از کجا می توان یک دفتر مایکروسافت را با مجوز قیمت پایین خریداری کرد?, Office 365 منقضی شد ، من از پرداخت هر سال خودداری می کنم! حل شده

Office 365 منقضی شد ، من از پرداخت هر سال خودداری می کنم

بزرگترین تبلیغات

از کجا می توان یک دفتر مایکروسافت را با مجوز قیمت پایین خریداری کرد ?

چند سال پیش ، برای استفاده از Microsoft Office ، لازم بود CD اختصاصی دریافت کرده و مستقیماً نرم افزار را از طریق پشتیبانی فیزیکی نصب کنید. این مورد خرید رسمی یا هک کردن است. امروز ، با ظهور Dematerialized برای همه نرم افزارها ، اکنون همه چیز تغییر کرده است: دریافت مجوز اختصاص داده شده به دفتر Pack بسیار ساده تر است. ما مطمئناً می توانیم از طریق پلتفرم خرید که مستقیماً توسط مایکروسافت نگهداری می شود ، بلکه توسط سایر فروشندگان نیز برای به دست آوردن کنجد به طور مستقیم توسط مایکروسافت ، بلکه توسط سایر فروشندگان ، یا تأیید نشده توسط غول آمریکایی ، نیز انجام دهیم. با این حال مراقب باشید: تمام کلیدهای فعال سازی ذکر شده در اینجا واقعاً معتبر و کاربردی هستند. گاهی اوقات حتی با قیمت بسیار سودمندتر در دسترس است.

خدمات انجام شده در فرانسه

 • مستقر در فرانسه (Siret ، Siren ، RCS)
 • فروشنده مجاز مایکروسافت (MNP)
 • خدمات واکنش پذیر مشتری

بزرگترین کاتالوگ مجوزهای خرده فروشی

 • قابل اعتماد
 • کمک نصب
 • بسیاری از کلیدهای خرده فروشی

بزرگترین تبلیغات

 • قابل اعتماد
 • قیمت جذاب
 • پشتیبانی فنی بسیار واکنشی

علیرغم ورود بسیاری از خدمات رقیب و به ویژه در دسترس برای چند سال در ابر ، Microsoft Office 365 Suite به راحتی یکی از کامل ترین و کاربردی ترین و کاربردی در یک محیط حرفه ای و دانشجویی است. و در حالی که شروع سال تحصیلی قریب الوقوع است ، پروکسی مجوز برای بسیاری از کاربران بالقوه از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود. با این حال ، با گذشت سالها ، عملکرد دفتر تغییر کرده است ، حتی اگر این به معنای از دست دادن کاربران به پیشنهادات مختلف ارائه شده توسط mircorosft باشد. در حالی که شما به سادگی می توانید یک بسته نرم افزاری قابل بارگیری را در ویندوز یا رایانه Mac خود دریافت کنید ، ناشر اخیراً روش توزیع خود را برای این سرویس اصلاح کرده است ، Microsoft 365 ، اکوسیستم برنامه کاربردی برنامه وب و نرم افزار هماهنگ شده در ابر. این مجموعه بنابراین شامل Word ، Excel یا Powerpoint (کلاسیک بسته) ، بلکه سایر خدماتی است که از دوره Covvi مانند تیم ها ، OneDrive یا Outlook از افزایش محبوبیت بهره مند شده اند.

به عبارت دیگر ، مایکروسافت به وضوح این اکوسیستم را در قالب دو اشتراک ماهانه با توجه به نیاز کاربر برجسته می کند. خواه اشتراک های شخصی یا خانوادگی باشد ، که عمدتاً با تعداد افرادی که قادر به استفاده از خدمات همزمان هستند (و ظرفیت ذخیره سازی مجاز به OneDrive) متمایز است ، این پیشنهادات همیشه شامل کل اکوسیستم است ، و نه فقط بسته اداری ، همانطور که در گذشته می توانستیم. با این حال ، در حاشیه فرمول های پرداخت شده خود ، مایکروسافت اجازه دسترسی رایگان به برنامه های اداری آنلاین خود را صادر می کند (با محدودیت های اشتغال که می تواند با پیشنهاد حق بیمه شکسته شود).

