چگونه سیم کارت رایگان خود را فعال کنیم?, کمک – کارائیب رایگان

سیم کارت من را فعال کنید

اگر از قابلیت حمل خواسته اید از شماره قدیمی خود ، باید منتظر بمانید تا تاریخ مشخص شده هنگام تأیید قابلیت حمل توسط پیام کوتاه ، که شماره شما در سیم کارت قدیمی شما قابل دسترسی است.

چگونه سیم کارت رایگان خود را فعال کنیم ?

شما یک مشتری جدید در تلفن همراه رایگان هستید ? شما به تازگی سیم کارت خود را دریافت کرده اید و می خواهید آن را فعال کنید ? این آموزش در آنجا برای راهنمایی شما قدم به قدم به منظور فعال کردن سیم کارت موبایل رایگان بدون حادثه وجود دارد.

اپراتور رایگان ، از طریق پست ، سیم کارت را با فرمت کلاسیک فراهم می کند ، که می توانید به Nano-Sim تبدیل کنید. حتی اگر امروزه بیشتر تلفن های هوشمند نسبت به نانو-سیم را بپذیرند ، اگر می خواهید از یک تلفن هوشمند قدیمی به عنوان تلفن پشتیبان استفاده کنید ، همیشه یک سیم کارت معمولی وجود دارد. همچنین لازم است که تلفن هوشمند شما باز شود تا بتواند سیم کارت را از اپراتور موبایل رایگان بپذیرد. اگر تلفن هوشمند شما مستقیماً به صورت رایگان ارائه شده است ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید داشت.

فعال کردن سیم کارت شما بسیار ساده است. فقط پنج دقیقه طول می کشد تا این روش را اعمال کنید و از بسته جدید موبایل رایگان خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید : اول ، لازم است که سیم کارت خود را از طریق نامه منتقل شده از رایگان دریافت کنید. اگر اینگونه نباشد ، می توانید بررسی کنید که تحویل دومی در فضای مشترک شما ، در برگه “سفارشات من” و “دستورات سیم” کجاست.

سیم کارت موبایل رایگان خود را فعال کنید

دستکاری برای فعال کردن سیم کارت شما در فضای مشترک شما ساخته می شود. بنابراین شما نیاز به اتصال با استفاده از شناسه هشت دیجیتالی و رمزعبور مرتبط خود دارید. هنگامی که در فضای مشترک خود قرار دارید ، برای فعال کردن بسته جدید موبایل رایگان خود باید به “سفارشات من”> “دستورات سیم” بروید.

برای انجام این کار ، باید با کلیک بر روی “جزئیات مرتبط با خط خود را نمایش دهید” + »در سمت راست شماره تلفن همراه خود.

اگر همه چیز به ترتیب است ، در زبانه ای که به تازگی باز شده است ، باید مراحل 1 و 2 را تأیید کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی پیوند کلیک کنید ” شما سیم کارت خود را دریافت کرده اید ? برای فعال کردن آن اینجا را کلیک کنید »».

از شما خواسته می شود کد 19 -دیجیتالی را که در پشتیبانی سیم کارت قرار دارد تایپ کنید.

کد فعال سازی سیم کارت رایگان

توصیه های ما

سیم کارت شما اکنون فعال و آماده استفاده است. فقط برای استفاده از آن در تلفن همراه خود وارد کنید.

هنگامی که تلفن همراه خود را روشن می کنید ، از شما خواسته می شود یک کد پین ، پیش فرض ارائه شده توسط رایگان “1234” ، کد ساده و آسان برای یادآوری. اما ما هنوز توصیه می کنیم که بعداً این کد پین را اصلاح کنید تا دسترسی به خط تلفن همراه خود را تضمین کنید.

توجه داشته باشید ، در هنگام فعال کردن سیم کارت رایگان خود ، ممکن است لازم باشد که ارتباط برقرار کرده و دوباره به فضای مشترک خود وصل شوید تا تغییر وضعیت را ببینید. سپس می توانید اشتراک و سفارشات مربوط به خط تلفن همراه خود را مدیریت کنید.

آخرین توصیه کوچک ، توصیه می شود که از سیم کارت خود پشتیبانی کنید ، زیرا روی آن کد PUK کارت شماست. این کد به شما امکان می دهد سیم کارت خود را باز کنید اگر متأسفانه چندین بار کد پین بد را وارد کرده اید.

