Orange Mobicarte: چگونه کارت پیش پرداخت نارنجی کار می کند?, نارنجی داده های بیشتری را در گزینه های اینترنتی خود برای بسته تلفن همراه ارائه می دهد

نارنجی داده های بیشتری را در گزینه های اینترنتی خود برای بسته تلفن همراه ارائه می دهد

این شارژهای تعطیلات نارنجی به ویژه برای خارجی هایی که از اروپا بازدید می کنند و سیم کارت پیش پرداخت نارنجی نارنجی طراحی شده است ، طراحی شده است 39.99 یورو. این شارژهای تعطیلات نارنجی شامل زمان تماس و پیام کوتاه به کل جهان و همچنین اینترنت موبایل در اروپا است. پیشنهادات شارژ از 20 € تا 40 € در جدول زیر ذکر شده است:

Orange Mobicarte: چگونه کارت پیش پرداخت نارنجی کار می کند ?

Mobicarte Orange یک سرویس تلفنی تلفن همراه است که با سیم کارتهای پیش پرداخت کار می کند. نارنجی یکی از اولین اپراتورهای فرانسه بود که در سال 1997 Mobicartes خود را ارائه داد. از کجا بخرید و چگونه فعال و شارژ نارنجی خود را دوباره شارژ کنید ? انواع مختلفی از کارتهای پیش پرداخت و مهمتر از همه آنها چیست؟ ? در این راهنما تمام پیشنهادات Orange Mobicarte را پیدا کنید تا واضح تر ببینند.

بسته های متحرک نارنجی
تماس های نامحدود
اس ام اس نامحدود
اینترنت 4G

Mobicarte Orange: چگونه کار می کند ?

پیشنهاد نارنجی یک پیشنهاد بدون تعهد یا فاکتور است که مناسب کاربران گاه به گاه است.بر خلاف یک بسته کلاسیک با بدهی مستقیم ماهانه ثابت ، کاربر a کارت پیش پرداخت نارنجی می تواند خط خود را از مبلغی که می خواهد شارژ کند و وقتی می خواهد. بنابراین می توانید با توجه به مصرف آن و نیازهای خود ، شارژ کنید.

نارنجی ، از طریق پیشنهاد Mobicarte ، مجدداً بسیاری از انواع مصرف کنندگان را نیز ارائه می دهد. کلیه پیشنهادات کارت پیش پرداخت نارنجی شامل دسترسی به شبکه نارنجی 4G ، دسترسی به WiFi نارنجی در متروپولیتن فرانسه ، پیشنهاد Orange Cinéday و برنده شدن با 1 شانس در 3 برای برنده شدن با هر شارژ است.

از کجا می توان Orange Mobicarte را خریداری کرد ?

از کجا می توان سیم کارتهای پیش پرداخت Mobicartes را خریداری کرد

کارتهای پیش پرداخت نارنجی برای خرید در فروشگاه های نارنجی و سایر موارد موجود است 50،000 نقطه فروش اپراتور (دفاتر دخانیات ، سوپر مارکت ها ، کیوسک ها. ). سیم کارت پیش پرداخت نارنجی نیز می تواند بصورت آنلاین سفارش داده شود 2.99 یورو با مینی.

پیشنهادات از جمله خرید کارتهای پیش پرداخت موبایل نیز در وب سایت اپراتور موجود است.

نحوه شارژ مجدد Orange Mobicarte ?

برای شارژ مجدد الف کارت پیش پرداخت نارنجی گزینه های زیادی در دسترس است.

سیم کارت پیش پرداخت نارنجی را می توان به صورت آنلاین توسط کارت بانکی که شماره تلفن را نشان می دهد شارژ شود. از قابل حمل نارنجی, همچنین با تماس با 224 که در آن #123# و با تنظیم کارت بانکی. از جانب بیگانه, شماره # 123 # همچنین از موبایل کار می کند.

بلیط های شارژ نارنجی در دسترس هستند 50،000 امتیاز فروش در فرانسه: تنباکو ، مغازه های نارنجی ، سوپر مارکت ها … پس از آن باید با رایگان تماس بگیرید #123# یا 224.

