رمزگذار تلویزیون Orange Orange: آزمایش و بررسی (مارس 2023) ، تغییر رمزگذار تلویزیون نارنجی ، نحوه دریافت کانال? با پاسخ (ها)

رمزگشگر جدید نارنجی

با تشکر از کنترل از راه دور آوازی از رمزگذار تلویزیون UHD ، خیلی زود با یک دستیار آواز تعامل خواهد داشت: DJingo. این ویژگی جدید هنوز در دسترس نیست.

رمزگذار تلویزیون Orange UHD: تست و بررسی 2023

نارنجی با پیشنهادات LiveBox خود ، یک رمزگذار تلویزیونی کاملاً جدید ، با هوشیاری نامیده شده UHD TV Decoder ارائه داد. بسیار جمع و جور و طراحی ، تجربه تلویزیونی بی سابقه ای را با 4K ، Dolby Atmos یا کنترل از راه دور صدا ارائه می دهد. در اینجا تست کامل این رمزگشگر جدید است.

شما می خواهید در اشتراک جدید اینترنت مشترک شوید ? با یکی از مشاوران متخصص ما تماس بگیرید 09 71 00 28 31 (سرویس رایگان)

 1. رمزگذار تلویزیون نارنجی: یک رمزگذار جدید تلویزیون جمع و جور تر
 2. ویژگی های رمزگشایی TV Orange UHD
 3. رابط و خدمات تلویزیونی رمزگذار نارنجی UHD
 4. پیشنهاد تلویزیون و دسته های نارنجی
 5. نظر ما در مورد رمزگذار تلویزیون نارنجی

رمزگذار تلویزیون نارنجی: یک رمزگذار جدید تلویزیون جمع و جور تر

رمزگذار TV Orange UHD

آنجا LiveBox 4, منتشر شده در سال 2016 ، با رمزگذار TV 4 همراه بود. با همان اندازه و همان طراحی مورد اینترنت ، این رمزگذار دارای آخرین ویژگی های نسل است.

نارنجی 2 سال بعد تصمیم گرفت با LiveBox 5, برای مرور نسخه خود ، و طراحی یک رمزگذار جدید تلویزیون ، به نام رمزگذار تلویزیون UHD. این ویژگی های اصلی سلف خود را با یک پردازنده قدرتمندتر ، ویژگی های جدید و مهمتر از همه یک قالب کاملاً جدید می گیرد.

در واقع ، در حالی که رمزگذار تلویزیون 4 برای ابعاد 215 215 215 50 50 میلی متر داشت ، ابعاد رمزگشایی UHD جدید 126 x 126 x 30 mm است ، یک درمان باریک واقعی. این وزن به 4 ، از 990 گرم برای رمزگذار تلویزیون 4 ، در 250 گرم برای رمزگذار تلویزیون UHD تقسیم شده است.

برگه فنی ::

 • یک درگاه USB 2.0 در جلو,
 • خروجی HDMI,
 • بندر اترنت RJ45,
 • یک خروجی صوتی S/PDIF,
 • از درگاه USB 3.0 نوع C روی صورت عقب,
 • از یک سوکت آنتن TNT,
 • دکمه روشن / خاموش,
 • دریافت منبع برق.

دیسک سخت خارجی

برای به دست آوردن یک رمزگشایی چهار برابر سبک تر ، نارنجی به سادگی هارد 240 گیگابایتی را که شامل رمزگشایی TV 4 است ، برداشته است.

این واقعیت که هیچ هارد دیسک در رمزگشایی ادغام نشده است به معنای عدم امکان ضبط برنامه های تلویزیونی نیست. نارنجی هارد دیسک خارجی را ارائه می دهد که در زیر رمزگشایی قرار دارد. “ضبط کننده تلویزیون UHD” به صورت رایگان با پیشنهاد LiveBox Up ، ظرفیت ذخیره سازی 450 گیگابایتی دارد که مربوط به 200 ساعت ویدیوی HD است.

