Opera GX ، GFZP01 – F -Zero GX

GFZP01 – F -Zero GX

و سپس نوارهای انرژی وجود دارد – بخش های بنفش آهنگ که شاهد انرژی در گوشه صفحه نمایش هستند. این شاهد که به نظر می رسد هیچ چیز نشان دهنده تقویت شما نیست. دکمه y را فشار دهید ، و در مقابل پس زمینه “صدا و تصویری” که سر شما را می چرخاند ، تقریباً 2000 کیلومتر در ساعت به افق می روید و رانندگان مخالف را قبل از دیدن آنها دو برابر می کنید و سه چرخش را در آن قرار می دهید چشمک چشم. اما مراقب باشید: هنگامی که شاهد تقویت و همچنین شاهد زندگی شما – به صفر می رسد ، مسابقه به پایان رسیده است.

گزینه های بازی Opera GX

گزینه های بازی بازی Opera GX به شما امکان می دهد خواص بازی خود را تغییر دهید. بخش های زیر پیشنهاد شده است:

عمومی

این پنجره وضعیت اتصال شما به Opera GX را نشان می دهد. برای اتصال با استفاده از حساب اپرا می توانید بر روی نماد Refresh کلیک کنید.

سپس گزینه های زیر را دارید:

  • یک بازی را انتخاب کنید: در این لیست ، می توانید یک بازی موجود را برای به روزرسانی انتخاب کنید ، یا یک بازی جدید را بارگیری کنید.
  • اسم بازی: این نام (عنوان) بازی شما در GX است.بازی ها.

مهم برای بارگیری در GX.بازی ها موفق می شوند ، مهم است که شما فقط از شخصیت های مجاز به نام بازی استفاده کنید (که به طور پیش فرض به عنوان نام پروژه GameMaker شما تعریف می شود ، حتماً یک نام پروژه معتبر را انتخاب کنید یا نام بازی دستی را تغییر دهید بعد).

اگر یک بازی را بارگیری کنید که عنوان آن شخصیت های ممنوع است ، این خطا را دریافت خواهید کرد: داده های نادرست. خروجی را بررسی کنید

  • A-Z ، A-Z (با پشتیبانی از نمودارهای محلی مانند Å)
  • 0-9
  • فضاهای سفید
  • :: – ! ? . , ‘& ()

گرافیک

در اینجا می توانید جزئیات زیر را در رابطه با نمایش بازی خود تغییر دهید:

  • مکان نما را نشان دهید: اگر نشانگر ماوس هنگام شروع بازی قابل مشاهده است ، کنترل کنید. مفید برای بازی هایی که نیازی به ورود ماوس ندارند یا از یک ماوس شخصی استفاده می کنند.
  • رنگهای بین پیکسل ها: درون یابی خطی را فعال می کند ، که تأثیر پیکسل های “هموار سازی” دارد. برای گرافیک Net Pixel ، بهتر است این عملکرد را غیرفعال کنید ، اما اگر مخلوط ها و گرافیک های آلفا زیبایی با لبه های صاف دارید ، ترجیح می دهید آن را فعال کنید. این گزینه به طور پیش فرض فعال می شود.
  • مقیاس بندی: بازی شما را می توان پیکربندی کرد تا به طور خودکار بوم نقاشی را در مقیاس تنظیم کند گزارش جنبه را نگه دارید در مرورگر ، یا می توانید آن را انتخاب کنید کامل. گزینه “مقیاس کامل” بازی را به صورت کامل در صفحه نمایش در مرورگر نشان نمی دهد ، بلکه آنچه را که برای تطبیق آن با اندازه بوم ترسیم شده است ، کشیده می شود ، همانطور که توسط اولین بازی بازی تعریف شده است. به طور پیش فرض ، گزارش ظاهر حفظ می شود.

سرانجام ، می توان اندازه صفحه بافت را تعریف کرد. اندازه پیش فرض (و سازگار ترین) 2048×2048 است ، اما می توانید بین 256×256 و 8192×8192 انتخاب کنید. یک دکمه مشخص نیز وجود دارد پیش نمایش که صفحات بافت را برای این سیستم عامل ایجاد می کند و پنجره ای را باز می کند تا بتوانید ببینید که چه شکلی است. اگر می خواهید ببینید صفحات بافت چگونه ساختار یافته اند و از داشتن صفحات بافت بزرگتر (یا کوچکتر) از آنچه لازم است ، می تواند بسیار مفید باشد ، می تواند بسیار مفید باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد صفحات بافت ، به اینجا مراجعه کنید.