Mobicarte همچنین می تواند از طریق توزیع کنندگان بلیط مجاز برخی از بانک ها (Banque Populaire ، LCL ، Caisse d’Epargne ، Crédit Mutuel یا CIC). توجه داشته باشید که این سرویس است در نوچی صرف نظر از بانک مورد استفاده.

سرانجام همچنین می توان از یک عزیز با سرویس “شارژ برای من” درخواست کرد تا خط شما را شارژ کند نارنجی. برای انجام این کار ، به سادگی شماره 126* را دنبال کنید -پیگیری شماره دوست مورد نظر و # (سرویس محدود به 5 تماس در هر ماه و 90 یورو اعتبار در روز).

شما می خواهید بهترین پیشنهادات موبایل را با تعهد یا بدون تعهد بدانید ? با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات شریک هدایت کند: 09 71 07 88 04 (دوشنبه-andderi 8 صبح تا 9:30 بعد از ظهر.

چگونه می توان Mobicarte نارنجی خود را فعال کرد ?

برخلاف بسته های موبایل نارنجی ، سیم کارتهای پیش پرداخت نارنجی نیازی به فعال سازی ندارید. از اولین تماس یا پیامک ارسال شده تلفن در سرویس است ، توجه داشته باشید که دوره اعتبار خط 6 ماه است (بسته به شارژ مجدد ساخته شده ، اعتبار گسترش می یابد).

برای اطلاع از اعتبار باقی مانده در خط Mobicarte ، فقط آهنگسازی کنید شماره رایگان 225 از موبایل برای دریافت پیامکی که شماره لپ تاپ و همچنین تاریخ اعتبار این خط را نشان می دهد.

شارژهای مختلف SIM Cards Prepaid Orange

شما می خواهید یک پیشنهاد موبایل نارنجی را بیرون بیاورید ?

Remalle Orange Mobicarte

شارژهای کلاسیک Mobicarte Orange شارژ اعتبار است از 5 تا 100 یورو که حق اعتبار اضافی را با توجه به میزان شارژ مجدد می دهد. این شارژها اعتبار اعتبار محدود در زمان و همچنین امکان افزایش اعتبار کلی خط تلفن را فراهم می کند. در اینجا جزئیات شارژهای کلاسیک در جدول زیر آورده شده است:

شارژ کلاسیک Mobicarte تا 20 سپتامبر 2023

همه شارژهای کلاسیک Mobicarte Mobicarte حق این را دارند تماس ها و پیامک های نامحدود از 9 بعد از ظهر تا نیمه شب (منوط به اعتبار بیش از 0 €). ارتباطات از کل اعتبار کسر می شود: 0.40 € با تماس, 0.10 یورو با پیام متنی, 0.24 € توسط MMS و 0.50 یورو/MO برای داده ها.

مجدداً پر کردن

شارژهای حداکثر امکان دسترسی به خدمات شبیه به خدمات ارائه شده توسط بسته ها را فراهم می کند. قیمت فروش بین متفاوت است 5 € و 30 € و به یک ماه پیامک و تماس های نامحدود و تعدادی از داده های تلفن همراه حق بدهید. شارژهای حداکثر نارنجی شامل موارد زیر است:

توجه داشته باشید که این شارژهای Mobicarte Mobicarte Max به حساب اصلی اعتبار نمی دهند.

نارنجی به طور مرتب تبلیغاتی را برای شارژ تنظیم می کند Mobicarte Max 20 € و 30 € به ترتیب 20 گیگابایت و 60 گیگابایت اینترنت موبایل به جای 2 گیگابایت و 10 گیگابایتی اعتبار دارد.

مجدداً پر کردن

نارنجی شارژهای Mobicarte Monde را ارائه می دهد که با بهره گیری از کاهش قیمت به همه مقصد ، برقراری تماس و پیامک امکان پذیر است. قیمت ها از 5 € تا 20 € و تعدادی دقیقه به جهان را شامل می شود. در اینجا جزئیات شارژهای Mobicarte Orange Mobicarte آورده شده است:

شارژهای MOBICARTE MOBICARTE MONDE شامل تماس با بیشتر مقصد با قیمت های ترجیحی مانند سنگال برای سنگال برای 0.30 €/دقیقه ، مالدیو در 0.80 €/حداقل یا حتی جزایر اقیانوس آرام مانند Vanuatu در 1.55 €/دقیقه.

