تلویزیون نارنجی در تلویزیون متصل: تأیید اعتبار – کمک نارنجی ، تلویزیون در تمام صفحه های من ، تلویزیون ، موبایل ، رایانه لوحی ، رایانه با نارنجی

تلویزیون نارنجی در تمام صفحه های شما

Contents

نمی خواهید بر روی جوش های کنترل از راه دور نوک بزنید ? ما این راه حل را داریم: تلویزیون خود را با صدا با الکسا سفارش دهید. ساده است. دکمه میکروفون را بر روی کنترل از راه دور خود تکیه دهید و نام یک کانال ، یک فیلم ، یک سری ، راه اندازی و استفاده از خدمات جریان خود را یا مکث برنامه خود را با صدا درخواست کنید.

تلویزیون نارنجی در تلویزیون متصل: تأیید اعتبار

اگر از سال 2018 یک تلویزیون هوشمند Smart Smart Samsung Smart Smart دارید ، می توانید از برنامه TV Orange مستقیماً در تلویزیون خود بهره مند شوید.

قبل از اینکه تو شروع کنی

 • با یک رمزگذار تلویزیون یک پیشنهاد نارنجی یا SOSH داشته باشید.
 • داشتن سامسونگ Smart Smart TV 2018 ، 2019 ، 2020 یا 2021. برای اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی سامسونگ مراجعه کنید.
 • گزینه تلویزیون نارنجی را در تلویزیون متصل از تلویزیون خود از فروشگاه سامسونگ نصب و فعال کرده اند.
روی کلیک کنید ادامه هید
تصدیق کردن

شما دو گزینه برای شناسایی خود دارید:

 • احراز هویت از طریق LiveBox ، این روش احراز هویت فقط درصورتی امکان پذیر است که (در خانه) به LiveBox خود متصل شوید. یک دکمه با هویت شما نمایش داده می شود. تایید اعتبار. برای چند لحظه تنظیم کنید و تأیید اعتبار خواهید شد.
 • از یک حساب دیگر استفاده کنید : اگر به LiveBox خود متصل نیستید یا می خواهید به صورت دستی تأیید کنید.
کد QR را اسکن کنید

کد QR را با تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود اسکن کنید

در غیر این صورت ، URL نمایش داده شده را مطلع کنید
 • یک مرورگر را از تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه خود باز کنید.
 • URL نمایش داده شده (تلویزیون.نارنجی.fr/کد). شما به صفحه ای دسترسی پیدا می کنید که از شما خواسته می شود کد نمایش داده شده روی صفحه را وارد کنید.
 • کد را اطلاع دهید.
 • کدهای نمایش داده شده در تلویزیون پس از دسترسی به https: // url کد ، در تلفن هوشمند/رایانه لوحی خود پر می شود.نارنجی.FR/تلویزیون
خود را در تلفن هوشمند/رایانه لوحی/رایانه خود مشخص کنید

خود را در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه خود مشخص کنید.

احراز هویت با وارد کردن ایمیل خود
 • اگر قبلاً در نارنجی تأیید نشده اید.FR شما باید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود تأیید اعتبار کنید.

شناسه شما در فاکتور شما نمایش داده می شود. می توانید از لینک استفاده کنید رمز ورود خود را فراموش کرده اید اگر دیگر رمز عبور خود را نمی دانید.

 • اگر قبلاً در نارنجی تأیید شده اید.FR ، شناسه خود را تأیید کنید.
شناسایی
 • شما شناسایی شده اید. صفحه تلویزیونی صفحه اصلی تلویزیون نارنجی یا صفحه رضایت برای اندازه گیری مخاطبان را نشان می دهد.

برای شناسایی شما و شماره تلفن همراه خود را با ایمیل خود با ایمیل خود وارد کنید و شماره تلفن همراه خود را وارد نکنید.

اگر می خواهید با استفاده از فرم ، شناسه های خود را به صورت دستی وارد کنید شناسایی کردن با کنترل از راه دور روی صفحه در مرحله بعدی. دکمه را فشار دهید درست کنترل از راه دور.

به صورت دستی شناسه خود را وارد کنید (جایگزین)
رمز ورود خود را وارد کنید (جایگزین)
 • رمز ورود حساب نارنجی خود را مشخص کنید.

شما اکنون تأیید شده اید. قبل از اینکه بتوانید به برنامه های تلویزیون نارنجی دسترسی پیدا کنید ، باید از قبل توافق خود را برای اندازه گیری مخاطب که در برنامه ادغام شده است ، (یا نه) ارائه دهید.

شما شناسایی شده اید. صفحه تلویزیون صفحه اصلی تلویزیون نارنجی یا صفحه رضایت برای اندازه گیری مخاطبان را نشان می دهد.