اتصال

رمزگذار TV Orange UHD با توجه به اتصال از ملزومات راضی است. این دو درگاه USB ، 1 درگاه USB 2.0 که در قسمت جلوی آن قرار دارد ، و 1 درگاه USB C 3.0 در پشت رمزگذار. یک درگاه HDMI در قسمت عقب رمزگذار جریان تلویزیون را به تلویزیون شما فراهم می کند. سرانجام ، یک درگاه اترنت به شما امکان می دهد رمزگشایی را به LiveBox وصل کنید (حتی اگر پیوند WiFi امکان پذیر باشد).

سبک

در توقف رمزگذار تلویزیون UHD یک دیود سبک واقع شده است. این دیود در رنگ های مختلف روشن می شود و هدف آن اطلاع رسانی مشترک از فعالیت رمزگذار است: در حالت آماده به کار ، غیر عملکردی ..

ویژگی های رمزگشایی TV Orange UHD

رمزگذار تلویزیون نارنجی UHD

4K HDR و DOLBY ATMOS

همانطور که با نام او نشان داده شده است, رمزگشگر تلویزیون Orange UHD 4K سازگار است, تعریف فوق العاده بالا. 4K تصاویر 4x را از HD 1080p پاک تر می کند. لطفاً توجه داشته باشید ، برای استفاده از 4K ، داشتن یک تلویزیون سازگار ضروری است.

4K با فناوری همراه است HDR Dolby Vision.

در همان خط ، رمزگذار تلویزیون UHD از این پشتیبانی می کند Dolby Atmos, فناوری ارائه صدای صدای بالایی بالا. مجدداً لازم است که تجهیزات (بلندگوها ، باس ، تقویت کننده و غیره) مورد نیاز باشند.

اگر همه این عناصر اساسی را دارید ، این رمزگذار اتاق نشیمن شما را به یک سینمای خانگی واقعی تبدیل می کند.

اتصال وای فای

تاکنون ، بیشتر رمزگشاهای بازار به جعبه اینترنت نیاز به ارتباط اترنت دارند. اگر رمزگذار TV Orange UHD دارای یک درگاه اترنت برای این منظور باشد ، اکنون می توان آن را مستقیماً به WiFi وصل کرد ، که این مزیت نداشتن کابل برای استفاده ندارد ، و بنابراین احتمالاً رمزگذار را در اتاق دیگری غیر از جعبه آن قرار می دهد.

کنترل از راه دور صدای جدید

این رمزگذار جدید تلویزیون دارای کنترل از راه دور بسیار خوب و ارگونومیک است. دومی به نظر می رسد که از نسخه قبلی TV 4 TV 4 ، با دو نوآوری اصلی.

اولین نشانگر نور است که در بالای کنترل از راه دور واقع شده است. هنگام فشار دادن یک کلید ، یا با فعال کردن دستیار صدا روشن می شود.

دومین تازگی وجود یک میکروفون در داخل کنترل از راه دور است. از کلید “میکرو” که قابل فعال است ، یک دستیار صوتی به نام DJingo را فعال می کند تا بتواند رمزگذار تلویزیون UHD را از صدا خفه کند.

رابط و خدمات تلویزیونی رمزگذار نارنجی UHD

رابط رمزگذار تلویزیون نارنجی UHD

در رمزگذار TV Orange UHD با یک سیستم عامل خانه (بر اساس لینوکس) کار می کند. بنابراین نارنجی است که برخلاف SFR که مستقیماً ویژگی ها و رابط رمزگذار را ایجاد می کند.

رابط تلویزیونی شامل کاشی ها ، وینگت ها است که در چند دسته جمع آوری شده است: تلویزیون ، برنامه ها ، بازی ها ، MediaCenter ، فروشگاه … در پایین رابط ، ما جریان تلویزیون را می یابیم.

پخش مجدد ، VOD و ضبط

رمزگذار TV LiveBox 4 UHD دارای تمام ویژگی های یک جعبه ممتاز است. شما می توانید به یک انتخاب کانال های تلویزیونی در پخش مجدد. یک کاتالوگ بزرگ از فیلم On -Demand در دسترس است ، با بسیاری از مغازه ها مانند MyTF1 VOD یا VOD کانال. یک راهنمای تلویزیون برای اطلاع رسانی از برنامه های آینده در کانال های مختلف دسته گل.

