توسط SFR چیست ?

انواع مختلف ODR قرمز توسط SFR

ODR Red SFR یک است بازپرداخت پیشنهاد پیشنهاد شده توسط اپراتور قرمز توسط SFR. این امکان را به شما می دهد تا پس از خرید یا اشتراک ، مبلغ معینی پول (اغلب چندین ده یورو) را بازپرداخت کنید. قرمز توسط SFR پیشنهادات 2 نوع ODR ::

 1. ODR برای خرید تلفن هوشمند : ODR Red SFR در تلفن های هوشمند به شما امکان می دهد پس از خرید تلفن هوشمند از اپراتور ، چندین ده یورو بازپرداخت کنید. مبلغ بازپرداخت شده در برگه خرید تلفن هوشمند مشخص شده است. هرکسی می تواند از ODR Red SFR در تلفن های هوشمند ، قرمز توسط SFR مشتری استفاده کند یا خیر.
 2. ODR در هزینه های خاتمه : ODR RED SFR در مورد هزینه های خاتمه به شما امکان می دهد تا 100 یورو در هزینه های خاتمه ارائه دهنده دسترسی به اینترنت قدیمی خود بازپرداخت کنید. برای استفاده از آن ، شما باید کمتر از 60 روز یک مشتری جدید جعبه قرمز باشید.

ما در این مقاله برای شما توضیح می دهیم که روش دنبال کردن از این ODR RED توسط SFR بهره مند شوید.

اقتصاد

اعلام نکنید ، بهترین پیشنهادات را با یکدیگر مقایسه کنید !

هزینه یک تماس محلی

بهترین SFR RED RED از لحظه

منODR RED توسط SFR در هزینه های خاتمه در تمام طول سال معتبر است و در بازپرداخت هزینه های خاتمه اپراتور اینترنتی سابق خود ، 100 یورو را به شما ارائه می دهد.

ODR Red SFR در تلفن های هوشمند برای مدت زمان کوتاه تر معتبر است. بسته به لحظه ای که این مقاله را می خوانید ، ODR ها می توانند متفاوت باشند. در جدول زیر مجموعه ای از موارد زیر را پیدا کنید بهترین SFR RED ODR در تلفن های هوشمند.

ناخواسته، بی میل : 129 €

با بسته قرمز : 79 €

با بسته قرمز : 229 €

ناخواسته، بی میل : 749 €

با بسته قرمز : 579 €

ناخواسته، بی میل : 799 €

با بسته قرمز : 729 €

ناخواسته، بی میل : 899 €

با بسته قرمز : 829 €

نحوه درخواست بازپرداخت توسط SFR قرمز ?

میتونی پیدا کنی :

 • در ODR قرمز روی تلفن های هوشمند در بخش “تلفن“در وب سایت قرمز. آنها به طور مستقیم در برگه محصول موجود در تلفن هوشمند مورد نظر تفصیل می شوند.
 • در ODR قرمز در هزینه های خاتمه از FAI قدیمی شما از سایت اختصاص داده شده به ODR Red SFR.

روشی که باید درخواست بازپرداخت شما توسط SFR قرمز شود کوپن بازپرداخت شما.

به عنوان مثال ، برای ODR قرمز روی تلفن هوشمند, به طور کلی لازم است:

 1. به سایت ODR Red SFR اختصاص داده شده به تلفن های هوشمند ظرف 30 روز پس از خرید خود متصل شوید.
 2. پیشنهاد بازپرداخت را که مورد علاقه شما است انتخاب کنید.
 3. شناسه و رمز عبور SFR خود را وارد کنید.
 4. آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه خود را ثبت کنید.
 5. درخواست خود را تأیید کنید.

شما از پیشرفت درخواست خود از طریق ایمیل یا پیام کوتاه مطلع می شوید. بازپرداخت برای تلفن های هوشمند قرمز به طور کلی است در فاکتورهای آینده شما در تأخیر 16 هفته پس از دریافت درخواست خود.

