OLED ، QLED یا NEO QLED: که تلویزیون سامسونگ برای جمعه سیاه انتخاب می کند? Numerama ، Neo Qled ، Qled ، OLED ، LED و LCD به چه معنی است? | سامسونگ ch_fr

qled vs neo qled

تمام اخبار سامسونگ

OLED ، QLED یا NEO QLED: که تلویزیون سامسونگ برای جمعه سیاه انتخاب می کند ?

سامسونگ Neo Qled // منبع: تلویزیون سامسونگ

برای جمعه سیاه ، سامسونگ استدلال هایی برای تغییر تلویزیون شما دارد. تولید کننده تخفیف های قابل توجهی در بیشتر محدوده های خود از جمله جدیدترین آنها ارائه می دهد.

کاتالوگ تلویزیون سامسونگ 2022 هرگز چنین تنوع کاشی های مختلف را تجربه نکرده است. LCD ، OLED ، QLED ، NEO QLED: دشوار است بدانید که چه نوع دال برای نیازهای آن مناسب ترین است.

برای کمک به شما در انتخاب تلویزیون جدید خود ، و از تبلیغات ارائه شده توسط سامسونگ برای جمعه سیاه استفاده می کنیم ، ما از ویژگی های مدل های اصلی تلویزیون های ارائه شده توسط سازنده استفاده می کنیم.

سامسونگ Neo Qled: کیفیت تصویر غیرقابل مقایسه در 4 یا 8K

سامسونگ به دلیل محدوده Neo Qled خود ، یک نور پس زمینه کوچک LED را انتخاب کرده است. یک فناوری مبتنی بر LED های کوچکتر از حد معمول ، و بنابراین بیشتر. آنها کنترل بهتری از روشنایی ، تضاد و در نتیجه مدیریت بهتر رنگ را فراهم می کنند.

دامنه Neo Qled سامسونگ همچنین از یک پردازنده کاملاً جدید ، پردازنده کوانتومی بهره می برد. او از هوش مصنوعی استفاده می کند و یادگیری عمیق برای بهبود کیفیت محتوای خود و تجربه تقریباً کامل بصری در 4 یا 8K. همچنین به شما امکان می دهد تا محتوا را به درستی با چشمان خود تطبیق دهید. این کار را به لطف حالت Eyecomfort انجام می دهد ، که روشنایی را با توجه به زمان روز سازگار می کند ، یا تقویت کننده عمق واقعی که باعث تسکین و عمق تصاویر شما می شود.

علاوه بر یک تجربه متصل پیشرفته ، که به شما امکان می دهد به راحتی به خدمات SVOD ، اشیاء متصل یا دستیار صوتی خود دسترسی پیدا کنید ، تلویزیون های Neo Qled نیز به لطف درگاه های HDMI 2 خود برای بازی قطع می شوند.1. آنها به شما امکان می دهند با آخرین کنسول های نسل تا 4K در 144 هرتز بازی کنید. در هر شرایطی چه تجربه مایع را بدست آورید.

Neo Qled TV 43QN90B (2022) // منبع: سامسونگ

اگر به دنبال یک تلویزیون 4K Neo QLED هستید ، سامسونگ از شما دعوت می کند تا مرجع 43QN90B و مورب 43 اینچی خود را با کاهش 300 یورو برای جمعه سیاه کشف کنید. یک تخفیف زیبا ، که قیمت آن را در کل دوره 999 یورو کاهش می دهد.

Neo Qled TV 65QN800B (2022) // منبع: سامسونگ

اگر از تجربه 8K وسوسه شده اید ، باید در حدود 65QN800B باشد که باید آن را بچرخانید. این صفحه نمایش 65 اینچی به لطف کاهش 1000 یورو در تمام مدت با 2،699 یورو ارائه می شود. این تلویزیون همچنین از ODR (پیشنهاد بازپرداخت) 400 یورو بهره می برد که به شما امکان می دهد این لایحه را به 2،299 یورو کاهش دهید.

تلویزیون OLED سامسونگ 55S95B با 1499 یورو

فناوری OLED از کیفیت سیاهان خود متمایز است ، زیرا این فناوری استفاده می کند به این معنی است که هر پیکسل نور خاص خود را ساطع می کند (یا نه). اگر به دنبال تلویزیون برای تماشای ورزش یا فیلم ها از جمله HDR هستید ، این یک صفحه OLED است که به آن نیاز دارید.

سامسونگ اخیراً با 55S95B تلویزیون OLED را در کاتالوگ خود داشته است. علاوه بر مورب 55 اینچ و تعریف 4K آن ، از سازگاری آن با بسیاری از استانداردها ، بین Dolby Atmos برای Sound و HDR10+ برای تصویر برجسته است. حضور درگاه های HDMI 2.1 و تجربه کامل متصل (تلویزیون ، SVOD ، دستیار آواز ، SmartThings) یک نکته مهم را تشکیل می دهند.