  • نحوه فعال کردن انتقال تماس تلفنی موبایل رایگان ?
  • نحوه پیکربندی موبایل رایگان APN در تلفن هوشمند آن ?
  • نحوه پیکربندی دستگاه پاسخگویی رایگان تلفن همراه خود ?
  • نحوه تماس با خدمات رایگان مشتری تلفن همراه ?
  • نحوه اتصال به منطقه مشتری رایگان تلفن همراه خود و مدیریت حساب خود ?
  • چگونه کد رایگان ریو خود را بازیابی کنیم ?
  • چگونه سیم کارت رایگان خود را فعال کنیم ?
  • چگونه بسته تلفن همراه رایگان خود را خاتمه دهیم ?

سیم کارت من را فعال کنید

سیم کارتسیم کارت کوچک

پس از فعال شدن ، سیم کارت شما آماده استفاده است. او کد پین پیش فرض هست 1234 (ما از شما دعوت می کنیم بعداً آن را اصلاح کنید).

اگر از قابلیت حمل خواسته نشده اید و این یک شماره جدید است ، می توانید بلافاصله سیم کارت را در تلفن خود وارد کنید تا از آن استفاده کنید (چند دقیقه ممکن است قبل از دسترسی به کلیه خدمات لازم باشد).

اگر از قابلیت حمل خواسته اید از شماره قدیمی خود ، باید منتظر بمانید تا تاریخ مشخص شده هنگام تأیید قابلیت حمل توسط پیام کوتاه ، که شماره شما در سیم کارت قدیمی شما قابل دسترسی است.

آیا این مقاله را مفید دانستید؟ ?
مقالات اضافی

پیشنهادات و خدمات

شرکت

فضای مشترک

قیمت و شرایط

پیشنهادات معتبر در تاریخ 01/01/2023 با توجه به شرایط ، معتبر در منطقه محلی با توجه به پوشش شبکه و با یک موبایل سازگار. ارائه شده برای مشترکان ساکن در منطقه محلی یا توجیه پیوند پایدار با منطقه محلی ، منوط به استفاده معقول از خدمات (به بروشور تعرفه مراجعه کنید). سیم: 10 €.

تماس ها ، پیامک ها ، MMS نامحدود به استثنای شماره های کوتاه ، ویژه ، اضافی و پیام کوتاه/MMS. MMS نامحدود مگر اینکه غیرممکن فنی باشد. استفاده نامحدود خصوصی بین دو فرد. ارتباطات از خارج از کشور در محدوده مناطق تحت پوشش شبکه اپراتورهای همکار رومینگ و همراه با موبایل سازگار. فراتر از 25 گیگابایت در ماه: 0.0019 €/MB از آنجا که فرانسه ، اروپا ، مایوت و اتحاد مجدد و صورتحساب با سرعت در حال لازم (به بروشور تعرفه) از سایر مقصد ها.

ارتباطات کوتاه ، ویژه ، اضافی و پیام کوتاه/MMS.

4G/4G+ معتبر در منطقه محلی مشمول پوشش 4G با موبایل سازگار. 4G: شبکه مستقر شده است.

محلی: مارتینیک ، گوادلوپ ، گویان ، سنت-برتیلمی و سنت مارتین (قلمرو فرانسه).

DOM: مایوت ، اتحاد مجدد

اروپا: آلمان ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، قبرس ، کرواسی ، دانمارک ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند ، یونان ، مجارستان ، ایرلند ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لختنشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، نروژ ، هتلاندز ، لهستان ، پرتال ، پورتوگ ، پورتوگ ، سزکس جمهوری پراودی ، رومانی ، انگلستان (به استثنای جبل الطارق) ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد ، سنت پیر و میکلون (SPM: اینترنت در دسترس نیست).

مقصد شامل اینترنت موبایل (بسته رایگان Caraïbe): مایوت ، اتحادیه ، فرانسه ، اروپا (آلمان ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، قبرس ، کرواسی ، دانمارک ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند ، یونان ، مجارستان ، ایرلند ، ایسلند ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیکانشتاین ، لیتوانیا ، لوکسیمبورگ ، مالتا ، مالتا ، نرویز ، نرویز ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، جمهوری چک ، رومانی ، انگلستان (به استثنای جبل الطارق) ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد) ، کانادا ، برزیل ، مکزیک ، ایالات متحده ، آلاسکا ، هاوایی ، جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا و پورتو ریکو.

1. مگر اینکه عدم امکان فنی

دستهای توصیه شده -کیت رایگان