ODR از طریق پست آیا ODR در تلفن های هوشمند یا ODR در هزینه های خاتمه, هیچ درخواستی ارسال شده از طریق پست پردازش نمی شود. شما باید همانطور که در کوپن خود نشان داده شده است درخواست خود را انجام دهید.

هزینه های خاتمه بازپرداخت RED SFR: چگونه درخواست را انجام دهیم ?

همانطور که در بالا مشخص شد ، اگر در یک پیشنهاد جعبه قرمز مشترک شوید ، می توانید توسط SFR هزینه خاتمه و بسته شدن خدمات اپراتور قدیمی خود را با RED بازپرداخت کنید حد 100 یورو.

برای واجد شرایط بودن, فقط یک پیشنهاد جعبه قرمز را بیرون بیاورید و درخواست بازپرداخت در یک 90 روز پس از اشتراک وی.

برای برای درخواست بازپرداخت هزینه های خاتمه خود ، فقط باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به سایت اختصاص داده شده به ODR Red Box SFR در بخش “خانه اینترنتی”.
 2. فرم آنلاین را پر کنید.
 3. آن را اضافه کنید فاکتور از اپراتور سابق خود که در آن هزینه های خاتمه پرداخت شده است. لطفا توجه داشته باشید ، این فاکتور باید از آنجا باشد کمتر از 3 ماه.
 4. درخواست خود را تأیید کنید.

بازپرداخت خود را به صورت اعتبار در حساب SFR در یک اعتبار در مورد قرمز دریافت خواهید کرد 5 هفته پس از دریافت درخواست ODR خود.

به لطف حمایت مالی قرمز ، پاداش های قرمز کسب کنید ، با ارسال کد حامی مالی قرمز به فرزندان خود ، تا 15 یورو در هر اشتراک ، تخفیف در فاکتورهای ماهانه خود دریافت کنید !

من با SFR ODR با قرمز خود مشکلی دارم ، چه کاری باید انجام دهم ?

شما پیشنهاد بازپرداخت قرمز پذیرفته نشده است و شما نمی فهمید که چرا ? اینجاست برخی از چک ها قبل از تماس با RED توسط خدمات مشتری SFR انجام شود.

❓ آیا شما واجد شرایط هستید ? برای یک ODR قرمز در تلفن هوشمند ، باید تلفن همراه خود را خریداری کرده باشید 30 روز. برای یک ODR قرمز در مورد هزینه های خاتمه ، باید درخواست خود را کمتر کنید 3 ماه (90 روز) پس از خاتمه پیشنهاد قدیمی خود.
❓ آیا ODR همیشه معتبر است ? قرمزهای ODR همیشه در تمام طول سال معتبر نیستند. به عنوان مثال ، ODR در تلفن های هوشمند فقط چند هفته طول می کشد. همچنین ، مهم است که در بالای کوپن بازپرداخت خود که از یک پیشنهاد همیشه معتبر استفاده می کنید ، بررسی کنید.
❓ آیا خط قرمز شما فعال است ? اگر خط قرمز اصلی شما دیگر فعال نیست ، شما واجد شرایط ODR Red توسط SFR نیستید.
❓ آیا آخرین فاکتورهای قرمز خود را پرداخت کرده اید ? به همین ترتیب ، اگر آخرین فاکتورهای قرمز خود را پرداخت نکرده اید ، با پیشنهادات بازپرداخت SFR واجد شرایط قرمز نیستید.

اگر همه این چک ها انجام شده است و شما هنوز نمی فهمید که چرا ODR قرمز شما توسط SFR اعتبار ندارد, تو می توانی با خدمات مشتری Red SFR تماس بگیرید. قبل از تماس با یک مشاور قرمز اطمینان حاصل کنید که اطلاعات زیر را با خود داشته باشید:

 • تعداد پرونده رد شده شما
 • الگوی نمایش داده شده از امتناع (اختیاری)
 • اطلاعات تماس شخصی شما
 • شماره خط ثابت یا تلفن همراه

برای با خدمات مشتری قرمز تماس بگیرید, سپس چندین راه حل دارید.

