One Piece Dream Pointer: بازی که همه طرفداران مانگا منتظر آن هستند? Millennium ، One Piece: Fighting Path for Android – APK را از Uptododown بارگیری کنید

یک قطعه: مسیر جنگ

ما قصد نداریم آن را پنهان کنیم و به نظر ما ، شما نیز این احساس را داشتید ، اما این بازی شباهت های زیادی با Seven Sins Game of NetMarble دارد ، خواه برای نوع گیم پلی با حالت حمل شده در شخص ثالث آن دعوا به همان روش یا سبک گرافیکی کار می کند. بدیهی است ، به هیچ وجه یک شر نیست به خصوص که اگر چیزی وجود داشته باشد که ما نمی توانیم Grand Cross را مقصر بدانیم ، این عناصر هستند. هنوز نکته ای وجود دارد که اگر یک روز بازی از ما بیرون بیاید ، باید برگردیم ، این رقابت بین دو بازی است.

One Piece Dream Pointer: بازی که همه طرفداران مانگا منتظر آن هستند ?

یک قطعه امسال بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد و یک RPG جدید بر روی کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر می شود ، اما بازی دیگری وجود دارد که به موبایل می رسد. برای لحظه ای که در چین برنامه ریزی شده است ، یک نشانگر رویایی یک قطعه می تواند مسیح مجوز در تلفن های هوشمند ما باشد.

اخیراً یک قطعه ادیسه فاش شد و طرفداران مجوز منتظر هستند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند ، اما اگر عاشق بازی های موبایل هستید ، مطمئناً اعلامیه ای را که دیروز اتفاق افتاده است از دست نمی دهید. و بله ، عنوان جدیدی در دستگاه های کوچک ما متولد می شود.

یک بازی موبایل یک قطعه جدید

یک قطعه در موبایل ، چیز جدیدی نیست ، ما قبلاً چندین بازی داشته ایم که در ژاپن منتشر شده است ، اما همچنین در جاهای دیگر مانند “یک قطعه گنج کروز” ، “یک قطعه Bounty Rush” و اواخر “یک قطعه”! خوب! روز!”که درهای خود را در تاریخ 6 آوریل می بندد.

این بار ، ما قصد داریم در مورد یک بازی صحبت کنیم که هیچ ارتباطی با دیگران ندارد و از چین ناشی می شود. او نام “One Piece Dream Pointer” را تحمل می کند و شما را با تیم Luffy و Straw Hat شما را به یک ماجراجویی جدید می برد. آنها در سال 3D2y پس از اتحاد مجدد آنها در سرزمین مقدس مری ژئویز پیدا می شوند. بیایید به عنوان خود برگردیم زیرا ما هنوز اطلاعاتی در این باره داریم.

اول از همه ، این یک بازی در حالت حمل و نقل است که بیش از 148 دقیقه در صحنه های با کیفیت بالا ارائه می دهد. شما قادر خواهید بود در مناطق خاصی آزادانه حرکت کنید و سیستم جنگی بر اساس چیزی است که ممکن است بدانید. در واقع ، از یک سیستم کارت مهارت استفاده می کند که شما باید برای انتخاب در طول نوبت خود انتخاب کنید.

یک قطعه ادیسه

یک قطعه ادیسه

یک قطعه ادیسه

هفت گناه کشنده گراند صلیب در یک سس یک تکه

ما قصد نداریم آن را پنهان کنیم و به نظر ما ، شما نیز این احساس را داشتید ، اما این بازی شباهت های زیادی با Seven Sins Game of NetMarble دارد ، خواه برای نوع گیم پلی با حالت حمل شده در شخص ثالث آن دعوا به همان روش یا سبک گرافیکی کار می کند. بدیهی است ، به هیچ وجه یک شر نیست به خصوص که اگر چیزی وجود داشته باشد که ما نمی توانیم Grand Cross را مقصر بدانیم ، این عناصر هستند. هنوز نکته ای وجود دارد که اگر یک روز بازی از ما بیرون بیاید ، باید برگردیم ، این رقابت بین دو بازی است.

مسلماً ، آنها طرفداران خود را خواهند داشت ، اما شاید ورود بازی One Piece بتواند عنوان NetMarble را روی کلید قرار دهد. در حال حاضر ، ما اینجا نیستیم و بازی هنوز منتشر نشده است ، حتی در چین ، اما در صورت تمایل از طریق کور چینی می توانید ثبت نام کنید . به دنبال تاریخ انتشار نباشید زیرا هنوز وجود ندارد. اکنون ، ما می دانیم که چنین عنوانی در این مجوز که جشن 25 سالگی خود را به موبایل وارد می کند ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که امیدوارم که آن را با ما در زمین ببینید تا آن را آزمایش کرده و آن را بازی کنید. و شما ، آیا می خواهید دریاها را در شرکت Luffy ، Nami ، Zoro یا Robin متلاشی کنید ?