به منظور غنی سازی تجربه تلویزیونی خود ، می توان به طور مستقیم از فروشگاه رمزگشایی در دسته های جدید و کانال های اختیاری مشترک مشترک شد.

سرانجام ، رمزگذار TV Orange UHD تمام ویژگی های مربوط به ضبط و کنترل مستقیم را دارد. با این حال ، پشتیبانی از ذخیره سازی ، مانند هارد دیسک ارائه شده با پیشنهاد LiveBox Up لازم است.

برنامه ها و بازی ها

یک کاتالوگ برنامه و بازی در رمزگذار تلویزیون UHD در دسترس است. شما می توانید “برنامه های وب” و برنامه های موسیقی را از بخش اختصاصی مانند Netflix ، YouTube ، Dailymotion ، Deezer اما همچنین Allociné یا کانال Weather بارگیری کنید.

Orange همچنین کاتالوگ بازی های ویدیویی را ارائه می دهد که در اینترنت پخش می شود. شما به ویژه نمی توانید Mad Max ، Asphaslt 8 ، Assassin’s Creed ، Uno ، The Great Lego Adventure … را بازی کنید … در کل ، این بیش از 200 بازی برای بازی در تلویزیون شما است LiveBox 4. کنترل از راه دور را می توان برای سرویس کنترلر استفاده کرد ، همانطور که برنامه کنترل کننده تلویزیون نارنجی است. اما برای یک تجربه بهینه ، کنترل کننده های واقعی در سایت تلویزیون خریداری می شوند.بازی.نارنجی.خط.

دیجنگو

با تشکر از کنترل از راه دور آوازی از رمزگذار تلویزیون UHD ، خیلی زود با یک دستیار آواز تعامل خواهد داشت: DJingo. این ویژگی جدید هنوز در دسترس نیست.

در ضمن ، به لطف صدا مستقیماً از برنامه موبایل TV Orange ، می توانید با رمزگذار خود ارتباط برقرار کنید.

پیشنهاد تلویزیون و دسته های نارنجی

خدمات تلویزیون نارنجی

با عضویت در یک پیشنهاد LiveBox یا LiveBox Up ، از یک دسته تلویزیونی 160 کانال ، از جمله انتخاب در HD و پخش مجدد بهره مند می شوید. این دسته شامل کانال های اساسی است ، یعنی TNT ، کانال های منطقه ای و برخی از کانال های موضوعی.

دسته های تلویزیونی اختیاری

برای کسانی که از پیشنهاد اصلی تلویزیون نارنجی راضی نیستند ، اپراتور بسیاری از دسته های تلویزیونی با پرداخت اختیاری را به عنوان اختیاری اختیاری ارائه می دهد.

سریال فیلم Bouquet TV با 13 یورو/ماه شامل تمام کانال های OCS و همچنین دو کانال اضافی است. نارنجی نسخه “حداکثر” را با 21 ماه در ماه بدون تعهد با مجموعه سینما ارائه می دهد+.

در مورد این ورزش ، نارنجی 3 کانال ورزشی Bein و کانال های رویداد آن را با 15 یورو در ماه بدون تعهد پخش می کند.

دسته خانواده نارنجی با قیمت 12.99 یورو در ماه ، بدون تعهد در دسترس است. برای این قیمت ، شما مجموعه ای از کانال های تلویزیونی را برای کل خانواده مانند Paris Première ، RTL9 ، AB1 ، اما همچنین Boing ، Boomerang ، Tfou Max ..

برای مشترکان فیبر ، نارنجی همچنین یک دسته “خانواده توسط کانال” را ارائه می دهد ، همچنین با قیمت 12.99 یورو در ماه بدون تعهد. این شامل تمام کانال های خانواده کانال است که برخی از آنها به طور انحصاری به عنوان دیزنی جونیور ، پیوی+، Serieclub ، MTV ، Elle Girl ، Planete+، Comedie+…

توسط خانواده کانال با رمزگذار Orange UHD

سایر دسته های تلویزیونی موضوعی در دسترس هستند ، از جمله زنجیرهای موسیقی ، زنجیرهای نوجوان ، کانال های بزرگسالان ..