OLED TV 55S95B // منبع: سامسونگ

برای جمعه سیاه ، از کاهش 600 یورو که آن را به 1،499 یورو کاهش می دهد ، سود می برد.

تلویزیون QLED سامسونگ 65Q60B با 899 یورو (از طریق ODR)

فناوری QLED سامسونگ مبتنی بر فیلتر است نقاط کوانتومی. این یکی سیستم نور پس زمینه را بهبود می بخشد ، به منظور به دست آوردن تصاویر بسیار روشن ، در حالی که از رنگ آمیزی رنگ جلوگیری می کند. نتیجه یک تصویر درخشان و دارای رنگهای روشن و دقیق است. تلویزیون های Qled همچنین از این مزیت برخوردار هستند که از OLED در دسترس تر باشند.

تلویزیون های QLED سامسونگ نیز از ضعف بهره مند می شوند تاخیر ورودی, ایده آل برای بازی بازی های ویدیویی رقابتی. این به عنوان مثال ، مورد سامسونگ 65Q60B است.

این صفحه نمایش 65 اینچ 4K دارای کل زرادخانه مدرن ترین تلویزیون های سامسونگ چه از نظر تصویر و چه از ویژگی ها است (تلویزیون متصل ، HDR 10+). همچنین به لطف چندین عنصر ، مانند مرکز بازی سامسونگ ، تجربه بازی افزایش یافته است (که امکان دسترسی به سرویس های بازی مانند GeForce Now را فراهم می کند). ما همچنین به وجود درگاه های HDMI 2 توجه می کنیم.1 اجازه بازی با کنسول های لحظه در بهترین شرایط.

Qled 65Q60B (2022) // منبع: تلویزیون سامسونگ

در حال حاضر ، این صفحه با کاهش 300 یورو ارائه می شود ، که به شما امکان می دهد آن را برای 999 یورو بدست آورید. همچنین می توانید از ODR 100 یورو اضافی استفاده کنید تا این لایحه را از یک شکاف پایین بیاورید.

برای جمعه سیاه ، سامسونگ به شما کمک می کند تلویزیون خود را روی دیوار آویزان کنید

علاوه بر تخفیف های ارائه شده در بسیاری از مدل های آن ، سامسونگ یک جایزه کوچک بسیار خوب به شما ارائه می دهد. اگر مدلی را که مربوط به این عمل است به دست می آورید ، بدون پرداخت یک پنی دیگر ، به طور خودکار یک دیواری دریافت خواهید کرد. دومی به طور خودکار به سبد شما اضافه می شود.

همچنین توجه داشته باشید که در صورت تمایل ، یک تکنسین می تواند به صورت رایگان در خانه مداخله کند تا قلاب و تلویزیون را که می خواهید نصب کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید انتخاب “تحویل با راه اندازی و نصب دیوار دیواری” هنگام تصمیم گیری در مورد روش تحویل ، پس از تأیید سبد خرید خود.

تمام اخبار سامسونگ

کاوش کردن

برای درک اینکه چه فناوری هایی امروز در پشت تصاویر از تلویزیون های قابل توجه از تلویزیون پنهان شده اند ، بازگشت به ریشه ها مفید است.

LCD: نمایشگر کریستال سبک

هنگامی که در نهایت صفحه دوره تلویزیون با لوله کاتد تبدیل شد ، اولین صفحه های مسطح به نمایشگاه های ما حمله کردند. تلویزیون های LCD ، متشکل از آنچه که کریستال های مایع (کریستال های مایع) نامیده می شوند ، بسته به جهت کریستال ها قادر به نمایش رنگ های مختلف بودند. هر آنچه که برای آن نیاز داشتند ، یک نور پس زمینه مناسب بود ، که یک بار توسط لوله های فلورسنت بیان شد.

LED: دیود ساطع کننده نور

به جای ترکیب لوله های فلورسنت و صفحه های کریستالی مایع ، تلویزیون های LED از دیودهای الکترولومینسانس (دیودهای ساطع کننده نور) استفاده می کنند که از نور ساطع می شوند. در مقایسه با فناوری LCD ، تلویزیون های LED ارزان تر ، مؤثرتر و پیکسل های فردی آسان تر بودند – یک جزئیات کوچک ، اما برای تصویر کلی یک تلویزیون بسیار مهم است. در واقع ، این امکان ارائه دقیق تر تضادها را فراهم می آورد. از نظر طراحی نیز ، دیودهای الکترولومینسانس فضای بسیار کمتری را به خود اختصاص دادند ، که باعث می شد تلویزیون های نازک تر ارائه دهند.

سامسونگ سامسونگ

Qled Samsung TV
نقاط کوانتومی از نظر تلویزیون از فناوری متحول می شوند.