با آخرین نگهداری برنامه های اختصاص داده شده به NES و SNES در Nintendo Switch ، پنج بازی جدید یکپارچهسازی با سیستمعامل ظاهر شده است ، یکی از مشهورترین بازی های ماریو در تاریخ مجوز. و آنها با Nintendo Switch Online رایگان هستند !

یک قطعه: مسیر جنگ

فیلم بازی Deone Piece: Fighting Path1

One Piece: Fighting Path یک بازی نقش آور است که در آن می توانید هزاران ماجراجویی را در کنار مشهورترین تیم تاریخ مانگا و انیمه زندگی کنید. این یک RPG با نبردهای واقعی است که در آن می توانید Luffy ، Zoro ، Nami و بقیه شخصیت های یک قطعه را کنترل کنید ، مانگا افسانه ای که توسط Eiichiro Oda ایجاد شده است.

در این بازی رسمی یک قطعه ویدیویی ، داستان اصلی شروع را زنده خواهید کرد: شما با کنترل میمون D شروع می کنید. لوفی در طول روز او روستای فوشا را ترک می کند تا رویای خود را برای تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی زندگی کند. در طول آموزش ، شما با کوبی ملاقات خواهید کرد و با تیم لیدی آلویدا می جنگید. همه اینها در حالی که مفاهیم اساسی را در بازی می آموزید و از طریق آبی شرقی حرکت می کنید.

عمل در یک قطعه: مسیر جنگ به دو بخش مختلف تقسیم می شود: اکتشاف سناریو ، چه با پای پیاده یا با قایق و نبرد در زمان واقعی. در حالی که دنیای یک قطعه را کاوش می کنید ، می توانید مکالمه ها را با NPC و سایر بازیکنان و همچنین جستجوی اشیاء در محیط ها یا به مأموریت هایی که به شرایط خاصی نیاز دارند ، شروع کنید.

نبردهای این RPG از عمل واقعاً شما را در دنیای یک قطعه غوطه ور می کند. شما گروهی از حداکثر سه مورد را کنترل می کنید ، به طور مشابه با بازی های مبتنی بر انیمه: کنترل دوربین رایگان در صحنه های سه بعدی ، با جوی استیک در سمت چپ صفحه و دکمه های اکشن در سمت راست حرکت می کنید. این RPG از سیستم کلاسیک Roche-Papier-Ciseaux استفاده می کند تا تصمیم بگیرد کدام شخصیت ها مزایا یا مضراتی در برابر دیگران دارند ، بنابراین شما باید یک تیم قهرمان ایجاد کنید که بتواند با هرگونه سختی روبرو شود.

در یک قطعه: مسیر مبارزه ، هر شخصیت حملات ویژه خود را دارد ، بنابراین می توانید از اجرای تکنیک های افسانه ای مانند Gomu Gomu de Luffy یا Sonson Shishi از Zoro قدردانی کنید. علاوه بر این ، گروه عظیمی از شخصیت ها وجود دارد که می توانید در حالی که به دنیای تاریخ بازی می روید ، استخدام کنید یا از سیستم Gacha برای بدست آوردن یک تیم بی نظیر از شخصیت ها استفاده کنید. اینها قهرمانانی هستند که به لطف اشیاء مختلف و ساختارهای درختی که به شما امکان می دهند قدرت آنها را از هر جنبه ای که می خواهید افزایش دهید ، حتی بیشتر پیشرفت کنید.

جنبه فنی این RPG خارق العاده است به همان اندازه هر یک از بازی های دیگر بر اساس انیمه ای که در دستگاه های تلفن همراه دیده اید خوب است. مسیر مبارزه با دوبله سری اصلی و گرافیک های سه بعدی که مستقیماً از انیمه به نظر می رسند. این بازی به لطف روان بودن انیمیشن ، وقتی در نبرد هستید حتی بیشتر از همه برجسته است.

One Piece: Fighting Path RPG فوق العاده ای از اکشن و ماجراجویی است که به طرز خارق العاده ای دنیای لوفی و ​​شرکت را برای تلفن های همراه ترجمه می کند. این بازی ویدیویی مملو از مأموریت هایی است که باید به پایان برسد ، حالت های مختلف بازی و یک گروه بی پایان از شخصیت ها که می توانید مستقیماً کنترل کنید. اکنون زمان آن رسیده است که یکی از Mugiwara Nakamas شوید در حالی که شما در دنیای یک قطعه تفریح ​​دارید ، احتمالاً مهمترین مانگا در تمام دوران.

بررسی توسط نلسون د بنیتو توسط تیم بومی سازی Uptodown ترجمه شده است

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 5 نیاز دارد.0 یا بیشتر