سرانجام ، رمزگذار TV Orange UHD با پیشنهادات کانال سازگار است. اگر اشتراک کانال دارید ، کانال ها و خدمات خود را از رمزگذار پیدا خواهید کرد.

4K در رمزگشایی تلویزیون Orange

منتعریف فوق العاده بالا 4K نکته مهمی از این رمزگذار نارنجی جدید است که نام آن را دارد. آنچه در 4K در رمزگذار اپراتور موجود است ?

نارنجی بیش از 50 محتوا (فیلم و سری) را در 4K از طریق پورتال VOD ارائه می دهد. اگر اشتراک در Netflix Premium دارید ، می توانید از کاتالوگ گسترده سری 4K از Netflix در Decoder Orange استفاده کنید. بلکه آنهایی که از آمازون Prime Video و Disney هستند+.

Canal+ با اپراتور همراه نبوده است تا بتواند در این قالب بازسازی مسابقات ورزشی را انجام دهد ، اما گاه به گاه باقی می ماند.

یک کانال خطی واحد در 4K موجود است ، طبیعت فوق العاده است.

برنامه تلویزیون نارنجی

تلویزیون D

برای تماشای تلویزیون در رایانه شخصی ، موبایل و رایانه لوحی ، اپراتور سرویس را ارائه می دهد ” تلویزیون نارنجی“” . در وب سایت تلویزیون موجود است.نارنجی.FR ، در فروشگاه Google Play و App Store ، سرویس TV Orange به شما امکان دسترسی به کلیه خدمات رمزگذار UHD را در سایر صفحه های تحرک خود می دهد.

نظر ما در مورد رمزگذار تلویزیون نارنجی

رمزگذار تلویزیون UHD از اپراتور نارنجی یک انتخاب جالب برای کسانی است که به دنبال یک دستگاه جمع و جور و کوچک هستند. با ویژگی های آن از 4K HDR ، Dolby Vision و Dolby Atmos ، کیفیت تصویر و استثنایی آن را برای یک تجربه مشاهده همهجانبه ارائه می دهد.

با بیش از 160 کانال و بسیاری از دسته های اختیاری ، این رمزگذار تلویزیون UHD طیف گسترده ای از محتوای را برای کاربران ارائه می دهد. همچنین استفاده و نصب آن آسان است ، که یک دارایی اصلی برای کاربران تازه کار یا افرادی است که به دنبال یک دستگاه ساده و آسان هستند.

با این حال ، Decoder UHD TV UHD دارای تلویزیون Android نیست ، که می تواند برای کسانی که مایل به دسترسی به طیف گسترده ای از برنامه ها و خدمات جریان هستند ، یک اشکال باشد. همچنین توجه به این نکته حائز اهمیت است که این رمزگذار منحصر به نارنجی است ، به این معنی که کاربران باید در این ارائه دهنده دسترسی به اینترنت مشترک شوند تا بتوانند از آن استفاده کنند.

ما همچنین از قیمت های نارنجی ADSL و فیبر ابراز پشیمانی می کنیم. برای لذت بردن از رمزگشایی جدید حداقل 41 99 یورو در ماه بشمارید.

شما می خواهید در اشتراک جدید اینترنت مشترک شوید ? با یکی از مشاوران متخصص ما تماس بگیرید 09 71 00 28 31 (سرویس رایگان)

تبادل رمزگذار تلویزیون نارنجی ، نحوه دریافت کانال+ ?

شاید اخیراً قدیمی خود را تغییر داده اید رمز برای آخرین مدل رنگ سیاه (TV4 یا UHD TV) ?

برای ادامه دریافت کانال+ در تجهیزات نارنجی جدید خود ، باید:

 • تجهیزات جدید خود را به صورت الکتریکی وصل کنید.
 • کابل HDMI تحویل داده شده به پشت رمزگذار و به تلویزیون خود را وصل کنید.
 • دکمه روشن/خاموش را در پشت رمزگشایی خود فشار دهید.
 • روند نصب رمزگذار تلویزیون نارنجی را دنبال کنید.
 • بررسی کنید که تلویزیون نارنجی دریافت کرده اید.
 • شماره کارت مجازی نارنجی خود را بیاورید.
 • تغییر تجهیزات خود را در کانال+ منطقه مشتری خود اعلام کنید تا برنامه های خود را در مورد رمزگشایی جدید دریافت کنید.

