آنچه شما باید قبل از خرید ماشین برقی بدانید – راهنمای خودکار ، خرید یک ماشین برقی با بازیابی – رنو

خرید یک ماشین برقی با بازیابی

با عبور از نمایش سلام ، آنتوان ژوبرت ، ستون نویس ، خلاصه ای از عناصری را ارائه می دهد که هنگام خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی باید مورد توجه قرار گیرد.

آنچه شما باید قبل از خرید یک ماشین برقی بدانید

با عبور از نمایش سلام ، آنتوان ژوبرت ، ستون نویس ، خلاصه ای از عناصری را ارائه می دهد که هنگام خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی باید مورد توجه قرار گیرد.

در این زمینه ، متخصص پرونده ای را در نسخه 2024 کتاب راهنمای اتومبیل تنظیم کرد که در تاریخ 24 اوت منتشر می شود. وی گفت: “ماشین برقی برای همه ساخته نشده است ، اما می تواند بسیاری از رانندگان را برآورده کند.”.

  • همچنین بخوانید: وسایل نقلیه برقی: به همین دلیل انجام تعمیر و نگهداری در فروشنده خود مهم است
  • همچنین بخوانید: بهترین SUV های برقی در سال 2023

با کمال تعجب ، اولین عنصری که در صدر مصرف کنندگان قرار می گیرد ، مسافتی است که می توانند با یک باتری کاملاً بارگذاری شده طی کنند. “اکثریت مردم روزانه 100 کیلومتر رانندگی نمی کنند. […] داشتن یک وسیله نقلیه برقی عادت به داشتن یک استقلال متناسب با نیازهای ما است و در همه موارد ، وسایل نقلیه آنچه را که ما استفاده می کنیم ارائه می دهد. “.

البته او مشخص می کند که استقلال برای افرادی که باید مسافت های طولانی را طی کنند مهم می شود. علاوه بر این ، رانندگان باید در طول فصل سرما سفر را در نظر بگیرند ، زیرا استقلال کاهش می یابد.

عناصر دیگر نیز مورد مطالعه قرار می گیرند ، مانند دسترسی به پایانه های مسکونی و عمومی ، یارانه های خرید یا اجاره یک وسیله نقلیه برقی ، نگهداری ، بیمه و در دسترس بودن مدل ها. برای اطلاعات بیشتر ، کپسول ویدیویی را در بالای این مقاله تماشا کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد موضوع

با همکاری اگر یک وسیله نقلیه الکتریکی دارید ، چه اولین خرید شما یا ماشین اصلی خود در سالهای اخیر ، شرط بندی است که با عبور از موتور احتراق برقی چیزهای زیادی آموخته اید. با این حال ، حتی اگر کبک استان کانادا باشد که ما در آن ..

در میان تمام SUV های برقی و چند منظوره که توسط تولید کنندگان خودرو راه اندازی شده است ، تیم راهنمای اتومبیل لیست جایزه کسانی را که بهترین خریدها را در بازار کانادا نشان می دهند ، تهیه کرده است. برای اهداف این تمرین ، ما آنها را به دو دسته تقسیم کردیم. حالا بیایید بیشتر نگاه کنیم ..

وسایل نقلیه برقی بیشتر و بیشتری در بازار وجود دارد ، اما علاقه مصرف کنندگان به دنبال آن است? یک مطالعه جدید نشان می دهد که برعکس است. به گفته J.د. پاور کانادا ، 66 ٪ از پاسخ دهندگان در کشور می گویند که این “نسبتاً غیرممکن” یا “بسیار غیرممکن” است ..

Jérôme ، خواننده راهنمای اتومبیل ، صاحب یک FORD F-150 Lightning 2022 است که بیش از یک ماه در گاراژ است. در این میان ، فروشنده از وام دادن به او خودداری می کند. به همین ترتیب ، خدمات مشتری نیز کاهش می یابد. او سرانجام تأیید از فورد برای ..

توسط فرانسیس هالین از اتومبیل های برقی که برای بازار آمریکا در نظر گرفته شده است به اینجا ارسال می شود زیرا آنها واجد شرایط دریافت یارانه دولت بایدن نیستند ، که “ساخته شده در ایالات متحده آمریکا” را تحمیل می کند. مارتین آرکامبول ، اظهار داشت: “بسیاری از مدل های محبوب محبوب دیگر واجد شرایط دریافت یارانه در ایالات متحده نیستند.”

توسط Francis Halin of Quebecers که سالها در لیست انتظار منتظر مانده اند ، ماشین الکتریکی رویایی خود سرانجام به دلیل قیمت آن که با افزایش نرخ در حال پرواز است ، از خرید آن دست می برد. “من رزرو خود را لغو می کنم. »این جمله ، Solène Besnard ، دستیار مدیر حرکت ..

خرید یک ماشین برقی با بازیابی

تصویر

چه بازیابی برای خرید یک ماشین برقی رنو ارائه می دهد ?

رنو قبل از گرفتن آن ، قیمت وسیله نقلیه شما را ارزیابی می کند ، سپس پیشنهادات مربوط به اتومبیل های برقی جدید و استفاده شده را ارائه می دهد.

یک پیشنهاد بازیابی رایگان دریافت کنید

برای نشان دادن اطلاعات اصلی در مورد وسیله نقلیه فعلی خود از فرم آنلاین ما استفاده کنید. بر این اساس ، رنو سپس برآورد رایگان در کنار ماشین شما می شود.

این هم به معیارهای خاص وسیله نقلیه شما و هم ارزش آخرین معاملات انجام شده در بازار خودرو بستگی دارد.

پس از به دست آوردن پیشنهاد بازیابی ، شما فقط باید با قرار ملاقات با فروشنده اتومبیل رنو نزدیک به خانه خود موافقت کنید تا نهایی شود
فروش ماشین شما.

نحوه محاسبه مورد علاقه رنو

شما می خواهید یک ماشین برقی جدید بخرید, علاوه بر فروش وسیله نقلیه قدیمی شما ?

جایزه تبدیل* برای وسایل نقلیه برقی

خرید یک وسیله نقلیه آلاینده کمی توسط کمک های خاص ، منوط به شرایط تشویق می شود. وسایل نقلیه الکتریکی البته تحت تأثیر این اقدامات قرار می گیرند.

اگر تا 30 ژوئن 2021 یک ماشین برقی خریداری می کنید ، می توانید از تخفیف 27 ٪ قیمت فروش (با 7000 یورو) بهره مند شوید. از اول ژوئیه در پایان سال ، همان تخفیف قابل اجرا خواهد بود ، با این بار سقف 6000 یورو. این سقف از اول ژانویه 2022 به 5000 یورو افزایش می یابد.

تبلیغات مربوط به وسایل نقلیه برقی استفاده شده

شما ترجیح می دهید یک وسیله نقلیه الکتریکی استفاده شده را بدست آورید ?

رنو به دنبال دستیابی به وسیله نقلیه خود ، به شما امکان خرید یک مدل برقی استفاده شده را می دهد.

سوالات دیگر شما در مورد بازیابی وسیله نقلیه

رنو به تمام سوالات شما در مورد از سرگیری اتومبیل های استفاده شده پاسخ می دهد. هدف ما: به شما اجازه می دهد تا فروش مجدد وسیله نقلیه خود را در شرایط منصفانه و شفاف نهایی کنید.

در زیر پاسخ سوالات مربوط به خرید اتومبیل های استفاده شده مشورت کنید: