Orange – Galaxy S22 Ultra – Caseismylife ، پیشنهاد ویژه در سامسونگ Galaxy S22 در نارنجی از 99 €

پیشنهاد ویژه نارنجی: سامسونگ گلکسی S22 با 99 یورو موجود است

ما در مورد دوم که انتخاب می کنید تخفیف ارائه می دهیم! اگر به طور همزمان دو مورد را انتخاب کنید ، یکی از آنها به طور خودکار 50 ٪ خواهد بود !

نارنجی – Galaxy S22 Ultra

پوسته های تلفن ما دارای طراحی دو برابر هستند که محافظت تقویت شده برای دستگاه شما را فراهم می کند. لایه بیرونی از پلاستیک پوسته سخت (PC) ساخته شده است که به طور خاص از کره جنوبی وارد می شود و با یک اسپری با کیفیت عالی برای یک پایان درخشان پوشانده شده است. لایه داخلی از یک ماده لاستیکی انعطاف پذیر (TPU) ساخته شده است که برای جذب تأثیر ریزش تصادفی ، ایمن نگه داشتن تلفن شما و به جز است.

شما در انتخاب مشکل دارید ? همه آنها را بگیرید !

ما در مورد دوم که انتخاب می کنید تخفیف ارائه می دهیم! اگر به طور همزمان دو مورد را انتخاب کنید ، یکی از آنها به طور خودکار 50 ٪ خواهد بود !

تنها کاری که باید انجام دهید این است که دو مورد مورد علاقه خود را به سبد خود اضافه کنید و یکی از آنها نیمی از قیمت خواهد بود ! اگر چهار نفر می خواهید ، فقط باید سه بپردازید.

و تعجب آور ، همه سفارشات از تحویل رایگان بهره مند می شوند !

*تحویل رایگان به دلیل تأثیر Covvi-19 برای برخی از کشورها یا مناطق قابل استفاده نیست.

پیشنهاد ویژه نارنجی: سامسونگ گلکسی S22 با 99 یورو موجود است !

S22 موجود در نارنجی است

بازگشت نارنجی با پیشنهادی که برای گلکسی S22 سامسونگ رزرو شده است. این اپراتور نسل پیش فرض تلفن های هوشمند سامسونگ را از 99 یورو ارائه می دهد. برای استفاده از آن با این قیمت ، باید مشترک شوید بسته موبایل 220 گیگابایتی نارنجی. همین بسته موبایل 12 ماه اول با قیمت مناسب است. مشترکین این فرصت را دارند که با استفاده از این بسته 5G ، استفاده از تلفن ممتاز را به حداکثر برسانند. سایر مزایای انحصاری در این پیشنهاد ترکیبی گنجانده شده است. چه چیزی را به خاطر بسپار ? Monpetitforfait تمام این پیشنهاد ویژه را برای شناخت تمام روش ها و هزینه های مرتبط با آن جدا می کند.

Samsung Galaxy S22 هنوز در نارنجی موجود است

با وجود ورود نسل جدید با S23 ، نارنجی همچنان طیف گسترده ای از تلفن های هوشمند از جمله سامسونگ گلکسی S22 را ارائه می دهد. همانطور که در مقدمه ذکر شد ، بنابراین با نرخ موجود در دسترس است 99 € با بسته تلفن همراه. کاربران اینترنت همچنین این فرصت را دارند که به جای 859 یورو ، تلفن را به تنهایی 639 یورو بپردازند. یک فرصت عالی برای به دست آوردن تلفن هوشمند برتر. در 5 رنگ با 128 گیگابایت حافظه داخلی در دسترس است.

Samsung Galaxy S22 با نارنجی

نارنجی یک پیشنهاد ویژه در سامسونگ گلکسی S22 ارائه می دهد.

Samsung Galaxy S22 با صفحه نمایش 6.1 اینچی Full HD+ با Dynamic AMOLED در حاشیه فناوری باقی مانده است. دوربین جدید مجهز است یک سنسور 50 MPX با یک حالت شب جدید برای گرفتن عکس های با کیفیت در هر شرایطی.