تلویزیون نارنجی در تمام صفحه های شما

و اگر از برنامه های مورد علاقه ، زنده یا پخش مجدد خود استفاده می کنید ، به محض اینکه می خواهید ?

در حال حرکت ، در حمل و نقل ، تعطیلات. 140 کانال خود را به صورت زنده و همچنین پخش مجدد و فیلم های VOD خود از صفحه نمایش مورد نظر خود پیدا کنید: تلویزیون ، رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند.

و در خانه ? حسود نیست !
همه می توانند به طور همزمان به برنامه های موجود در تلویزیون اتاق نشیمن و در تمام صفحه های دیگر در خانه نگاه کنند.
ما به شما می گوییم هنگام ویدئو !

تلویزیون نارنجی در تمام صفحه های شما:

مشمول

شما با یک پیشنهاد اینترنتی ? خبر خوب ! تلویزیون نارنجی گنجانده شده است. و برنامه تلویزیون نارنجی نیز !

ساده

برای دسترسی به تلویزیون ، در چند کلیک ، از صفحه نمایش مورد نظر خود ، خود را با ایمیل و رمزعبور نارنجی خود شناسایی کنید تا به تلویزیون دسترسی پیدا کنید. و هاپ !

قابل انعطاف

زنده ، پخش مجدد ، VOD: برنامه های مورد علاقه خود را ، به محض اینکه می خواهید ، و جایی که می خواهید پیدا کنید. باهوش !

خلاقانه

یک تجربه کامل زندگی کنید: دستیار صدا ، ضبط از راه دور ، برنامه نویسی هشدار در برنامه هایی که شروع می شود. خوب دیده شد ، نه ?

تلویزیون نارنجی را در تمام صفحه های خود کشف کنید

تلویزیون سالن

می خواهید برنامه های مورد علاقه خود را بدون حرکت از مبل پیدا کنید ? تلویزیون خود را با برنامه TV Orange TV کنترل از راه دور خلبان کنید و از برنامه های تلویزیونی Orange Live و Replay استفاده کنید و دوباره پخش کنید.

شما نمی توانید خوشبختی خود را پیدا کنید ? کاتالوگ VOD را کشف کنید ، یک ویدیو را به صورت تقاضا اجاره کنید یا بخرید و خواندن را در تلویزیون خود راه اندازی کنید. و این همه چیز نیست !

همچنین می توانید ضبط های برنامه ریزی شده خود را از راه دور با برنامه TV Orange پیدا کنید ، با برنامه تلویزیونی در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود مشورت کنید و حتی هشدارهایی ایجاد کنید که از برنامه های مورد علاقه خود چیزی را از دست ندهید. بنابراین.

رایانه شخصی شما به صفحه تلویزیون شما تبدیل می شود

تلویزیون نمایش در حال حاضر شلوغ است ? بدون شک از دست دادن یک قسمت از سریال های مورد علاقه خود ! از رایانه خود به عنوان تلویزیون دوم استفاده کنید و از انتخاب کانال با کیفیت HD لذت ببرید.

به تلویزیون بروید.نارنجی.FR ، و خود را با ایمیل نارنجی و رمز عبور خود شناسایی کنید. هیچ چیز ساده تر نیست !

و هاپ ، همه صفحه نمایش خود را دارند !

نیازی به انتخاب بین مسابقه فوتبال و سری لحظه نیست ! هر یک از اعضای خانواده می توانند به طور همزمان به کانال ها و برنامه ها ، زنده یا پخش مجدد ، در تمام صفحه های دیگر خانه ، که توسط WiFi یا از طریق کابل اترنت به جعبه زنده خود متصل شده اند ، نگاه کنید و برای دیدار با هم در جلوی تلویزیون سالن جدا شوید.
خوب دیده شد ، نه ?

کلید تلویزیون: بیشتر تلویزیون را با خود ببرید

می خواهید از تلویزیون نارنجی در خانه ، با دوستان خود یا در سفرهای خود به فرانسه و اروپا لذت ببرید ? با کلید تلویزیون ، مجموعه ای از کانال ها را با کیفیت HD پیدا کنید ، هر کجا که اتصال WiFi داشته باشید.

ما در اینجا همه چیز را در مورد کلید تلویزیون به شما می گوییم.

تلویزیون را با دستیار آواز الکسا خلبان کنید

نمی خواهید بر روی جوش های کنترل از راه دور نوک بزنید ? ما این راه حل را داریم: تلویزیون خود را با صدا با الکسا سفارش دهید. ساده است. دکمه میکروفون را بر روی کنترل از راه دور خود تکیه دهید و نام یک کانال ، یک فیلم ، یک سری ، راه اندازی و استفاده از خدمات جریان خود را یا مکث برنامه خود را با صدا درخواست کنید.

