پیکربندی پاسخ اتوماتیک (خارج از دسک تاپ) – پشتیبانی مایکروسافت ، نحوه فعال یا غیرفعال کردن پاسخ های اتوماتیک در Outlook 2013 برای ویندوز – Sherweb

پشتیبانی فنی

Microsoft 365 مشترکین می توانند در صورت عدم وجود دفتر یا در دسترس برای پاسخ به ایمیل ، پاسخ های اتوماتیک را پیکربندی کنند.

پیکربندی پاسخ خودکار (خارج از دفتر)

مرورگر شما از فیلم پشتیبانی نمی کند

Microsoft 365 مشترکین می توانند در صورت عدم وجود دفتر یا در دسترس برای پاسخ به ایمیل ، پاسخ های اتوماتیک را پیکربندی کنند.

    انتخاب کنید فایل >پاسخهای خودکار.

توجه: اگر دکمه پاسخهای خودکار در دسترس نیست ، دستورالعمل های موجود در بخش را برای ارسال پیام غیبت از دفتر دنبال کنید.

  • برای تعریف پاسخ خودکار برای مخاطبین خارجی شرکت خود ، انتخاب کنید جدا از سازمان من >پاسخ خودکار به تماس های خارجی به شرکت من ارسال کنید, یک پیام بنویسید ، سپس انتخاب کنید خوب.
  • دکمه خوب به دلیل پارامترهای مقیاس بندی یا وضوح صفحه نمایش خاص می تواند از دست بدهد. برای حل این مشکل ، می توانید تنظیمات مقیاس بندی و وضوح صفحه را تنظیم کنید ، یا از یک مانیتور بزرگتر استفاده کنید.

پشتیبانی فنی

نحوه فعال یا غیرفعال کردن پاسخ های اتوماتیک در Outlook 2013 برای چاپ ویندوز

اصلاح شده: دوشنبه ، 12 سپتامبر., 2022 ساعت 8:47 صبح

نحوه فعال یا غیرفعال کردن پاسخ های اتوماتیک در Outlook 2013 برای ویندوز

خلاصه

این مقاله نشان می دهد که چگونه می توان پاسخ های خودکار را در هنگام عدم حضور در حساب Exchange خود در Outlook 2013 فعال یا غیرفعال کرد.

پيش نياز

  • یک حساب مبادله ای که در Sherweb میزبان است
  • مشتری Outlook 2013 برای حساب Exchange شما نصب شده و از قبل پیکربندی شده است

توجه داشته باشید : اگر گزینه پاسخ های اتوماتیک (عدم حضور دفتر) در دسترس نیست ، شما از حساب Exchange استفاده نمی کنید.

چطور انجام دادن

1. در Outlook ، از پنجره اصلی ، روی منو کلیک کنید فایل. روی کلیک کنید پاسخهای خودکار.

2. در پنجره پیکربندی پاسخهای خودکار, روی کلیک کنید پاسخ های خودکار ارسال کنید.

3. اگر می خواهید ارسال پاسخ های خودکار به یک دوره محدود را محدود کنید ، تاریخ های موجود در زمینه ها را مشخص کنید زمان شروع وت زمان پایان.

4. اکنون پیام را برای ارسال به کارمندان خود در برگه ویرایش کنید در سازمان من.

5. می توانید پاسخ های اتوماتیک را برای مخاطبین خارجی خود نیز فعال کنید. روی برگه کلیک کنید جدا از سازمان من و گزینه را بررسی کنید یک پاسخ خودکار به افراد خارجی به شرکت من ارسال کنید.

اگر می خواهید ارسال به مخاطبین خارجی ذخیره شده به فهرست خود را محدود کنید ، انتخاب کنید فقط مخاطبین من. در غیر این صورت ، گزینه انتخاب شده پیش فرض را بگذارید (هرکسی که به شرکت من بیگانه باشد).

6. روی کلیک کنید خوب برای بستن پنجره.

توجه: هر زمان که مشتری Outlook 2013 خود را باز کنید در حالی که پیام های غیبت شما پیکربندی شده است ، یک هشدار به شما یادآوری می کند که پاسخ های اتوماتیک فعال شده و به شما امکان می دهد تا آنها را غیرفعال کنید.

پاسخ های خودکار را غیرفعال کنید

اگر تاریخ شروع و پایان را برای غیبت خود نشان داده اید ، نیازی به غیرفعال کردن پاسخ های اتوماتیک نیست. سیستم این کار را برای شما انجام می دهد.

با این حال ، اگر تاریخ شروع و پایان را تعریف کرده اید ، اما می خواهید قبل از تاریخ پایان برنامه ریزی شده ، پاسخ اتوماتیک را غیرفعال کنید ، مراحل 1 و 2 این راهنما را دنبال کنید. در مرحله 2 ، انتخاب کنید پاسخ خودکار ارسال نکنید, سپس خوب.

اگر تاریخ شروع و پایان را تعریف نکرده اید ، می توانید تنظیمات غیبت دفتر خود را به صورت دستی غیرفعال کنید. در پنجره اصلی Outlook ، روی کلیک کنید فایل, سپس روی دکمه غیرفعال کردن زیر بخش پاسخهای خودکار برجسته.

اگر به کمک نیاز دارید ، با ما تماس نگیرید.

قابل اجرا برای

تمام حساب های مبادله ای که در Sherweb میزبان هستند

آیا این پاسخ مفید بود ? بله خیر

با عرض پوزش از اینکه نتوانستم مفید باشم. با گفتن درباره نظرات خود به ما در بهبود این مقاله کمک کنید.