سامسونگ همچنین قدرتمندترین تراشه خود را با پردازنده 4nm اضافه می کند. دیگه چی, باتری هوشمند جدید منابع تطبیق یافته با نوع استفاده را برای حفظ آن تا حد امکان اختصاص می دهد. به عنوان یک یادآوری ، تلفن هوشمند Premium با شبکه 5G سازگار است تا از کیفیت شبکه نارنجی کاملاً لذت ببرد.

در اینجا آنچه را که باید از سامسونگ Galaxy S22 در نارنجی به خاطر بسپاریم:

  • قیمت 99 یورو با بسته 220 گیگابایتی ؛
  • 639 یورو برای تلفن هوشمند به تنهایی بدون بسته 5G ؛
  • 5 رنگ در دسترس و 128 گیگابایت حافظه داخلی ؛
  • صفحه نمایش Full HD+ با دوربین 50 MPX ؛
  • آخرین پردازنده 4NM + یک باتری هوشمند.

بسته های مرزی

همچنین برنامه های موبایل مرزی را بخوانید (سوئیس ، بلژیک ، لوکزامبورگ و غیره): مقایسه پیشنهادات

بسته 220 گیگابایت نارنجی برای لذت بردن از تلفن هوشمند با بهترین قیمت

نارنجی کارآمدترین برنامه تلفن همراه خود را برای بهره مندی از سامسونگ گلکسی S22 با 99 یورو ارائه می دهد. بنابراین اپراتور برنامه 5G موبایل خود را با 220 گیگابایت برجسته می کند. این شامل بهترین گزینه های نارنجی است ، برای قیمت 52.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و تعهد 2 ساله. سال بعد ، بسته موبایل به 64.99 یورو در ماه افزایش یافته است.

با تشکر از یک پاکت XXL داده 220 گیگابایتی, بسته Mobile Orange به شما امکان می دهد از سامسونگ Galaxy S22 خود در تمام توان خود استفاده کنید. می توانید اتصال خود را به اشتراک بگذارید ، از اشیاء متصل استفاده کنید و از یک سیم کارت 2 (در صورت درخواست) استفاده کنید تا از 220 گیگابایت در دستگاه دیگر استفاده کنید. بنابراین نارنجی یک بسته جالب چند سیم را برجسته می کند.

بسته موبایل نارنجی

سامسونگ Galaxy S22 به لطف بسته 220 گیگابایتی با این قیمت در دسترس است.

از اتحادیه اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس و آندورا ، مشترکین نارنجی از آنها بهره مند می شوند 100 گیگابایت اینترنت موبایل. تماس ها ، پیامک ها و MMS نیز در فرانسه و از همه این مقصد ها نامحدود هستند. ایده آل برای محافظت از خود در برابر هرگونه هزینه غیر بسته بندی.

برای لذت بردن به طور کامل از بسته موبایل 5G در سامسونگ گلکسی S22 خود, پوشش شبکه نارنجی یک متحد گرانبها است. این اپراتور دوباره به عنوان بهترین شبکه تلفن همراه در فرانسه انتخاب شده است ، با حداکثر پوشش در کل کلانشهر فرانسه.

به لطف بسته موبایل ، مشترکین می توانند هر 2 سال یک بار تلفن هوشمند خود را با قیمت سودمند تمدید کنند. یک استدلال اضافی برای ماندن با نارنجی در دراز مدت. علاوه بر این ، خدمات مشتری نارنجی یکی از پاسخگو ترین است ، خدمات آنلاین 24 ساعت شبانه روز و بسیاری از مغازه های فیزیکی.

به طور خلاصه ، نارنجی برای پشتیبانی از سامسونگ گلکسی S22 پیشنهاد می کند:

  • 220 گیگابایت قابل استفاده در سرزمین اصلی فرانسه ؛
  • 100 گیگابایت موجود از ادارات خارج از کشور فرانسه و اتحادیه اروپا ؛
  • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS ؛
  • کیفیت شبکه نارنجی در 5G.

سیم کارت نارنجی را فعال کنید

همچنین نحوه فعال کردن سیم کارت بسته نارنجی خود را بخوانید ?

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.