 1. از سایت اختصاصی : فرم اختصاصی را تکمیل کنید و به یاد داشته باشید که حداکثر اطلاعات را در مورد وضعیت خود ارائه دهید. یک مشاور قرمز متخصص در ODRS به شما باز می گردد. زمان پردازش درخواست ها تقریباً 10 روز است.
 2. از طریق برنامه Red & Me : روی بخش “راهنما” در پایین صفحه خود کلیک کنید ، سپس روی “با ما تماس بگیرید” و به خودتان اجازه دهید توسط لئو ، دستیار قرمز مجازی هدایت شوید.
 3. از وب سایت Red by SFR : به وب سایت Red by SFR بروید و روی نماد “راهنما” در پایین صفحه خود کلیک کنید. سپس به خودتان اجازه دهید توسط دستیار قرمز مجازی ، “لئو” هدایت شوید.
 4. تلفنی : می توانید با شماره 08 01 82 00 36 معامله کنید تا از طریق تلفن با یک مشاور قرمز در تماس باشید. لطفاً توجه داشته باشید ، این شماره برای مشتریان جدید جعبه قرمز محفوظ است.
 5. از طریق شبکه های اجتماعی : در نهایت امکان تماس با یک مشاور قرمز از رسمی Red توسط صفحات SFR در شبکه های اجتماعی توییتر و فیس بوک امکان پذیر است.

اقتصاد

بهترین پیشنهاد جعبه یا موبایل را پیدا کنید و پس انداز کنید !

ODR RED توسط SFR: چگونه می توان بازپرداخت کرد ?

با تشکر از پیشنهادات بازپرداخت قرمز ، می توانید با تغییر اپراتور یا خرید تلفن هوشمند ده ها یا حتی صدها یورو پس انداز کنید. دریابید که قرمزهای ODR از چه کسی تشکیل شده اند ، به آنها پرداخته می شود و چگونه می توان از آن بهره مند شد.

 • ضروری
 • ODR به معنی “بازپرداخت پیشنهاد“و تبلیغی را تعیین می کند که به مشتری اجازه می دهد تا بعد از خرید یا اشتراک ، تا حدی بازپرداخت شود.
 • در ODR RED توسط SFR عمدتا مربوط به هزینه های خاتمه پس از تغییر اپراتور یا خرید تلفن است.
 • قرمز توسط SFR بازپرداخت می کند هزینه خاتمه توسط اپراتور سابق خود ، حداکثر 100 یورو اعمال می شود.
 • پس از خرید یک تلفن هوشمند قرمز ، مبلغ 20 تا 100 یورو را می توان برای شما بازپرداخت کرد.

پیشنهاد بازپرداخت چیست ?

پیشنهاد بازپرداخت قرمز

آ بازپرداخت پیشنهاد (یا ODR) با یک نوع تبلیغ بسیار خاص مطابقت دارد ، که به مشتریان این امکان را می دهد تا پس از اشتراک یا خرید یک محصول ، بازپرداخت شوند. ODR توسط بسیاری از اپراتورهای مخابراتی از جمله Red توسط SFR استفاده می شود.

برخی از پیشنهادات بازپرداخت در طول سال تنظیم شده است ، این به عنوان مثال مورد است ODR در هزینه های خاتمه از اپراتور سابق. برخی دیگر دقیق تر هستند ، مانند ODR های مرتبط با خرید تلفن ، که به ریتم مشارکت بین قرمز و تولید کنندگان مختلف تلفن همراه متفاوت است.

برخلاف تبلیغات “کلاسیک” ، پیشنهادات بازپرداخت اجازه کاهش فوری را نمی دهد. در واقع ، این یک بازپرداخت تاخیری است که پس از درخواست به دست آمده است.

رنگ قرمز توسط SFR چیست ?

در پیشنهادات بازپرداخت قرمز تقسیم به دو دسته:

 1. بازپرداخت هزینه های خاتمه اعمال شده توسط اپراتور سابق.
 2. بازپرداخت بخشی از قیمت تلفن هوشمند خریداری شده.

پیشنهاد بازپرداخت قرمز در هزینه های خاتمه

برای جذب مشتریان جدید ، Red by SFR یک پیشنهاد جذاب ارائه می دهد: هزینه های خاتمه را بازپرداخت کنید به دلیل یک دوره تعهد با یک اپراتور دیگر ، حداکثر 100 یورو.

برای بهره مندی از این ODR ، باید به یکی از این موارد پاسخ دهید:

 • شما دارید جعبه قرمز جعبه خود را خاتمه داد یا SFR برای کمتر از 6 ماه با تغییر آدرس خود ، و در یک جعبه قرمز مشترک هستید.
 • شما هستید قرمز جدید توسط مشتری SFR, در حالی که همیشه با ارائه دهنده دسترسی به اینترنت قدیمی خود (ISP) درگیر هستید.

اگر این مورد است ، می توانید بصورت آنلاین اقدام کنید. بازپرداخت خود را دریافت خواهید کرد به شکل داشتن در یک یا چند فاکتور ، طی یک دوره تقریباً یک ماه از دریافت درخواست شما.

این پیشنهادات بازپرداخت به مرور زمان محدود است ، اما نگران نباشید ، آنها معمولاً به طور مداوم تمدید می شوند.

این اودر قرمز برای اشتراک با پیشنهاد موبایل SFR برای اشتراک قرمز معتبر نیست.

پیشنهادات بازپرداخت قرمز در تلفن ها

پیشنهاد بازپرداخت قرمز

نوع دیگری از پیشنهاد بازپرداخت: ODR را دنبال کنیدخرید تلفن قرمز. اصل ساده است: شما یک تلفن هوشمند را از طریق وب سایت SFR توسط Red by SFR خریداری می کنید ، فقط باید یک کوپن را پر کنید و آن را از طریق پست ارسال کنید تا بازپرداخت جزئی در هفته های بعدی دریافت کنید.

میزان بازپرداخت بستگی به مدل تلفن هوشمند خریداری شده دارد ، اما به طور کلی است بین 20 تا 100 €. این ODR ها مستقیماً توسط سازنده شریک اداره می شوند (شیائومی ، افتخار و غیره).

درست مثلبازپرداخت پیشنهاد هزینه های خاتمه ، این نوع ODR با گذشت زمان محدود است. آنها به طور مرتب در سایت قرمز ظاهر می شوند ، شما باید توجه داشته باشید تا آنها را از دست ندهید !

شما می خواهید از SFR لحظه ای از ODR Red استفاده کنید ?

شما می خواهید از SFR لحظه ای از ODR Red استفاده کنید ? 01 86 65 26 84

شما می خواهید از SFR لحظه ای از ODR Red استفاده کنید ? برنامه درست و ODR را با SFR لحظه ای در مورد بسته ها و هزینه های خاتمه کشف کنید ! به تبلیغات مراجعه کنید

چگونه می توان از یک ODR قرمز بهره مند شد ?

آرزو می کنی از یک پیشنهاد بازپرداخت بهره مند شوید, اما چطور می شود انجامش داد ? در اینجا روشی است که باید مطابق با ODR انتخاب شده دنبال شود.