GFZP01 – F -Zero GX

سریال معروف F -Zero از Nintendo – متولد Super Nintendo ، در نینتندو 64 و Game Boy Advance – با F -Zero GX در نسل بعدی به Roar می آید. پیروان نسخه های قدیمی با سفارشات و استراتژی های آشنا F-Zero GX در خانه احساس می کنند. تازه واردان معتاد به این مسابقه بلافاصله در آهنگ های غلتکی مانند متخصصان عجله خواهند کرد. و همه در تحسین در مقابل سرعت و شکوه و عظمت این شگفتی از مسابقه در Nintendo GameCube سعادتمند خواهند بود.

حالت های زیادی در F-Zero GX وجود دارد. جایزه بزرگ چند منظوره ، در برابر ساعت ، از چهار تا چهار بازی ، و – علاوه بر این – یک حالت داستانی به بازیکنی که در آن شما چکمه های طلایی درخشان از قهرمان F -Zero ، کاپیتان فالکون را برای یک مسابقه قرار می دهید سریال “ماموریت ها”. اما هرچه راه شما برای بازی f -Zero GX باشد ، همه چیز بر اساس سرعت این کشتی شناور آینده نگر است – چنین سرعت باورنکردنی که شما باید بعد از هر مسابقه مگس های گیر کرده بر روی صورت خود را بردارید.

با دکمه برای سریعتر رفتن. سریعتر ، همیشه سریعتر و حتی سریعتر ، تا زمانی که کشتی شما دویست و پنجاه متر در ثانیه بلعید. البته ، شما هنوز هم مجبور خواهید شد – دکمه های L و R ، که تمایل اضافی در سمت چپ و راست به شما ارائه می دهند ، بهترین متحدین شما در اینجا خواهند بود. با سرعت 1000 کیلومتر در ساعت ، فقط آنها را لمس کنید تا به کابوس های زاویه ای راست و وحشت پین های GX F-Zero بپردازید ، و از رقیب خودداری کنید یا پس از سقوط وحشتناک خود مطابق رمپ ، در مسیر فرود بیایند.

و سپس نوارهای انرژی وجود دارد – بخش های بنفش آهنگ که شاهد انرژی در گوشه صفحه نمایش هستند. این شاهد که به نظر می رسد هیچ چیز نشان دهنده تقویت شما نیست. دکمه y را فشار دهید ، و در مقابل پس زمینه “صدا و تصویری” که سر شما را می چرخاند ، تقریباً 2000 کیلومتر در ساعت به افق می روید و رانندگان مخالف را قبل از دیدن آنها دو برابر می کنید و سه چرخش را در آن قرار می دهید چشمک چشم. اما مراقب باشید: هنگامی که شاهد تقویت و همچنین شاهد زندگی شما – به صفر می رسد ، مسابقه به پایان رسیده است.

30 کشتی که لیست چشمگیر موجود در F-Zero GX را تشکیل می دهند ، همه یک ظاهر و مهارت های مختلف دارند و یک خلبان با نگاه B.من مقاومت ناپذیر. شما وقت خود را برای یافتن مورد علاقه خود تلف نمی کنید – ظرافت شکننده و سریع گربه سفید ، شاید ، با دستان متخصص جودی سامرنر باریک ، یا استینگری همیشه سنگین تر با گوروهای ناراضی ابدی در راس. همچنین می توانید نسبت سرعت/شتاب را در تمام کشتی ها تغییر دهید – و از تعداد زیادی استراتژی ظریف بهره مند شوید.

با تعداد باورنکردنی از 29 وسیله نقلیه دیگر که مسیر را با شما به اشتراک می گذارند و احساس واقعاً مسابقه ، اطمینان از جایگاه شما در قلب بسته با تقویت های بزرگ پیازچه و شوخی ها ، هنگامی که تهدید همه است ، ستون فقرات خود را احساس خواهید کرد وسایل نقلیه گرسنه پیروزی که روی پاشنه شما قرار دارد بیشتر و بیشتر قابل لمس خواهد بود. خوشبختانه ، شما می توانید رانندگان دیگر را از مسیر خارج کنید یا از آن خارج شوید ، در Sparks of Sparks که از این آثار فلزی با نقاشی های ردیف غرق می شوند . این بسیار رضایت بخش است که بدانید در حالی که دوست پسر شما سقوط می کند که پایان نمی یابد ، در پایین ، او البته “خوب” است.