و تمام نشده است ! با تشکر از چند صفحه ، شما همچنین می توانید:

 • یک زنجیره زنده یا پخش مجدد را در تلفن هوشمند خود تماشا کنید
 • ضبط از تلفن همراه خود را برنامه ریزی کنید تا هنگام خانه به خانه نگاه کنید
 • یک ویدیو را در برنامه تلویزیون نارنجی سفارش دهید یا آن را مورد علاقه قرار دهید تا آن را در تلویزیون پیدا کنید

و همچنین .

 • VOD را در تلویزیون اتاق نشیمن سفارش دهید ، شروع به تجسم آن کنید و بعداً آن را به تلفن خود برگردانید
 • از ابتدای برنامه های مورد علاقه خود هشدار داده شود
 • با برنامه تلویزیونی در رایانه لوحی خود مشورت کنید و مستقیماً برنامه انتخاب شده در تلویزیون اتاق نشیمن را راه اندازی کنید

تلویزیون نارنجی در تمام صفحه های شما:

چگونه از آن استفاده کنیم ?

 • 1. مشتری اینترنتی نارنجی باشید و یک رمزگذار تلویزیون داشته باشید ، یا سرویس “برنامه تلویزیون نارنجی” را فعال کرده اید.
 • 2. در تلفن هوشمند / رایانه لوحی: برنامه TV Orange را در فروشگاه معمول خود (Android یا iOS) بارگیری کنید.
  در رایانه: به تلویزیون بروید.نارنجی.خط.
 • 3. خود را با ایمیل و رمز ورود اینترنتی نارنجی خود شناسایی کنید.

چند دستگاه می توانیم همزمان با تلویزیون نارنجی وصل کنیم ?

استفاده از تلویزیون زنده و پخش مجدد از برنامه تلویزیون نارنجی و از نارنجی.FR محدود به دو اتصال همزمان در هر زنجیره است – به استثنای تلویزیون توسط رمزگشایی و فقط از طریق کلانشهر فرانسه قابل دسترسی است و محدود به استفاده خصوصی است.

آیا برای استفاده از خدمات موجود ، باید اتصال WiFi داشته باشید ?

برای همه کاربردهای تعامل با تلویزیون خود (کنترل از راه دور ، دستیار آواز ، بازی به تلویزیون. ) ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما باید به WiFi LiveBox شما وصل شود. دسترسی به مجموعه ای از کانال های Wi-Fi متصل به LiveBox و 3G/4G/Wi-Fi همه اپراتورها (به استثنای رومینگ). تحت پوشش تلفن همراه ، هزینه های اتصال برای مشاوره با کانال های تلویزیونی بسته به پیشنهاد تلفن همراه مشتری متغیر است.

از کجا می توانیم برنامه های لازم را برای تماشای تلویزیون در تمام صفحه های خود پیدا کنیم ?

 • در تلفن هوشمند / رایانه لوحی: برنامه TV Orange TV را در فروشگاه معمول خود بارگیری کنید (Android Playstore یا Apple Store iOS).
 • در رایانه: به تلویزیون بروید.نارنجی.خط.
 • با یک کلید تلویزیونی: برنامه “کلید تلویزیون” را در فروشگاه معمول خود بارگیری کنید (Android Playstore یا Apple Store iOS).
 • در کنسول Xbox: دسترسی به تلویزیون نارنجی در فروشگاه مایکروسافت.

دسترسی به مشترکان اینترنت ، تلویزیون ، تلفن نارنجی با حداقل سرعت اینترنت 1 مگابایت در ثانیه رزرو شده است. دسترسی به مجموعه ای از کانال های Wi-Fi متصل به LiveBox و 3G/4G/Wi-Fi همه اپراتورها (به استثنای رومینگ). تحت پوشش تلفن همراه ، هزینه های اتصال برای مشاوره با کانال های تلویزیونی بسته به پیشنهاد تلفن همراه مشتری متغیر است. دسترسی به تلفن های هوشمند و تبلت های سازگار از طریق برنامه TV Orange (آیفون ، آیپد ، آی پاد لمسی ، اندروید). برخی از کانال ها از نسخه های Android 5 و iOS 11 در دسترس هستند.
در رایانه شخصی ، سرویس سازگار با Navigators Linux ، Opera و Safari. برخی از برنامه های تلویزیونی ، و در پخش مجدد در صفحه های مختلف و / یا شبکه های مختلف در دسترس نیست. لیست کانال ها مطابق توافق نامه با ناشران در معرض تکامل است. استفاده از تلویزیون زنده و پخش مجدد از برنامه تلویزیون نارنجی و از نارنجی.FR محدود به دو اتصال همزمان در هر زنجیره است – به استثنای تلویزیون توسط رمزگشایی و فقط از طریق کلانشهر فرانسه قابل دسترسی است و محدود به استفاده خصوصی است.