با وجود همه چیز ، حتی اگر توسط مایکروسافت بسیار کمتر برجسته شود ، همیشه می توان Pack Office را به عنوان یک مجموعه نرم افزاری ساده دریافت کرد ، که در یک زمان قابل خرید است. اما برخلاف مایکروسافت 365 ، Office Pack خریداری شده از به روزرسانی ها یا تحولات سود نمی برد: بنابراین ، اگر کاربر از نسخه قبلی Office Pack بهره مند شود ، او باید جدیدترین نسخه را خریداری کند تا از نوآوری های مختلف استفاده کند نرم افزار. بنابراین ، خرید منحصر به فرد یک مزیت برای عدم پرداخت اشتراک ماهانه است ، اما این یک اشکال طولانی مدت است ، زیرا به منظور استفاده از ویژگی های جدید ارائه شده توسط Office Pack ، خرید مجوز به طور بالقوه لازم خواهد بود. بنابراین ، با در نظر گرفتن این واقعیت ، اکنون به دست آوردن بسته اداری ، با دو وسیله متفاوت ، کاملاً امکان پذیر است. بنابراین یک کاربر می تواند از طریق وب سایت رسمی مایکروسافت ، بلکه از طریق سیستم عامل های مختلف فروش مجدد که به طور رسمی توسط ناشر تأیید شده است ، عبور کند.

و این همه چیز نیست ، زیرا اگر در واقع امکان دستیابی به مجموعه نرم افزار از طریق سیستم عامل های تأیید شده توسط مایکروسافت امکان پذیر باشد ، دومی همیشه محصول را با قیمت بالایی ارائه می دهد: برای روبرو شدن ، فروشندگان مختلف شخص ثالث کلیدهای بازاریابی را برای فعال کردن Pack Office ارائه می دهند با قیمت های بسیار جذاب تر. لطفا توجه داشته باشید: برخی از این سایت ها کلاهبرداری ساده هستند. بنابراین مهم است که واقعیت کاذب را تشخیص دهیم و در مورد سایتهایی که توسط مایکروسافت به توافق رسیده اند ، اجازه دریافت مجوز معتبر را با قیمت مناسب بدانیم. هدف از این انتخاب ، ارائه ایده ای از سیستم عامل هایی است که به طور کلی توسط کاربران اینترنت قابل اعتماد هستند تا بتوانند محصولی را از این طریق با قیمت مناسب خریداری کنند. همچنین توجه به این نکته حائز اهمیت است که برخی از سیستم عامل های مورد بحث در اینجا به چارچوب قانونی برای فروش مجدد نرم افزار احترام می گذارند ، در حالی که برخی دیگر در روش خود کم نظیر هستند.

 • 1. آن
 • 2. کلیسفان
 • 3. کلیزف
 • 4. Godeal24
 • نحوه انتخاب سایت از کجا می توان دفتر کلیدی خود را خریداری کرد ?

Office 365 منقضی شد ، من از پرداخت هر سال خودداری می کنم !

JOD35, شما باید یک فرهنگ لغت بگیرید: اشتراک سالانه به معنای اشتراک است که هر سال تمدید می شود.
این مانند بیمه خانه یا ماشین شماست ، مثل مالیات شما است ، مثل مهمانی شماست: هر 12 ماه یکبار برمی گردد .

راه حل دیگر ? شما را از اتوماسیون اداری عبور داده و قلم و ماشین حساب خود را از سر بگیرید .

خوب است ، بازنشستگی ! مخصوصاً در آنتیل . 🙂
ریموند (اینسا ، AFPA ، CF/R)

همانطور که پیام امضا نشان می دهد ، بازنشستگی است ! ما توسط دانشمندان رایانه خود یک رایانه شخصی به شما ارائه می دهیم و سپس با استفاده از بازنشستگی خود ، اشتراک ها را کم کم کشف می کنید. برخی ، شما آنها را بدون تردید بیش از حد بلکه در دفتر حذف می کنید ، شما این سؤال را می پرسید. مخصوصاً وقتی چیزی در آن نمی دانید !

به هر حال برای پاسخ (از یک همکار سابق فکر می کنم ، من در دانشگاه بودم) متشکرم.

پست های ارسال شده 57730 تاریخ ثبت نام دوشنبه 13 اوت 2007 آخرین تأمین مداخله در 24 سپتامبر 2023 17 145
20 ژوئیه. 2014 در 21:31

بنابراین ، برای اطلاعات کامل شما:
– نسخه کامل Microsoft Office پرداخت می شود
– یک نسخه استارت وجود دارد ، اما بنابراین ناقص است
– یک فرمول اشتراک ، Office 365 وجود دارد که شما اعلام می کنید رد می کنید
– شما می توانید مایکروسافت و تجمع را برای OpenOffice یا Libreoffice ، با مزایای آن (رایگان) و معایب (برخی) آن رها کنید .

پست های ارسال شده 28331 تاریخ ثبت نام جمعه 30 مارس 2007 آخرین وضعیت مداخله 28 مه 2016 8 947
20 ژوئیه. 2014 ساعت 1:41 بعد از ظهر

سلام
راه حل دیگر ?
از دفتر آزاد یا دفتر Libre استفاده کنید