برای اعلام تغییر تجهیزات خود ، به بخش تجهیزات بروید و روی “کلیک کنید”اعلام تغییر جعبه تلویزیون اپراتور من “.

توجه داشته باشید : برای پیدا کردن شماره کارت مجازی نارنجی, این نکات را دنبال کنید.

پاسخهای جامعه

سطح 3 لاموریلیل 3372 / 5000 امتیاز
نام کاربر نویسنده Lamorille که در تاریخ 13 آوریل 2023 در ساعت 3:40 صبح 6 ماه پیش منتشر شد

@ james69
سلام و از پاسخ شما متشکرم !

جیمز 69 سطح 4 5000 / 5000 امتیاز
نام نویسنده James69 کاربر در 31 اکتبر 2022 در ساعت 9:06 بعد از ظهر منتشر شد. 11 ماه پیش

در اینجا این یک انجمن پشتیبانی توسط مشترکین مانند شما است .

کانال +شخص ، درخواست شما را در نظر نمی گیرد .

برای مشکل خود ، شما باید از طریق خدمات مشتری توسط Canal+فراخوانی کنید و مشکل خود را برای آنها توضیح دهید ، برای این کار:

با ترک شماره لپ تاپ خود به فضای تمیز خود بروید ، سپس با آن تماس بگیرید ، سپس اشتراک و سپس یادآوری فوری .

یک شخص کانال ، به شما یادآوری می کند .

اشتراک -1127F61Z سطح 0 24 / 100 امتیاز

نام نویسنده Subive-1127F61Z کاربر در 31 اکتبر 2022 در 5:10 بعد از ظهر 11 ماه پیش منتشر شده است

سلام من یک کانال به علاوه توسط نارنجی دارم و می خواهم اشتراک خود را به نارنجی متوقف کنم تا آن را به یک رمزگذار کانال 4K بیشتر منتقل کنم

جیمز 69 سطح 4 5000 / 5000 امتیاز

نام نویسنده James69 کاربر در 21 سپتامبر 2022 در ساعت 1:40 بعد از ظهر منتشر شد. تقریباً یک سال پیش

“Pierrickand بنابراین شما فکر می کنید که اگر روی رمزگذار نارنجی من که به جعبه زنده من متصل است ، فقط کانال های TNT رایگان را از طریق آنتن Rake خود دریافت می کنم ، هنوز هم می توانم کانال های کانال را در این رمزگشایی دریافت کنم ? “”

من به سوال شما پاسخ می دهم زیرا پیرریکند از 9 سپتامبر به شما پاسخ نداده است

اگر در کانال مشترک هستید ، می توانید دسته های خود را ، در کانال +رمزگشایی ، بدون هیچ مشکلی دریافت کنید.

در صورت مشترک شدن در کانال ، دو گزینه دارید تا کانال+ دسته خود را ببینید:

یا از طریق پورتال نارنجی ، روی رمزگشایی خود بروید.

یا با کلیک بر روی نماد کانال+، هنگامی که در پورتال نارنجی هستید ، از طریق کانال+پورتال بروید

در هر دو مورد ، کانال های شما دریافت شده ، از طریق LiveBox از طریق اینترنت آمده اند ، و لزوماً نیازی به حفظ اتصال TNT با آنتن سقف خود ندارید.

اما همیشه در صورت برش اینترنتی برای شما مفید خواهد بود تا تمام کانال های TNT خود را مرور کنید

تنها چیزی که می تواند شما را از اضافه کردن دسته ها و کانال های کانال خود جلوگیری کند ، بر روی رمزگذار نارنجی ، این است که اگر قبلاً در اختیار داشته باشید ، سایر کانال+ رمزگشایی ، زیرا شما نباید بیش از دو دکوراتور ، در هر خانواده داشته باشید .

در اینجا به دفترچه راهنمای کاربر مراجعه کنید:

کانال: نحوه دسترسی به دسته گل در تلویزیون نارنجی.