سرانجام رایگان تلویزیون هوشمند سامسونگ را با جعبه های اینترنتی خود ، OQEE توسط رایگان | تلویزیون هوشمند | مشترکین رایگان | سامسونگ FR

Poweroqe را به صورت رایگان کشف کنید

برنامه OQEE توسط برنامه رایگان به شما امکان می دهد به بسیاری از ویژگی های نوآورانه و بصری در تلویزیون هوشمند خود دسترسی پیدا کنید:

تلویزیون هوشمند سامسونگ رایگان: چگونه یکی از اپراتور را بدست آوریم ?

مناسب bbox

یک خبر بسیار خوب به تازگی به گوش همه طرفداران فناوری رسیده است: اپراتور رایگان به تازگی با سامسونگ همکاری کرده است. تولید کننده تلویزیون کره ای به شما امکان می دهد یک پیشنهاد تبلیغاتی داشته باشید برای مشترکان رایگان رزرو شده است. به منظور تجهیز خود به یک تلویزیون هوشمند رایگان سامسونگ با بودجه کمتری از حد معمول ، باید به روش های این تبلیغ علاقه مند شوید. نحوه موفقیت در ورود به ناخن ها و شرکت در این تازگی ?

رایگان به توپ اپراتورهایی که جعبه هایی با تلویزیون هوشمند ارائه می دهند می پیوندد

آزاد به تأسیس خود در عمق و مسابقات حق بیمه SFR و Bouygues Telecom ادامه می دهد. یک پیشنهاد جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ رایگان وارد کاتالوگ اپراتور می شود. با تشکر از این ، مشتریان Freebox می توانند با تماشای برنامه های مورد علاقه از تلویزیون هوشمند خود با قیمت کاهش یافته ، جریان جعبه اینترنت خود را به حداکثر برسانند و آزمایش کنند.

به همین مناسبت ، رایگان با سامسونگ و دو مدل ارائه دهید : 4K کریستال UHD در 7105 و 4K QLED Q60B. این دو مدل از 43 تا 65 اینچ اندازه صفحه نمایش متفاوتی را ارائه می دهند.

تلویزیون هوشمند سامسونگ رایگان

وارد رقص رایگان می شود و یک تلویزیون هوشمند سامسونگ را به مشترکان جعبه اینترنت خود ارائه می دهد.

به عنوان یک یادآوری ، پیشنهادات ارائه شده توسط SFR و Bouygues Telecom متفاوت است. در واقع ، این پیشنهادات جعبه اینترنت را با تلویزیون هوشمند ارائه می دهد. در حالی که در این حالت ، این تلویزیون هوشمند رایگان سامسونگ هستند برای مشتریان Freebox رزرو شده است در حال حاضر موجود است. با توجه به قیمت ها ، مدل Crystal UHD 49 یورو و سپس 13.99 یورو در ماه به مدت 30 ماه (برای کل 469 یورو) هزینه دارد در حالی که مدل 60B QLED در هنگام عضویت 149 یورو هزینه دارد ، سپس 24.99 یورو به مدت 30 ماه.

علاوه بر این ، پیشنهاد مورد نظر به شما امکان می دهد یک تلویزیون هوشمند رایگان سامسونگ با قیمت های کاهش یافته فقط به مشتریان پرداخته شود برای حداقل یک سال. علاوه بر این ، همه اشتراک های ارائه شده توسط اپراتور را نگران نمی کند. نکته جالب این تبلیغ مربوط به این واقعیت است که فاکتور ماهانه در طی 30 ماه هزینه های اضافی را شامل نمی شود. خبر خوب برای مشترکانی که واقعاً هزینه های پنهان را دوست ندارند !

در حال جابجایی جعبه رایگان اینترنت

بخوانید همچنین حرکت کنید: با اشتراک اینترنت رایگان خود (Freebox) چه کاری باید انجام دهید ?

چگونه می توان از تلویزیون هوشمند سامسونگ با رایگان استفاده کرد ?

به منظور مشترک شدن در این تبلیغات تبلیغاتی Smart Smart Smart ، مشتریان Freebox باید به فضای مشترک مشترک خود بروند. از این فضا ، مشتریان می توانند برای عضویت در این تبلیغ تلویزیون هوشمند به بخش تخصصی مراجعه کنند. به عنوان یک یادآوری ، فقط مشتریان Freebox حداقل برای یک سال می توانند ادعا کنند که به این اشتراک دسترسی دارند. علاوه بر این ، لازم به ذکر است که قیمت ارائه شده در وب سایت رایگان بالاتر نیست که روی پرده های رسمی سامسونگ.

ارائه این پیشنهاد جدید تلویزیون هوشمند همچنین باعث می شود که به روش خاص خود ، به صورت رایگان ، رایگان باشد. دلیل آن ساده است: تلویزیون سامسونگ شامل OQEE توسط برنامه رایگان از پیش تنظیم شده است. به این ترتیب ، کاربران می توانند از دسته های تلویزیونی رایگان استفاده کنند ، که از 220 تا 280 کانال متفاوت است با توجه به جعبه اینترنت انتخاب شده.

در حال حاضر ، این پیشنهاد تبلیغاتی نسبتاً محدود به نظر می رسد ، اما ورود این پیشنهاد در کاتالوگ در حال حاضر یک قدم بزرگ به جلو است. با انجام این کار ، هیچ چیز مانع از مشارکت بین آزاد و سامسونگ در آینده نمی شود. بنابراین ، مصرف کنندگان می توانند ادعا کنند که بدون تعهد رایگان با یک جعبه مشترک می شوند یک تلویزیون هوشمند جالب سامسونگ.

آنچه شما باید در مورد جعبه رایگان جدید + پیشنهاد تلویزیون هوشمند بدانید:

 • امکان داشتن تلویزیون مقرون به صرفه تر سامسونگ ؛
 • سادگی پرداخت بیش از 30 ماه ؛
 • دو مدل مجزا ؛
 • پیشنهادی که برای یک سال برای مشتریان رایگان رزرو شده است.

فیبر نوری: استقرار در فرانسه

همچنین استقرار فیبر را بخوانید: در چه تاریخی به محل من می رسد ?

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

آمین HFIDH – 429 مقاله منتشر شده

آمین HFIDH – نویسنده Mapetitebox

نظر خود را بیان کنید: نظر !

در همان موضوع

اتلتیکو مادرید – رئال مادرید: در کدام کانال برای نگاه کردن به دربی مادرید ?

تبلیغات جعبه اینترنت در کمتر از 30 €

جعبه های اینترنتی در فروش همه شامل 27 یورو در ماه

آرسنال - تاتنهام موجود در کانال+

آرسنال – تاتنهام: زمان و زنجیره ای برای تماشای زنده دربی لندن !

مقایسه پیشنهادات موبایل و اینترنت

اشتراک های اینترنتی را مقایسه کنید

مقایسه کننده جعبه اینترنت

 • ارزانترین جعبه های اینترنتی
 • جعبه های اینترنتی بدون تعهد
 • جعبه های اینترنتی با فیبر
 • جعبه های اینترنتی با ADSL

بسته های تلفن همراه را مقایسه کنید

جعبه های اینترنتی با بسته

 • بسته های ارزان قیمت تلفن همراه
 • بسته های تلفن همراه بدون تعهد
 • بسته های تلفن همراه در تبلیغ
 • بسته ها + تلفن ارزان تر

تلویزیون قدرت را کشف کنید
oqee به صورت رایگان

OC OC

با استفاده از برنامه رایگان یک تجربه تلویزیونی منحصر به فرد با OQEE را تجربه کنید. بیش از 580 کانال TV 1 را به صورت زنده و همچنین بسیاری از خدمات پخش مجدد پیدا کنید. از بهترین ورزش ، سینما ، سریال ، اطلاعات در تلویزیون هوشمند خود استفاده کنید. شامل مشترکان Freebox با سرویس تلویزیون.

Visue TV OQEEBY رایگان

با استفاده از OQEE به صورت رایگان ، تلویزیون دیگر مورد بررسی قرار نمی گیرد ، دیده می شود

برنامه OQEE توسط برنامه رایگان به شما امکان می دهد به بسیاری از ویژگی های نوآورانه و بصری در تلویزیون هوشمند خود دسترسی پیدا کنید:

– با توجه به خواسته های خود مستقیم را بررسی کنید. به برنامه های تلویزیونی زنده خود نگاه کنید ، آنها را مکث کنید یا همانطور که می خواهید برگردید.

– برنامه های خود را در ابر ضبط کنید.

– فیلم ها و سریال های خود را بین صفحه نمایش های مختلف ، در خانه یا تحرک تکرار کنید.

مستقیم یا پخش مجدد ، با OQEE به صورت رایگان انتخاب سخت ترین انتخاب است

از کوچکترین تا بزرگترین ، همیشه یک برنامه اختصاصی در تمام دستگاه های شما وجود خواهد داشت

بهترین رویدادهای ورزشی را در Bein Sports و L’Equipe 21 پیدا کنید.

تا حد امکان برای اطلاعات با BFM TV و CNEW نزدیک باشید.

در مقابل بزرگترین فیلم ها با سینمای TCM و کانال Paramount ارتعاش کنید.

فرزندان خود را در مقابل گلی و نیکلودئون سرگرم کنید.

بهترین سریال های OCS و کانال های مرکزی کمدی را دنبال کنید.

برنامه های شما به لطف OQEE با برنامه رایگان در تلویزیون هوشمند سامسونگ و در تمام صفحه های شما در دسترس است.
در خانه یا از بین بردن این شما هستید که تصمیم می گیرید !

دسترسی به OQEE

1. من تلویزیون هوشمند خود را به اینترنت وصل می کنم
2. من روی برچسب OQEE کلیک می کنم یا برنامه را نصب می کنم
3. من به حساب OQEE خود متصل می شوم
4. من از تمام برنامه هایم استفاده می کنم

تأکید بیشتر

¹ شامل بیش از 220 شامل (و 270 نفر شامل Delta Delta و Freebox Revolution TV توسط کانال)

OQEE توسط برنامه رایگان: برنامه در دسترس برای مشترکان Freebox با سرویس تلویزیون. دسته های OQEE به صورت رایگان (به لیست کانال هایی که احتمالاً تکامل می یابند به صورت رایگان مراجعه کنید.FR). پخش مجدد آزاد (= سرویس تلویزیونی Catch -up): دسترسی به انتخاب برنامه ها. لیست تجهیزات سازگار با توجه به بسته های Freebox در https: // کمک.اوی.تلویزیون/HC/FR

ضبط: دسترسی به 100 ساعت ضبط شامل Delta Freebox و POP یا 10 ساعت ضبط شامل بسته های انقلاب/انقلاب Freebox با تلویزیون توسط کانال و مینی 4K با تجهیزات سازگار (بیش از 0.02 €/ساعت در ماه).