اما زیبایی واقعی F-Zero GX در 20 آهنگ خود است. شهر بی صدا F-Zero با تبلیغات خود با میله های پاستیل میله های سوشی ، و فروشگاه های فروشگاه های آن مانند ارواح بالاتر از لاک های خود آویزان و خالی می شوند. در مسیر صاعقه ، با تصور خطر ناشی از بزرگراه های معلق خطرناک باید به آسمان تهدیدآمیز ، گورخر با رعد و برق بنفش و مداوم اضافه شود. شعله های سفید ساختار فلزی صنعتی بندر شهر را روشن می کند ، و گیاه سبز حلقه های مسیر شفاف باورنکردنی نصب شده در وسط یک جنگل متراکم را مشاهده می کند ، جایی که یک خورشید خیره کننده فقط از طریق تجملات برگها قابل مشاهده است.

در طول بازی ، جاده ها کوچک می شوند ، فرها و چرخش ها شکم بلندتر و بلندتر می شوند ، پرش ها بیشتر است و زمین ها ظریف تر هستند. البته ، همه چیز در 2000 کیلومتر در ساعت ظریف می شود – فقط سعی کنید مشت را در آسمان پرتاب کنید و “پیروزی” را فریاد بزنید !”وقتی تور را تمام کردید بدون اینکه بخواهید روی یکی از دیوارهای مسیر گزاف گویی کنید.

علاوه بر همه اینها ، یک روش خیره کننده برای اتصال به نسخه بازی F-Zero-F-Zero AC وجود دارد. در F-Zero GX ، می توانید کشتی خود را با قطعات و موارد به دست آمده با برنده شدن در مسابقات شخصی سازی کنید ، اما برای دسترسی به تمام 8000 ترکیب احتمالی وسیله نقلیه ، باید قطعات F-Zero AC را نیز بارگیری کنید. حتی بهتر: شما می توانید یک بار دیگر کشتی تبدیل شده را در F-Zero AC بارگیری کنید و با پایانه های بازی اجرا کنید و خلبانان و کشتی های جدید را به F-Zero GX ارسال کنید. واقعاً یک بعد جدید در دنیای بازی است.

das kann nur f-Zero sein.

F-Zero GX Lässt Nintendos ueldbte f-Zero-Sere-erschaffen auf Super Nintendo und Gereift auf nintendo 64 und game boy-in-die nächste نسل dröhnen. Anhänger Früherer version werden Sich Mit F-Zero Gxs Altbekuntter Steuerung und strategia Sorter Zu Hause Fühlen, Renn-Neulinge welden in null komm nichts über Die Achterbahn-Rennstrecn Bretten Und Alle Wefen In Tiefen Hochachtung Vor Dem Nintendo gamecube-rennwunders Auf Die Knie Fallen.

F-Zero GX Umfasst Einelle Fülle von Modi: Mehrfach-Rennen-Grand Prix ، Zeitattacken ، Vier-Spieler-Modi und-Als Großartige Zugabe-inenen Einzelspieler-storymodus ، در DEM DIL DIL DILLINGEN BLANKEN GOLDSTIEFEL VON F-HON-HON-HELD HALD CAPTINEL VON-HELD HALD CAPTINEL VON-HELD HALD Schlüpfst ، um eine reihe von renn- ، مبلغ “zu erfüllen. Welchen modus du auch wählst ، im mittelpunkt von f-zero gx steht immer die geschwindigkeit der schwebenden futuristischen schiffe. und zwar eine geschwindigkeit ، die so unglaublich hoch ist ، dass du dir nach jedem rennen die fliegen aus demes wischst.

mit dem a-knopf wisst schneller. Schneller und Schneller und Schneller ، Bis dein Schiff Einen Viertelkilometer Dernstrecke Pro Sekunde Affrisst. natürlich gilt es auch zu steuern-die l-taste und die r-taste ، mit denen du dich nach links bzw. Rechts neigst ، werden in diesem spiel zu deinen besten freunden. Bei Einer Geschwindigkeit von 1000 km/h Reicht das leichteste Streicheln der Tasten, Um Dich in F-Zero Gxs Rechtwinkeligen Albträumen Und Haarnadelschrecken Herumzuschleudern, Einen Gegner Zu Umgehen Oder Deinen Farcht Einflößenden Singflug Zur Strecke Einzuleiten.

und dann gibt es da nooch die erergiestreifen – lila streckenabschnitte ، die einen energiemesser در der bildschirmecke aufladen. Dieser Unschuldig Aussehende Balken Zeigt Deinen Boost. Drücke den y -knopf und – mit atemberabender grafik und einem deutlich vernehmlichen ،، wusch ” – ziehst du mit schier unglaublichen 2000 km/h ab wie eine all überholst deine gegner ، bevor of sie überheauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphauphist. Sei Aber Vorsichtig: Dein Boost-Meter IST Gleichzeitig dein Energiemesser ؛ sinkt es auf null ، ist das rennen vorbei.

f-Zero gx weist eine beeindruckende list von 30 schiffen auf ، ale mit einzigartigen aussehen und fähigkeiten sowie sowie uniderstehlichen comic-stiloten-piloten. Dein Lieblingsschiff Zu Finden, Dauert Nicht Lange – Die Schnelle, Zerbrechliche Glätte Der White Cat Mit Ihrer Anmutigen Pilottin Jody Sumner Oder Old Vielleicht Doie Bullenartig Schwere Stingu Mit Dem Dem Unfreundliche Samurai Goroh Am Steuer. du kannst auch an der geschwindigkeits/beschleunigungs – makersetzung از schiffaslsteln schines – und so ganz ظریف یک استراتژی arbeiten.

Die Strecke teilst du mit unglaublichen 29 fahrzeugen ، deshalb ist der renneindruck stärker als zuvor: از kämpfst und dränglst dir den weg durt dir laufen kalte schauer schauer den rückener dir sie dir dir sie dir dir sie dir dir dir dir dir sie dir dir dir dir dir dir dir sie dir dir dir dir dir dir dir dir dir dir dir dir dir dir dir dir dir dird. zum glück Kannst du andere schiffe von der strecke depeln in den äther schleudern ، damit die funken ihrer grell angestrichenen karosserian nur so fliegen. est ausgesprochen befryigen zu wissen ، dass dein freun auf seinem langen ، langen weg zurück zum boden purzelbäume schlägt und damit endgültig aus dem rennen ist.

aber das wirklich schöne an f-Zero gx sind sine 20 rennstreken. F-Zeros Stammsttercke City City Kehrt zurück und pastellfarbene neonreklameschilder und ، elektrogeschäfte “schweben und flackern wie gespenster über ihren gewundnen drehungen und kurven. das gefühl von gefahr auf der lightning-strecke wird von gefährlichen hängebrücken hervorgerufen und durch einen wütenden ، von purpurnen blitzen durchzogenen himmel noch verstärkt. Weißes feuer beeuchtet die metallarbeit der industrial port town und fantastische ، durchsichtige strackenloopings sitzen insines dichten waldes در گیاه سبز ، wo die sonne sich kaum ihren weg das schimmernde blattwerk bahnen kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kann kان.

je weiter du vorankommmst ، destro enger werden die straßen ، die krümmungen und kurven erregen mehr übelkeit und die sprunglandungen werden höher und komplelizierter. Natürlich ، bei einem tempo von 2000 km/h ist ales komplizierte – versuche einfach ، kein siegeszeichen in die luft zu machen oder ، gewonnen!”Zu Brüllen ، Wenn of Eine Runde Beendest ، Ohne von Einer Strackenwand Abzupraln.

UM Das Ganze Abzurunden ، Wurdde f -zero noch eine bahnbrechende Verbindung zur spielhallenversion – f -zero ac – hinzugefügt. du Kannst in f-Zero gx dein schiff mit schnickschnack ، den du bei déinen seltenen siegen verdienst ، auffrisieren. Um Aber Zugang Zu Allen 8000 Möglichen Fahrzeugkindinationn zu erhalten ، musst du noch teile von f-zero ac harenterladen. es kommt aber noche besser: dein agepasses schiff kannst dunn auf f-zero ac raufladen ، damit in der spielhalle rennen fahren une neue und schiffstile auf f-Zero gx harterladenen. eine wahrhaft neue spiele-demendion!

Può Essere Solo F-Zero.

f-Zero GX è la nuova rombante generazione dell’amatissima serie nintendo ، f-Zero ، nata su super nintendo e cresciuta su nintendo 64 e game boy avadion. gli appassionati delle precedenti نسخه si sentiranno a casa propria con i familaria comandi e ben note strategie di f-Zero gx. Tuttavia, anche i neofiti delle corsica su cuscinetti Magnetici impareranno presto a muroversi come eesperti supine faux a mountain russian e tutti, davvero tutti, no potranno fare a meno di inchinarsi di fronte alla velocità e allo splendore di quilviglioso gioco di corse per nintendo Gamecube.

در دسترس بودن سونو tantisime modalità در F-Zero GX ، شامل یک جایزه بزرگ Più Gare ، Attacchi A Tempo ، modalità per quattro giocatori e una superba novità: una modalità ویژه در مورد یک giocatore che ti fa fa indossare i panni) ‘eroe di f-Zero ، Captain Falcon ، per una series di’ Missioni ‘a tutta velocità. Dalla modalità con cui sceglierai di giocare ، f-Zero gx semper una sfida di velocità a bordo di futuristici veicli fluttuanti: una velocì incredibile che dovrai al diogri alwhiregini dipulirti di la moscerini di la moscerinity.