به طور مرتب ، اپراتور یک ترویج برای هر شارژ Mobicarte Orange Monde داشتن 20 یورو با 5 گیگابایت اینترنت موبایل به جای 2 گیگابایت اعتبار دارد.

اینترنت نارنجی Mobicarte اینترنت شارژ می شود

نارنجی همچنین شارژهای داده به نام شارژهای اینترنتی موبایل را ارائه می دهد. قیمت متفاوت است 5 € تا 25 € و به یک مقدار از داده های اینترنتی حق بدهید. در اینجا جزئیات این پیشنهادات در زیر آورده شده است:

شارژهای موبایل اینترنتی Mobicarte تا 20 سپتامبر 2023

نرخ محتوا اعتبار سنجی اعتبار
5 یورو 1 گیگابایت 5 روز 1 ماه
10 یورو 5 گیگابایت 2 هفته 6 ماه
25 یورو 15 گیگابایت 1 ماه
40 یورو 35 گیگابایت

شما می خواهید در مورد پیشنهادات موبایل بدون تعهد بیشتر بدانید ? با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات شریک هدایت کند: 09 71 07 88 04 (دوشنبه-andderi 8 صبح تا 9:30 بعد از ظهر.

این شارژهای موبایل اینترنتی نارنجی به شما امکان می دهد بدون صرف اعتبار از خط اصلی از داده های بیشتر استفاده کنید.

شارژهای تعطیلات نارنجی Mobicarte

این شارژهای تعطیلات نارنجی به ویژه برای خارجی هایی که از اروپا بازدید می کنند و سیم کارت پیش پرداخت نارنجی نارنجی طراحی شده است ، طراحی شده است 39.99 یورو. این شارژهای تعطیلات نارنجی شامل زمان تماس و پیام کوتاه به کل جهان و همچنین اینترنت موبایل در اروپا است. پیشنهادات شارژ از 20 € تا 40 € در جدول زیر ذکر شده است:

پیشنهادات تعطیلات Orange Mobicarte به طور خودکار برای کار در سراسر اروپا فعال می شود و تعادل در هر زمان با آهنگسازی #123 #در دسترس است.

مزایای نارنجی Mobicarte

مزیت اصلی سیم کارتهای پیش پرداخت نارنجی در بسته ها به انعطاف پذیری انواع مختلف مرتبط است شارژ نارنجی Mobicarte و اشتراک آنها بدون تعهد. علاوه بر این ، Mobicarte ارائه یک رقابت را ارائه می دهد و به همان دارندگان یک بسته اجازه می دهد تا از کیفیت و مزایای خدمات مشتری و شبکه نارنجی استفاده کنند.

بازی Orange Mobicarte: 1 در سه شانس برای پیروزی

برای شرکت در بازی Mobicarte ، به سادگی شارژ کنید کارت پیش پرداخت نارنجی خواه از طریق تلفن 224 ، 740 یا #123 # یا از طریق وب سایت اپراتور. مشارکت یک بار اتوماتیک خواهد بود شارژ نارنجی Mobicarte انجام شده به شرط پذیرش مشارکت.

بسیاری از جوایز برنده می شوند و شامل چند دقیقه تماس از آنجا می شوند 10 تا 25mn و داده ها از 100 مگابایت در 1 گیگابایت (همه این بسیاری از “ارتباطات” دارای محدودیت اعتبار یک هفته هستند).

مزایای شبکه نارنجی

نارنجی ، شماره 1 شبکه تلفن همراه در فرانسه

نارنجی برای هشتمین بار متوالی باقی مانده است شبکه تلفن همراه شماره 1 در مجموعه معیارهای ارزیابی شده توسط ARCEP (سازمان نظارتی برای ارتباطات و پست های الکترونیکی.).

در یک بیانیه مطبوعاتی از تاریخ 10/17/2018 ، نارنجی نتایج را که در آن قرار می دهد باز می کند شماره 1 به خصوص در جریان پخش ویدیو ، جریان های در حال افزایش و فرزندان و همچنین در مورد کیفیت تماس های صدا و پیام کوتاه (در مناطق مسکونی و در حمل و نقل).