 1. به صفحه بروید عذاب.قرمز توسط-sfr.خط و خود را شناسایی کنید.
 2. تکمیل فرم آنلاین.
 3. اسناد درخواست شده را به شما اضافه کنید. اینها با توجه به وضعیت شما متفاوت هستند:
  • اگر مشتری قرمز جدیدی هستید, شما باید یک نسخه از فاکتور (تمام صفحات) پایان قرارداد ISP قدیمی خود را تهیه کنید ، که مربوط به کمتر از 3 ماه است. این باید هزینه خاتمه اعمال شده را ذکر کند.
  • اگر مشتری سابق Red/SFR هستید که نقل مکان کرده است, شما باید یک نسخه از پایان فاکتور قرارداد را برای پیشنهاد قدیمی خود که قدمت آن از کمتر از 6 ماه است ، تهیه کنید ، که به هزینه های خاتمه اشاره می کند. شما همچنین باید اولین فاکتور جعبه قرمز را برای پیشنهادی که به تازگی مشترک کرده اید ارائه دهید.
 4. درخواست آنلاین خود را نهایی کنید و حمل و نقل آن را تأیید کنید.
 5. می توانید پیشرفت پرونده خود را دنبال کنید عذاب.SFR.خط.
 1. به صفحه بروید قرمز توسط-sfr.FR/تلفن.
 2. شما می توانید تلفن های سازگار با ODR را در ذکر “20 € بازپرداخت” ، “30 € بازپرداخت” و غیره تشخیص دهید.
 3. تلفن هوشمند مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید کنید. مراقب باشید ، فکر کنید اثبات خرید را حفظ کنید.
 4. به طور موازی ، روی “بارگیری کوپن” کلیک کنید.
 5. شما به کوپن سازنده دسترسی پیدا می کنید که روش دنبال کردن را توضیح می دهد بازپرداخت خود را بدست آورید.
 6. پس از دریافت تلفن هوشمند شما ، کوپن را تکمیل کنید (برخی از اطلاعات در کارت بسته بندی تلفن هوشمند است).
 7. آنها را جمع کنید دستبند پرسیده شده: کوپن مشارکت ، بارکد تلفن هوشمند ، کد IMEI تلفن هوشمند ، اثبات اصلی خرید ، دنده (قطعات بسته به پیشنهاد می توانند متفاوت باشند ، به یاد داشته باشید که اطلاعات را از کوپن ODR بررسی کنید).
 8. پرونده خود را ارسال کنید توسط ایمیل در آدرس ذکر شده در کوپن.
 9. برای مدیریت پروژه, از طریق آدرس مشخص شده در کوپن مستقیماً با سازنده تماس بگیرید.

ODR قرمز توسط SFR لحظه

چی بازپرداخت پیشنهادات در حال حاضر توسط قرمز توسط SFR ? در اینجا یک مرور کلی وجود دارد. به یاد داشته باشید که به طور مرتب با وب سایت قرمز مشورت کنید تا از آخرین اخبار آگاه باشید. تخفیف های فوری بزرگ معتبر هستند.

جزئیات ODR RED توسط SFR لحظه – معتبر در 01 سپتامبر 2023

بازپرداخت نوع پیشنهاد ماهیت پیشنهاد بازپرداخت تاریخ اعتبار
ODR RED با هزینه خاتمه SFR بازپرداخت هزینه های خاتمه اعمال شده توسط ISP قدیمی ، برای اشتراک جعبه قرمز 100 یورو از 06/16/2023 تا 04/09/2023 (تجدید مداوم)
ODR RED با خرید SFR یک تلفن هوشمند بازپرداخت برای خرید موبایل (به لیست وب سایت اپراتور مراجعه کنید) با بسته تلفن همراه 20 یورو از 08/22/2023 تا 09/10/2023
بازپرداخت برای خرید سامسونگ گلکسی S23 (تولید کننده ODR) 150 € از 08/18/2023 تا 24/08/2023
بازپرداخت برای خرید موبایل (به لیست وب سایت اپراتور مراجعه کنید) با بسته تلفن همراه 40 یورو از 08/22/2023 تا 09/10/2023

پیشنهادات معتبر در 01/10/2023

شما می خواهید ODR RED توسط SFR را بدانید ?

شما می خواهید بدانید که ODR قرمز توسط SFR چیست ? 01 86 65 26 84

شما می خواهید بدانید که ODR قرمز توسط SFR چیست ? ODR قرمز را توسط SFR لحظه کشف کنید و حداکثر 100 یورو پس انداز کنید در هزینه های خاتمه شما ! به تبلیغات مراجعه کنید

به روز شده در 09/01/2023

Léa مطالب سایت Echos du Net را بین سالهای 2019 و 2021 نوشت و به روز کرد.