او یک شتاب Ti fa E Andre Semper Più Veloce را پالس می کند. più veloce ، più veloce ، ancora più veloce ، fino هنگامی که 250 metri di pista spariranno ogni secondo sotto il tuo veico. chiaramente ogni tanto è acheme ongeario sterzare a po ‘. در Questo Caso I pulseanti l e r ، che ti concontono di girare maggiormert verso sinistra e destra ، saranno i tuoi miglii amici. Ricorda però che at 1000 km/h solo con movimenti leggeri potrai confrontare gli incubi ad angolo retto e le orribili curve a u di f-zero gx, schivando a rivale e ripportandototi in Carreggiata lungo la di una rampa terrifying terrifying terrifying.

poi ci sono منطقه di energia: sezioni di pista color malva dove puoi ricaricare نشانگر di energia visibile در یک آنگولو دلو شرمو. questa barra dall’aspetto بی گناه پیشرانه را داد. ابتدا آن را پالس y e ، con una visual da capogiro e a rombo ، ti troverai lanciato بازگشت به orizzonte notturno با سرعت 2000 کیلومتر در ساعت ، superando i concorrenti prima ancora di accorgerti che erano در آنجا. Fai Carezione ، Però ، نشانگر پیشرانه della indica anche la tua energia: وقتی که به صفر رسید ، کورسا è finita.

چشمگیر Parco Macchine di f-Zero GX شامل oltre 30 veicoli ، tutti con e look e capacità unnehe e pilothi indegnati con an stile stile da fumetto. No Ci Vuole molto per trovare quello preferito: potrebbe essere la vloce ma fragile levigateza del گربه سفید ، Pilotatato dallo slondiato Jody Sumner ، oppure heave eassiccio stingray con insoddisfatto samurai goroh froat. puoi entertirti away con il proporto velocit a/anciverazione di tutti i veicali ، ideando infinite sottili starge.

Con Ben Altri 29 Veicoli (Pazzesco!) Che si conteno la pista assieme a te ، sensazione di stare veramente gareggiando ، strada nel gruppo a forza di colpi e spintoni ، con la schiena perdre pierce piercisci dietro di te te te veitoria ، no è è. Fortunatamet hai امکان si sipintonare fuori pista pista gli altri corrimotori ، mandandoli nell’etere ، con santo di scintille provocate dall’impto delle lamiere dipinte a colori sgargiianti che volano tutttorno tutttorno. è una vera soddisfazione sapere che i tuoi amici ، chefrontano una caduta di chilometri e chilometri urso una terra che si trova molto al dellto della pista ، صدا.

MA La Vera Bellezza di f-Zero GX Sono در 20 آهنگ یک روکش. La Mute City di f-Zero Torna per i intrepidi ، con i neon in colori pastello delle insegne di sushi bar ed ‘store store’ che sfrecciano ‘che sfrecciano از طریق Come fantasmi lungo il tracciato tutto curve del percorso. Sulla Pista Lightning Il Senso Di Pericolo Creato Dalle tortuose stude sopraelevate è enfatizzato dal cielo minaccioso ، perennememe squarciato da lampi vioacei. یک Fuoco Bianco ، invece ، Illumina the Struttura Metallica di Port ، Mentre la Pista di Green Plant یک Giro della Deally Deally IncredpareMmente nel bel mezzo di una fitta foresta ، decove sole accecante può eesre intrasto solo solo.

روش mentre nel gioco ، trade diventano semper più strette ، i giri della dead e le curve ti fanno chudere semper più lo sommaco ، i salti si fanno semper più alti e gll atterraggi semper più più. ovvio: tutto è در 2000 کیلومتر در ساعت دشوار است. Cerca Solo Di Non Alzare I Pugni در Aria e Gridare “Vittoria!”Enfant یک Giro Senza rimbalzare da a muro all’altro della pista را تکمیل خواهد کرد.

A Tutto questo si agguege a collegamento da brido alla نسخه Arcade di f-Zero: F-Zero AC. در F-Zero GX Potrai Personalizare Il Tuo VeicoN Con Party Guadagnate در Seguito ale Vittorie Ottenute. Perchée My Tutte در 8000 Probibili Combinazioni di Veicoli Dovrai Anche Di F-Zero AC. Potrai ad Esempio caricare il tuo veicoleo personalizato in f-Zero ac e gareggire con علاوه بر این آهنگ های مختلف ، noncho scaricare nuovi piloti e party di veicali in f-Zero gx. è verament una nuova dimensione del mondo dei gichi.