علاوه بر این نارنجی اعلام می کند 99 ٪ از جمعیت فرانسه در 3 و 4G.

این اپراتور همچنین به همه کاربران Mobicarte دسترسی رایگان به شبکه WiFi خود با بیش از 6 میلیون نقطه کانون در فرانسه و بخش های خارج از کشور فرانسه. اتصال رایگان است و شاید از رایانه لوحی ، رایانه یا تلفن استفاده شود.

در تلفن همراه ، برنامه “شبکه من” کاربر را پیدا می کند و به شما امکان می دهد با یک کلیک به نزدیکترین شبکه WiFi نارنجی متصل شوید.

خدمات مشتری نارنجی

دارندگان یک سیم کارت پیش پرداخت نارنجی از همان دسترسی به خدمات مشتری نارنجی به عنوان مشتریان با یک بسته بهره مند شوید.

چندین شماره تلفن نارنجی برای تماس با خدمات مشتری وجود دارد. از یک تلفن همراه ، 3900 به شما امکان می دهد از دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر از Orange به Mobicarte بپیوندید. خدمات مشتری Orange Mobicarte رایگان است اما تماس با هزینه ارتباط عادی صورتحساب می شود. از خارج از کشور ، تعداد آهنگسازی +33 969 39 39 00 و قیمت با توجه به اپراتورها متفاوت است.

حساب Mobicarte همچنین می تواند با بارگیری برنامه مدیریت شود “من و نارنجی “ یا با دسترسی به منطقه مشتری Orange Mobicarte در سایت اپراتور.

شما از پیشنهاد موبایل خود راضی نیستید ? با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات شریک هدایت کند: 09 71 07 88 04 (دوشنبه-andderi 8 صبح تا 9:30 بعد از ظهر.

به روز شده در 06/09/2023

جولیان پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد خود در روزنامه نگاری ، در ماه مه 2019 به Selectra پیوست. او از اخبار مخابراتی و پرسنل سرمقاله راهنمایان Bouygues و SFR مراقبت می کند.

نارنجی داده های بیشتری را در گزینه های اینترنتی خود برای بسته تلفن همراه ارائه می دهد

توسط کارمندان سرمقاله Lesmobiles – 09 آوریل 2018 ، ساعت 9:30 صبح نارنجی تصمیم گرفت طیف وسیعی از گزینه های پاس و اینترنت خود را برای بسته های تلفن همراه و همچنین حداکثر برای شارژهای Mobicarte تازه کند. اپراتور پاکت نامه های گزینه های اینترنت و حداکثر شارژ را افزایش می دهد و قیمت بسته های اینترنتی را برای بسته های خود کاهش می دهد.

نارنجی داده های بیشتری را در گزینه های اینترنتی خود برای بسته تلفن همراه ارائه می دهد

بسته های نارنجی و SOSH شامل یک پاکت داده است که در طول هر پرداخت ماهانه مورد استفاده قرار می گیرد. این می تواند محدود باشد ، مانند 50 مگابایت بسته های نارنجی مینی و 2H و همچنین بسته های SOSH با قیمت 4.99 و 9.99 یورو ، یا مانند 50 گیگابایت بسته SOSH در 24.99 € و حداکثر 100 گیگابایت برای آن بسیار مهم است بسته های جت نارنجی. سرانجام ، این پاکت اینترنتی همچنین می تواند از برخی بسته های اساسی مانند بسته اولیه یا مینی برای باز غایب باشد.

هنگامی که کاربر از پاکت داده خود فراتر می رود ، یعنی وقتی او سهمیه اینترنت خود را خسته کرده است ، ممکن است نارنجی مجبور شود سرعت جریان اینترنت را کاهش دهد که سپس به 64 یا 128 کیلوبیت بر ثانیه افزایش می یابد. سرعتی که می تواند به سرعت ترمز برای ارائه فیلم یا مشورت با وب سایت های خاص شود.

بعضی ماه ها ، کاربرانی که قصد دارند تمام پاکت داده های خود را مصرف کنند ، یا از آن فراتر رفته باشند ، ممکن است برای پایان ماه یا برای استفاده منظم تر ، بدون نیاز به مهاجرت به بسته بالا یا بسته با تعهد ، به اینترنت کمی بیشتر نیاز داشته باشند. به همین دلیل است که Orange Markets Internet Pass و گزینه هایی که به شما امکان می دهد حجم اینترنت موبایل خود را از +200 MB به +50 GB ، یک بار یا هر ماه افزایش دهید. این گذرگاه اینترنتی و گزینه ها بدون تعهد هستند.

برای افزایش حجم اینترنت موبایل از +200 مگابایت به +20 گیگابایت عبور کنید

این پاس ها در یک حرکت استفاده می شوند. آنها برای به پایان رساندن یک ماه که در طی آن میزان مصرف اینترنت شما از حد معمول مهمتر بود ، مفید خواهند بود. نارنجی به تازگی افت قیمت در 1 گیگابایت و 20 گیگابایت پاس:

 • اینترنت عبور 200 مگابایت با قیمت 2 یورو باقی مانده است
 • عبور اینترنت 1 گیگابایت از 6 تا 5 یورو می رود
 • عبور اینترنت 20 گیگابایت از 30 تا 25 یورو می رود

حجم اینترنت اضافی پاس تا تجدید بسته شما معتبر است.

گزینه های اینترنتی با تجدید خودکار +2 گیگابایت به +50 گیگابایت

در حالی که این پاس به شما امکان می دهد از یک حجم اینترنت اضافی بهره مند شوید ، در یک طرف ، تا تجدید بسته خود ، گزینه های اینترنتی به آنها امکان می دهد هر ماه از این مکمل پاکت داده استفاده کنند و به طور خودکار. نارنجی به تازگی حجم اینترنت اضافی را در گزینه های اینترنتی با 5 یورو و 25 یورو دو برابر کرده است:

 • گزینه اینترنتی 50 مگابایت در 1 € در ماه حذف می شود
 • گزینه اینترنتی با 5 € در ماه با 1 تا 2 گیگابایت افزایش می یابد
 • گزینه اینترنت 5 گیگابایتی در 10 € در ماه صورتحساب است
 • گزینه اینترنتی با 25 € در ماه با 20 تا 50 گیگابایت افزایش می یابد

مشترکان SOSH بسته های با قیمت 4.99 یورو و 9.99 یورو ، از جمله 50 مگابایت اینترنت ، و همچنین Orange Mini و مشتریان اولیه فقط می توانند در 200 مگابایت اینترنت پاس و 1 گیگابایت و گزینه 2 گیگابایت مشترک باشند. ذن ، بازی و SOSH 20 گیگابایتی (19.99 یورو) و 50 گیگابایت (24.99 یورو) مشترکین می توانند در کلیه پاس ها و گزینه ها مشترک شوند.

حداکثر شارژ برای Mobicarte

نارنجی همچنین از این فرصت استفاده می کند تا پاکت داده های حداکثر شارژ برای Mobicarte را دو برابر کند. شارژهای حداکثر به شما امکان می دهد از تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MMS به مدت 1 هفته یا 1 ماه استفاده کنید. آنها در اعتبار اصلی Mobicarte حساب نمی شوند.

حداکثر برای شارژهای Mobicarte

 • حداکثر 5 یورو شارژ: 1 ساعت ، اس ام اس نامحدود + 20 مگابایت اینترنت معتبر 1 هفته
 • حداکثر شارژ 10 یورو: تماس ها ، پیامک نامحدود/MMS + 500 مگابایت اینترنت (به جای 200 مگابایت) 10 روز معتبر
 • حداکثر شارژ 20 €: تماس ، پیام کوتاه/mms نامحدود + 2 گیگابایت اینترنت (به جای 1 گیگابایت) 1 هفته معتبر
 • حداکثر شارژ 30 یورو: تماس ، پیام کوتاه/MMS نامحدود + 15 گیگابایت اینترنت معتبر 1 هفته

تماس ها ، پیام کوتاه/MMS و اینترنت می تواند در سرزمین اصلی فرانسه و از اروپا ، مناطق DOM و سوئیس/آندورا به همین مناطق و کلانشهرها فرانسه استفاده شود.