تشویق رعد و برق برای نقاط کوانتومی: QLED جهان تلویزیون ها را متحول می کند
تصویر: سامسونگ

QLED: فناوری کوانتومی نقطه

با QLED ، سامسونگ واقعاً در بازار تلویزیون متحول شده است. به لطف فناوری جدید نقاط کوانتومی ، نور دیودها دیگر مستقیماً در کریستال های مایع پیش بینی نمی شود ، اما ابتدا به فیلمی متشکل از نانوذرات (نقطه کوانتومی یا نقاط کوانتومی) می رسد. این فیلم قبل از نمایش در صفحه تلویزیون رنگ ها را بهینه می کند. نتیجه به سادگی مجلل است: تلویزیون QLED سامسونگ به خصوص رنگهای روشن را به نمایش می گذارد و قله های روشنایی دیدنی و جذاب را ارائه می دهد ، حتی در شرایط مخصوصاً روشن.

OLED: انتشار نور ارگانیک

بر خلاف QLED ، OLED بر اساس “دیودهای ساطع کننده نور آلی” ساخته شده است ، یعنی دیودهای الکترولومین آلی که برخلاف کریستال های مایع ، نور خود را تولید می کنند. مزیت: هر پیکسل را می توان به طور دقیق کنترل کرد. این امر باعث می شود تضادهای نفس گیر و سطح سیاه فوق العاده عمیق ، به خصوص در اتاق های تاریک ، به دست بیاورند. اما این همچنین بزرگترین نقطه ضعف این فناوری است: کیفیت تصویر خوب تمایل به تخریب در یک محیط روشن دارد.

سامسونگ نئو Qled

این تلویزیون ها دیدگاه های عالی ارائه می دهند. فناوری 8k ، تضادهای بهینه و چشمگیر آن: بهترین تجربه این است که خودتان آن را تجربه کنید !

چشم اندازهای جدید با Neo Qled
تصویر: سامسونگ

چشم اندازهای متعالی: Neo Qled

آخرین مدل های پرچمدار سامسونگ تلویزیون از نور پس زمینه مبتنی بر LED های کوچک تر استفاده می کنند: Mini-LED. به طور مشخص ، مینی رهبری این نسل از تلویزیون ها چهل برابر کوچکتر از دیودهای قبلی است. چه چیزی تغییر می کند ? بسیاری از چیزها ، زیرا این منابع سبک کوچک نه تنها فضای کمتری را به خود اختصاص می دهند ، بلکه اندازه کاهش یافته آنها به شما امکان می دهد خیلی بیشتر در صفحه نمایش ادغام کنید.

نتیجه: چنین LED های کوچک از نظر طراحی استانداردهای جدیدی را تعیین می کنند. آنها به شما امکان می دهند تلویزیون های فوق العاده نازک و تقریباً هم مرز ایجاد کنید. علاوه بر این ، بزرگترین تراکم LED تأثیر مستقیمی بر کیفیت تصویر دارد. تلویزیون های Neo Qled رنگهای فوق العاده شدید و کنتراست های عمیق را با قله های درخشندگی بسیار بالا نشان می دهند. چه چیزی به طور مستقیم در اتاق نشیمن خود از تصاویر مانند ما که معمولاً آن را در زندگی واقعی می بینیم سود می بریم.

تفاوت بین مینی رهبری و میکرو رهبری چیست ?

اصطلاح مینی LED به ویژه دیودهای الکترولومینسانس بسیار کوچک (LED) را که در آخرین تلویزیون های Qled Neo از سامسونگ استفاده می شود ، تعیین می کند. اندازه آنها امکان دستیابی به یک طراحی فوق العاده خوب و تراکم LED بیشتر را فراهم می آورد ، که منجر به بهبود چشمگیر در کیفیت تصویر می شود.

تلویزیون را در یک نور جدید با میکرو به رهبری تماشا کنید
تصویر: سامسونگ

مروری بر آینده

میکرو رهبری نه تنها نوع دیگری از روشنایی را تعیین می کند ، بلکه یک فناوری کاملاً جدید است ، جایی که هر پیکسل ریز نور خود را ساطع می کند. LED های میکرو طول عمر بالاتری دارند و قله های روشنایی استثنایی را تضمین می کنند. با این حال ، این فناوری هنوز بسیار جوان است و علاوه بر این ، بسیار گران است. با این وجود ، این ایده خوبی از آنچه در انتظار فناوری در زمینه تلویزیون است ، می دهد.

داستان های زیر را بخوانید

آرم فیلم باربی و آرم SmartThings Samsung بر روی پس زمینه سفید قرار می گیرد آرم فیلم باربی و آرم SmartThings Samsung بر روی پس زمینه سفید قرار می گیرد

رویای Smartthings Barbi را کاوش کنید

عصر خود را با تنظیم نورپردازی اتاق آماده کنید و حالت مهمانی را فعال کنید. کشف کنید که چگونه دستگاه های متصل خود را در خانه رویایی باربی Smartthings به لطف برنامه SmartThings کار کنید.